Plugins - - en to sk translation catalogue (1204 entries)

en: Self-hosted and privacy-friendly WordPress statistics.
sk: Samostatne hostované a súkromie chrániace štatistiky WordPress.

en: If you have purchased from teamupdraft.com please follow our instructions on how to install UpdraftPlus Premium
sk: Ak ste produkt zakúpili na stránke teamupdraft.com, postupujte podľa našich pokynov na inštaláciu UpdraftPlus Premium.

en: your TeamUpdraft.com account
sk: váš účet TeamUpdraft.com

en: Site information updated successfully
sk: Informácie o stránke boli úspešne aktualizované

en: Invalid email address format
sk: Neplatný formát e-mailovej adresy

en: Successful with warnings
sk: Úspešne dokončené s varovaniami

en: Unsuccessful due to number of errors
sk: Neúspešné z dôvodu počtu chýb

en: Aborted
sk: Prerušené

en: Successful
sk: Úspešné

en: Unsuccessful
sk: Neúspešné

en: these characters
sk: tieto znaky

en: anywhere in their names
sk: kdekoľvek v ich názvoch

en: at the beginning of their names
sk: na začiatku ich názvov

en: All files/directories containing
sk: Všetky súbory/adresáre obsahujúce

en: at the end of their names
sk: na konci ich názvov

en: Add exclusion rule
sk: Pridajte pravidlo vylúčenia

en: Please enter part of the file name
sk: Zadajte časť názvu súboru

en: (the asterisk character matches zero or more characters)
sk: (znak hviezdičky sa zhoduje s nula alebo viac znakmi)

en: Please select a folder in which the files/directories you would like to exclude are located
sk: Vyberte priečinok, v ktorom sa nachádzajú súbory alebo adresáre, ktoré chcete vylúčiť

en: UpdraftClone image:
sk: Obrázok UpdraftClone:

en: Select the folder in which the files or sub-directories you would like to exclude are located
sk: Vyberte priečinok, v ktorom sa nachádzajú súbory alebo podadresáre, ktoré chcete vylúčiť

en: All files/directories containing the given characters in their names
sk: Všetky súbory/adresáre, ktoré obsahujú dané znaky v názvoch

en: Never
sk: Nikdy

en: Maybe later
sk: Možno neskôr

en: Ok, you deserve it
sk: OK, zaslúžite si to

en: Team Updraft
sk: Tím Updraft

en: Thank you so much!
sk: Veľmi pekne ďakujeme!

en: here
sk: tu

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Complete manual authentication
sk: Kompletné manuálne overenie

note: translators: %s: Description
en: %s authentication code:
sk: %s overovací kód:

note: translators: %s: Description
en: %s authentication:
sk: %s overenie:

en: Missing instance id:
sk: Chýbajúce ID inštancie:

en: Missing authentication data:
sk: Chýbajúce overovacie údaje:

note: translators: %s: Description
en: If you are having problems authenticating with %s you can manually authorize here.
sk: Ak máte problémy s autentifikáciou s %s, môžete ju skúsiť vykonať manuálne tu.

en: Manual authentication is not available for this remote storage method
sk: Manuálna autentifikácia nie je pre túto metódu vzdialeného úložiska k dispozícii

en: This may prevent the restore procedure from being able to proceed.
sk: Toto môže zabrániť tomu, aby postup obnovenia mohol pokračovať.

en: Warning: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
sk: Varovanie: Ak vidíte tieto slová aj po načítaní stránky, vaša webová stránka má problém s JavaScript alebo jQuery.

en: Therefore, affected tables on the current site which already exist will not be replaced by default, to avoid corrupting them (you can review this in the list of tables below).
sk: Preto ovplyvnené tabuľky na aktuálnej webovej stránke, ktoré už existujú, nebudú v predvolenom nastavení nahradené, aby nedošlo k ich poškodeniu (môžete to skontrolovať v zozname tabuliek nižšie).

en: Therefore it is advised that you take a fresh backup on the source site, using a later version.
sk: Preto sa odporúča, aby ste si na zdrojovom serveri vytvorili novú zálohu pomocou novšej verzie.

en: is not
sk: nie je

en: is
sk: je

en: Day of the month
sk: Deň v mesiaci

en: Day of the week
sk: Deň týždňa

en: if all of the following conditions are matched:
sk: ak sú splnené všetky nasledovné podmienky:

en: if any of the following conditions are matched:
sk: ak je splnená niektorá z nasledovných podmienok:

en: on every backup
sk: pri každej zálohe

en: The download link is broken or the backup file is no longer available
sk: Odkaz na stiahnutie je nefunkčný alebo súbor zálohy už nie je k dispozícii

en: The download link is broken, you may have clicked the link from untrusted source
sk: Odkaz na stiahnutie je nefunkčný, možno ste klikli na odkaz z nedôveryhodného zdroja

en: Current SQL mode:
sk: Aktuálny SQL režim:

en: Due to the restriction, some settings can be automatically adjusted, disabled or not available.
sk: Z dôvodu obmedzenia môžu byť niektoré nastavenia automaticky upravené, deaktivované alebo nedostupné.

en: Your hosting provider only allows you to take one incremental backup per day.
sk: Váš poskytovateľ hostingu vám umožňuje vytvoriť iba jednu zálohu za deň.

en: Your hosting provider only allows you to take one backup per month.
sk: Váš poskytovateľ hostingu vám umožňuje vytvoriť iba jednu zálohu mesačne.

en: You have reached the monthly limit for the number of backups you can create at this time.
sk: Dosiahli ste mesačný limit počtu záloh, ktoré môžete momentálne vytvoriť.

note: translators: %s: Hosting provider name
en: Please contact your hosting company (%s) if you require further support.
sk: Ak potrebujete ďalšiu podporu, kontaktujte svojho poskytovateľa webhostingu (%s).

en:  Your hosting provider only allows you to take one incremental backup per day.
sk: Váš poskytovateľ hostingu vám umožňuje vytvoriť iba jednu zálohu za deň.

en: You have reached the daily limit for the number of incremental backups you can create at this time.
sk: Dosiahli ste denný limit počtu záloh, ktoré môžete v tejto chvíli vytvoriť.

en: Failed to backup database table:
sk: Nepodarilo sa zálohovať databázovú tabuľku:

en: Failed to open directory for reading:
sk: Nepodarilo sa otvoriť adresár na čítanie:

note: translators: 1: Hosting company name, 2: Website link
en: Your website is hosted with %1$s (%2$s).
sk: Vaša webová stránka je umiestnená na serveri %1$s (%2$s).

en: Your email backup and a report will be sent to
sk: Vaša e-mail záloha a správa budú odoslané na adresu

note: translators: %s: Stored routine name
en: Restoring stored routine: %s
sk: Obnovuje sa uložená rutina: %s

en: UpdraftPlus on %s
sk: UpdraftPlus na %s

en: Warning: if you continue, you will add all backups stored in the configured remote storage directory (whichever site they were created by).
sk: Varovanie: ak budete pokračovať, pridáte všetky zálohy uložené v nastavenom adresári vzdialeného úložiska (bez ohľadu na to, na ktorej webovej stránke boli vytvorené).

en: Include all tables not listed below
sk: Zahrňte všetky tabuľky, ktoré nie sú uvedené nižšie

en: The list of existing sites has been removed
sk: Zoznam existujúcich webových stránok bol odstránený

en: There was an error while trying to remove the list of existing sites.
sk: Pri odstraňovaní zoznamu existujúcich webových stránok nastala chyba.

en: Clear list of existing sites
sk: Vyčistiť zoznam existujúcich webových stránok

en: Add a site
sk: Pridať webovú stránku

en: The following remote storage options are configured.
sk: Nasledujúce vzdialené úložiská sú konfigurované.

en: No remote storage locations with valid options found.
sk: Nenašli sa žiadne miesta vzdialeného úložiska s platnými možnosťami.

en: You have chosen to send this backup to remote storage, but no remote storage locations have been selected
sk: Rozhodli ste sa poslať túto zálohu do vzdialeného úložiska, ale neboli vybrané žiadne miesta vzdialeného úložiska

en: Please check the error log for more details
sk: Pre viac informácií prosím pozrite chybový log.

en: Missing pages:
sk: Chýbajúce stránky:

en: Existing backups
sk: Existujúce zálohy

en: Under Maintenance
sk: Prebieha údržba

en: Show all backups...
sk: Zobraziť všetky zálohy...

en: Show more backups...
sk: Zobraziť ďalšie zálohy...

en: Expected parameter(s) missing.
sk: Očakávané parametre chýbajú.

en: Default template
sk: Predvolená šablóna

en: An error occurred while attempting to set a new value to the MySQL global log_bin_trust_function_creators variable %s
sk: Pri pokuse o nastavenie novej hodnoty do globálnej MySQL premennej log_bin_trust_function_creators %s sa vyskytla chyba

en: An error occurred while attempting to retrieve the MySQL global log_bin_trust_function_creators variable %s
sk: Pri pokuse o načítanie globálnej MySQL premennej log_bin_trust_function_creators %s sa vyskytla chyba

en: You should only proceed if you have checked and are confident (or willing to risk) that your plugins/themes/etc are compatible with the new %s version.
sk: Mali by ste pokračovať, iba ak ste skontrolovali a ste si istí (alebo ste ochotní riskovať), že vaše pluginy/témy/atď. sú kompatibilné s novou verziou %s.

en: This is older than the server which you are now restoring onto (version %s).
sk: Toto je staršie ako server, na ktorý teraz obnovujete (verzia %s).

en: Skipping table %s: user has chosen not to restore this table
sk: Preskočená tabuľka %s: používateľ sa rozhodol neobnoviť túto tabuľku

en: If you do not want to restore all your database tables, then choose some to exclude here.
sk: Ak nechcete obnoviť všetky svoje databázové tabuľky, vyberte niektoré, ktoré chcete vylúčiť tu.

note: translators: 1: Last database error, 2: Last executed SQL query.
en: An error occurred while attempting to retrieve the routine SQL/DDL statement (%1$s %2$s)
sk: Pri pokuse o načítanie rutinného príkazu SQL/DDL (%1$s %2$s) došlo k chybe

note: translators: 1: Last database error, 2: Additional error details.
en: An error occurred while attempting to retrieve routine status (%1$s %2$s)
sk: Pri pokuse o načítanie stavu rutiny (%1$s %2$s) došlo k chybe.

note: translators: 1: Last database error, 2: SQL create function statement.
en: An error occurred while attempting to check the support of stored routines creation (%1$s %2$s)
sk: Pri pokuse o kontrolu podpory vytvárania uložených postupov (%1$s %2$s) došlo k chybe.

note: translators: %d: Number of tokens
en: %d token | %d tokens
sk[0]: %d token
sk[1]: %d tokeny
sk[2]: %d tokenov

en: The Database connection has been closed and cannot be reopened.
sk: Pripojenie k databáze bolo ukončené a nemožno ho znova obnoviť.

en: Clone package
sk: Klonovať balíček

en: Unattached
sk: Nepriložené

en: Selected media has been deleted successfully.
sk: Zvolené médiá boli úspešne vymazané.

en: Failed to delete selected media.
sk: Mazanie zvolených médií zlyhalo.

en: Media has been detached from post.
sk: Média boli z článku odpojené.

en: Failed to detach media.
sk: Nepodarilo sa odpojiť médiá.

en: Media has been attached to post.
sk: Médiá boli pripojené k článku.

en: Failed to attach media.
sk: Pripojenie média zlyhalo.

note: translators: %s: human-readable time difference
en: %s from now
sk: %s od teraz

en: Follow this link for help
sk: Kliknite sem pre pomoc

note: translators: %s: Storage provider name
en: Connect to your %s
sk: Pripojte sa k svojmu %s

note: translators: %s: Website name
en: Please enter your %s password
sk: Zadajte prosím vaše %s heslo

note: translators: %s: Website name
en: Please enter your %s email address
sk: Zadajte prosím váš %s email

note: translators: %s: Storage provider name
en: Back to other %s options
sk: Späť na ostatné %s nastavenia

note: translators: %s: Storage provider name
en: Read more about %s here.
sk: Prečítajte si viac o %s tu.

note: translators: %s: Trial size
en: Start %s Trial
sk: Zahájiť %s skúšobnú verziu

en: You have not selected a restore path for your chosen backups
sk: Pre vybraté zálohy ste nevybrali cestu obnovenia

note: translators: %s: Subscription size
en: Start %s Subscription
sk: Spustiť predplatné %s

note: translators: %s: Subscription size
en: Start a %s UpdraftVault Subscription
sk: Spustite predplatné %s UpdraftVault

note: translators: %s: Storage provider name
en: Connect to your %s account
sk: Pripojte sa k svojmu účtu %s

en: Could not delete old path.
sk: Nepodarilo sa vymazať starú cestu.

en: Select all backups
sk: Vybrať všetky zálohy

note: translators: %s: UpdraftPlus product name
en: Get %s here
sk: Získať %s tu

en: Deselect all backups
sk: Zrušte výber všetkých záloh

en: Delete selected backups
sk: Odstrániť vybraté zálohy

en: Retain this many scheduled database backups
sk: Ponechajte si toľko naplánovaných záloh databáz

en: Retain this many scheduled file backups
sk: Ponechajte si toľko naplánovaných záloh súborov

note: translators: %s: Backup entity
en: Add an exclusion rule for %s
sk: Pridajte pravidlo vylúčenia pre %s

en: Skipping table %s: already restored on a prior run; next table to restore: %s
sk: Vynechaná tabuľka %s: už obnovená pri predchádzajúcom spustení; ďalšia tabuľka na obnovenie: %s

en: Goes to teamupdraft.com checkout page
sk: Prejde na stránku teamupdraft.com

en: Begun
sk: Začalo

en: Preparing backup files
sk: Príprava zálohovaných súborov

en: Restore error:
sk: Chyba obnovenia:

en: Activity log
sk: Záznam aktivít

en: Cleaning
sk: Čistenie

en: Verifying
sk: Overovanie

en: Restoration progress:
sk: Priebeh obnovy:

en: Finished
sk: Dokončené

en: Restoring %s1 files out of %s2
sk: Obnovuje sa %s1 súborov z %s2

note: translators: %d: Seconds ago
en: last activity: %d seconds ago
sk: posledná aktivita: pred %d sekundami

en: Downloading backup files if needed
sk: V prípade potreby si stiahnite záložné súbory

en: Attempts by the browser to contact the website failed.
sk: Pokusy prehliadača kontaktovať webovú stránku zlyhali.

note: translators: %d: Seconds until resumption
en: no recent activity; will offer resumption after: %d seconds
sk: žiadna nedávna aktivita; obnovenie po: %d sekundách

en: Choose the components to restore:
sk: Vyberte komponenty, ktoré chcete obnoviť:

en: UpdraftPlus Restoration
sk: UpdraftPlus obnova

en: Unable to connect to the filesystem
sk: Nedá sa pripojiť k súborovému systému

en: Component selection
sk: Výber komponentov

en: An empty WordPress install
sk: Prázdna WordPress inštalácia

en: credentials
sk: prihlasovacie údaje

en: This current site
sk: Aktuálna webová stránka

en: Clone:
sk: Klonovať:

en: (%d archive(s) in set, total %s).
sk: (%d archívov v sade, spolu %s).

en: Try it - 1 month for $1!
sk: Vyskúšajte - 1 mesiac za 1$!

en: Otherwise, you can try UpdraftVault for 1 month for only $1!
sk: V opačnom prípade môžete vyskúšať UpdraftVault po dobu 1 mesiaca iba za 1$!

en: If you have a valid Premium license, you get 1GB of storage included.
sk: Ak máte platnú licenciu Premium, dostanete 1GB úložného priestoru v cene.

en: Try UpdraftVault for 1 month for only $1!
sk: Vyskúšajte UpdraftVault na 1 mesiac iba za 1$!

note: translators: %s: site URL with trailing slash
en: Clone of %s
sk: Klon %s

en: Dismiss notice
sk: Zavrieť oznámenie

en: dismiss notice
sk: zavrieť oznámenie

en: go here to learn more
sk: pre viac informácií kliknite sem

en: You can test upgrading your site on an instant copy using UpdraftClone credits
sk: Aktualizáciu vašej webovej stránky môžete vyskúšať v okamžitej kópii pomocou kreditov programu UpdraftClone

en: You can test running your site on a different PHP (or WordPress) version using UpdraftClone credits.
sk: Prevádzku vášho webu môžete otestovať na inej verzii PHP (alebo WordPress) pomocou kreditov UpdraftClone.

en: Start Trial
sk: Vyskúšať

en: Start Subscription
sk: Spustiť predplatné

en: with the option of
sk: s možnosťou

en: upload failed
sk: nahrávanie zlyhalo

en: login failure
sk: chyba prihlásenia

en: error - failed to upload file
sk: chyba - nahrávanie súboru zlyhalo

en: Error: Failed to upload
sk: Chyba: nahrávanie zlyhalo

en: The directory does not exist, and the attempt to create it failed
sk: Adresár neexistuje a pokus o jeho vytvorenie zlyhal

en: Learn more about UpdraftCentral
sk: Získajte viac informácií o UpdraftCentral

en: Add this website to UpdraftCentral (remote, centralised control) - free for up to 5 sites.
sk: Pridajte túto webovú stránku do UpdraftCentral (diaľkové, centralizované ovládanie) - zadarmo až pre 5 webov.

en: Verifying one-time password...
sk: Overuje sa jednorazové heslo ...

en: Login successful; reloading information.
sk: Prihlásenie úspešné; načítanie informácií.

en: Error: Failed to initialise
sk: Chyba: Inicializácia zlyhala

en: Already got space?
sk: Už máte priestor?

en: Need to get space?
sk: Potrebujete viac miesta?

en: error - failed to re-assemble chunks
sk: chyba - opätovné zostavenie častí sa nepodarilo

en: error - failed to create and access the container
sk: chyba - vytvorenie a prístup ku kontajneru zlyhalo

en: authentication failed
sk: overenie zlyhalo

en: Error: Failed to open local file
sk: Chyba: Nepodarilo sa otvoriť lokálny súbor

en: The higher the value, the more server resources are required to create the archive.
sk: Čím vyššia je hodnota, tým viac serverových zdrojov je potrebných na vytvorenie archívu.

en: Incomplete
sk: Nekompletné

en: The backup is being aborted for a repeated failure to progress.
sk: Zálohovanie sa prerušuje pre opakované zlyhanie.

en: Follow this link to the installation instructions (particularly step 1).
sk: Kliknite na tento odkaz pre pokyny na inštaláciu (najmä krok 1).

en: You successfully purchased UpdraftPremium.
sk: Úspešne ste si zakúpili UpdraftPremium.

note: translators: 1: Current file number, 2: Total number of files
en: Unzip progress: %1$d out of %2$d files
sk: Postup rozbaľovania: %1$d z %2$d súborov

en: Could not copy file.
sk: Nebolo možné skopírovať súbor.

en: File backup options
sk: Možnosti zálohovania súborov

en: This backup set contains incremental backups of your files; please select the time you wish to restore your files to
sk: Táto sada záloh obsahuje zálohy vašich súborov; vyberte prosím čas, ku ktorému chcete obnoviť svoje súbory

en: Could not extract file from archive.
sk: Nie je možné extrahovať súbor z archívu.

en: Could not create directory.
sk: Nie je možné vytvoriť adresár.

en: Could not retrieve file from archive.
sk: Nepodarilo sa získať súbor z archívu.

en: Incompatible Archive.
sk: Nekompatibilný archív.

en: Could not access filesystem.
sk: Nie je k dispozícii prístup k systému súborov.

en: Incremental backups
sk: Prírastkové zálohy

en: Perform a backup
sk: Vytvoriť zálohu

en: Add changed files (incremental backup) ...
sk: Pridať zmenené súbory (prírastkové zálohovanie) ...

en: Take a new backup
sk: Vytvoriť novú zálohu

en: Restore files from
sk: Obnoviť súbory z

en: Find out more about incremental backups here.
sk: Viac informácií o prírastkových zálohách nájdete tu.

note: translators: %s: "UpdraftPlus Premiums" as the product name that has incremental backups feature
en: Incremental backups are a feature of %s (upgrade by following this link).
sk: Prírastkové zálohy sú funkciou %s (upgrade vykonáte pomocou tohto odkazu).

en: Take an incremental backup
sk: Vytvorte prírastkovú zálohu

en: Clone region:
sk: Klonovať oblasť:

en: Read more about Easy Updates Manager
sk: Zistite viac o Easy Updates Manager

en: Edit
sk: Upraviť

en: Automatic updates
sk: Automatická aktualizácia

en: Confirm change
sk: Potvrdiť zmenu

en: Or, use an UpdraftClone key
sk: Alebo použite kľúč UpdraftClone

en: Ask WordPress to automatically update UpdraftPlus when it finds an available update.
sk: Požiadajte WordPress, aby automaticky aktualizoval UpdraftPlus, keď nájde dostupnú aktualizáciu.

en: Add an exclusion rule
sk: Pridajte pravidlo vylúčenia

en: Type a file prefix
sk: Zadajte predponu súboru

en: All files beginning with these characters
sk: Všetky súbory začínajúce týmito znakmi

en: Type an extension like zip
sk: Zadajte príponu, napríklad zip

en: Select a file/folder which you would like to exclude
sk: Vyberte súbor/priečinok, ktorý chcete vylúčiť

en: All files beginning with given characters
sk: Všetky súbory začínajúce danými znakmi

en: All files with this extension
sk: Všetky súbory s touto príponou

en: File/directory
sk: Súbor/adresár

en: Select a way to exclude files or directories from the backup
sk: Vyberte spôsob, ako vylúčiť zo zálohy súbory alebo adresáre

en: Exclude files/directories
sk: Vylúčte súbory/adresáre

en: Found SET NAMES %s, but changing to %s as suggested by WPDB::determine_charset().
sk: Nájdené SET NAMES %s, ale zmenené na %s, ako to navrhuje WPDB :: determine_charset ().

en: Your database user does not have permission to drop tables
sk: Váš užívateľ databázy nemá povolenie na zrušenie tabuliek

en: You can find out more about UpdraftClone keys here.
sk: Viac informácií o kľúčoch UpdraftClone nájdete tu.

en: WordPress installed
sk: WordPress nainštalovaný

en: Clone ready
sk: Klon pripravený

en: To read FAQs/documentation about UpdraftClone, go here.
sk: Ak si chcete prečítať časté otázky/dokumentáciu k programu UpdraftClone, prejdite sem.

note: translators: %s: Link to TeamUpdraft account
en: You can check the progress here or in %s
sk: Priebeh môžete skontrolovať tu alebo vo svojom %s

en: Your UpdraftClone is still setting up.
sk: Váš UpdraftClone sa stále nastavuje.

note: translators: %s: Number of remaining archives
en: %s archives remain
sk: %s archívov ostáva

en: The site data has all been received, and its import has begun.
sk: Všetky údaje o webovej stránke boli prijaté a ich import sa začal.

en: WordPress installed; now awaiting the site data to be sent.
sk: WordPress nainštalovaný; teraz sa čaká na odoslanie údajov webovej stránky.

en: Site data has been deployed
sk: Dáta webovej stránky boli nasadené

en: Deploying site data
sk: Nasadzovanie dát webovej stránky

en: Site data received
sk: Dáta webovej stránky prijaté

en: Receiving site data
sk: Príjem dát webovej stránky

en: Exclude these from
sk: Vylúčiť nasledujúce z

en: Ask WordPress to update UpdraftPlus automatically when an update is available
sk: Požiadať WordPress o automatickú aktualizáciu UpdraftPlus vždy, keď zistí dostupnú aktualizáciu

en: UpdraftClone key is required.
sk: Vyžaduje sa kľúč UpdraftClone.

en: The exclusion rule which you are trying to add already exists
sk: Pravidlo vylúčenia, ktoré sa pokúšate pridať, už existuje

en: Please enter a valid file name prefix
sk: Zadajte platnú predponu názvu súboru

en: Please enter characters that begin the filename which you would like to exclude
sk: Zadajte znaky, ktorými začína názov súboru, ktorý chcete vylúčiť

en: Please enter a valid file extension
sk: Zadajte platnú príponu súboru

en: Please enter a file extension, like zip
sk: Zadajte príponu súboru, napríklad zip

en: Please select a file/folder which you would like to exclude
sk: Vyberte súbor/priečinok, ktorý chcete vylúčiť

en: Are you sure you want to remove this exclusion rule?
sk: Naozaj chcete odstrániť toto pravidlo vylúčenia?

en: The preparation of the clone data has been aborted.
sk: Príprava údajov o klonoch bola prerušená.

en: Your clone has started, network information is not yet available but will be displayed here and at your teamupdraft.com account once it is ready.
sk: Váš klon sa začal, informácie o sieti ešte nie sú k dispozícii, ale budú zobrazené tu a na vašom účte teamupdraft.com, keď budú pripravené.

en: log results to console
sk: zaznamenať výsledky do konzoly

en: The backup was aborted
sk: Zálohovanie bolo prerušené

en: Skip this step
sk: Preskočiť tento krok

en: Back
sk: Späť

en: Manage your clones
sk: Spravujte svoje klony

en: Dashboard:
sk: Nástenka:

en: Front page:
sk: Hlavná stránka:

en: manage
sk: spravovať

en: Current clones
sk: Aktuálne klony

en: Choose your backup schedule
sk: Zvoľte si váš plán zálohovania

en: Congratulations! Your first backup is running.
sk: Gratulujeme! Vaše prvé zálohovanie už beží.

en: Go to settings
sk: Prejsť do nastavení

en: Press here to run a manual backup.
sk: Kliknite sem pre spustenie manuálnej zálohy.

en: Creating your first backup
sk: Vytvorenie vašej prvej zálohy

en: Select what you want to backup
sk: Zvoľte čo chcete zálohovať

en: Manual backup options
sk: Možnosti manuálnej zálohy

en: Your first backup
sk: Vaša prvá záloha

en: Press here to start!
sk: Kliknite sem pre spustenie!

en: Welcome to UpdraftPlus
sk: Vitajte v UpdraftPlus

en: UpdraftPlus settings
sk: Nastavenia UpdraftPlus

en: End tour
sk: Ukončiť prehliadku

en: Save
sk: Uložiť

en: More settings
sk: Ďalšie nastavenia

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Reset tour
sk: Obnoviť prehliadku

en: Finish
sk: Dokončiť

en: Easy
sk: Jednoduchý

en: Reliable
sk: Spoľahlivý

en: Secure
sk: Bezpečný

en: Fast
sk: Rýchly

en: Flexible
sk: Flexibilný

en: I accept the UpdraftClone terms and conditions
sk: Prijímam zmluvné podmienky programu UpdraftClone

en: To create a temporary clone you need credit in your account.
sk: Na vytvorenie dočasného klonu potrebujete kredit na svojom účte.

en: If you want, test upgrading to a different PHP or WP version.
sk: Ak chcete, otestujte upgrade na inú verziu PHP alebo WP.

en: Takes just the time needed to create a backup and send it.
sk: Zaberie vám to čas potrebný na vytvorenie zálohy a jej odoslanie.

en: One VPS (Virtual Private Server) per clone, shared with nobody.
sk: Jeden VPS (Virtual Private Server) na klon, žiadne zdieľanie.

en: Runs on capacity from a leading cloud computing provider.
sk: Beží na serveroch od popredného poskytovateľa cloudových riešení.

en: You can buy UpdraftClone tokens from our shop, here.
sk: Tokeny UpdraftClone si môžete kúpiť v našom obchode tu.

en: Read FAQs here.
sk: Prečítajte si časté otázky tu.

en: Create a temporary clone on our servers (UpdraftClone)
sk: Vytvorte dočasný klon na našich serveroch (UpdraftClone)

en: Migrate (create a copy of a site on hosting you control)
sk: Migrovať (vytvorte kópiu webovej stránky na vami spravovanom hostingu)

en: Press this button to take a tour of the plugin.
sk: Stlačením tohto tlačidla vykonáte prehliadku tohto pluginu.

en: failed to upload file to %s (see log file for more)
sk: nepodarilo sa nahrať súbor na %s (ďalšie informácie nájdete v zázname)

en: error: %s (see log file for more)
sk: chyba: %s (ďalšie informácie nájdete v súbore záznamu)

en: Closing 1st October 2018
sk: Končí 1. októbra 2018

en: Take Tour
sk: Spustiť prehliadku

en: Log in here to enable all the features you have access to.
sk: Prihláste sa aby ste povolili všetky funkcie, ku ktorým máte prístup.

en: Connect to updraftplus.com
sk: Pripojte sa k updraftplus.com

[ctx: Translators: UpdraftVault is a product name and should not be translated.]
en: To get started with UpdraftVault, select one of the options below:
sk: Ak chcete začať používať program UpdraftVault, vyberte jednu z nasledujúcich možností:

en: UpdraftPlus Premium has many more exciting features!
sk: UpdraftPlus Premium má mnoho ďalších vzrušujúcich funkcií!

en: UpdraftPlus Premium and addons
sk: UpdraftPlus Premium a doplnky

en: Thank you for taking the tour.
sk: Ďakujeme, že ste sa zúčastnili prehliadky.

en: Control all your backups in one place
sk: Spravujte všetky svoje zálohy na jednom mieste

en: Congratulations, your settings have successfully been saved.
sk: Gratulujeme, vaše nastavenia boli úspešne uložené.

en: Press here to save your settings.
sk: Kliknite tu pre uloženie vašich nastavení.

en: Look through the other settings here, making any changes you’d like.
sk: Prezrite si ďalšie nastavenia a vykonajte požadované zmeny.

en: Find out more here.
sk: Viac informácií nájdete tu.

en: UpdraftVault is our remote storage which works seamlessly with UpdraftPlus.
sk: UpdraftVault je naše vzdialené úložisko, ktoré bez problémov funguje s programom UpdraftPlus.

en: Try UpdraftVault!
sk: Vyskúšajte UpdraftVault!

en: Choose the schedule that you want your backups to run on.
sk: Vyberte plán, podľa ktorého chcete zálohovať.

en: the world’s most trusted backup plugin!
sk: najviac používaný plugin pre zálohovanie na svete!

en: Your clone will renew on:
sk: Váš klon sa obnoví dňa:

en: Unable to get renew date
sk: Dátum obnovenia sa nepodarilo získať

en: Your clone has started and will be available at the following URLs once it is ready.
sk: Váš klon sa začal a bude k dispozícii na nasledujúcich webových adresách, keď bude pripravený.

en: You can buy more temporary clone tokens here.
sk: Tu si môžete kúpiť ďalšie tokeny pre dočasné klony.

en: Your clone will now deploy this data to re-create your site.
sk: Váš klon teraz použije tieto údaje na opätovné vytvorenie vašej webovej stránky.

en: Forbid non-administrators to login to WordPress on your clone
sk: Povoliť prihlasovanie ku klonu len WordPress administrátorom.

en: WooCommerce plugins
sk: WooCommerce pluginy

en: Premium / Find out more
sk: Premium / zistite viac

en: Other great plugins
sk: Iné skvelé pluginy

note: translators: %s: Remote storage name
en: Remote storage: %s
sk: Vzdialené úložisko: %s

en: Failed to download
sk: Sťahovanie sa nepodarilo

en: Failed to download %s
sk: Sťahovanie %s sa nepodarilo

en: Failed to upload %s
sk: Nahrávanie %s sa nepodarilo

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
sk: Zlyhanie: Nepodarilo sa nám umiestniť súbor do tohto adresára - skontrolujte svoje prihlasovacie údaje.

en: This storage method does not allow downloading
sk: Táto metóda ukladania neumožňuje sťahovanie

en: failed to list files
sk: nepodarilo sa získať zoznam súborov

en: You can find your temporary clone information in your updraftplus.com account here.
sk: Informácie o dočasnom klone nájdete vo svojom účte updraftplus.com tu.

en: Choose a default for each table
sk: Vyberte predvolené nastavenia pre každú tabuľku

en: Backup / Restore
sk: Záloha / obnova

en: Backup
sk: Záloha

en: Sending files to remote site
sk: Odosielanie súborov na vzdialené úložisko

en: Clone server being provisioned and booted (can take several minutes)
sk: Klonovaný server sa zabezpečuje a spúšťa (môže to trvať niekoľko minút)

en: More information here.
sk: Viac informácií tu.

en: Requested character set (%s) is not present - changing to %s.
sk: Požadovaná znaková sada (%s) nie je k dispozícii - zmení sa na %s.

en: Migrate / Clone
sk: Migrovať / klonovať

note: translators: %s: Key.
en: key
sk: kľúč

en: site not found
sk: webová stránka nebola nájdená

en: Refresh connection
sk: Obnoviť pripojenie

en: Existing keys
sk: Existujúce kľúče

en: Allow only administrators to log in
sk: Povoliť prihlásenie len administrátorom

en: Welcome to your UpdraftClone (temporary clone)
sk: Vitajte v UpdraftClone (dočasný klon)

en: The key was successfully added.
sk: Kľúč bol úspešne pridaný.

en: Backup data will be sent to:
sk: Dáta zálohy sa odošlú na adresu:

en: No receiving sites have yet been added.
sk: Zatiaľ neboli pridané žiadne prijímajúce webové stránky.

en: No keys to allow remote sites to send backup data here have yet been created.
sk: Zatiaľ neboli vytvorené žiadne kľúče, ktoré by umožňovali vzdialeným webom posielať sem záložné údaje.

en: UpdraftPlus temporary clone user login settings:
sk: UpdraftPlus dočasný klon nastavenia prihlásenia:

en: It is for sending backups to the following site:
sk: Slúži na odosielanie záloh na nasledujúcu stránku:

en: The entered key does not belong to a remote site (it belongs to this one).
sk: Zadaný kľúč nepatrí ku vzdialenej stránke (patrí k tejto).

en: The entered key was corrupt - please try again.
sk: Zadaný kľúč bol poškodený - skúste to znova.

en: The entered key was the wrong length - please try again.
sk: Zadaný kľúč mal nesprávnu dĺžku - skúste to znova.

en: You must copy and paste this key on the sending site now - it cannot be shown again.
sk: Tento kľúč musíte skopírovať a vložiť na odosielajúcu stránku - už sa nedá znova zobraziť.

en: A key with this name already exists; you must use a unique name.
sk: Kľúč s týmto názvom už existuje; musíte použiť jedinečný názov.

en: Also send this backup to the active remote storage locations
sk: Poslať túto zálohu tiež do aktívnych vzdialených úložisk

en: For longer help, including screenshots, follow this link.
sk: Ak potrebujete ďalšiu pomoc vrátane snímok obrazovky, kliknite na tento odkaz.

en: Only allow this backup to be deleted manually (i.e. keep it even if retention limits are hit).
sk: Umožnite túto zálohu zmazať iba manuálne (t.j. ponechajte ju, aj keď sú dodržané limity uchovania).

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Connect to UpdraftCentral Cloud
sk: Pripojte sa k službe UpdraftCentral Cloud

en: Login or register with this email address
sk: Prihláste sa alebo zaregistrujte pomocou tejto e-mailovej adresy

en: If not, then choose your details and a new account will be registered.
sk: Ak nie, potom zadajte svoje údaje a bude zaregistrovaný nový účet.

en: Login or register for UpdraftCentral Cloud
sk: Prihláste sa alebo zaregistrujte do UpdraftCentral Cloud

en: Go here to connect it.
sk: Kliknite sem pre prepojenie.

en: Or if you prefer to self-host, then you can get the self-hosted version here.
sk: Alebo ak dávate prednosť vlastnému hostovaniu, tu môžete získať verziu s vlastným hostovaním.

en: Connect this site to UpdraftCentral Cloud
sk: Pripojte tento web k serveru UpdraftCentral Cloud

en: Backup, update and manage all your WordPress sites from one dashboard
sk: Zálohujte, aktualizujte a spravujte všetky svoje WordPress webové stránky na jednom paneli

en: Add this website to your UpdraftCentral Cloud dashboard at teamupdraft.com.
sk: Pridajte túto webovú lokalitu do ovládacieho panela služby UpdraftCentral Cloud na adrese teamupdraft.com.

en: If you already have a teamupdraft.com account, then enter the details below.
sk: Ak už máte účet na stránke teamupdraft.com, zadajte údaje nižšie.

en: this privacy policy
sk: tieto zásady ochrany osobných údajov

en: Create clone
sk: Vytvoriť klon

en: Please read %s for use of our %s authorization app (none of your backup data is sent to us).
sk: Prečítajte si prosím %s, aby ste mohli používať našu autorizačnú aplikáciu %s (žiadne vaše záložné údaje nám nebudú zaslané).

note: translators: %s: The name of the missing encryption module.
en: Without it, encryption will be a lot slower.
sk: Bez nej bude šifrovanie oveľa pomalšie.

note: translators: %s: The name of the missing encryption module.
en: Your web-server does not have the %s module installed.
sk: Váš webový server nemá nainštalovaný modul %s.

en: Available temporary clone tokens:
sk: Dostupné dočasné klonové tokeny:

en: Login successful.
sk: Prihlásenie úspešné.

en: Registration successful.
sk: Registrácia úspešná.

en: (current version)
sk: (aktuálna verzia)

en: press here
sk: kliknite sem

en: Forgotten your details?
sk: Zabudli ste svoje údaje?

en: The file %s has a "byte order mark" (BOM) at its beginning. | The files %s have a "byte order mark" (BOM) at their beginning.
sk[0]: Súbor %s má na začiatku „značku poradia bajtov“ (BOM).
sk[1]: Súbor %s má na začiatku „značku poradia bajtov“ (BOM).
sk[2]: Súbor %s má na začiatku „značku poradia bajtov“ (BOM).

en: One Time Password (check your OTP app to get this password)
sk: Jednorazové heslo (toto heslo získate overením svojej aplikácie OTP)

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
sk: Ešte nemáte účet (je to zadarmo)? Získajte ho!

en: For future control of all your UpdraftCentral connections, go to the "Advanced Tools" tab.
sk: Ak chcete v budúcnosti ovládať všetky svoje pripojenia UpdraftCentral, prejdite na kartu „Pokročilé nástroje“.

en: You can also close this wizard.
sk: Môžete tiež zavrieť tohto sprievodcu.

en: Perhaps you would want to login instead.
sk: Možno by ste sa radšej chceli prihlásiť.

en: Trouble connecting? Try using an alternative method in the advanced security options.
sk: Máte problémy s pripojením? Skúste použiť alternatívnu metódu v rámci rozšírených možností zabezpečenia.

en: An email is required and needs to be in a valid format.
sk: Vyžaduje sa e-mail, ktorý musí byť v platnom formáte.

en: Both email and password fields are required.
sk: Polia e-mail a heslo sú povinné.

note: translators: %s: Name of the service to be opened in a new window.
en: Please follow this link to open %s in a new window.
sk: Kliknutím na tento odkaz otvoríte %s v novom okne.

en: Upload backup
sk: Nahrať zálohu

en: (already uploaded)
sk: (už nahraté)

en: Upload
sk: Nahrať

en: UpdraftPlus News
sk: UpdraftPlus novinky

en: Select the remote storage destinations you want to upload this backup set to
sk: Vyberte umiestnenia, na ktoré chcete nahrať túto sadu záloh

en: After pressing this button, you can select where to upload your backup from a list of your currently saved remote storage locations
sk: Po stlačení tohto tlačidla môžete zo zoznamu aktuálne uložených vzdialených úložisk zvoliť, kam sa má zálohovať

en: Please specify the Microsoft OneDrive folder name, not the URL.
sk: Zadajte názov priečinka Microsoft OneDrive, nie adresu URL.

en: You must select at least one remote storage destination to upload this backup set to.
sk: Musíte vybrať aspoň jeden cieľ vzdialeného úložiska, do ktorého chcete nahrať túto záložnú sadu.

en: Dismiss all UpdraftPlus news
sk: Zavrieť všetky novinky od UpdraftPlus

en: WP-CLI commands to take, list and delete backups.
sk: Príkazy WP-CLI na prijímanie, vypísanie a mazanie záloh.

en: WP-CLI support
sk: WP-CLI podpora

en: Only email the database backup
sk: Emailom odosielať len zálohy databázy

en: Thank you for installing UpdraftPlus!
sk: Ďakujeme, že ste si nainštalovali UpdraftPlus!

en: Failed to read the manifest file from backup.
sk: Súbor manifestu zo zálohy sa nepodarilo prečítať.

en: Failed to read from the working directory.
sk: Nepodarilo sa čítať z pracovného adresára.

en: Failed to find a manifest file in the backup.
sk: Súbor manifestu zo zálohy sa nepodarilo nájsť.

en: authentication error
sk: chyba pri overovaní

en: (Nothing has been logged yet)
sk: (Zatiaľ nebolo nič zaznamenané)

en: Currently disabled
sk: Aktuálne zakázané

en: Currently enabled
sk: Aktuálne povolené

en: Get it here
sk: Získajte ho tu

en: remote site
sk: vzdialená webová stránka

en: Self-hosted dashboard
sk: Nástenka na vlastnom hostingu

en: Create another key
sk: Vytvoriť ďalší kľúč

en: Next
sk: Ďalej

en: an account
sk: účet

en: i.e. if you have %s there
sk: napr. ak tu máte %s

en: Manage existing keys (%d)...
sk: Správa existujúcich kľúčov (%d)

en: UpdraftCentral dashboard connection details
sk: Podrobnosti spojenia s nástenkou UpdraftCentral

en: UpdraftCentral key created successfully
sk: Kľúč UpdraftCentral bol úspešne vytvorený

en: Please enter a valid URL e.g http://example.com
sk: Zadajte platnú adresu URL, napr. http://example.com

en: Detailed instructions for this can be found at %s
sk: Podrobné pokyny nájdete na adrese %s

en: You now need to copy the key below and enter it at your %s.
sk: Teraz musíte skopírovať kľúč uvedený nižšie a zadať ho vo svojom %s.

en: You can now control this site via your UpdraftCentral dashboard at %s.
sk: Teraz môžete tento web ovládať prostredníctvom svojho informačného panela UpdraftCentral na adrese %s.

note: translators: %s: Description
en: Follow this link to remove these settings for %s.
sk: Kliknutím na tento odkaz odstránite tieto nastavenia pre %s.

en: A PHP fatal error (%s) has occurred: %s
sk: Vyskytla sa závažná chyba PHP (%s): %s

en: A PHP exception (%s) has occurred: %s
sk: Vyskytla sa výnimka PHP (%s): %s

en: Error: invalid path
sk: Chyba: neplatná cesta

en: Search
sk: Vyhľadať

en: Browsing zip file
sk: Prehľadávanie zip súboru

en: archive
sk: archív

en: WordPress Core
sk: WordPress jadro

en: Extra database
sk: Ďalšia databáza

en: Press here to download or browse
sk: Kliknite tu pre stiahnutie alebo prehliadanie

en: An error occurred when fetching storage module options:
sk: Pri načítaní možností úložného modulu sa vyskytla chyba:

en: Loading log file
sk: Načítava sa log súbor

en: Select a file to view information about it
sk: Vyberte súbor, o ktorom chcete zobraziť informácie

en: Browse contents
sk: Prehľadávať obsah

en: With UpdraftPlus Premium, you can choose to backup non-WordPress tables, backup only specified tables, and backup other databases too.
sk: S UpdraftPlus Premium si môžete vybrať zálohovanie iných ako WordPress tabuliek, zálohovať iba vybrané tabuľky, a taktiež zálohovanie iných databáz.

en: All WordPress tables will be backed up.
sk: Všetky WordPress tabuľky sa budú zálohovať.

en: Further information may be found in the browser JavaScript console, and the server PHP error logs.
sk: Ďalšie informácie môžete nájsť v prehliadači cez JavaScript konzolu a v PHP error logoch servera.

en: Any settings in your .htaccess or web.config file that affects the maximum upload or post size.
sk: Všetky nastavenia v .htaccess alebo web.config majú vplyv na maximálnu veľkosť súboru pre upload alebo maximálnu veľkosť odoslaných dát cez post.

en: You have chosen to backup a database, but no tables have been selected
sk: Nevybrali ste žiadne tabuľky pre zálohovanie databázy.

en: Skipped tables:
sk: Vynechané tabuľky:

en: That you are attempting to upload a zip file previously created by UpdraftPlus.
sk: Pokúšate sa nahrať súbor .zip, ktorý bol vytvorený pomocou UpdraftPlus.

en: The available memory on the server.
sk: Dostupná pamäť na serveri.

en: HTTP code:
sk: HTTP kód:

en: Find out more
sk: Viac informácií

en: Lock access to UpdraftPlus via a password so you choose which admin users can access backups.
sk: Uzamknite prístup k UpdraftPlus pomocou hesla, môžete tak vybrať, ktorí administrátori budú mať prístup k zálohám.

en: Tidy things up for clients and remove all adverts for our other products.
sk: Odstráňte reklamy na naše ďalšie produkty,  aby sa nezobrazovali vašim klientom.

en: More database options
sk: Ďalšie možnosti databázy

en: No ads
sk: Nezobrazovanie reklamy

en: Set exact times to create or delete backups.
sk: Nastavte presný čas vytvárania alebo vymazávania záloh.

en: Some backup plugins can't restore a backup, so Premium allows you to restore backups from other plugins.
sk: Niektoré zálohovacie pluginy nemôžu obnoviť zálohy, Premium umožňuje obnoviť zálohy aj z iných pluginov.

en: Importer
sk: Nástroj na import

en: Sophisticated reporting and emailing capabilities.
sk: Sofisitkované reportovacie a mailovacie možnosti.

en: UpdraftPlus has its own embedded storage option, providing a zero-hassle way to download, store and manage all your backups from one place.
sk: UpdraftPlus má vlastné možnosti ukladania dát, ktoré umožňujú bezproblémové sťahovanie, uchovávanie a spravovanie všetkých vašich záloh z jedného miesta.

en: Encrypt your sensitive databases (e.g. customer information or passwords); Backup external databases too.
sk: Šifrovať citlivé databázy (napr. informácie o zákazníkoch alebo heslách); Zálohovať taktiež externé databázy.

en: Backup WordPress multisites (i.e, networks), securely.
sk: Zálohovanie WordPress multisites (t.j. sietí), bezpečne.

en: Backup WordPress core and non-WP files and databases.
sk: Zálohovať jadro WordPress a súbory a databázy, ktoré nie sú vo WordPress.

en: Backup time and scheduling
sk: Čas a plánovanie zálohovania

en: Network / multisite
sk: Sieť / multisite

en: Network and multisite
sk: Sieť a multisite

en: Additional storage
sk: Ďalší úložný priestor

en: Remote storage
sk: Vzdialené úložisko

en: Installed
sk: Nainštalované

en: Cloning and migration
sk: Klonovanie a migrácia

en: Migrator
sk: Migrátor

en: Additional and enhanced remote storage locations
sk: Dodatočné a rozšírené vzdialené úložiská

en: Backup to remote storage locations
sk: Zálohovanie na vzdialené úložiská

en: Upgrade now
sk: Vylepšiť teraz

en: Recommended: optimize your database with WP-Optimize.
sk: Odporúčané: optimalizujte vašu databázu pomocou WP-Optimize.

en: Automatically backs up your website before any updates to plugins, themes and WordPress core.
sk: Automaticky zálohuje vašu webovú stránku pred každou aktualizáciou pluginov, tém a WordPress.

en: Pre-update backups
sk: Zálohovanie pred aktualizáciou

en: Provides expert help and support from the developers whenever you need it.
sk: Poskytneme vám odbornú pomoc a podporu zo strany vývojárov, kedykoľvek ju budete potrebovať.

en: Fast, personal support
sk: Rýchla a osobná podpora

en: UpdraftPlus Migrator clones your WordPress site and moves it to a new domain directly and simply.
sk: UpdraftPlus Migrator vytvára klon vašej WordPress stránky a presunie ho jednoducho na novú doménu.

en: After you've backed up your database, we recommend you install our WP-Optimize plugin to streamline it for better website performance.
sk: Po odzálohovaní databázy, odporúčame nainštalovať náš WP-Optimize plugin, pre lepší výkon webových stránok.

en: Read more
sk: Čítať viac

en: Get enhanced versions of the free remote storage options (Dropbox, Google Drive & S3) and even more remote storage options like OneDrive, SFTP, Azure, WebDAV, Backblaze and more with UpdraftPlus Premium.
sk: S UpdraftPlus Premium rozšírením získate k základným možnostiam vzdialeného úložiska ešte viac možností ako Dropbox, Google Drive, S3, OneDrive, SFTP, Azure, WebDAV a iné.

en: Comments
sk: Komentáre

en: Trash
sk: Vymazaný

en: Approve
sk: Schválený

en: Hold or Unapprove
sk: Pozdržať alebo neschváliť

en: Pings
sk: Pingy

en: Sign up
sk: Registrácia

en: Get UpdraftCentral
sk: Žískať UpdraftCentral

en: Control all your WordPress installations from one place using UpdraftCentral remote site management!
sk: Majte pod kontrolou všetky svoje WordPress inštalácie z jedného miesta pomocou UpdraftCentral vzdialenej správy!

en: Do you use UpdraftPlus on multiple sites?
sk: Používaťe UpdraftPlus na viacerých stránkach?

en: UpdraftCentral is a highly efficient way to manage, update and backup multiple websites from one place.
sk: UpdraftCentral je efektívny spôsob ako spravovať, aktualizovať a zálohovať viac webových stránok z jedného miesta.

en: Introducing UpdraftCentral
sk: Predstavujeme UpdraftCentral

en: notice image
sk: poznámka k image

en: Go there
sk: Ísť na

en: Get Premium
sk: Získať Premium

en: UpdraftVault storage
sk: UpdraftVault úložisko

en: Secure your backups
sk: Zabezpečte svoje zálohy

en: Easily migrate or clone your site in minutes
sk: Jednoduchá migrácia alebo klonovanie webu v priebehu niekoľkých minút

en: Apache modules
sk: Apache moduly

en: Backup of: %s
sk: Záloha: %s

en: If not, you will need to either remove data from this table, or contact your hosting company to request more resources.
sk: Ak nie, budete musieť odstrániť záznamy z tejto tabuľky alebo kontaktovať vášho webhosting poskytovateľa a požiadať o navýšenie zdrojov.

en: Remote files deleted:
sk: Vymazané vzdialené súbory:

en: Local files deleted:
sk: Vymazané lokálne súbory:

en: remote files deleted
sk: Vzdialené súbory vymazané

en: You have selected a remote storage option which has an authorization step to complete:
sk: Zvolili ste možnosť vzdialeného úložiska, ktorá pre dokončenie obsahuje autorizačný krok:

en: Remote storage authentication
sk: Overenie vzdialeného úložiska

en: template not found
sk: Šablóna nenájdená

note: translators: 1: Description or remote storage name (e.g. Google Drive, OneDrive, etc.), 2: Description or remote storage name
en: Follow this link to authorize access to your %1$s account (you will not be able to backup to %2$s without it).
sk: Postupujte podľa tohto odkazu a autorizujte prístup k svojmu účtu %1$s (bez neho nebudete môcť zálohovať na %2$s).

en: %s de-authentication
sk: %s zrušiť autorizáciu

en: Site size
sk: Veľkosť stránky

en: Search / replace database
sk: Vyhľadať / nahradiť databázu

en: Lock settings
sk: Uzamknúť nastavenia

en: Site information
sk: Informácie o stránke

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Lock access to the UpdraftPlus settings page
sk: Zablokovanie prístupu do nastavení UpdraftPlus

en: You must add the following as the authorised redirect URI in your Dropbox console (under "API Settings") when asked
sk: Na vyžiadanie musíte pridať nasledujúce ako autorizované URL prsmerovanie vo vašej Dropbox konzole v "API Settings (Nastavenia API)"
    You must add the following as the authorised redirect URI in your Dropbox console (under "API Settings") when asked

en: Processing table (%s)
sk: Spracováva sa tabuľka (%s)

note: translators: %s: The name of the missing add-on.
en: %s add-on not found
sk: %s add-on nenájdený

en: Import settings
sk: Importovať nastavenia

en: Export / import settings
sk: Nastavenie exportu/importu

en: or to restore manually
sk: alebo obnovte ručne

en: To fix this problem go here.
sk: Pre odstránenie problému kliknite sem.

en: Do you want to carry out the import?
sk: Chcete vykonať import?

en: Which was exported on:
sk: Exportované:

en: This will import data from:
sk: Budú importované údaje z:

en: Importing...
sk: Importuje...

en: You have not yet selected a file to import.
sk: Nevybrali ste súbor na import.

en: Export settings
sk: Nastavenie exportu

en: including any passwords
sk: vrátane akýchkoľvek hesiel

en: Your export file will be of your displayed settings, not your saved ones.
sk: Exportovaný súbor bude z vašich zobrazených nastavení, nie z uložených.

en: your PHP install lacks the openssl module; as a result, this can take minutes; if nothing has happened by then, then you should either try a smaller key size, or ask your web hosting company how to enable this PHP module on your setup.
sk: vo vašej PHP inštalácií chýba openssl modul; V dôsledku toho to môže trvať niekoľko minút; v prípade že sa nič nestalo, skúste menšiu veľkosť kľúča, alebo požiadajte vášho webhosting poskytovateľa aby povolil tento modul v PHP nastavení.

en: OptimizePress 2.0 encodes its contents, so search/replace does not work.
sk: OptimizePress 2.0 kóduje obsah, takže hľadanie/nahradenie nefunguje.

note: translators: %s: Remote storage
en: Backup using %s?
sk: Zálohujete pomocou %s?

note: translators: %s: Service name
en: The AWS access key looks to be wrong (valid %s access keys begin with "AK")
sk: Váš AWS prístupový kľúč je nesprávny (platné %s prístupové kľúče začínajú s "AK")

en: No settings were found - please go to the Settings tab and check your settings
sk: Žiadne nastavenia sa nenašli - prosím prejdite na kartu Nastavenia a skontrolujte Vaše nastavenia

en: This is useful if the dashboard webserver cannot be contacted with incoming traffic by this website (for example, this is the case if this website is hosted on the public Internet, but the UpdraftCentral dashboard is on localhost, or on an Intranet, or if this website has an outgoing firewall), or if the dashboard website does not have a SSL certificate.
sk: Toto je užitočné ak webserver nástenky nemôže byť kontaktovaný prichádzajúcim dátovým tokom touto stránkou. Napríkald toto nastáva, ak táto stránka je hostovaná na verejnom internete, ale UpdraftCentral nástenka je hostovaná na lokálnom serveri (localhost) alebo na intranete, prípadne ak táto stránka je za firewallom, alebo ak webová stránka nástenky nemá SSL certifikát.

en: More information...
sk: Viac informácii...

en: Use the alternative method for making a connection with the dashboard.
sk: Použiť alternatívnu metódu pre nadviazanie spojenia s nástenkou.

en: Failed to open directory (check the file permissions and ownership): %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť adresár (skontrolujte oprávnenia a vlastníctvo): %s

en: recommended
sk: doporučené

en: %s bytes
sk: %s bajtov

en: %s bits
sk: %s bitov

en: slower, strongest
sk: pomalší,najsilnejší

en: Encryption key size:
sk: Veľkosť šifrovacieho kľúča:

en: easy to break, fastest
sk: ľahko prelomiteľný, najrýchlejší

en: faster (possibility for slow PHP installs)
sk: rýchlejší (možnosť pre pomalé inštalácie PHP)

en: Key size: %d bits
sk: Veľkosť kľúča: %d bitov

en: Public key was sent to:
sk: Verejný kľúč bol zaslaný na:

note: translators: %s: Missing credential type (e.g., login)
en: login
sk: prihlásenie

en: View recent UpdraftCentral log events
sk: Zobraziť nedávne udalosti UpdraftCentral

en: This is sometimes caused by a firewall - try turning off SSL in the expert settings, and testing again.
sk: Môže byť spôsobené nastavením firewallu - vyskúšajte vypnúť SSL v pokročilých nastaveniach a otestujte znovu.

note: translators: %s: Approximate email size limit in MB
en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s MB; backups larger than any limits will likely not arrive.
sk: Počítajte s tým, že mail server zvykne mávať limit veľkosti, typicky okolo %s MB. Záloha väčšia ako limity pravdepodobne neprejde.

en: Enter any description
sk: Zadajte ľubovoľný popis

en: Description
sk: Opis

en: Created:
sk: Vytvorené:

en: Access this site as user:
sk: Pristupujte k tejto stránke ako používateľ:

en: Delete...
sk: Vymazať...

en: Details
sk: Detaily

en: An UpdraftCentral connection has been made successfully.
sk: Pripojenie k UpdraftCentral bolo úspešne vytvorené.

en: UpdraftCentral Connection
sk: UpdraftCentral Pripojenie

en: An invalid URL was entered
sk: Bola zadaná neplatná adresa URL

en: Key description
sk: Popis kľúča

en: A new UpdraftCentral connection has not been made.
sk: Nové UpdraftCentral pripojenie nebolo vytvorené

en: You are not logged into this WordPress site in your web browser.
sk: Nie ste prihlásený do tejto WordPress stránky vo vašom webovom prehliadači.

en: You must visit this link in the same browser and login session as you created the key in.
sk: Tento link musíte použiť v prehliadači (a rovnakej login session), v ktorom ste vytvorili kľúč.

en: This connection appears to already have been made.
sk: Vyzerá to, že pripojenie už bolo vytvorené.

en: You must visit this URL in the same browser and login session as you created the key in.
sk: Musíte otvoriť túto URL v tom istom prehliadači a prihlásiť sa pre vytvorenie kľúča.

en: The key referred to was unknown.
sk: Uvedený kľúč nebol správny.

en: Cloud Files
sk: Súbory v cloude

en: (tap on an icon to select or unselect)
sk: (ťuknite na ikonku pre vybratie alebo odobratie)

en: Please enter a valid URL
sk: Prosím, zadajte platnú adresu URL

en: The given file was not found, or could not be read.
sk: Daný súbor sa nenašiel, alebo sa nedal prečítať.

en: Fetching...
sk: Načítava sa...

en: You should save your changes to ensure that they are used for making your backup.
sk: Mali by ste uložiť vaše zmeny, aby ste sa uistili že budú použité pre vaše zálohovanie.

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia sa uložili.

en: Total backup size:
sk: Celková veľkosť zálohy:

note: translators: %s: Item to be removed
en: these backup sets
sk: tieto nastavenia zálohy

note: translators: %s: Item to be removed
en: this backup set
sk: toto nastavenie zálohy

en: We requested to delete the file, but could not understand the server's response
sk: Požiadali sme o zmazanie súbor, nerozumieme však odpovedi servera.

en: Saving...
sk: Ukladám...

en: stop
sk: zastaviť

en: The backup was aborted by the user
sk: Záloha bola ukončená užívateľom

note: translators: %s: Price
en: %s per year
sk: %s za rok

en: The backup has finished running
sk: Záloha ukončila spracovávanie

en: or (annual discount)
sk: alebo (ročná zľava)

en: No Vault connection was found for this site (has it moved?); please disconnect and re-connect.
sk: Nebolo nájdené žiadne spojenie pre túto stránku (bola presunutá?); odpojte a znovu prepojte.

en: reset
sk: obnoviť

en: calculate
sk: počítať

en: Uploads URL:
sk: URL pre nahranie:

en: To import an ordinary WordPress site into a multisite installation requires %s.
sk: Import štandardnej WordPress stránky do multisite inštalácie vyžaduje %s.

en: Please read this link for important information on this process.
sk: Prečítajte si dôležité informácie v tomto odkaze.

en: It will be imported as a new site.
sk: Bude to importované ako nová stránka.

en: Call WordPress action:
sk: Vyvolať akciu vo WordPress:

en: Please fill in the required information.
sk: Vyplňte požadované informácie

en: Dismiss
sk: Odmietnuť

en: File Options
sk: Nastavenia Súboru

en: Size: %s MB
sk: Veľkosť: %s MB

en: Uploaded to:
sk: Nahrané na:

en: files: %s
sk: súbory: %s

en: Skipping: this archive was already restored.
sk: Preskočenie: tento archív už bol obnovený

en: (when decrypted)
sk: (keď dešifrované)

en: %s checksum: %s
sk: %s kontrolný súčet: %s

en: External database (%s)
sk: Externá databáza (%s)

en: Database backup schedule
sk: Plán zálohovania databázy

en: Files backup schedule
sk: Plán zálohovania súborov

en: Not got any remote storage?
sk: Nemáte žiadne vzdialené úložisko?

en: This button will delete all UpdraftPlus settings and progress information for in-progress backups (but not any of your existing backups from your cloud storage).
sk: Toto tlačíko vymaže všetky nastavenia UpdraftPlus a informácie o napredovaní pre in-progress zálohy (ale nevymaže žiadne z vašich existujúcich záloh z vášho cloudového úložiska).

en: Check out UpdraftVault.
sk: Pozrite sa na UpdraftVault.

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: settings
sk: Nastavenia

en: Include your files in the backup
sk: Zahrnúť všetky súbory v zálohe

note: translators: %s: "settings" which is the name of a tab on which remote storage settings are configured
en: Backup won't be sent to any remote storage - none has been saved in the %s
sk: Záloha nebude poslaná na žiadne vzdialené úložisko - nebolo žiadne uložené v %s

en: Your saved settings also affect what is backed up - e.g. files excluded.
sk: Vaše uložené nastavenia tiež ovplyvnia čo je zálohované - napr. vynechané súbory.

[ctx: (verb)]
en: Download
sk: Stiahnuť

en: Continue restoration
sk: Pokračujte obnovovanie

note: translators: %s: Time ago
en: You have an unfinished restoration operation, begun %s ago.
sk: Máte nedokončenú obnovu zo záloh, ktorá začala pre %s.

en: Unfinished restoration
sk: Nedokončená obnova

en: Backup Contents And Schedule
sk: Zálohovanie obsahu a plánovanie

en: Sufficient information about the in-progress restoration operation could not be found.
sk: Dostatočné inoformácie o operácii in-progress obnovy neboli nájdené.

en: You have chosen to backup files, but no file entities have been selected
sk: Vybrali ste zálohovanie súborov, ale nevybrali ste žiadne súbory

en: Premium / Extensions
sk: Premium / Rozšírenia

en: Advanced Tools
sk: Pokročilé nástroje

note: translators: 1: Minutes, 2: Seconds
en: %1$s minutes, %2$s seconds
sk: %1$s minút, %2$s sekúnd

en: required for some remote storage providers
sk: nutné pre niektorých poskytovateľov vzdialených úložísk

en: The backup directory is not writable (or disk space is full) - the database backup is expected to shortly fail.
sk: Na zálohovací adresár sa nedá zapisovať (alebo je plný ukladací priestor) - záloha databázy zrejme zlyhá.

en: Key created successfully.
sk: Kľúč úspešne vytvorený.

en: You must copy and paste this key now - it cannot be shown again.
sk: Musíš si skopírovať a vložiť tento kľúč - nebude už znova zobrazený.

en: To complete your migration/clone, you should now log in to the remote site and restore the backup set.
sk: Na dokončenie migrácie/klonovania, by ste sa mali prihlásiť na novú lokalitu a obnoviť nastavenia zálohovania.

en: Not installed
sk: Nenainštalované

en: day
sk: deň

en: in the month
sk: v mesiaci

en: day(s)
sk: dni

en: hour(s)
sk: hodiny

en: week(s)
sk: týždne

en: For backups older than
sk: Pre zálohy staršie ako

en: Processing...
sk: Pracuje...

en: Select all
sk: Označiť všetko

en: Deselect
sk: Zrušiť výber

note: translators: %s: Item to be removed
en: Are you sure that you wish to remove %s from UpdraftPlus?
sk: Ste si istý že chcete odstrániť %s z UpdraftPlus?

en: no options or sitemeta table was found
sk: nenašla sa žiadna sitemeta tabuľka

en: the options table was not found
sk: nenašla sa tabuľka nastavení

en: Actions upon selected backups
sk: Akcie na vybraných zálohách

en: Press here to look inside your remote storage methods for any existing backup sets (from any site, if they are stored in the same folder).
sk: Stlačte pre nazretie do vaších metód vzdialeného ukladania pre existujúce sady záloh (z akejkoľvek lokality, ak sú uložené v tej istej zložke).

en: Backup sets removed:
sk: Odstránené sady záloh:

en: Failed to open database file
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor databázy

en: Failed to find database file
sk: Nepodarilo sa nájsť súbor databázy

en: Backup created by:
sk: Zálohu vytvoril:

en: Content URL:
sk: Obsah URL:

en: will restore as:
sk: obnoví sa ako:

note: Plugin Name of the plugin
en: UpdraftPlus - Backup/Restore
sk: UpdraftPlus - Záloha/Obnova

note: Description of the plugin
en: Backup and restore: take backups locally, or backup to Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Rackspace, (S)FTP, WebDAV & email, on automatic schedules.
sk: Záloha a obnova: robte zálohy lokálne, alebo zálohujte na Amazon S3, Dropbox, Google Disk, Rackspace, (s)FTP, WebDAV & email s automatickým plánovaním

en: Old table prefix:
sk: Starý prefix tabuľky:

en: Site home:
sk: Domovská stránka:

en: Please supply the requested information, and then continue.
sk: Zadajte požadované informácie a potom pokračujte.

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
sk: Objavila sa chyba na prvom %s príkazu - prerušenie behu

en: Table prefix has changed: changing %s table field(s) accordingly:
sk: Prefix tabuľky bol zmenený: príslušné menenie %s poľa(polí) tabuľky:

en: Too many database errors have occurred - aborting
sk: Objavilo sa príliš veľa databázových chýb - prerušenie

en: To use this backup, your database server needs to support the %s character set.
sk: Na použitie týchto záloh potrebuje váš databázový server podporu znakovej sady %s.

en: This database needs to be deployed on MySQL version %s or later.
sk: Táto databáza musí byť nasadená na MySQL serveri verzie %s alebo neskoršej.

en: the database query being run was:
sk: bol spustený dotaz na databázu:

[ctx: The user is being told the number of times an error has happened, e.g. An error (27) occurred]
en: An error (%s) occurred:
sk: Nastala chyba (%s):

note: translators: %s: Database table name
en: Restoring table: %s
sk: Obnovuje sa tabuľka: %s

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
sk: Požadovaný engine tabuľky (%s) nie je k dispozícii - mení sa na MyISAM.

en: Split line to avoid exceeding maximum packet size
sk: Aby ste sa vyhli prekročeniu limitu pre veľkosť packetu, rozdeľte riadok

en: You should enable %s to make any pretty permalinks (e.g. %s) work
sk: Mali by ste povoliť %s, aby fungovali všetky pekné trvalé odkazy (napr. %s)

en: Password
sk: Heslo

en: Folder
sk: Priečinok

en: file
sk: súbor

en: Follow this link for more information
sk: Pre viac informácií kliknite na tento odkaz

en: Current use:
sk: Súčasné využitie:

en: Get more quota
sk: Získajte viac miesta

en: Refresh current status
sk: Obnoviť aktuálny stav

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
sk: Objavila sa neznáma chyba pri spojení s UpdraftPlus.Com

en: You need to supply both an email address and a password
sk: Musíte zadať aj email aj heslo

note: translators: %s: Blocked IP address
en: UpdraftPlus.com has responded with 'Access Denied'.
sk: UpdraftPlus.com odmietlo prístup.

note: translators: %s: Server IP address translators: %s: Blocked IP address
en: It appears that your web server's IP Address (%s) is blocked.
sk: Zdá sa, že IP adresa webového servera (%s) je blokovaná.

note: translators: %s: Blocked IP address
en: This most likely means that you share a webserver with a hacked website that has been used in previous attacks.
sk: Toto pravdepodobne znamená že zdieľate webserver s hacknutým webom, ktorý bol použitý pri predošlých útokoch.

en: folder
sk: priečinok

en: Files found:
sk: Nájdené súbory:

en: UpdraftPlus warning:
sk: varovanie UpdraftPlus:

en: Unpacking backup...
sk: Rozbaľovanie zálohy...

en: Database successfully decrypted.
sk: Databáza bola úspešne dešifrovaná.

en: The directory does not exist
sk: Adresár neexistuje

en: Backup file not available.
sk: Súbor zálohy nie je k dispozícii

en: Decrypting database (can take a while)...
sk: Dešifrovanie databázy (môže to chvíľu trvať)...

en: Cleaning up rubbish...
sk: Upratovanie odpadkov...

en: Failed to unpack the archive
sk: Nepodarilo sa rozbaliť archív

en: Failed to create a temporary directory
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný adresár

note: translators: %s: Blocked IP address
en: To remove the block, please go here.
sk: Ak chcete odstrániť blok, kliknite sem.

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
sk: Obsahový priečinok (wp-content) WordPress nebol nájdený v tomto .zip súbore.

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
sk: Používaná verzia UpdraftPlus nevie spracovat tento typ zálohy.

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
sk: UpdraftPlus.Com vrátil odpoveď, ktorú sa nepodarilo interpretovať.

en: Moving old data out of the way...
sk: Odstraňovanie starých dát...

en: Copying this entity failed.
sk: Kopírovanie tejto entity zlyhalo.

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem
sk: Zlyhalo zapisovanie dešifrovanej databázy do systému súborov.

en: (This applies to all WordPress backup plugins unless they have been explicitly coded for multisite compatibility).
sk: (To platí pre zálohovanie všetkých WordPress pluginov, pokiaľ neboli výslovne naprogramované pre mutlisite kompatibilitu)

en: Failed to delete working directory after restoring.
sk: Zlyhalo zmazanie pracovného adresára po obnovení.

en: Moving unpacked backup into place...
sk: Presúvanie rozbalenej zálohy na zvolené miesto...

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
sk: Vaša emailová adresa a heslo nebolo rozpoznané na UpdraftPlus.Com

en: You entered an email address that was not recognised by UpdraftPlus.Com
sk: Zadali ste emailovú adresu, ktorá nebola rozpoznaná na UpdraftPlus.Com

en: Could not move old files out of the way.
sk: Nemožno presnúť staré súbory, ktoré sú v ceste.

en: You should check the file ownerships and permissions in your WordPress installation
sk: Mali by ste preveriť vlastníctvo a práva súboru vo vašej WordPress inštalácii.

en: Restoring the database (on a large site this can take a long time - if it times out (which can happen if your web hosting company has configured your hosting to limit resources) then you should use a different method, such as phpMyAdmin)...
sk: Obnova databázy (na veľkej stránke to môže trvať dlhší čas - ak čas vyprší (timeout, ktorý môže nastať ak vaša webhostingová spoločnosť nakonfigurovala váš hosting na limitovanie zdrojov) potom by ste mali použiť inú metódu, ako napríklad phpMyAdmin)...

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
sk: Toto je WordPress multi-site (a.k.a. sieťová) inštalácia.

en: If you have forgotten your password, then go here to change your password on updraftplus.com.
sk: Ak ste zabudli vaše heslo, prejdite sem pre zmenu hesla na updraftplus.com.

en: Your email address was valid, but your password was not recognised by UpdraftPlus.Com.
sk: Vaša e-mailová adresa bola platná, ale vaše heslo nebolo rozpoznané stránkou UpdraftPlus.Com.

en: You do not have the UpdraftPlus %s add-on installed - get it from %s
sk: Nemáte nainštalovaný UpdraftPlus %s doplnok - preberte si ho z %s

en: Passive mode
sk: Pasívny mód

en: Failure
sk: Zlyhanie

en: Back...
sk: Naspäť...

en: WordPress Backup
sk: Záloha WordPressu

note: translators: %s: Missing credential type (e.g., password) translators: %s: Password
en: password
sk: heslo

note: translators: %s: Username
en: username
sk: užívateľské meno

en: FTP password
sk: FTP heslo

en: Google Drive
sk: Google Disk

en: Show the options
sk: Zobraziť možnosti

note: translators: %s: Admin email address
en: configure it here
sk: nastavte to tu

en: Failure: No server details were given.
sk: Zlyhanie: Neboli dané detaily serveru.

en: Name: %s.
sk: Meno: %s

en: Failed to upload to %s
sk: Nepodarilo sa nahrať na %s

en: failed to access parent folder
sk: nepodaril sa získať prístup k rodičovskej zložke

note: translators: %s: Access key type translators: %s: Cloud storage provider
en: %s access key
sk: %s prístupový kľúč

note: translators: %s: Communication entity
en: The communication with %s was encrypted.
sk: Komunikácia s %s bola šifrovaná.

note: translators: %s: Communication entity
en: The communication with %s was not encrypted.
sk: Komunikácia s %s nebola šifrovaná.

en: Delete failed:
sk: Vymazanie zlyhalo:

en: S3 (Compatible)
sk: S3 (Kompatibilné)

en: Read more about it here.
sk: Čítajte viac o tom tu.

en: Don't know your email address, or forgotten your password?
sk: Neviete svoju emailovú adresu alebo ste zabudli heslo?

en: Go here for help
sk: Kliknite sem pre pomoc

note: translators: %s: Storage method name
en: %s login failure
sk: %s prihlásenie zlyhalo

note: translators: %s: Region name
en: Region: %s
sk: Región: %s

en: Region
sk: Región

en: Quota:
sk: Kvóta

en: Please check your access credentials.
sk: Skontrolujte si prístupové údaje.

en: Well done - there's nothing more needed to set up.
sk: Výborne - nastavili ste všetko potrebné.

en: You can get more quota here
sk: Získajte viac priestoru

en: API secret
sk: API tajný kľúč

note: translators: %s: Secret key type translators: %s: Cloud storage provider
en: %s secret key
sk: %s tajný klúč

en: ... and many more!
sk: ... a mnoho ďalších!

note: translators: %s: Service name
en: The error reported by %s was:
sk: Chyba nahlásená od %s bola:

en: Authenticate with Google
sk: Overenie pomocou Google

en: Client Secret
sk: Tajný kľúč klienta

en: encrypted FTP (implicit encryption)
sk: šifrované FTP (implicitné šifrovanie)

en: Client ID
sk: ID klienta

en: encrypted FTP (explicit encryption)
sk: šifrované FTP (explicitné šifrovanie)

en: Remote path
sk: Vzdialená cesta

note: translators: %s: Remote storage method
en: The %s object was not found
sk: %s objekt sa nenašiel

en: Tenant
sk: Nájomník

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
sk: <strong>Toto nie je názov priečinka</strong>.

en: This remote storage method (%s) requires PHP %s or later.
sk: Táto metóda zálohovania na vzdialené úložisko (%s) vyžaduje PHP %s alebo vyššiu.

en: Container
sk: Kontajner

note: translators: %s: Authentication URI
en: authentication URI
sk: overovacia URI

en: Account is not authorized.
sk: Účet nie je autorizovaný.

en: Without upgrading, UpdraftPlus allows <strong>every</strong> blog admin who can modify plugin settings to backup (and hence access the data, including passwords, from) and restore (including with customized modifications, e.g. changed passwords) <strong>the entire network</strong>.
sk: V základnej verzii, UpdraftPlus povoľuje <strong>každému</strong> administrátorovi meniť nastavenia pluginu pre zálohovanie (a tým aj prístup k dátam, vrátane hesiel) a obnovenie (vrátane prispôsobených modifikácií, napr. zmeny hesiel) <strong>v celej sieti</strong>.

en: download: failed: file not found
sk: sťahovanie zlyhalo: súbor nebol nájdený

note: translators: %s: Price
en: %s per quarter
sk: %s za štvrťrok

en: Vault owner
sk: Vault majiteľ

note: translators: %s: Site URL and description type
en: Backup is of: %s.
sk: Záloha je z: %s.

en: Needs to already exist
sk: Potrebuje už existovať

en: Only non-encrypted FTP is supported by regular UpdraftPlus.
sk: Štandardný UpdraftPlus podporuje iba nešifrovaný FTP.

en: regular non-encrypted FTP
sk: štandardné nešifrované FTP

note: translators: %s: Settings type
en: Testing %s Settings...
sk: Testovanie %s nastavení...

note: translators: %s: Storage method name
en: No %s settings were found
sk: Žiadne %s nastavenia neboli nájdené

note: translators: %s: Admin email address
en: Your site's admin email address (%s) will be used.
sk: Bude použitá e-mailová adresa administrátora vášho webu (%s).

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
sk: Pokus o odoslanie zálohy e-mailom zlyhal (pravdepodobne bola záloha pre túto metódu príliš veľká).

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
sk: Súbory zoznamu Disku Google: nepodarilo sa získať prístup k nadradenému priečinku

en: However, subsequent access attempts failed:
sk: Následné pokusy o prístup však zlyhali:

en: you have authenticated your %s account.
sk: overili ste svoj účet %s

en: Success: we successfully logged in, and confirmed our ability to create a file in the given directory (login type:
sk: Úspech: úspešne sme sa prihlásili a potvrdili schopnosť vytvoriť súbor v danom adresári (typ prihlásenia:

en: Failure: we did not successfully log in with those credentials.
sk: Chyba: pomocou týchto prístupových údajov sa nám nepodarilo úspešne prihlásiť.

en: Almost all FTP servers will want passive mode; but if you need active mode, then uncheck this.
sk: Takmer všetky servery FTP budú chcieť pasívny režim; ak ale potrebujete aktívny režim, zrušte začiarknutie tohto políčka.

en: It is an ID number internal to Google Drive
sk: Je to interné identifikačné číslo Disku Google

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
sk: Ak vám Google neskôr zobrazí správu „invalid_client“, nezadali ste sem platné ID klienta.

en: Select 'Web Application' as the application type.
sk: Ako typ aplikácie vyberte možnosť „Web Application“.

note: translators: %s: Upload key
en: upload (%s): re-assembly failed (see log for more details)
sk: upload (%s): opätovné zostavenie zlyhalo (ďalšie podrobnosti nájdete v logu)

note: translators: %s: Chunk number
en: chunk %s: upload failed
sk: časť %s: nahrávanie zlyhalo

note: translators: %s: File path
en: error: file %s was shortened unexpectedly
sk: chyba: súbor %s bol neočakávane skrátený

note: translators: %s: Service name
en: %s upload: getting uploadID for multipart upload failed - see log file for more details
sk: %s upload: načítanie uploadID pre viacdielny upload zlyhalo - ďalšie podrobnosti nájdete v log súbore

note: translators: %s: Required PHP module name
en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
sk: Požadovaný modul %s PHP nie je nainštalovaný - požiadajte svoju webhostingovú spoločnosť o jeho povolenie

note: translators: %s: Service name
en: %s Error: Failed to initialise
sk: Chyba %s: Inicializácia zlyhala

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
sk: Nechajte toto pole prázdne a bude zvolená predvolená hodnota.

[ctx: Keystone and swauth are technical terms which cannot be translated]
en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
sk: Musí to byť identifikátor URI autentifikácie v2 (Keystone); v1 (Swauth) nie je podporovaný.

note: translators: %s: Remote storage method
en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
sk: Chyba %s - dostali sme sa do kontajnera, ale nepodarilo sa nám v ňom vytvoriť súbor

note: translators: %s: Remote storage method
en: Could not access %s container
sk: Nepodarilo sa získať prístup ku kontajneru %s

note: translators: %s: Remote storage method
en: %s error - failed to access the container
sk: Chyba %s - prístup ku kontajneru zlyhal

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
sk: Budete musieť požiadať svoju webhostingovú spoločnosť o aktualizáciu.

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
sk: Dostali sme sa do bucketu a boli sme v ňom schopní vytvárať súbory.

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
sk: Úspešne sme sa dostali do bucketu, ale pokus o vytvorenie súboru v ňom zlyhal.

en: Failure: No bucket details were given.
sk: Zlyhanie: Neboli poskytnuté žiadne podrobnosti bucketu.

note: translators: %s: Location type translators: %s: Cloud storage provider
en: %s location
sk: %s umiestnenie

note: translators: %s: Cloud storage provider
en: %s end-point
sk: %s koncový bod

note: translators: %s: FAQ category
en: Other %s FAQs.
sk: Ďalšie často kladené otázky o %s.

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
sk: Ak narazíte na chyby týkajúce sa certifikátov SSL, pomoc získate tu.

en: Examples of S3-compatible storage providers:
sk: Príklady poskytovateľov úložiska kompatibilných s S3:

en: You are using the %s webserver, but do not seem to have the %s module loaded.
sk: Používate webový server %s, ale zdá sa, že nemáte načítaný modul %s.

en: UpdraftPlus Backups
sk: UpdraftPlus zálohy

en: You do not currently have any UpdraftVault quota
sk: Momentálne nemáte žiadnu kvótu UpdraftVault

en: This site is <strong>connected</strong> to UpdraftVault.
sk: Táto stránka je <strong>pripojená</strong> k službe UpdraftVault.

en: You are <strong>not connected</strong> to UpdraftVault.
sk: Nie ste <strong>pripojený</strong> k UpdraftVault.

en: %s authorization failed
sk: Zlyhala autorizácia %s

note: translators: 1: plugin name, 2: version number
en: Your %1$s version: %2$s.
sk: Vaša %1$s verzia: %2$s

note: translators: 1: Available storage, 2: Required storage, 3: Quota usage
en: Error: you have insufficient storage quota available (%1$s) to upload this archive (%2$s) (%3$s).
sk: Chyba: nemáte k dispozícii dostatočnú kvótu úložiska (%1$s) na nahratie tohto archívu (%2$s) (%3$s).

note: translators: 1: Service name, 2: Error message
en: %1$s re-assembly error (%2$s): (see log file for more)
sk: Chyba opätovného zostavenia %1$s (%2$s): (viac informácií nájdete v log súbore)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: No settings were found
sk: Neboli nájdené žiadne nastavenia

en: API key
sk: kľúč API

en: Success:
sk: Úspech:

note: translators: %s: Remote storage method
en: Error downloading remote file: Failed to download
sk: Chyba pri sťahovaní súboru zo vzdialeného úložiska: Nepodarilo sa stiahnuť

note: translators: %s: Remote storage method
en: %s Error
sk: %s chyba

en: Success
sk: Úspech

en: Account holder's name: %s.
sk: Meno majiteľa účtu: %s.

en: Plugins
sk: Pluginy

en: Themes
sk: Témy

en: Others
sk: Ostatné

en: LinkedIn
sk: Linkedln

en: Error - failed to download the file
sk: Chyba - nepodarilo sa stiahnuť súbor

en: A zip error occurred
sk: Vyskytol sa problém so zip

en: Latest status:
sk: Posledný stav

en: database connection attempt failed.
sk: pripojenie ku databáze zlyhalo.

en: File not found
sk: Súbor nebol nájdený

en: Failed to open database file.
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor databázy.

en: (version: %s)
sk: (verzia: %s)

en: US (default)
sk: US (predvolené)

en: Dallas (DFW) (default)
sk: Dallas (DFW) (predvolené)

en: Northern Virginia (IAD)
sk: Severná Virgínia (IAD)

en: Also, you should read this important FAQ.
sk: Tiež, by ste si mali prečítať túto dôležitú FAQ.

en: The database backup uses MySQL features not available in the old MySQL version (%s) that this site is running on.
sk: Zálohovanie databáz využíva funkcie MySQL, ktoré nie sú dostupné v staršej MySQL verzii (%s), ktorú používa vaša webová stránka.

en: %s Error: Failed to open local file
sk: %s Chyba: Nepodarilo sa otvoriť lokálny súbor

en: %s: unreadable file - could not be backed up
sk: %s: nečitateľný súbor - nemôže byť zálohovaný

en: The zip engine returned the message: %s.
sk: Zipovací nástroj vrátil správu: %s.

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
sk: Databáza je príliš malá na to aby to bola WordPress databáza (veľkosť: %s Kb).

en: please wait for the rescheduled attempt
sk: počkajte na preplánovanie pokusu

en: Authorisation failed (check your credentials)
sk: Autorizácia zlyhala (skontrolujte poverenia)

en: Cloud Files Username
sk: Cloud Files užívateľské meno

en: Cloud Files API Key
sk: kľúč rozhrania Cloud Files

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
sk: Účty vytvorené na rackspacecloud.com sú US účty; účty vytvorené na rackspace.co.uk sú UK účty

en: No log files were found.
sk: Nebol nájdený žiadny log súbor.

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
sk: Zálohovanie nebolo dokončené; pokračovanie je naplánované

en: Could not read the directory
sk: Adresár sa nedá čítať

en: Site information:
sk: Informácie o web stránke

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
sk: Veľkosť pamäte (RAM) povolenej pre PHP je veľmi nízka (%s MB) - mali by ste ju zvýšiť, aby ste zabránili zlyhaniu kvôli nedostatku pamäte (obráťte sa na vášho webhosting poskytovateľa pre navýšenie pamäte)

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
sk: Vás voľný priestor v hosting účte je veľmi nízky - zostáva iba %s MB

en: restoration
sk: obnova

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
sk: Na disku je veľmi málo voľného miesta - zostáva len %s Mb

en: did not return the expected response - check your log file for more details
sk: nevrátil očakávanú odozvu - skontrolujte log súbor pre viac informácií

en: %s error: %s
sk: %s chyba: %s

en: Uploads
sk: Nahraté súbory

note: translators: %s: Settings type
en: %s settings test result:
sk: %s nastavenia testovacieho výsledku:

note: translators: %s: Settings type translators: %s: Remote storage method translators: %s: Backup method name translators: %s: Test settings type translators: %s: Backup method
en: Test %s Settings
sk: Test %s nastavení

en: Error - no such file exists.
sk: Chyba - súbor neexistuje.

note: translators: %s: Remote storage method
en: %s error - failed to upload file
sk: %s chyba - nepodarilo sa nahrať súbor

note: translators: %s: Remote storage method translators: %s: Service name
en: %s Error: Failed to upload
sk: %s chyba: nahrávanie zlyhalo

note: translators: %s: Remote storage method
en: %s authentication failed
sk: %s overenie zlyhalo

en: US or UK Cloud
sk: USA alebo UK Cloud

en: Error opening local file: Failed to download
sk: Chyba pri otváraní lokálneho súboru: Nepodarilo sa stiahnuť

en: %s error - failed to re-assemble chunks
sk: Chyba %s - nepodarilo sa znova spojiť kúsky

en: check your log for more details.
sk: skontrolujte svoj log pre viac informácií.

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
sk: Vyskytol sa veľmi veľký súbor: %s (veľkosť: %s Mb)

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor zip (%s) - %s

en: %s: unreadable file - could not be backed up (check the file permissions and ownership)
sk: %s: nečitateľný súbor - nie je možné zálohovať (skontrolujte povolenia a vlastníctvo súboru)

en: Infinite recursion: consult your log for more information
sk: Nekonečná rekurzia: ďalšie informácie nájdete vo svojom logu

en: Could not open the backup file for writing
sk: Záložný súbor sa nepodarilo otvoriť na zápis

en: An error occurred whilst closing the final database file
sk: Pri zatváraní konečného databázového súboru sa vyskytla chyba

en: Failed to open database file for reading:
sk: Nepodarilo sa otvoriť databázový súbor na čítanie:

en: No database tables found
sk: Nenašli sa žiadne databázové tabuľky

en: Backup label:
sk: Śtítok zálohy:

en: The decryption key used:
sk: Použitý dešifrovací kľúč:

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
sk: Pokus o zálohovanie bol dokončený, zjavne neúspešne

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
sk: Pokus o zrušenie dvojitej kompresie bol úspešný.

en: The attempt to undo the double-compression failed.
sk: Pokus o zrušenie dvojitej kompresie zlyhal.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
sk: Zdá sa, že databázový súbor bol dvakrát skomprimovaný - pravdepodobne web, z ktorého ste ho stiahli, mal nesprávne nakonfigurovaný webový server.

note: translators: %s: The process that requires the functions. translators: %s: Storage method name requiring enabled functions
en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
sk: Vaša hostingová spoločnosť musí povoliť tieto funkcie skôr, ako bude %s fungovať.

note: translators: %s: List of disabled PHP functions. translators: %s: Disabled PHP functions
en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
sk: Inštalácia PHP na vašom webovom serveri má zakázané tieto funkcie: %s.

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
sk: Programu UpdraftPlus sa pri skenovaní zálohy databázy nepodarilo nájsť predponu tabuľky.

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
sk: V tejto zálohe databázy chýbajú základné tabuľky WordPress: %s

en: You must upgrade MySQL to be able to use this database.
sk: Aby ste mohli používať túto databázu, musíte aktualizovať MySQL.

en: If you want to restore a multisite backup, you should first set up your WordPress installation as a multisite.
sk: Ak chcete obnoviť multisite zálohu, mali by ste najskôr nastaviť inštaláciu WordPress ako multisite

en: %s returned an unexpected HTTP response: %s
sk: %s vrátil neočakávanú odpoveď HTTP: %s

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
sk: chyba: nepodarilo sa nahrať súbor na %s (ďalšie informácie nájdete v log súbore)

en: We accessed the container, and were able to create files within it.
sk: Pristúpili sme ku kontajneru a boli sme v ňom schopní vytvárať súbory.

en: Cloud Files authentication failed
sk: Overenie Cloud Files zlyhalo

en: Cloud Files error - we accessed the container, but failed to create a file within it
sk: Chyba Cloud Files - dostali sme sa do kontajnera, ale nepodarilo sa nám v ňom vytvoriť súbor

en: Failure: No container details were given.
sk: Zlyhanie: Neboli poskytnuté žiadne podrobnosti o kontajneri.

en: Cloud Files username
sk: Cloud Files prihlasovacie meno

en: Cloud Files Container
sk: Cloud Files kontajner

en: Cloud Files Storage Region
sk: Cloud Files región úložiska

en: US or UK-based Rackspace Account
sk: USA alebo UK účet Rackspace

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
sk: Účty vytvorené na rackspacecloud.com sú účty v USA; účty vytvorené na rackspace.co.uk sú účty vo Veľkej Británii.

en: Your %s quota usage: %s %% used, %s available
sk: Vaše využitie kvóty %s: %s %% použité, %s k dispozícii

en: Your %s account name: %s
sk: Názov vášho %s účtu: %s

en: you have authenticated your %s account
sk: overili ste svoj účet %s

en: %s authentication
sk: %s overenie

en: Authenticate with %s
sk: Overiť pomocou %s

en: Need to use sub-folders?
sk: Potrebujete vytvoriť podzložky?

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
sk: Pri mazaní sa nepodarilo získať prístup k %s (ďalšie informácie nájdete v log súbore)

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
sk: Jedna alebo viac záloh bolo pridaných zo skenovania vzdialeného úložiska; Upozorňujeme, že tieto zálohy nebudú automaticky odstránené pomocou nastavenia „Zachovať“; ak ich chcete vymazať, musíte to urobiť manuálne.

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
sk: Vaša webová stránka je navštevovaná veľmi zriedka a UpdraftPlus nedostáva zdroje, v ktoré dúfal; prečítajte si túto stránku:

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
sk: Pripojenie zlyhalo: skontrolujte svoje prístupové údaje, či je beží databázový server a či nie je sieťové pripojenie blokované kvôli firewall.

en: Backups are saved in %s.
sk: Zálohy sú uložené v %s.

en: Table %s has very many rows (%s) - we hope your web hosting company gives you enough resources to dump out that table in the backup.
sk: Tabuľka %s má veľmi veľa riadkov (%s) - dúfame, že vaša web hostingová vám poskytne dostatok systémových prostriedkov na zálohu tejto tabuľky.

en: The backup succeeded (with warnings) and is now complete
sk: Zálohovanie sa podarilo (s upozorneniami) a je dokončené

en: The site in this backup was running on a webserver with version %s of %s.
sk: Stránka v tejto zálohe bola spustená na webovom serveri s verziou %s z %s.

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Save Changes
sk: Uložiť nastavenia

en: You have not yet made any backups.
sk: Zatiaľ nemáte vytvorené žiadne zálohy.

en: None
sk: Žiadne

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Full backup
sk: Kompletná záloha

en: Database Options
sk: Nastavenia Databázy

en: Failed
sk: Zlyhanie

note: translators: %s: Number of Hours.
en: Every %s hours
sk: Každých %s hodín

en: No backup has been completed
sk: Nebola dokončená ani jedna záloha

[ctx: i.e. Non-automatic]
en: Manual
sk: Manuálne

en: Fortnightly
sk: Dvojtýždenne

en: Backup more databases
sk: Zálohovať viac databáz

en: Delete local backup
sk: Vymazať lokálnu zálohu

en: Backup date
sk: Dátum zálohy

en: Backup data (click to download)
sk: Dáta zálohy (kliknite pre stiahnutie)

en: unknown source
sk: neznámy zdroj

en: (Not finished)
sk: (Nedokončené)

en: Why am I seeing this?
sk: Prečo toto vidím?

en: Backup contains:
sk: Záloha obsahuje:

en: First, enter the decryption key
sk: Najprv zadajte dešifrovací kľúč

note: translators: %s: Database Source.
en: Database (created by %s)
sk: Databáza (vytvoril %s)

en: Files and database
sk: Súbory a databáza

en: Files (database backup has not completed)
sk: Súbory (záloha databázy nebola dokončená)

en: Database (files backup has not completed)
sk: Databáza (záloha súborov nebola dokončená)

en: Errors encountered:
sk: Vyskytli sa chyby:

en: WordPress backup is complete
sk: WordPress záloha je dokončená

en: Files only (database was not part of this particular schedule)
sk: Iba súbory (databázy nie sú súčasťou tohoto konkrétneho plánu)

en: file is size:
sk: veľkosť súboru:

en: The backup records do not contain information about the proper size of this file.
sk: Záznamy zálohy neobsahujú informáciu o správnej veľkosti tohoto súboru.

en: show log
sk: zobraziť log

en: View Log
sk: Zobraziť log

en: Site
sk: Stránka

en: Error message
sk: Chybové hlásenie

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
sk: Neznáma/neočakávaná chyba - prosím pošlite žiadosť o podporu

en: Backup sent to remote site - not available for download.
sk: Záloha odoslaná na vzdialené úložisko - nie je k dispozícií na stiahnutie.

en: Use the server's SSL certificates
sk: Použite SSL certifikát servera

en: Follow this link to attempt to create the directory and set the permissions
sk: Použite tento odkaz pre vytvorenie adresára a nastavenie oprávnení

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
sk: Tu môžete manuálne dešifrovať a zašifrovať databázu.

note: translators: %s: Last activity
en: last activity: %ss ago
sk: posledná aktivita: pred  %ss

note: translators: %s: Warning message translators: %s: Warning message.
en: Warning: %s
sk: Varovanie: %s

en: Remove old directories
sk: Odstránenie starých adresárov

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
sk: Iba databázy (súbory nie sú súčasťou tohoto konkrétneho harmonogramu)

en: Expert settings
sk: Expertné nastavenia

en: Manually decrypt a database backup file
sk: Manuálne dešifrujte súbor s databázovou zálohou

en: Reporting
sk: Reportovanie

en: Split archives every:
sk: Rozdeliť archívy každých:

en: Backup directory
sk: Adresár pre zálohy

en: External database
sk: Externá databáza

note: translators: %s: Backup Source. translators: %s: The description of the accepted foreign backup type.
en: Backup created by: %s.
sk: Zálohu vytvoril: %s

en: Final checks
sk: Finálne kontroly

note: translators: %s: The TeamUpdraft news URL
en: read more at %s
sk: prečítajte si viac na %s

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
sk: Priečinok existuje, ale váš webový server nemá povolenie na zápis.

note: translators: %s: Job ID
en: Job ID: %s
sk: ID úlohy: %s

en: Include in files backup
sk: Zahrnúť do zálohovania súborov

en: Database backup interval
sk: Interval zálohovania databázy

en: and retain this many scheduled backups
sk: a uchovať toľko naplánovaných záloh

en: Files backup interval
sk: Interval zálohovania súborov

note: translators: %s: Time of backup.
en: incremental backup; base backup: %s
sk: prírastkové zálohovanie; základná záloha: %s

en: Show expert settings
sk: Zobraziť pokročilé nastavenia

en: Advanced / Debugging Settings
sk: Pokročilé / ladiace nastavenia

en: Choose your remote storage
sk: Vyberte si svoje vzdialené úložisko

en: Sending Your Backup To Remote Storage
sk: Vaša záloha sa odosiela na vzdialené úložisko

en: your site's admin address
sk: adresa administrátora vašej webovej stránky

en: Check this box to have a basic report sent to
sk: Začiarknite toto políčko, ak chcete, aby bol odoslaný základný prehľad na

[ctx: Uploader: Drop db.gz.crypt files here to upload them for decryption - or - Select Files]
en: or
sk: alebo

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
sk: Sem vložte šifrované súbory databázy (súbory db.gz.crypt), aby ste ich mohli nahrať na dešifrovanie

en: Database encryption phrase
sk: Fráza pre šifrovanie databázy

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out how to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
sk: Ak chcete zistiť, ako nastaviť povolenia pre zápis WordPress pluginu do adresára, musíte sa poradiť so svojím poskytovateľom webhostingu.

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
sk: Požiadavka na vytvorenie adresára pre súborový systém zlyhala.

en: Disable SSL entirely where possible
sk: Pokiaľ je to možné, úplne vypnite SSL

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
sk: Upozorňujeme, že nie všetky metódy zálohovania v cloude nevyhnutne používajú autentifikáciu SSL.

en: Do not verify SSL certificates
sk: Neoverujte certifikáty SSL

en: or, to reset this option
sk: alebo resetujte túto možnosť

en: Backup directory specified is writable, which is good.
sk: Zadaný záložný adresár je zapisovateľný, čo je dobré.

en: Debug mode
sk: Režim ladenia

en: Backup does not exist in the backup history
sk: Záloha neexistuje v histórii zálohovania

en: Delete this backup set
sk: Odstrániť túto sadu záloh

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
sk: Po stlačení tohto tlačidla budete mať možnosť zvoliť, ktoré komponenty chcete obnoviť

en: (backup set imported from remote location)
sk: (sada záloh importovaná zo vzdialeného úložiska)

en: You are missing one or more archives from this multi-archive set.
sk: Zdá sa, že vám chýba jeden alebo viac archívov z tejto sady archívov.

note: translators: %s: Backup Source.
en: Files backup (created by %s)
sk: Záloha súborov (vytvoril %s)

note: translators: %s: Backup Source.
en: Files and database WordPress backup (created by %s)
sk: Zálohovanie súborov a databáz WordPress (vytvoril %s)

en: Any other directories found inside wp-content
sk: Akékoľvek ďalšie adresáre nájdené vo vnútri wp-content

note: translators: %s: Server path.
en: Your wp-content directory server path: %s
sk: Vaša cesta k adresárovému serveru wp-content: %s

en: See this FAQ also.
sk: Prečítajte si tiež často kladené otázky.

en: Backup of:
sk: Záloha:

en: Backed up: %s
sk: Zálohované: %s

en: The log file has been attached to this email.
sk: Súbor logu bol pripojený k tomuto e-mailu.

en: Warnings encountered:
sk: Vyskytli sa varovania:

en: Incremental
sk: Prírastková

en: %s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%s)
sk: %s - nemohol zálohovať túto entitu; zodpovedajúci adresár neexistuje (%s)

en: Archive is expected to be size:
sk: Predpokladaná veľkosť archívu:

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
sk: Súbor nie je lokálne prítomný - je potrebné ho načítať zo vzdialeného úložiska

en: Looking for %s archive: file name: %s
sk: Hľadáte archív %s: názov súboru: %s

en: If making a request for support, please include this information:
sk: Ak požadujete podporu, uveďte tieto informácie:

en: ABORT: Could not find the information on which entities to restore.
sk: ZRUŠENÉ: Nepodarilo sa nájsť informácie o tom, ktoré entity je potrebné obnoviť.

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
sk: Pomocou tohto odkazu si stiahnete súbor logu pre toto obnovenie (potrebný pre všetky žiadosti o podporu).

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
sk: Toto zaškrtnite, ak chcete dostávať ďalšie informácie a e-maily o procese zálohovania - užitočné, ak sa niečo pokazí.

en: open this to show some further options; don't bother with this unless you have a problem or are curious.
sk: otvorte toto a ukážte ďalšie možnosti; netrápte sa tým, pokiaľ nemáte problém alebo nie ste zvedaví.

en: You can send a backup to more than one destination with Premium.
sk: Vo verzii Premium môžete odoslať zálohu na viac ako jedno miesto určenia.

en: Could not read one of the files for restoration
sk: Nepodarilo sa načítať jeden zo súborov na obnovenie

en: This backup does not exist in the backup history - restoration aborted.
sk: Táto záloha neexistuje v histórii zálohovania - obnova prerušená.

note: translators: $1$s: translatable text ,%2$s: translatable text, %3$s: translatable text,%4$s: UpdraftPlus Premium product name
en: fix the time at which a backup should take place
sk: stanoviť čas, kedy sa má zálohovanie uskutočniť.

en: Email reports created by UpdraftPlus (free edition) bring you the latest TeamUpdraft.com news
sk: E-mailové správy vytvorené aplikáciou UpdraftPlus (bezplatná verzia) vám prinášajú najnovšie správy TeamUpdraft.com

en: Version
sk: Verzia

note: translators: %s: Error message
en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Support
sk: Podpora

en: No
sk: Nie

en: Warning:
sk: Varovanie:

en: Yes
sk: Áno

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
sk: Názov súboru má zlý formát - nevyzerá to ako zašifrovaný súbor databázy vytvorený cez UpdraftPlus

en: This file could not be uploaded
sk: Tento súbor nebolo možné nahrať

en: Download in progress
sk: Prebieha sťahovanie

en: Download failed
sk: Sťahovanie zlyhalo

en: Messages:
sk: Správy:

en: More plugins
sk: Ďalšie pluginy

en: Backup directory could not be created
sk: Záložný adresár nemohol byť vytvorený

en: Also delete from remote storage
sk: Vymazať tiež zo vzdialeného úložiska

en: Your settings have been wiped.
sk: Nastavenia boli vymazané.

en: Choose the components to restore
sk: Vyberte komponenty pre obnovenie

en: Send this backup to remote storage
sk: Odošlite túto zálohu na vzdialené úložisko

en: Rescan local folder for new backup sets
sk: Prehľadať lokálny priečinok pre nové zálohovanie

en: Last log message
sk: Posledná správa v logu

en: Next scheduled backups
sk: Ďalšie plánované zálohy

en: Your backup has been restored.
sk: Vaša záloha bola obnovená.

en: Newsletter sign-up
sk: Registrácia pre odoberanie noviniek

en: Backup finished
sk: Zálohovanie skončilo

en: Peak memory usage
sk: Maximálne využitie pamäte

en: Current memory usage
sk: Súčasné využitie pamäte

en: Memory limit
sk: Limit pamäte

note: translators: %s: PHP version label translators: %s: WordPress version label
en: %s version:
sk: %s verzia:

en: show PHP information (phpinfo)
sk: ukáž informácie o PHP (phpinfo)

en: Encrypting database
sk: Šifrovanie databázy

en: Encrypted database
sk: Šifrovaná databáza

en: Creating database backup
sk: Vytvára sa záloha databázy

en: Created database backup
sk: Záloha databázy bola vytvorená

en: refresh
sk: obnoviť

en: Restore backup
sk: Obnov zálohu

en: Upload files into UpdraftPlus.
sk: Nahrať súbory do UpdraftPlus.

en: Select Files
sk: Vybrať Súbory

en: Upload backup files
sk: Nahrať súbory zálohy

en: Opera web browser
sk: Opera webový prehliadač

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
sk: Keď používate toto, vypnite Turbo/Road mód

en: UpdraftPlus - Upload backup files
sk: UpdraftPlus - Nahrajte súbory na zálohu

en: Latest UpdraftPlus.com news:
sk: Najnovšie správy z UpdraftPlus.com:

en: Full feature list
sk: Celý zoznam funkcií

en: JavaScript warning
sk: JavaScript varovanie

en: Actions
sk: Akcie

en: Current limit is:
sk: Aktuálny limit je:

en: Files
sk: Súbory

en: More tasks:
sk: Viac úloh:

en: Backup directory successfully created.
sk: Adresár zálohy sa úspešne vytvoril.

en: You will need to restore it manually.
sk: Budete to musieť obnoviť manuálne.

en: Return to UpdraftPlus configuration
sk: Vrátiť sa do UpdraftPlus konfigurácie

note: translators: %s: Backup tool name
en: This backup was created by %s, and can be imported.
sk: Túto zálohu vytvoril %s a je možné ju importovať.

en: You will find more information about this in the Settings section.
sk: Viac informácií o tomto nájdete v sekcii Nastavenia.

note: translators: %s: Backup directory path
en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
sk: Adresár pre zálohovanie (%s) nie je zapisovateľný alebo neexistuje.

en: No local copy present.
sk: Nie je k dispozícii žiadna lokálna kópia.

en: The log file could not be read.
sk: Záznamy sa nepodarilo prečítať.

en: Error: unexpected file read fail
sk: Chyba: neočakávaná chyba  pri čítaní súboru

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
sk: Nedarí sa nájsť danú úlohu - možno je už hotová?

en: (Nothing yet logged)
sk: (Zatiaľ nič nezaznamenané)

en: Include your database in the backup
sk: Zahrňte do zálohy vašu databázu

en: Backup non-WordPress files and databases
sk: Záloha súborov a databáz nesúvisiacich s WordPress

en: Time now
sk: Aktuálny čas

en: At the same time as the files backup
sk: V rovnaký čas ako záloha súborov

en: Nothing currently scheduled
sk: Aktuálne nie je nič naplánované

en: This button is disabled because your backup directory is not writable (see the settings).
sk: Toto tlačidlo je zakázané, pretože do vášho adresára pre zálohovanie sa nedá zapisovať (pozrite nastavenia).

en: Rescan remote storage
sk: Znova skenovať vzdialené úložisko

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
sk: Miesto na disku webového servera, ktoré používa UpdraftPlus

en: count
sk: vypočítať

en: Total (uncompressed) on-disk data:
sk: Spolu (neskomprimovaných) dát na disku:

en: Show raw backup and file list
sk: Zobraziť prostú zálohu a zoznam súborov

en: Call
sk: Volať

en: Fetch
sk: Načítať

en: %s (%s used)
sk: %s (%s použité)

en: Free disk space in account:
sk: Voľné miesto na disku pre účet:

en: zip executable found:
sk: nájdený spustiteľný zip:

note: translators: %s: Restoration type
en: %s restoration options:
sk: %s možnosti obnovy:

en: Backup begun
sk: Zálohovanie začalo

en: Wipe settings
sk: Vymazať nastavenia

en: Delete backup set
sk: Odstrániť sadu záloh

[ctx: Uploader: Drop backup files here - or - Select Files]
en: or
sk: alebo

en: Drop backup files here
sk: Sem presuňte súbory zálohy

note: translators: %s: Table name
en: table: %s
sk: tabuľka: %s

en: Uploading files to remote storage
sk: Nahrávanie súborov do vzdialeného úložiska

en: Created file backup zips
sk: Zip súbory zálohy vytvorené

en: Creating file backup zips
sk: Vytváranie zip súborov zálohy

en: Pruning old backup sets
sk: Odstraňujú sa staré zálohy

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
sk: Váš webový server má aktívny takzvaný PHP safe_mode.

en: Do you need WordPress Multisite support?
sk: Potrebujete podporu WordPress Multisite?

en: Lead developer's homepage
sk: Domovská stránka vedúceho vývojára

en: Retrieving (if necessary) and preparing backup files...
sk: Načítanie (ak je to potrebné) a príprava záložných súborov ...

en: Please allow time for the communications with the remote storage to complete.
sk: Počkajte chvíľu na dokončenie komunikácie so vzdialeným úložiskom.

note: translators: %s: Entity that cannot be restored
en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
sk: Nasledujúcu entitu nie je možné obnoviť automaticky: „%s“.

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
sk: Čaká sa na naplánovaný čas na opakovanie pokusu z dôvodu chýb

en: The 'Backup Now' button is disabled as your backup directory is not writable (go to the 'Settings' tab and find the relevant option).
sk: Tlačidlo „Zálohovať teraz“ je deaktivované, pretože do vášho záložného adresára nie je možné zapisovať (prejdite na kartu „Nastavenia“ a nájdite príslušnú možnosť).

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
sk: Zlý formát názvu súboru - nevyzerá to ako súbor vytvorený programom UpdraftPlus

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
sk: Týmto sa odstránia všetky vaše nastavenia programu UpdraftPlus - ste si istí, že to chcete urobiť?

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
sk: N.B. Tento počet je založený na tom, čo bolo alebo nebolo vylúčené pri poslednom uložení nastavení.

en: Unless you have a problem, you can completely ignore everything here.
sk: Pokiaľ nemáte problém, môžete všetko čo tu vidíte úplne ignorovať.

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
sk: Pred obnovením si prečítajte tento užitočný článok s vecami, ktoré by ste mali vedieť.

en: Ask a pre-sales question
sk: Položte otázku pred kúpou

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
sk: Ak si tieto slová dokážete prečítať aj po načítaní stránky, na stránke je problém s JavaScript alebo jQuery.

en: This is a count of the contents of your Updraft directory
sk: Toto je počet obsahu vášho adresára Updraft

en: The location of this directory is set in the expert settings, in the Settings tab.
sk: Umiestnenie tohto adresára sa nastavuje v expertných nastaveniach na karte Nastavenia.

en: Download most recently modified log file
sk: Stiahnite si najnovší log súbor

note: translators: 1: Software name (WordPress), 2: Required version (3.3) translators: %1$s: WordPress, %2$s: Version number translators: %1$s: WordPress  %2$s: version number
en: This feature requires %1$s version %2$s or later
sk: Táto funkcia vyžaduje verziu %1$s %2$s alebo novšiu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Database
sk: Databáza

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Send
sk: Poslať

en: To change any of the default settings of what is backed up, to configure scheduled backups, to send your backups to remote storage (recommended), and more, go to the settings tab.
sk: Ak chcete zmeniť niektoré z predvolených nastavení toho, čo sa bude zálohovať alebo naplánovať zálohovanie, odosielanie záloh na vzdialené úložisko (odporúčané) a iné, prejdite na kartu nastavení.

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
sk: Pre poslanie na viac ako jednu e-mailovú adresu, oddeľujte adresy pomocou čiarky.

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
sk: Opakované skenovanie nastavení vzdialených a lokálnych úložísk pre zálohy...

en: Send a report only when there are warnings/errors
sk: Poslať report len v prípade upozornení alebo chýb.

en: Free two-factor security plugin
sk: Dvojfaktorový bezpečnostný plugin zadarmo

en: More quality plugins
sk: Viac kvalitných pluginov

en: Trying...
sk: Prebieha skúšanie...

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
sk: Heslo nového používateľa do RackSpace konzoly je (toto sa znova nezobrazí):

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
sk: Opätovné preskenovanie (hľadanie záloh, ktoré ste nahrali ručne do interného zálohovacieho priestoru)...

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
sk: Webový server vrátil chybovú hlášku (vyskúšajte znovu alebo preverte error log webového servera)

en: Unexpected response:
sk: Neočakávaná odpoveď:

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
sk: Ak výjmete aj databázu aj súbory, vyňali ste všetko!

note: translators: %s: Typical mail server size limit in megabytes
en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
sk: Pamätajte, že mailové servery mávajú bežne nastavené veľkostné limity, typicky okolo %s Mb. Zálohy väčšie než limity veľmi pravdepodobne neprejdú.

en: calculating...
sk: prebieha výpočet...

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
sk: Chyba pri sťahovaní: server nám poslal odpoveď, ktorej sme nechápali.

en: Download to your computer
sk: Stiahnuť do vášho počítača

en: Delete from your web server
sk: Odstrániť z vášho web servera

en: File ready.
sk: Súbor je pripravený.

en: Error
sk: Chyba

en: Error:
sk: Chyba:

en: Error data:
sk: Údaje o chybách:

en: Error: the server sent us a response which we did not understand.
sk: Chyba: server nám poslal odpoveď, ktorej sme neporozumeli.

en: Errors:
sk: Chyby:

en: Warnings:
sk: Upozornenia:

en: Error: the server sent an empty response.
sk: Chyba: server vrátil prázdnu odpoveď.

en: Processing files - please wait...
sk: Spracovanie súborov - čakajte prosím...

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
sk: Niektoré súbory sa stále sťahujú alebo spracúvajú - čakajte prosím.

en: Begun looking for this entity
sk: Začalo hľadanie objektu

en: Requesting start of backup...
sk: Zaslaná požiadavka na začatie zálohovania...

en: Delete Old Directories
sk: Vymazať staré adresáre

en: Unknown server response status:
sk: Neznáma odpoveď servera (status):

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
sk: Tento súbor nevyzerá ako zálohovací archív UpdraftPlus (tieto súbory sú .zip alebo .gz formáty, ktoré majú názov napríklad: backup_(čas)_(názov-webu)_(kód)_(typ).(zip|gz)).

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Proceed with update
sk: Pokračovať v aktualizácii

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: The file was uploaded.
sk: Súbor bol nahratý.

en: Unknown server response:
sk: Neznáma odpoveď servera:

en: This decryption key will be attempted:
sk: Použije sa tento dešifrovací kľúč:

en: Upload error
sk: Chyba nahrávania

en: Upload error:
sk: Chyba nahrávania:

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
sk: Ak je táto záloha vytvorená iným nástrojom, UpdraftPlus Premium vám môže byť schopný pomôcť.

en: Raw backup history
sk: Neupravená história záloh

en: PHP information
sk: PHP informácie

en: Key
sk: Kľúč

en: Please give this key a name (e.g. indicate the site it is for):
sk: Dajte tomtu kľúču nejaké meno (indikuje, pre ktorú stránku je určený):

note: translators: %s: Minimum required UpdraftPlus version
en: You should check that the remote site is online, not firewalled, does not have security modules that may be blocking access, has UpdraftPlus version %s or later active and that the keys have been entered correctly.
sk: Skontrolujte či je vzdialený server on-line, nie je firewall-om alebo bezpečnostnými modulmi blokovaný, máte UpdraftPlus verziu %s alebo vyššiu a že kľúče boli zadané správne.

en: Send to site:
sk: Poslať na stránku:

en: Creating...
sk: Vytvára sa...

en: Add site
sk: Pridať stránku

en: Adding...
sk: Pridáva sa...

en: Counting...
sk: Prebieha výpočet...

en: Disconnecting...
sk: Odpája sa...

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Connecting...
sk: Pripája sa...

en: Connect
sk: Pripojiť

en: You have made changes to your settings, and not saved.
sk: Urobili ste zmeny vo vašich nastaveniach a neuložili ich.

en: Automatic backup before update
sk: Automatická záloha pred aktualizáciou

en: Download log file
sk: Prevziať súbor denníka

en: UpdraftPlus notice:
sk: UpdraftPlus oznámenie:

en: Notice
sk: Oznámenie

note: translators: %s: Web server name
en: Your website is hosted using the %s web server.
sk: Vaša webová stránka je hosťované na %s web serveri.

en: Go here for more information.
sk: Kliknite sem pre viac informácií.

note: translators: %s: List of corrupted files
en: Warning
sk: Upozornenie

en: Welcome to UpdraftPlus!
sk: Vitajte v UpdraftPlus!

en: Update Theme
sk: Aktualizovať Tému

en: Update Plugin
sk: Aktualizovať Modul

en: Allowed Files
sk: Povolené Súbory

en: Testing connection...
sk: Testovanie pripojenia...

en: Deleting...
sk: Odstraňuje sa...

en: key name
sk: názov kľúča

en: Job deleted
sk: Úloha vymazaná

en: Start backup
sk: Spustiť zálohovanie

en: Constants
sk: Konštanty

note: translators: %s: File name
en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
sk: Súbor sa našiel, ale má nulovú veľkosť (je potrebné ho nahrať znovu) %s

note: translators: %s: File path
en: File not found (you need to upload it): %s
sk: Súbor sa nenašiel (je potrebné ho nahrať): %s

en: Nothing yet logged
sk: Zatiaľ nič nezaznamenané

en: No such backup set exists
sk: Žiadna takáto záloha neexistuje

en: Backup set not found
sk: Súbory zálohy nenájdené

en: Known backups (raw)
sk: Známe zálohy (prvotné)

en: Options (raw)
sk: Možnosti (prvotné)

en: Update quota count
sk: Aktualizovať kvótu

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
sk: Pomocou tohto odkazu sa pokúsite dešifrovať a stiahnuť databázu do svojho počítača.

note: translators: %s: Missing key name translators: %s: Key. translators: %s: Missing parameter name translators: %s: Missing credential type (e.g., login) translators: %s: Missing credential type (e.g., password) translators: %s: Username translators: %s: Password translators: %s: Tenant (used in OpenSt
en: Failure: No %s was given.
sk: Zlyhanie: Nebol zadaný %s.

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
sk: Obnoviť je možné iba databázu WordPress; s externou databázou si budete musieť poradiť manuálne.

note: translators: %s: Unknown Source. translators: %s: Backup source information
en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
sk: Záloha vytvorená neznámym zdrojom (%s) - nie je možné obnoviť.

note: translators: %s: UpdraftVault
en: %s has been chosen for remote storage, but you are not currently connected.
sk: %s bol vybraný ako vzdialené úložisko, ale momentálne nie ste pripojený.

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
sk: Na tejto stránke nájdete sprievodcu možnými príčinami a riešením problémov.

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
sk: Ak máte problémy so zálohovaním, prečítajte si tieto Časté otázky.

en: To make a backup, just press the Backup Now button.
sk: Ak chcete vytvoriť zálohu, stačí kliknúť na tlačidlo Zálohovať teraz.

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
sk: (uistite sa, že ste sa pokúšali nahrať súbor zip, ktorý predtým vytvoril UpdraftPlus)

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
sk: Archívy UpdraftPlus sú však štandardné súbory zip/SQL - takže ak ste si istí, že váš súbor má správny formát, môžete ho premenovať tak, aby zodpovedal danému vzoru.

note: translators: %s: List of missing archives with description
en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
sk: Zdá sa, že v tejto zálohovej sade s viacerými archívmi chýbajú nasledujúce archívy: %s

en: You should make sure that this really is a backup set intended for use on this website, before you restore (rather than a backup set of an unrelated website).
sk: Pred obnovením by ste sa mali ubezpečiť, že ide skutočne o zálohovaciu sadu určenú na použitie na tomto webe (a nie o súbor zálohy nesúvisiaceho webu).

en: This backup set was not known by UpdraftPlus to be created by the current WordPress installation, but was either found in remote storage, or was sent from a remote site.
sk: O tejto zálohovej sade nebolo známe, že ju vytvorila aktuálna inštalácia WordPress, ale bola nájdená vo vzdialenom úložisku alebo bola odoslaná zo vzdialenej lokality.

en: Premium WooCommerce plugins
sk: Premium WooCommerce plugin

en: Backup Now
sk: Zálohovať teraz

en: You should soon see activity in the "Last log message" field below.
sk: Čoskoro by ste mali vidieť aktivitu v poli "Posledná správa denníka" nižšie.

note: translators: 1: File name, 2: Actual file size, 3: Expected file size
en: File (%1$s) was found, but has a different size (%2$s) from what was expected (%3$s) - it may be corrupt.
sk: Súbor (%1$s) bol nájdený, ale má inú veľkosť (%2$s), ako sa očakávalo (%3$s) - môže byť poškodený.

note: translators: %d: Number of months
en: Dismiss (for %d months)
sk: Odložiť (na %d mesiacov)
