Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (8234 entries)

en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
cs_CZ: 
    			Tato stránka je v režimu „Již brzy“ a je viditelná pouze vám a těm, kteří k tomu mají oprávnění. Chcete-li jej zpřístupnit všem, <a href='%s'>změňte nastavení viditelnosti</a>

en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
cs_CZ[0]: 
    %%C%1$d%%n kompatibilní plugin nalezen%2$s
cs_CZ[1]: 
    %%C%1$d%%n kompatibilní pluginy nalezeny%2$s
cs_CZ[2]: 
    %%C%1$d%%n kompatibilních pluginů nalezeno%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
cs_CZ[0]: 
    %%C%1$d%%n nekompatibilní plugin nalezen%2$s
cs_CZ[1]: 
    %%C%1$d%%n nekompatibilní pluginy nalezeny%2$s
cs_CZ[2]: 
    %%C%1$d%%n nekompatibilních pluginů nalezeno%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
cs_CZ[0]: 
    %%C%1$d%%n neověřený plugin nalezen%2$s
cs_CZ[1]: 
    %%C%1$d%%n neověřené pluginy nalezeny%2$s
cs_CZ[2]: 
    %%C%1$d%%n neověřených pluginů nalezeno%2$s

en:  (%s ago)
cs_CZ:  (před %s)

en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
cs_CZ:  Pro aktualizaci <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">připojte svůj obchod</a> k woocommerce.com.

en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
cs_CZ:  Pro aktualizaci <a href="%1$s">nainstalujte WooCommerce.com Update Manager</a> .

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
cs_CZ:  Pro aktualizaci aktivujte WooCommerce.com Update Manager.

en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
cs_CZ:  Předplatné není aktivní, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">zaplaťte předplatné</a>, pokud chcete provést aktualizaci.

en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
cs_CZ:  Vaše předplatné vypršelo, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">obnovte %2$s</a> a aktualizujte.

en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
cs_CZ:  Vaše předplatné vyprší %1$s. Chcete-li nadále dostávat aktualizace <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">, povolte automatické obnovení</a> .

en:  says
cs_CZ:  říká

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
cs_CZ: "%1$s" byl odebrán z košíku. %2$s

en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
cs_CZ: „%1$s" byl odebrán z objednávky. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
cs_CZ: "%s" nelze uložit. Zkontrolujte, zda se jedná o platnou adresu URL, a zkuste to znovu.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
cs_CZ: "%s" již byl použit and nemůže být použit společně s jinými.

en: "%s" is already registered.
cs_CZ: %s je již registrováno.

en: "%s" is an invalid coupon code.
cs_CZ: "%s" je neplatný kód kopónu.

en: "%s" shipping class cost
cs_CZ: "%s" náklady na třídu dopravy

en: "%s" tax rates
cs_CZ: "%s" Daňové sazby

en: "From" address
cs_CZ: "Od" adresa

en: "From" name
cs_CZ: Jméno "Od"

en: "{product_name}" is back in stock!
cs_CZ: "{product_name}" je zpět skladem!

en: #%s is an invalid image ID.
cs_CZ: Č. %s je neplatné ID obrázku.

en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
cs_CZ[0]: Naplánována %1$d akce typu %2$s.
cs_CZ[1]: Naplánovány %1$d akce typu %2$s.
cs_CZ[2]: Naplánováno %1$d akcí typu %2$s.

en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
cs_CZ[0]: %1$d akce %2$s.
cs_CZ[1]: %1$d akce %2$s.
cs_CZ[2]: %1$d akcí %2$s.

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
cs_CZ[0]: Nalezena %1$d chyba: %2$s při opětovné migraci objednávky. Zkontrolujte prosím chybu výše.
cs_CZ[1]: Nalezeny %1$d chyby: %2$s při opětovné migraci objednávek. Zkontrolujte prosím chyby výše.
cs_CZ[2]: Nalezeno %1$d chyb: %2$s při opětovné migraci objednávek. Zkontrolujte prosím chyby výše.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
cs_CZ[0]: Nalezena %1$d chyba: %2$s. Zkontrolujte prosím chybu výše.
cs_CZ[1]: Nalezeny %1$d chyby: %2$s. Zkontrolujte prosím chyby výše.
cs_CZ[2]: Nalezeno %1$d chyb: %2$s. Zkontrolujte prosím chyby výše.

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
cs_CZ[0]: %1$d objednávka byla synchronizována za %2$d sekund.
cs_CZ[1]: %1$d objednávky byly synchronizovány za %2$d sekundy.
cs_CZ[2]: %1$d objednávek bylo synchronizováno za %2$d sekund.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
cs_CZ[0]: %1$d objednávka byla ověřena za %2$d sekund.
cs_CZ[1]: %1$d objednávky byla ověřeny za %2$d sekund.
cs_CZ[2]: %1$d objednávek bylo ověřeno za %2$d sekund.

en: %1$d out of 5
cs_CZ: %1$d z 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
cs_CZ: %1$d aktualizace kompletní. Verze databáze je %2$s

en: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
cs_CZ: %1$s %2$s &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress

en: %1$s #%2$s details
cs_CZ: %1$s č. %2$s – podrobnosti

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
cs_CZ: %1$s %2$sAktualizujte WordPress a povolte novou navigaci%3$s

en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
cs_CZ: %1$s (ID %2$s &ndash; %3$s)

en: %1$s (#%2$s)
cs_CZ: %1$s (č. %2$s)

en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
cs_CZ[0]: %1$s (%2$d produkt)
cs_CZ[1]: %1$s (%2$d produkty)
cs_CZ[2]: %1$s (%2$d produktů)

en: %1$s (%2$s %3$s)
cs_CZ: %1$s (%2$s / %3$s)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
cs_CZ: %1$s (aktualizace na verzi %2$s je dostupná)

en: %1$s - Image %2$d
cs_CZ: %1$s - Obrázek %2$d

en: %1$s - Image %2$s
cs_CZ: %1$s - Obrázek %2$s

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
cs_CZ: %1$s - Je dostupná nová verze WordPress (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
cs_CZ: %1$s - Minimální doporučená verze MySQL je 5.6. Viz: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
cs_CZ: %1$s - Doporučujeme nastavit paměť alespoň na 64MB. Viz: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
cs_CZ: %1$s - Doporučujeme používat prefix, o délce minimálně 20 znaků. Viz. %2$s

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
cs_CZ: %1$s Tato navigace bude brzy nedostupná, dokud provedeme nezbytná vylepšení.
    									Pokud jej nyní vypnete, nebudete jej moci znovu zapnout.

en: %1$s action (%2$d) scheduled.
cs_CZ: %1$s akce (%2$d) byla naplánována.

en: %1$s and %2$s
cs_CZ: %1$s a %2$s

en: %1$s at %2$s
cs_CZ: %1$s v %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
cs_CZ: %1$s v %2$s %3$s

en: %1$s class does not exist.
cs_CZ: Třída %1$s neexistuje.

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
cs_CZ: %1$s nemohl být nainstalován (%2$s). %3$sNainstalujte jej prosím ručně kliknutím sem.%4$s

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
cs_CZ: %1$s neměla by být použita metoda přímého stahování. Použijte raději přesměrování.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
cs_CZ: %1$s neměla by být použita metoda X-Accel-Redirect/X-Sendfile. Použijte raději přesměrování.

en: %1$s ending in %2$s
cs_CZ: %1$s končící na %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
cs_CZ: %1$s končící na %2$s (vyprší %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
cs_CZ[0]: %1$s za %2$s položku
cs_CZ[1]: %1$s za %2$s položky
cs_CZ[2]: %1$s za %2$s položek

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
cs_CZ: %1$s byl z Vašeho košíku odstraněn, protože byl od té doby upraven. Můžete jej přidat do košíku <a href="%2$s">znova</a>.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
cs_CZ: %1$s má nízký stav skladu. Zbývá %2$d ks.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
cs_CZ: %1$s není číselně indexované pole.

en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
cs_CZ: %1$s není platná numerická hodnota: Povolené znaky jsou číslovky a oodělovače tisíců (%2$s) a desetinných míst (%3$s).

en: %1$s is not of type %2$s
cs_CZ: %1$s není typu %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
cs_CZ: %1$s není mezi typy %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
cs_CZ: %1$s není platný. Zadejte prosím jeden z následujících: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
cs_CZ: %1$s není platný. Můžete se podívat na správný Eircode <a target="_blank" href="%2$s">zde</a> .

en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
cs_CZ[0]: Soubor protokolu %1$s ze zdroje %2$s byl smazán.
cs_CZ[1]: Soubory protokolu %1$s ze zdroje %2$s byly smazány.
cs_CZ[2]: Soubory protokolu %1$s ze zdroje %2$s byly smazány.

en: %1$s order number %2$s
cs_CZ: %1$s číslo objednávky %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
cs_CZ[0]: %1$s vráceno za %2$d objednávku (%3$d položka)
cs_CZ[1]: %1$s vráceno za %2$d objednávky (%3$d položky)
cs_CZ[2]: %1$s vráceno za %2$d objednávek (%3$d položek)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
cs_CZ: %1$s vyžaduje instanci %2$s nebo %3$s jako adresu

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
cs_CZ[0]: %1$s recenze %2$s
cs_CZ[1]: %1$s recenze %2$s
cs_CZ[2]: %1$s recenzí %2$s

en: %1$s sales in %2$s
cs_CZ: %1$s tržby za %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
cs_CZ: %1$s by mělo být voláno v rámci akce %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
cs_CZ: %1$s by nemělo(a) být voláno(a) před %2$s akcí.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
cs_CZ: Volání %1$s by nemělo být voláno před dokončením akcí %2$s, %3$s a %4$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
cs_CZ: Produkt %1$s se tento měsíc prodává nejvíce. (prodáno %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
cs_CZ: %1$s položek produktu %2$s je na objednávku v objednávce č. %3$s.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
cs_CZ: %1$s verze %2$s je neaktuální. Verze jádra je %3$s

en: %1$s via %2$s
cs_CZ: %1$s pomocí %2$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
cs_CZ: %1$s bylo voláno, ale nebyly zaregistrovány žádné typy objednávek: možná bylo voláno příliš brzy.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
cs_CZ: %1$s bylo voláno s neplatným typem události „%2$s“.

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
cs_CZ: %1$s bylo voláno na neplatní úrovni "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
cs_CZ: %1$s byl nainstalován, ale nemohl být aktivován. <a href="%2$s">Aktivujte jej prosím ručně kliknutím sem.</a>

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
cs_CZ: %1$s, %2$s, %3$s, nebo %4$s

en: %1$s... (%2$s more)
cs_CZ: %1$s... (%2$s více)

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
cs_CZ: %1$sSnadno sbírejte platby%2$s od svých zákazníků kdekoli pomocí naší mobilní aplikace.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
cs_CZ: %1$sSpravujte objednávku%2$s pomocí aplikace.

en: %1$sView and manage%2$s
cs_CZ: %1$sZobrazit a spravovat %2$s

en: %2$d failure. | %2$d failures.
cs_CZ[0]: %2$d selhání.
cs_CZ[1]: %2$d selhání.
cs_CZ[2]: %2$d selhání.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
cs_CZ[0]: %d klíč API byl trvale zrušen.
cs_CZ[1]: %d klíče API byly trvale zrušeny.
cs_CZ[2]: %d klíčů API bylo trvale zrušeno.

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
cs_CZ[0]: %d URL adresu se nepodařilo aktualizovat.
cs_CZ[1]: %d URL adresy se nepodařilo aktualizovat.
cs_CZ[2]: %d URL adres se nepodařilo aktualizovat.

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
cs_CZ[0]: %d akce smazána.
cs_CZ[1]: %d akce smazány.
cs_CZ[2]: %d akcí smazáno.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
cs_CZ[0]: %d adresa URL schváleného adresáře smazána.
cs_CZ[1]: %d adresy URL schválených adresářů smazány.
cs_CZ[2]: %d adres URL schválených adresářů smazáno.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
cs_CZ[0]: %d adresa URL schváleného adresáře zakázána.
cs_CZ[1]: %d adresy URL schválených adresářů zakázány.
cs_CZ[2]: %d adres URL schválených adresářů zakázáno.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
cs_CZ[0]: %d adresa URL schváleného adresáře povolena.
cs_CZ[1]: %d adresy URL schválených adresářů povoleny.
cs_CZ[2]: %d adres URL schválených adresářů povoleno.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
cs_CZ[0]: %d dávka provedena.
cs_CZ[1]: %d dávky provedeny.
cs_CZ[2]: %d dávek provedeno.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
cs_CZ[0]: Zpracována %d dávka.
cs_CZ[1]: Zpracovány %d dávky.
cs_CZ[2]: Zpracováno %d dávek.

en: %d is not a valid order ID.
cs_CZ: %d není platné ID objednávky.

en: %d is not an order or has an invalid order type.
cs_CZ: %d není objednávka nebo má neplatný typ objednávky.

en: %d is not of a valid order type.
cs_CZ: %d není platný typ objednávky.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
cs_CZ[0]: %d položka z předchozí objednávky je momentálně nedostupná a nelze ji vložit do košíku.
cs_CZ[1]: %d položky z předchozí objednávky jsou momentálně nedostupné a nelze je vložit do košíku.
cs_CZ[2]: %d položek z předchozí objednávky je momentálně nedostupných a nelze je vložit do košíku.

en: %d left in stock
cs_CZ: %d na skladě

en: %d of 5 star | %d of 5 stars
cs_CZ[0]: %d z 5 hvězdiček
cs_CZ[1]: %d z 5 hvězdiček
cs_CZ[2]: %d z 5 hvězdiček

en: %d orphaned variations deleted
cs_CZ: %d osiřelých variant bylo smazáno

en: %d permissions deleted
cs_CZ: %d povolení smazána

en: %d product | %d products
cs_CZ[0]: %d produkt
cs_CZ[1]: %d produkty
cs_CZ[2]: %d produktů

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
cs_CZ[0]: %d naplánovaná úloha byla dokončena.
cs_CZ[1]: %d naplánované úlohy byly dokončeny.
cs_CZ[2]: %d naplánovaných úloh bylo dokončeno.

en: %d transients rows cleared
cs_CZ: Počet vyčištěných řádků přechodných stavů: %d

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
cs_CZ[0]: %d varianta nemá udanou cenu.
cs_CZ[1]: %d varianty nemají udanou cenu.
cs_CZ[2]: %d variant nemá udanou cenu.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
cs_CZ[0]: %d webhook byl trvale smazán.
cs_CZ[1]: %d webhooky byly trvale smazány.
cs_CZ[2]: %d webhooků bylo trvale smazáno.

en: %qty% variations
cs_CZ: %qty% variant

en: %qty% variations added
cs_CZ: Přídáno %qty% variant

en: %s (Copy)
cs_CZ: %s (Kopírovat)

en: %s (Deleted)
cs_CZ: %s (smazáno)

en: %s (No longer exists)
cs_CZ: %s (Již neexistuje)

en: %s (default)
cs_CZ: %s (výchozí)

en: %s (optional)
cs_CZ: %s (nepovinné)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
cs_CZ: Před %s

en: %s Review | %s Reviews
cs_CZ[0]: %s recenze
cs_CZ[1]: %s recenze
cs_CZ[2]: %s recenzí

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
cs_CZ[0]: %s recenze čeká na schválení
cs_CZ[1]: %s recenze čekají na schválení
cs_CZ[2]: %s recenzí čeká na schválení

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
cs_CZ: %s Podpora řetězců delší než tato bude v budoucí verzi odstraněna.

en: %s actions
cs_CZ: %s – akce

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
cs_CZ: %s úspěšně aktivováno. Nyní budete dostávat aktualizace tohoto produktu.

en: %s ago
cs_CZ: před %s

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
cs_CZ[0]: %s a %d další region
cs_CZ[1]: %s a %d další regiony
cs_CZ[2]: %s a %d dalších regionů

en: %s approved review | %s approved reviews
cs_CZ[0]: %s schválená recenze
cs_CZ[1]: %s schválené recenze
cs_CZ[2]: %s schválených recenzí

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
cs_CZ: %s je vyprodán a nemůže být zakoupen. Odstraňte jej prosím z košíku.

en: %s attribution
cs_CZ: Původ %s

en: %s average gross daily sales
cs_CZ: %s průměrný hrubý denní obrat

en: %s average gross monthly sales
cs_CZ: %s průměrný hrubý měsíční obrat

en: %s average net daily sales
cs_CZ: %s průměrná denní čistá hodnota tržeb

en: %s average net monthly sales
cs_CZ: %s průměrné měsíční tržby

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
cs_CZ: %s nelze použít jako alias tabulky v OrdersTableQuery

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
cs_CZ: %s nemůže být zakoupen. Prosím, odstraňte jej z košíku.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
cs_CZ: %s nemůže být zakoupen. Odstraňte jej prosím z košíku.

en: %s charged for shipping
cs_CZ: %s vyúčtováno za dopravu

en: %s connected successfully
cs_CZ: %s úspěšně připojeno

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
cs_CZ[0]: %s kupon přesunut do koše.
cs_CZ[1]: %s kupony přesunuty do koše.
cs_CZ[2]: %s kuponů přesunuto do koše.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
cs_CZ[0]: %s kupon nebyl aktualizován, protože ho právě někdo upravuje.
cs_CZ[1]: %s kupony nebyly aktualizovány, protože je právě někdo upravuje.
cs_CZ[2]: %s kuponů nebylo aktualizováno, protože je právě někdo upravuje.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
cs_CZ[0]: %s kupon byl trvale smazán.
cs_CZ[1]: %s kupony byly trvale smazány.
cs_CZ[2]: %s kuponů bylo trvale smazáno.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
cs_CZ[0]: %s kupon obnoven z koše.
cs_CZ[1]: %s kupony obnoveny z koše.
cs_CZ[2]: %s kuponů obnoveno z koše.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
cs_CZ[0]: %s kupon byl aktualizován.
cs_CZ[1]: %s kupony byly aktualizovány.
cs_CZ[2]: %s kuponů bylo aktualizováno.

en: %s coupons used in total
cs_CZ: Celkem použito %s kuponů

en: %s customer review | %s customer reviews
cs_CZ[0]: Hodnocení: %s
cs_CZ[1]: Hodnocení: %s
cs_CZ[2]: Hodnocení: %s

en: %s data
cs_CZ: %s – data

en: %s day | %s days
cs_CZ[0]: %s den
cs_CZ[1]: %s dny
cs_CZ[2]: %s dnů

en: %s discount
cs_CZ: %s sleva

en: %s discounts in total
cs_CZ: %s slev použito dohromady

en: %s does not exist.
cs_CZ: %s neexistuje.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
cs_CZ[0]: %s stažení zbývají
cs_CZ[1]: %s stažení zbývá
cs_CZ[2]: %s stažení zbývá

en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
cs_CZ[0]: %s expirovaný soubor protokolu byl smazán.
cs_CZ[1]: %s expirované soubory protokolu byl smazány.
cs_CZ[2]: %s expirovaných souborů protokolu byl smazáno.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
cs_CZ: %s selhalo. Kontaktujte vašeho správce serveru.

en: %s fee
cs_CZ: %s poplatek

en: %s field
cs_CZ: %s pole

en: %s gross sales in this period
cs_CZ: %s hrubé tržby v tomto období

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
cs_CZ[0]: %s produkt byl přidán do košíku.
cs_CZ[1]: %s byly přidány do košíku.
cs_CZ[2]: %s byly přidány do košíku.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
cs_CZ: %s byl odstraněn z vašeho košíku, jelikož ho již nelze zakoupit. Prosím kontaktujte nás pokud potřebujete pomoc.

en: %s has taken over and is currently editing.
cs_CZ: %s převzal kontrolu a právě upravuje.

en: %s hour | %s hours
cs_CZ[0]: %s hodinu
cs_CZ[1]: %s hodiny
cs_CZ[2]: %s hodin

en: %s icon
cs_CZ: ikona %s

en: %s in cart
cs_CZ: %s v košíku

en: %s in stock
cs_CZ: %s skladem

en: %s is a required field | %s are required fields
cs_CZ[0]: %s je povinné pole
cs_CZ[1]: %s jsou povinná pole
cs_CZ[2]: %s jsou povinná pole

en: %s is a required field.
cs_CZ: %s je povinné pole.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
cs_CZ: %s je nadřazen produktu s variantami a nelze jej přidat.

en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
cs_CZ[0]: %s je interní meta klíč. K nastavení použijte --props.
cs_CZ[1]: %s jsou interní meta klíče. K jejich nastavení použijte --props.
cs_CZ[2]: %s jsou interní meta klíče. K jejich nastavení použijte --props.

en: %s is available
cs_CZ: %s je k dispozici

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
cs_CZ: %s momentálně upravuje tento příspěvek. Chcete převzít kontrolu?

en: %s is not a valid URL.
cs_CZ: %s není neplatná URL

en: %s is not a valid email address.
cs_CZ: %s není platná e-mailová adresa.

en: %s is not a valid numeric value.
cs_CZ: %s není platná číslená hodnota.

en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
cs_CZ: %s není platná numerická hodnota: měl by zde být jeden oddělovač desetinných míst a musí být až za oddělovačem tisíců.

en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
cs_CZ[0]: %s není platná vlastnost objednávky.
cs_CZ[1]: %s nejsou platné vlastnosti objednávky.
cs_CZ[2]: %s nejsou platnými vlastnostmi objednávky.

en: %s is not a valid order type.
cs_CZ: %s není platný typ objednávky.

en: %s is not a valid phone number.
cs_CZ: %s není platné telefonní číslo.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
cs_CZ: %s není platné PSČ.

en: %s is not a valid template for this order.
cs_CZ: %s není platná šablona pro tuto objednávku.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
cs_CZ: %s není pro tuto objednávku k dispozici – vyberte prosím jiný způsob platby

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
cs_CZ: %s je vyprodán a nemůže být zakoupen. Odstraňte jej prosím z košíku.

en: %s is out of stock.
cs_CZ: %s není skladem.

en: %s is required
cs_CZ: %s je povinné

en: %s item | %s items
cs_CZ[0]: %s položka
cs_CZ[1]: %s položky
cs_CZ[2]: %s položek

en: %s items
cs_CZ: %s položek

en: %s items purchased
cs_CZ: %s položek zakoupeno

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
cs_CZ[0]: %s protokol smazán.
cs_CZ[1]: %s protokoly smazány.
cs_CZ[2]: %s protokolů smazáno.

en: %s minute | %s minutes
cs_CZ[0]: %s minutu
cs_CZ[1]: %s minuty
cs_CZ[2]: %s minut

en: %s month | %s months
cs_CZ[0]: %s měsíc
cs_CZ[1]: %s měsíce
cs_CZ[2]: %s měsíců

en: %s must be called after the current_screen action.
cs_CZ: %s musí být voláno po akci current_screen.

en: %s must contain 2 numbers.
cs_CZ: %s musí obsahovat 2 čísla.

en: %s must contain 2 valid dates.
cs_CZ: %s musí obsahovat 2 platná data.

en: %s net sales in this period
cs_CZ: %s čisté tržby v tomto období

en: %s net sales this month
cs_CZ: %s čisté tržby tento měsíc

en: %s notes
cs_CZ: %s – poznámky

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
cs_CZ[0]: %s objednávka přesunuta do koše.
cs_CZ[1]: %s objednávky přesunuty do koše.
cs_CZ[2]: %s objednávek přesunuto do koše.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
cs_CZ[0]: %s objednávka nebyla aktualizována, protože ji právě někdo upravuje.
cs_CZ[1]: %s objednávky nebyly aktualizovány, protože je právě někdo upravuje.
cs_CZ[2]: %s objednávek nebylo aktualizováno, protože je právě někdo upravuje.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
cs_CZ[0]: %s objednávka byla trvale smazána.
cs_CZ[1]: %s objednávky byly trvale smazány.
cs_CZ[2]: %s objednávek bylo trvale smazáno.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
cs_CZ[0]: %s objednávka obnovena z koše.
cs_CZ[1]: %s objednávky obnoveny z koše.
cs_CZ[2]: %s objednávek obnoveno z koše.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
cs_CZ[0]: Změněn stav %s objednávky.
cs_CZ[1]: Změněn stav %s objednávek.
cs_CZ[2]: Změněn stav %s objednávek.

en: %s order updated. | %s orders updated.
cs_CZ[0]: %s objednávka byla aktualizována.
cs_CZ[1]: %s objednávky byly aktualizovány.
cs_CZ[2]: %s objednávek bylo aktualizováno.

en: %s orders placed
cs_CZ: %s objednávek

en: %s out of 5
cs_CZ: %s z 5

en: %s page
cs_CZ: %s strana

en: %s pending review | %s pending reviews
cs_CZ[0]: %s recenze čeká na schválení
cs_CZ[1]: %s recenze čekají na schválení
cs_CZ[2]: %s recenzí čeká na schválení

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
cs_CZ[0]: %s propojená předchozí objednávka
cs_CZ[1]: %s propojené předchozí objednávky
cs_CZ[2]: %s propojených předchozích objednávek

en: %s product | %s products
cs_CZ[0]: %s produkt
cs_CZ[1]: %s produkty
cs_CZ[2]: %s produktů

en: %s product imported | %s products imported
cs_CZ[0]: %s produkt importován
cs_CZ[1]: %s produkty importovány
cs_CZ[2]: %s produktů importováno

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
cs_CZ[0]: %s produkt přesunut do koše.
cs_CZ[1]: %s produkty přesunuty do koše.
cs_CZ[2]: %s produktů přesunuto do koše.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
cs_CZ[0]: %s produkt nebyl aktualizován, protože ho právě někdo upravuje.
cs_CZ[1]: %s produkty nebyly aktualizovány, protože je právě někdo upravuje.
cs_CZ[2]: %s produktů nebylo aktualizováno, protože je právě někdo upravuje.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
cs_CZ[0]: %s produkt byl trvale smazán.
cs_CZ[1]: %s produkty byly trvale smazány.
cs_CZ[2]: %s produktů bylo trvale smazáno.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
cs_CZ[0]: %s produkt obnoven z koše.
cs_CZ[1]: %s produkty obnoveny z koše.
cs_CZ[2]: %s produktů obnoveno z koše.

en: %s product updated | %s products updated
cs_CZ[0]: %s produkt aktualizován
cs_CZ[1]: %s produkty aktualizovány
cs_CZ[2]: %s produktů aktualizováno

en: %s product updated. | %s products updated.
cs_CZ[0]: %s produkt byl aktualizován.
cs_CZ[1]: %s produkty byly aktualizovány.
cs_CZ[2]: %s produktů bylo aktualizováno.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
cs_CZ[0]: %s produkt byl přeskočen
cs_CZ[1]: %s produkty byly přeskočeny
cs_CZ[2]: %s produktů bylo přeskočeno

en: %s purchases for the selected items
cs_CZ: nákupy u vybraných položek %s

en: %s quantity
cs_CZ: %s množství

en: %s rates
cs_CZ: %s sazby

en: %s removed.
cs_CZ: Produkt %s byl odebrán.

en: %s review | %s reviews
cs_CZ[0]: %s recenze
cs_CZ[1]: %s recenze
cs_CZ[2]: %s recenzí

en: %s review approved | %s reviews approved
cs_CZ[0]: %s recenze schválena
cs_CZ[1]: %s recenze schváleny
cs_CZ[2]: %s recenzí schváleno

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
cs_CZ[0]: %s recenze označena jako spam.
cs_CZ[1]: %s recenze označeny jako spam.
cs_CZ[2]: %s recenzí označeno jako spam.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
cs_CZ[0]: %s recenze přesunuta do koše.
cs_CZ[1]: %s recenze přesunuty do koše.
cs_CZ[2]: %s recenzí přesunuto do koše.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
cs_CZ[0]: %s recenze byla trvale smazána
cs_CZ[1]: %s recenze byly trvale smazány
cs_CZ[2]: %s recenzí bylo trvale smazáno

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
cs_CZ[0]: %s recenze obnovena z koše
cs_CZ[1]: %s recenze obnoveny z koše
cs_CZ[2]: %s recenzí obnoveno z koše

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
cs_CZ[0]: %s recenze obnovena ze spamu
cs_CZ[1]: %s recenze obnoveny ze spamu
cs_CZ[2]: %s recenzí obnoveno ze spamu

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
cs_CZ[0]: %s recenze neschválena
cs_CZ[1]: %s recenze neschváleny
cs_CZ[2]: %s recenzí neschváleno

en: %s sales for the selected items
cs_CZ: tržby za vybrané položky %s

en: %s second | %s seconds
cs_CZ[0]: %s sekundu
cs_CZ[1]: %s sekundy
cs_CZ[2]: %s sekund

en: %s signups in this period
cs_CZ: %s registrací v tomto období

en: %s subscription expired
cs_CZ: platnost předplatného vypršela %s

en: %s subscription expiring soon
cs_CZ: Předplatné %s brzy vyprší

en: %s terms
cs_CZ: %s výrazů

en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
cs_CZ: %s promění váš domov díky pečlivě vybrané kolekci bytových doplňků, která vnáší inspiraci a styl do každého kouta.

en: %s variations imported | %s variations imported
cs_CZ[0]: %s varianta importována
cs_CZ[1]: %s varianty importovány
cs_CZ[2]: %s variant importováno

en: %s week | %s weeks
cs_CZ[0]: %s týden
cs_CZ[1]: %s týdny
cs_CZ[2]: %s týdnů

en: %s worth of coupons used
cs_CZ: %s hodnota použitých kuponů

en: %s would like to connect to your store
cs_CZ: %s se chce připojit do vašeho obchodu

en: %s year | %s years
cs_CZ[0]: %s rok
cs_CZ[1]: %s roky
cs_CZ[2]: %s roků

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
cs_CZ: %s() byl volán před inicializací úložiště dat Plánovače akcí

en: %s-star rating
cs_CZ: %s-hvězdičkové hodnocení

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
cs_CZ: &#8220;%s&#8221; (Upravit)

en: &larr; Back to "%s" attributes
cs_CZ: &larr; Zpět na vlastnosti "%s"

en: &larr; Go to Brands
cs_CZ: &larr; Přejít na značky

en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
cs_CZ: &ldquo;%s&rdquo; byl přidán do košíku

en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
cs_CZ: &ldquo;%s&rdquo; byl odebrán z košíku

en: &mdash;&nbsp;or&nbsp;&mdash;
cs_CZ: &mdash;&nbsp;nebo&nbsp;&mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
cs_CZ: &nbsp;&ndash; Stránka %s

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
cs_CZ: &quot;%s&quot; není možné zakoupit.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
cs_CZ: &quot;%s&quot; není na skladě a nelze jej zakoupit.

en: &uarr; Top
cs_CZ: &uarr; Nahoru

en: '%s' is not a valid country code.
cs_CZ: '%s' není platný kód země.

en: '%s' is not a valid datastore.
cs_CZ: '%s' není platné datové úložiště.

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
cs_CZ[0]: (%s zákaznická recenze)
cs_CZ[1]: (%s zákaznické recenze)
cs_CZ[2]: (%s zákaznických recenzí)

en: (Deleted)
cs_CZ: (Odstraněno)

en: (Not available)
cs_CZ: (Nedostupné)

en: (Public)
cs_CZ: (Veřejný)

en: (can be backordered)
cs_CZ: (dostupné na objednávku)

en: (estimated for %s)
cs_CZ: (odhad pro %s)

en: (ex. VAT)
cs_CZ: (bez DPH)

en: (ex. tax)
cs_CZ: (bez DPH)

en: (incl. VAT)
cs_CZ: (včetně DPH)

en: (incl. tax)
cs_CZ: (včetně daně)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
cs_CZ: (obsahuje %1$s odhadem pro %2$s)

en: (includes %s)
cs_CZ: (včetně %s)

en: (items: %d)
cs_CZ: (položky: %d)

en: (no ID)
cs_CZ: (žádné ID)

en: + Add account
cs_CZ: + Přidat účet

en: 1 minute
cs_CZ: 1 minuta

en: 1 minute per product
cs_CZ: 1 minuta na produkt

en: 1 of 5 stars
cs_CZ: 1 z 5 hvězdiček

en: 1 term
cs_CZ: 1 výraz

en: 1 variation
cs_CZ: %d varianta

en: 1 variation added
cs_CZ: varianta přidána

en: 2 character continent code.
cs_CZ: Dvoupísmenný kódu kontinentu.

en: 2 minutes
cs_CZ: 2 minuty

en: 2 of 5 stars
cs_CZ: 2 ze 5 hvězdiček

en: 3 of 5 stars
cs_CZ: 3 ze 5 hvězdiček

en: 30-day free trial
cs_CZ: 30denní zkušební verze zdarma

en: 4 minutes
cs_CZ: 4 minuty

en: 4 of 5 stars
cs_CZ: 4 ze 5 hvězdiček

en: 5 minutes
cs_CZ: 5 minut

en: 5 of 5 stars
cs_CZ: 5 z 5 hvězdiček

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
cs_CZ: <a href='%1$s'>Zobrazit všechny pluginy</a> – <a href='%2$s'>Správa funkcí WooCommerce</a>

en: <a href='%s'>More information</a>
cs_CZ: <a href='%s'>Více informací</a>

en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
cs_CZ: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Propojte svůj obchod</a> k WooCommerce.com a získejte aktualizace a přednostní podporu pro vaše předplatné.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
cs_CZ: <b>Externí nebo přidružený –</b> takový, který uvedete a popíšete na svých webových stránkách, ale prodává se jinde.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
cs_CZ: <b>Skupinové –</b> kolekce souvisejících produktů, které lze zakoupit jednotlivě a sestávají pouze z jednoduchých produktů. Například sada šesti sklenic na pití.

en: <b>Shipment %1$s</b> was shipped on <b>%2$s</b>
cs_CZ: <b>Zásilka %1$s</b> byla odeslána <b>%2$s</b>

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
cs_CZ: <b>Jednoduché –</b> pokrývá velkou většinu všech produktů, které můžete prodávat. Jednoduché produkty jsou dodávány a nemají žádné možnosti. Například kniha.

en: <b>To</b>: %s
cs_CZ: <b>Komu</b>: %s

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
cs_CZ: <b>Variabilní -</b> produkt s variantami, z nichž každá může mít jiné SKU, cenu, skladovou variantu atd. Například tričko dostupné v různých barvách a/nebo velikostech.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
cs_CZ[0]: <strong>%s objednávka</strong> čeká na zpracování
cs_CZ[1]: <strong>%s objednávky</strong> čekají na zpracování
cs_CZ[2]: <strong>%s objednávek</strong> čeká na zpracování

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
cs_CZ[0]: <strong>%s objednávka</strong> čeká na vyřízení
cs_CZ[1]: <strong>%s objednávky</strong> čekají na vyřízení
cs_CZ[2]: <strong>%s objednávek</strong> čeká na vyřízení

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
cs_CZ[0]: <strong>%s produkt</strong> má nízké skladové zásoby
cs_CZ[1]: <strong>%s produkty</strong> mají nízké skladové zásoby
cs_CZ[2]: <strong>%s produktů</strong> má nízké skladové zásoby

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
cs_CZ[0]: <strong>%s produkt</strong> není skladem
cs_CZ[1]: <strong>%s produkty</strong> nejsou skladem
cs_CZ[2]: <strong>%s produktů</strong> není skladem

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
cs_CZ[0]: <strong>Action Scheduler:</strong> Nalezena %1$d <a href="%2$s">zpožděná úloha</a>; něco nemusí být v pořádku. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Přečtěte si dokumentaci &raquo;</a>
cs_CZ[1]: <strong>Action Scheduler:</strong> Nalezeny %1$d <a href="%2$s">zpožděné úlohy</a>; něco nemusí být v pořádku. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Přečtěte si dokumentaci &raquo;</a>
cs_CZ[2]: <strong>Action Scheduler:</strong> Nalezeno %1$d <a href="%2$s">zpožděných úloh</a>; něco nemusí být v pořádku. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Přečtěte si dokumentaci &raquo;</a>

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
cs_CZ: <strong>Pozor!</strong> Verze následujících aktivních pluginů nebyly testovány s WooCommerce %s. Prosím, potvrďte je, nebo zkontrolujte jejich kompatibilitu, aby jste se vyhnuli případným problémům:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
cs_CZ: <strong>Vítejte ve WooCommerce</strong> &#8211; Jste téměř připraveni začít prodávat :)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
cs_CZ: <strong>Vaše šablona (%s) obsahuje zastaralé kopie některých souborů WooCommerce.</strong> Tyto soubory mohou potřebovat aktualizaci, aby byly kompatibilní s aktuální verzí WooCommerce. Doporučení jak vyřešit:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
cs_CZ: <strong>Upravujete podrobnosti specifické pro tuto variantu.</strong> Některé informace, jako je popis a obrázky, budou zděděny z hlavního produktu <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
cs_CZ: Kód země skládající se ze 2 písmen, např. US. Ponechte prázdné pro povolení všech zemí.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
cs_CZ: 2 znakový kód země, např. AL. Pokud necháte prázdné, platí pro všechny země.

en: A <a href="%s">notification</a> for the same product and customer already exists in your database.
cs_CZ: Ve vaší databázi již existuje <a href="%s">oznámení</a> pro stejný produkt a zákazníka.

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
cs_CZ: Evropské řešení plateb, které umožňuje přijímat platby ve více než 25 zemích a mnoha měnách.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
cs_CZ: URL k přesměrování zákazníka po zaplacení. Může to být například odkaz na web zpracovatele plateb.

en: A cloud of your most used product tags.
cs_CZ: Seznam nejpoužívanějších štítků produktů.

en: A collection of email content layouts.
cs_CZ: Kolekce rozložení obsahu e-mailů.

en: A description of the purpose of the email template.
cs_CZ: Popis účel šablony e-mailu.

en: A friendly name for the webhook.
cs_CZ: Název webhooku.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
cs_CZ: Popisné shrnutí odpovědi zahrnující kód HTTP odpovědi, zprávu a tělo.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
cs_CZ: Plnohodnotná pokladna přímo na vašem webu s podporou všech oblíbených způsobů platby (okamžitá platba, odložená platba, financování, splátky).

en: A fully embedded checkout, with all popular payment methods, for more sales and less abandoned shopping carts.
cs_CZ: Plně integrovaná pokladna se všemi oblíbenými platebními metodami pro více prodejů a méně opuštěných nákupních košíků.

en: A general template for emails.
cs_CZ: Obecná šablona e-mailů.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
cs_CZ: Čitelný popis nastavení zobrazený v uživatelském rozhraní.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
cs_CZ: Uživatelsky srozumitelný popisek pro nastavení použité v rozhraní.

en: A human-readable description of the resource.
cs_CZ: Lidsky čitelný popis zdroje.

en: A link to a product category.
cs_CZ: Odkaz na kategorii produktu.

en: A link to a product form.
cs_CZ: Odkaz na formulář produktu.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
cs_CZ: Odkaz na produkt prodávaný na jiném webu, např. spolupráce značky.

en: A link to a product tag.
cs_CZ: Odkaz na štítek produktu.

en: A link to a product.
cs_CZ: Odkaz na produkt.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
cs_CZ: Na váš e-mail bude zaslán odkaz pro nastavení nového hesla.

en: A list of plugins to install
cs_CZ: Seznam pluginů pro instalaci

en: A list of stats to query must be provided.
cs_CZ: Musí být uveden seznam statistik, které je třeba dotazovat.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
cs_CZ: Seznam výrazů taxonomie, které mohou být použity v souvislosti stavu objednávky/produktu.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
cs_CZ: Seznam výrazů taxonomie, použitých v taxonomii viditelnosti produktů.

en: A list of your store's products.
cs_CZ: Seznam produktů ve vašem obchodě.

en: A list of your store's top-rated products.
cs_CZ: Seznam nejlépe hodnocených produktů vašeho obchodu.

en: A list or dropdown of product categories.
cs_CZ: Seznam nebo rozbalovací nabídka kategorií produktů.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
cs_CZ: Aktuální sazba je přesná cena za odeslání objednávky, kterou uvádí přímo dopravce.

en: A message indicating that the action completed successfully.
cs_CZ: Zpráva oznamující, že akce byla dokončena úspěšně.

en: A minimum order amount
cs_CZ: Minimální útrata

en: A minimum order amount AND a coupon
cs_CZ: Minimální objem objednávky A kupon

en: A minimum order amount AND coupon
cs_CZ: Minimální částka objednávky A kupon

en: A minimum order amount OR a coupon
cs_CZ: Minimální objem objednávky NEBO kupon

en: A minimum order amount OR coupon
cs_CZ: Minimální částka objednávky NEBO kupon

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
cs_CZ: Nová fronta se začala zpracovávat. <a href="%s">Zobrazit probíhající akce &raquo;</a>

en: A note has been added to your order
cs_CZ: K objednávce byla přidána poznámka

en: A note has been added to your order from {site_title}
cs_CZ: K vaši objednávce u {site_title} byla přidána poznámka

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
cs_CZ: Může být předána částečná adresa IP a budou vráceny odpovídající výsledky.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
cs_CZ: E-mail pro obnovení hesla byl odeslán na e-mailovou adresu vašeho účtu, ale může několik minut trvat, než se objeví ve vaší schránce. Počkejte prosím alespoň 10 minut před dalším pokusem o reset hesla.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
cs_CZ: Poskytovatel plateb v kontextu hlavního seznamu na stránce Nastavení plateb.

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
cs_CZ: Aby byl kupon platný, produkt musí být přiřazen k této značce. U slev na produkty („Product Discounts“) budou zlevněny pouze produkty těchto značek.

en: A product with this ID already exists.
cs_CZ: Produkt s tímto ID již existuje.

en: A product with this SKU already exists.
cs_CZ: Produkt s tímto katalogovým číslem již existuje.

en: A search form for your store.
cs_CZ: Vyhledávací formulář pro váš obchod.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
cs_CZ: Sada produktů, které spolu dobře ladí, např. sada fotoaparátu.

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been cancelled
cs_CZ: Zásilka objednávky {order_number} z {site_title} byla zrušena.

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been updated
cs_CZ: Informace o zásilce objednávky {order_number} z {site_title} byly aktualizovány

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
cs_CZ: Zóna dopravy se skládá z regionů, kam chcete dodávat, a z nabízených způsobů dopravy. Nakupující může být pouze v jedné zóně dopravy, a jejich dodací adresu použijeme k tomu, abychom jim zobrazili dostupné způsoby dopravy v jejich zóně.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
cs_CZ: Zóna dopravy je geografická oblast, kde je použit určitý set způsobů dopravy a sazeb.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
cs_CZ: Jednoduchá offline brána, která přijímá platbu převodem.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
cs_CZ: Jednoduchá offline brána, které akceptuje šeky, jako způsob platby.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
cs_CZ: Jednoduchá offline brána, která přijímá platbu dobírkou.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
cs_CZ: Jediný fyzický nebo virtuální produkt, např. tričko nebo e-knihu.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
cs_CZ: Předmět pro zadaný typ e-mailu po aplikování filtrů a nahrazení zástupných symbolů.

en: A suggestion category.
cs_CZ: Kategorie doporučení.

en: A suggestion with full details.
cs_CZ: Doporučení se všemi podrobnostmi.

en: A test account is already set up.
cs_CZ: Testovací účet je již nastaven.

en: A unique ID string for the email template.
cs_CZ: Unikatní ID řetězec pro tuto šablonu e-mailu.

en: A unique identifier for the setting.
cs_CZ: Unikátní identifikátor pro nastavení.

en: A unique identifier for the tool.
cs_CZ: Unikátní identifikátor nástroje.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
cs_CZ: Unikátní identifikátor, který je možné použít k provázání nastavení.

en: A valid email address is required
cs_CZ: Je vyžadována platná e-mailová adresa

en: A valid event name must be specified.
cs_CZ: Musí být zadán platný název události.

en: A valid free shipping coupon
cs_CZ: Platný kupon na dopravu zdarma

en: A valid prop name must be specified
cs_CZ: Musí být zadán platný název prop

en: A zip file of the theme to be uploaded.
cs_CZ: Soubor ZIP šablony, která se má nahrát.

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
cs_CZ: Zážitek plný chuti :-)

en: AID
cs_CZ: POMOC

en: AND
cs_CZ: A

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
cs_CZ: API klíč by úspěšně použit. Uložte si prosím klíč, protože ten již nebude z bezpečnostních důvodů znovu zobrazen.

en: API Key updated successfully.
cs_CZ: API klíč byl aktualizován.

en: API Version
cs_CZ: Verze API

en: API credentials
cs_CZ: API přihlášení

en: API docs
cs_CZ: Dokumentace API

en: API key
cs_CZ: API klíč

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
cs_CZ: Klíče API otevírají přístup k potenciálně citlivým informacím. Sdílejte je pouze s organizacemi, kterým důvěřujete.

en: API path.
cs_CZ: Cesta API.

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
cs_CZ: Odpověď z API postrádá požadované prvky, nebo jsou ve špatném formátu.

en: ASC
cs_CZ: Vzestupně

en: Abort
cs_CZ: Přerušit

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
cs_CZ: Přerušit proces regenerace tabulky vlastností produktů

en: About
cs_CZ: O nás

en: About Action Scheduler %s
cs_CZ: O plánovači akcí %s

en: About WooCommerce
cs_CZ: O WooCommerce

en: Accent
cs_CZ: Akcent

en: Accept COD if the order is virtual
cs_CZ: Povolit Platbu při doručení, pokud je objednávka virtuální

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
cs_CZ: Ve svém e-shopu umožněte platby kartou, přes Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal a další oblíbené způsoby plateb.

en: Accept Direct Debit, ACH Pull, and open banking payments.
cs_CZ: Přijímejte platby prostřednictvím Direct Debit (inkasa), ACH Pull a open banking platby.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
cs_CZ: Přijímejte všechny oblíbené platební metody pro finské B2C a B2B zákazníky

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
cs_CZ: Přijímejte kreditní a debetní karty ve svém obchodě WooCommerce s pokročilými funkcemi, jako jsou částečné refundace, plné/částečné blokace plateb a zabezpečení 3D Secure.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
cs_CZ: Přijímat platby pomocí kreditních karet a dalších služeb %1$sWooCommerce Platbami%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
cs_CZ: Příjem debetních a kreditních karet ve 135+ měnách, způsoby jako Alipay a jedno dotyková platba s Apple Pay.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
cs_CZ: Akceptuje debetní a kreditní kartyv 135+ měnách, metoy jako je Alipay a Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Zjistěte více</a>.

en: Accept for virtual orders
cs_CZ: Povolit pro virtuální objednávky

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
cs_CZ: Přijímejte různé způsoby offline plateb. Tyto způsoby plateb lze využít i pro testování nákupů.

en: Accept payments on your WooCommerce store securely.
cs_CZ: Přijímejte platby ve svém obchodě WooCommerce bezpečně.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
cs_CZ: Přijímejte platby pomocí PayPal účtu nebo kreditní karty.

en: Accept payments with Woo
cs_CZ: Přijímat platby přes Woo

en: Access competitive shipping prices
cs_CZ: Získejte přístup ke konkurenčním cenám dopravy

en: Access denied
cs_CZ: Přístup odepřen

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
cs_CZ: Získejte přístup k levnějším sazbám dopravy u USPS, UPS, a DHL.

en: Access expires
cs_CZ: Přístup vyprší

en: Access granted
cs_CZ: Přístup povolen

en: Access restriction
cs_CZ: Omezení přístupu

en: Access to Purchased Downloads
cs_CZ: Přístup k zakoupeným souborům ke stažení

en: Account Type
cs_CZ: Typ účtu

en: Account and Privacy
cs_CZ: Účet a Soukromí

en: Account creation
cs_CZ: Vytvoření účtu

en: Account creation options
cs_CZ: Možnosti vytvoření účtu

en: Account details
cs_CZ: Detaily účtu

en: Account details changed successfully.
cs_CZ: Detaily účtu byly úspěšně změněny.

en: Account details:
cs_CZ: Údaje pro platbu:

en: Account endpoints
cs_CZ: Koncové body účtu

en: Account erasure requests
cs_CZ: Žádost o smazání účtu

en: Account name
cs_CZ: Název účtu

en: Account number
cs_CZ: Číslo účtu

en: Account pages
cs_CZ: Stránky účtu

en: Account username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Accounts
cs_CZ: Účty

en: Accounts &amp; Privacy
cs_CZ: Účty &amp; Soukromí

en: Action
cs_CZ: Provést

en: Action Group
cs_CZ: Skupina akcí

en: Action Scheduler
cs_CZ: Plánovač akcí

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
cs_CZ: Plánovač akcí přenesl data do vlastních tabulek; osiřelé položky protokolu však existují v tabulce WordPress Comments. %1$s <a href="%2$s">Další informace »</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
cs_CZ: Plánovač akcí je škálovatelná, sledovatelná fronta úloh pro zpracování velkých sad akcí na pozadí. Plánovač akcí funguje tak, že v budoucnu spustí akci. Naplánované akce lze také naplánovat tak, aby se spouštěly podle opakujícího se plánu.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
cs_CZ: Plánovač akcí je právě načítán z tohoto umístění. Informace může být užitečná při ladění nebo na vyžádání podpory.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
cs_CZ: Probíhá migrace plánovače akcí. Seznam naplánovaných akcí může být neúplný.

en: Action Scheduler package
cs_CZ: Balíček plánovače akcí

en: Action Scheduler package running on your site.
cs_CZ: Balíček plánovače akcí spuštěný na vašem webu.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
cs_CZ: Plánovač akcí nedokázal smazat akci %1$d. Důvod: %2$s

en: Action Status
cs_CZ: Stav akce

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
cs_CZ: Akce [%1$s] má neplatný plán: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
cs_CZ: Akce [%1$s] obsahuje neplatné argumenty. Nelze jej dekódovat do pole. $args = %2$s

en: Action event
cs_CZ: Událost akce

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
cs_CZ: Akce se nezdařila. Prosím obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: Action needed
cs_CZ: Vyžadována akce

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
cs_CZ: Stavy akcí jsou Čekající, Dokončené, Zrušené, Neúspěšné

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
cs_CZ: Akce, která by měla být dokončena pro připojení Jetpack.

en: Action to authorize the WPCOM connection.
cs_CZ: Akce k autorizaci připojení k WPCOM.

en: Action to check the step status.
cs_CZ: Akce kontroly stavu kroku.

en: Action to clean the step progress.
cs_CZ: Akce vymazání stavu dokončených kroků.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
cs_CZ: Akce, která vytvoří nebo obnoví integrovanou relaci KYC.

en: Action to disable the test account currently in use
cs_CZ: Akce k zákázání testovacího účtu, který je aktuálně používán

en: Action to finish an embedded KYC session.
cs_CZ: Akce, který dokončí integrovanou relaci KYC.

en: Action to initialize a test account.
cs_CZ: Akce, která inicializuje testovací účet.

en: Action to reset the onboarding process, either partially, for a certain step, or fully.
cs_CZ: Obnova akce procesu zprovoznění, tedy částečná, pro určitý krok, nebo plná.

en: Action to save step information in the database.
cs_CZ: Akce uložení stavu kroku do databáze.

en: Action to signal the step completion.
cs_CZ: Akce signalizace stavu dokončení kroku.

en: Action to signal the step start.
cs_CZ: Akce signalizace začátku kroku.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
cs_CZ: Akce použitá jako záložní při chybách v integrovaném KYC procesu.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
cs_CZ: ActionScheduler_Action :: $args je příliš dlouhý. Aby bylo zajištěno indexování sloupců args, neměly by být args akcí, pokud jsou kódovány jako JSON, větší než %d.

en: Actionable order statuses
cs_CZ: Stavy žalovatelné objednávky

en: Actions
cs_CZ: Akce objednávky

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
cs_CZ: Okamžitě aktivujte BNPL na WooPayments

en: Activate usage tracking
cs_CZ: Aktivujte sledování využití

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Active Product Filters
cs_CZ: Aktivní filtry produktů

en: Active filters
cs_CZ: Aktivní filtry

en: Active plugins
cs_CZ: Aktivní pluginy

en: Active plugins.
cs_CZ: Aktivní pluginy.

en: Activity log for the action.
cs_CZ: Protokol činnosti pro akci.

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add %s
cs_CZ: Přidat %s

en: Add Custom Field
cs_CZ: Přidat vlastní pole

en: Add Email
cs_CZ: Přidat e-mail

en: Add File
cs_CZ: Přidat soubor

en: Add New
cs_CZ: Vytvořit produkt

en: Add New Approved Directory
cs_CZ: Přidat nový schválený adresář

en: Add New Brand
cs_CZ: Vytvořit značku

en: Add New Custom Field:
cs_CZ: Přidat nové vlastní pole:

en: Add New Scheduled Action
cs_CZ: Přidat novou naplánovanou akci

en: Add Notification
cs_CZ: Přidat oznámení

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
cs_CZ: Nastavte odkaz a zvolte popisek tlačítka pro nákup produktu, který je prodáván jinde.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
cs_CZ: Přidejte smysluplný popis, včetně poznámky o osobě, společnosti nebo aplikaci, se kterou klíč sdílíte.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
cs_CZ: Napište si vlastní poznámku, nebo přidejte poznámku zákazníka, kterou uvidí ve své objednávce a na stránce pro sledování.

en: Add a review
cs_CZ: Přidat recenzi

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
cs_CZ: Dopřejte si v tomto svátečním období nádech kouzla a útulnosti s širokým výběrem ručně vybraných dekorací — od minimalistických váz až po designový nábytek.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
cs_CZ: Do sestavy přidejte další informace o každé kategorii.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
cs_CZ: Přidat k reportu doplňující informaci o každém kuponu.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
cs_CZ: Přidejte do sestavy další informace o jednotlivých produktech.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
cs_CZ: Do sestavy přidejte další informace o každé variantě.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
cs_CZ: Přidejte a spravujte atributy používané pro možnosti produktu, jako je velikost a barva.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
cs_CZ: Přidejte všechny soubory, které chcete po zakoupení zpřístupnit zákazníkovi ke stažení, například pokyny nebo informace o záruce.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
cs_CZ: Přidejte všechny soubory, které chcete po zakoupení zpřístupnit zákazníkovi ke stažení, například pokyny nebo informace o záruce. Aktualizace pro celý obchod lze spravovat v %1$snastavení produktu%2$s.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
cs_CZ: Přidejte tolik zón, kolik potřebujete &ndash; zákazníci uvidí pouze dopravní metody dostupné pro jejich adresu.

en: Add attribute
cs_CZ: Přidat vlastnost

en: Add coupon
cs_CZ: Vytvořit kupon

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
cs_CZ: Přidejte popisné informace, které mohou zákazníci použít k vyhledání tohoto produktu ve vašem obchodě, například „Materiál“ nebo „Značka“.

en: Add existing
cs_CZ: Přidat existující

en: Add fee
cs_CZ: Přidat poplatek

en: Add file
cs_CZ: Přidat soubor

en: Add images to product gallery
cs_CZ: Přidat obrázky do galerie produktu

en: Add item(s)
cs_CZ: Přidat položku(y)

en: Add key
cs_CZ: Přidat klíč

en: Add manually
cs_CZ: Přidat ručně

en: Add new
cs_CZ: Přidat nový

en: Add new %s
cs_CZ: Přidat %s

en: Add new attribute
cs_CZ: Přidat novou vlastnost

en: Add new category
cs_CZ: Přidat novou kategorii

en: Add new coupon
cs_CZ: Vytvořit kupon

en: Add new order
cs_CZ: Přidat novou objednávku

en: Add new product
cs_CZ: Přidat nový produkt

en: Add new product form
cs_CZ: Vytvořit formulář produktu

en: Add new shipping class
cs_CZ: Přidat novou doručovací třídu

en: Add new tag
cs_CZ: Přidat nový štítek

en: Add note
cs_CZ: Přidat poznámku

en: Add or remove tags
cs_CZ: Přidat nebo odebrat štítky

en: Add order
cs_CZ: Přidat objednávku

en: Add payment method
cs_CZ: Přidat způsob platby

en: Add price
cs_CZ: Přidat cenu

en: Add price to all variations that don't have a price
cs_CZ: Přidejte cenu ke všem variantám, které nemají cenu

en: Add prices
cs_CZ: Přidat ceny

en: Add product gallery images
cs_CZ: Přidat obrázky do galerie produktu

en: Add product(s)
cs_CZ: Přidat produkt(y)

en: Add products
cs_CZ: Přidat produkty

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
cs_CZ: Aktivujte doporučené marketingové nástroje pro získání nových zákazníků a zvýšení obratu.

en: Add shipping
cs_CZ: Přidat poštovné

en: Add shipping class
cs_CZ: Přidat třídu dopravy

en: Add shipping class costs
cs_CZ: Přidejte náklady na třídu dopravy

en: Add shipping method
cs_CZ: Přidat způsob dopravy

en: Add shipping methods &amp; zones
cs_CZ: Přidejte způsoby doručení &amp; zóny

en: Add shipping zone
cs_CZ: Přidat zónu dopravy

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
cs_CZ: Přidejte nějaké vlastnosti na kartě <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Vlastnosti</a> a vytvořte varianty. Nezapomeňte zaškrtnout políčko <b>Použít pro varianty</b> . <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Dozvědět se více</a>

en: Add store details
cs_CZ: Editovat detaily obchodu

en: Add tax
cs_CZ: Přidat daň

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
cs_CZ: Zadejte částku, za kterou produkt nakupujete nebo vyrábíte.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
cs_CZ: Zadejte částku, za kterou tento produkt nakupujete nebo vyrábíte. Nechte prázdné pro použití výchozí hodnoty z karty „Obecné“

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
cs_CZ: Zadejte částku, za kterou produkt nakupujete nebo vyrábíte. Tato čáska bude nastavena jako výchozí pro varianty.

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
cs_CZ: Přidejte způsoby dopravy, které byste chtěli zákazníkům v této zóně zpřístupnit.

en: Add to Cart + Options
cs_CZ: Přidat do košíku + Možnosti

en: Add to cart
cs_CZ: Přidat do košíku

en: Add to cart URL.
cs_CZ: Přidat do URL košíku.

en: Add to cart behaviour
cs_CZ: Chování přidávání do košíku

en: Add to cart button parameters.
cs_CZ: Parametry tlačítka vložit do košíku.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ: Přidat do košíku: &ldquo;%s&rdquo;

en: Add to gallery
cs_CZ: Přidat do galerie

en: Add to menu
cs_CZ: Přidat do menu

en: Add webhook
cs_CZ: Přidat webhook

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
cs_CZ: Přidejte logo do každého WooCommerce e-mailu. Pokud nenahrajete logo bude použit název obchodu.

en: Add your products
cs_CZ: Přidejte své produkty

en: Add zone
cs_CZ: Přidat zónu

en: Add&nbsp;meta
cs_CZ: Přidat&nbsp;meta

en: Added line items: %s
cs_CZ: Přidána položka: %s

en: Added to cart
cs_CZ: Přidáno do košíku

en: Adding new attribute failed.
cs_CZ: Přidání nové vlastnosti se nezdařilo.

en: Additional content
cs_CZ: Dodatečný obsah

en: Additional context
cs_CZ: Další kontext

en: Additional data to pass to the extension
cs_CZ: Další údaje, které se mají předat rozšíření

en: Additional fields related to the order.
cs_CZ: Další pole, která souvisejí s objednávkou.

en: Additional fields to be persisted on the order.
cs_CZ: Další pole, která budou na objednávce zachována.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
cs_CZ: Doplňkový text nápovědy k nastavení zobrazený uživateli.

en: Additional information
cs_CZ: Další informace

en: Additional rates
cs_CZ: Další sazby

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
cs_CZ: Další třída daně "%1$s" nemůže být uložena. %2$s.

en: Additional tax classes
cs_CZ: Dodatečné třídy daní

en: Address | Addresses
cs_CZ[0]: Adresa
cs_CZ[1]: Adresy
cs_CZ[2]: Adres

en: Address (optional)
cs_CZ: Adresa (volitelné)

en: Address Line 2
cs_CZ: 2. řádek adresy

en: Address autocomplete
cs_CZ: Automatické doplnění adresy

en: Address changed successfully.
cs_CZ: Adresa úspěšně změněna.

en: Address line 1
cs_CZ: Ulice včetně čísla popisného

en: Address line 1.
cs_CZ: První řádek adresy.

en: Address line 2
cs_CZ: Další upřesnění k adrese

en: Address line 2.
cs_CZ: Druhý řádek adresy.

en: Address override
cs_CZ: Přepsání adresy

en: Address:
cs_CZ: Adresa:

en: Addresses
cs_CZ: Adresy

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
cs_CZ: Přidá na obrazovku objednávky možnost hromadného odebrání osobních údajů. Odstranění osobních údajů nelze vrátit zpět.

en: Adjusted stock: %s
cs_CZ: Upraven stav skladu: %s

en: Admin Order Note
cs_CZ: Poznámka k objednávce spráce e-shopu

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
cs_CZ: Kategorie

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
cs_CZ: Kupony

[ctx: Admin menu name]
en: Home
cs_CZ: Domů

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
cs_CZ: Objednávky

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
cs_CZ: Formuláře produktu

[ctx: Admin menu name]
en: Products
cs_CZ: Produkty

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
cs_CZ: Plánované akce

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
cs_CZ: Třídy dopravy

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilý

en: Advanced automated workflows and customs
cs_CZ: Pokročilé automatizované pracovní postupy a celní správa

en: Advanced options
cs_CZ: Rozšířené možnosti

en: Adıyaman
cs_CZ: Adiyaman

en: Affiliate product
cs_CZ: Přidružený produkt

en: Affirm
cs_CZ: Potvrdit

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
cs_CZ: Programy Affirm na míru „Koupit nyní, zaplatit později“ odstraňují cenu jako bariéru, mění prohlížející stránky v kupující, zvyšují průměrnou hodnotu objednávky a rozšiřují vaši zákaznickou základnu.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
cs_CZ: Na míru šité programy Kup teď Zaplať později od společnosti Affirm odstraňují cenu jako překážku, proměňují prohlížeče v kupující, zvyšují průměrnou hodnotu objednávky a rozšiřují vaši zákaznickou základnu.

en: Afghan afghani
cs_CZ: Afghánský afghání

en: Afghanistan
cs_CZ: Afghánistán

en: Africa
cs_CZ: Afrika

en: After checkout (recommended)
cs_CZ: Po nákupu (doporučeno)

en: After pre-tax discounts.
cs_CZ: Po slevě před zdaněním.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
cs_CZ: Po uložení změn se nemusí upravené rozměry projevit, dokud <a href="%s" target="_blank">nepřegenerujete miniatury</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
cs_CZ: Po zveřejnění změn se nemusí upravené rozměry obrázků projevit, dokud nepřegenerujete miniatury. Můžete tak učinit pomocí <a href="%1$s" target="_blank">vestavěného WooCommerce nástroje</a>, nebo použitím pluginu <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
cs_CZ: Po uložení změn, ově nahrané obrázky budou mít nové rozměry automaticky.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
cs_CZ: Poté je lze znovu přiřadit přihlášenému uživateli tak, že přejdete na <a href="%1$s">stránku nastavení webhooků WooCommerce</a> a znovu je uložíte.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
cs_CZ: Afterpay umožňuje zákazníkům okamžitě přijímat produkty a platit za nákupy ve čtyřech splátkách, vždy bez úroků.

en: Airwallex Payments
cs_CZ: Platby Airwallex

en: Alaska
cs_CZ: Aljaška

en: Albania
cs_CZ: Albánie

en: Albanian lek
cs_CZ: Albánský lek

en: Alert
cs_CZ: Poplach

en: Alexandria
cs_CZ: Alexandrie

en: Algeria
cs_CZ: Alžírsko

en: Algerian dinar
cs_CZ: Alžírský dinár

en: Algiers
cs_CZ: Alžír

en: Alias for customer_type (deprecated).
cs_CZ: Alias pro customer_type (již není podporován).

en: All
cs_CZ: Vše

en: All %s
cs_CZ: Všechny %s

en: All Brands
cs_CZ: Všechny značky

en: All Products
cs_CZ: Přehled produktů

en: All Products ( new )
cs_CZ: Všechny produky ( nové )

en: All allowed countries
cs_CZ: Všechny povolené země

en: All categories
cs_CZ: Všechny kategorie

en: All coupons
cs_CZ: Všechny kupony

en: All dates
cs_CZ: Všechna data

en: All done!
cs_CZ: Hotovo!

en: All levels
cs_CZ: Všechny úrovně

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
cs_CZ: Všechny chybějící WooCommerce stránky byly úspěšně nainstalovány

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
cs_CZ: Všechny čekající a probíhající akce importu byly zrušeny.

en: All products
cs_CZ: Všechny produkty

en: All ratings
cs_CZ: Všechna hodnocení

en: All sales channels
cs_CZ: Všechny prodejní kanály

en: All shipping classes
cs_CZ: Všechny třídy dopravy

en: All sources
cs_CZ: Všechny zdroje

en: All tags
cs_CZ: Všechny štítky

en: All types
cs_CZ: Všechny typy

en: Allow
cs_CZ: Povolit

en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
cs_CZ: Povolte WooCommerce odesílat protokoly chyb a necitlivá diagnostická data, která pomohou vylepšit WooCommerce. Tato funkce vyžaduje povolené %1$ssledování používání%2$s.

en: Allow backorders?
cs_CZ: Povolit nákup na objednávku?

en: Allow customer reviews?
cs_CZ: Povolit zákaznické recenze?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům vybrat si místo vyzvednutí během nákupu.

en: Allow customers to create an account
cs_CZ: Povolit zákazníkům vytvoření účtu

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
cs_CZ: Umožní zákazníkům osobní vyzvednutí. Při osobním vyzvednutí nastaví obchod případné zdanění nezávisle na adrese zákazníka.

en: Allow free shipping
cs_CZ: Povolit dopravu zdarma

en: Allow one item to be bought in a single order.
cs_CZ: Povolit nákup pouze jednoho kusu v rámci jedné objednávky.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
cs_CZ: Povolit hromadné odstranění osobních údajů z objednávek

en: Allow purchases
cs_CZ: Povolit nákupy

en: Allow purchases, but notify customers
cs_CZ: Povolit nákupy, ale upozornit zákazníky

en: Allow reviews.
cs_CZ: Povolit recenze.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
cs_CZ: Umožněte nakupujícím zrychlit proces platby pomocí expresních možností, jako jsou Apple Pay a Google Pay.

en: Allow sign-ups
cs_CZ: Povolit registrace

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
cs_CZ: Povolit sledování používání WooCommerce

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
cs_CZ: Povolit mód přesměrování (nezabezpečený), jako poslední možnost

en: Allow, but notify customer
cs_CZ: Povolit, ale informovat zákazníka

en: Allowed ZIP/post codes
cs_CZ: Povolené PSČ kódy

en: Allowed emails
cs_CZ: Povolené e-maily

en: Allows customers to checkout without an account.
cs_CZ: Umožnit zákazníkům nákup bez registrace účtu.

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
cs_CZ: Umožňuje zadat informace o nakupní ceně produktů

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
cs_CZ: Případně potvrďte e-mailovou adresu propojenou s objednávkou níže.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
cs_CZ: Nebo vložte cestu k CSV souboru na vašem serveru:

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
cs_CZ: Vždy zobrazit stav skladu např.: "12 skladem"

en: Amazonas
cs_CZ: Amazonie

en: American Samoa
cs_CZ: Americká Samoa

en: Amount
cs_CZ: Množství

en: Amount Paid
cs_CZ: Částka vyplacená

en: Amount already refunded
cs_CZ: Částka již vrácena

en: Amount discounted
cs_CZ: Částka slevy

en: Amount discounted by coupons.
cs_CZ: Sleva z kuponů.

en: Amount of coupons.
cs_CZ: Hodnota kuponů.

en: Amount of customers.
cs_CZ: Počet zákazníků.

en: Amount of items sold.
cs_CZ: Množství prodaných položek.

en: Amount of orders.
cs_CZ: Počet objednávek.

en: Amount of products.
cs_CZ: Počet produktů.

en: Amount of reviews that the product has.
cs_CZ: Počet recenzí které produkt má.

en: Amount of reviews that the product have.
cs_CZ: Počet recenzí produktu.

en: Amount of reviews.
cs_CZ: Počet recenzí.

en: Amount of sales.
cs_CZ: Objem tržeb.

en: Amount of tax codes.
cs_CZ: Částka daňových kódů.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
cs_CZ: Částka, která bude vrácena pro tuto položky (bez daně).

en: Amount that will be refunded for this tax.
cs_CZ: Částka, která bude vrácena pro tuto daň.

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
cs_CZ: Účet s e-mailem %s je již registrován. Přihlašte se prosím, nebo použijte jiný e-mail.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
cs_CZ: Účet s tímto uživatelským jménem je již registrován. Zvolte si prosím jiné.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
cs_CZ: Účet s tímto e-mailem je již registrován. <a href="#" class="showlogin">Přihlaste se prosím.</a>

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
cs_CZ: Účet je již nastaven. Nejprve obnovte proces zprovoznění.

en: An additional, optional address line for your business location.
cs_CZ: Doplňkový, volitelný řádek adresy pro místo vašeho podnikání.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
cs_CZ: Alfanumerický identifikátor zdroje unikátní pro jeho typ.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
cs_CZ: Alfanumerický identifikátor zdroje.

en: An array of actions, if any, for the note.
cs_CZ: Soubor akcí, pokud existují, pro poznámku.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
cs_CZ: Pole dat vrácených platební branou.

en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
cs_CZ: Sada nástrojů pro elektronický obchod, která vám pomůže prodat cokoli. Krásně.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
cs_CZ: Koncový bod používaný k prohledávání protokolů stahování pro konkrétní IP adresu.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
cs_CZ: Během aktivace %s došlo k chybě. Prosím zkuste to později.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
cs_CZ: Během deaktivace rozšíření %1$s došlo k chybě. Prosím přejděte na <a href="%2$s">stránku pluginů</a> a deaktivujte jej ručně.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
cs_CZ: Během deaktivace předplatného pro %s došlo k chybě. Prosím zkuste to později.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
cs_CZ: Došlo k chybě v žádosti a v dané době jsme nebyly schopni odeslat data uživatele

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
cs_CZ: Došlo k chybě při pokusu o vytvoření vrácení platby pomocí API platební brány.

en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
cs_CZ: Při zpětném plnění objednávky %1$d z %2$s na %3$s došlo k chybě: %4$s

en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
cs_CZ: Při čištění objednávky %1$d: %2$s došlo k chybě

en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
cs_CZ: Při výpočtu rozdílu pro objednávku %1$d: %2$s došlo k chybě

en: An error occurred while saving account details: %s
cs_CZ: Při ukládání údajů o účtu došlo k chybě: %s

en: An error occurred while saving address details: %s
cs_CZ: Při ukládání podrobností adresy došlo k chybě: %s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
cs_CZ: Identifikátor skupiny, do které toto nastavení patří.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
cs_CZ: Import již probíhá. Před zahájením nového importu povolte dokončení předchozího importu.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
cs_CZ: Bylo očekáváno celé číslo, ale bylo přijato "%1$s" (%2$s).

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
cs_CZ: Integrace pro využití MaxMind k vyhledávání geolokací. Upozorňujeme, že tato integrace provede pouze vyhledávání zemí.

en: An invalid order status slug was supplied.
cs_CZ: Byla zadána neplatná zkratka stavu objednávky.

en: An invalid setting value was passed.
cs_CZ: Byla vložena neplatná hodnota nastavení.

en: An item from {site_title} order {order_number} has been fulfilled!
cs_CZ: Položka objednávky {order_number} z {site_title} byla vyřízena!

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
cs_CZ: Položka, která již není dostupná, byla odstraněna z Vašeho košíku.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
cs_CZ: Volitelná zóna, kterou můžete použít pro nastavení způsobů dopravy dostupných v regionech, jež nebyly vyjmenovány výše.

en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
cs_CZ: Vaše objednávka na %1$s byla úspěšně vytvořena. Podrobnosti naleznete níže, včetně odkazu pro dokončení platby: %2$s

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
cs_CZ: Během použití kuponu %s došlo k neočekávané chybě.

en: An unexpected error happened while creating the KYC session.
cs_CZ: Při vytváření ověřovací relace KYC došlo k neočekávané chybě.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
cs_CZ: Při deaktivaci testovacího účtu došlo k neočekávané chybě.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
cs_CZ: Při dokončení ověření identity (KYC) došlo k neočekávané chybě.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
cs_CZ: Při inicializaci testovacího účtu došlo k neočekávané chybě.

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
cs_CZ: Při obnově zprovoznění došlo k neočekávané chybě.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
cs_CZ: Při vytváření vratky došlo k neznámé chybě.

en: Analytics
cs_CZ: Analytiky

en: Analytics cache cleared.
cs_CZ: Mezipameť analytik pročištěna.

en: And
cs_CZ: A

en: Andhra Pradesh
cs_CZ: Ándhrapradéš

en: Angolan kwanza
cs_CZ: Angolská kwanza

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
cs_CZ: Probíhá jiná akce zprovoznění. Počkejte, až bude dokončena.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
cs_CZ: Další milník objednávky! Podívejte se na přehled objednávek a zkontrolujte své objednávky k dnešnímu dni.

en: Antarctica
cs_CZ: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
cs_CZ: Antigua a Barbuda

en: Any %s
cs_CZ: Jakýkoliv %s

en: Any %s&hellip;
cs_CZ: Jakýkoli %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
cs_CZ: Jakákoliv &quot;%1$s&quot; metoda

en: Any Brand
cs_CZ: Jakákoli značka

en: Any brand
cs_CZ: Jakákoli značka

en: Any category
cs_CZ: Jakákoliv kategorie

en: Apartment, suite, etc.
cs_CZ: Byt č.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
cs_CZ: Byt č. (volitelné)

en: Apartment, suite, unit, etc.
cs_CZ: Např. číslo vchodu, firma, patro...

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
cs_CZ: Číslo bytu, hotelového pokoje atd. (nepovinné)

en: Append a unique string to filename for security
cs_CZ: Pro zabezpečení přidejte k názvu souboru jedinečný řetězec

en: Application Name
cs_CZ: Název aplikace

en: Application authentication request
cs_CZ: Požadavek autorizace aplikace

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
cs_CZ: Vztahuje se pouze na varianty. Je-li hodnota true, výsledná hodnota se vypočítá jako součet základní hodnoty z nadřazeného produktu a zadané hodnoty; je-li false, zadaná hodnota je výslednou hodnotou.

en: Apply
cs_CZ: Aplikovat

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
cs_CZ: Pokud tento produkt splňuje podmínky pro snížení daně nebo osvobození od daně, použijte daňovou sazbu. %1$sDalší informace%2$s

en: Apply coupon
cs_CZ: Použít kupon

en: Apply minimum order rule before coupon discount
cs_CZ: Uplatnit pravidlo minimální hodnoty objednávky před slevou z kuponu

en: Apply to all qualifying items in cart
cs_CZ: Použít pro všechny odpovídající položky v košíku

en: Approve
cs_CZ: Schváleno

en: Approve this review
cs_CZ: Schválit tuto recenzi

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Approved Download Directories
cs_CZ: Schválené adresáře ke stažení

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
cs_CZ: Schválená synchronizace adresářů stahování: dokončena dávka %1$d (dokončeno %2$d%%).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
cs_CZ: Schválená synchronizace adresářů stahování: naplánováno nové skenování.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
cs_CZ: Schválená synchronizace adresářů stahování: skenování bylo zrušeno.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
cs_CZ: Schválená synchronizace adresářů stahování: skenování je dokončeno!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
cs_CZ: Schválené adresy URL adresářů nemohou být delší než 256 znaků.

en: Approved download directories
cs_CZ: Schválené adresáře pro stahování

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
cs_CZ: neplatná URL adresa

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
cs_CZ: Adresa URL adresáře

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
cs_CZ: Vypnout vše

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
cs_CZ: Povolit vše

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
cs_CZ: Začněte prosazovat pravidla

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
cs_CZ: Zastavte prosazovat pravidla

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
cs_CZ: Zadané ID bylo neplatné.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Vše <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Vše <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Deaktivováno <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Deaktivovány <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Deaktivováno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Povoleno <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Povoleny <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Povoleno <span class="count">(%s)</span>

en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
cs_CZ: Schválením budou sdíleny přihlašovací údaje s %s. Pokud to vypadá jakkoli podezřele, nepokračujte.

en: Archive template
cs_CZ: Šablona archívu

en: Are WordPress cron jobs enabled?
cs_CZ: Jsou WordPress cron úlohy povolené?

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
cs_CZ: Opravdu se chcete vrátit ke starší verzi? Tímto smažete všechny změny provedené v nových šablonách e-mailů a obnovíte předchozí vzhled e-mailů.

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
cs_CZ: Opravdu chcete vyčistit všechny logy z databáze?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete smazat všechny varianty? Toto nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete smazat tuto vlastnost?

en: Are you sure you want to delete this log?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento log?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento způsob dopravy?

en: Are you sure you want to delete this template file?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento soubor šablony?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
cs_CZ: Jste si jistí, že chcete smazat zónu? Smazání je nevratné.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
cs_CZ: Opravdu chcete odpojit svůj obchod od WooCommerce.com?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
cs_CZ: Opravdu se chcete odhlásit? <a href="%s">Potvrdit a odhlásit se</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit vybrané poplatky?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit vybrané položky?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit vybranou dopravu?

en: Are you sure you want to remove this variation?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete odstranit tuto variantu?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
cs_CZ: Jste si jistý(-á), že chcete zrušit přístup pro toto stažení?

en: Are you sure you want to run this tool?
cs_CZ: Opravdu chcete spustit tento nástroj?

en: Are you sure you wish to delete this item?
cs_CZ: Jste si jistí že chcete smazat tuto položku?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
cs_CZ: Jste si jist/a, že chcete smazat tuto poznámku? Tato akce je nevratná.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete smazat tuto refundaci. Tuto akci není možné vzít zpět.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete smazat tuto daňovou položku. Tuto akci není možné vzít zpět.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
cs_CZ: Jste si jist, že chcete pokračovat ve vrácení? Tato akce nemůže být odvolána.

en: Are you sure you're ready?
cs_CZ: Jste si jisti, že jste připraveni?

en: Area to get templates for.
cs_CZ: Oblast pro získání šablon.

en: Argentine peso
cs_CZ: Argentinské peso

en: Argeș
cs_CZ: Arges

en: Arguments
cs_CZ: Argumenty

en: Armenia
cs_CZ: Arménie

en: Armenian dram
cs_CZ: Arménský dram

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
cs_CZ: Pole možností (klíčů a hodnot) formulářových prvků jako jsou selectboxy, mutliselecty nebo přepínací tlačítka.

en: Array of options with associated values.
cs_CZ: Pole možností s přidruženými hodnotami.

en: Array of plugin slugs.
cs_CZ: Pole zkratek pluginů.

en: Array of the response headers from the receiving server.
cs_CZ: Pole hlaviček odpovědi od cílového serveru.

en: Array of transaction processors and their images.
cs_CZ: Pole transakčních procesorů a jejich obrazů.

en: Arts and crafts
cs_CZ: Výtvarné umění a řemesla

en: Aruban florin
cs_CZ: Arubský florin

en: As a reminder, here are your order details:
cs_CZ: Zde je shrnutí Vaší objednávky:

en: As a single total
cs_CZ: Jako jeden celek

en: Asia
cs_CZ: Asie

en: Aswan
cs_CZ: Asuán

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
cs_CZ: Pokus o určení adresy URL pro úpravu objednávky %d, objednávka však neexistuje.

en: Attempting to reduce used memory...
cs_CZ: Pokouší se omezit použitou paměť...

en: Attempting to remigrate...
cs_CZ: Pokus o remigraci...

en: Attica
cs_CZ: Attika

en: Attribute
cs_CZ: Vlastnost

en: Attribute %d default
cs_CZ: Vlastnost %d výchozí

en: Attribute %d global
cs_CZ: Vlastnost %d globální

en: Attribute %d name
cs_CZ: Název %d vlastnosti

en: Attribute %d value(s)
cs_CZ: Hodnota(y) %d vlastnosti

en: Attribute %d visible
cs_CZ: Vlastnost %d viditelnost

en: Attribute ID.
cs_CZ: ID vlastnosti.

en: Attribute does not exist.
cs_CZ: Vlastnost neexistuje.

en: Attribute name
cs_CZ: Název vlastnosti

en: Attribute name.
cs_CZ: Jméno vlastnosti.

en: Attribute position.
cs_CZ: Pozice vlastnosti.

en: Attribute slug.
cs_CZ: Zkratka vlastnosti.

en: Attribute taxonomy name.
cs_CZ: Název taxonomie atributu.

en: Attribute term.
cs_CZ: Výraz vlastnosti.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
cs_CZ: Výrazy vlastností mohou být přiřazené k produktům i jejich variantám<br/><br/><b>Poznámka</b>: Vymazáním výraz odstraníte ze všech produktů a variant ke kterým byl přiřazen. Opětovné vytvoření výrazu jej nepřiradí automaticky zpět k těmto produktům.

en: Attribute terms.
cs_CZ: Výrazy vlastnosti.

en: Attribute type.
cs_CZ: Typ vlastnosti.

en: Attribute updated successfully
cs_CZ: Vlastnost byla úspěšně aktualizována

en: Attribute value(s)
cs_CZ: Hodnota(y) vlastnosti

en: Attribute visibility
cs_CZ: Viditelnost vlastnosti

en: Attributes
cs_CZ: Vlastnosti

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
cs_CZ: Vlastnosti umožňují definovat extra data produktu, jako je velikost a barva. Tyto vlastnosti můžete použít v postranním panelu pro widgety „layered navigace“.

en: Attributes totals.
cs_CZ: Celkem vlastností.

en: Attribution
cs_CZ: Původ

en: Australia
cs_CZ: Austrálie

en: Australian Capital Territory
cs_CZ: Teritorium hlavního města Austrálie

en: Australian dollar
cs_CZ: Australský dolar

en: Austria
cs_CZ: Rakousko

en: Auth code:
cs_CZ: Ověřovací kód:

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
cs_CZ: Cache přihlášení a předplatného byla úspěšně aktualizována.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
cs_CZ: Ověření selhalo. Zkuste to prosím znovu za několik minut. Pokud problém přetrvává, odpojte svůj obchod od WooCommerce.com a znovu jej připojte.

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Author URL
cs_CZ: URL autora

en: Author: %s
cs_CZ: Autor: %s

en: Authorize
cs_CZ: Povolit

en: Auto renews on:
cs_CZ: Automatické obnovení:

en: Auto-sync with theme
cs_CZ: Automticky synchronizovat se šablonou

en: Autodetect
cs_CZ: Automatická detekce

en: Automate Facebook & Instagram marketing with Kliken. Launch ads and schedule a month of posts in 5 minutes—first 5 free! Plans start at just $20/mo.
cs_CZ: Automatizujte marketing na Facebooku a Instagramu s Kliken. Spusťte reklamy a naplánujte měsíc příspěvků za 5 minut — prvních 5 zdarma! Plány začínají už od 20 USD/měsíc.

en: Automated Taxes
cs_CZ: Automatické sazby daní

en: Automated, real-time order import
cs_CZ: Automatizovaný import objednávek v reálném čase

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
cs_CZ: Automaticky spočítejte, kolik by se měla vybrat daň z obratu – podle města, země nebo státu.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
cs_CZ: Automaticky importujte informace o objednávce pro rychlý tisk štítků.

en: Automatically update email styles when theme styles change
cs_CZ: Automaticky aktualizovat styly e-mailu, když dojde ke změne stylů šablony

en: Automations
cs_CZ: Automatizace

en: Availability
cs_CZ: Dostupnost

en: Available downloads
cs_CZ: K dispozici ke stažení

en: Available layouts -- single, dual, or both
cs_CZ: Dostupné rozvržení -- jednoduché, duální nebo obě

en: Available on backorder
cs_CZ: Dostupné na objednávku

en: Available placeholders: %s
cs_CZ: Proměnné k dispozici: %s

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
cs_CZ: URL adresa avatara pro recenzenta s velikostí obrázku %d pixelů.

en: Avatar URL.
cs_CZ: URL adresa avataru.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
cs_CZ: URL adresa avatara pro recenzenta.

en: Average
cs_CZ: Průměrný

en: Average AOV per customer.
cs_CZ: Průměrné AOV na zákazníka.

en: Average gross sales amount
cs_CZ: Průměrná hrubá hodnota tržeb

en: Average items per order
cs_CZ: Průměr položek na objednávku

en: Average net daily sales.
cs_CZ: Průměrná denní čistá hodnota tržeb

en: Average net sales amount
cs_CZ: Průměrná hodnota prodeje

en: Average number of orders.
cs_CZ: Průměrný počet objednávek.

en: Average order value
cs_CZ: Průměrná hodnota objednávky

en: Average order value.
cs_CZ: Průměrná hodnota objednávky.

en: Average rating
cs_CZ: Průměrné hodnocení

en: Average total spend per customer.
cs_CZ: Průměrné celkové výdaje na zákazníka.

en: Avg order value.
cs_CZ: Průměrná hodnota objednávky.

en: Awaiting product image
cs_CZ: Čeká se na obrázek produktu

en: Aydın
cs_CZ: Aydin

en: Azerbaijan
cs_CZ: Ázerbájdžán

en: Azerbaijani manat
cs_CZ: Ázerbájdžánský manat

en: Ağrı
cs_CZ: Agri

en: Back
cs_CZ: Zpět

en: Back in stock notification
cs_CZ: Oznámení o opětovném skladování

en: Back in stock sign-up confirmation
cs_CZ: Potvrzení registrace k odběru opět skladem

en: Back in stock sign-up verification
cs_CZ: Ověření registrace k odběru opět skladem

en: Back to Attributes
cs_CZ: Zpět na vlastnosti

en: Back-in-stock notifications for this product are now being processed. Subscribed customers will receive these emails over the next few minutes. You can monitor or manage individual subscriptions on the <a href="%s">Stock Notifications page</a>.
cs_CZ: Oznámení o opětovném naskladnění tohoto produktu se nyní zpracovávají. Odebírající zákazníci obdrží tyto e-maily během několika minut. Jednotlivé předplatné můžete sledovat nebo spravovat na stránce <a href="%s">Oznámení o skladových zásobách</a>.

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
cs_CZ: Proces převodu metadat kuponu na pozadí již běží, nebyla provedena žádná akce.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
cs_CZ: Proces převodu metadat kuponu na pozadí nebyl spuštěn, nebyla provedena žádná akce.

en: Background process for coupon meta conversion started
cs_CZ: Proces převodu metadat kuponu na pozadí byl spuštěn

en: Background process for coupon meta conversion stopped
cs_CZ: Na pozadí běžící proces převodu metadat kuponů byl zastaven

en: Background sync is enabled.
cs_CZ: Synchronizace na pozadí je povolena.

en: Backordered
cs_CZ: Objednáno

en: Backorders allowed?
cs_CZ: Povoleno objednávání?

en: Backorders?
cs_CZ: Povolit nákup na objednávku? (Zboží není skladem, musí se objednat od dodavatele)

en: Bacău
cs_CZ: Bacau

en: Baden-Württemberg
cs_CZ: Bádensko-Württembersko

en: Bahamas
cs_CZ: Bahamy

en: Bahamian dollar
cs_CZ: Bahamský dolar

en: Bahraini dinar
cs_CZ: Bahrajnský dinár

en: Balochistan
cs_CZ: Balúčistán

en: Balıkesir
cs_CZ: Balikesir

en: Bangladesh
cs_CZ: Bangladéš

en: Bangladeshi taka
cs_CZ: Bangladéšská taka

en: Bank
cs_CZ: Banka

en: Bank code
cs_CZ: Kód banky

en: Bank name
cs_CZ: Název banky

en: Bank transfer (BACS) payments
cs_CZ: Platby bankovním převodem

en: Bank transit number
cs_CZ: Číslo bankovního převodu

en: Barbadian dollar
cs_CZ: Barbadoský dolar

en: Basic details
cs_CZ: Základní detaily

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
cs_CZ: Základní šablona transakčních mailů WooCommerce použitá v editoru mailů

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
cs_CZ: Dávka %1$d (%2$d objednávek) dokončena za %3$d sekund

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
cs_CZ: Dávka %1$d (%2$d objednávek) dokončena za %3$d sekund.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
cs_CZ: Dávkový koncový bod pro získání konkrétních ukazatelů výkonu z koncových bodů „statistik“.

en: Bavaria
cs_CZ: Bavorsko

en: Bcc(s)
cs_CZ: Bcc

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ: Buďte první, kdo ohodnotí &bdquo;%s&ldquo;

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
cs_CZ: Před žádostí o pomoc doporučujeme zkontrolovat stránku stavu systému, kde můžete odhalit případné problémy vaší konfigurace.

en: Before discount
cs_CZ: Před slevou

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
cs_CZ: Než budete moci nahrát soubor, budete muset opravit následující chyby:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
cs_CZ: Počáteční dávka č. %1$d (%2$d objednávek/dávka).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
cs_CZ: Zahájení ověřování pro dávku č. %1$d (%2$d objednávek/dávka).

en: Beijing / 北京
cs_CZ: Peking / 北京

en: Belarus
cs_CZ: Bělorusko

en: Belarusian ruble
cs_CZ: Běloruský rubl

en: Belarusian ruble (old)
cs_CZ: Běloruský rubl

en: Belgium
cs_CZ: Belgie

en: Belize dollar
cs_CZ: Belizský dolar

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
cs_CZ: Níže je uveden seznam rozšíření dostupných na vašem účtu WooCommerce.com. Chcete-li dostávat aktualizace rozšíření, ujistěte se, že je rozšíření nainstalováno a jeho předplatné je aktivováno a připojeno k vašemu účtu WooCommerce.com. Rozšíření lze aktivovat z obrazovky <a href="%s">Pluginy</a> .

en: Berlin
cs_CZ: Berlín

en: Bermuda
cs_CZ: Bermudy

en: Bermudian dollar
cs_CZ: Bermudský dolar

en: Best Sellers
cs_CZ: Nejprodávanější

en: Bestsellers
cs_CZ: Nejprodávanější

en: Better security
cs_CZ: Lepší zabezpečení

en: Bhutan
cs_CZ: Bútán

en: Bhutanese ngultrum
cs_CZ: Bhútánský ngultrum

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
cs_CZ: Billie je přední poskytovatel platební metody „Kup teď, zaplať později“ pro B2B obchody.

en: Billing
cs_CZ: Fakturace

en: Billing &amp; Shipping
cs_CZ: Fakturace a doprava

en: Billing Address
cs_CZ: Fakturační adresa

en: Billing Address 1
cs_CZ: Fakturační adresa 1

en: Billing Address 2
cs_CZ: Fakturační adresa 2

en: Billing City
cs_CZ: Město

en: Billing Company
cs_CZ: Název společnosti

en: Billing Country / Region
cs_CZ: Fakturační země / region

en: Billing First Name
cs_CZ: Příjmení

en: Billing Last Name
cs_CZ: Jméno

en: Billing Phone Number
cs_CZ: Telefonní číslo fakturační adresa

en: Billing Postal/Zip Code
cs_CZ: Poštovní směrovací číslo

en: Billing State
cs_CZ: Stát

en: Billing address
cs_CZ: Fakturační adresa

en: Billing address.
cs_CZ: Fakturační adresa.

en: Billing details
cs_CZ: Fakturační údaje

en: Billing email
cs_CZ: Fakturační e-mail

en: Billing email updated to %s.
cs_CZ: Fakturační e-mail aktualizován na %s.

en: Bingöl
cs_CZ: Bingol

en: Biscay
cs_CZ: Bizkaia

en: Bistrița-Năsăud
cs_CZ: Bistrita-Nasaud

en: Bjelovar-Bilogora County
cs_CZ: Bjelovarsko-bilogorská župa

en: Block Email Editor (alpha)
cs_CZ: Blokový editor e-mailů (alpha)

en: Block name is required.
cs_CZ: Název bloku je povinný.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
cs_CZ: Obsah e-mailů

en: Block theme
cs_CZ: Bloková šablona

en: Blog id of the record on the multisite.
cs_CZ: Blog id záznamu na multisite.

en: Blueprint (beta)
cs_CZ: Předloha (beta)

en: Blueprint imports are disabled
cs_CZ: Import předloh je zakázán

en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
cs_CZ: Velikost definice kroku předlohy překračuje maximální limit %s MB

en: Bolivia
cs_CZ: Bolívie

en: Bolivian boliviano
cs_CZ: Bolivijský boliviano

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
cs_CZ: Bonaire, Saint Eustatius a Saba

en: Bono East
cs_CZ: Bono východní

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
cs_CZ: Další důvody, proč budete milovat Jetpack

en: Bookings
cs_CZ: Rezervace

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
cs_CZ: Zvyšte mezinárodní prodeje a ušetřete na FX poplatcích. Přijměte více než 60 místních způsobů platby včetně Apple Pay a Google Pay.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
cs_CZ: Zvyšte svůj organický prodej přidáním programu doporučení zákazníků do svého obchodu WooCommerce.

en: Bosnia and Herzegovina
cs_CZ: Bosna a Herzegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
cs_CZ: Konvertibilní marka Bosny a Hercegoviny

en: Both
cs_CZ: Obojí

en: Botoșani
cs_CZ: Botosani

en: Botswana pula
cs_CZ: Botswanská pula

en: Bouvet Island
cs_CZ: Bouvetův ostrov

en: Branch code
cs_CZ: Kód pobočky

en: Branch sort
cs_CZ: Řazení poboček

en: Brand
cs_CZ: Značka

en: Brand ID
cs_CZ: ID značky

en: Brand ID.
cs_CZ: ID značky.

en: Brand URL.
cs_CZ: URL značky.

en: Brand image.
cs_CZ: Obrázek značky.

en: Brand link
cs_CZ: Odkaz značky

en: Brand name
cs_CZ: Název značky

en: Brand name.
cs_CZ: Název značky.

en: Brand slug
cs_CZ: Zkratka značky

en: Brand slug.
cs_CZ: Zkratka značky.

en: Branded tracking experience
cs_CZ: Zkušenosti se sledováním značky

en: Brands
cs_CZ: Značky

en: Brands Archives
cs_CZ: Archivy značek

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
cs_CZ: Na této stránce můžete přidávat a spravovat značky. Můžete také volitelně nahrát obrázek značky, který se pak zobrazí ve widgetech a na stránkách značek.

en: Brands:
cs_CZ: Značky:

en: Brazil
cs_CZ: Brazílie

en: Brazilian real
cs_CZ: Brazilský real

en: Brașov
cs_CZ: Brasov

en: Bremen
cs_CZ: Brémy

en: Brief statement that will appear on the receipts.
cs_CZ: Stručné prohlášení, které bude zobrazeno na dokladech.

en: British Columbia
cs_CZ: Britská Kolumbie

en: British Indian Ocean Territory
cs_CZ: Britské indickooceánské území

en: Brod-Posavina County
cs_CZ: Brodsko-posavská župa

en: Browse
cs_CZ: Procházet

en: Browse Extensions
cs_CZ: Procházet rozšíření

en: Browse categories
cs_CZ: Procházet kategorie

en: Browse log files
cs_CZ: Procházet protokoly

en: Browse products
cs_CZ: Procházet produkty

en: Browse store
cs_CZ: Prohlédnout obchod

en: Browse the Marketplace
cs_CZ: Procházet tržiště

en: Browser User Agent
cs_CZ: Hlavička webového prohlížeče

en: Brunei
cs_CZ: Brunej

en: Brunei dollar
cs_CZ: Brunejský dolar

en: Brăila
cs_CZ: Braila

en: București
cs_CZ: Bucuresti

en: Built by WooCommerce
cs_CZ: Vytvořeno pomocí WooCommerce

en: Built-in Tax & Duties paperwork
cs_CZ: Vestavěné daňové a celní papíry

en: Bulgaria
cs_CZ: Bulharsko

en: Bulgarian lev
cs_CZ: Bulharský lev

en: Bundles
cs_CZ: Sety

en: Burmese kyat
cs_CZ: Myanmarský kyat

en: Burundian franc
cs_CZ: Burundský frank

en: Business choice.
cs_CZ: Výběr modelu prodeje.

en: Button description.
cs_CZ: Popis tlačítka.

en: Button text
cs_CZ: Text tlačítka

en: Button text in the single product page.
cs_CZ: Text tlačítka na stránce jednoduchého produktu.

en: Button text.
cs_CZ: Text tlačítka.

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ: Koupit &bdquo;%s&ldquo;

en: Buy Now, Pay Later
cs_CZ: Kupte nyní, Plaťte později

en: Buy button
cs_CZ: Tlačítko Koupit

en: Buy button text
cs_CZ: Text tlačítka Koupit

en: Buy now
cs_CZ: Kup teď

en: Buy one of %1$s for %2$s
cs_CZ: Kup jeden %1$s za %2$s

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
cs_CZ: Kupte jeden produkt %1$s za akční cenu %2$s, původní cena byla %3$s

en: Buy postage when you need it
cs_CZ: Kupte si poštovné, až budete potřebovat

en: Buzău
cs_CZ: Buzau

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
cs_CZ: Kliknutím na tlačítko "Začínáme" souhlasíte s našimi %1$sPodmínkami služeb%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
cs_CZ: Připojením obchodu souhlasíte s našimi <a href="%1$s" target="_blank">Podmínkami služby</a> a se <a href="%2$s" target="_blank">sdílením informací</a> s WordPress.com

en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
cs_CZ: Navrhováním doplňkových produktů v košíku pomocí křížového prodeje můžete výrazně zvýšit průměrnou hodnotu objednávky. %1$sDalší informace o propojených produktech%2$s

en: CBD and other hemp-derived products
cs_CZ: CBD a další produkty získané z konopí

en: CFP franc
cs_CZ: CFP frank

en: CSV Delimiter
cs_CZ: CSV oddělovač

en: Cairo
cs_CZ: Káhira

en: Calculate coupon discounts sequentially
cs_CZ: Spočítat slevové kupony postupně

en: Calculate shipping
cs_CZ: Spočítat poštovné

en: Calculate tax based on
cs_CZ: Spočítat daň v závislosti na

en: Calculation type
cs_CZ: Typ kalkulace

en: Calculations
cs_CZ: Kalkulace

en: California
cs_CZ: Kalifornie

en: Cambodia
cs_CZ: Kambodža

en: Cambodian riel
cs_CZ: Kambodžský riel

en: Cameroon
cs_CZ: Camerun

en: Campaign
cs_CZ: Kampaň

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
cs_CZ: Nelze znovu použít alias tabulky "%s" v OrdersTableQuery.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
cs_CZ: Nemůžete nastavit nadřazený zdroj, taxonomie není hierarchická.

en: Canada
cs_CZ: Kanada

en: Canadian dollar
cs_CZ: Kanadský dolar

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Cancel order %s
cs_CZ: Zrušit objednávku %s

en: Cancel schedule
cs_CZ: Zrušit plán

en: Cancel synchronization of approved directories
cs_CZ: Zrušit synchronizaci schválených adresářů

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
cs_CZ: Zrušte akci, aby se v budoucnu nespouštěla

en: Cancel thumbnail regeneration
cs_CZ: Zrušit vytváření nových miniatur

en: Canceled
cs_CZ: Zrušeno

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Zrušena <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Zrušeny <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Zrušených <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
cs_CZ: Stornovaná objednávka

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
cs_CZ: E-mail o zrušené objednávce, je zaslán určeným příjemcům, pokud byla objednávka označená jako zrušená (pokud byla dříve ve stavu zpracovává se, nebo čeká na vyřízení).

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
cs_CZ: E-maily o zrušené objednávce jsou odesílány zákazníkům, když je jejich objednávka označena jako zrušená (pokud byla dříve ve stavu „zpracovává se“ nebo „čeká na vyřízení“).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
cs_CZ: Nezaplacené objednávky mohou být zrušeny majitelem obchodu nebo zákazníkem. Po určené době budou smazány.

en: Cancelled product image regeneration job.
cs_CZ: Přegenerování obrázku produktu bylo zrušeno.

en: Cannot add meta to a deleted fulfillment.
cs_CZ: Není možné doplnit metadata expedice zásilky, která byla odstraněna.

en: Cannot create an existing cart item.
cs_CZ: Nelze vytvořit existující položku košíku.

en: Cannot create existing %s.
cs_CZ: Není možno vytvořit existující %s.

en: Cannot create existing product review.
cs_CZ: Nelze vytvořit recenzi existujícího produktu.

en: Cannot create existing resource.
cs_CZ: Nelze vytvořit existující zdroj.

en: Cannot create order from empty cart.
cs_CZ: Nelze vytvořit objednávku z prázdného košíku.

en: Cannot create order note, please try again.
cs_CZ: Nelze vytvořit poznámku u objednávky, zkuste to znovu.

en: Cannot create order refund, please try again.
cs_CZ: Nelze vytvořit vrácení objednávky, zkuste to prosím znovu.

en: Cannot delete meta from a deleted fulfillment.
cs_CZ: Není možné odstranit metadata expedice zásilky, která byla odstraněna.

en: Cannot place an order, your cart is empty.
cs_CZ: Není možné vytvořit objednávku, košík je prázdný.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
cs_CZ: Nemůžete nastavit vlastnosti, kvůli neplatnému nadřazenému produktu.

en: Cannot update meta for a deleted fulfillment.
cs_CZ: Není možné aktualizovat metadata expedice zásilky, která byla odstraněna.

en: Canton
cs_CZ: Kanton

en: Capabilities
cs_CZ: Možnosti

en: Cape Verdean escudo
cs_CZ: Kapverdské escudo

en: Capture
cs_CZ: Zachytit

en: Caraș-Severin
cs_CZ: Caras-Severin

en: Card code
cs_CZ: Kód karty

en: Card number
cs_CZ: Číslo karty

en: Cart
cs_CZ: Košík

en: Cart & Checkout Blocks
cs_CZ: Bloky košíku & pokladny

en: Cart Page
cs_CZ: Stránka košíku

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
cs_CZ: Košík není k dispozici. To může znamenat, že funkce je volána před inicializací WooCommerce (woocommerce_init) nebo v kontextu administrace.

en: Cart item does not exist.
cs_CZ: Předmět v košíku neexistuje.

en: Cart item is invalid.
cs_CZ: Položka košíku je neplatná.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
cs_CZ: Položka v košíku již neexistuje nebo je neplatná.

en: Cart page
cs_CZ: Stránka košíku

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Celkové částky košíku poskytnuté za použití nejmenší jednotky měny.

en: Cart totals
cs_CZ: Celkem k platbě

en: Cart updated.
cs_CZ: Košík aktualizován.

en: Cash on delivery
cs_CZ: Dobírka

en: Catalog
cs_CZ: Katalog

en: Catalog &amp; search
cs_CZ: Katalog &amp; hledání

en: Catalog visibility.
cs_CZ: Viditelnost v katalogu.

en: Catalog visibility:
cs_CZ: Viditelnost v katalogu:

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Categories deleted.
cs_CZ: Kategorie smazány.

en: Categories totals.
cs_CZ: Celkem kategorií.

en: Category | Categories
cs_CZ[0]: Kategorie
cs_CZ[1]: Kategorie
cs_CZ[2]: Kategorií

en: Category ID
cs_CZ: ID kategorie

en: Category ID.
cs_CZ: ID kategorie.

en: Category URL.
cs_CZ: URL kategorie.

en: Category added.
cs_CZ: Kategorie přidána.

en: Category archive display type.
cs_CZ: Způsob zobrazení archivu kategorie.

en: Category deleted.
cs_CZ: Kategorie byla smazána.

en: Category display
cs_CZ: Zobrazení kategorie

en: Category image.
cs_CZ: Obrázek kategorie.

en: Category link
cs_CZ: Odkaz kategorie

en: Category name
cs_CZ: Název kategorie

en: Category name.
cs_CZ: Jméno kategorie.

en: Category not added.
cs_CZ: Kategorie nebyla vytvořena.

en: Category not updated.
cs_CZ: Kategorie nebyla aktualizována.

en: Category order
cs_CZ: Pořadí kategorií

en: Category slug
cs_CZ: Zkratka kategorie

en: Category slug.
cs_CZ: Zkratka (slug) kategorie.

en: Category updated.
cs_CZ: Kategorie byla aktualizována.

en: Category: | Categories:
cs_CZ[0]: Kategorie:
cs_CZ[1]: Kategorie:
cs_CZ[2]: Kategorií:

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
cs_CZ: Zachycená výjimka při rušení akce: "%1$s": %2$s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
cs_CZ: Zachycena výjimka při zařazování akce "%1$s": %2$s

en: Cayman Islands
cs_CZ: Kajmanské ostrovy

en: Cayman Islands dollar
cs_CZ: Kajmanský dolar

en: Cc(s)
cs_CZ: Cc

en: Center
cs_CZ: Centrum

en: Centimeters
cs_CZ: Centimetry

en: Central African CFA franc
cs_CZ: Středoafrický CFA frank

en: Central African Republic
cs_CZ: Střední Africká republika

en: Central Greece
cs_CZ: Střední Řecko

en: Central Macedonia
cs_CZ: Centrální Makedonie

en: Chad
cs_CZ: Čad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
cs_CZ: Čahármahál a Bachtijárí (چهارمحال و بختیاری)

en: Change address
cs_CZ: Změnit adresu

en: Change due:
cs_CZ: Částka k vrácení:

en: Change order status to completed
cs_CZ: Změnit stav objednávky na dokončeno

en: Change order status to on-hold
cs_CZ: Změnit stav objednávky na čeká na vyřízení

en: Change order status to processing
cs_CZ: Změnit stav objednávky na zpracovává se

en: Change status to cancelled
cs_CZ: Změnit stav na zrušeno

en: Change status to completed
cs_CZ: Změnit stav na dokončeno

en: Change status to on-hold
cs_CZ: Změnit stav na čeká na vyřízení

en: Change status to processing
cs_CZ: Změnit stav na zpracovává se

en: Change status:
cs_CZ: Změnit stav:

en: Change to:
cs_CZ: Změnit na:

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
cs_CZ: Změna platforem eCommerce se může zdát jako velká překážka, kterou je třeba překonat, ale je snazší, než si myslíte, přesunout své produkty, zákazníky a objednávky do WooCommerce je snadné. Tento článek Vám pomůže projít tímto procesem.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
cs_CZ: Změna platforem se může zdát jako velká překážka, kterou je třeba překonat, ale je snazší, než si myslíte, přesunout své produkty, zákazníky a objednávky do WooCommerce je snadné. Tento článek Vám pomůže projít tímto procesem.

en: Character encoding of the file
cs_CZ: Kódování znaků souboru

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
cs_CZ: Účtujte paušální sazbu za položku nebo zadejte nákladový vzorec pro účtování nákladů na základě procent nebo minimálního poplatku. Dozvědět se víc o

en: Charge sales tax on
cs_CZ: Účtovat daň z prodeje

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
cs_CZ: Platba šekem

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
cs_CZ: Zvolte tuto možnost pokud tento kupon nesmí být použit v kombinaci s jinými kupony.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
cs_CZ: Zaškrtněte toto políčko, pokud kupon garantuje doručení zdarma. <a href="%s" target="_blank">Doprava zdarma</a> musí být povolena ve Vaší zóně dopravy a musí být nastavena tak, aby vyžadovala "platný kupon na dopravu zdarma" (více v nastavení "Podmínky dopravy zdarma").

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
cs_CZ: Zvolte tuto možnost, pokud nesmí být tento kupon použit na produkty, které jsou ve slevě. Kupony na položku budou fungovat pouze na položky, které nejsou ve slevě. Kupony na košík budou fungovat pouze tehdy, pokud nebude v košíku žádná položka ve slevě.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
cs_CZ: Zaškrtnutím umožníte zákazníkům zakoupit pouze 1 položku v jedné objednávce. To je užitečné zejména pro položky, které mají omezené množství, například umělecké nebo ručně vyráběné zboží.

en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

en: Checkout Page
cs_CZ: Stránka pokladny

en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
cs_CZ: Pokladnu lze upravit <a href="%s">v Editoru</a> pomocí vašeho aktivního tématu.

en: Checkout endpoints
cs_CZ: Koncové body pokladny

en: Checkout page
cs_CZ: Stránka pokladny

en: Checkout privacy policy
cs_CZ: Zásady ochrany osobních údajů v pokladně

en: Cherkashchyna
cs_CZ: Charkovská oblast

en: Chernihivshchyna
cs_CZ: Černihivská oblast

en: Child theme
cs_CZ: Odvozená šablona

en: Chilean peso
cs_CZ: Čilské peso

en: China
cs_CZ: Čína

en: Chinese yuan
cs_CZ: Čínský jüan

en: Choose a CSV file from your computer:
cs_CZ: Vyberte CSV soubor z vašeho počítače:

en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
cs_CZ: Nastavte barvu pozadí oblasti obsahu e-mailů. Default %s.

en: Choose a category to view stats
cs_CZ: Pro zobrazení statistik vyberte kategorii

en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
cs_CZ: Zvolte barvu sekundárního textu, jako například obsah zápatí. Výchozí %s.

en: Choose a country / region&hellip;
cs_CZ: Vyberte zemi / region&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
cs_CZ: Vyberte měnu &hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
cs_CZ: Zvolte výchozí hodnotu formuláře, pokud chcete, aby byla určitá varianta již vybrána, když uživatel navštíví stránku produktu.

en: Choose a file from your computer:
cs_CZ: Vyberte soubor z vašeho počítače:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
cs_CZ: Vyberte prioritu pro tuto sazbu daně. Bude použitá jen jedna sazba pro jednu prioritu. Pro určení více daňových sazeb v jednom území potřebujete specifikovat rozdílnou prioritu.

en: Choose a product to view stats
cs_CZ: Zvolte produkt pro zobrazení statistik

en: Choose a state&hellip;
cs_CZ: Vyberte stát&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
cs_CZ: Vyberte daňovou třídu produktu. Daňové třídy se používají pro aplikování různých daňových sazeb na různé druhy produktů.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
cs_CZ: Vyberte si motiv, který nejlépe odpovídá vzhledu a dojmu vaší značky, a poté si jej přizpůsobte. Změňte barvy, přidejte své logo a vytvořte stránky.

en: Choose an action...
cs_CZ: Vybrat akci...

en: Choose an image
cs_CZ: Zvolit obrázek

en: Choose an option
cs_CZ: Vyberte možnost

en: Choose countries / regions&hellip;
cs_CZ: Vyberte země / regiony&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
cs_CZ: Vybrat kupony&hellip;

en: Choose file
cs_CZ: Zvolit soubor

en: Choose from the most used tags
cs_CZ: Vyberte z nejpoužívanějších štítků

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
cs_CZ: Nastavte jak dlouho zachovat osobní údaje, pokud již nejsou potřeba ke zpracování. Ponechte toto nastavení prázdné, pokud chcete údaje zachovat po dobu neurčitou.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
cs_CZ: Zvolte poskytovatele plateb a povolte způsoby platby v pokladně.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
cs_CZ: Vyberte platbu kterou chcete, zaplatit teď, zaplatit později nebo to rozdělit. Žádná čísla kreditních karet, žádná hesla, žádné starosti.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
cs_CZ: Vyberte si platební metodu, zaplaťe nyní, nebo později, či vraťte zboží. <a href="%s" target="_blank">Zjistěte více o Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
cs_CZ: Zvolte způsob dopravy, který chcete přidat. V nabídce jsou pouze ty, které podporují zóny.

en: Choose theme
cs_CZ: Vybrat šablonu

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
cs_CZ: Zvolte, zda zobrazit popis značky na stránce archivu. Vypněte tuto možnost, pokud plánujete použít widget s popisem. Upozornění: tato funkce je určena pouze pro šablony, které popis standardně nezobrazují.

en: Choose what to display on product category pages.
cs_CZ: Výběr typu zobrazení na stránce kategorie.

en: Choose what to display on the main shop page.
cs_CZ: Vyberte co se má zobrazit na hlavní straně obchodu.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
cs_CZ: Zvolte zda toto je či není složená sazba. Složené daňové sazby jsou aplikovány nad jiné daňové sazby.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
cs_CZ: Zvolte, zda má být tato daňová sazba použita také na poštovné.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
cs_CZ: Vyberte, zda chcete okamžitě zachytit finanční prostředky nebo pouze autorizovat platbu.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
cs_CZ: Vyberte si země, do kterých chcete dopravovat, nebo vyberte dopravu do všech zemí ve kterých prodáváte.

en: Choose which format of email to send.
cs_CZ: Zvolte, který formát e-mailu má být odeslán.

en: Choose your theme
cs_CZ: Vybrat šablonu

en: Chosen attributes (for variations).
cs_CZ: Vybrané vlastnosti (pro varianty).

en: Christmas Island
cs_CZ: Vánoční ostrovy

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
cs_CZ: Města pro toto pravidlo. Středníkem (;) oddělte hodnoty (názvy měst) pro které má pravidlo platit. Pokud necháte prázdné místo, bude pravidlo platit pro všechna města.

en: City
cs_CZ: Město

en: City (optional)
cs_CZ: Město (volitelné)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
cs_CZ: Položka "city" nepodporuje více hodnot. Zavrženo ve WooCommerce 5.3, použijte prosím "cities".

en: City name.
cs_CZ: Jméno města.

en: City of the address being shipped to.
cs_CZ: Město doručovací adresy.

en: City.
cs_CZ: Město.

en: City:
cs_CZ: Město:

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
cs_CZ: Autonomní město Buenos Aires

en: Ciudad de México
cs_CZ: Mexico City

en: Claim ID
cs_CZ: ID požadavku

en: Classes
cs_CZ: Třídy

en: Classic theme
cs_CZ: Klasická šablona

en: Clean up download permissions
cs_CZ: Pročistit povolení ke stažení

en: Clean up order data from legacy tables
cs_CZ: Vyčistěte data objednávek ze starších tabulek

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
cs_CZ: Vyčištění lze provést pouze v případě, že je aktivní HPOS a režim kompatibility je deaktivován.

en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
cs_CZ[0]: Vyčištění dokončeno pro %d objednávku.
cs_CZ[1]: Vyčištění dokončeno pro %d objednávky.
cs_CZ[2]: Vyčištění dokončeno pro %d objednávek.

en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
cs_CZ[0]: Vyčištění dokončeno pro %d objednávku. Zkontrolujte chyby výše.
cs_CZ[1]: Vyčištění dokončeno pro %d objednávky. Zkontrolujte chyby výše.
cs_CZ[2]: Vyčištění dokončeno pro %d objednávek. Zkontrolujte chyby výše.

en: Cleanup completed for order %d.
cs_CZ: Vyčištění objednávky %d bylo dokončeno.

en: Clear
cs_CZ: Vyčistit

en: Clear WooCommerce.com cache
cs_CZ: Vyprázdnit mezipaměť WooCommerce.com

en: Clear analytics cache
cs_CZ: Smazat mezipamět analytik

en: Clear customer sessions
cs_CZ: Vymazat uživatelské relace

en: Clear data
cs_CZ: Vyčistit data

en: Clear options
cs_CZ: Zrušit výběr

en: Clear system status theme info cache
cs_CZ: Vymazat mezipaměť informací o stavu systému

en: Clear template cache
cs_CZ: Vymazat mezipaměť šablony

en: Clear transients
cs_CZ: Vyčistit přechodné stavy

en: Clearing data...
cs_CZ: Mazání dat...

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
cs_CZ: Clearpay umožňuje zákazníkům získat produkty ihned a zaplatit za ně ve čtyřech splátkách – vždy bez navýšení.

en: Click here to enter your code
cs_CZ: Klikněte zde a zadejte Váš kód

en: Click here to login
cs_CZ: Klikněte zde pro přihlášení

en: Click here to reset your password
cs_CZ: Klikněte zde pro reset Vašeho hesla

en: Click here to set your new password.
cs_CZ: Klikněte zde, pro nastavení nového hesla.

en: Click to toggle
cs_CZ: Klikněte pro přepnutí

en: Cloning is forbidden.
cs_CZ: Klonování je zakázáno.

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close (Esc)
cs_CZ: Zavřít (Esc)

en: Close dialog
cs_CZ: Zavřít dialog

en: Close modal panel
cs_CZ: Zavřít popup okno

en: Cocos (Keeling) Islands
cs_CZ: Kokosové ostrovy

en: Code
cs_CZ: Kód

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
cs_CZ: Sbírejte a prezentujte ověřené recenze, kterým spotřebitelé důvěřují.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
cs_CZ: Uložit a zkontrolovat DIČ na pokladně

en: Collect payments from customers offline.
cs_CZ: Přijímat offline platby od zákazníků.

en: Collect sales tax
cs_CZ: Účtovat daň z prodeje

en: Collection from <strong>%s</strong>:
cs_CZ: Kolekce od <strong>%s</strong>:

en: Colombia
cs_CZ: Kolumbie

en: Colombian peso
cs_CZ: Kolumbijské peso

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Color palette
cs_CZ: Paleta barev

en: Column mapping
cs_CZ: Mapování sloupců

en: Column name
cs_CZ: Název sloupce

en: Columns
cs_CZ: Sloupce

en: Columns:
cs_CZ: Sloupce:

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
cs_CZ: Sledujte nás.

en: Coming soon
cs_CZ: Již brzy

en: Committed to a greener lifestyle
cs_CZ: Závazek k udržitelnějšímu životnímu stylu

en: Community forum
cs_CZ: Fórum komunity

en: Community support
cs_CZ: Podpora Společenství

en: Comorian franc
cs_CZ: Komorský frank

en: Company
cs_CZ: Společnost

en: Company (optional)
cs_CZ: Společnost (volitelné)

en: Company name
cs_CZ: Název firmy

en: Company name.
cs_CZ: Název společnosti.

en: Compatibility mode disabled.
cs_CZ: Režim kompatibility zakázán.

en: Compatibility mode enabled.
cs_CZ: Režim kompatibility povolen.

en: Compatibility mode enabled?: %s
cs_CZ: Režim kompatibility povolen?: %s

en: Compatibility mode is already disabled.
cs_CZ: Režim kompatibility je již zakázaný.

en: Compatibility mode is already enabled.
cs_CZ: Režim kompatibility je již povolen.

en: Complete
cs_CZ: Dokončeno

en: Completed
cs_CZ: Dokončeno

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Dokončena <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Dokončeny <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Dokončeno <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
cs_CZ: Vyřízená objednávka

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
cs_CZ: Dokončená akce zpracování %1$s s hookem: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
cs_CZ: Přegenerování obrázku produktu bylo dokončeno.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
cs_CZ: Dodržovat veškeré zákonné povinnosti, které se na nás vztahují, například výpočet daní

en: Compound
cs_CZ: Složenina

en: Configure terms
cs_CZ: Nastavit výrazy

en: Confirm email and view order
cs_CZ: Potvrdit e-mail a zobrazit objednávku

en: Confirm navigation
cs_CZ: Potvrdit navigaci

en: Confirm new password
cs_CZ: Potvrdit nové heslo

en: Confirm sign-up
cs_CZ: Potvrdit registraci

en: Congo (Brazzaville)
cs_CZ: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
cs_CZ: Kongo (Kinšasa)

en: Congolese franc
cs_CZ: Konžský frank

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
cs_CZ: Gratulujeme k získání vaší první objednávky od zákazníka! Naučte se, jak spravovat své objednávky.

en: Congratulations on processing %s orders!
cs_CZ: Gratulujeme ke zpracování %s objednávek!

en: Congratulations on the sale!
cs_CZ: Máte objednávku – gratulujeme!

en: Congratulations on the sale.
cs_CZ: Gratulujeme k prodeji.

en: Connect
cs_CZ: Propojit

en: Connect your store to Jetpack
cs_CZ: Propojit obchod s Jetpackem

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
cs_CZ: Propojení obchodu s Jetpackem zpřístupní další vylepšení

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
cs_CZ: Připojte váš obchod pro aktivaci služeb WooCommerce

en: Connected to WooCommerce.com
cs_CZ: Propojeno s WooCommerce.com

en: Connection password:
cs_CZ: Heslo připojení:

en: Constanța
cs_CZ: Constanta

en: Consumer key
cs_CZ: Klíč uživatele

en: Consumer key ending in
cs_CZ: Klíč uživatele končí na

en: Consumer key is invalid.
cs_CZ: Klíč uživatele je neplatný.

en: Consumer secret
cs_CZ: Tajný klíč uživatele

en: Consumer secret is invalid.
cs_CZ: Tajný klíč uživatele je neplatný.

en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
cs_CZ: Obsahuje blok <strong>%1$s</strong>

en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
cs_CZ: Obsahuje zkrácený kód <strong>%1$s</strong>

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Content background
cs_CZ: Pozadí obsahu

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
cs_CZ: Obsahová data pro poznámku. Řetězec JSON. K dispozici pro relokalizaci.

en: Content of the note.
cs_CZ: Obsah poznámky.

en: Content type
cs_CZ: Typ obsahu

en: Content…
cs_CZ: Obsah…

en: Context
cs_CZ: Kontext

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
cs_CZ: ID kontextu, ve kterém byla propagační pobídka skryta.

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Continue shopping
cs_CZ: Pokračovat v nákupu

en: Continue with Jetpack
cs_CZ: Pokračovat pomocí Jetpacku

en: Continue with WooCommerce Services
cs_CZ: Pokračovat s WooCommerce službami

en: Controls how long the plugin will store unverified notification sign-ups in the database. Enter zero, or leave this field empty if you would like to store expired sign-up requests indefinitey.
cs_CZ: Určuje, jak dlouho bude plugin ukládat neověřené registrace k odběru oznámení v databázi. Zadejte nulu nebo nechte toto pole prázdné, pokud chcete žádosti o registraci s vypršenou platností ukládat na dobu neurčitou.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
cs_CZ: Nastavení zobrazení pole pro byt (address_2) na stránce pokladna.

en: Controls the display of the company field in checkout.
cs_CZ: Ovládá zobrazení pole společnost v pokladně.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
cs_CZ: Ovládá zobrazení pole telefonu na pokladně.

en: Controls the stock status of the product.
cs_CZ: Ovládá stav skladu produktu.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
cs_CZ: Určuje, zda je či není výrobek uvedený na webu jako "skladem" nebo "není skladem".

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
cs_CZ: Určuje, zdali je varianta na front-endu vypsána jako "skladem" nebo "není skladem".

en: Conversion
cs_CZ: Konverze

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
cs_CZ: Převeďte zákazníky a udržte si je pomocí automatizovaného marketingu, který za vás udělá těžkou práci.

en: Convert order coupon data to the simplified format
cs_CZ: Převeďte data kuponu objednávky do zjednodušeného formátu

en: Cook Islands
cs_CZ: Cookovy ostrovy

en: Copied!
cs_CZ: Zkopírováno!

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Copy billing address
cs_CZ: Kopírovat fakturační adresu

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
cs_CZ: Kopírovat fakturační údaje do doručovacích údajů? Tím se přepíší aktuálně zapsané doručovací údaje.

en: Copy file to theme
cs_CZ: Zkopírovat soubor do šablony

en: Copy for GitHub
cs_CZ: Kopírovat pro GitHub

en: Copy for support
cs_CZ: Kopírovat pro technickou podporu

en: Copy from billing address
cs_CZ: Kopírovat z fakturační adresy

en: Copy link
cs_CZ: Kopírovat odkaz

en: Copy to a new draft
cs_CZ: Nový koncept kopírováním

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
cs_CZ: Kopírování do mezipaměti selhalo. Prosím stiskněte Ctrl/Cmd+C pro zkopírování.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
cs_CZ: Kopírování do schránky selhalo. Mělo by být dostupné po kliknutí pravým tlačítkem myši.

en: Cost
cs_CZ: Náklady

en: Cost (%s)
cs_CZ: Poplatek (%s)

en: Cost Total
cs_CZ: Celkové náklady

en: Cost of Goods Sold
cs_CZ: Pořizovací náklady

en: Cost of Goods Sold data.
cs_CZ: Informace o pořizovacích nákladech.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
cs_CZ: Informace o pořizovacích nákladech. Zobrazují se pouze u položek produktů.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
cs_CZ: Informace o pořizovacích nákladech. Zobrazují se pouze u položek vráceného zboží.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
cs_CZ: Hodnota pořizovacích nákladů produktu.

en: Cost of goods
cs_CZ: Nákupní cena

en: Cost of the marketing campaign.
cs_CZ: Náklady na marketingovou kampaň.

en: Cost per unit: %s
cs_CZ: Náklady na položku: %s

en: Cost value
cs_CZ: Hodnota poplatku

en: Costa Rica
cs_CZ: Kostarika

en: Costa Rican col&oacute;n
cs_CZ: Kostarický colón

en: Could not access file.
cs_CZ: Nelze získat přístup k souboru.

en: Could not access the log file directory.
cs_CZ: Selhal přístup do adresáře s protokoly.

en: Could not access the specified files.
cs_CZ: Nelze získat přístup k zadaným souborům.

en: Could not create order in posts table.
cs_CZ: Nelze vytvořit objednávku v tabulce příspěvků.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
cs_CZ: Na vašem účtu WooCommerce.com nelze najít žádné předplatné

en: Could not find classname for order ID %d
cs_CZ: Nelze najít název třídy pro ID objednávky %d

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
cs_CZ: Nelze udělit přístup - uživatel již může mít oprávnění pro tento soubor nebo fakturační e-mail není stanoven. Ujistěte se, že fakturační e-mail je nastaven a objednávka byla uložena.

en: Could not persist order to database table "%s".
cs_CZ: Objednávku nelze uložit do databázové tabulky "%s".

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
cs_CZ: Nelze zpracovat změnu pro akci: "%1$s" (ID: %2$d). Chyba: %3$s

en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
cs_CZ: Nelze zaregistrovat předlohu „%1$s“ jako předlohu bloku (neplatná zkratka „%2$s“)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
cs_CZ: Nelze zaregistrovat předlohu „%s“ jako předlohu bloku (chybí pole „Zkratka“)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
cs_CZ: Nelze zaregistrovat předlohu „%s" jako předlohu bloku (chybí pole „Název")

en: Could not start the installation process. Reason:
cs_CZ: Nelze spustit proces instalace. Důvod:

en: Could not update the attribute.
cs_CZ: Nepodařilo se aktualizovat vlastnost.

en: Could not write to template file.
cs_CZ: Nepodařilo se zapsat do souboru šablony.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
cs_CZ: Nelze zapisovat do dočasného adresáře. Zkuste místo toho stahovat soubory jeden po druhém.

en: Count
cs_CZ: Počet

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
cs_CZ: Počítat stažení i když byla načtena jen část souboru.

en: Count partial downloads
cs_CZ: Počítat částečná stažení

en: Country / Region
cs_CZ: Země / Region

en: Country / Region.
cs_CZ: Země / Region.

en: Country / State
cs_CZ: Země / stát

en: Country / region
cs_CZ: Země / region

en: Country ISO 3166 code.
cs_CZ: ISO 3166 kód země.

en: Country code
cs_CZ: Kód země

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
cs_CZ: Kód země v ISO 3166-1 2-písmenném formátu.

en: Country code.
cs_CZ: Kód země.

en: Country&nbsp;code
cs_CZ: Kód&nbsp;země

en: Country/Region
cs_CZ: Země/Oblast

en: Country/Region (optional)
cs_CZ: Země/Region (volitelné)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
cs_CZ: Kód země/Oblasti ve formátu ISO 3166-1 alpha-2.

en: County
cs_CZ: Kraj

en: Coupon | Coupons
cs_CZ[0]: Kupon
cs_CZ[1]: Kupony
cs_CZ[2]: Kuponů

en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
cs_CZ: Kupon „%s" nemůže být uplatněn, protože neexistuje.

en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
cs_CZ: Kupon „%s" nemůže být uplatněn, protože není platný.

en: Coupon "%s" has expired.
cs_CZ: Platnost kupónu „%s“ již vypršela.

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
cs_CZ: Kupon %s byl použit v jiné transakci během tohoto nákupu a bylo dosaženo limitu jeho použití. Odstraňte prosím kupon a zkuste to znovu.

en: Coupon ID.
cs_CZ: ID kuponu.

en: Coupon amount
cs_CZ: Hodnota kuponu

en: Coupon applied: "%s".
cs_CZ: Kupon použit: "%s".

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
cs_CZ: Kupon nelze odebrat, protože ještě není v košíku použit.

en: Coupon code
cs_CZ: Kód kuponu

en: Coupon code "%s" already applied!
cs_CZ: Kód kuponu „%s“ byl již použit!

en: Coupon code "%s" has already been applied.
cs_CZ: Kód kuponu "%s" již byl použit.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
cs_CZ: Kupon již existuje - zákazníci budou využívat poslední verzi tohoto kuponu.

en: Coupon code applied successfully.
cs_CZ: Kód kuponu přijat.

en: Coupon code is required.
cs_CZ: Kód kuponu je vyžadován.

en: Coupon code removed successfully.
cs_CZ: Kupon odstraněn úspěšně.

en: Coupon code.
cs_CZ: Kód kuponu.

en: Coupon created
cs_CZ: Kupon byl vytvořen

en: Coupon creation date in GMT.
cs_CZ: Datum vytvoření kuponu v GMT.

en: Coupon creation date.
cs_CZ: Datum vytvoření kuponu.

en: Coupon data
cs_CZ: Údaje kuponu

en: Coupon deleted
cs_CZ: Kupon byl smazán

en: Coupon description.
cs_CZ: Popis kuponu.

en: Coupon discount type.
cs_CZ: Typ slevy kuponu.

en: Coupon does not exist in the cart.
cs_CZ: Kupon v košíku neexistuje.

en: Coupon does not exist.
cs_CZ: Kupon neexistuje.

en: Coupon draft updated.
cs_CZ: Koncept kuponu byl aktualizován.

en: Coupon expiration date in GMT.
cs_CZ: Datum vypršení platnosti kuponu v GMT.

en: Coupon expiration date.
cs_CZ: Datum vypršení platnosti kuponu.

en: Coupon expiry date
cs_CZ: Datum vypršení platnosti kuponu

en: Coupon has been removed.
cs_CZ: Kupon byl odebrán.

en: Coupon is not valid.
cs_CZ: Kupon není platný.

en: Coupon item ID is readonly.
cs_CZ: ID položky kuponu je pouze pro čtení.

en: Coupon removed: "%s".
cs_CZ: Kupon odstraněn: „%s“.

en: Coupon restored
cs_CZ: Kupon obnoven

en: Coupon saved.
cs_CZ: Kupon uložen.

en: Coupon scheduled for: %s.
cs_CZ: Kupon naplánován na: %s.

en: Coupon submitted.
cs_CZ: Kupon potvrzen.

en: Coupon type
cs_CZ: Typ kuponu

en: Coupon type name.
cs_CZ: Název typu kuponu.

en: Coupon updated
cs_CZ: Kupon byl aktualizován

en: Coupon updated.
cs_CZ: Kupon byl aktualizován.

en: Coupon(s)
cs_CZ: Kupon(y)

en: Coupon:
cs_CZ: Kupon:

en: Coupon: %s
cs_CZ: Kupon: %s

en: Coupons
cs_CZ: Slevové kupony

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
cs_CZ: Kupony jsou skvělý způsob, jak nabídnout slevy a odměny zákazníkům. Po vytvoření se objeví zde.

en: Coupons are disabled.
cs_CZ: Kupony jsou vypnuty.

en: Coupons by date
cs_CZ: Kupony podle data

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
cs_CZ: Kupony mohou být uplatněny na stránkách košík a pokladna.

en: Coupons detailed reports.
cs_CZ: Podrobné zprávy o kuponech.

en: Coupons discounts
cs_CZ: Slevy z kuponů

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
cs_CZ: Kupony pro skupiny. Poskytuje možnost mít kupony, které jsou omezeny na členy skupiny nebo role. Funguje s bezplatným pluginem Skupiny.

en: Coupons line data.
cs_CZ: Data položek kuponů.

en: Coupons list
cs_CZ: Seznam kuponů

en: Coupons lookup table
cs_CZ: Tabulka vyhledávání kuponů

en: Coupons lookup table does not exist.
cs_CZ: Tabulka vyhledávání kuponů neexistuje.

en: Coupons lookup table entries with zero discount amount repaired successfully. Processed %1$d entries with %2$d errors.
cs_CZ: Chybějící částky slev v tabulce vyhledávání kuponů byly opraveny úspěšně. Bylo zpracováno %1$d položek, opraveno %2$d chyb.

en: Coupons navigation
cs_CZ: Navigace kuponů

en: Coupons totals.
cs_CZ: Součet kuponů.

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
cs_CZ: Robustní silné sklo dodává karafě dlouhou životnost, díky čemuž je ideální pro běžné denní používání. Navíc zaujme retro šarmem.

en: Create
cs_CZ: Vytvořit

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
cs_CZ: Vytvářejte pro zákazníky kupony „kreditu do obchodu“, které lze uplatnit u pokladny.

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
cs_CZ: Vytvořit sloupce COGS v tabulce vyhledávání metadat produktů

en: Create Product
cs_CZ: Vytvořit produkt

en: Create a new webhook
cs_CZ: Vytvořit nový webhook

en: Create a product
cs_CZ: Vytvořit produkt

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
cs_CZ: Vytvořte jedinečnou adresu URL, která uplatní slevu a volitelně přidá jeden nebo více produktů do košíku zákazníka.

en: Create account password
cs_CZ: Vytvořit heslo k účtu

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
cs_CZ: Vytvářejte reklamní kampaně a oslovte miliardu globálních uživatelů pomocí %1$sTikTok pro WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
cs_CZ: Vytvořit reklamní kampaň s TikTokem

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
cs_CZ: Vytvářejte reklamní kampaně a oslovte miliardu globálních uživatelů pomocí TikTok pro WooCommerce.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
cs_CZ: Vytvářejte reklamní kampaně a oslovte miliardu globálních uživatelů.

en: Create an API key
cs_CZ: Vytvořit API klíč

en: Create an account when guests sign up for stock notifications.
cs_CZ: Vytvořit účet, když se hosté zaregistrují k odběru oznámení o dostupnosti zboží.

en: Create an account with %s
cs_CZ: Vytvořit účet u %s

en: Create an account?
cs_CZ: Vytvořit účet?

en: Create and save
cs_CZ: Vytvořte a uložte

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
cs_CZ: Vytvořte a rozesílejte emaily, newslettery a kampaně přímo z administrace e-shopu.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
cs_CZ: Vytvářejte a používejte fulltextové vyhledávací indexy pro objednávky. Tato funkce funguje pouze s vysoce výkonným úložištěm objednávek.

en: Create anything
cs_CZ: Vytvořte cokoli

en: Create columns
cs_CZ: Vytvořit sloupce

en: Create coupons
cs_CZ: Vytvořit kupony

en: Create customers
cs_CZ: Vytvořit zákazníky

en: Create default WooCommerce pages
cs_CZ: Vytvořit základní WooCommerce stránky

en: Create fulfillment response.
cs_CZ: Vytvořit odpověď expedice zásilky.

en: Create new brand
cs_CZ: Vytvořit novou značku

en: Create new category
cs_CZ: Vytvořit novou kategorii

en: Create orders
cs_CZ: Vytvořit objednávky

en: Create pages
cs_CZ: Vytvořit stránky

en: Create products
cs_CZ: Vytvořit produkty

en: Create shipping method
cs_CZ: Vytvořte způsob dopravy

en: Create some products
cs_CZ: Vytvořte nějaké produkty

en: Create value
cs_CZ: Vytvořit hodnotu

en: Create webhooks
cs_CZ: Vytvořit webhooky

en: Create your first coupon
cs_CZ: Vytvořte první kupón

en: Created
cs_CZ: Vytvořeno

en: Created at
cs_CZ: Vytvořeno

en: Creating %d action | Creating %d actions
cs_CZ[0]: Vytváří se %d akce
cs_CZ[1]: Vytvářejí se %d akce
cs_CZ[2]: Vytváří se %d akcí

en: Creating product review failed.
cs_CZ: Vytvoření recenze produktu se nezdařilo.

en: Creative format
cs_CZ: Kreativní formát

en: Credit card
cs_CZ: Kreditní karta

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
cs_CZ: Kreditní/debetni karty, Apple Pay, Google Pay a další.

en: Crete
cs_CZ: Kréta

en: Crimea
cs_CZ: Krym

en: Critical
cs_CZ: Kritická chyba

en: Croatia
cs_CZ: Chorvatsko

en: Croatian kuna
cs_CZ: Chorvatská kuna

en: Cross-sells
cs_CZ: Doplňkový prodej

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
cs_CZ: Doplňkovým prodejem se označují aktivity, jejichž účelem je navýšit celkovou objednávku zákazníka doporučením souvisejícího zboží. Za cross-selling tedy například může být považováno jednání zahradníka, který vám k živým květinám nabídne i hnojivo.

en: Crypto Payments
cs_CZ: Platby v kryptoměnách

en: Cuba
cs_CZ: Kuba

en: Cuban convertible peso
cs_CZ: Kubánské konvertibilní peso

en: Cuban peso
cs_CZ: Kubánské peso

en: Cura&ccedil;ao
cs_CZ: Cura&Ccedil;ao

en: Currency
cs_CZ: Měna

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
cs_CZ: Kód měny (ve formátu ISO) pro vrácené ceny.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
cs_CZ: Menší jednotka měny (počet číslic za desetinným oddělovačem) pro vrácené ceny.

en: Currency options
cs_CZ: Nastavení měny

en: Currency position
cs_CZ: Pozice měny

en: Currency position.
cs_CZ: Pozice měny.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
cs_CZ: Symbol měny pro měnu, kterou lze použít k formátování vrácených cen.

en: Currency symbol position for this country.
cs_CZ: Pozice symbolu měny pro tuto zemi.

en: Currency symbol.
cs_CZ: Symbol měny.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
cs_CZ: Měna objednávky při založení, v ISO formátu.

en: Currency.
cs_CZ: Měna.

en: Current
cs_CZ: Aktuální

en: Current page
cs_CZ: Současná stránka

en: Current page of the collection.
cs_CZ: Aktuální stránka záznamů.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
cs_CZ: Načtení aktuální stránky by mělo být vyvoláno hookem `current_screen` nebo po něm.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
cs_CZ: Současné heslo (ponechejte prázdné pokud ho nechcete změnit)

en: Current plugin version.
cs_CZ: Aktuální verze pluginu.

en: Current price is: %s.
cs_CZ: Aktuální cena je: %s.

en: Current product price.
cs_CZ: Aktuální cena produktu.

en: Current set billing address for the customer.
cs_CZ: Aktuálně nastavená fakturační adresa zákazníka.

en: Current set shipping address for the customer.
cs_CZ: Aktuální nastavená dodací adresa zákazníka.

en: Current variation price.
cs_CZ: Aktuální cena varianty.

en: Currently syncing orders... %s pending
cs_CZ: Právě se synchronizují objednávky... %s čeká na vyřízení

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom Email Styles
cs_CZ: Vlastní styly e-mailů

en: Custom Fields
cs_CZ: Vlastní pole

en: Custom Link
cs_CZ: Vlastní odkaz

en: Custom base
cs_CZ: Vlastní slug

en: Custom field deleted.
cs_CZ: Uživatelské pole bylo smazáno.

en: Custom field updated.
cs_CZ: Uživatelské pole bylo aktualizováno.

en: Custom fields
cs_CZ: Vlastní pole

en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
cs_CZ: Vlastní pole lze použít různými způsoby, jako je sdílení podrobnějších informací o produktu, zobrazení více vstupních polí nebo pro interní organizaci zásob. %1$sPřečtěte si více o vlastních polích%2$s

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
cs_CZ: Vlastní pole lze použít k přidání dalších metadat k objednávce, která můžete %1$spoužít ve svém motivu%2$s.

en: Custom fonts
cs_CZ: Vlastní písma

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
cs_CZ: Použití tabulky vlastních objednávek není povoleno. Pokud testujete, můžete jej povolit podle pokynů pro testování v %s

en: Custom order tables could not be created.
cs_CZ: Vlastní tabulky objednávek nelze vytvořit.

en: Custom order tables does not exist, creating...
cs_CZ: Vlastní tabulky objednávek neexistují, vytváří se...

en: Custom order tables were created successfully.
cs_CZ: Vlastní tabulky objednávek byly úspěšně vytvořeny.

en: Custom ordering
cs_CZ: Vlastní řazení

en: Custom ordering position.
cs_CZ: Pozice ve vlastním řazení.

en: Custom orders tables have been deleted.
cs_CZ: Tabulky vlastních objednávek byly smazány.

en: Custom:
cs_CZ: Vlastní:

en: Customer
cs_CZ: Zákazník

en: Customer Country
cs_CZ: Země zákazníka

en: Customer Data
cs_CZ: Data zákazníka

en: Customer Email
cs_CZ: E-mail zákazníka

en: Customer First Name
cs_CZ: Křestní jméno zákazníka

en: Customer Full Name
cs_CZ: Celé jméno zákazníka

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
cs_CZ: ID zákazníka, pokud je zaregistrován. Pro hosty vrátí 0.

en: Customer ID is invalid.
cs_CZ: ID zákazníka je neplatné.

en: Customer ID.
cs_CZ: ID zákazníka.

en: Customer IP: %s
cs_CZ: IP zákazníka: %s

en: Customer Last Name
cs_CZ: Příjmení zákazníka

en: Customer Name
cs_CZ: Jméno zákazníka

en: Customer Username
cs_CZ: Uživatelské jméno zákazníka

en: Customer billing address
cs_CZ: Fakturační adresa zákazníka

en: Customer created
cs_CZ: Zákazník byl vytvořen

en: Customer deleted
cs_CZ: Zákazník byl smazán

en: Customer details
cs_CZ: Informace o zákazníkovi

en: Customer download link
cs_CZ: Odkaz ke stažení pro zákazníka

en: Customer download log
cs_CZ: Log stahování pro zákazníka

en: Customer download permissions have been retained.
cs_CZ: Zákaznická práva ke stažení byla zachována.

en: Customer downloads
cs_CZ: Zákazníkovo stahování

en: Customer first name.
cs_CZ: Křestní jméno zákazníka.

en: Customer history
cs_CZ: Historie zákazníka

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
cs_CZ: Informace o zákazníkovi jako jsou vaše jméno, e-mailová adresa, fakturační a doručovací adresa.

en: Customer last name.
cs_CZ: Příjmení zákazníka.

en: Customer list
cs_CZ: Seznam zákazníků

en: Customer login name.
cs_CZ: Uživatelské jméno zákazníka.

en: Customer matched zone "%s"
cs_CZ: Zákazníkova zóna dopravy "%s"

en: Customer note
cs_CZ: Poznámky zákazníka

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
cs_CZ: E-mail s poznámkou je zákazníkovi odeslán, když vytvoříte poznámku k objednávce.

en: Customer notes about the order
cs_CZ: Poznámka zákazníka k objednávce

en: Customer orders
cs_CZ: Objednávky zákazníků

en: Customer password for new accounts, if applicable.
cs_CZ: Heslo zákazníka pro nový účet, pokud je potřeba.

en: Customer password.
cs_CZ: Heslo zákazníka.

en: Customer payment page &rarr;
cs_CZ: Platební stránka zákazníka &rarr;

en: Customer provided note
cs_CZ: Zákazník zadal poznámku

en: Customer provided note:
cs_CZ: Zákazník zadal poznámku:

en: Customer role.
cs_CZ: Role zákazníka.

en: Customer sales
cs_CZ: Prodeje zákazníků

en: Customer shipping address
cs_CZ: Doručovací adresa zákazníka

en: Customer stock notifications
cs_CZ: Oznámení o zásobách zákazníků

en: Customer type
cs_CZ: Typ zákazníka

en: Customer type name.
cs_CZ: Název typu zákazníka.

en: Customer updated
cs_CZ: Zákazník byl aktualizován

en: Customer's IP address.
cs_CZ: IP adresa zákazníka.

en: Customer:
cs_CZ: Zákazník:

en: Customers
cs_CZ: Zákazníci

en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
cs_CZ: Zákazníci mohou vytvořit účet po dokončení objednávky. Text zprávy lze upravit %1$shere%2$s.

en: Customers can create an account before placing their order.
cs_CZ: Zákazníci mohou vytvořit účet před vytvořením objednávky.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
cs_CZ: Zákazníci si mohou soubor uložit do svého zařízení, ale ve výchozím nastavení se soubor místo stažení otevře (nefunguje s přesměrováním).

en: Customers detailed reports.
cs_CZ: Podrobné zprávy o zákaznících.

en: Customers do not support trashing.
cs_CZ: Zákazníky není možné přesunout do koše.

en: Customers must be logged in to sign up for stock notifications.
cs_CZ: Zákazníci se musí přihlásit, aby se mohli přihlásit k odběru oznámení o dostupnosti zboží.

en: Customers totals.
cs_CZ: Celkem zákazníků.

en: Customers vs. guests
cs_CZ: Zakazníci oproti návštěvníkům

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
cs_CZ: Zákazníci budou muset tuto částku utratit, aby získali dopravu zdarma.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
cs_CZ: Zákazníci nebudou moci objednat žádné fyzické zboží, dokud nevytvoříte nějaký způsob doručení.

en: Customizable products
cs_CZ: Přizpůsobitelné produkty

en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
cs_CZ: Přizpůsobte barvu tlačítek a odkazů. Výchozí %s.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
cs_CZ: Přizpůsobte šablonu e-mailů WooCommerce a zobrazte si náhled níže.

en: Customize your emails
cs_CZ: Přizpůsobte vaše e-maily

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
cs_CZ: Upravujte váš obchod s WooCommerce bloky

en: Customize your store
cs_CZ: Přizpůsobte si obchod

en: Cyprus
cs_CZ: Kypr

en: Czech Republic
cs_CZ: Česká republika

en: Czech koruna
cs_CZ: Česká koruna

en: DESC
cs_CZ: Sestupně

en: Daily Cron
cs_CZ: Denní Cron

en: Danish krone
cs_CZ: Dánská koruna

en: Dashboard
cs_CZ: Nástěnka

en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
cs_CZ: Zdá se, že data v tabulce příspěvků jsou novější než v tabulkách HPOS. Porovnejte data objednávky s `wp wc hpos diff %1$d` a k opravě použijte `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos`.

en: Data resource ID.
cs_CZ: ID zdroje dat.

en: Data resource description.
cs_CZ: Popis zdroje dat.

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
cs_CZ: Údaje, které je třeba předat platební metodě při zpracování platby.

en: Database
cs_CZ: Databáze

en: Database (not recommended on live sites)
cs_CZ: Databáze (nedoporučuje se na živých stránkách)

en: Database Data Size
cs_CZ: Velikost dat databáze

en: Database File Path
cs_CZ: Cesta k souboru databáze

en: Database Index Size
cs_CZ: Velikost indexu databáze

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
cs_CZ: Pole data databáze uvažované pro přehledy příjmů a objednávek

en: Database error.
cs_CZ: Chyba databáze.

en: Database information:
cs_CZ: Informace o databázi:

en: Database prefix
cs_CZ: Prefix databáze

en: Database prefix.
cs_CZ: Prefix databáze.

en: Database settings
cs_CZ: Nastavení databáze

en: Database tables missing
cs_CZ: Chybějící tabulka DB

en: Database tables.
cs_CZ: Databázové tabulky.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
cs_CZ: Aktualizace databáze byla naplánována a bude provedena na pozadí.

en: Database verified successfully.
cs_CZ: Databáze úspěšně ověřena.

en: Database.
cs_CZ: Databáze.

en: Datastore currently in use for orders.
cs_CZ: Datové úložiště aktuálně používané pro objednávky.

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date Paid
cs_CZ: Datum platby

en: Date Type
cs_CZ: Typ datumu

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
cs_CZ: Datum, po kterém by měl být uživatel upozorněn na případnou poznámku (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
cs_CZ: Datum, po kterém by měla být uživateli připomenuta poznámka, pokud existuje.

en: Date created
cs_CZ: Datum vytvoření

en: Date created:
cs_CZ: Datum vytvoření:

en: Date last active GMT.
cs_CZ: Datum poslední aktivity v GMT.

en: Date last active.
cs_CZ: Datum poslední aktivity.

en: Date modified
cs_CZ: Datum změny

en: Date registered GMT.
cs_CZ: Datum registrace GMT.

en: Date registered.
cs_CZ: Datum registrace.

en: Date sale price ends
cs_CZ: Akční cena končí dne

en: Date sale price starts
cs_CZ: Akční cena začíná dne

en: Date the note was created (GMT).
cs_CZ: Datum vytvoření poznámky (GMT).

en: Date the note was created.
cs_CZ: Datum vytvoření poznámky.

en: Date the order was created, as GMT.
cs_CZ: Datum vytvoření objednávky jako GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vzniku objednávky, v časovém pásmu obchodu.

en: Date:
cs_CZ: Datum:

en: Day(s)
cs_CZ: Den(dny)

en: Debug
cs_CZ: Ladění

en: Debug log
cs_CZ: Ladící log

en: Debug mode
cs_CZ: Režim ladění

en: Decimal precision of the returned prices.
cs_CZ: Desetinná přesnost vrácených cen.

en: Decimal separator
cs_CZ: Oddělovač desetinných míst

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
cs_CZ: Desetinný oddělovač v cenách pro tuto zemi.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
cs_CZ: Oddělovač desetinných míst pro měnu, kterou lze použít k formátování vrácených cen.

en: Decimal separator.
cs_CZ: Oddělovač desetinných míst.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
cs_CZ: Snížení běžné ceny o (pevnou částku nebo %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
cs_CZ: Snížit stávající akční cenu (pevná částka nebo %):

en: Decrease existing stock by:
cs_CZ: Snížit aktuální stav skladu o:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
cs_CZ: Snížit běžné ceny (pevná částka nebo procento)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
cs_CZ: Snížit akční ceny (o pevnou částku nebo procento)

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Default Date Range
cs_CZ: Výchozí časové období

en: Default Form Values
cs_CZ: Výchozí hodnoty formuláře

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
cs_CZ: Výchozí ISO4127 alpha-3 kód měny pro zemi.

en: Default attribute
cs_CZ: Výchozí vlastnost

en: Default block content
cs_CZ: Výchozí obsah bloku

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
cs_CZ: Nezařazené

en: Default customer location
cs_CZ: Výchozí lokalita zákazníka

en: Default product category cannot be deleted.
cs_CZ: Výchozí kategorie produktů nemůže být odstraněna.

en: Default product sorting
cs_CZ: Výchozí třídění produktů

en: Default sort order
cs_CZ: Výchozí způsob řazení

en: Default sort order.
cs_CZ: Výchozí řazení.

en: Default sorting
cs_CZ: Výchozí třídění

en: Default sorting (custom ordering + name)
cs_CZ: Výchozí třídění (zvláštní řazení + název)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
cs_CZ: Výchozí časové pásmo je %s - mělo by být UTC

en: Default timezone is UTC
cs_CZ: Výchozí časová zóna je UTC

en: Default timezone.
cs_CZ: Výchozí časová zóna.

en: Default to customer billing address
cs_CZ: Výchozí fakturační adresa zákazníka

en: Default to customer shipping address
cs_CZ: Výchozí doručovací adresa zákazníka

en: Default value for the setting.
cs_CZ: Výchozí hodnota nastavení.

en: Default values for generated variations.
cs_CZ: Výchozí hodnoty pro generované varianty.

en: Defaults variation attributes.
cs_CZ: Výchozí vlastnosti varianty.

en: Define if the attribute can be used as variation.
cs_CZ: Určuje, zda může být vlastnost použita pro varianty.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
cs_CZ: Určí, zda je vlastnost zobrazena na kartě "Další informace" na stránce produktu.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
cs_CZ: Určuje, zda je objednávka uhrazená. Nastaví stav na Zpracovává se a odečte položky ze skladu.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
cs_CZ: Zobrazit variantu na stránce produktu.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
cs_CZ: Definuje text, který se zobrazí za cenami vašich produktů. Může to být například text „včetně DPH“, který vysvětluje způsob vytvoření ceny. Ceny můžete také nahradit pomocí jednoho z následujících zástupných symbolů: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
cs_CZ: Určete, zda je zdanitelné celé zboží, nebo jen náklady na jeho dopravu.

en: Defined cost value.
cs_CZ: Zadaná hodnota nákladů.

en: Delete
cs_CZ: Vymazat

en: Delete "%s" permanently
cs_CZ: Smazat"%s" trvale

en: Delete Permanently
cs_CZ: Trvale smazat

en: Delete WooCommerce tax rates
cs_CZ: Odstranit všechny daňové sazby WooCommerce

en: Delete all variations
cs_CZ: Vymazat všechny varianty

en: Delete an Inbox Notification
cs_CZ: Smazat oznámení

en: Delete fee
cs_CZ: Smazat poplatek

en: Delete fulfillment meta data response.
cs_CZ: Smazat meta data odpovědi expedice zásilky.

en: Delete fulfillment response.
cs_CZ: Smazat odpověď expedice zásilky.

en: Delete image
cs_CZ: Odebrat obrázek

en: Delete item
cs_CZ: Smazat položku

en: Delete log
cs_CZ: Smazat log

en: Delete note
cs_CZ: Vymazat poznámku

en: Delete orphaned variations
cs_CZ: Smazat osiřelé varianty

en: Delete payment method
cs_CZ: Smazat způsob platby

en: Delete permanently
cs_CZ: Trvale smazat

en: Delete shipping
cs_CZ: Smazat dopravu

en: Delete tax rates
cs_CZ: Smazat daňové sazby

en: Delete template file
cs_CZ: Smazat soubor šablony

en: Delete the custom orders tables
cs_CZ: Odstraňte tabulky vlastních objednávek

en: Delete the selected notifications permanently?
cs_CZ: Trvale smazat vybraná oznámení?

en: Delete this log file permanently?
cs_CZ: Smazat tento protokol trvale?

en: Delete this notification permanently?
cs_CZ: Trvale smazat toto oznámení?

en: Delete this review permanently
cs_CZ: Smazat tuto položku trvale

en: Delete unverified notification sign-ups after (in days)
cs_CZ: Smazat neověřené registrace k oznámením po (v dnech)

en: Deleted
cs_CZ: Smazáno

en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
cs_CZ[0]: Smazána %1$d akce
cs_CZ[1]: Smazány %1$d akce
cs_CZ[2]: Smazáno %1$d akcí

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
cs_CZ: Smazána položka %1$s a nastavena změna skladu (%2$s)

en: Deleted %s
cs_CZ: Smazáno %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
cs_CZ: Odstraněny všechny aktivní relace a %d uložené košíky.

en: Deletes unused variations.
cs_CZ: Smaže nepoužívané varianty.

en: Deleting %d action | Deleting %d actions
cs_CZ[0]: Probíhá mazání %d akce
cs_CZ[1]: Probíhá mazání %d akcí
cs_CZ[2]: Probíhá mazání %d akcí

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
cs_CZ: Odstraněním kategorie nedojde ke smazání produktů v této kategorii. Všechny produkty v této kategorii budou přiřazeny kategorii %s.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
cs_CZ: Potěšte své zákazníky a podpořte organické prodeje speciálním narozeninovým e-mailem z WooCommerce (a kuponem!) v jejich výjimečný den.

en: Delimiter
cs_CZ: Oddělovač

en: Delivery URL
cs_CZ: Cílová URL

en: Delivery fee
cs_CZ: Poplatek za doručení

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
cs_CZ: Text odhadu doby dodání, např. 3-5 pracovních dnů.

en: Denmark
cs_CZ: Dánsko

en: Deny
cs_CZ: Odmítnout

en: Department
cs_CZ: Oddělení

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
cs_CZ: Popište tento produkt. Čím je jedinečný? Jaké jsou jeho nejdůležitější vlastnosti?

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description (optional)
cs_CZ: Popis (volitelně)

en: Description is missing.
cs_CZ: Chybí popisek.

en: Description of the marketing campaign type.
cs_CZ: Popis typu marketingové kampaně.

en: Description of the marketing channel.
cs_CZ: Popis marketingového kanálu.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
cs_CZ: Popis sazby za dopravu, např. Odesláno přes USPS.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
cs_CZ: Navrhněte svůj obchod s hlubokou integrací WooCommerce. Pokud je tato možnost zapnuta, nainstalujeme <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a> a vaše aktuální téma <em>%s</em> bude deaktivováno.

en: Desktop
cs_CZ: Stolní počítač

en: Destination logger must be configured before running a migration
cs_CZ: Cílový záznam musí být nakonfigurován před spuštěním migrace

en: Destination store must be configured before running a migration
cs_CZ: Cílový obchod musí být nakonfigurován před spuštěním migrace

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
cs_CZ: Podrobné informace o registrovaných zdrojích nejsou nyní dostupné.

en: Details
cs_CZ: Podrobnosti

en: Details about the store that are shown in email receipts.
cs_CZ: Informace o obchodu, které budou zobrazeny v e-mailech.

en: Details are not available for this customer as this user does not exist in the current site.
cs_CZ: Podrobnosti tohoto zákazníka nejsou k dispozici, protože takový uživatel na tomto webu neexistuje.

en: Details for order #%s,
cs_CZ: Podrobnosti objednávky č. %s,

en: Details for order #{order_number}
cs_CZ: Podrobnosti k objednávce č. {order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
cs_CZ: Podrobnosti k objednávce č. {order_number} na webu {site_title}

en: Determines how this attribute's values are displayed.
cs_CZ: Určete, jak budou zobrazeny hodnoty vlastností.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
cs_CZ: Určuje, zda jsou zobrazeny skryté nebo viditelné produkty v katalogu.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
cs_CZ: Určuje pořadí hodnot na stránkách produktu v obchodu. Pokud používáte vlastní řazení, můžete pořadí těchto vlastností měnit pomocí přetahování.

en: Determines the type of discount that will be applied.
cs_CZ: Rozlišuje typ slevy, který bude aplikován.

en: Device type
cs_CZ: Typ zařízení

en: Did the tool run successfully?
cs_CZ: Byl nástroj spuštěn úspěšně?

en: Did you know you can print shipping labels at home?
cs_CZ: Víte, že můžete tisknout štítky dopravy doma?

en: Differences found for order %d:
cs_CZ: Nalezené rozdíly pro objednávku %d:

en: Dimensions
cs_CZ: Rozměry

en: Dimensions (%s)
cs_CZ: Rozměry (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
cs_CZ: Rozměry (D&times;Š&times;V) (%s)

en: Dimensions unit
cs_CZ: Jednotka rozměrů

en: Direct
cs_CZ: Přímý

en: Direct access to leading carriers
cs_CZ: Přímý přístup k předním dopravcům

en: Direct bank transfer
cs_CZ: Bankovním převodem

en: Direct payments to email address:
cs_CZ: E-mailová adresa přímé platby:

en: Direct updates
cs_CZ: Přímá aktualizace

en: Directory size: %s
cs_CZ: Velikost adresáře: %s

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Disable rule
cs_CZ: Zakázat pravidlo

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
cs_CZ: Deaktivace dopravy &amp; kalkulace dopravy

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Disabled Features
cs_CZ: Nepovolené funkce

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
cs_CZ: Zakázáno v <a href="%s" aria-label="stock management store settings">nastavení obchodu</a> .

en: Disconnect
cs_CZ: Odpojit

en: Discount (%s)
cs_CZ: Sleva (%s)

en: Discount amount
cs_CZ: Velikost slevy

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
cs_CZ: Výše slevy definovaná v kuponu (absolutní hodnota nebo procento, v závislosti na typu slevy).

en: Discount total tax.
cs_CZ: Celková daň slevy.

en: Discount total.
cs_CZ: Sleva celkem.

en: Discount type
cs_CZ: Typ slevy

en: Discount type.
cs_CZ: Typ slevy.

en: Discount:
cs_CZ: Sleva:

en: Discounted labels from top global carriers
cs_CZ: Zlevněné přepravní štítky od předních globálních dopravců

en: Discounted orders
cs_CZ: Objednávky se slevou

en: Discounted price:
cs_CZ: Snížená cena:

en: Discounted rates
cs_CZ: Zvýhodněné sazby

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
cs_CZ: Objevte způsoby, jak rozšířit svůj obchod prohlídkou Tržiště Woo

en: Dismiss
cs_CZ: Skrýt

en: Dismiss the gateway
cs_CZ: Deaktivovat bránu

en: Dismiss this notice
cs_CZ: Odmítněte toto upozornění

en: Dismiss this notice.
cs_CZ: Odstranit toto upozornění.

en: Dismiss this suggestion
cs_CZ: Skrýt toto doporučení

en: Display Type:
cs_CZ: Typ zobrazení:

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
cs_CZ: Zobrazit zákazníkovi seznam nedávno zobrazených produktů.

en: Display a list of active product filters.
cs_CZ: Zobrazit seznam aktivních filtrů produktů.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
cs_CZ: Zobrazí seznam vlastností pro filtrování produktů ve vašem obchodě.

en: Display a list of recent reviews from your store.
cs_CZ: Zobrazit seznam nedávných recenzí ve vašem obchodě.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
cs_CZ: Zobrazit seznam hodnocení hvězdičkami pro filtraci produktů ve vašem obchodě.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
cs_CZ: Zobrazí jezdce pro filtrování produktů podle ceny.

en: Display name
cs_CZ: Zobrazované jméno

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
cs_CZ: Zobrazené jméno nemůže být změněno na e-mailovou adresu z důvody ochrany osobních údajů.

en: Display prices during cart and checkout
cs_CZ: Zobrazit ceny v košíku a pokladně

en: Display prices in the shop
cs_CZ: Zobrazit ceny v obchodu

en: Display suggestions within WooCommerce
cs_CZ: Zobrazovat doporučení v rámci WooCommerce

en: Display tax totals
cs_CZ: Zobrazit souhrn daně

en: Display the customer shopping cart.
cs_CZ: Zobrazí zákazníkovi nákupní košík.

en: Display type
cs_CZ: Typ zobrazení

en: Displayed title for the leaderboard.
cs_CZ: Zobrazený název výsledkové tabulky.

en: Displays a single product.
cs_CZ: Zobrazuje jeden produkt.

en: Displays products filtered by a brand.
cs_CZ: Zobrazí produkty filtrované podle značky.

en: Displays products filtered by a category.
cs_CZ: Zobrazuje produkty filtrované podle kategorie.

en: Displays products filtered by a tag.
cs_CZ: Zobrazí produkty filtrované podle štítku určení.

en: Displays products filtered by an attribute.
cs_CZ: Zobrazuje produkty filtrované podle atributu.

en: Displays search results for your store.
cs_CZ: Zobrazí výsledky vyhledávání pro váš obchod.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
cs_CZ: Zobrazí, zda jsou, či nejsou povoleny WP Cron služby.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
cs_CZ: Zobrazí, zda je či není WordPress režim ladění aktivní.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
cs_CZ: Zobrazení zda WordPress používá externí objektovou cache.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
cs_CZ: Zobrazit, zda má aktuální aktivní šablona uvedenu podporu pro WooCommerce.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
cs_CZ: Zobrazí, zdali je současná šablona odvozenou (child) šablonou.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
cs_CZ: Zobrazit, zda je aktuálně aktivní šablona bloková nebo klasická šablona.

en: Displays your products.
cs_CZ: Zobrazí vaše produkty.

en: District
cs_CZ: Čtvrť

en: District of Columbia
cs_CZ: Distrikt Kolumbie

en: Diyarbakır
cs_CZ: Diyarbakir

en: Djibouti
cs_CZ: Džibutsko

en: Djiboutian franc
cs_CZ: Džibutský frank

en: Dnipropetrovshchyna
cs_CZ: Dněpropetrovščina

en: Do not allow
cs_CZ: Nepovolit

en: Do not import
cs_CZ: Neimportovat

en: Do the important options return expected values?
cs_CZ: Vracejí důležité možnosti očekávané hodnoty?

en: Do you need help with adding your first product?
cs_CZ: Potřebujete pomoc s přidáním prvního produktu?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
cs_CZ: Potřebujete více informací o předplatném WooCommerce?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
cs_CZ: Opravdu chcete propojit všechny varianty? Tím se vytvoří nová varianta pro každou možnou kombinaci variačních vlastností (max. %d / běh).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
cs_CZ: Chcete přejít z Shopify na WooCommerce?

en: Do you want to sell online courses?
cs_CZ: Chcete prodávat online kurzy?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
cs_CZ: Nechcete nejprve uložit změny? Vaše úpravy budou ztraceny, pokud tak neučiníte.

en: Docs
cs_CZ: Dokumentace

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
cs_CZ: Má produkt další vlastnosti, než bude přidán do košíku?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
cs_CZ: Deklaruje tato šablona podporu WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
cs_CZ: Obsahuje šablona soubor woocommerce.php?

en: Does this theme have outdated templates?
cs_CZ: Obsahuje tato šablona neaktuální soubory šablony?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
cs_CZ: Vyžaduje vaše stránka SSL certifikát pro transakce?

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
cs_CZ: Je na vaší stránce povolena starší verze REST API?

en: Dominican Republic
cs_CZ: Dominikánská Republika

en: Dominican peso
cs_CZ: Dominikánské peso

en: Don't allow purchases
cs_CZ: Nepovolovat nákupy

en: Don't charge for shipping.
cs_CZ: Neúčtovat za dopravu.

en: Don't charge tax
cs_CZ: Neúčtovat daň

en: Done!
cs_CZ: Hotovo!

en: Donechchyna
cs_CZ: Doněcká oblast

en: Download | Downloads
cs_CZ[0]: Stáhnout
cs_CZ[1]: Stahování
cs_CZ[2]: Stahování

en: Download %d
cs_CZ: Stáhnout %d

en: Download %d ID
cs_CZ: Stáhnout %d ID

en: Download %d URL
cs_CZ: URL %d stahování

en: Download %d name
cs_CZ: Název %d stahování

en: Download ID
cs_CZ: ID stahování

en: Download ID (MD5).
cs_CZ: ID stahování (MD5).

en: Download ID.
cs_CZ: ID stahování.

en: Download URL
cs_CZ: URL stahování

en: Download count
cs_CZ: Počet stažení

en: Download expiry
cs_CZ: Stahování vyprší

en: Download expiry days
cs_CZ: Expirace stahování ve dnech

en: Download file URL.
cs_CZ: URL souboru ke stažení.

en: Download for support
cs_CZ: Stáhněte si pro podporu

en: Download limit
cs_CZ: Limit stahování

en: Download name
cs_CZ: Název stahování

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
cs_CZ: Typ stahování, který určuje schéma stažení na front-endu.

en: Download your %1$s Report: %2$s
cs_CZ: Stáhněte si svůj přehled%1$s: %2$s

en: Download your %s Report
cs_CZ: Stáhnout %s report

en: Downloadable
cs_CZ: Ke stažení

en: Downloadable file name.
cs_CZ: Jméno souboru ke stažení.

en: Downloadable files
cs_CZ: Soubory ke stažení

en: Downloadable product ID.
cs_CZ: ID stahovatelného produktu.

en: Downloadable product permissions
cs_CZ: Oprávnění pro položky ke stažení

en: Downloadable products
cs_CZ: Produkty určené ke stažení

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
cs_CZ: Produkty ke stažení poskytují přístup k souboru po nákupu.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
cs_CZ[0]: Staženo %s krát
cs_CZ[1]: Staženo %s krát
cs_CZ[2]: Staženo %s krát

en: Downloads
cs_CZ: Stahování

en: Downloads remaining
cs_CZ: Počet zbývajících stažení

en: Downloads require login
cs_CZ: Stahovaní vyžaduje přihlášení

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
cs_CZ: Při použití blokové verze pokladny se při zahájení procesu objednávky automaticky vytvoří koncept.

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Koncept <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Konceptů <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
cs_CZ: Chyťte a přetáhněte vaše vlastní zóny pro změnu pořadí. Zákaznické adresy budou hledány v zónách v tomto pořadí.

en: Drag and drop to set admin attribute order
cs_CZ: Chyťte a přetáhněte pro nastavení pořadí atributů

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
cs_CZ: Přetažením nebo kliknutím nastavíte pořadí variací

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
cs_CZ: Přetáhněte obrázky, nahrajte nové nebo vyberte soubory z knihovny. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud použijete soubory JPEG o rozměrech 1000 x 1000 pixelů nebo větší. %1$sJak připravit obrázky?%2$s

en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
cs_CZ: Podpořte prodeje s  %1$sGoogle ve WooCommerce%2$s

en: Drive sales with Google for WooCommerce
cs_CZ: Podpořte prodeje díky propojení s Google ve WooCommerce

en: Dropdown
cs_CZ: Rozbalovací nabídka

en: Dropin Plugins
cs_CZ: Aktivní pluginy

en: Dropins & MU plugins.
cs_CZ: Aktivní pluginy.

en: Dubrovnik-Neretva County
cs_CZ: Dubrovnicko-neretvanská župa

en: Dummy Product
cs_CZ: Ukázkový produkt

en: Dummy Product Variation
cs_CZ: Varianta Ukázkového produktu

en: Duplicate
cs_CZ: Duplikát

en: Durable glass
cs_CZ: Odolné sklo

en: During checkout
cs_CZ: Na stránce pokladny

en: Dâmbovița
cs_CZ: Dambovita

en: Düzce
cs_CZ: Duzce

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
cs_CZ: Východní Ázerbajdžán (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
cs_CZ: Východokaribský dolar

en: East Macedonia and Thrace
cs_CZ: Východní Makedonie a Thrákie

en: Eastern
cs_CZ: Východní

en: Eclectic finds, ethical delights
cs_CZ: Eklektické nálezy, etické požitky

en: Ecuador
cs_CZ: Ekvádor

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit %s
cs_CZ: Upravit %s

en: Edit %s page
cs_CZ: Upravit stránku %s

en: Edit Approved Directory
cs_CZ: Upravit schválený adresář

en: Edit Brand
cs_CZ: Upravit značku

en: Edit Coupon
cs_CZ: Upravit kupon

en: Edit Email
cs_CZ: Upravit e-mail

en: Edit Notification
cs_CZ: Upravit oznámení

en: Edit Order
cs_CZ: Upravit objednávku

en: Edit Product
cs_CZ: Upravit produkt

en: Edit Scheduled Action
cs_CZ: Editovat naplánovanou akci

en: Edit account
cs_CZ: Upravit účet

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
cs_CZ: Upravujte a vytvářejte nové produkty ze svých mobilních zařízení pomocí aplikace Woo

en: Edit attribute
cs_CZ: Upravit vlastnost

en: Edit category
cs_CZ: Upravit kategorii

en: Edit coupon
cs_CZ: Upravit kupon

en: Edit failed. Please try again.
cs_CZ: Úprava selhala. Prosím zkuste to znovu.

en: Edit fee
cs_CZ: Upravit poplatek

en: Edit item
cs_CZ: Upravit položku

en: Edit order
cs_CZ: Upravit objednávku

en: Edit page
cs_CZ: Upravit stránku

en: Edit product
cs_CZ: Upravit produkt

en: Edit product form
cs_CZ: Upravit formulář produktu

en: Edit products on the move
cs_CZ: Editovat produkty na cestě

en: Edit shipping
cs_CZ: Upravit dopravu

en: Edit shipping class
cs_CZ: Upravit doručovací třídu

en: Edit tag
cs_CZ: Upravit štítek

en: Edit this order
cs_CZ: Upravit tuto objednávku

en: Edit this review
cs_CZ: Upravit recenzi

en: Education and learning
cs_CZ: Vzdělávání a učení

en: Effective monetary cost value.
cs_CZ: Skutečná peněžní hodnota nákladů.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
cs_CZ: Snadné platby od Mollie: Nabídněte globální a místní platební metody, připojte se během několika minut a podporujte je ve svém jazyce.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
cs_CZ: Snadno přijímejte kryptoměnové platby ve svém obchodě.

en: Egyptian pound
cs_CZ: Egyptská libra

en: Eircode
cs_CZ: PSČ

en: El Salvador
cs_CZ: Salvador

en: Elazığ
cs_CZ: Elazig

en: Electronics and computers
cs_CZ: Elektronika a počítače

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
cs_CZ: Dodejte svému stolu šmrnc s retro karafou 330 ml z tvrzeného skla.

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Email Address
cs_CZ: E-mailová adresa

en: Email Settings
cs_CZ: Nastavení emailů

en: Email Template
cs_CZ: Šablona e-mailu

en: Email address
cs_CZ: E-mailová adresa

en: Email address (optional)
cs_CZ: E-mailová adresa (volitelné)

en: Email address is invalid.
cs_CZ: Neplatná e-mailová adresa.

en: Email address to receive payments
cs_CZ: E-mail pro příjem plateb

en: Email address to send the email preview to.
cs_CZ: E-mail, na který bude odeslán náhled e-mailu.

en: Email address to send the order details to.
cs_CZ: E-mail, na který budou odeslány podrobnosti objednávky.

en: Email address.
cs_CZ: E-mailová adresa.

en: Email background
cs_CZ: Pozadí e-mailu

en: Email content
cs_CZ: Obsah e-mailu

en: Email heading
cs_CZ: Hlavička e-mailu

en: Email heading (paid)
cs_CZ: Hlavička e-mailu (zaplaceno)

en: Email improvements
cs_CZ: Vylepšení e-mailu

en: Email improvements button
cs_CZ: Tlačítko Vylepšení e-mailu

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
cs_CZ: Nakupovat nyní

en: Email notifications
cs_CZ: Upozornění e-mailem

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
cs_CZ: E-mailové upozornění, zasílané WooCommerce, jsou zobrazeny níže. Klikněte na e-mail, pro jeho nastavení.

en: Email of the reviewer.
cs_CZ: E-mail recenzenta.

en: Email options
cs_CZ: Nastavení e-mailu

en: Email post generated for %s.
cs_CZ: E-mailový záznam byl vytovřen pro %s.

en: Email preview
cs_CZ: Náhled e-mailu

en: Email sender options
cs_CZ: Nastavení odesílatele e-mailu

en: Email sent to customers after completing the sign-up process successfully.
cs_CZ: E-mail odeslaný zákazníkům po úspěšném dokončení procesu registrace.

en: Email sent to signed-up customers when a product is back in stock.
cs_CZ: E-mail zaslaný registrovaným zákazníkům, když je produkt opět skladem.

en: Email template
cs_CZ: Šablona e-mailu

en: Email type
cs_CZ: Typ e-mailu

en: Email you used during checkout.
cs_CZ: E-mail, který jste použili při placení.

en: Email:
cs_CZ: E-mail:

en: Emails
cs_CZ: E-maily

en: Emergency
cs_CZ: Stav nouze

en: Empty Mini-Cart Message
cs_CZ: Zpráva prázdného minikošíku

en: Empty Spam
cs_CZ: Vyprázdnit nevyžádanou poštu

en: Empty Trash
cs_CZ: Vyprázdnit koš

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
cs_CZ: Z úložiště šablon PTK byly načteny prázdné předlohy.

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
cs_CZ: Z rozhraní Patterns Toolkit API byla přijata prázdná odpověď.

en: Empty the approved download directories list
cs_CZ: Vyprázdněte seznam schválených adresářů pro stahování

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
cs_CZ: Umožnit AJAX na tlačítka přidej do košíku v archivech

en: Enable Archives?
cs_CZ: Povolit archivy?

en: Enable Autorenew
cs_CZ: Povolit automatické obnovení

en: Enable IPN email notifications
cs_CZ: Zapnout IPN e-mailové notifikace

en: Enable PayPal Standard
cs_CZ: Povolit platbu PayPal Standard

en: Enable PayPal sandbox
cs_CZ: Povolit PayPal sandbox (= testovací mód, simulace platby)

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
cs_CZ: Aktivujte exkluzivní plugin PayU pro WooCommerce a začněte přijímat platby pomocí více než 100 způsobů platby dostupných v Indii – včetně kreditních karet, debetních karet, UPI a dalších!

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
cs_CZ: Povolte exkluzivní plugin PayU pro WooCommerce a začněte přijímat platby pomocí více než 100 platebních metod, které jsou dostupné v Indii, včetně kreditních karet, debetních karet, UPI a dalších!

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
cs_CZ: Povolte funkci Prodejní místo v mobilních aplikacích WooCommerce.

en: Enable WooCommerce Analytics
cs_CZ: Povolit WooCommerce Analytics

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
cs_CZ: Umožněte známou a rychlou platbu stovkám milionů aktivních zákazníků Amazonu po celém světě.

en: Enable an account creation method to use this feature.
cs_CZ: Pro použití této funkce povolte alespoň jednu možnost vytvoření účtu.

en: Enable archives?
cs_CZ: Povolit archivy?

en: Enable auto-renew
cs_CZ: Povolit automatické prodloužení

en: Enable auto-renewal
cs_CZ: Povolit automatické obnovení

en: Enable bank transfer
cs_CZ: Povolit bankovní převod

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
cs_CZ: Zapněte možnost importu a exportu nastavení pomocí předloh

en: Enable cash on delivery
cs_CZ: Povolit dobírku

en: Enable check payments
cs_CZ: Povolit platby šekem

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
cs_CZ: Povolit režim kompatibility (Synchronizovat objednávky mezi Vysoce výkonným úložištěm objednávek a Úložištěm příspěvků WordPressu).

en: Enable coupons
cs_CZ: Povolit kupony

en: Enable debug mode
cs_CZ: Povolit režim ladění

en: Enable for shipping methods
cs_CZ: Zvolte způsob dopravy

en: Enable guest checkout (recommended)
cs_CZ: Povolit nákupy bez přihlášení (doporučeno)

en: Enable guest checkout to use this feature.
cs_CZ: Pro použití této funkce povolte nákup bez registrace.

en: Enable guided mode
cs_CZ: Povolit režim s průvodcem

en: Enable log-in during checkout
cs_CZ: Povolit přihlášení na stránce pokladny

en: Enable logging
cs_CZ: Povolit přihlašování

en: Enable low stock notifications
cs_CZ: Povolit upozorňování při nízkém stavu skladových zásob

en: Enable modern email design for transactional emails
cs_CZ: Povolit moderní vzhled pro transakční e-maily

en: Enable out of stock notifications
cs_CZ: Povolit upozorňování při vyčerpání skladových zásob

en: Enable predictive address search
cs_CZ: Povolit automatické doplňování adresy

en: Enable product reviews
cs_CZ: Povolit recenze produktu

en: Enable reviews
cs_CZ: Povolit recenze

en: Enable rule
cs_CZ: Povolit pravidlo

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
cs_CZ: Povolte Režim ladění dopravy pro zobrazení odpovídajících doručovacích zón (v košíku) a pro vypnutí kešování doručovacích sazeb.

en: Enable star rating on reviews
cs_CZ: Povolit hvězdičkové hodnocení v recenzích

en: Enable stock management
cs_CZ: Povolit řízení skladových zásob

en: Enable store notice
cs_CZ: Povolit upozornění obchodu

en: Enable table usage
cs_CZ: Povolit použití tabulky

en: Enable tax rates and calculations
cs_CZ: Povolení sazeb DPH a jejich výpočtů

en: Enable taxes
cs_CZ: Povolit daně

en: Enable the Order Fulfillments feature to manage order fulfillment and shipping.
cs_CZ: Povolte funkci Expedice zásilek objednávek a spravujte expedici zásilek a dopravu.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
cs_CZ: Povolit kalkulátor ceny doručení na stránce košíku

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
cs_CZ: Povolit nálepku viditelnosti stránky v administrační liště Woprdpressu

en: Enable the use of coupon codes
cs_CZ: Povolit použití kuponů

en: Enable this email notification
cs_CZ: Povolit toto e-mailové upozornění

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
cs_CZ: Povolením této funkce můžete sledovat kanály a kampaně, které přispívají k objednávkám na vašem webu, a udělovat jim kredit

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
cs_CZ: Povolte, pokud chcete, aby měla tato vlastnost vlastní archiv produktů ve vašem obchodě.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
cs_CZ: Povolte tuto možnost pokud produkt nemůže být doručen nebo je jeho doručení zdarma

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
cs_CZ: Povolte tuto možnost pokud chcete přidat soubor ke stažení dostupný po nákupu produktu

en: Enable this option to enable stock management at variation level
cs_CZ: Aktivujte tuto možnost pro řízení zásob produktů s variantami

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
cs_CZ: Zapnutím této možnosti udělíte přístup ke stahování již ve chvíli, kdy se stav objednávky změní na „zpracovává se“ místo „dokončena“.

en: Enable tracking
cs_CZ: Povolit sledování

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
cs_CZ: Povolte sledování využití a vylepšete WooCommerce

en: Enable/Disable
cs_CZ: Povolit/Zakázat

en: Enable/Disable attribute archives.
cs_CZ: Povolit/zakázat archivy vlastností.

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enabled Features
cs_CZ: Povolené funkce

en: Enabled features.
cs_CZ: Povolené funkce

en: Enabled features:
cs_CZ: Povolené funkce:

en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
cs_CZ: Povolí omezení počtu požadavků pro dokončení objednávky v pokladně a pro endpoint Store API /checkout. Podrobnější možnosti nastavení naleznete v <a href="%s" target="_blank">dokumentaci k omezení požadavků</a>.

en: End date of sale price, as GMT.
cs_CZ: Datum konce akční ceny, v GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum konce akční ceny, v lokální časové zóně webu.

en: End date of sale price.
cs_CZ: Datum konce akční ceny.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
cs_CZ: Koncový bod pro stránku „Pokladna &rarr; Přidat způsob platby".

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
cs_CZ: Koncový bod stránky: Pokladna &rarr; Objednávka přijata.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
cs_CZ: Koncový bod pro stránku "Pokladna &rarr; Platba".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
cs_CZ: Koncový bod pro stránku „Můj účet &rarr; Adresy“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
cs_CZ: Endpoint pro stránku „Můj účet &rarr; Stahování“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
cs_CZ: Koncový bod pro stránku „Můj účet &rarr; Upravit účet“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
cs_CZ: Koncový bod pro stránku „Můj účet &rarr; Zapomenuté heslo“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
cs_CZ: Endpoint pro „Můj účet &rarr; Objednávky“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
cs_CZ: Koncový bod pro stránku „Můj účet &rarr; Způsoby platby“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
cs_CZ: Koncový bod pro stránku „Můj účet &rarr; Zobrazit objednávku“.

en: Endpoint for the delete payment method page.
cs_CZ: Koncový bod pro odebrání způsobu platby.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
cs_CZ: Koncový bod, pro nastavení výchozího způsobu platby.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
cs_CZ: Koncový bod pro odhlášení. Můžete   jej přidat do menu prostřednictvím vlastního odkazu: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
cs_CZ: Koncové body jsou připojeny na vaše stránky URL adres pro řešení akcí během procesu platby. Měly by být jedinečné.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
cs_CZ: Koncové body jsou přidány do adres stránek a rozlišují jednotlivé sekce v účtu. Musí být unikátní, a pokud některý nevyplníte, bude tato sekce v účtu skryta.

en: Enforce Approved Product Download Directories
cs_CZ: Vynutit adresáře pro stažení schválených produktů

en: Enforce approved download directories?
cs_CZ: Vynutit schválené adresáře pro stahování?

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
cs_CZ: Zrychlete a zabezpečte e-shop pomocí %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
cs_CZ: Vylepšit produkty

en: Enhance your store with extensions
cs_CZ: Vylepšete svůj e-shop pomocí rozšíření

en: Enhance your store with these recommended free features.
cs_CZ: Vylepšete váš obchod s těmito doporučenými vlastnostmi.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
cs_CZ: Využijte všechny produkty Facebooku v jednom rozšíření: měřící pixel, synchronizace katalogu, messenger chat, funkcionalitu obchodu a Instagramové nakupování (již brzy)!

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
cs_CZ: Zajistěte, aby meta_data nezahrnovala konkrétní klíče.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
cs_CZ: Zkontrolovat, zda výsledky nezahrnují recenze přiřazené konkrétním ID uživatelů.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
cs_CZ: Odstranit ze sady výsledků specifická ID.

en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
cs_CZ: Zadejte Bcc příjemce (oddělené čárkou) pro tento e-mail.

en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
cs_CZ: Zadejte Cc příjemce (oddělené čárkou) pro tento e-mail.

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
cs_CZ: Zadejte čárový kód nebo jiný jedinečný identifikátor tohoto produktu. Pomůže vám to s jeho zařazením na jiné prodejní kanály nebo tržiště.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
cs_CZ: Zadejte cenu (bez daně) nebo sumu, např. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
cs_CZ: Zadejte kupon. Slevy se uplatňují na mezisoučty položek před zdaněním

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
cs_CZ: Zadejte vlastní základ URL. Pokud není základ nastaven, WordPress použije výchozí hodnotu.

en: Enter a different address
cs_CZ: Zadejte jinou adresu

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
cs_CZ: Vložte fixní částku nebo procentuální hodnotu pro nastavení jako poplatek.

en: Enter a name for the new attribute term:
cs_CZ: Zadejte název nového výrazu vlastnosti:

en: Enter a name for this tax rate.
cs_CZ: Vložte název pro tuto daň.

en: Enter a new password below.
cs_CZ: Vložte níže nové heslo.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
cs_CZ: Zadejte číslo pro nastavení množství zásob na úrovni variant produktu. Použijte  zaškrtávací políčko 'Správa zásob' u variant pro povolit / zakázat správu zásob na úrovni variant.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
cs_CZ: Zadejte sazbu daně (v procentech) na 4 desetinná místa.

en: Enter a username or email address.
cs_CZ: Vložte uživatelské jméno nebo e-mail.

en: Enter a value
cs_CZ: Vložte hodnotu

en: Enter a value (fixed or %)
cs_CZ: Vložte hodnotu (pevnou nebo v %)

en: Enter an optional description for this variation.
cs_CZ: Vložte volitelný popis pro tuto variantu.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
cs_CZ: Zadejte volitelnou poznámku připojenou ke zprávě o potvrzení objednávky zaslané zákazníkovi.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
cs_CZ: Zadejte libovolnou poznámku pro zaslání zákazníkovi po zakoupení.

en: Enter attachment ID or URL to an image
cs_CZ: Vložte ID přílohy nebo URL obrázku

en: Enter cost value (%s)
cs_CZ: Vložte hodnotu poplatku (%s)

en: Enter customer e-mail&hellip;
cs_CZ: Zadejte e-mail zákazníka&hellip;

en: Enter new
cs_CZ: Vložit nové

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
cs_CZ: Zadejte možnosti, ze kterých si zákazníci mohou vybrat, např. „Modrá“ nebo „Velká“. K oddělení různých možností použijte „%s“.

en: Enter price (%s)
cs_CZ: Vložte cenu (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
cs_CZ: Vložte příjemce (oddělené čárkami) tohoto e-mailu. Výchozí hodnota je %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
cs_CZ: Vložte příjemce (oddělené čárkou), kteří obdrží tuto notifikaci.

en: Enter sale price (%s)
cs_CZ: Vložte akční cenu (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
cs_CZ: Zadejte nějaký popisný text. K oddělení různých hodnot použijte „%s“.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
cs_CZ: Zadejte nějaký text, nebo vlastnosti oddělené svislítkem (|).

en: Enter the action that will trigger this webhook.
cs_CZ: Vložte akci, která bude spouštět tento webhook.

en: Enter the external URL to the product
cs_CZ: Vložte externí URL na produkt

en: Enter the external URL to the product.
cs_CZ: Zadejte externí adresu URL k produktu.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
cs_CZ: Zadejte počet dní pro zobrazení aktivního odkazu pro stažení nebo ponechte prázdné.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
cs_CZ: Vložte své PayPal API přihlašovací údaje pro zpracování vrácení přes PayPal. Jak získat své <a href="%s">PayPal API přihlašovací údaje</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
cs_CZ: Pro zobrazení výběru dopravy zadejte svou adresu.

en: Enter your coupon code
cs_CZ: Vložte kód kuponu

en: Environment.
cs_CZ: Prostředí.

en: Eritrean nakfa
cs_CZ: Eritrejská nakfa

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error 404
cs_CZ: Chyba 404 - Nenalezeno

en: Error code
cs_CZ: Chybový kód

en: Error during status transition.
cs_CZ: Chyba během změny stavu.

en: Error generating email post. Error: %s.
cs_CZ: Chyba při vytvoření e-mailového záznamu. Chyba: %s.

en: Error getting remote image %s.
cs_CZ: Chyba při načítání vzdáleného obrázku %s.

en: Error message
cs_CZ: Chybová zpráva

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
cs_CZ: Chybová hlášení mohou obsahovat citlivé informace o vašem obchodu. Měla by být skryta před nedůvěryhodnými návštěvníky.

en: Error messages should not be shown to visitors.
cs_CZ: Chybová hlášení by neměla být zobrazována návštěvníkům.

en: Error processing action %1$s: %2$s
cs_CZ: Chyba při zpracování akce %1$s: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
cs_CZ: Chyba vrácení objednávky. Prosím zkuste to znovu.

en: Error saving action: %s
cs_CZ: Chyba při ukládání akce: %s

en: Error saving order ID %1$s.
cs_CZ: Chyba při ukládání objednávky ID %1$s.

en: Error saving transient. Please try again.
cs_CZ: Při ukládání přechodného stavu došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu.

en: Error sending test email. Please try again.
cs_CZ: Chyba při odesílání zkušebního e-mailu. Prosím, zkuste to znovu.

en: Error unable to generate email post.
cs_CZ: Chyba, nebylo možné vytvořit e-mailový záznam.

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
cs_CZ: Chyba při nastavování vlastnosti '%1$s' pro objednávku %2$d: %3$s

en: Error:
cs_CZ: Chyba:

en: Error: %s
cs_CZ: Chyba: %s

en: Error: %s.
cs_CZ: Chyba: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
cs_CZ: Chyba: Uvedená URL nebyla dosažena:%s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
cs_CZ: Chyba: Uvedená URL vrátila kód odpovědi: %s

en: Error: Please type your reply text.
cs_CZ: Chyba: Zadejte text odpovědi.

en: Error: Please type your review text.
cs_CZ: Chyba: Zadejte text recenze.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
cs_CZ: Chyba: Nemůžete odpovědět na recenzi konceptu produktu.

en: Error: non-existing attribute ID.
cs_CZ: Chyba: neexistující ID vlastnosti.

en: Errors list for the step.
cs_CZ: Seznam chyb tohoto kroku.

en: Eskişehir
cs_CZ: Eskisehir

en: Estado de México
cs_CZ: Stát Mexiko

en: Estonia
cs_CZ: Estonsko

en: Eswatini
cs_CZ: Svazijsko

en: Ethiopia
cs_CZ: Etiopie

en: Ethiopian birr
cs_CZ: Etiopský birr

en: Europe
cs_CZ: Evropa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
cs_CZ: Evropská zóna = Jakákoli země v Evropě = paušální doprava

en: European Article Number
cs_CZ: Evropské číslo výrobku

en: Every %d minutes
cs_CZ: Každých %d minut

en: Every %s
cs_CZ: Každých %s

en: Every 15 Days
cs_CZ: Každých 15 dnů

en: Every minute
cs_CZ: Každou minutu

en: Everywhere
cs_CZ: Všude

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
cs_CZ: Výjimečné chutě, udržitelné možnosti. Pečlivě sestavená kolekce kávových konvic a doplňků proměnila mou kuchyň v oázu stylu a vkusu.

en: Exclude brands
cs_CZ: Vyloučit značky

en: Exclude categories
cs_CZ: Vyloučené kategorie

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
cs_CZ: Vyloučit ze sady výsledků varianty produktů v jakémkoli z těchto stavů.

en: Exclude products
cs_CZ: Vyloučit produkty

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
cs_CZ: Vyloučit ze sady výsledků produkty v jakémkoli z těchto stavů.

en: Exclude products with any of the types from result set.
cs_CZ: Vyloučit ze sady výsledků tyto typy produktů.

en: Exclude sale items
cs_CZ: Vyloučit zboží v akci

en: Exclude:
cs_CZ: Vyloučit:

en: Excluded report order statuses
cs_CZ: Vyloučené stavy objednávek

en: Excluding selected countries
cs_CZ: Bez vybraných zemí

en: Excluding tax
cs_CZ: Bez daně

en: Executed %d action. | Executed %d actions.
cs_CZ[0]: Provedena %d akce.
cs_CZ[1]: Provedeny %d akce.
cs_CZ[2]: Provedeno %d akcí.

en: Executing %d action | Executing %d actions
cs_CZ[0]: Spouští se %d akce
cs_CZ[1]: Spouští se %d akce
cs_CZ[2]: Spouští se %d akcí

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
cs_CZ: Existující produkty s odpovídajícím ID nebo katalogovým číslem budou aktualizovány. Produkty, které neexistují, budou přeskočeny.

en: Expand
cs_CZ: Rozbalit

en: Expected Delivery
cs_CZ: Očekávaný termín doručení

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
cs_CZ: Zažijte hudbu jako nikdy předtím s naší nejnovější generací Hi-Fi sluchátek.

en: Experimental features
cs_CZ: Experimentální funkce

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
cs_CZ: Datum vypršení platnosti ve formátu rrrr-mm-dd.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
cs_CZ: Datum vypršení platnosti účtenky ve formátu rrrr-mm-dd.

en: Expired
cs_CZ: Vypršelo

en: Expired :(
cs_CZ: Vypršelo :(

en: Expired transients
cs_CZ: Vypršelé přechodné stavy

en: Expires
cs_CZ: Vyprší

en: Expires on:
cs_CZ: Vyprší:

en: Expiring Soon
cs_CZ: Brzy vyprší

en: Expiring soon!
cs_CZ: Vyprší brzy!

en: Expiry (MM/YY)
cs_CZ: Ukončení platnosti (MM/RR)

en: Expiry date
cs_CZ: Datum platnosti

en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
cs_CZ: Prozkoumejte nový vylepšený způsob doručení, který vám umožní snadno nabídnout jedno nebo více míst vyzvednutí vašim zákazníkům na <a href="%s">stránce Nastavení místního vyzvednutí</a> .

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
cs_CZ: Prozkoumejte naši exkluzivní kolekci slunečních brýlí, navržených tak, aby podtrhly váš styl a chránily vaše oči. Najděte si ty pravé brýle a změňte pohled na svět.

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Export %d selected
cs_CZ: Exportovat vybrané %d

en: Export ID.
cs_CZ: ID exportu.

en: Export Products
cs_CZ: Exportovat produkty

en: Export all categories
cs_CZ: Exportovat všechny kategorie

en: Export all columns
cs_CZ: Exportovat všechny sloupce

en: Export all products
cs_CZ: Exportovat všechny produkty

en: Export custom meta?
cs_CZ: Exportovat vlastní meta?

en: Export download URL.
cs_CZ: Exportovat URL ke stažení.

en: Export products to a CSV file
cs_CZ: Exportovat produkty do CSV souboru

en: Export status message.
cs_CZ: Exportovat stav zprávy.

en: Export status.
cs_CZ: Stav exportu.

en: Extended task List
cs_CZ: Seznam rozšířených úkolů

en: Extension data registered by %s
cs_CZ: Data rozšíření registrovaná uživatelem %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
cs_CZ: Jméno rozšíření - bude použito k zajištění správného směrování dat v požadavku.

en: Extensions
cs_CZ: Rozšíření

en: Extensions %s
cs_CZ: Rozšíření %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
cs_CZ: Rozšíření mohou přidat nové funkcionality na vaše stránky a udělat váš obchod výjimečným

en: External URL
cs_CZ: Externí URL

en: External object cache
cs_CZ: Externí objektová cache

en: External product
cs_CZ: Externí produkt

en: External products cannot be backordered.
cs_CZ: Externí produkty nemohou být povoleny na objednávku.

en: External products cannot be stock managed.
cs_CZ: Externí produkty nemohou mít správu skladu.

en: External/Affiliate product
cs_CZ: Externí / provizní produkt

en: Extra business extensions to install.
cs_CZ: Další obchodní rozšíření k instalaci.

en: FTS index recreated.
cs_CZ: FTS index znovu vytvořen.

en: Facebook for WooCommerce
cs_CZ: Facebook pro WooCommerce

en: Facebook icon
cs_CZ: Facebook ikona

en: Failed
cs_CZ: Selhalo

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Selhala <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Selhaly <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Selhalo <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
cs_CZ: Objednávka selhala

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
cs_CZ: E-mail o smazané objednávce, je odeslán seznamu příjemců, když je objednávka označená jako zrušená (pokud byla dříve označená jako zpracovává se, nebo čeká na vyřízení).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
cs_CZ: Selhalé objednávky nejsou zaplaceny a mohou být zákazníkem opuštěny. Tyto objednávky budou po nastavené době smazány.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
cs_CZ: Nepodařilo se vyčistit všechny objednávky v dávce. Přerušeno.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
cs_CZ: Nepodařilo se připojit k rozhraní Patterns Toolkit API. Zkuste to znovu později.

en: Failed to create FTS index on address table
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit index FTS v tabulce adres

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit FTS index v tabulce s adresami objednávek. Přejděte do WooCommerce > Stav > Nástroje a spusťte nástroj „Znovu vytvořit FTS index adres objednávek“.

en: Failed to create FTS index on order item table
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit index FTS v tabulce položek objednávky

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit index FTS v tabulce objednávek. Tato funkce je dostupná pouze v případě, že je povoleno vysoce výkonné úložiště objednávek.

en: Failed to delete fulfillment.
cs_CZ: Odstranění expedice zásilky selhalo.

en: Failed to disable the test account.
cs_CZ: Deaktivace testovacího účtu selhala.

en: Failed to download the MaxMind database.
cs_CZ: Nepodařilo se stáhnout databázi MaxMind.

en: Failed to fetch dummy products.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst ukázkové produkty.

en: Failed to finish the KYC session.
cs_CZ: Nepodařilo se dokončit ověření identity (KYC)

en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
cs_CZ: Načtení WooCommerce předloh z PTK selhalo: „%s"

en: Failed to get onboarding fields data.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst data polí pro zprovoznění.

en: Failed to get the KYC session data.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst údaje ověřovací relace KYC.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
cs_CZ[0]: Import %s produktu se nezdařil
cs_CZ[1]: Import %s produktů se nezdařil
cs_CZ[2]: Import %s produktů se nezdařil

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
cs_CZ: Při pokusu o aktualizaci databáze MaxMind Geolocation se nepodařilo inicializovat rozhraní WC_Filesystem API.

en: Failed to initialize the test account.
cs_CZ: Inicializace testovacího účtu selhala.

en: Failed to insert fulfillment meta.
cs_CZ: Vložení metadat expedice zásilky selhalo.

en: Failed to insert fulfillment.
cs_CZ: Vložení expedice zásilky selhalo.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
cs_CZ: Nepodařilo se upravit existující FTS index v tabulce s adresami objednávek. Přejděte do WooCommerce > Stav > Nástroje a spusťte nástroj „Znovu vytvořit FTS index adres objednávek“.

en: Failed to read fulfillment data.
cs_CZ: Čtení dat expedice zásilky selhalo.

en: Failed to reset onboarding.
cs_CZ: Nepodařilo se obnovit zprovoznění.

en: Failed to save settings: %s
cs_CZ: Uložení nastavení selhalo: %s

en: Failed to send notification. Please make sure that the listed product is available.
cs_CZ: Odeslání oznámení se nezdařilo. Ujistěte se prosím, že je uvedený produkt k dispozici.

en: Failed to sign up. Please try again.
cs_CZ: Registrace se nezdařila. Zkuste to prosím znovu.

en: Failed to update fulfillment meta.
cs_CZ: Aktualizace metadat expedice zásilky selhalo.

en: Failed to update fulfillment.
cs_CZ: Aktualizace expedice zásilky selhala.

en: Faiyum
cs_CZ: Fajjúm

en: Falkland Islands
cs_CZ: Falklandské ostrovy

en: Falkland Islands pound
cs_CZ: Falklandská libra

en: Fan Favorites
cs_CZ: Oblíbeno zákazníky

en: Fashion, apparel, and accessories
cs_CZ: Móda, oblečení a doplňky

en: Faster future purchases
cs_CZ: Ušetřete čas při dalším nákupu

en: Featured
cs_CZ: Doporučený

en: Featured Selling
cs_CZ: Doporučené produkty

en: Featured product.
cs_CZ: Doporučený produkt.

en: Featured products
cs_CZ: Doporučené produkty

en: Features
cs_CZ: Vlastnosti

en: Features that are currently enabled.
cs_CZ: Aktuálně povolené funkce.

en: Fee
cs_CZ: Poplatek

en: Fee has already been added.
cs_CZ: Poplatek již byl přidán.

en: Fee lines data.
cs_CZ: Data položek poplatků.

en: Fee name
cs_CZ: Název poplatku

en: Fee name is required.
cs_CZ: Název poplatku je povinný.

en: Fee name.
cs_CZ: Název poplatku.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Poplatky za celkové částky poskytované za použití nejmenší jednotky měny.

en: Fee type
cs_CZ: Typ poplatku

en: Feel free to reconnect again using the button below.
cs_CZ: Nebojte se opět připojit pomocí tlačítka níže.

en: Fees & dimensions
cs_CZ: Poplatky a rozměry

en: Fees:
cs_CZ: Poplatky:

en: Fijian dollar
cs_CZ: Fidžijský dolar

en: File
cs_CZ: Soubor

en: File %d
cs_CZ: Soubor %d

en: File ID
cs_CZ: ID souboru

en: File ID.
cs_CZ: ID souboru.

en: File URL
cs_CZ: URL souboru

en: File URL.
cs_CZ: URL adresa souboru.

en: File details.
cs_CZ: Podrobnosti souboru.

en: File does not exist
cs_CZ: Soubor neexistuje

en: File download method
cs_CZ: Metoda stažení souboru

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
cs_CZ: Soubor je prázdný. Prosím nahrajte něco více obsažného. Tato chyba se také může zobrazovat, pokud je upload zakázáno v php.ini, nebo post_maxsize není dostačující.

en: File name
cs_CZ: Název souboru

en: File name.
cs_CZ: Název souboru.

en: File not found
cs_CZ: Soubor nebyl nalezen

en: File path is not a valid upload path.
cs_CZ: Cesta k souboru není platná cesta pro nahrávání.

en: File path provided for import is invalid.
cs_CZ: Poskytnutá cesta pro import souboru je neplatná.

en: File rotations:
cs_CZ: Rotace souborů:

en: File size
cs_CZ: Velikost souboru

en: File system (default)
cs_CZ: Systém souborů (výchozí)

en: File system settings
cs_CZ: Nastavení systému souborů

en: File uploaded: %s
cs_CZ: Soubor nahrán: %s

en: File was not found.
cs_CZ: Soubor nebyl nalezen.

en: Filename
cs_CZ: Název souboru

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
cs_CZ: Soubory mohou obsahovat %1$sanalytické%2$s reporty, které můžete najít v upload složce - doporučujeme všechny takové soubory smazat

en: Filling in progress (%d)
cs_CZ: Zatím naplněno (%d)

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Filter Products by Attribute
cs_CZ: Filtrovat produkty podle vlastnosti

en: Filter Products by Price
cs_CZ: Filtrovat produkty podle ceny

en: Filter Products by Rating
cs_CZ: Filtrovat produkty podle hodnocení

en: Filter by
cs_CZ: Filtrovat dle

en: Filter by IP address
cs_CZ: Filtrovat podle IP adresy

en: Filter by brand
cs_CZ: Filtrovat podle značky

en: Filter by category
cs_CZ: Filtrovat podle kategorie

en: Filter by coupon
cs_CZ: Filtrovat podle kuponu

en: Filter by date
cs_CZ: Filtrovat podle data

en: Filter by file
cs_CZ: Filtrovat podle souboru

en: Filter by fulfillment
cs_CZ: Flitrovat dle expedice zásilky

en: Filter by level
cs_CZ: Filtrovat podle úrovně

en: Filter by log source
cs_CZ: Filtrovat podle zdroje záznamu

en: Filter by order
cs_CZ: Filtrovat podle objednávky

en: Filter by price
cs_CZ: Filtrovat podle ceny

en: Filter by product
cs_CZ: Filtrovat podle produktu

en: Filter by product type
cs_CZ: Filtrovat podle typu produktu

en: Filter by registered customer
cs_CZ: Filtrovat podle registrovaných zákazníků

en: Filter by review rating
cs_CZ: Filtrujte podle hodnocení recenze

en: Filter by review type
cs_CZ: Filtrujte podle typu recenze

en: Filter by source
cs_CZ: Filtrovat podle zdroje

en: Filter by stock status
cs_CZ: Filtrovat podle stavu skladu

en: Filter by user
cs_CZ: Filtrovat podle uživatele

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
cs_CZ: Provádí se typ dotazu, který může ovlivnit počet. Platné hodnoty zahrnují „a“ a „nebo“.

en: Filter coupons
cs_CZ: Filtr kuponů

en: Filter orders
cs_CZ: Filtr objednávek

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
cs_CZ: Odfiltrujte výsledky, kde jsou některá z předávaných polí prázdná

en: Filter product forms
cs_CZ: Filtrovat formuláře produktu

en: Filter products
cs_CZ: Filtr produktů

en: Filter products by maximum price
cs_CZ: Filtrujte produkty podle maximální ceny

en: Filter products by minimum price
cs_CZ: Filtrujte produkty podle minimální ceny

en: Find your shade
cs_CZ: Najděte svůj odstín

en: Finish setting up your store
cs_CZ: Dokončit nastavení eshopu

en: Finish setup
cs_CZ: Dokončit nastavení

en: Finland
cs_CZ: Finsko

en: First line of the address being shipped to.
cs_CZ: První řádek doručovací adresy.

en: First name
cs_CZ: Křestní jméno

en: First name (optional)
cs_CZ: Křestní jméno (volitelné)

en: First name.
cs_CZ: Křestní jméno.

en: First order received
cs_CZ: První přijatá objednávka

en: First page
cs_CZ: První stránka

en: Fixed amount
cs_CZ: Pevná částka

en: Fixed amount per product
cs_CZ: Pevná částka za produkt

en: Fixed cart discount
cs_CZ: Pevná sleva košíku

en: Fixed product discount
cs_CZ: Pevná sleva produktu

en: Flat Rate
cs_CZ: Paušální sazba

en: Flat rate
cs_CZ: Paušální sazba

en: Flat rate (legacy)
cs_CZ: Poštou při platbě předem (zastaralé)

en: Fluid columns:
cs_CZ: Dynamické sloupce:

en: Flush all logs
cs_CZ: Vyčistit všechny logy

en: Font family
cs_CZ: Rodina písma

[ctx: Font size name]
en: extra-large
cs_CZ: extra velké

[ctx: Font size name]
en: large
cs_CZ: velké

[ctx: Font size name]
en: medium
cs_CZ: střední

[ctx: Font size name]
en: small
cs_CZ: malé

en: Food and drink
cs_CZ: Potraviny a nápoje

en: Footer text
cs_CZ: Text v patičce

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
cs_CZ: Nejlepších výsledků dosáhnete nahráním souborů JPEG nebo PNG o velikosti 1000 x 1000 pixelů nebo větší. Maximální velikost nahrávaného souboru: %1$s.

en: For example:
cs_CZ: Například:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
cs_CZ: Pro další pomoc s jádrem WooCommerce použijte <a href="%1$s">komunitní fórum</a> . Potřebujete-li pomoc s prémiovými rozšířeními prodávanými na WooCommerce.com, <a href="%2$s">otevřete žádost o podporu na WooCommerce.com</a> .

en: For more information:
cs_CZ: Pro více informací:

en: Force HTTP when leaving the checkout
cs_CZ: Použít HTTP při opouštění košíku

en: Force SSL
cs_CZ: Vynucené SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
cs_CZ: Vynutit SSL (HTTPS) na stránkách pokladny (<a href="%s" target="_blank">je vyžadován SSL certifikát</a>).

en: Force downloads
cs_CZ: Vynutit stažení

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
cs_CZ: Vynutit načítání čerstvých dat místo z mezipaměti.

en: Force secure checkout
cs_CZ: Zapnout zabezpečení pokladny

en: Force shipping to the customer billing address
cs_CZ: Vynutit dopravu na zákazníkovu fakturační adresu

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
cs_CZ: Vynucené stahování udrží URL skrytou, avšak některé servery mohou doručovat velké soubory nespolehlivě. Pokud je podporováno,%1$s / %2$s bude použito pro stahování (server vyžaduje %3$s).

en: Format of the stat.
cs_CZ: Formát statu.

en: Found %1$d updates (%2$s)
cs_CZ: Nalezeno %1$d aktualizací (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
cs_CZ[0]: Nalezena %d naplánována akce
cs_CZ[1]: Nalezeny %d naplánováné akce
cs_CZ[2]: Nalezeno %d naplánováných akcí

en: Found a bug?
cs_CZ: Našli jste chybu?

en: Found in your order confirmation email.
cs_CZ: Najdete v e-mailu s potvrzením objednávky.

en: France
cs_CZ: Francie

en: Free
cs_CZ: Zdarma

en: Free Plan Available
cs_CZ: Volný plán k dispozici

en: Free Shipping
cs_CZ: Doprava zdarma

en: Free State
cs_CZ: Svobodný stát

en: Free shipping
cs_CZ: Doprava zdarma

en: Free shipping (legacy)
cs_CZ: Doprava zdarma (zastaralé)

en: Free shipping coupon
cs_CZ: Kupon na dopravu zdarma

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
cs_CZ: Doprava zdarma je zvláštní metoda, kterou je možné získat zadáním kuponu nebo dosažením minimální útraty.

en: Free shipping platform
cs_CZ: Platforma pro dopravu zdarma

en: Free shipping requires
cs_CZ: Doprava zdarma vyžaduje

en: Free shipping requires...
cs_CZ: Doprava zdarma vyžaduje...

en: Free!
cs_CZ: Zdarma!

en: French Guiana
cs_CZ: Francouzská Guyana

en: French Polynesia
cs_CZ: Francouzská Polynesie

en: French Southern Territories
cs_CZ: Francouzské Jižní Teritorium

en: Friendly name for identifying this key.
cs_CZ: Popisný název pro identifikaci tohoto klíče.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
cs_CZ: Název pro identifikaci tohoto webhooku, výchozí Webhook vytvořen na %s.

en: From %1$s to %2$s
cs_CZ: Od %1$s do %2$s

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
cs_CZ: Od výrazných potisků až po propracované detaily, naše produkty jsou dokonalou kombinací stylu a funkčnosti.

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
cs_CZ: Od čajů z udržitelných zdrojů až po elegantní vázy, tento obchod je skutečným pokladem. Jsem ráda, že mé nákupy přispívají k zelenější planetě.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
cs_CZ: Na nástěnce svého uživatelského účtu si můžete prohlédnout své <a href="%1$s">nedávné objednávky</a>, upravit <a href="%2$s">fakturační adresu</a> a <a href="%3$s">změnit své heslo a osobní informace</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
cs_CZ: Na nástěnce svého účtu si můžete prohlédnout své <a href="%1$s">nedávné objednávky</a>, upravit <a href="%2$s">fakturační a doručovací adresy</a> a <a href="%3$s">změnit své heslo a osobní informace</a>.

en: Fulfilled
cs_CZ: Vyřízeno

en: Fulfillment Status
cs_CZ: Stav expedice zásilky

en: Fulfillment created
cs_CZ: Expedice zásilky byla vytvořena

en: Fulfillment created emails are sent to the customer when the merchant creates a fulfillment for the order, and marks it as fulfilled. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
cs_CZ: E-maily o vytvoření expedice zásilky jsou odesílány zákazníkovi po aktualizaci expedice objednávky ze strany obchodníka. Upozornění není odesíláno pro koncepty expedice zásilky.

en: Fulfillment deleted
cs_CZ: Expedice zásilky byla odtraněna

en: Fulfillment deleted emails are sent to the customer when the merchant cancels an already fulfilled fulfillment. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
cs_CZ: E-maily o odstranění expedice zásilky jsou odesílány zákazníkovi po zrušení již vyřízené expedice zásilky ze strany obchodníka. Upozornění není odesíláno pro koncepty expedice zásilky.

en: Fulfillment deleted successfully.
cs_CZ: Expedice zásilky byla úspěšně odstraněna.

en: Fulfillment not found.
cs_CZ: Expedice zásilky nebyla nalezena.

en: Fulfillment summary
cs_CZ: Shrnutí expedice zásilky

en: Fulfillment updated
cs_CZ: Expedice zásilky byla aktualizována

en: Fulfillment updated emails are sent to the customer when the merchant updates a fulfillment for the order. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
cs_CZ: E-maily o aktualizaci expedice zásilky jsou odesílány zákazníkovi po aktualizaci expedice objednávky ze strany obchodníka. Upozornění není odesíláno pro koncepty expedice zásilky.

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
cs_CZ: Využijte možnost platit nyní, nebo později a vrátit zboží. <a href="%s" target="_blank">Zjistěte více o Klarna</a>.

en: Full name of continent.
cs_CZ: Celé jméno kontinentu.

en: Full name of country.
cs_CZ: Celý název země.

en: Full name of currency.
cs_CZ: Celý název měny.

en: Full name of state.
cs_CZ: Celé jméno státu.

en: Full refund email heading
cs_CZ: Plně vráceno - hlavička e-mailu

en: Full refund subject
cs_CZ: Plně vráceno - předmět e-mailu

en: Full screen image
cs_CZ: Obrázek na celou obrazovku

en: Full size image URL.
cs_CZ: Adresa URL obrázku v plné velikosti.

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
cs_CZ: GTIN, UPC, EAN, nebo ISBN.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
cs_CZ: GTIN, UPC, EAN, nebo ISBN

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
cs_CZ: GZip (gzopen) se používá k otevření GEOIP databáze z MaxMind.

en: Galați
cs_CZ: Galati

en: Gambian dalasi
cs_CZ: Gambijský dalasi

en: Gateway disabled
cs_CZ: Metoda zakázána

en: Gateway image.
cs_CZ: Obrázek brány.

en: Gateway title.
cs_CZ: Název brány.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
cs_CZ: Shromažďování údajů o využití nám umožňuje vylepšit WooCommerce. Váš obchod bude posuzován, protože vyhodnocujeme nové funkce, posuzujeme kvalitu aktualizace nebo určujeme, zda zlepšení má smysl. Vždy můžete navštívit %1$sNastavení%3$s a zvolit zastavení sdílení dat. %2$sPřečtěte si více%3$s o tom, jaká data shromažďujeme.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
cs_CZ: Shromažďování údajů o využití nám umožňuje přizpůsobit nastavení vašeho obchodu, nabízet relevantnější obsah a pomoci vylepšit WooCommerce pro všechny.

en: General
cs_CZ: Obecné

en: General Email
cs_CZ: Obecný e-mail

en: General options
cs_CZ: Obecné možnosti

en: Generate API key
cs_CZ: Generování API klíče

en: Generate CSV
cs_CZ: Generovat CSV

en: Generate coupon code
cs_CZ: Generovat kód kuponu

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
cs_CZ: Vytvářejte dynamické personalizované kupony pro zákazníky a zvyšte tak počet nákupů.

en: Generate variations
cs_CZ: Vytvářejte variace

en: Generated at
cs_CZ: Vygenerováno v

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
cs_CZ: Přímý přístup k add/update/get datům je zavržen pro data obchodu, včetně %s. Použijte gettery a settery.

en: Geneva
cs_CZ: Ženeva

en: Geolocate
cs_CZ: Geolokace

en: Geolocate (with page caching support)
cs_CZ: Geolokace (s podporou cachování)

en: Geolocation enabled?
cs_CZ: Geolokace povolena?

en: Geolocation has not been configured.
cs_CZ: Geolokace nebyla nakonfigurována.

en: Georgian lari
cs_CZ: Gruzínské lari

en: Germany
cs_CZ: Německo

en: Get Started
cs_CZ: Začínáme

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
cs_CZ: Dostaňte upozornění, pokud je váš obchod mimo provoz i jen několik minut.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
cs_CZ: Získejte automatizovanou daň z prodeje pomocí %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
cs_CZ: Získejte automatické daňové sazby s WooCommerce Tax

en: Get backups
cs_CZ: Získejte zálohy

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
cs_CZ: Metoda Get cart by neměla být volána před akcí wp_loaded.

en: Get fulfillment meta data response.
cs_CZ: Načíst metadata odpovědi expedice zásilky.

en: Get fulfillment response.
cs_CZ: Načíst odpověď expedice zásilky.

en: Get fulfillments response.
cs_CZ: Načíst odpověď expedice zásilky.

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
cs_CZ: Získejte náskok před ostatními a zvyšte váš trafik pomocí Smart Shopping Campaigns a registraci zdarma.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
cs_CZ: Získejte přehled o tom, jak si váš obchod vede, včetně souhrnu prodejů, top produktů a dalších informací.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
cs_CZ: Získejte oznámení o aktivitě obchodu, včetně nových objednávek a recenzí produktů přímo na mobilních zařízeních s aplikací Woo.

en: Get ready to start selling
cs_CZ: Připravte se na zahájení prodeje

en: Get real-time order alerts anywhere
cs_CZ: Získejte upozornění na objednávky v reálném čase kdekoli

en: Get started
cs_CZ: Začínáme

en: Get system report
cs_CZ: Získat zprávu o systému

en: Get the basics
cs_CZ: Získejte základní informace

en: Get the free WooCommerce mobile app
cs_CZ: Získejte zdarma WooCommerce mobilní aplikaci

en: Get the value of an individual field.
cs_CZ: Získat hodnotu konkrétního pole.

en: Get your API credentials from PayPal.
cs_CZ: Dostat API přihlášení z PayPal.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
cs_CZ: Kupte váš oblíbený vinyl za bezkonkurenční ceny.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
cs_CZ: Dostaňte své produkty před společnost Pinners, která hledá nápady a věci ke koupi.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
cs_CZ: Dostaňte své produkty před uživatele Pinterestu, kteří hledají nápady a věci ke koupi. Začněte s Pinterestem a umožněte procházení celého katalogu produktů.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
cs_CZ: Dostaňte své produkty před vysoce zaujaté publikum.

en: Get your products shipped
cs_CZ: Nechte si zaslat své produkty

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
cs_CZ: Zrychlete a zprovozněte svůj obchod s naším novým a vylepšeným nastavením

en: Ghana cedi
cs_CZ: Ghanský cedi

en: Gibraltar pound
cs_CZ: Gibraltarská libra

en: Gilan (گیلان)
cs_CZ: Gílán (گیلان)

en: GitHub project
cs_CZ: Github projekt

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
cs_CZ: Darujte zákazníkovi zdarma položku při použití kuponu.

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
cs_CZ: Dejte svým zákazníkům možnost platit později, bez úroků a sledujte, jak vaše tržby rostou.

en: Give your shipping class a name for easy identification
cs_CZ: Pojmenujte svoji třídu dopravy tak, abyste ji snadno rozpoznali

en: Give your shoppers additional ways to pay.
cs_CZ: Nabídněte zákazníkům jiné způsoby plateb.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
cs_CZ: Pojmenujte svoji zónu! Např. Místní nebo Celý svět.

en: Giza
cs_CZ: Gíza

en: Global Trade Item Number
cs_CZ: Globální číslo obchodní položky

en: Go
cs_CZ: Zobrazit

en: Go back
cs_CZ: Zpět

en: Go shopping
cs_CZ: Jít nakupovat

en: Go to Variations
cs_CZ: Přejít k variantám

en: Go to category
cs_CZ: Přeít do kategorie

en: Go to checkout
cs_CZ: Přejít k pokladně

en: Go to shop
cs_CZ: Přejděte do obchodu

en: Go to the first page
cs_CZ: Přejít na první stránku

en: Go to the last page
cs_CZ: Přejít na poslední stránku

en: Go to the next page
cs_CZ: Přejít na další stránku

en: Go to the previous page
cs_CZ: Přejít na předchozí stránku

en: Golestan (گلستان)
cs_CZ: Golestán (گلستان)

en: Good
cs_CZ: Dobrý

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
cs_CZ: Dobré zprávy! WooCommerce Tax za vás může automatizovat vaše výpočty daně z prodeje.

en: Good things are heading your way!
cs_CZ: Dobré věci míří k vám!

en: Google for WooCommerce
cs_CZ: Google pro WooCommerce

en: Grams
cs_CZ: Gramy

en: Grand total.
cs_CZ: Celkový součet.

en: Grant access
cs_CZ: Udělení přístupu

en: Grant access to downloadable products after payment
cs_CZ: Udělení přístupu ke stahovatelným výrobkům po zaplacení

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
cs_CZ: Skvělá zpráva! Vaše objednávka byla přijata a na vaši e-mailovou adresu bude zasláno potvrzení.

en: Great news: "{product_name}" is now available for purchase.
cs_CZ: Skvělá zpráva: „{product_name}“ je nyní k dispozici.

en: Great things are coming soon
cs_CZ: Již brzy se máte na co těšit

en: Great things are on the horizon
cs_CZ: Velké věci jsou na obzoru

en: Greece
cs_CZ: Řecko

en: Greenland
cs_CZ: Grónsko

en: Gross sales
cs_CZ: Hrubé tržby

en: Gross sales amount
cs_CZ: Výše hrubých tržeb

en: Gross sales in the period.
cs_CZ: Hrubé tržby v daném období.

en: Gross sales.
cs_CZ: Hrubé tržby.

en: Group
cs_CZ: Skupina

en: Group type.
cs_CZ: Typ skupiny.

en: Grouped product
cs_CZ: Seskupený produkt

en: Grouped products
cs_CZ: Seskupené produkty

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
cs_CZ: Získejte nové a udržte stávajíc zákazníky pomocí e-mailů, SMS, automatizací a konsolidovaném přehledu o jejich chování.

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
cs_CZ: Rozvíjejte a udržujte si zákazníky pomocí inteligentní, účinné automatizace marketingu e-mailů a SMS a konsolidovaného pohledu na interakce se zákazníky.

en: Grow your business
cs_CZ: Rozvíjejte své podnikání

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
cs_CZ: Rozvíjejte své podnikání na Pinterestu! Pomocí tohoto oficiálního pluginu umožníte nakupujícím připínat produkty při procházení vašeho obchodu, sledovat konverze a inzerovat na Pinterestu.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
cs_CZ: Rozvíjejte své podnikání s Facebookem a Instagramem

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
cs_CZ: Zvyšte svůj online prodej propagací svých produktů na TikTok více než jedné miliardě aktivních uživatelů měsíčně po celém světě.

en: Grow your store
cs_CZ: Rozšiřte svůj obchod

en: Guatemalan quetzal
cs_CZ: Guatemalský quetzal

en: Guernsey pound
cs_CZ: Guernseyská libra

en: Guest
cs_CZ: Host

en: Guest orders
cs_CZ: Objednávky neregistrovaných zákazníků

en: Guest sales
cs_CZ: Celkové tržby neregistrovaných zákazníků

en: Guest sign-up
cs_CZ: Registrace hosta

en: Guinean franc
cs_CZ: Guinejský frank

en: Guyanese dollar
cs_CZ: Guyanský dolar

en: Gümüşhane
cs_CZ: Gumushane

en: HPOS Data Caching
cs_CZ: Mezipaměť dat HPOS

en: HPOS Full text search indexes
cs_CZ: HPOS Fulltextové vyhledávací indexy

en: HPOS cleanup
cs_CZ: Čištění HPOS

en: HPOS could not be disabled.
cs_CZ: HPOS nelze deaktivovat.

en: HPOS could not be enabled.
cs_CZ: HPOS nelze povolit.

en: HPOS data sync enabled:
cs_CZ: HPOS sync dat povolen:

en: HPOS disabled.
cs_CZ: HPOS zakázán.

en: HPOS enabled.
cs_CZ: HPOS povolen.

en: HPOS enabled:
cs_CZ: HPOS povoleno:

en: HPOS enabled?: %s
cs_CZ: HPOS povolen?: %s

en: HPOS is already disabled.
cs_CZ: HPOS je již zakázán.

en: HPOS is already enabled.
cs_CZ: HPOS je již povolen.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
cs_CZ: Předběžné kontroly HPOS se nezdařily, viz chyby výše

en: HPOS tables do not exist.
cs_CZ: Tabulky HPOS zatím nebyly vytvořeny.

en: HTML description of the resource.
cs_CZ: HTML popis zdroje.

en: HTML template
cs_CZ: HTML šablona

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
cs_CZ: E-maily ve formátu HTML/Multipart používají třídu DOMDocument na generování inline CSS stylů v šablonách.

en: Haitian gourde
cs_CZ: Haitský gourde

en: Handler
cs_CZ: Psovod

en: Handmade gifts
cs_CZ: Ručně vyráběné dárky

en: Hard crop?
cs_CZ: Tvrdý ořez?

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
cs_CZ: Využijte data z WooCommerce k růstu svého podnikání. Spravujte potenciální zákazníky, zákazníky a segmenty pomocí automatizace, nabídek, fakturace, fakturace a e-mailového marketingu. Nastartujte svůj obchod pomocí CRM.

en: Hato Mayor
cs_CZ: Hato Mayor del Rey

en: Have a coupon?
cs_CZ: Máte kupon?

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
cs_CZ: Máte u nás účet? %1$sPřihlaste se a zobrazte podrobnosti objednávky%2$s.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
cs_CZ: Máte u nás účet? Chcete-li zobrazit svou objednávku %2$s, přihlaste se zde %1$s.

en: Have an existing store?
cs_CZ: Máte již existující obchod?

en: Header alignment
cs_CZ: Zarovnání záhlaví

en: Headers already sent when generating download error message.
cs_CZ: Záhlaví již byla odeslána při generování chybové zprávy stahování.

en: Heading & text
cs_CZ: Nadpis & text

en: Health and beauty
cs_CZ: Zdraví a krása

en: Heard Island and McDonald Islands
cs_CZ: Heardův ostrov a McDonaldovy ostrovy

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Height (%s)
cs_CZ: Výška (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
cs_CZ: Dobrý den, %1$s (nejste %1$s? <a href="%2$s">Odhlásit se</a>)

en: Help &amp; Support
cs_CZ: Pomoc &amp; podpora

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
cs_CZ: Pomozte společnosti WooCommerce vylepšit sledování využití

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
cs_CZ: Pomozte zákazníkům najít tento produkt tím, že jej přiřadíte do kategorií, přidáte další podrobnosti a budete spravovat jeho viditelnost ve vašem obchodě a dalších kanálech.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
cs_CZ: Pomozte vylepšit WooCommerce sledováním využití

en: Helper cache cleared.
cs_CZ: Pomocná mezipaměť vymazána.

en: Here are the details of your order placed on %s:
cs_CZ: Zde jsou podrobnosti o Vaší objednávce ze dne %s:

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
cs_CZ: Zde je přehled toho, co jste si objednali:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
cs_CZ: Zde je přehled toho, co jste si objednali:

en: Here’s the latest info we have:
cs_CZ: Zde jsou poslední informace, které máme:

en: Hi %s,
cs_CZ: Dobrý den, %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
cs_CZ: Vítejte! Nahrajte CSV soubor obsahující sazby daní do vašeho obchodu. Vyberte .csv soubor pro nahraní a klikněte na „Nahrát soubor a importovat“.

en: Hi there,
cs_CZ: Dobrý den,

en: Hi,
cs_CZ: Dobrý den,

en: Hidden
cs_CZ: Skrytý

en: Hide Price
cs_CZ: Skrýt cenu

en: Hide advanced options
cs_CZ: Skrýt rozšířené možnosti

en: Hide context
cs_CZ: Skrýt kontext

en: Hide details
cs_CZ: Skrýt podrobnosti

en: Hide empty brands:
cs_CZ: Skrýt prázdné značky:

en: Hide empty categories
cs_CZ: Skrýt prázdné kategorie

en: Hide errors from visitors
cs_CZ: Skrýt chyby pro návštěvníky

en: Hide errors from visitors?
cs_CZ: Skrýt chyby pro návštěvníky?

en: Hide free products
cs_CZ: Schovat produkty zdarma

en: Hide from search results
cs_CZ: Vyřadit z výsledků vyhledávání

en: Hide if cart is empty
cs_CZ: Schovat, pokud je košík prázdný

en: Hide in product catalog
cs_CZ: Skrýt v katalogu produktů

en: Hide out of stock items from the catalog
cs_CZ: Skrýt položky v katalogu, které nejsou na skladě

en: Hide password
cs_CZ: Skrýt heslo

en: Hide shipping costs until an address is entered
cs_CZ: Skrýt náklady na dopravu dokud nebude vložena adresa

en: Hide shipping rates when free shipping is available
cs_CZ: Skrýt náklady na dopravu, pokud je k dispozici doprava zdarma

en: Hide template
cs_CZ: Skrýt šablonu

en: High-Performance order storage
cs_CZ: Vysoce výkonné úložiště objednávek

en: High-performance order storage (recommended)
cs_CZ: Vysoce výkonné úložiště objednávek (doporučeno)

en: Highlight required fields with an asterisk
cs_CZ: Povinná pole označit hvězdičkou

en: Highly discounted shipping rates
cs_CZ: Vysoce zvýhodněné ceny dopravy

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
cs_CZ: Držet sklad (pro přijaté objednávky) x minut. Když se dosáhne limitu, nezaplacená objednávka bude zrušená. Nechejte prázdné pro vypnutí funkce.

en: Hold stock (minutes)
cs_CZ: Držet skladem (v minutách)

en: Holiday Sale
cs_CZ: Prázdninová akční cena

en: Home
cs_CZ: Domů

en: Home URL.
cs_CZ: Domovská URL.

en: Home decor
cs_CZ: Bytové dekorace

en: Home, furniture, and garden
cs_CZ: Dům, nábytek a zahrada

en: Homepage
cs_CZ: Domovská stránka

en: Homepage URL
cs_CZ: URL domovské stránky

en: Homepage created
cs_CZ: Domovská stránka byla vytvořena.

en: Honduran lempira
cs_CZ: Honduraská lempira

en: Hong Kong Island
cs_CZ: Hong Kongské ostrovy

en: Hong Kong dollar
cs_CZ: Hongkongský dolar

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
cs_CZ: Snad se vrátí. Přečtěte si další informace o <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">odstraňování neúspěšných plateb</a> .

en: Hormozgan (هرمزگان)
cs_CZ: Hormozgan (Hormozgan)

en: House number and street name
cs_CZ: Číslo domu a název ulice

en: How easy was it to add a product attribute?
cs_CZ: Jak snadné bylo přidat vlastnost produktu?

en: How easy was it to add a product tag?
cs_CZ: Jak snadné bylo přidat štítek produktu?

en: How easy was it to add product category?
cs_CZ: Jak snadné bylo přidat kategorii produktu?

en: How easy was it to edit your product?
cs_CZ: Jak snadné bylo upravit produkt?

en: How easy was it to import products?
cs_CZ: Jak snadné bylo přidat produkt?

en: How easy was it to update an order?
cs_CZ: Jak snadné bylo objednávku aktualizovat?

en: How easy was it to update your settings?
cs_CZ: Jak snadné bylo aktualizovat nastavení?

en: How easy was it to use search?
cs_CZ: Jak snadné bylo použít vyhledávání?

en: How log entries are being stored.
cs_CZ: Jak se ukládají položky protokolu.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
cs_CZ: Kolik dní budou položky protokolu uchovávány, než budou automaticky smazány.

en: How many notes in the database?
cs_CZ: Kolik poznámek je v databázi?

en: How many products should be shown per row?
cs_CZ: Kolik produktů se má zobrazit na jednom řádku?

en: How many rows of products should be shown per page?
cs_CZ: Počet řádků produktů na stránce?

en: How many times the coupon can be used in total.
cs_CZ: Kolikrát může být kupon celkem použit.

en: How many times the coupon can be used per customer.
cs_CZ: Kolikrát může být kupon využit jedním zákazníkem.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
cs_CZ: Kolikrát může být kupon použit než vyprší jeho platnost.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
cs_CZ: Kolikrát tento kupon může být použit individuálním uživatelem. Používá fakturační e-mail pro neregistrované zákazníky a ID uživatele pro přihlášené uživatele.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
cs_CZ: Jak nastavit výchozí řazení produktů v katalogu?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
cs_CZ: Jaký je výchozí způsob řazení výrazů vlastnosti.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
cs_CZ: Jak by mělo být kontrolováno množství této položky, například případné limity.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
cs_CZ: Jak migrovat z Magento na WooCommerce

en: How to calculate delivery charges
cs_CZ: Jak vypočítat poplatky za doručení

en: How to customize your product catalog
cs_CZ: Jak přizpůsobit svůj produktový katalog

en: How to update your database table prefix
cs_CZ: Jak změnit váš prefix databáze

en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
cs_CZ: Dobrý den %1$s,
    
    Platební brána „%2$s“ byla právě aktivována na tomto webu:
    %3$s
    
    Pokud to bylo úmyslné, můžete tento e-mail bezpečně ignorovat a smazat.
    
    Pokud jste tuto platební bránu neaktivovali, přihlaste se prosím na své stránky a zvažte její deaktivaci zde:
    %4$s
    
    Tento e-mail byl odeslán na adresu %5$s
    
    Pozdravy,
    Vše v %6$s
    %7$s

en: Human readable label for the stat.
cs_CZ: Uživatelsky srozumitelný popisek pro statistiku.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
cs_CZ: Uživatelsky srozumitelný popisek segmentu, tedy název produktu či varianty.

en: Hungarian forint
cs_CZ: Maďarský Forint

en: Hungary
cs_CZ: Maďarsko

en: Hyogo
cs_CZ: Hjógo

en: I don't know how to get a date from a %s
cs_CZ: Nevím, jak získat datum od %s

en: I have read and agree to the website %s
cs_CZ: Přečetl/a jsem si %s a souhlasím s&nbsp;nimi

en: I plan to sell both physical and digital products
cs_CZ: Mám v plánu prodávat fyzické i virtuální produkty

en: I plan to sell digital products
cs_CZ: Mám v plánu prodávat virtuální produkty

en: I plan to sell physical products
cs_CZ: Mám v plánu prodávat fyzické produkty

en: I will also be selling products or services in person.
cs_CZ: Budu také prodávat produkty, nebo služby osobně.

en: ID is invalid.
cs_CZ: ID je neplatné.

en: ID of parent grouping.
cs_CZ: ID nadřazené skupiny.

en: ID of the note record.
cs_CZ: ID záznamu poznámky.

en: ID of the parent product, if applicable.
cs_CZ: ID nadřazeného produktu, je-li k dispozici.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
cs_CZ: ID způsobu dopravy, který poskytl sazbu.

en: ID of the shipping rate.
cs_CZ: ID sazby dopravy.

en: ID to reassign posts to.
cs_CZ: ID pro přeřazení příspěvku.

en: IDs for settings sub groups.
cs_CZ: Seznam ID pro nastavení podskupin.

en: IP Address
cs_CZ: IP adresa

en: IP address
cs_CZ: IP adresa

en: IP address for the downloader.
cs_CZ: IP adresa pro stahování.

en: IP address.
cs_CZ: IP adresa.

en: IPN email notifications
cs_CZ: IPN e-mailové notifikace

en: IPN payment completed
cs_CZ: IPN platba dokončena

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
cs_CZ: ISO kód země doručovací adresy.

en: ISO code of the country.
cs_CZ: ISO kód země.

en: ISO code or name of the state, province or district.
cs_CZ: ISO kód nebo název státu, kraje nebo okresu.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
cs_CZ: ISO kód nebo název státu, provincie či okresu doručovací adresy.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
cs_CZ: ISO3166 alpha-2 kód země.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
cs_CZ: Kód země podle normy ISO3166 alpha-2. Výchozí hodnota odpovídá zemi e-shopu.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
cs_CZ: Kód země podle normy ISO3166 alpha-2. Výchozí hodnota odpovídá zemi podnikání uložené u poskytovatele.

en: ISO4217 currency code.
cs_CZ: Kód měny ISO4217.

en: Ialomița
cs_CZ: Ialomita

en: Iași
cs_CZ: Iasi

en: Iceland
cs_CZ: Island

en: Icelandic kr&oacute;na
cs_CZ: Islandská koruna

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
cs_CZ: Pokud je platba dobírku možná jen u určitých způsobů, nastavte to zde. Pokud ji chcete povolit pro všechny způsoby, pak ponechejte pole prázdné.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
cs_CZ: Pokud jsou definovány náklady, řídí se tím, zda jsou na tyto náklady aplikovány daně.

en: If anything looks off or you have questions, feel free to contact our support team.
cs_CZ: Pokud vám něco nebude připadat v pořádku nebo budete mít dotazy, neváhejte kontaktovat náš tým podpory.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
cs_CZ: Pokud je zaškrtnuto, bude doprava zdarma k dispozici na základě částky před slevou.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
cs_CZ: Pokud je tato metoda povolena, zobrazí se v pokladně založené na blocích.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
cs_CZ: Pokud je povoleno, bude se text zobrazovat všude. Používejte pro upozornění na akce nebo reklamu pro návštěvníky!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
cs_CZ: Při správě skladu určuje, zda jsou povoleny nákupy na objednávku.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
cs_CZ: Při správě skladu, toto kontroluje, zda je povoleno objednávání produktu. Pokud ano, tak stav na skladě může být nižší než 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
cs_CZ: Pokud je to požadováno, vypočítá počty výrazů vlastnosti pro produkty v kolekci.

en: If requested, calculates taxonomy term counts for products in the collection.
cs_CZ: Pokud je to požadováno, vypočítá počty výrazů pro produkty v kolekci.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
cs_CZ: Pokud je vybrána možnost „Smazat veškerý obsah“, dotčené webhooky WooCommerce <b>nebudou</b> smazány a budou přiřazeny k ID uživatele 0.<br/>

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
cs_CZ: Pokud přímé stahování, nebo X-Accel-Redirect/X-Sendfile stažení nefunguje, systém může stále použít přesměrování. <a href="%1$s">Návod</a> pro více informací.

en: If the payment was refunded via the API.
cs_CZ: Pokud byla platba vrácena přes API.

en: If the product is downloadable.
cs_CZ: Zda jde o stahovatelný produkt.

en: If the product is virtual.
cs_CZ: Zda je produkt virtuální.

en: If the quantity is editable or fixed.
cs_CZ: Pokud je množství upravitelné nebo pevné.

en: If the variation is downloadable.
cs_CZ: Zda je varianta ke stažení.

en: If the variation is virtual.
cs_CZ: Zda je varianta virtuální.

en: If the variation is visible.
cs_CZ: Pokud je varianta viditelná.

en: If this attribute has term archive pages.
cs_CZ: Zda má tato vlastnost stránky archivu výrazů.

en: If this is a default attribute
cs_CZ: Pokud to je výchozí vlastnost

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
cs_CZ: Pokud je tato možnost zapnutá a doprava zdarma vyžaduje kupon, tento kupon ji aktivuje.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
cs_CZ: Pokud true, vypočítá hodnocení počítá pro produkty v kolekci.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
cs_CZ: Pokud je to pravda, vypočítá počty zásob u produktů v kolekci.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
cs_CZ: Pokud true, vypočítá minimální a maximální ceny produktu pro sběr.

en: If true, empty terms will not be returned.
cs_CZ: Pokud je to pravda, prázdné výrazy nebudou vráceny.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
cs_CZ: Pokud je to pravda, lze v jedné objednávce zakoupit pouze jednu položku tohoto produktu.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
cs_CZ: Pokud je tato možnost zapnutá, kupon lze použít pouze samostatně. Ostatní kupony budou z košíku odstraněny.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
cs_CZ: Je-li hodnota true, výsledná hodnota se vypočítá jako součet základní hodnoty z nadřazeného produktu a zadané hodnoty; je-li false, zadaná hodnota je výslednou hodnotou.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
cs_CZ: Pokud je hodnota nastavena na true, zrušení pobídky bude ignorováno při sledování.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
cs_CZ: Pokud je hodnota "true", poznámka se zobrazí zákazníkovi a upozorní ho. Pokud je hodnota "false", poznámka se zobrazí pouze administrátorovi.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
cs_CZ: Pokud je tato možnost zapnutá, kupon se neuplatní na produkty za akční ceny.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
cs_CZ: Pokud je pravda, tato poznámka bude přiřazena aktuálnímu uživateli. Pokud je falešná, bude poznámka přiřazena k systému.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
cs_CZ: Pokud upravujete WooCommerce šablonu, kterou jste nevytvořili, doporučujeme použít odvozenou šablonu. Viz <a href="%s" target="_blank">Jak vytvořit odvozenou šablonu</a> (anglicky)

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
cs_CZ: Pokud používáte metodu stahování X-Accel-Redirect společně se serverem NGINX, ujistěte se, že jste použili nastavení, jak je popsáno v příručce <a href='%s'>Digital / Downloadable Product Handling</a> Guide.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
cs_CZ: Pokud jste kopírovali soubor šablony, aby jste něco změnili, budete muset zkopírovat novou verzi souboru a znovu použít změny.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
cs_CZ: Pokud vytvoříte účet, uložíme vaše jméno, adresu, e-mail a telefonní číslo, které budou použity v budoucnu pro vyplnění stránky pokladny.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
cs_CZ: Pokud nastavite stránku s "Obchodními podmínkami", zákazník bude na stránce pokladny vyzván, aby s nimi souhlasil.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
cs_CZ: Pokud jste neodeslali tento požadavek vy, ignorujte tento e-mail. Pokud chcete pokračovat:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
cs_CZ: Pokud nebyl tento e-mail odeslán na váš požadavek, pak tento e-mail ignorujte. Pokud chcete pokračovat, obnovte svoje heslo pomocí níže uvedeného odkazu:

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
cs_CZ: Pokud nemáte heslo aplikace (nikoli heslo vašeho účtu), vygenerujte si heslo z %s

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
cs_CZ: Pokud najdete chybu v rámci WooCommerce jádra, můžete nás o ní informovat přes <a href="%1$s">GitHub problémy</a>. Ujistěte se, že jste si před odesláním zprávy přečetli <a href="%2$s">průvodce kontributora</a>. Chcete-li nám pomoci vyřešit váš problém, popište ho prosím co nejpodrobněji a připojte i svoji <a href="%3$s">zprávu o stavu systému</a>.

en: If you have any questions or notice anything unexpected, feel free to reach out to our support team through your account or reply to this email.
cs_CZ: Pokud budete mít dotazy nebo si všimnete něčeho neočekávaného, neváhejte kontaktovat náš tým podpory přes váš účet nebo odpovězte na tento e-mail.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
cs_CZ: Pokud jste u nás nakupovali dříve, zadejte své údaje do polí níže. Pokud jste nový zákazník přejděte prosím na fakturaci a dopravu.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
cs_CZ: Pokud máte rádi %1$s prosím ohodnoťte nás %2$s. Velice děkujeme!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
cs_CZ: Pokud chcete, můžete upravi struktu URL. Například použijte <code>shop</code>, což změní url produktu na <code>%sshop/sample-product/</code>. Nastavení ovlivní pouze url produktu, ne kategorií.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s
cs_CZ: Pokud potřebujete s objednávkou pomoci, kontaktujte nás na %s

en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
cs_CZ: Pokud potřebujete s objednávkou pomoci, kontaktujte nás na %s.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
cs_CZ: Pokud potřebujete s objednávkou pomoci, kontaktujte nás na {store_email}.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
cs_CZ: Pokud potřebujete znovu spustit Průvodce nastavením, klikněte na tlačítko níže.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
cs_CZ: Pokud potřebujete průvodce nastavením znovu povolit nebo zakázat, klikněte na tlačítko níže.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
cs_CZ: Pokud potřebujete povolit nebo zakázat seznam úkolů, klikněte na tlačítko níže.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
cs_CZ: Pokud tento atribut odstraníte, zákazníci si již nebudou moci zakoupit některé varianty tohoto produktu.

en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
cs_CZ: Pokud chcete pokračovat v nákupu, vraťte se prosím na %s a zkuste jinou metodu platby.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
cs_CZ: Pokud byste chtěli používat <span class="help_tip" data-tip="%1$s">aktuální sazby</span> od určitého dopravce (např UPS), můžete najít celou řadu možností rozšíření na WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">zde</a> .

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
cs_CZ: Pokud jste právě zadali objednávku, rychle zkontrolujte svůj e-mail na potvrzení.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
cs_CZ: Pokud váš hlavní PayPal e-mail neodpovídá PayPal e-mailu, který je vložen, vložte prosím e-mail příjemce, vašeho PayPal účtu. Tento je používán, pro validaci IPN dotazů.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
cs_CZ: Pokud váš obchod sídlí v EU, doporučujeme kromě automatických daní použít také rozšíření o DIČ pro EU. Poskytuje vaši pokladnu s polem pro shromažďování a ověřování DIČ zákazníka v EU, pokud ho má.

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Image ID.
cs_CZ: ID obrázku.

en: Image URL.
cs_CZ: URL obrázku.

en: Image alternative text.
cs_CZ: Alternativní text obrázku.

en: Image data.
cs_CZ: Data obrázku.

en: Image name.
cs_CZ: Jméno obrázku.

en: Image of the product that the review belongs to.
cs_CZ: Obrázek produktu ke kterému recenze patří.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
cs_CZ: Pozice obrázku. 0 znamená, že jde o náhledový obrázek.

en: Image size used for products in the catalog.
cs_CZ: Velikost obrázků použitá pro produkty v katalogu.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
cs_CZ: Velikost obrázku použitá pro hlavní obrázek na stránce jednoduchého produktu. Tyto obrázky zůstanou neoříznuté.

en: Image url
cs_CZ: URL obrázku

en: Images
cs_CZ: Obrázky

en: Images will be cropped into a square
cs_CZ: Obrázky budou oříznuty na čtverec

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
cs_CZ: Obrázky budou oříznuty na vámi zvolený poměr stran

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
cs_CZ: Obrázky budou zobrazovány v poměru stran, tak jak byly nahrány

en: Immediately
cs_CZ: Ihned

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
cs_CZ: Importovat <strong>produky</strong> do vašeho obchodu pomocí csv souboru.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
cs_CZ: Vložit <strong>daňové sazby</strong> do vašeho obchodu pomocí csv souboru.

en: Import Products
cs_CZ: Importovat produkty

en: Import as meta data
cs_CZ: Importovat jako meta data

en: Import complete - imported %s tax rates.
cs_CZ: Import dokončen - importováno daňových sazeb: %s.

en: Import complete!
cs_CZ: Import dokončen!

en: Import products
cs_CZ: Importovat produkty

en: Import products from a CSV file
cs_CZ: Importovat produkty z CSV souboru

en: Import tax rates
cs_CZ: Importovat daňové sazby

en: Import your products
cs_CZ: Importovat demo produkty

en: Importing
cs_CZ: Import

en: Improve our store offerings
cs_CZ: Zlepšovat nabídku našeho obchodu

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
cs_CZ: Pro používání <strong>databázové cachování</strong> společně s WooCommerce je nutné přidat %1$s do pole "Ignored Query Strings" ve <a href="%2$s">W3 Total Cache nastavení</a>.

en: In progress
cs_CZ: Probíhá

en: In reply to %s.
cs_CZ: Odpověď na %s.

en: In stock
cs_CZ: Skladem

en: In stock?
cs_CZ: Skladem?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
cs_CZ: V tomto oddíle by mělo být uvedeno, s kým sdílíte údaje a za jakým účelem. To může obsahovat, ale ne být omezeno na analýzy, marketing, platební brány, poskytovatele přepravy a vkládání třetích stran.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
cs_CZ: V tomto pododdíle by měly být uvedeny platební procesory třetích stran, které používáte k uskutečňování plateb ve vašem e-shopu, protože mohou zpracovávat osobní údaje zákazníka. Je zahrnut například PayPal, ale měli byste ho odstranit, pokud ho nepoužíváte.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Probíhá <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Probíhají <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Probíhá <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
cs_CZ: Probíhající

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
cs_CZ: Neaktivní účty jsou ty, do kterých se nikdo nepřihlásil nebo nevytvořil objednávku po nastavenou dobu. Tyto účty budou smazány a objednávky budou změněny na objednávky neregistrovaných zákazníků.

en: Inactive plugins
cs_CZ: Neaktivní pluginy

en: Inactive plugins.
cs_CZ: Neaktivní pluginy.

en: Inbox notification has been deleted
cs_CZ: Oznámení bylo smazáno

en: Inbox notification not found
cs_CZ: Oznámení nebylo nalezeno

en: Inches
cs_CZ: Palce

en: Include downloads
cs_CZ: Zahrnout stahování

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení | Účty a soukromí.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení | Pokročilý.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení | E-maily.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení | Obecné.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení | Integrace.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení | Platby.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení | Produkty.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení | Doprava.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení | Daň.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení | Viditelnost.

en: Includes all the installed plugins.
cs_CZ: Zahrnuje všechny nainstalované pluginy.

en: Includes all the installed themes.
cs_CZ: Zahrnuje všechny nainstalované šablony.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
cs_CZ: Zahrnuje všechna nastavení v WooCommerce | Nastavení.

en: Includes onboarding configuration options
cs_CZ: Zahrnuje možnosti nastavení zprovoznění

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
cs_CZ: Zahrnout konfigurace úloh WooCommerce.

en: Including tax
cs_CZ: Včetně daně

en: Incompatible webhooks warning
cs_CZ: Upozornění na nekompatibilní webhooky

en: Incompatible with '%s'
cs_CZ: Nekompatibilní s '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
cs_CZ: Nekompatibilní s funkcemi WooCommerce

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
cs_CZ: Zvýšit aktuální cenu o (fixní hodnota nebo %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
cs_CZ: Zvýšit stávající akční cenu (pevná částka nebo %):

en: Increase existing stock by:
cs_CZ: Zvýšit aktuální stav skladu o:

en: Increase quantity of %s
cs_CZ: Zvyšte množství %s

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
cs_CZ: Zvýšit běžné ceny (pevná částka nebo procento)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
cs_CZ: Navýšit akční ceny (pevná částka nebo procento)

en: Increasing memory allocated to PHP
cs_CZ: Zvýšení paměti přidělené na PHP

en: India
cs_CZ: Indie

en: Indian rupee
cs_CZ: Indická rupie

en: Indicates the order that will appear in queries.
cs_CZ: Označuje pořadí, ve kterém se objeví v dotazech.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
cs_CZ: Označuje, zda by všechny podmínky měly platit pro výsledný soubor, nebo zda některá z nich postačuje. Shoda ovlivňuje následující parametry: products, orders, username, ip_address.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
cs_CZ: Označuje, zda by všechny podmínky měly platit pro výsledný soubor, nebo zda některá z nich postačuje. Shoda ovlivňuje následující parametry: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, category

en: Individual use only
cs_CZ: Nelze kombinovat

en: Indonesian rupiah
cs_CZ: Indonéská rupie

en: Industry.
cs_CZ: Průmysl.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
cs_CZ: Detekována nekonečná smyčka, přerušeno. Nebyly nalezeny žádné chyby.

en: Info
cs_CZ: Informace

en: Information about the operating system your server is running.
cs_CZ: Informace o operačním systému serveru.

en: Information about the product's availability.
cs_CZ: Informace o dostupnosti produktu.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
cs_CZ: Informace o webovém serveru, který aktuálně hostuje Vaše stránky.

en: Insert file URL
cs_CZ: Vložte URL souboru

en: Insert into product
cs_CZ: Vložit do produktu

en: Insert into product form
cs_CZ: Vložit do formuláře produktu

en: Insert row
cs_CZ: Vložit řádek

en: Install Woo mobile app
cs_CZ: Nainstalujte mobilní aplikaci Woo

en: Install plugins
cs_CZ: Nainstalovat pluginy

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
cs_CZ: Nainstalujte mobilní aplikaci WooCommerce pro správu objednávek, přijímání oznámení o prodeji a zobrazení klíčových metrik - ať jste kdekoli.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
cs_CZ: Datum instalace mobilní aplikace WooCommerce.

en: Installed
cs_CZ: Instalované

en: Installed Extensions without a Subscription
cs_CZ: Nainstalovaná rozšíření bez předplatného

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
cs_CZ: Nainstalovaná verze nebyla testována s aktivní verzí WooCommerce %s

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
cs_CZ: ID instance způsobu dopravy, který poskytl sazbu.

en: Instance ID.
cs_CZ: ID instance.

en: Instantly send tracking to your customers
cs_CZ: Okamžitě odesílat sledovací číslo zásilky zákazníkům

en: Instructions
cs_CZ: Instrukce

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
cs_CZ: Instrukce, které budou přidány na stránku s poděkovaním a do e-mailů.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
cs_CZ: Instrukce, které budou přidány na děkovací stránku.

en: Insufficient privileges to export products.
cs_CZ: Nedostatečná oprávnění pro export produktů.

en: Insufficient privileges to import products.
cs_CZ: Nedostatečná oprávnění pro import produktů.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
cs_CZ: Integrujte svůj obchod WooCommerce s více než 5000 cloudovými aplikacemi a službami ještě dnes. Důvěřuje více než 11 000 uživatelům.

en: Integration
cs_CZ: Integrace

en: Integration "%s" is not registered.
cs_CZ: Integrace "%s" není registrována.

en: Integration registry requires an identifier.
cs_CZ: Registr integrací vyžaduje identifikaci.

en: Integrations
cs_CZ: Intergrace

en: Internal server error
cs_CZ: Interní chyba serveru

en: International
cs_CZ: Mezinárodní

en: International Standard Book Number
cs_CZ: Mezinárodní standardní číslo knihy

en: International flat rate (legacy)
cs_CZ: Mezinárodní doručení (zastaralé)

en: Interval subtotals.
cs_CZ: Intervalové mezisoučty.

en: Intro
cs_CZ: Úvod

en: Invalid %s provided.
cs_CZ: Bylo zadáno neplatné %s.

en: Invalid ID.
cs_CZ: Neplatné ID.

en: Invalid Rate ID.
cs_CZ: Neplatné ID sazby.

en: Invalid URL %s.
cs_CZ: Neplatná URL %s.

en: Invalid action - must be a recurring action.
cs_CZ: Neplatná akce - musí to být opakující se akce.

en: Invalid action ID. No status found.
cs_CZ: Neplatné ID akce. Žádný stav nebyl nalezen.

en: Invalid admin note
cs_CZ: Neplatná poznámka admina

en: Invalid attribute ID.
cs_CZ: Neplatné ID atributu.

en: Invalid billing email address
cs_CZ: Neplatná fakturační e-mailová adresa

en: Invalid billing email provided.
cs_CZ: Byl zadán neplatný fakturační e-mail.

en: Invalid brand ID.
cs_CZ: Neplatné ID značky.

en: Invalid brand slug.
cs_CZ: Neplatná zkratka značky.

en: Invalid catalog visibility option.
cs_CZ: Neplatné nastavení viditelnosti katalogu.

en: Invalid category ID.
cs_CZ: Neplatné ID kategorie.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
cs_CZ: Byl zadán neplatný kód země. Musí to být jeden z: %s

en: Invalid coupon
cs_CZ: Neplatný kupon

en: Invalid coupon code
cs_CZ: Neplatný kód kuponu

en: Invalid coupon code.
cs_CZ: Neplatný kupon.

en: Invalid coupon.
cs_CZ: Neplatný kupon.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
cs_CZ: Z košíku byly odstraněny neplatné kupony: "%s"

en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
cs_CZ: Z objednávky byly odstraněny neplatné kupóny: „%s“

en: Invalid currency code
cs_CZ: Neplatný kód měny

en: Invalid customer query.
cs_CZ: Neplatné uživatelské query.

en: Invalid customer.
cs_CZ: Neplatný zákazník.

en: Invalid data store.
cs_CZ: Neplatné datové úložiště.

en: Invalid date provided.
cs_CZ: Zadáno neplatné datum.

en: Invalid discount amount.
cs_CZ: Neplatná výše slevy.

en: Invalid discount type.
cs_CZ: Neplatný typ slevy.

en: Invalid download link.
cs_CZ: Neplatný odkaz ke stažení.

en: Invalid download log: no ID.
cs_CZ: Chyba logu stahování: žádné ID.

en: Invalid download log: not found.
cs_CZ: Chyba logu stahování: nenalezeno.

en: Invalid download.
cs_CZ: Neplatné stahování.

en: Invalid email
cs_CZ: Neplatný e-mail

en: Invalid email address
cs_CZ: Neplatná e-mailová adresa

en: Invalid email address provided for sender settings
cs_CZ: V nastavení odesílatele byla zadána neplatná e-mailová adresa

en: Invalid email address restriction.
cs_CZ: Neplatné omezení e-mailové adresy.

en: Invalid email address.
cs_CZ: Neplatná e-mailová adresa.

en: Invalid email type.
cs_CZ: Neplatný typ e-mailu.

en: Invalid entity ID.
cs_CZ: Neplatné ID entity.

en: Invalid entity type.
cs_CZ: Neplatný typ entity.

en: Invalid field
cs_CZ: Neplatné pole

en: Invalid field.
cs_CZ: Neplatné pole.

en: Invalid file type for a CSV import.
cs_CZ: Neplatný formát CSV-souboru pro import

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
cs_CZ: Neplatný typ souboru. Importer podporuje CSV a TXT soubory.

en: Invalid fulfillment ID.
cs_CZ: Neplatné ID expedice.

en: Invalid fulfillment or meta.
cs_CZ: Neplatná expedice zásilky nebo metadata.

en: Invalid fulfillment status.
cs_CZ: Neplatný stav expedice zásilky.

en: Invalid fulfillment.
cs_CZ: Neplatná expedice zásilky.

en: Invalid image: %s
cs_CZ: Neplatný obrázek: %s

en: Invalid item.
cs_CZ: Neplatná položka.

en: Invalid items
cs_CZ: Neplatné položky

en: Invalid layout template ID.
cs_CZ: Neplatné ID šablony rozvržení.

en: Invalid maximum spend value.
cs_CZ: Neplatná hodnota maximální útraty.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
cs_CZ: Neplatný klíč klauzule meta_query: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
cs_CZ: Neplatná nonce - nonce již byla využita.

en: Invalid nonce verification
cs_CZ: Neplatné ověření nonce

en: Invalid nonce.
cs_CZ: Neplatná nonce.

en: Invalid onboarding step ID.
cs_CZ: Neplatné ID kroku zprovoznění.

en: Invalid onboarding step data.
cs_CZ: Neplatná data kroku zprovoznění.

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
cs_CZ: Neplatné nebo duplicitní GTIN, UPC, EAN nebo ISBN.

en: Invalid or duplicated SKU.
cs_CZ: Neplatné nebo duplicitní SKU.

en: Invalid or missing payment token fields.
cs_CZ: Neplatná nebo chybějící hodnota pole tokenu platby.

en: Invalid order
cs_CZ: Neplatná objednávka

en: Invalid order ID or key provided.
cs_CZ: Bylo zadáno neplatné ID objednávky nebo klíč.

en: Invalid order ID.
cs_CZ: Neplatné ID objednávky.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
cs_CZ: Neplatná ID objednávek ve volání read_multiple()

en: Invalid order item.
cs_CZ: Neplatná položka objednávky.

en: Invalid order refund ID.
cs_CZ: Neplatné ID vrácení objednávky.

en: Invalid order type: %s.
cs_CZ: Neplatný typ objednávky: %s.

en: Invalid order.
cs_CZ: Neplatná objednávka.

en: Invalid parameter(s): %s
cs_CZ: Neplatný(é) parametr(y): %s

en: Invalid parameter.
cs_CZ: Neplatný parametr.

en: Invalid parent ID
cs_CZ: Neplatné ID nadřazené položky

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
cs_CZ: Neplatné heslo. Vygenerujte nový z %s.

en: Invalid path provided.
cs_CZ: Poskytnutá cesta není platná.

en: Invalid payment gateway.
cs_CZ: Neplatná platební brána.

en: Invalid payment method.
cs_CZ: Neplatný způsob platby.

en: Invalid payment result received from payment method.
cs_CZ: Způsob platby vrátil neplatný výsledek.

en: Invalid payment token.
cs_CZ: Neplatný token platby.

en: Invalid permission ID.
cs_CZ: Neplatné ID oprávnění.

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
cs_CZ: V pravidle aktivovaných pluginů je uvedena neplatná zkratka pluginu.

en: Invalid plugin.
cs_CZ: Neplatný plugin.

en: Invalid post
cs_CZ: Neplatný příspěvek

en: Invalid post ID.
cs_CZ: Neplatné ID příspěvku.

en: Invalid product
cs_CZ: Neplatný produkt

en: Invalid product ID
cs_CZ: Neplatné ID produktu

en: Invalid product ID %d.
cs_CZ: Neplatné ID produktu %d.

en: Invalid product ID.
cs_CZ: Neplatné ID produktu.

en: Invalid product object.
cs_CZ: Neplatný objekt produktu.

en: Invalid product review ID.
cs_CZ: Neplatné ID recenze produktu.

en: Invalid product selected.
cs_CZ: Vybrán neplatný produkt.

en: Invalid product slug.
cs_CZ: Neplatná zkratka produktu.

en: Invalid product tax status.
cs_CZ: Neplatný status daně produktu.

en: Invalid product type.
cs_CZ: Neplatný typ produktu.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
cs_CZ: Neplatný typ produktu: dané ID neodpovídá variantě produktu.

en: Invalid product.
cs_CZ: Neplatný produkt.

en: Invalid rate
cs_CZ: Neplatná sazba

en: Invalid refund amount
cs_CZ: Neplatná částka vrácení

en: Invalid refund amount.
cs_CZ: Neplatná hodnota refundace.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
cs_CZ: Neplatná žádost. Předejte prosím parametr shody.

en: Invalid resource ID.
cs_CZ: Neplatné ID zdroje.

en: Invalid resource id for reassignment.
cs_CZ: Neplatné id zdroje pro přeřazení.

en: Invalid resource id.
cs_CZ: Neplatné ID zdroje.

en: Invalid response from data store.
cs_CZ: Neplatná odpověď z úložiště dat.

en: Invalid review ID.
cs_CZ: Neplatné ID recenze.

en: Invalid review content.
cs_CZ: Neplatný obsah recenze.

en: Invalid role
cs_CZ: Neplatná role

en: Invalid schedule. Cannot save action.
cs_CZ: Neplatný plán. Akci nelze uložit.

en: Invalid scope %s
cs_CZ: Neplatný rozsah %s

en: Invalid setting group.
cs_CZ: Neplatná skupina nastavení.

en: Invalid setting.
cs_CZ: Neplatné nastavení.

en: Invalid shipping method!
cs_CZ: Neplatný způsob dopravy!

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
cs_CZ: Neplatný podpis - selhalo řazení parametrů.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
cs_CZ: Neplatný podpis - poskytnutý podpis nesouhlasí.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
cs_CZ: Neplatný podpis - způsob podpisu je neplatný.

en: Invalid slug.
cs_CZ: Neplatná zkratka

en: Invalid suggestion ID.
cs_CZ: Neplatné ID doporučení.

en: Invalid table id: %s.
cs_CZ: Neplatné ID tabulky: %s.

en: Invalid tax class
cs_CZ: Neplatná sazba daně

en: Invalid taxonomy: %s.
cs_CZ: Neplatná taxonomie: %s.

en: Invalid theme %s.
cs_CZ: Neplatná šablona %s.

en: Invalid timestamp.
cs_CZ: Neplatné časové razítko.

en: Invalid tool ID.
cs_CZ: Neplatné ID nástroje.

en: Invalid user ID.
cs_CZ: Neplatné ID uživatele.

en: Invalid user.
cs_CZ: Neplatný uživatel.

en: Invalid username or email.
cs_CZ: Nesprávné uživatelské jméno nebo e-mail.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
cs_CZ: Neplatná hodnota pro parametr select nebo count. Akce nelze dotazovat.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
cs_CZ: Neplatná hodnota zaúčtovaná za %1$s. Povolené hodnoty: %2$s

en: Invalid value posted for %s
cs_CZ: Neplatná hodnota pro %s

en: Invalid variation ID
cs_CZ: Neplatné ID varianty

en: Invalid webhook ID.
cs_CZ: Neplatné ID webhooku.

en: Invalid webhook.
cs_CZ: Neplatný webhook.

en: Inventory
cs_CZ: Sklad

en: Invoice prefix
cs_CZ: Prefix faktury

en: Ionian Islands
cs_CZ: Jónské ostrovy

en: Iranian rial
cs_CZ: Íránský riál

en: Iranian toman
cs_CZ: Íránský túmán

en: Iraq
cs_CZ: Irák

en: Iraqi dinar
cs_CZ: Irácký dinár

en: Ireland
cs_CZ: Irsko

en: Is DomDocument class enabled?
cs_CZ: Je třída DomDocument povolena?

en: Is GZip enabled?
cs_CZ: Je GZip povoleno?

en: Is HPOS enabled?
cs_CZ: Je HPOS povolen?

en: Is HPOS sync enabled?
cs_CZ: Je HPOS sync povolen?

en: Is SUHOSIN installed?
cs_CZ: Je nainstalován SUHOSIN?

en: Is SoapClient class enabled?
cs_CZ: Je třída SoapClient povolena?

en: Is WordPress debug mode active?
cs_CZ: Je aktivní WordPress režim ladění?

en: Is WordPress multisite?
cs_CZ: Je WordPress multisite?

en: Is a global attribute?
cs_CZ: Je vlastnost globální?

en: Is data sync enabled for HPOS?
cs_CZ: Je pro HPOS povolena synchronizace dat?

en: Is featured?
cs_CZ: Je doporučený?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
cs_CZ: Je povoleno fsockopen/cURL?

en: Is log directory writable?
cs_CZ: Je složka logu zapisovatelná?

en: Is logging enabled?
cs_CZ: Je povoleno protokolování?

en: Is mbstring enabled?
cs_CZ: Je mbstring povolen?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
cs_CZ: Je obchod připojen k WooCommerce.com?

en: Is the connection to your store secure?
cs_CZ: Je spojení s vaším obchodem bezpečné?

en: Is the customer a paying customer?
cs_CZ: Je zákazník platící?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
cs_CZ: Je denní úloha cron aktivní, kdy se spustí příště?

en: Is the product in stock?
cs_CZ: Je produkt na skladě?

en: Is the product on sale?
cs_CZ: Je produkt za akční cenu?

en: Is the product purchasable?
cs_CZ: Je produkt zakoupitelný?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
cs_CZ: Je zboží na skladě doobjednáno? To také vrátí nepravdivou hodnotu, pokud jsou oznámení o nevyřízeném stavu vypnuta.

en: Is this theme a block theme?
cs_CZ: Je tato šablona bloková?

en: Is this theme a child theme?
cs_CZ: Je toto odvozená šablona?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
cs_CZ: Je vaše stránka napojena na WooCommerce.com?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
cs_CZ: Vynucuje váš web používání adresářů ke stažení schválených produktů?

en: Isle of Man
cs_CZ: Ostrov Man

en: Israel
cs_CZ: Izrael

en: Israeli new shekel
cs_CZ: Izraelský šekel

en: Istria County
cs_CZ: Istrijská župa

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
cs_CZ: Zdá se, že chybí jedna nebo více databázových tabulek. Snažím se znovu o vytvoření.

en: It has <mark class="fulfillment-status">no fulfillments</mark> yet.
cs_CZ: Zatím nemá <mark class="fulfillment-status">žádné expedice zásilky</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Fulfilled</mark>.
cs_CZ: Bylo <mark class="fulfillment-status">Vyřízeno</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Partially fulfilled</mark>.
cs_CZ: Bylo <mark class="fulfillment-status">Částečně vyřízeno</mark>.

en: It is currently <mark class="fulfillment-status">Unfulfilled</mark>.
cs_CZ: Aktuálně <mark class="fulfillment-status">Nevyřízeno</mark>.

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
cs_CZ: Nebylo možné určit platný čas ukončení: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
cs_CZ: Po poslední aktualizaci nebylo možné synchronizovat stažené adresáře.

en: It's back in stock!
cs_CZ: Je opět skladem!

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
cs_CZ: Je čas slavit – jste připraveni spustit svůj obchod! Woo! Klepnutím na tlačítko zobrazíte náhled svého obchodu a zveřejníte jej.

en: Italy
cs_CZ: Itálie

en: Item
cs_CZ: Položka

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
cs_CZ: Zásoby položky č. %s vzrostly z %s na %s.

en: Item ID.
cs_CZ: ID položky.

en: Item moved down
cs_CZ: Položka přesunuta níže

en: Item moved up
cs_CZ: Položka přesunuta výše

[ctx: Item name in quotes]
en: &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ: &bdquo;%s&ldquo;

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Celkové částky položky poskytované s použitím nejmenší jednotky měny.

en: Itemized
cs_CZ: Podle položek

en: Items
cs_CZ: Položky

en: Items Purchased
cs_CZ: Zakoupené položky

en: Items Subtotal:
cs_CZ: Mezisoučet položek:

en: Items sold
cs_CZ: Prodané produkty

en: Items sold.
cs_CZ: Prodané produkty.

en: Ivory Coast
cs_CZ: Pobřeží slonoviny

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
cs_CZ: Částečná shoda JSON není ve vašem prostředí podporována. Zkontrolujte prosím svou verzi MySQL/MariaDB.

en: Jamaica
cs_CZ: Jamajka

en: Jamaican dollar
cs_CZ: Jamajský dolar

en: Japan
cs_CZ: Japonsko

en: Japanese yen
cs_CZ: Japonský Yen

en: Jersey pound
cs_CZ: Jerseyská libra

en: Jetpack is not connected.
cs_CZ: Jetpack není připojen.

en: Jetpack is not installed or active.
cs_CZ: Jetpack není nainstalován nebo aktivní.

en: Join the "{product_name}" waitlist.
cs_CZ: Přihlaste se na čekací listinu „{product_name}“.

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
cs_CZ: Přidejte se k 16-ti milionům zákazníků, kteří používají MailChimp. Synchronizujte seznamy a ukládejte data pro zasílání automatických e-mailů a cílení kampaní.

en: Join the community
cs_CZ: Připojte se ke komunitě

en: Jordanian dinar
cs_CZ: Jordánský dinár

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
cs_CZ: Jen pro informaci &mdash; Vaše objednávka č. %s byla přijata a je nyní zpracovávána:

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
cs_CZ: Rádi bychom vám oznámili &mdash; vaši objednávku jsme obdrželi a nyní ji zpracováváme.

en: Kahramanmaraş
cs_CZ: Kahramanmaras

en: Karabük
cs_CZ: Karabuk

en: Karlovac County
cs_CZ: Karlovacká župa

en: Kavango East
cs_CZ: Východní Kavango

en: Kavango West
cs_CZ: Západní Kavango

en: Kazakhstan
cs_CZ: Kazachstán

en: Kazakhstani tenge
cs_CZ: Kazašské tenge

en: Keep dry with 50% off rain jackets
cs_CZ: Zůstaňte v suchu s 50% slevou na pláštěnky

en: Keep legacy template
cs_CZ: Zachovat starší verzi šablony

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
cs_CZ: Informujte své zákazníky pomocí upozornění na sledování.

en: Keep your store online with full security and backups
cs_CZ: Udržujte svůj obchod online s plným zabezpečením a zálohami

en: Kenya
cs_CZ: Keňa

en: Kenyan shilling
cs_CZ: Keňský šilink

en: Key
cs_CZ: Klíč

en: Key details
cs_CZ: Detaily klíče

en: Key for the data being registered must be a string
cs_CZ: Klíčem pro registrovaná data musí být řetězec

en: Kharkivshchyna
cs_CZ: Charkovská oblast

en: Khersonshchyna
cs_CZ: Chersonská oblast

en: Khmelnychchyna
cs_CZ: Chmelnycká oblast

en: Kilograms
cs_CZ: Kilogramy

en: Kirovohradschyna
cs_CZ: Kirovohradská oblast

en: Klarna Checkout
cs_CZ: Klarna pokladna

en: Klarna Checkout for WooCommerce
cs_CZ: Klarna Checkout pro WooCommerce

en: Klarna Payments
cs_CZ: Klarna platby

en: Klarna Payments for WooCommerce
cs_CZ: Klarna Payments pro WooCommerce

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
cs_CZ: Provincie Kohgiluyeh a BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Koprivnica-Križevci County
cs_CZ: Koprivnicko-križevacká župa

en: Krapina-Zagorje County
cs_CZ: Krapinsko-zagorská župa

en: Kurdistan / کردستان)
cs_CZ: Kurdistán / کردستان)

en: Kuwaiti dinar
cs_CZ: Kuvajtský dinár

en: Kyiv
cs_CZ: Kyjev

en: Kyivshchyna
cs_CZ: Kyjevská oblasť

en: Kyoto
cs_CZ: Kjóto

en: Kyrgyzstan
cs_CZ: Kyrgistán

en: Kyrgyzstani som
cs_CZ: Kyrgyzský som

en: Kütahya
cs_CZ: Kutahya

en: Kırıkkale
cs_CZ: Kirikkale

en: Kırşehir
cs_CZ: Kirsehir

en: L/W/H
cs_CZ: D/Š/V

en: LOCAL LOVE
cs_CZ: LOKÁLNÍ LÁSKA

en: Ladakh
cs_CZ: Ladak

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Lao kip
cs_CZ: Lao Kip

en: Last 7 days
cs_CZ: Posledních 7 dní

en: Last Active
cs_CZ: Naposledy aktivní

en: Last access
cs_CZ: Poslední přístup

en: Last month
cs_CZ: Minulý měsíc

en: Last name
cs_CZ: Příjmení

en: Last name (optional)
cs_CZ: Příjmení (volitelné)

en: Last name.
cs_CZ: Příjmení.

en: Last order
cs_CZ: Poslední objednávka

en: Last order ID.
cs_CZ: ID poslední objednávky.

en: Last order data.
cs_CZ: Data poslední objednávky.

en: Last page
cs_CZ: Poslední stránka

en: Last warning, are you sure?
cs_CZ: Poslední varování, jste si jisti?

en: Latest
cs_CZ: Nejnovější

en: Latest available plugin version.
cs_CZ: Poslední dostupná verze pluginu.

en: Latest version of theme.
cs_CZ: Poslední verze šablony.

en: Latvia
cs_CZ: Lotyšsko

en: Launch your store
cs_CZ: Spusťte svůj obchod

en: Leaderboard ID.
cs_CZ: ID žebříčku.

en: Learn More
cs_CZ: Dozvědět se více

en: Learn about new products and discounts
cs_CZ: Informujte se o nových produktech a slevách

en: Learn how to update
cs_CZ: Zjistěte, jak aktualizovat

en: Learn how to upgrade
cs_CZ: Zjistit, jak vylepšit

en: Learn more
cs_CZ: Dozvědět se více

en: Learn more about coupons
cs_CZ: Zjistit více o kuponech

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
cs_CZ: Další informace o tom, jak sledování využití funguje, a jak budete pomáhat najdete v naší <a href="%1$s" target="_blank">dokumentaci ke sledování využití</a> .

en: Learn more about orders
cs_CZ: Zjistit více o objednávkách

en: Learn more about shipping zones
cs_CZ: Zjistěte více o zónách dopravy

en: Learn more about templates
cs_CZ: Dozvědět se více o šablonách

en: Learn more about updates
cs_CZ: Zjistit více o aktualizacích

en: Learn more here
cs_CZ: Další informace najdete zde.

en: Learn more link .
cs_CZ: Další informace odkaz.

en: Leave a Reply to %s
cs_CZ: Odpovědět na %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
cs_CZ: Nechte prázdné pro neomezené opětovné stahování.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
cs_CZ: Chcete-li zakázat načítání doporučených rozšíření z WooCommerce.com, ponechte toto pole nezaškrtnuté.

en: Lebanese pound
cs_CZ: Libanonská libra

en: Lebanon
cs_CZ: Libanon

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Left with space
cs_CZ: Vlevo s mezerou

en: Legacy
cs_CZ: Dědictví

en: Legacy API enabled
cs_CZ: Starší verze API je aktivní

en: Legacy API v3 (deprecated)
cs_CZ: Původní API v3 (není nadále podporováno)

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
cs_CZ: Legacy API v3 (⚠️ NENÍ DOSTUPNÉ)

en: Legacy REST API enabled?
cs_CZ: Je starší verze REST API aktivní?

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
cs_CZ: Původní způsoby doručení (Poštou při platbě předem, Mezinárodní doručení, Osobní odběr, Místní doručení, a Doprava zdarma) již nejsou podporovány, ale zatím budou fungovat. <b><em>V budoucích verzích WooCommerce však budou odstraněny</em></b>. Doporučujeme je co nejdříve deaktivovat a nastavit nové způsoby s využitím doručovacích zón.

en: Length
cs_CZ: Délka

en: Length (%s)
cs_CZ: Délka (%s)

en: Length x width x height in decimal form
cs_CZ: Délka x šířka x výška v desetinném tvaru

en: Lesotho loti
cs_CZ: Lesothský loti

en: Let customers know once their POS order is complete.
cs_CZ: Informujte zákazníky o dokončení jejich objednávky z místa prodeje.

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
cs_CZ: Informujte zákazníky, až jim bude částečně nebo zcela vrácena částka za jejich objednávku z místa prodeje.

en: Let customers sign up to be notified when products in your store are restocked.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům zaregistrovat se k odběru upozornění, když budou produkty ve vašem obchodě znovu naskladněny.

en: Let customers sign up to be notified when this product is restocked
cs_CZ: Umožněte zákazníkům zaregistrovat se k odběru upozornění, až bude tento produkt znovu naskladněn.

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
cs_CZ: Dejte zákazníkům vědět, že váš web nebo jeho část je ve výstavbě.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
cs_CZ: Nechte své zákazníky platit při doručení — hotově nebo jinými způsoby platby.

en: Let's go
cs_CZ: Pojďme na to

en: Let's go!
cs_CZ: Jdeme na to!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
cs_CZ: Umožní vám zpoplatnit dopravu pevnou sazbou.

en: Level
cs_CZ: Úroveň

en: Level threshold
cs_CZ: Úroveň prahu

en: Liberia
cs_CZ: Liberie

en: Liberian dollar
cs_CZ: Liberijský dolar

en: Libertador General Bernardo O'Higgins
cs_CZ: Libertador generál Bernardo O'Higgins

en: Libya
cs_CZ: Libye

en: Libyan dinar
cs_CZ: Libyjský dinár

en: Liechtenstein
cs_CZ: Lichtenštejnsko

en: Lifetime Subscription
cs_CZ: Doživotní předplatné

en: Lika-Senj County
cs_CZ: Licko-senjská župa

en: Limit meta_data to specific keys.
cs_CZ: Omezte meta_data na konkrétní klíče.

en: Limit purchases to 1 item per order
cs_CZ: Omezit nákup na 1 položku na objednávku

en: Limit response to objects excluding emails.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty kromě e-mailů.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty kromě specifických zemí.

en: Limit response to objects excluding specific names.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty kromě specifických názvů.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty kromě specifických uživatelských jmen.

en: Limit response to objects including emails.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty včetně e-mailů.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty, které jsou naposledy aktivní po (nebo v) daném datovém čase kompatibilním s normou ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty, které byly naposledy aktivní před (nebo v) daném datovém čase kompatibilním s normou ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
cs_CZ: Omezit odpověď na objekty naposledy aktivní mezi dvěma daným datovým typem kompatibilním s ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty registrované po (nebo na) dané době, kdy je kompatibilní s NORMOu ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty registrované před (nebo na) daném datovém čase kompatibilním s normou ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty, které nemají zadanou adresu IP.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty, které nemají zadané ID zákazníka.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty, které nemají zadané ID uživatele.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty, které mají zadanou adresu IP.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
cs_CZ: Omezte odpověď na objekty, které mají zadané ID zákazníka.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty, které mají zadané ID uživatele.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty zákazníkem obsahujícím hledaný výraz. Prohledá pole poskytnuté pomocí `searchby`.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty s celkovou útratou objednávky mezi dvěma danými čísly.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty s celkovou útratou objednávky větší nebo rovnou danému počtu.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty s celkovou útratou objednávky menší nebo rovno danému počtu.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty s průměrnou objednávkou mezi dvěma danými čísly.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty s průměrnou objednávkou vyšší nebo rovnou danému počtu.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty s průměrným pořadím utratit menší nebo rovno danému číslu.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty s počtem objednávek mezi dvěma zadanými celými čísly.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty s počtem objednávek větším nebo rovným danému celému číslu.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
cs_CZ: Omezit odezvu na objekty s počtem objednávek menším nebo rovným danému celému číslu.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty s poslední objednávkou po (nebo na) dané době kompatibilní s ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty s poslední objednávkou před (nebo na) dané iso8601 kompatibilní datetime.

en: Limit response to objects with specific countries.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty se specifickými zeměmi.

en: Limit response to objects with specific names.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty se specifickými názvy.

en: Limit response to objects with specific usernames.
cs_CZ: Omezte odezvu na objekty pomocí specifických uživatelských jmen.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
cs_CZ: Omezit odpovědi na recenze publikované po zadaném datu (ve formátu ISO8601).

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
cs_CZ: Omezte odezvu na prostředky vytvořené před daným datem kompatibilního s ISO8601.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
cs_CZ: Omezte odezvu na zdroje upravené po daném datu kompatibilním s ISO8601.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
cs_CZ: Omezte odezvu na zdroje upravení před daným datem kompatibilního s ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
cs_CZ: Omezit odpověď na zdroje publikované po zadaném datu (ve formátu ISO8601).

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
cs_CZ: Omezit odpověď na zdroje publikované před zadaným datem (ve formátu ISO8601).

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
cs_CZ: Omezit odpovědi na recenze publikované před zadaným datem (ve formátu ISO8601).

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
cs_CZ: Omezit odpověď na určitá pole. Ve výchozím stavu se vrací všechna pole.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
cs_CZ: Omezit odpověď na konkrétní sestavy statistik. Povolené hodnoty: %s.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na všechny položky mimo těch s určitým nadřazeným ID.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
cs_CZ: Omezit výsledek na všechny položky, které mají v taxonomii kategorií přiřazen zadaný výraz.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
cs_CZ: Omezit výsledek na všechny položky, které mají v taxonomii daní přiřazen zadaný výraz.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
cs_CZ: Omezit výsledky na kupony přiřazené ke konkrétním ID kuponů.

en: Limit result set to downloadable product variations.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na stahovatelné varianty produktu.

en: Limit result set to downloadable products.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty ke stažení.

en: Limit result set to featured products.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na doporučené produkty.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na položky přiřazené k typu skladové sestavy.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na položky, kterým je přiřazena jedna nebo více daňových sazeb.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
cs_CZ: Omezit výsledky na položky, které nemají přiřazeny zadané kupon(y).

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
cs_CZ: Omezte sadu výsledků na položky, které nemají zadané ID objednávky.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
cs_CZ: Omezit výsledek na položky, které nemají zadaný stav objednávky.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
cs_CZ: Omezte sadu výsledků na položky, které nemají nadřazené produkty.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
cs_CZ: Omezte sadu výsledků na položky, kterým nejsou přiřazeny zadané produkty.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
cs_CZ: Omezit hodnotu výsledků na položky, které nemají přiřazenou zadanou daňovou sazbu.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
cs_CZ: Omezit hodnotu výsledků na položky, které nemají nadefinované a přiřazené varianty.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
cs_CZ: Omezit výsledky na položky, kterým jsou přiřazeny zadané kupon(y).

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
cs_CZ: Omezte sadu výsledků na položky, které mají zadané ID objednávky.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
cs_CZ: Omezit výsledek na položky, které mají zadaný stav objednávky.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
cs_CZ: Omezit výsledek na položky, které mají definovaný nadřazený produkt.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na položky, kterým jsou přiřazeny zadané produkty.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
cs_CZ: Omezte hodnotu výsledků na položky, u kterých je přiřazeno zadané ID sazby.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
cs_CZ: Omezit hodnotu výsledek na položky, které mají přiřazenu zadanou daňovou sazbu.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
cs_CZ: Omezit hodnotu výsledků na položky, které mají nadefinované a přiřazené varianty.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na objednávky určitého zákazníka.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na objednávky s určitým produktem.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na objednávky s určitým stavem.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na objednávky vytvořené přes určité zdroje (např. pokladna, administrace).

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
cs_CZ: Omezit výsledek na objednávky odpovídající části čísla objednávky.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
cs_CZ: Omezit hodnotu výsledků na objednávky, které neobsahuji produkty s vybranými vlastnostmi.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
cs_CZ: Omezte sadu výsledků na položky, které mají zadaný typ zákazníka

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
cs_CZ: Omezit hodnotu výsledků na objednávky, které obsahují produkty s vybranými vlastnostmi.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na objednávky, které mají konkrétní stavy.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na varianty produktů v jakémkoli z těchto stavů.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
cs_CZ: Omezit výsledky na produkty přiřazené ke skupině ID nebo zkratek značek, oddělených čárkami.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
cs_CZ: Omezit výsledky na produkty přiřazené ke skupině ID nebo zkratek kategorií, oddělených čárkami.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
cs_CZ: Omezit výsledky na produkty přiřazené ke skupině ID nebo zkratek štítků, oddělených čárkami.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
cs_CZ: Omezit výsledky na produkty přiřazené ke skupině ID nebo zkratek taxonomií, oddělených čárkami.

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty, kterým bylo přiřazeno konkrétní ID značky.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty s určitým ID kategorie.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty s určitým ID třídy dopravy.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty s určitým stavem.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty s určitým ID štítku.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty určitého typu.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků produktů na základě maximální ceny poskytované za použití nejmenší jednotky měny.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na základě maximální ceny produktů.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty na základě minimální ceny poskytované za použití nejmenší jednotky měny.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na základě minimální ceny produktů.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty, které jsou nebo nejsou skladem.

en: Limit result set to products on sale.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty za akční ceny.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty, kterých je málo nebo nejsou skladem. (zastaralé)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
cs_CZ: Omezit výsledek nastavený na produkty s určitým průměrným hodnocením.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty s určitým katalogovým číslem.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty s určitým ID výrazu vlastnosti (vyžaduje přiřazenou vlastnost).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty s určitou vlastností.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
cs_CZ: Omezit výsledky na produkty s konkrétní vlastností. Použijte název taxonomie/zkratku vlastnosti.

en: Limit result set to products with a specific slug.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty s konkrétní zkratkou.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
cs_CZ: Omezit výsledky, pouze na produkty se specifickou třídou daně.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty v jakémkoli z těchto stavů.

en: Limit result set to products with any of the types.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty s jakýmkoli z těchto typů.

en: Limit result set to products with or without price.
cs_CZ: Omezte sadu výsledků na produkty s cenou nebo bez ní.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
cs_CZ: Omezit výsledek nastavený na produkty s vybranými globálními atributy.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
cs_CZ: Omezit výsledky na produkty s konkrétními katalogovými čísly. Oddělujte čárkami.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
cs_CZ: Omezte sadu výsledků na produkty s konkrétními zkratkami. K oddělení použijte čárky.

en: Limit result set to products with specified attributes.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty se zadanými atributy.

en: Limit result set to products with specified stock status.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na produkty s určitou daňovou třídou.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
cs_CZ: Omezit počet výsledků na přiřazené určitému nadřazenému. Uplatněno pouze na taxonomie s hierarchií.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na zdroje přiřazené k určitému produktu.

en: Limit result set to resources with a specific code.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na zdroje s určitým kódem.

en: Limit result set to resources with a specific email.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na zdroje s určitým e-mailem.

en: Limit result set to resources with a specific role.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na zroje s určitou rolí.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na zdroje s určitou zkratkou (slug).

en: Limit result set to returning or new customers.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na vracející se nebo nové zákazníky.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
cs_CZ: Zobrazit recenze podle aktuálního stavu.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
cs_CZ: Zobrazit recenze podle ID produktu.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
cs_CZ: Omezit výsledky na recenze přiřazené konkrétním uživatelským ID.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na recenze z ID konkrétní kategorie.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na recenze z konkrétních ID produktů.

en: Limit result set to specific IDs.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků pouze na specifická ID.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
cs_CZ: Omezte sadu výsledků na konkrétní množství navrhovaných produktů.

en: Limit result set to specific ids.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků pouze na určitá id.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na konkrétní ID kategorií produktů.

en: Limit result set to specific product tag ids.
cs_CZ: Omezte sadu výsledků na konkrétní ID značek produktu.

en: Limit result set to specific types of refunds.
cs_CZ: Omezit výsledek nastavený na konkrétní typy refundací.

en: Limit result set to that from a specific author email.
cs_CZ: Zobrazit recenze podle e-mailu recenzenta.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na určitá nadřazená ID.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
cs_CZ: Omezit hodnotu výsledků na varianty ve vybraných kategoriích.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
cs_CZ: Omezit výsledek na varianty v určité kategorii.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
cs_CZ: Omezit hodnotu výsledků na varianty, které nemají vybrané vlastnosti.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
cs_CZ: Omezit hodnotu výsledků na varianty, které mají vybrané vlastnosti.

en: Limit result set to virtual product variations.
cs_CZ: Omezit výslednou sadu na stahovatelné virtuální produkty.

en: Limit result set to virtual products.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na virtuální produkty.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
cs_CZ: Omezit sadu výsledků na webhooky s určitým stavem.

en: Limit result to customers or internal notes.
cs_CZ: Omezení výsledků pro zákazníky, nebo interní poznámky.

en: Limit result to items from the specified categories.
cs_CZ: Omezit výsledek na položky ze zadaných kategorií.

en: Limit result to items with specified customer ids.
cs_CZ: Omezit výsledek na položky s určeným ID zákazníka.

en: Limit result to items with specified product ids.
cs_CZ: Omezit výsledek na položky se zadanými ID produktu.

en: Limit result to items with specified user ids.
cs_CZ: Omezit výsledek na položky se zadanými ID uživatelů.

en: Limit result to items with specified variation ids.
cs_CZ: Omezte výsledek na položky se zadanými ID variant.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
cs_CZ: Omezte výsledky na kupony odpovídající danému řetězci.

en: Limit results to those matching a string.
cs_CZ: Omezit výsledky na ty odpovídající řetězci.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
cs_CZ: Omezí výsledky na ty, jejichž SKU částečně odpovídá zadanému řetězci. Tento argument má přednost před parametry ‚search‘, ‚sku‘ a ‚search_sku‘.

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
cs_CZ: Omezí výsledky na ty, jejichž název nebo SKU částečně odpovídá zadanému řetězci. Tento argument má přednost před parametry ‚search‘, ‚sku‘ a ‚search_sku‘.

en: Limit search to specific fields when used with search parameter. Available fields: name, sku, global_unique_id, description, short_description. This argument takes precedence over all other search parameters.
cs_CZ: Omezí vyhledávání na konkrétní pole při použití s parametrem search. Dostupná pole: name, sku, global_unique_id, description, short_description. Tento argument má přednost před všemi ostatními parametry vyhledávání.

en: Limit stats fields to the specified items.
cs_CZ: Omezit pole statistik na zadané položky.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
cs_CZ: Omezit na specifická PSČ

en: Limit usage to X items
cs_CZ: Limit použití na X položek

en: Line #
cs_CZ: Řádek č.

en: Line %s
cs_CZ: Řádek %s

en: Line item meta data.
cs_CZ: Meta data položky.

en: Line items data.
cs_CZ: Data položky.

en: Line subtotal (before discounts).
cs_CZ: Mezisoučet položky (před slevami).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
cs_CZ: Mezisoučet položky (cena produktu před použitím kuponu).

en: Line subtotal tax (before discounts).
cs_CZ: Daň mezisoučtu položky (před slevami).

en: Line subtotal tax.
cs_CZ: Součet řádku.

en: Line taxes.
cs_CZ: Daně řádku.

en: Line total (after discounts).
cs_CZ: Součet položky (po slevách).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
cs_CZ: Cena za položku (cena zohledňuje použití kuponu).

en: Line total tax (after discounts).
cs_CZ: Daň součtu položky (po slevách).

en: Line total tax.
cs_CZ: Součet daně.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
cs_CZ: Řady daní uplatňovaných na zboží a dopravu.

en: Link previous orders
cs_CZ: Odkaz předešle objednávky

en: Link to the external product
cs_CZ: Odkaz na externí produkt

en: Link to the external product is an invalid URL.
cs_CZ: URL odkazu na externí produkt je neplatná

en: Linked Products
cs_CZ: Propojené produkty

en: Linked products
cs_CZ: Propojené produkty

en: Links for the provider.
cs_CZ: Odkazy na poskytovatele.

en: List
cs_CZ: Seznam

en: List 1 postcode per line
cs_CZ: Jedno PSČ na jeden řádek

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
cs_CZ: Seznam dalších daňových tříd, které potřebujete (1 na řádek, např. Snížená sazba). Tyto třídy jsou navíc ke "Standardní sazbě", která je výchozí.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
cs_CZ: Povolený seznam fakturačních e-mailů, které se mají kontrolovat při zadávání objednávky. Oddělte e-mailové adresy čárkami. Můžete také použít hvězdičku (*) jako zástupný znak části e-mailu. Například "*@gmail.com" odpovídá všem adresám Gmailu.

en: List of applied cart coupons.
cs_CZ: Seznam kuponů uplatněných v košíku.

en: List of assigned attribute terms.
cs_CZ: Seznam přiřazených výrazů vlastnosti.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
cs_CZ: Seznam zkratek vlastností. Pokud je k dispozici ID výrazu, bude to ignorováno.

en: List of attribute term IDs.
cs_CZ: Seznam ID výrazů vlastnosti.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
cs_CZ: Seznam vlastností (výrazů taxonomie) přiřazených produktu. U produktů s variantami jsou tyto mapovány na varianty (viz pole „varianty“).

en: List of attributes.
cs_CZ: Seznam vlastností.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
cs_CZ: Seznam ID dostupných způsobů platby, které lze použít ke zpracování objednávky.

en: List of available shipping rates for the cart.
cs_CZ: Seznam dostupných sazeb za dopravu košíku.

en: List of available term names of the attribute.
cs_CZ: Seznam dostupných názvů výrazů této vlastnosti.

en: List of billing address data.
cs_CZ: Seznam dat fakturačních adres.

en: List of brands, if applicable.
cs_CZ: Seznam značek, pokud je to relevantní.

en: List of brands.
cs_CZ: Seznam značek.

en: List of cart fees.
cs_CZ: Seznam poplatků za košík.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
cs_CZ: Seznam chyb položky v košíku, například položky v košíku, které jsou na skladě.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
cs_CZ: Seznam položek v košíku, na které se vztahují sazby za vrácení.

en: List of cart items.
cs_CZ: Seznam  předmětů v košíku.

en: List of categories
cs_CZ: Seznam kategorií

en: List of categories with their product counts
cs_CZ: Seznam kategorií s počtem produktů

en: List of categories, if applicable.
cs_CZ: Seznam kategorií, pokud existují.

en: List of categories.
cs_CZ: Seznam kategorií.

en: List of category IDs the coupon applies to.
cs_CZ: Seznam ID kategorií, na které lze kupon použít.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
cs_CZ: Seznam ID kategorií, na které nelze kupon použít.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
cs_CZ: Seznam jmen měst. Implementováno ve verzi WooCommerce 5.3.

en: List of countries on this continent.
cs_CZ: Seznam zemí na tomto kontinentu.

en: List of created resources.
cs_CZ: Seznam vytvořených zdrojů.

en: List of cross-sell products IDs.
cs_CZ: Seznam ID produktů doplňkového prodeje.

en: List of cross-sells items related to cart items.
cs_CZ: Seznam cross-sell položek souvisejících s položkami košíku.

en: List of delete resources.
cs_CZ: Seznam smazaných zdrojů.

en: List of downloadable files.
cs_CZ: Seznam souborů ke stažení.

en: List of email addresses that can use this coupon.
cs_CZ: Seznam e-mailových adres, které mohou tento kupon využít.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
cs_CZ: Seznam rozšířených úloh s ukončenou podporou z filtru na straně klienta.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
cs_CZ: Seznam id sekupených produktů, pokud je třeba.

en: List of grouped product ids.
cs_CZ: Seznam id sekupených produktů.

en: List of grouped products ID.
cs_CZ: Seznam ID seskupených produktů.

en: List of images.
cs_CZ: Seznam obrázků.

en: List of order coupons.
cs_CZ: Kupony použité v objednávce.

en: List of order product IDs, names, quantities.
cs_CZ: Seznam ID objednávek, názvů, množství.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
cs_CZ: Seznam PSČ. Implementováno ve verzi WooCommerce 5.3.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
cs_CZ: Seznam ID produktů, na které může být kupon uplatněn.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
cs_CZ: Seznam ID produktů, na které nemůže být kupon uplatněn.

en: List of refunds.
cs_CZ: Seznam vrácených objednávek.

en: List of related products IDs.
cs_CZ: Seznam ID souvisejících produktů.

en: List of required payment gateway features to process the order.
cs_CZ: Seznam požadovaných funkcí platební brány ke zpracování objednávky.

en: List of sales reports.
cs_CZ: Seznam statistik prodejů.

en: List of shipping address data.
cs_CZ: Seznam dat doručovacích adres.

en: List of shipping rates.
cs_CZ: Možnosti dopravy.

en: List of states in this country.
cs_CZ: Seznam států v této zemi.

en: List of supported continents, countries, and states.
cs_CZ: Seznam podporovaných kontinentů, zemí a států.

en: List of supported currencies.
cs_CZ: Seznam podporovaných měn.

en: List of supported states in a given country.
cs_CZ: Seznam podporovaných států v dané zemi.

en: List of tags, if applicable.
cs_CZ: Seznam štítků, pokud existuje.

en: List of tags.
cs_CZ: Seznam štítků.

en: List of top sellers products.
cs_CZ: Seznam nejprodávanějších produktů.

en: List of up-sell products IDs.
cs_CZ: Seznam ID produktů navyšovacího prodeje.

en: List of updated resources.
cs_CZ: Seznam aktualizovaných zdrojů.

en: List of upsell products IDs.
cs_CZ: Seznam ID produktů navyšovacího prodeje.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
cs_CZ: Seznam ID uživatelů (nebo e-mailových adres neregistrovaných zákazníků), kteří použili kupon.

en: List of variation IDs, if applicable.
cs_CZ: Seznam ID variant, je-li k dispozici.

en: List of variation attributes.
cs_CZ: Seznam variabilních atributů.

en: List of variations IDs.
cs_CZ: Seznam ID variant.

en: List of variations.
cs_CZ: Seznam variant.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
cs_CZ: Seznam produktů a vytváření reklam na Facebooku a Instagramu s <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebookem pro WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
cs_CZ: Seznam produktů a vytváření reklam na Facebooku a Instagramu.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
cs_CZ: Vypište regiony, které byste chtěli zahrnout do své zóny dopravy. Zákazníci budou spárováni s těmito regiony.

en: Lithuania
cs_CZ: Litva

en: Littoral
cs_CZ: Litorál

en: Live
cs_CZ: Živě

en: Live API password
cs_CZ: Live API heslo

en: Live API signature
cs_CZ: Live API podpis

en: Live API username
cs_CZ: Live API uživatelské jméno

en: Load billing address
cs_CZ: Načíst fakturační adresu

en: Load shipping address
cs_CZ: Načíst doručovací adresu

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
cs_CZ: Načíst fakturační údaje zákazníka? Tím se přepíší aktuálně zapsané fakturační údaje.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
cs_CZ: Načíst doručovací údaje zákazníka? Tím se přepíší aktuálně zapsané doručovací údaje.

en: Loading network orders
cs_CZ: Načítání síťových objednávek

en: Loading status data...
cs_CZ: Probíhá načítání stavových dat...

en: Loading&hellip;
cs_CZ: Nahrává se&hellip;

en: Local delivery
cs_CZ: Místní doručení

en: Local delivery (legacy)
cs_CZ: Místní doručení (zastaralé)

en: Local pickup
cs_CZ: Místní vyzvednutí

en: Local pickup (legacy)
cs_CZ: Osobní odběr (zastaralé)

en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
cs_CZ: Místní vyzvednutí: Nastavte místa vyzvednutí na <a href="%s">stránce Nastavení místního vyzvednutí</a>.

en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
cs_CZ: Místní vyzvednutí: Nastavte místa vyzvednutí na <a href="%s">stránce Nastavení místního vyzvednutí</a> .

en: Locale used for the note title and content.
cs_CZ: Národní prostředí použité pro název a obsah poznámky.

en: Location
cs_CZ: Poloha

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
cs_CZ: Lokace, IP adresa a typ prohlížeče: tyto údaje používáme např. pro spočítání daní a poštovného

en: Locations not covered by your other zones
cs_CZ: Oblasti, jež nejsou pokryté ostatními zónami dopravy

en: Locations outside all other zones
cs_CZ: Lokace mimo ostatní zóny.

en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
cs_CZ: Zaznamenávejte události PayPal, například požadavky IPN, a prohlížejte si je na <a href="%s">obrazovce Protokoly</a>. Poznámka: mohou být zaznamenány osobní údaje. Doporučujeme tuto funkci používat pouze pro účely ladění a po dokončení protokoly smazat.

en: Log directory size
cs_CZ: Velikost adresáře protokolu

en: Log directory writable
cs_CZ: Složka logu je zapisovatelná

en: Log directory.
cs_CZ: Složka logu.

en: Log entries are stored in this database table: %s
cs_CZ: Záznamy protokolu jsou uloženy v této tabulce databáze: %s

en: Log files are stored in this directory: %s
cs_CZ: Soubory protokolu jsou uloženy v tomto adresáři: %s

en: Log in
cs_CZ: Přihlásit se

en: Log in to Download Files
cs_CZ: Přihlaste se pro stažení souborů

en: Log out
cs_CZ: Odhlásit

en: Log storage
cs_CZ: Ukládání protokolů

en: Logged in as %s
cs_CZ: Přihlášen(a) jako %s

en: Logging
cs_CZ: Protokolování

en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
cs_CZ: Protokolování je zakázáno. Lze jej povolit v <a href="%s">Nastavení protokolů</a> .

en: Logging.
cs_CZ: Protokolování.

en: Login
cs_CZ: Přihlášení

en: Logo width (px)
cs_CZ: Šířka loga (px)

en: Logout
cs_CZ: Odhlášení

en: Logs
cs_CZ: Protokoly

en: Logs settings
cs_CZ: Nastavení protokolů

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
cs_CZ: Procházejte objednávky, informace o zákaznících a vratkách pomocí Woo app na jedno kliknutí.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
cs_CZ: Hledáte WooCommerce Helper?

en: Lookup tables are regenerating
cs_CZ: Vyhledávací tabulky se regenerují

en: Lost password
cs_CZ: Zapomenuté heslo

en: Lost your password?
cs_CZ: Zapomněli jste heslo?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
cs_CZ: Zapomněli jste heslo? Vložte prosím vaše uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu. E-mailem obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla.

en: Low Stock amount for the product.
cs_CZ: Práh nízkého skladu pro produkt.

en: Low Stock amount for the variation.
cs_CZ: Práh nízkého skladu pro variantu.

en: Low in stock
cs_CZ: Nízké skladové zásoby

en: Low stock amount
cs_CZ: Práh nízkého skladu

en: Low stock threshold
cs_CZ: Práh nízkého skladu

en: Lower Saxony
cs_CZ: Dolní Sasko

en: Luhanshchyna
cs_CZ: Luhanská oblasť

en: Luxembourg
cs_CZ: Lucembursko

en: Lvivshchyna
cs_CZ: Lvovská oblast

en: LxWxH in decimal form
cs_CZ: DxŠxV v desetinném tvaru

en: M j, Y
cs_CZ: d. m. Y

en: M j, Y @ G:i
cs_CZ: j. n. Y @ G:i

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
cs_CZ: MD5 hash položek košíku pro zajištění neměnitelnosti objednávek.

en: MM / YY
cs_CZ: MM / RR

en: Macanese pataca
cs_CZ: Macauská pataca

en: Macedonian denar
cs_CZ: Makedonský denár

en: Madagascar
cs_CZ: Madagaskar

en: Mailchimp
cs_CZ: MailChimp

en: Mailchimp for WooCommerce
cs_CZ: MailChimp pro WooCommerce

en: Mailchimp icon
cs_CZ: MailChimp ikona

en: Main image width
cs_CZ: Šířka hlavního obrázku

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
cs_CZ: Nastavit jako &#8220;%s&#8221; výchozí kategorii

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
cs_CZ: Vytvořte sbírku souvisejících produktů, která zákazníkům umožní nakupovat více položek dohromady.

en: Make a duplicate from this product
cs_CZ: Udělat duplikát tohoto produktu

en: Make default
cs_CZ: Nastavit jako výchozí

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
cs_CZ: Ujistěte se, že jste připojili parametr --user včetně účtu, který má práva provést tuto akci.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
cs_CZ: Ujistěte se, že jste zadali název a hodnoty pro každý atribut.

en: Make your house feel like home
cs_CZ: Vytvořte si domov podle svých představ

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
cs_CZ: Proveďte platbu přímo na náš účet. Prosím použijte číslo objednávky jako variabilní symbol platby. Vaše objednávka bude zpracována a odeslána až poté, co bude platba uhrazena na náš účet.

en: Malagasy ariary
cs_CZ: Malgašský ariary

en: Malawian kwacha
cs_CZ: Malawiská kwacha

en: Malaysia
cs_CZ: Malajsie

en: Malaysian ringgit
cs_CZ: Malajsijský ringgit

en: Maldives
cs_CZ: Maledivy

en: Maldivian rufiyaa
cs_CZ: Maledivská rupie

en: Manage
cs_CZ: Spravovat

en: Manage WooCommerce features
cs_CZ: Správa funkcí WooCommerce

en: Manage individual product combinations created from options.
cs_CZ: Spravujte jednotlivé kombinace produktů vytvořené z možností.

en: Manage stock
cs_CZ: Spravovat sklad

en: Manage stock.
cs_CZ: Spravovat sklad.

en: Manage stock?
cs_CZ: Spravovat sklad?

en: Manage suggestions
cs_CZ: Spravovat doporučení

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
cs_CZ: Spravujte transakce, aniž byste opustili ovládací panel WordPress. Pouze s WooCommerce Payments.

en: Manage your orders on the go
cs_CZ: Spravujte objednávky na cestách

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
cs_CZ: Spravujte vaše statistiky a klíčové metriky s novým a vylepšeným rozhraním a nástěnkou.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
cs_CZ: Spravujte vaše předplatné, získejte důležité informace o produktech a aktualizacích, všechno přímo do vaší WooCommerce administrace

en: Manawatu-Whanganui
cs_CZ: Manawatu-Wanganui

en: Manual
cs_CZ: Manuální

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
cs_CZ: Odešlete zákazníkům ručně e-mail, který obsahuje informace o objednávce a odkazy k platbě

en: Manually sent
cs_CZ: Odeslat manuálně

en: Manx pound
cs_CZ: Manská libra

en: Map CSV fields to products
cs_CZ: Mapování CSV polí produktů

en: Map to field
cs_CZ: Mapovat pole

en: Maramureș
cs_CZ: Maramures

en: Mark as fulfilled
cs_CZ: Označit jako vyřízeno

en: Mark this review as spam
cs_CZ: Označit tuto recenzi jako spam

en: Markazi (مرکزی)
cs_CZ: Markazi ( Střední )

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
cs_CZ: Marketingový kanál nelze zaregistrovat, protože již existuje kanál zaregistrovaný se stejnou zkratkou!

en: Marketing tactic
cs_CZ: Marketingová taktika

en: Marketplace
cs_CZ: Tržiště

en: Marketplace suggestions
cs_CZ: Doporučení tržiště

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
cs_CZ: Získat další možnosti

en: Marrakech-Medina
cs_CZ: Marrákeš-Medina

en: Marshall Islands
cs_CZ: Marshallovy ostrovy

en: Martinique
cs_CZ: Martinik

en: Match images
cs_CZ: Porovnejte obrázky

en: Matched Line
cs_CZ: Shodná čára

en: Mauritania
cs_CZ: Mauritánie

en: Mauritanian ouguiya
cs_CZ: Mauritánská ukíjá

en: Mauritian rupee
cs_CZ: Mauricijská rupie

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
cs_CZ: Maximální počet položek v košíku, na které může být kupon uplatněn.

en: Max price
cs_CZ: Maximální cena

en: Max price found in collection of products.
cs_CZ: Maximální cena nalezená ve sbírce produktů.

en: Max upload size
cs_CZ: Maximální velikost nahrávaného souboru

en: Max upload size.
cs_CZ: Maximální velikost nahrávaného souboru.

en: MaxMind GeoIP database.
cs_CZ: Databáze MaxMind GeoIP.

en: MaxMind Geolocation
cs_CZ: Geolokace MaxMind

en: MaxMind License Key
cs_CZ: MaxMind licenční klíč

en: Maximum depth
cs_CZ: Maximální hloubka

en: Maximum number of items to be returned in result set.
cs_CZ: Maximální počet položek vrácených v sadě výsledků.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
cs_CZ: Maximální počet položek, které mají být vráceny v sadě výsledků. Výchozí nastavení je bez omezení, pokud je ponecháno prázdné.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
cs_CZ: Maximální hodnota objednávky povolená pro využití kuponu.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
cs_CZ[0]: Maximální počet současně zpracovávaných front byl dosažen (%s fronta). Žádné další fronty nezačnou zpracovávat, dokud nebudou dokončeny aktuální fronty.
cs_CZ[1]: Maximální počet současně zpracovávaných front byl dosažen (%s fronty). Žádné další fronty nezačnou zpracovávat, dokud nebudou dokončeny aktuální fronty.
cs_CZ[2]: Maximální počet současně zpracovávaných front byl dosažen (%s front). Žádné další fronty nezačnou zpracovávat, dokud nebudou dokončeny aktuální fronty.

en: Maximum size: %s
cs_CZ: Maximální velikost: %s

en: Maximum spend
cs_CZ: Maximální útrata

en: Mazandaran (مازندران)
cs_CZ: Mazandaran ( Írán )

en: Measurements
cs_CZ: Rozměry

en: Mecklenburg-Vorpommern
cs_CZ: Meklenbursko-Přední Pomořansko

en: Medium
cs_CZ: Střední

en: Meet us
cs_CZ: Setkejte se s námi

en: Mehedinți
cs_CZ: Mehedinti

en: Meknès
cs_CZ: Meknes

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
cs_CZ: K informacím, které nám poskytnete, mají přístup členové našeho týmu. Například jak Administrátoři, tak Manažeři obchodu mají přístup k:

en: Memberships
cs_CZ: Členství

en: Menu order
cs_CZ: Pořadí v menu

en: Menu order, used to custom sort products.
cs_CZ: Pořadí v menu, použité pro vlastní řazení produktů.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
cs_CZ: Pořadí v menu, pro vlastní řazení zdroje.

en: Message
cs_CZ: Zpráva

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné výsledky

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající vašemu výběru.

en: Meta Ads & Pixel for WooCommerce
cs_CZ: Reklamy Meta & Pixel pro WooCommerce

en: Meta data attached to the shipping rate.
cs_CZ: Meta data připojená k přepravní sazbě.

en: Meta data for the fulfillment.
cs_CZ: Meta data expedice zásilky.

en: Meta key for UI display.
cs_CZ: Meta klíč pro UI zobrazení.

en: Meta key.
cs_CZ: Klíč meta informace.

en: Meta label.
cs_CZ: Popisek meta informace.

en: Meta value for UI display.
cs_CZ: Meta hodnota pro UI zobrazení.

en: Meta value.
cs_CZ: Hodnota meta informace.

en: Metadata related to the item
cs_CZ: Metadata související s položkou v košíku

en: Meters
cs_CZ: Metry

en: Method
cs_CZ: Způsob

en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
cs_CZ: Způsob %1$s nebyl implementován. Třídy, které přepisují has_cogs musí přepisovat i tuto metodu.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
cs_CZ: Metoda '%s' není implementována. Musí být přepsána podtřídou.

en: Method ID.
cs_CZ: ID metody.

en: Method availability
cs_CZ: Dostupnost metody

en: Method not implemented
cs_CZ: Neimplementovaná metoda

en: Method title
cs_CZ: Název metody

en: Mexican peso
cs_CZ: Mexické Peso

en: Mexico
cs_CZ: Mexiko

en: Međimurje County
cs_CZ: Međimuřská župa

en: Micronesia
cs_CZ: Federativní státy Mikronésie

en: Midway Atoll
cs_CZ: Midway

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
cs_CZ: Příkaz Migrate je zastaralý. Místo toho použijte `sync`.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
cs_CZ: Migrovaná akce s ID %1$d v %2$s na ID %3$d v %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
cs_CZ[0]: Migrace %d akce
cs_CZ[1]: Migrace %d akcí
cs_CZ[2]: Migrace %d akcí

en: Millimeters
cs_CZ: Milimetry

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Minimální a maximální ceny nalezené ve sbírce produktů poskytované za použití nejmenší jednotky měny.

en: Min price
cs_CZ: Minimální cena

en: Min price found in collection of products.
cs_CZ: Min cena nalezena ve sbírce výrobků.

en: Mini-Cart
cs_CZ: Minikošík

en: Minimum order amount
cs_CZ: Minimální útrata

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
cs_CZ: Minimální hodnota objednávky, při které je možné kupon uplatnit.

en: Minimum severity level.
cs_CZ: Minimální úroveň závažnosti.

en: Minimum spend
cs_CZ: Minimální útrata

en: Missing MaxMind Reader library!
cs_CZ: Chybí knihovna MaxMind Reader!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
cs_CZ[0]: Chybí OAuth parametr %s
cs_CZ[1]: Chybí OAuth parametry %s
cs_CZ[2]: Chybí OAuth parametrů %s

en: Missing attributes for variable product.
cs_CZ: Chybějící vlastnosti pro produkt s variantami.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
cs_CZ: Chybějící základní tabulky: %s. Některé funkce WooCommerce nemusí fungovat podle očekávání.

en: Missing parameter %s
cs_CZ: Chybějící parametr %s

en: Missing product ID
cs_CZ: Chybějící ID produktu.

en: Missing required data
cs_CZ: Chybí požadovaná data

en: Missing table info for query arg.
cs_CZ: Chybí informace o tabulce pro dotaz arg.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
cs_CZ: Chybí hlavička Nonce. Tento koncový bod vyžaduje platný nonce.

en: Missing the WooCommerce %s package
cs_CZ: Chybí WooCommerce %s balíček

en: Missing variation data for variable product.
cs_CZ: Chybějící data variant pro produkt s variantami.

en: Mobile
cs_CZ: Mobil

en: Mobile app
cs_CZ: Mobilní aplikace

en: Moldova
cs_CZ: Moldavsko

en: Moldovan leu
cs_CZ: Moldavské leu

en: Monaco
cs_CZ: Monako

en: Money spent
cs_CZ: Součet nákupů

en: Mongolia
cs_CZ: Mongolsko

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
cs_CZ: Mongolský tugrik

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
cs_CZ: Sledujte své prodeje a nejprodávanější produkty pomocí aplikace Woo.

en: Montenegro
cs_CZ: Černá Hora

en: Month(s)
cs_CZ: Měsíc(e)

en: Monthly
cs_CZ: Měsíčně

en: Moroccan dirham
cs_CZ: Marocký dirham

en: Morocco
cs_CZ: Maroko

en: Most discount
cs_CZ: Maximální sleva

en: Most popular
cs_CZ: Nejoblíbenější

en: Most stocked
cs_CZ: Skladem nejvíce

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
cs_CZ: Přesunout &#8220;%s&#8221; do koše

en: Move this review to the Trash
cs_CZ: Přesunout tuto položku do koše

en: Move to Trash
cs_CZ: Přesunout do koše

en: Mozambican metical
cs_CZ: Mosambický metical

en: Mozambique
cs_CZ: Mosambik

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
cs_CZ: Multibyte String (mbstring) je používám pro převod kódování znaků, například v e-mailech, či pro změnu písmen na malá.

en: Multipart
cs_CZ: Složený

en: Multiple files match this ID.
cs_CZ: Tomuto ID odpovídá více souborů.

en: Multiple providers
cs_CZ: Více poskytovatelů

en: Multiple trackings
cs_CZ: Více sledování

en: Municipality
cs_CZ: Obec

en: Municipality / District
cs_CZ: Obec / kraj

en: Mureș
cs_CZ: Mures

en: Must Use Plugins
cs_CZ: Vyžadované pluginy

en: Muğla
cs_CZ: Mugla

en: Muş
cs_CZ: Mus

en: My Account
cs_CZ: Můj účet

en: My Account Page
cs_CZ: Stránka Můj účet

en: My Account URL
cs_CZ: URL adresa Můj účet

en: My Subscriptions
cs_CZ: Moje předplatné

en: My Subscriptions %s
cs_CZ: Mé předplatné %s

en: My account
cs_CZ: Můj účet

en: My account page
cs_CZ: Stránka Můj účet

en: MySQL version
cs_CZ: MySQL verze

en: MySQL version string.
cs_CZ: Řetězec MySQL verze.

en: MySQL version.
cs_CZ: Verze MySQL.

en: Mykolayivschyna
cs_CZ: Mykolajivská oblast

en: N. Revenue
cs_CZ: Čisté zisky

en: N. Revenue (formatted)
cs_CZ: N. Příjmy (formátované)

en: N/A
cs_CZ: -

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Name (Last, First)
cs_CZ: Jméno (Křestní, Příjmení)

en: Name (numeric)
cs_CZ: Jméno (numerické)

en: Name (required)
cs_CZ: Název (povinné)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
cs_CZ: Název pro vlastnost (viditelná na webu).

en: Name for the resource.
cs_CZ: Název zdroje.

[ctx: Name of credit card]
en: MasterCard
cs_CZ: Mastercard

en: Name of the action hook that will be triggered.
cs_CZ: Název akce háku, který bude spuštěn.

en: Name of the customer for the order
cs_CZ: Jméno zakáznika z objednávky

en: Name of the item.
cs_CZ: Jméno položky.

en: Name of the marketing campaign type.
cs_CZ: Název typu marketingové kampaně.

en: Name of the marketing channel.
cs_CZ: Název marketingového kanálu.

en: Name of the metadata.
cs_CZ: Název metadat.

en: Name of the note.
cs_CZ: Název poznámky.

en: Name of the package.
cs_CZ: Cena balíčku.

en: Name of the plugin.
cs_CZ: Název pluginu.

en: Name of the product that the review belongs to.
cs_CZ: Název produktu ke kterému recenze patří.

en: Name of the reviewer.
cs_CZ: Jméno recenzenta.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
cs_CZ: Název sazby za dopravu, např. Expresní doprava.

en: Name.
cs_CZ: Jméno.

en: Namibian dollar
cs_CZ: Namibijský dolar

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
cs_CZ: Život je složitá tkanina, v níž naše volby rozplétají stezky k výjimečnosti. K jejich následování je třeba tvořivosti, zvědavosti a odvahy – jen tak se cesta stává naplněním.

en: Neamț
cs_CZ: Neamt

en: Nepalese rupee
cs_CZ: Nepálská rupie

en: Net Payment
cs_CZ: K platbě

en: Net Revenue
cs_CZ: Čistý zisk

en: Net Sales
cs_CZ: Čisté tržby

en: Net discount amount.
cs_CZ: Čistá částka slevy.

en: Net profit
cs_CZ: Čistý zisk

en: Net sales
cs_CZ: Čisté tržby

en: Net sales amount
cs_CZ: Výše čistých tržeb

en: Net sales in the period.
cs_CZ: Čisté tržby v daném období.

en: Net sales.
cs_CZ: Čisté tržby.

en: Net total revenue (formatted).
cs_CZ: Čisté celkové příjmy (formátované).

en: Net total revenue.
cs_CZ: Celkový čistý příjem.

en: Netherlands
cs_CZ: Nizozemsko

en: Netherlands Antillean guilder
cs_CZ: Nizozemsko-antilský gulden

en: Network enabled
cs_CZ: Síť aktivována

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: Never show quantity remaining in stock
cs_CZ: Nikdy nezobrazovat stav skladu

en: Nevşehir
cs_CZ: Nevsehir

en: New %s
cs_CZ: Nový %s

en: New Brand Name
cs_CZ: Název nové značky

en: New Brunswick
cs_CZ: Nový Brunswick

en: New Email
cs_CZ: Nový e-mail

en: New In
cs_CZ: Nové v

en: New Mexico
cs_CZ: Nové Mexiko

en: New Order: #{order_number}
cs_CZ: Nová objednávka: č. {order_number}

en: New Products
cs_CZ: Nové produkty

en: New Scheduled Action
cs_CZ: Nová naplánovaná akce

en: New South Wales
cs_CZ: Nový Jižní Wales

en: New Territories
cs_CZ: Nová území

en: New Zealand dollar
cs_CZ: Novozélandský Dolar

en: New account
cs_CZ: Nový účet

en: New attribute
cs_CZ: Přidat novou vlastnost

en: New category name
cs_CZ: Název nové kategorie

en: New coupon
cs_CZ: Nový kupon

en: New custom field name
cs_CZ: Název nového vlastního pole

en: New in store
cs_CZ: Novinka

en: New order
cs_CZ: Nová objednávka

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
cs_CZ: E-maily o nové objednávce jsou odeslány uvedeným příjemcům, když je objednávka vytvořena.

en: New order: #%s,
cs_CZ: Nová objednávka: č. %s,

en: New order: #{order_number}
cs_CZ: Nová objednávka: č. {order_number}

en: New password
cs_CZ: Nové heslo

en: New password (leave blank to leave unchanged)
cs_CZ: Nové heslo (ponechejte prázdné pokud ho nechcete změnit)

en: New passwords do not match.
cs_CZ: Nová hesla nesouhlasí.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
cs_CZ: Nové platební metody mohou být přidány pouze na pokladně. Kontaktujte nás, pokud potřebujete pomoc.

en: New product
cs_CZ: Nový produkt

en: New product editor
cs_CZ: Nový editor produktu

en: New product form
cs_CZ: Nový formulář produktu

en: New quantity of the item in the cart.
cs_CZ: Nové množství zboží v košíku.

en: New sales record!
cs_CZ: Nový prodejní rekord!

en: New shipping class Name
cs_CZ: Název doručovací třídy

en: New tag name
cs_CZ: Název nového štítku

en: New user email address.
cs_CZ: E-mailová adresa nového uživatele.

en: New user password.
cs_CZ: Heslo nového uživatele.

en: New user username.
cs_CZ: Uživatelské jméno nového uživatele.

en: New users receive an email to set up their password.
cs_CZ: Novým uživatelům bude zaslán e-mail s odkazem na nastavení hesla.

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
cs_CZ: Nový, rychlejší způsob, jak najít rozšíření a motivy pro váš obchod WooCommerce

en: New:
cs_CZ: Nová:

en: New: Retro Glass Jug
cs_CZ: Novinka: Retro skleněný džbán

en: Newer Reviews
cs_CZ: Novější recenze

en: Newest Scheduled Date
cs_CZ: Nejnovější naplánované datum

en: Newfoundland and Labrador
cs_CZ: Newfoundland a Labrador

en: Nexi Checkout
cs_CZ: Pokladna Nexi

en: Next
cs_CZ: Další

en: Next (arrow right)
cs_CZ: Další (šipka doprava)

en: Next image
cs_CZ: Další obrázek

en: Next page
cs_CZ: Další strana

en: Next step
cs_CZ: Další krok

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
cs_CZ: Nikaragujská córdoba

en: Nigerian naira
cs_CZ: Nigerijská naira

en: Niğde
cs_CZ: Nigde

en: No
cs_CZ: Ne

en: No &quot;%s&quot; found
cs_CZ: &quot;%s&quot; nenalezeno

en: No Brands Found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné značky

en: No Notifications found
cs_CZ: Nenalezena žádná oznámení

en: No actions found
cs_CZ: Nenalezeny žádné akce

en: No actions found in trash
cs_CZ: Žádné akce nebyly v koši nalezeny

en: No approved directory URLs found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné schválené adresy URL adresáře.

en: No approved reviews
cs_CZ: Žádná schválená hodnocení

en: No attributes currently exist.
cs_CZ: Žádné vlastnosti v současné době neexistují.

en: No billing address set.
cs_CZ: Nebyla nastavena žádná fakturační adresa.

en: No brands
cs_CZ: Žádné značky

en: No categories
cs_CZ: Žádné kategorie

en: No categories found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné kategorie

en: No coupons found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné kupony

en: No coupons found in range
cs_CZ: Žádné kupony ve zvoleném rozsahu

en: No coupons found in trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné kupony

en: No customer downloads found.
cs_CZ: Nenalezeno žádné stahování zákazníka.

en: No customer selected
cs_CZ: Není vybrán žádný zákazník

en: No customers found.
cs_CZ: Žádní zákazníci nenalezeni.

en: No customers have signed up to receive stock notifications from you just yet.
cs_CZ: Zatím se žádní zákazníci nepřihlásili k odběru oznámení o vašich skladových zásobách.

en: No default %s&hellip;
cs_CZ: Žádná výchozí %s&hellip;

en: No differences found.
cs_CZ: Nebyly zjištěny žádné rozdíly.

en: No downloads available yet.
cs_CZ: Doposud nic ke stažení.

en: No entries with zero discount amount found. Coupons lookup table is up to date.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné záznamy nulové slevy. Tabulka vyhledávání kuponů je aktuální.

en: No file defined
cs_CZ: Žádný soubor definován

en: No fulfillments
cs_CZ: Žádné expedice zásilek

en: No inbox notification selected
cs_CZ: Žádné oznámení nebylo vybráno

en: No keys found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné klíče.

en: No location by default
cs_CZ: Žádná výchozí lokalita

en: No log files found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné soubory záznamů.

en: No low in stock products found.
cs_CZ: Žádný produkt není skoro vyprodaný.

en: No matching product exists to update.
cs_CZ: Neexistují žádné odpovídající produkty k aktualizaci.

en: No matching tax rates found.
cs_CZ: Nenalezena žádná odpovídající daňová sazba.

en: No matching variation found.
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná odpovídající varianta.

en: No maximum
cs_CZ: Bez maxima

en: No minimum
cs_CZ: Žádné minimum

en: No need to wonder where that stampbook went.
cs_CZ: Není třeba se divit, kam se ten razítek poděl.

en: No order has been made yet.
cs_CZ: Zatím nebyly vytvořeny žádné objednávky.

en: No orders found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné objednávky

en: No orders found in trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné objednávky

en: No orders in need of cleanup
cs_CZ: Žádné objednávky vyžadující úklid

en: No orders to cleanup.
cs_CZ: Žádné objednávky k vyčištění.

en: No orders were synced.
cs_CZ: Nebyly synchronizovány žádné objednávky.

en: No out of stock products found.
cs_CZ: Všechny produkty skladem.

en: No page set
cs_CZ: Nebyla nastavena žádná stránka

en: No payment method provided.
cs_CZ: Nebyl zadán žádný způsob platby.

en: No pending reviews
cs_CZ: Žádná čekající hodnocení

en: No product attribute with that slug was found.
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná vlastnost produktu s touto zkratkou.

en: No product categories exist.
cs_CZ: Neexistují žádné kategorie produktů.

en: No product forms found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné formuláře produktu

en: No product forms found in trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné formuláře produktu

en: No product to duplicate has been supplied!
cs_CZ: Žádný produkt k duplikování!

en: No products found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné produkty

en: No products found in range
cs_CZ: V rozpětí nebyly nalezeny žádné produkty

en: No products found in trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné produkty

en: No products found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné produkty.

en: No products in the cart.
cs_CZ: Žádné produkty v košíku.

en: No products were found matching your selection.
cs_CZ: Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

en: No requirement
cs_CZ: Žádný požadavek

en: No restrictions
cs_CZ: Bez omezení

en: No reviews
cs_CZ: Žádná hodnocení

en: No reviews awaiting moderation.
cs_CZ: Žádné recenze nečekají na moderování.

en: No reviews found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné recenze.

en: No row(s) selected
cs_CZ: Žádne řádky nejsou vybrány

en: No saved methods found.
cs_CZ: Žádné uložené způsoby nebyly nalezeny.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
cs_CZ: Nebyl nalezen žádný název schématu pro %s, přeskakuji registraci REST příkazu.

en: No search results.
cs_CZ: Žádné výsledky vyhledávání.

en: No setting groups have been registered.
cs_CZ: Nebyly zaregistrované žádné skupiny nastavení.

en: No shipping address set.
cs_CZ: Nebyla nastavena žádná doručovací adresa.

en: No shipping class
cs_CZ: Žádná třída dopravy

en: No shipping class cost
cs_CZ: Žádné poplatky za třídu dopravy

en: No shipping classes have been created.
cs_CZ: Žádné třídy dopravy nebyly vytvořeny.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
cs_CZ: Nebyl vybrán žádný způsob dopravy. Zkontrolujte prosím svoji adresu, nebo nás kontaktujte, potřebujete-li pomoci.

en: No shipping methods offered to this zone.
cs_CZ: Pro tuto zónu nejsou k dispozici nejsou žádné způsoby dopravy.

en: No shipping options were found for %s.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné možnosti dopravy pro %s.

en: No tags found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné štítky

en: No taxes found in this period
cs_CZ: Nenašli jsme žádné daně za toto období

en: No theme is defined for this template.
cs_CZ: Pro tuto šablonu není definováno žádné téma.

en: No tracking information available for this fulfillment at the moment.
cs_CZ: Pro tuto expedici nejsou nyní dostupné žádné informace o sledování.

en: No tracking number available
cs_CZ: Není k dispozici žádné číslo sledování zásilky

en: No updates required. Database version is %s
cs_CZ: Není vyžadována žádná aktualizace. Verze databáze je %s

en: No used coupons found
cs_CZ: Nebyly nalezeny využité kupony

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
cs_CZ: Zatím žádné variace. Vygenerujte je ze všech přidaných atributů nebo přidejte novou variantu ručně.

en: No webhooks found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné webhooky.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
cs_CZ: Ne, budu vkládat ceny bez daně

en: Non-paying customer
cs_CZ: Neplatící zákazník

en: Non-repeating
cs_CZ: Bez opakování

en: Nonce is invalid.
cs_CZ: Nonce je neplatné.

en: None
cs_CZ: Žádný

en: North Aegean
cs_CZ: Severní Egejské moře

en: North America
cs_CZ: Severní Amerika

en: North Carolina
cs_CZ: Jižní Karolína

en: North Dakota
cs_CZ: Jižní Dakota

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
cs_CZ: Severní Chorásán (خراسان جنوبی)

en: North Korean won
cs_CZ: Severokorejský won

en: North Rhine-Westphalia
cs_CZ: Severní Porýní-Vestfálsko

en: North-Western
cs_CZ: Severozápadní

en: Northern
cs_CZ: Severní

en: Northern Territory
cs_CZ: Severní teritorium

en: Northwest Territories
cs_CZ: Severozápadní teritoria

en: Norway
cs_CZ: Norsko

en: Norwegian krone
cs_CZ: Norská koruna

en: Not able to attach "%s".
cs_CZ: Není možné přiřadit k "%s".

en: Not all expected
cs_CZ: Ne vše se očekávalo

en: Not declared
cs_CZ: Podpora neuvedena

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
cs_CZ: Již nemáme dostatečný počet kusů %s skladem, abychom mohli dokončit vaši objednávku. Upravte, prosím, množství tohoto produktu ve vašem košíku.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
cs_CZ: Není vyžadováno, je-li adresář ke stažení zabezpečen. Další podrobnosti <a href='%s'>naleznete v této příručce</a> . Již nahrané soubory nebudou ovlivněny.

en: Not right now
cs_CZ: Teď ne

en: Not scheduled
cs_CZ: Není naplánováno

en: Not that bad
cs_CZ: Ne tak špatný

en: Note
cs_CZ: Poznámka

en: Note added to the order by the customer during checkout.
cs_CZ: Poznámka přidaná k objednávce zákazníkem při placení.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
cs_CZ: Přidána poznámka k objednávce z {order_date} na {site_title}

en: Note left by customer during checkout.
cs_CZ: Poznámka vložená zákazníkem během objednávky.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
cs_CZ: Všimněte si, že pokud toto nastavení změníte, všechny položky protokolu, které již byly zaznamenány, zůstanou uloženy ve svém aktuálním umístění, ale nebudou migrovány.

en: Note to customer
cs_CZ: Poznámka k zákazníkovi

en: Note type
cs_CZ: Typ poznámky

en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
cs_CZ: Poznámka: Opravnění pro položky objednávky budou automaticky přidělena v okamžiku změny stavu objednávky na ve zpracování/dokončena.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
cs_CZ: Poznámka: WP CRON byl vypnut na vaší instalaci, což může zabránit dokončení aktualizace.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
cs_CZ[0]: Upozornění: Aktuálně máte <a href="%1$s">%2$d prémiové rozšíření</a> které by mělo být aktualizováno dříve než WooCommerce.
cs_CZ[1]: Upozornění: Aktuálně máte <a href="%1$s">%2$d prémiová rozšíření</a> která by měla být aktualizována dříve než WooCommerce.
cs_CZ[2]: Upozornění: Aktuálně máte <a href="%1$s">%2$d prémiových rozšíření</a> která by měla být aktualizována dříve než WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
cs_CZ: Poznámka: důvod ke vrácení bude viditelný pro zákazníka.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
cs_CZ: Poznámka: Možná budete chtít podrobněji upřesnit zásady cookie a odkazovat na tuto sekci.

en: Notes
cs_CZ: Poznámky

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
cs_CZ: Poznámky k Vaší objednávce, např. speciální požadavky na doručení.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
cs_CZ: Poznámky nejsou k dispozici, protože nelze načíst datové úložiště "admin-note".

en: Notice
cs_CZ: Upozornění

en: Notification #%d details
cs_CZ: Podrobnosti o oznámení #%d

en: Notification actions
cs_CZ: Akce oznámení

en: Notification created.
cs_CZ: Oznámení vytvořeno.

en: Notification deleted.
cs_CZ: Oznámení odstraněno.

en: Notification details
cs_CZ: Podrobnosti oznámení

en: Notification not found.
cs_CZ: Oznámení nenalezeno.

en: Notification recipient(s)
cs_CZ: Příjemce(i) oznámení

en: Notification sent to "%s".
cs_CZ: Oznámení odesláno „%s“.

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
cs_CZ: Škoda. Informujeme vás &mdash; objednávka č.: #%1$s od zákazníka %2$s byla zrušena:

en: Notification updated.
cs_CZ: Oznámení aktualizováno.

en: Notifications
cs_CZ: Upozornění

en: Notifications per page
cs_CZ: Oznámení na stránku

en: Notify me
cs_CZ: Upozornit mě

en: Nova Scotia
cs_CZ: Nové Skotsko

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
cs_CZ: Nyní, když jste si nás vybrali jako partnera, je naším cílem zajistit, abychom poskytovali správné nástroje, které vyhoví Vašim potřebám. Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu k nastavení obchodu, abychom ji mohli v budoucnu vylepšit.

en: Now!
cs_CZ: Nyní!

en: Number of %s products.
cs_CZ: Počet produktů %s.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
cs_CZ: Počet problémů/chyb kanálu (např. chyby související s účtem, problémy se synchronizací produktů atd.).

en: Number of coupons used
cs_CZ: Počet použitých kuponů

en: Number of coupons.
cs_CZ: Počet kuponů.

en: Number of customers.
cs_CZ: Počet zákazníků.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
cs_CZ: Počet dní, které mají být přidány k aktuálnímu datu, aby se získalo datum vypršení platnosti.

en: Number of days to import.
cs_CZ: Počet dní k importu.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
cs_CZ: Počet dní zbývajících do vypršení přístupu k souborům ke stažení.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
cs_CZ: Počet desetinných míst zobrazených u cen pro tuto zemi.

en: Number of decimal points to use in each resource.
cs_CZ: Počet desetinných míst pro použití v každém zdroji.

en: Number of decimals
cs_CZ: Počet desetinných míst

en: Number of decimals.
cs_CZ: Počet desetinných míst.

en: Number of discounted orders.
cs_CZ: Počet zlevněných objednávek.

en: Number of distinct products sold.
cs_CZ: Počet prodaných různých produktů.

en: Number of downloads remaining.
cs_CZ: Zbývající počet stažení.

en: Number of downloads.
cs_CZ: Počet stažení.

en: Number of items in the cart.
cs_CZ: Počet položek v košíku.

en: Number of items in the cart: %1$d. Total price of %2$s
cs_CZ: Počet položek v košíku: %1$d. Cena celkem %2$s

en: Number of items in the cart: %d
cs_CZ: Počet položek v košíku: %d

en: Number of items sold
cs_CZ: Počet prodaných položek

en: Number of items sold.
cs_CZ: Počet prodaných položek.

en: Number of low stock products.
cs_CZ: Počet téměř vyprodaných produktů.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
cs_CZ: Počet objektů (příspěvky libovolného typu) přiřazené výrazu.

en: Number of orders
cs_CZ: Počet objednávek

en: Number of orders product appeared in.
cs_CZ: Počet objednávek produktu se objevil v.

en: Number of orders.
cs_CZ: Počet objednávek.

en: Number of product items sold.
cs_CZ: Počet prodaných produktů.

en: Number of products to show
cs_CZ: Počet produktů k zobrazení

en: Number of products.
cs_CZ: Počet produktů.

en: Number of published products for the resource.
cs_CZ: Počet zveřejněných produktů pro daný zdroj.

en: Number of reviews for products in this category.
cs_CZ: Počet recenzí produktů v této kategorii.

en: Number of reviews for products of this brand.
cs_CZ: Počet recenzí produktů této značky.

en: Number of reviews to show
cs_CZ: Počet hodnocení k zobrazení

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
cs_CZ: Počet výrazů v taxonomii vlastnosti.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
cs_CZ: Kolikrát může být soubor ke stažení po nákupu stažen.

en: Number of times the coupon has been used already.
cs_CZ: Dosavadní počet použití kuponu.

en: Number of variation items sold.
cs_CZ: Množství prodaných variant.

en: Number:
cs_CZ: Číslo:

en: OR
cs_CZ: NEBO

en: OR enter path to file:
cs_CZ: NEBO vložte cestu k souboru:

en: Oceania
cs_CZ: Oceánie

en: Odeshchyna
cs_CZ: Oděská oblast

en: Odisha
cs_CZ: Urísa

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
cs_CZ: Nabídněte zákazníkům možnost platby v kryptoměnách.

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
cs_CZ: Nabádněte zákazníkům flexibilní způsoby plateb.

en: Official extensions
cs_CZ: Oficiální rozšíření

en: Official themes
cs_CZ: Oficiální šablony

en: Offline Payments
cs_CZ: Offline platby

en: Offset the result set by a specific number of items.
cs_CZ: Vynechat (přeskočit) v sadě výsledků určitý počet položek.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
cs_CZ: Offset výsledků dle definovaného počtu položek. Uplatněno pouze na hierarchické taxonomie.

en: Older Reviews
cs_CZ: Starší recenze

en: Oldest Scheduled Date
cs_CZ: Nejstarší naplánované datum

en: Oman
cs_CZ: Omán

en: Omani rial
cs_CZ: Ománský rijál

en: On "My account" page
cs_CZ: Na stránce „Můj účet“

en: On Sale
cs_CZ: Za akční cenu

en: On backorder
cs_CZ: Na objednávku

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Čeká na vyřízení <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Čekají na vyřízení <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Čeká na vyřízení <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
cs_CZ: Čeká na vyřízení

en: On-sale products
cs_CZ: Zlevněné produkty

en: Onboarding
cs_CZ: Zprovoznění

en: Onboarding Configuration
cs_CZ: Konfigurace zprovoznění

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
cs_CZ: Zprovoznění je udržováno v administraci WooCommerce.

en: Onboarding profile data has been updated.
cs_CZ: Data profilu zprovoznění byla aktualizována.

en: Onboarding step requirements are not met.
cs_CZ: Požadavky kroku zprovoznění nejsou splněny.

en: Onboarding-related details for the provider.
cs_CZ: Podrobnosti o zprovoznění od poskytovatele.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
cs_CZ: Po připojení zde budou uvedeny vaše nákupy na WooCommerce.com.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
cs_CZ: Po deaktivaci již nebude tato zastaralá metoda k dispozici.

en: One of your shipments has been removed
cs_CZ: Jedna z vašich zásilek byla odstraněna

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
cs_CZ: Jedno z vašich předplatných <strong>%1$s</strong> vyprší %2$s. <a href="%3$s">Povolte automatické obnovování</a> , abyste i nadále dostávali aktualizace a přednostní podporu.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
cs_CZ: Platnost jednoho z vašich předplatných <strong>%1$s</strong> vypršela. <a href="%3$s">%4$s.</a> abyste i nadále dostávali aktualizace a přednostní podporu.

en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
cs_CZ: Jedna nebo více adres ve skryté kopii (BCC) je neplatná: „%s“. Zadejte prosím platné e-mailové adresy oddělené čárkami.

en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
cs_CZ: Jedna nebo více adres v kopii (CC) je neplatná: „%s“. Zadejte prosím platné e-mailové adresy oddělené čárkami.

en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
cs_CZ: Jedna nebo více adres příjemce je neplatná: „%s“. Zadejte prosím platné e-mailové adresy oddělené čárkami.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
cs_CZ: Jedna nebo více tabulek potřebných pro fungování WooCommerce chybí, některé funkce nemusí fungovat podle očekávání. Chybějící tabulky: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
cs_CZ: Jedna nebo více tabulek potřebných pro fungování WooCommerce chybí, některé funkce nemusí fungovat podle očekávání. Chybějící tabulky: %1$s. <a href="%2$s">Znovu zkontrolovat.</a>

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
cs_CZ: Jedna možnost na řádek: Název | Navýšení ceny [+- Procent] | Vybrat dle typu (order, class nebo item) Příklad: <code>Rychlé doručení | 30 [+ 0.2%] | order</code>.

en: One review
cs_CZ: Jedna recenze

en: One review for %s
cs_CZ: Jedna recenze %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
cs_CZ: Online kurzy jsou skvělým řešením pro všechny firmy, které se mohou učit nové dovednosti. Vzhledem k tomu, že kurzy nevyžadují fyzický vývoj produktu ani dopravu, jsou cenově dostupné, rychle se vytvářejí a mohou generovat pasivní příjem pro nadcházející roky. V tomto článku Vám poskytneme více informací o prodeji kurzů pomocí WooCommerce.

en: Only %s left in stock
cs_CZ: Jen %s skladem

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
cs_CZ: K dispozici pouze v případě, že je HPOS autoritativní a režim kompatibility je deaktivován.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
cs_CZ: Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

en: Only shipping
cs_CZ: Pouze doprava

en: Only show children of the current category
cs_CZ: Zobrazit pouze podřízené u stávající kategorie

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
cs_CZ: Zobrazit pouze meta, která se má zobrazit u objednávky.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
cs_CZ: Zobrazí stav skladu pouze při nízkém množství skladem, např. "Pouze 2 skladem"

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
cs_CZ: Soubory ke stažení otevírejte v prohlížeči, místo abyste je ukládali do zařízení.

en: Open in browser
cs_CZ: Otevřít v prohlížeči

en: Operator to compare product attribute terms.
cs_CZ: Operátor pro porovnání výrazů vlastností produktu.

en: Operator to compare product brand terms.
cs_CZ: Operátor pro porovnání výrazů značek produktu.

en: Operator to compare product category terms.
cs_CZ: Operátor pro porovnání výrazů kategorií produktů.

en: Operator to compare product tags.
cs_CZ: Operátor pro porovnání produktových štítků.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
cs_CZ: Operátor pro porovnání výrazů taxonomie produktu.

en: Optimize for faster checkout
cs_CZ: Optimalizujte pro rychlejší placení

en: Optimize your full shipping process:
cs_CZ: Optimalizujte celý proces přepravy:

en: Optimized updates
cs_CZ: Optimalizované aktualizace

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
cs_CZ: Název | Navýšení ceny [+- Procent%] | Vybrat typu ceny (objednávka/třída/položka)

en: Optional
cs_CZ: Volitelné

en: Optional action group.
cs_CZ: Volitelná akční skupina.

en: Optional cost for local pickup.
cs_CZ: Volitelný poplatek za osobní odběr.

en: Optional cost to charge for local pickup.
cs_CZ: Volitelný poplatek za místní vyzvednutí.

en: Optional data array passed to the action hook.
cs_CZ: Volitelné datové pole předáno háku akce.

en: Optional note to send the customer after purchase.
cs_CZ: Volitelná poznámka pro zákazníka po koupi.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
cs_CZ: Nepovinný parametr pro získání pouze konkrétních seznamů úloh podle id.

en: Optional parameter to query specific task list.
cs_CZ: Volitelný parametr pro dotaz na konkrétní seznam úkolů.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
cs_CZ: Volitelně vložte nějaký text o vašich zásadách ochrany osobních údajů, který se zobrazí při průchodu pokladnou.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
cs_CZ: Volitelně vložte nějaký text o ochraně osobních údajů, který se zobrazí v registračních formulářích.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
cs_CZ: Volitelně zadejte nějaký text pro checkbox s podmínkami, který musí zákazník při objednávce odsouhlasit.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
cs_CZ: Umožňuje kontrolu nad tím, kterou daňovou třídu použijete na přepravu. Nechejte pole prázdné pro použití daňové sazby přepravy podle samotných položek košíku.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
cs_CZ: Případně aktivovat "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) a poté zde zkopírovat token identity. Toto umožňuje ověření plateb bez využití PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
cs_CZ: Volitelně vložte URL obrázku loga 150x50, které bude zobrazeno v levém horním rohu vaší PayPal platební stránky.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
cs_CZ: Volitelně by se uživateli měla zobrazit hodnota metadat.

en: Options
cs_CZ: Nastavení

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
cs_CZ: Nebo si můžete stáhnout předinstalovanou verzi pluginu z <a href="%1$s">úložiště WordPress.org</a> nebo na <a href="%2$s">stránce vydání v úložišti GitHub</a> .

en: Or, enter tax rate ID:
cs_CZ: Nebo vložte ID daňové třídy:

en: Order | Orders
cs_CZ[0]: Objednávka
cs_CZ[1]: Objednávky
cs_CZ[2]: Objednávek

en: Order #
cs_CZ: Objednávka č.

en: Order #%1$s (%2$s)
cs_CZ: Objednávka č. %1$s (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
cs_CZ: Objednávka č. %s byla označená jako vrácená. - chybový kód platební brány PayPal: %s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
cs_CZ: Objednávka č. %1$s byla pozastavena z důvodu chybového kódu platební brány PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
cs_CZ: Objednávka č. %s měla zrušené storno objednávky. Prosím zkontrolujte stav platby a aktualizujte stav objednávky zde : %s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
cs_CZ: Objednávka č. %1$s z data %2$s je nyní je ve stavu %3$s.

en: Order #%s
cs_CZ: Objednávka č. %s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
cs_CZ: Objednávka č. %1$s byla službou PayPal IPN označena jako zaplacená, dříve však byla stornována. Vyžaduje zásah administrátora.

en: Order #:
cs_CZ: Objednávka:

en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
cs_CZ: Objednávka %1$d zpětně vyplněna z %2$s na %3$s.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
cs_CZ: Objednávku %1$d nelze obnovit z koše: již byla obnovena do stavu „%2$s“.

en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
cs_CZ: Starší data objednávky %1$d nebylo možné během dávkového zpracování vyčistit. Chyba: %2$s

en: Order %s is locked.
cs_CZ: Objednávka %s je uzamčena.

en: Order &ndash; %s
cs_CZ: Objednávka &ndash; %s

en: Order Actions
cs_CZ: Akce objednávky

en: Order Admin URL
cs_CZ: Admin URL objednávky

en: Order Attribution
cs_CZ: Původ objednávky

en: Order Billing Address
cs_CZ: Fakturační adresa objednávky

en: Order Cancelled: #%s
cs_CZ: Objednávka zrušena: č. %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
cs_CZ: Objednávka zrušena: č.{order_number}

en: Order Custom Field
cs_CZ: Vlastní pole objednávky

en: Order Date
cs_CZ: Datum objednávky

en: Order Discount
cs_CZ: Sleva objednávky

en: Order Failed: #{order_number}
cs_CZ: Neúspěšná objednávka: č. {order_number}

en: Order Fulfillments
cs_CZ: Expedice zásilek objednávek

en: Order ID
cs_CZ: Číslo objednávky

en: Order ID is required.
cs_CZ: ID objednávky je vyžadováno.

en: Order ID.
cs_CZ: ID objednávky.

en: Order Items
cs_CZ: Položky objednávky

en: Order Number
cs_CZ: Číslo objednávky

en: Order Number.
cs_CZ: Číslo objednávky.

en: Order Refunded: {order_number}
cs_CZ: Vrácená objednávka: {order_number}

en: Order Shipping
cs_CZ: Doprava objednávky

en: Order Shipping Address
cs_CZ: Dodací adresa objednávky

en: Order Shipping Method
cs_CZ: Způsob dopravy objednávky

en: Order Status
cs_CZ: Stav objednávky

en: Order Subtotal
cs_CZ: Mezisoučet

en: Order Tax
cs_CZ: Daň

en: Order Total
cs_CZ: Cena celkem

en: Order Transaction ID
cs_CZ: ID transakce objednávky

en: Order View URL
cs_CZ: URL zobrazení objednávky

en: Order again
cs_CZ: Objednat znovu

en: Order already has a billing email.
cs_CZ: Objednávka již má fakturační e-mail.

en: Order attribution field: %s
cs_CZ: Pole pro původ objednávky: %s

en: Order attribution information.
cs_CZ: Informace o původu objednávky.

en: Order by
cs_CZ: Seřadit podle

en: Order by:
cs_CZ: Řadit podle:

en: Order cancelled
cs_CZ: Objednávka zrušena

en: Order cancelled by customer.
cs_CZ: Zrušení objednávky zákazníkem.

en: Order cancelled: #{order_number}
cs_CZ: Objednávka zrušena: č. {order_number}

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
cs_CZ: E-maily o dokončení objednávky jsou odesílány zákazníkům, když je jejich objednávka z místa prodeje označena jako dokončená.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
cs_CZ: E-maily o dokončení objednávek jsou odesílány zákazníkům ve chvíli, kdy jsou jejich objednávky označeny za dokončené, což obvykle znamená, že již byly odeslány.

en: Order completed
cs_CZ: Objednávka dokončena

en: Order confirmation
cs_CZ: Potvrzení objednávky

en: Order count.
cs_CZ: Počet objednávek.

en: Order created
cs_CZ: Objednávka byla vytvořena

en: Order customer information.
cs_CZ: Objednat informace o zákaznících.

en: Order data storage
cs_CZ: Úložiště dat objednávek

en: Order datastore.
cs_CZ: Úložiště objednávek.

en: Order datastore:
cs_CZ: Úložiště dat objednávek:

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
cs_CZ: Chybí datum objednávky, hodina, minuta a/nebo sekunda.

en: Order deleted
cs_CZ: Objednávka byla smazána

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
cs_CZ: Zákazníkům lze zasílat e-maily s podrobnostmi o objednávce, které obsahují informace o jejich objednávce a platební odkazy.

en: Order details
cs_CZ: Podrobnosti o objednávce

en: Order details manually sent to customer.
cs_CZ: Detaily objednávky byly ručně odeslány zákazníkovi.

en: Order does not have an email address.
cs_CZ: Objednávka nemá e-mail.

en: Order draft updated.
cs_CZ: Koncept objednávky byl aktualizován.

en: Order failed
cs_CZ: Objednávka selhala

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
cs_CZ: E-maily o selhání objednávky jsou odesílány zákazníkům, když je jejich objednávka označena jako Selhalo.

en: Order failed: #%s,
cs_CZ: Objednávka selhala: č. %s,

en: Order failed: #{order_number}
cs_CZ: Objednávka selhala: č. {order_number}

en: Order fulfilled and complete.
cs_CZ: Objednávka byla expedována a dokončena.

en: Order fully refunded
cs_CZ: Objednávka plně vrácena

en: Order fully refunded.
cs_CZ: Objednávka byla plně vrácena.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
cs_CZ: Informace o objednávce, jako jsou co bylo zakoupeno, kdy to bylo zakoupeno a kam by mělo být zboží zasláno, a

en: Order is invalid
cs_CZ: Objednávka je neplatná

en: Order is not an HPOS order.
cs_CZ: Objednávka není objednávka HPOS.

en: Order item ID provided is not associated with order.
cs_CZ: ID zadané položky není přidruženo k objednávce.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
cs_CZ: Klíč objednávky používaný ke kontrole platnosti nebo ochraně přístupu k určitým údajům objednávky.

en: Order key.
cs_CZ: Klíč objednávky.

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
cs_CZ: Vyčištění starší objednávky se nezdařilo pro celou dávku objednávek. Přerušení čištění.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
cs_CZ: Vyčištění starších dat objednávky bylo zrušeno.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
cs_CZ: Proces čištění starších dat objednávky byl zahájen.

en: Order not editable
cs_CZ: Objednávku nelze upravit

en: Order not found
cs_CZ: Objednávka nenalezena

en: Order not found.
cs_CZ: Objednávka nenalezena.

en: Order note author.
cs_CZ: Autor poznámky k objednávce.

en: Order note content.
cs_CZ: Obsah poznámky k objednávce.

en: Order note.
cs_CZ: Poznámka k objednávce.

en: Order notes
cs_CZ: Poznámky k objednávce

en: Order notes.
cs_CZ: Poznámky objednávky

en: Order number used for display.
cs_CZ: Objednací číslo použité pro zobrazení.

en: Order number.
cs_CZ: Číslo objednávky.

en: Order number:
cs_CZ: Číslo objednávky:

en: Order on-hold
cs_CZ: Objednávka čeká na vyřízení

en: Order payment URL.
cs_CZ: URL pro platbu objednávky.

en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
cs_CZ[0]: Argument dotazu na objednávky (%s) není v aktuálním datovém úložišti objednávek podporován.
cs_CZ[1]: Argumenty dotazu na objednávky (%s) nejsou v aktuálním datovém úložišti objednávek podporovány.
cs_CZ[2]: Argumentů dotazu na objednávky (%s) není v aktuálním datovém úložišti objednávek podporováno.

en: Order received
cs_CZ: Objednávka přijata

en: Order refunded
cs_CZ: Objednávka vrácena

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
cs_CZ: E-maily o vrácení objednávky jsou odesílány zákazníkům, když je jejich objednávka z místa prodeje refundována.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
cs_CZ: E-maily o refundaci objednávky jsou zákazníkům zasílané ve chvíli, kdy jsou jejich objednávky označeny jako refundované.

en: Order refunded: %s
cs_CZ: Objednávka vrácena: %s

en: Order refunded: {order_number}
cs_CZ: Objednávka vrácena: {order_number}

en: Order restored
cs_CZ: Objednávka obnovena

en: Order saved.
cs_CZ: Objednávka uložena.

en: Order scheduled for: %s.
cs_CZ: Objednávka naplánovana na: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
cs_CZ: Pořadí řazení vlastnosti vzestupně nebo sestupně.

en: Order sort items ascending or descending.
cs_CZ: Seřaďte položky vzestupně nebo sestupně.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
cs_CZ: Zrušena

[ctx: Order status]
en: Completed
cs_CZ: Dokončeno

[ctx: Order status]
en: Draft
cs_CZ: Koncept

[ctx: Order status]
en: Failed
cs_CZ: Selhalo

[ctx: Order status]
en: On hold
cs_CZ: Čeká na vyřízení

[ctx: Order status]
en: Pending payment
cs_CZ: Čeká na platbu

[ctx: Order status]
en: Processing
cs_CZ: Zpracovává se

[ctx: Order status]
en: Refunded
cs_CZ: Vráceno

en: Order status changed by bulk edit.
cs_CZ: Stav objednávky byl změněn hromadnou úpravou:

en: Order status changed by bulk edit:
cs_CZ: Stav objednávky se změnil hromadnou úpravou:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
cs_CZ: Stav objednávky se změnil z %1$s na %2$s.

en: Order status is missing.
cs_CZ: Chybí stav objednávky.

en: Order status name.
cs_CZ: Stav objednávky.

en: Order status set to %s.
cs_CZ: Stav objednávky byl nastaven na %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
cs_CZ: Stav objednávky nastaven na vrácena. Pro vrácení prostředků zákazníkovi budete potřebovat vrácení skrz platební bránu.

en: Order status slug.
cs_CZ: Zkratka stavu objednávky.

en: Order status.
cs_CZ: Stav objednávky.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
cs_CZ: Stav objednávky. Poskytovatelé plateb tuto hodnotu po zaplacení aktualizují.

en: Order statuses not found
cs_CZ: Stavy objednávek nebyly nalezeny

en: Order submitted.
cs_CZ: Objednávka potvrzena.

en: Order summary
cs_CZ: Rekapitulace objednávky

en: Order tax
cs_CZ: Daň z objednávky

en: Order tax.
cs_CZ: Daň z objednávky.

en: Order total formatted for locale
cs_CZ: Objednávka celkem formátována pro lokální prostředí

en: Order totals.
cs_CZ: Součty objednávek.

en: Order type mismatch.
cs_CZ: Neshoda typu objednávky.

en: Order updated
cs_CZ: Objednávka byla aktualizována

en: Order updated and sent.
cs_CZ: Objednávka byla aktulizována a odeslána.

en: Order updated.
cs_CZ: Objednávka byla aktualizována.

en: Order updates
cs_CZ: Aktualizace objednávky

en: Orders
cs_CZ: Objednávky

en: Orders (page %d)
cs_CZ: Objednávky (stránka %d)

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
cs_CZ: Objednávky jsou automaticky převedeny do stavu „Vráceno“, pokud správce nebo manažer obchodu po zaplacení vrátí celou hodnotu objednávky.

en: Orders list
cs_CZ: Seznam objednávek

en: Orders navigation
cs_CZ: Navigace objednávek

en: Orders subject to cleanup: %d
cs_CZ: Objednávky podléhající vyčištění: %d

en: Orders table created.
cs_CZ: Byla vytvořena tabulka objednávek.

en: Orders table does not exist.
cs_CZ: Tabulka objednávek neexistuje.

en: Orders table does not exist. Creating...
cs_CZ: Tabulka objednávek neexistuje. Vytváření...

en: Orders totals.
cs_CZ: Celkem objednávek.

en: Organic: %s
cs_CZ: Organické: %s

en: Organization
cs_CZ: Společnost

en: Origin
cs_CZ: Původ

en: Original price was: %s.
cs_CZ: Původní cena byla: %s.

en: Orphaned variations
cs_CZ: Osiřelé varianty

en: Osijek-Baranja County
cs_CZ: Osijecko-baranjská župa

en: Other
cs_CZ: Ostatní

en: Other locations
cs_CZ: Další lokace

en: Ounces
cs_CZ: Unce

en: Our bank details
cs_CZ: Naše bankovní spojení

en: Our latest and greatest
cs_CZ: Naše nejnovější a nejlepší

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
cs_CZ: Naší vášní je vytvářet uvědomělé okamžiky s produkty z lokálních zdrojů – organické, udržitelné a s respektem k přírodě. Nejsme jen obchod. Jsme cesta k životnímu stylu, který spojuje komunitu, ekologii a prvotřídní kvalitu.

en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
cs_CZ: Náš požadavek na API %1$s vrátil kód chyby %2$d.

en: Our request to the %s API got a malformed response.
cs_CZ: Náš požadavek na API %s dostal chybnou odpověď.

en: Our services
cs_CZ: Naše služby

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
cs_CZ: Členové našeho týmu mají přístup k těmto informacím, aby pomohli zpracovávat objednávky, refundace a poskytovali podporu zákazníkům.

en: Out of stock
cs_CZ: Není skladem

en: Out of stock threshold
cs_CZ: Práh prázdného skladu

en: Out of stock visibility
cs_CZ: Viditelnost prázdného skladu

en: Outdated templates
cs_CZ: Neaktuální soubory šablon

en: Output just the id when the operation is successful.
cs_CZ: Při úspěšné operaci vypsat pouze ID.

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
cs_CZ: Přepište možnost „woocommerce_date_type“, která se používá pro pole data databáze uvažované pro přehledy příjmů.

en: Overrides
cs_CZ: Přepsané soubory

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
cs_CZ: Přepsání existujících dat již zaregistrovaným klíčem není povoleno

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Owner of these keys.
cs_CZ: Vlastníci těchto klíčů.

en: PDT payment completed
cs_CZ: PDT platba dokončena

en: PHP max execution time.
cs_CZ: PHP maximální doba běhu scriptu.

en: PHP max input vars
cs_CZ: PHP maximální počet proměnných

en: PHP max input vars.
cs_CZ: PHP maximální počet proměnných.

en: PHP version
cs_CZ: PHP verze

en: PHP version.
cs_CZ: PHP verze.

en: PIN Code
cs_CZ: PIN kód

en: POS completed order
cs_CZ: Dokončená objednávka z místa prodeje

en: POS refunded order
cs_CZ: Vrácená objednávka z místa prodeje

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Page %d
cs_CZ: Stránka %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
cs_CZ: ID stránky je nastaveno, ale stránka neexistuje

en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
cs_CZ: Na stránce se nachází jak zkrácený kód %1$s, tak blok %2$s.

en: Page contents: [%s]
cs_CZ: Obsah stránky: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
cs_CZ: Stránka neobsahuje %1$s zkrácený kód nebo blok %2$s.

en: Page does not contain the %s shortcode.
cs_CZ: Stránka neobsahuje zkrácený kód %s.

en: Page not set
cs_CZ: Stránka není zvolena

[ctx: Page setting]
en: Cart
cs_CZ: Košík

[ctx: Page setting]
en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

[ctx: Page setting]
en: My account
cs_CZ: Můj účet

[ctx: Page setting]
en: Shop base
cs_CZ: Obchod

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
cs_CZ: Obchodní podmínky

en: Page setup
cs_CZ: Nastavení stránky

[ctx: Page slug]
en: cart
cs_CZ: kosik

[ctx: Page slug]
en: checkout
cs_CZ: pokladna

[ctx: Page slug]
en: my-account
cs_CZ: muj-ucet

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
cs_CZ: reklamace

[ctx: Page slug]
en: shop
cs_CZ: obchod

[ctx: Page title]
en: Cart
cs_CZ: Košík

[ctx: Page title]
en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

[ctx: Page title]
en: My account
cs_CZ: Můj účet

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
cs_CZ: Reklamace a vrácení zboží

[ctx: Page title]
en: Shop
cs_CZ: Obchod

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
cs_CZ: Viditelnost stránky by měla být <a href="%s" target="_blank">veřejná</a>

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
cs_CZ: Stránka, kde nakupující dokončí svůj nákup

en: Page where shoppers review their shopping cart
cs_CZ: Stránka, kde nakupující kontrolují svůj nákupní košík

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
cs_CZ: %1$s z %2$s

en: Paid
cs_CZ: Zaplaceno

en: Paid on %1$s @ %2$s
cs_CZ: Zaplaceno %1$s v %2$s

en: Pakistan
cs_CZ: Pákistán

en: Pakistani rupee
cs_CZ: Pákistánská rupie

en: Palestinian Territory
cs_CZ: Palestinské Teritorium

en: Panamanian balboa
cs_CZ: Panamská balboa

en: Papua New Guinea
cs_CZ: Papua Nová Guinea

en: Papua New Guinean kina
cs_CZ: Papujsko-guinejská kina

en: Paraguayan guaran&iacute;
cs_CZ: Paraguayský guaraní

en: Parameters to pass on to the exported report.
cs_CZ: Parametry, které se mají přenést do exportované sestavy.

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
cs_CZ: Omluvte nepořádek! Pracujeme na něčem skvělém — vraťte se brzy zpět!

en: Parent
cs_CZ: Nadřazené

en: Parent %s
cs_CZ: Nadřazené %s

en: Parent %s:
cs_CZ: Nadřazené %s:

en: Parent Brand
cs_CZ: Nadřazená značka

en: Parent Brand:
cs_CZ: Nadřazená značka:

en: Parent SKU
cs_CZ: Nadřazené SKU

en: Parent category
cs_CZ: Nadřazená kategorie

en: Parent category:
cs_CZ: Nadřazená kategorie:

en: Parent coupon
cs_CZ: Nadřazený kupon

en: Parent order ID.
cs_CZ: ID nadřazené objednávky.

en: Parent orders
cs_CZ: Nadřazené objednávky

en: Parent product
cs_CZ: Nadřazený produkt

en: Parent product form
cs_CZ: Nadřazený formulář produktu

en: Parent product name if the product is a variation.
cs_CZ: Název nadřezeného produktu, pokud je produkt variantou.

en: Parent product's threshold (%d)
cs_CZ: Práh nízkého skladu nadřazeného produktu (%d)

en: Parent shipping class
cs_CZ: Nadřazená třída dopravy

en: Parent shipping class:
cs_CZ: Nadřazená třída dopravy:

en: Parent term ID, if applicable.
cs_CZ: ID nadřazeného výrazu, je-li k dispozici.

en: Parent theme author URL
cs_CZ: URL autora nadřazené šablony

en: Parent theme author URL.
cs_CZ: URL autora nadřazené šablony.

en: Parent theme name
cs_CZ: Název nadřazené šablony

en: Parent theme name.
cs_CZ: Název nadřazené šablony.

en: Parent theme version
cs_CZ: Verze nadřazené šablony

en: Parent theme version.
cs_CZ: Verze nadřazené šablony.

en: Parish
cs_CZ: Paříž

en: Partial Refund: Order {order_number}
cs_CZ: Částečné vrácení platby: Objednávka {order_number}

en: Partial refund email heading
cs_CZ: Částečně vráceno - hlavička e-mailu

en: Partial refund subject
cs_CZ: Částečně vráceno - předmět e-mailu

en: Partial refund: Order {order_number}
cs_CZ: Částečně vráceno: Objednávka {order_number}

en: Partially fulfilled
cs_CZ: Částečně vyřízeno

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
cs_CZ: Typ předané objednávky neodpovídá žádnému registrovanému typu objednávky. Jsou registrovány následující typy objednávek: %s

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password Reset Request
cs_CZ: Žádost o obnovení hesla

en: Password Reset Request for {site_title}
cs_CZ: Žádost o obnovení hesla na {site_title}

en: Password change
cs_CZ: Změna hesla

en: Password must be at least 8 characters.
cs_CZ: Heslo musí mít nejméně 8 znaků.

en: Password reset email has been sent.
cs_CZ: E-mail pro obnovení hesla byl odeslán.

en: Password reset is not allowed for this user
cs_CZ: Reset hesla není pro tohoto uživatele povolen

en: Passwords do not match.
cs_CZ: Hesla se neshodují.

en: Path to the channel icon.
cs_CZ: Cesta k ikoně kanálu.

en: Paused
cs_CZ: Pozastavený

en: Pay
cs_CZ: Zaplatit

en: Pay for order
cs_CZ: Zaplatit objednávku

en: Pay for order %s
cs_CZ: Zaplatit objednávku %s

en: Pay for this order
cs_CZ: Zaplatit tuto objednávku

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
cs_CZ: Plaťte přes PayPal, nebo můžete platit kreditní kartou, pokud nemáte PayPal účet.

en: Pay with cash upon delivery.
cs_CZ: Platba při převzetí v hotovosti.

en: PayPal Payments
cs_CZ: Platby PayPal

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
cs_CZ: Služba PayPal Payments vám umožní nabízet PayPal, Venmo (pouze v USA), odložené platby a další možnosti.

en: PayPal Standard does not support your store currency.
cs_CZ: PayPal nepodporuje měnu Vašeho obchodu.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
cs_CZ: PayPal standartně přesměrovává zákazníky na Paypal k doplnění jejich informací k platbě.

en: PayPal acceptance mark
cs_CZ: Značka přijetí v službě PayPal

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
cs_CZ: PayPal umožňuje vložit pouze jednu adresu. Pokud používáte PayPal pro přepravní štítky, měli byste upřednostnit vložení dodací adresy před fakturační. Vypnutí této funkce může zabránit uplatnění Ochrany prodejce PayPal.

en: PayPal email
cs_CZ: PayPal e-mail

en: PayPal email address
cs_CZ: E-mailová adresa PayPal

en: PayPal email address:
cs_CZ: PayPal e-mailová adresa:

en: PayPal identity token
cs_CZ: PayPal identifikační token

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
cs_CZ: PayPal sandbox je možné využít pro testování plateb. Zaregistrujte si svůj <a href="%s">vývojářský účet</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
cs_CZ: PayPal používá tento způsob komunikace, když posílá zpět informace o transakci.

en: PayU for WooCommerce
cs_CZ: PayU pro WooCommerce

en: Payer PayPal address
cs_CZ: PayPal adresa plátce

en: Payer first name
cs_CZ: Křestní jméno plátce

en: Payer last name
cs_CZ: Příjmení plátce

en: Payfast
cs_CZ: PayFast

en: Paying customer
cs_CZ: Platící zákazník

en: Payment
cs_CZ: Platba

en: Payment %s via IPN.
cs_CZ: Platba %s pomocí IPN (oznámení o platbě v reálném čase).

en: Payment Method
cs_CZ: Způsob platby

en: Payment Providers
cs_CZ: Poskytovatelé plateb

en: Payment Tokens
cs_CZ: Platební tokeny

en: Payment URL
cs_CZ: URL platby

en: Payment action
cs_CZ: Akce platby

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
cs_CZ: Platba autorizována. Změňte status na Zpracovává se nebo Dokončeno pro zachycení finančních prostředků.

en: Payment complete event failed.
cs_CZ: Selhala akce dokončení platby.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
cs_CZ: Platba nebyla zachycena - ID autorizace: %1$s, status: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
cs_CZ: Platba nebyla zachycena: %s

en: Payment for cancelled order %s received
cs_CZ: Byla přijata platba pro zrušenou objednávku %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
cs_CZ: Platba za objednávku č. %1$s zákazníka %2$s selhala. Zde je shrnutí objednávky:

en: Payment for order %s refunded
cs_CZ: Platba objednávky %s byla vrácena

en: Payment for order %s reversed
cs_CZ: Platba za objednávku %s byla vrácena

en: Payment gateway
cs_CZ: Platební brána

en: Payment gateway ID.
cs_CZ: ID platební metody.

en: Payment gateway description on checkout.
cs_CZ: Popis platební metody na pokladně.

en: Payment gateway enabled status.
cs_CZ: Stav aktivace platební metody.

en: Payment gateway method description.
cs_CZ: Popis platební metody.

en: Payment gateway method title.
cs_CZ: Název platební metody.

en: Payment gateway settings.
cs_CZ: Nastavení platební metody.

en: Payment gateway sort order.
cs_CZ: Pořadí platebních metod.

en: Payment gateway title on checkout.
cs_CZ: Název platební metody na pokladně.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
cs_CZ: Platební brány mohou používat cURL na komunikaci se vzdálenými servery při autorizaci plateb. Jiné doplňky ho též můžou používat při komunikaci se vzdálenými službami.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
cs_CZ: Platba byla přijata (uhrazeno) a zásoby byly sníženy. Objednávka čeká na expedici.

en: Payment method
cs_CZ: Způsob platby

en: Payment method ID.
cs_CZ: ID způsobu platby.

en: Payment method deleted.
cs_CZ: Způsob platby byl smazán.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
cs_CZ: Popis způsobu platby, který uvidí zákazník na stránce pokladny.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
cs_CZ: Popis způsobu platby, který zákazník uvidí na vašich stránkách.

en: Payment method is missing.
cs_CZ: Chybí způsob platby.

en: Payment method successfully added.
cs_CZ: Způsob platby byl úspěšně přidán.

en: Payment method title.
cs_CZ: Název způsobu platby.

en: Payment method:
cs_CZ: Způsob platby:

en: Payment methods
cs_CZ: Způsoby platby

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
cs_CZ: Platba v hodnotě %1$s byla zachycena - ID autorizace: %2$s, ID transakce: %3$s

en: Payment pending (%s).
cs_CZ: Platba ve zpracovaní: %s.

en: Payment status
cs_CZ: Stav platby

en: Payment to be made upon delivery.
cs_CZ: Platba bude provedena při převzetí.

en: Payment via
cs_CZ: Způsob platby

en: Payment via %s
cs_CZ: Způsob platby: %s

en: Payment:
cs_CZ: Platba:

en: Payments
cs_CZ: Platby

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
cs_CZ: Platby jednoduše — včetně WooPay, nové funkce expresního nákupu.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
cs_CZ: Jednoduché platby bez měsíčních poplatků – navrženo výhradně pro obchody na WooCommerce. Přijímejte platební karty, debetní karty a další oblíbené způsoby platby.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
cs_CZ: Paymob je platební brána pro Blízký východ a Afriku. Podporuje platby online i v prodejnách.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
cs_CZ: Payoneer Checkout je moderní platforma pro zpracování plateb, která pomáhá obchodníkům uspět na globálním trhu.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
cs_CZ: Payoneer Checkout je další generací platforem pro zpracování plateb, která obchodníkům po celém světě poskytuje řešení a směr, které potřebují k úspěchu na dnešním hyperkonkurenčním globálním trhu.

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
cs_CZ: Paystack pomáhá africkým obchodníkům přijímat jednorázové a opakované platby online pomocí moderní, bezpečné a zabezpečené platební brány.

en: Peloponnese
cs_CZ: Peloponés

en: Pending
cs_CZ: Čekající

en: Pending items
cs_CZ: Položky čekající na schválení

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
cs_CZ: Čekající objednávky nejsou zaplaceny a mohou být zákazníkem opuštěny. Tyto objednávky budou po nastavené době smazány.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Čekající platba <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Čekající platby <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Čekajících plateb <span class="count">(%s)</span>

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
cs_CZ: Podle třídy: Účtovat dopravné individuálně pro každou třídu

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
cs_CZ: Za objednávku: Účtovat dopravné podle nejdražší přepravní třídy

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
cs_CZ: Podle nastavení %1$sstore%2$s je správa zásob <strong>zakázána</strong>.

en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
cs_CZ: Podle nastavení %1$sstore%2$s nejsou daně povoleny.

en: Percentage complete.
cs_CZ: Procento dokončeno.

en: Percentage discount
cs_CZ: Procentuální sleva

en: Percentage of cart total
cs_CZ: Procento z celkového košíku

en: Perfect
cs_CZ: Skvělý

en: Period
cs_CZ: Období

en: Permalink of the product that the review belongs to.
cs_CZ: Trvalý odkaz produktu ke kterému recenze patří.

en: Permalink template for the product.
cs_CZ: Šablona trvalého odkazu pro produkt.

en: Permission #%d not found.
cs_CZ: Oprávnění č. %d nenalezeno.

en: Permission ID
cs_CZ: ID oprávnění

en: Permissions
cs_CZ: Oprávnění

en: Permissions is missing.
cs_CZ: Chybí oprávnění.

en: Personal data removal
cs_CZ: Odstranění osobních údajů

en: Personal data removed.
cs_CZ: Osobní data odstraněna.

en: Personal data retention
cs_CZ: Zachování osobních údajů

en: Personal data within order %s has been retained.
cs_CZ: Osobní údaje v objednávce %s byly zachovány.

en: Personalize homepage
cs_CZ: Perzonalizovat domácí stránku

en: Personalize your store's homepage
cs_CZ: Přizpůsobte si domovskou stránku svého obchodu

en: Philippine peso
cs_CZ: Filipínské peso

en: Philippines
cs_CZ: Filipíny

en: Phone
cs_CZ: Telefon

en: Phone (optional)
cs_CZ: Telefon (volitelné)

en: Phone Number
cs_CZ: Telefonní číslo

en: Phone number
cs_CZ: Telefon

en: Phone number.
cs_CZ: Telefonní číslo.

en: Physical address
cs_CZ: Doručovací adresa

en: Physical products
cs_CZ: Fyzické produkty

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
cs_CZ: Vyzvedněte si objednávku, poté stačí zaplatit, vytisknout, zabalit a odeslat.

en: Pickup
cs_CZ: Vyzvednout

en: Pickup address
cs_CZ: Adresa vyzvednutí

en: Pickup cost: %s
cs_CZ: Poplatek za vyzvednutí: %s

en: Pickup details
cs_CZ: Podrobnosti o vyzvednutí

en: Pickup location
cs_CZ: Místo vyzvednutí

en: Pinterest for WooCommerce
cs_CZ: Pinterest pro WooCommerce

en: Place order
cs_CZ: Objednávka zavazující k platbě

en: Placeholder
cs_CZ: Zástupný symbol

en: Placeholder image
cs_CZ: Zástupný obrázek

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktu předváděného v sekci hrdiny.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktu předváděného v sekci hrdiny. 1 ze 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktu předváděného v sekci hrdiny. 2 ze 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci předváděného produktu.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktů předváděných v banneru.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktů předváděných v banneru doporučených kategorií. 1 ze 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktů předváděných v banneru doporučených kategorií. 2 ze 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktů předváděných v banneru doporučených kategorií. 3 ze 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktů vystavených pod ikonami sociálních médií. 1 ze 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktů vystavených pod ikonami sociálních médií. 2 ze 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktů vystavených pod ikonami sociálních médií. 3 ze 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
cs_CZ: Zástupný obrázek používaný k reprezentaci produktů vystavených pod ikonami sociálních médií. 4 ze 4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
cs_CZ: Zástupný obrázek s avatarem uživatele, který píše posudek.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
cs_CZ: Výplňový text zobrazený v textových polích.

en: Plain text
cs_CZ: Prostý text

en: Plain text template
cs_CZ: Šablona pro jednoduchý text

en: Platform %s not found.
cs_CZ: Platforma %s nenalezena.

en: Platform to track.
cs_CZ: Platforma pro sledování.

en: Platform version to track.
cs_CZ: Verze platformy pro sledování.

en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
cs_CZ: <a href="%1$s">Nainstalujte si prosím Správce aktualizací WooCommerce.com</a> , abyste i nadále dostávali aktualizace a přednostní podporu, která je součástí vašich předplatných WooCommerce.com. Případně si jej můžete <a href="%2$s">stáhnout</a> a nainstalovat ručně.

en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
cs_CZ: <a href="%1$s">Aktivujte si prosím Správce aktualizací WooCommerce.com</a> , abyste mohli nadále dostávat aktualizace a přednostní podporu, která je součástí vašich předplatných WooCommerce.com.

en: Please check your email for the order confirmation.
cs_CZ: Zkontrolujte prosím svůj e-mail pro potvrzení objednávky.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
cs_CZ: Zvolte prosím produkt pro přidání do Vašeho košíku&hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
cs_CZ: Možnosti produktu zvolte na <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
cs_CZ: Prosím zvolte možnosti produktu&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
cs_CZ: Zvolte prosím množství položek, které si přejete přidat do košíku&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
cs_CZ: Pokud kontaktujete technickou podporu, zkopírujte prosím tyto informace do Vašeho požadavku:

en: Please create a password for your account.
cs_CZ: Prosím vytvořte heslo pro váš účet.

en: Please enter a coupon code.
cs_CZ: Zadejte prosím kód kuponu.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
cs_CZ: Prosím nastavte předponu pro čísla vašich faktur. Pokud používáte účet PayPal pro více eshopů pak se ujistěte, že je tato předpona unikátní, jalikož Paypal nepovolí generování faktur se stejným číslem.

en: Please enter a stronger password.
cs_CZ: Zadejte silnější heslo.

en: Please enter a valid Eircode.
cs_CZ: Vložte prosím platný Eircode.

en: Please enter a valid email address
cs_CZ: Vložte prosím platnout e-mailovou adresu

en: Please enter a valid email address.
cs_CZ: Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.

en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
cs_CZ: Chcete-li použít kupon "%s", zadejte v pokladně platný e-mail.

en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
cs_CZ: Chcete-li použít kupon "%s", zadejte prosím platný e-mail.

en: Please enter a valid number.
cs_CZ: Prosím zadejte platné číslo.

en: Please enter a valid order ID
cs_CZ: Zadejte platné ID objednávky

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
cs_CZ: Zadejte prosím platné PSČ.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
cs_CZ: Zadejte s desetinnou čárkou ( %s) bez oddělovače tisíců.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
cs_CZ: Prosím, zadejte v měnové desítkové soustavě (%s), formát bez oddělovače tisíců a symbolů měn.

en: Please enter an address to continue.
cs_CZ: Pro pokračování prosím vyplňte adresu.

en: Please enter in a value less than the regular price.
cs_CZ: Vložte částku nižší než je cena standardní.

en: Please enter in country code with two capital letters.
cs_CZ: Vložte kód země dvěma velkými písmeny.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
cs_CZ: Prosím vložte pouze čísla a pomlčky (-).

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
cs_CZ: Prosím, zadejte svou e-mailovou adresu spojenou s účtem PayPal, což je nezbytné, aby platba proběhla.

en: Please enter your current password.
cs_CZ: Prosím vložte vaše stávající heslo.

en: Please enter your password.
cs_CZ: Zadejte své heslo prosím.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
cs_CZ: Výše prosím vyplňte své kontaktní údaje pro zobrazení dostupných platebních metod.

en: Please fill out all password fields.
cs_CZ: Prosím, vyplňte všechna pole hesel.

en: Please follow the link below to complete the sign-up process and join the "{product_name}" waitlist.
cs_CZ: Pro dokončení registrace a zařazení na čekací listinu „{product_name}“ prosím klikněte na níže uvedený odkaz.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
cs_CZ: Pro zaplacení objednávky se prosím přihlaste ke svému účtu.

en: Please log in to your account to view this order.
cs_CZ: Pro zobrazení této objednávky se prosím přihlaste ke svému účtu.

en: Please note that couriers may need some time to provide the latest shipping information.
cs_CZ: Kurýrům může chvíli trvat, než poskytnou nejnovější údaje o dopravě.

en: Please provide a valid %s
cs_CZ: Zadejte prosím platné %s

en: Please provide a valid account username.
cs_CZ: Vložte prosím platné uživatelské jméno.

en: Please provide a valid email address.
cs_CZ: Uveďte prosím platnou e-mailovou adresu.

en: Please provide a valid order ID.
cs_CZ: Uveďte prosím platné ID objednávky.

en: Please provide a valid promo note name.
cs_CZ: Zadejte prosím platné promo jméno.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
cs_CZ: Uveďte pole hodnot ID parametru noteIds.

en: Please rate the product.
cs_CZ: Ohodnoťte produkt, prosím.

en: Please re-enter your password.
cs_CZ: Prosím, vložte znovu své heslo.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
cs_CZ: Pro dokončení svojí objednávky si prosím přečtěte a odsouhlaste obchodní podmínky.

en: Please review the errors above.
cs_CZ: Zkontrolujte prosím výše uvedené chyby.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
cs_CZ: Více informací najdete na <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> .

en: Please select a customer.
cs_CZ: Prosím, vyberte uživatele.

en: Please select a product.
cs_CZ: Prosím, vyberte produkt.

en: Please select a rating
cs_CZ: Zvolte prosím hodnocení

en: Please select product attributes before adding to cart.
cs_CZ: Před přidáním do košíku prosím vyberte vlastnosti produktu.

en: Please select some items.
cs_CZ: Prosím, vyberte nějakou položku.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
cs_CZ: Vyberte možnosti produktu před přidáním tohoto produktu do nákupního košíku.

en: Please select some products to add to the cart.
cs_CZ: Před přidáním do košíku prosím vyberte nějaké produkty.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
cs_CZ: Pošlete prosím Váš šek na Název obchodu, Ulice, Obec, PSČ, Stát.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
cs_CZ: Prosím upřesněte hook a/nebo skupinu akcí, které chcete zrušit.

en: Please specify hook of action to cancel.
cs_CZ: Prosím upřesněte hook akce, kterou chcete zrušit.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
cs_CZ: Použijte prosím jiná zdrojová (--from) a cílová (--to) datová úložiště.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
cs_CZ: Prosím, navštivte <a href="%s" target="_blank">stránku s odběry</a> a obnovte, abyste mohli nadále dostávat aktualizace.

en: Please {login_link} to sign up for stock notifications.
cs_CZ: Pro odběr oznámení o dostupnosti zboží se prosím přihlaste na {login_link}.

en: Please, provide an attribute name.
cs_CZ: Vyplňte prosím název vlastnosti.

en: Plugin Activation Error
cs_CZ: Chyba aktivace pluginu

en: Plugin URL.
cs_CZ: URL pluginu.

en: Plugin activation has been scheduled.
cs_CZ: Aktivace zásuvného modulu byla naplánována.

en: Plugin author URL.
cs_CZ: URL autora pluginu.

en: Plugin author name.
cs_CZ: Jméno autora pluginu.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
cs_CZ: Základní název pluginu. Cesta k hlavnímu souboru pluginu relativně k adresáři plugins.

en: Plugin installation has been scheduled.
cs_CZ: Instalace zásuvného modulu byla naplánována.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
cs_CZ: Plugin nainstaloval %1$s dne %2$s.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
cs_CZ: Plugin nainstaloval %1$s dne %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Více informací</a>

en: Plugin name.
cs_CZ: Název pluginu.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
cs_CZ: Zkratka (slug) pluginu použitá v https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
cs_CZ: Zkratka pluginu.

en: Plugin status.
cs_CZ: Stav pluginu.

en: Plugins
cs_CZ: Pluginy

en: Plugins must be a non-empty array.
cs_CZ: Pluginy musí být plné pole.

en: Plugins were successfully activated.
cs_CZ: Pluginy byly úspěšně aktivovány.

en: Plugins were successfully installed.
cs_CZ: Pluginy byly úspěšně nainstalovány.

en: Point of Sale
cs_CZ: Prodejní místo

en: Poland
cs_CZ: Polsko

en: Polish z&#x142;oty
cs_CZ: Polský z&#x142;oty

en: Poltavshchyna
cs_CZ: Poltavská oblast

en: Popular tags
cs_CZ: Oblíbené štítky

en: Popularity
cs_CZ: Popularita

en: Popularity (sales)
cs_CZ: Oblíbenost (prodeje)

en: Portugal
cs_CZ: Portugalsko

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Post password.
cs_CZ: Heslo příspěvku.

en: Post-purchase note
cs_CZ: Poznámka po nákupu

en: Postal Code
cs_CZ: PSČ

en: Postal code
cs_CZ: PSČ

en: Postal code (optional)
cs_CZ: PSČ (volitelné)

en: Postal code.
cs_CZ: Poštovní směrovací číslo.

en: Postcode
cs_CZ: PSČ

en: Postcode / ZIP
cs_CZ: PSČ

en: Postcode / ZIP.
cs_CZ: PSČ/ZIP.

en: Postcode / ZIP:
cs_CZ: PSČ:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
cs_CZ: Poštovní směrovací číslo pro toto pravidlo. Více hodnot oddělte středníkem (;). Pro použití ve všech oblastech nechte prázdné. Zástupná znaky (*) a rozsahy PSČ (např.: 11000...15000) můžete také použít.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
cs_CZ: Položka "postcode" nepodporuje více hodnot. Zavrženo ve WooCommerce 5.3, použijte prosím "postcodes".

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
cs_CZ: Poštovní směrovací čísla se zástupnými znaky  (e.g. CB23*) nebo číselnými rozsahy e.g. <code>90210...99000</code>) jsou podporovány. Prosím, přečtěte si <a href="%s" target="_blank">dokumentaci dopravních zón</a>) pro více informací.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ: Příspěvky se štítkem &bdquo;%s&ldquo;

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
cs_CZ: Byly nalezeny potencionálně nebezpečné soubory ve složce uploads

en: Pound sterling
cs_CZ: Libra šterlinků

en: Pounds
cs_CZ: Libry

en: Powered by %1$s with %2$s
cs_CZ: Používá technologii %1$s s %2$s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
cs_CZ: Výkonné a přitom snadno použitelné řešení:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
cs_CZ: Výkonné řešení „vše v jednom“ pro dárkové certifikáty, kredity do obchodů, slevové kupony a poukázky.

en: Požega-Slavonia County
cs_CZ: Požežsko-slavonská župa

en: Prefecture
cs_CZ: Prefektura

en: Preferred address autocomplete provider
cs_CZ: Upřednostňovaný poskytovatel automatického doplnění adresy

en: Premium support
cs_CZ: Prémiová podpora

en: Presidente Hayes
cs_CZ: Prezident Hayes

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
cs_CZ: Prohlédněte si náhled šablony e-mailu. Můžete si ji také vyzkoušet na různých zařízeních a poslat si zkušební e-mail.

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
cs_CZ: Náhled nových návrhů šablon. E-maily si můžete upravit a otestovat a na novou šablonu přejít, kdykoli budete připraveni.

en: Previous
cs_CZ: Předchozí

en: Previous (arrow left)
cs_CZ: Předchozí (šipka doleva)

en: Previous image
cs_CZ: Předchozí obrázek

en: Previous page
cs_CZ: Předchozí stránka

en: Previous price:
cs_CZ: Předchozí cena:

en: Price
cs_CZ: Cena

en: Price amount.
cs_CZ: Cena.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Údaje o ceně produktu v aktuální řádkové položce, včetně nebo bez daní na základě nastavení „Zobrazení ceny v košíku a u platby“. Poskytováno s použitím nejmenší jednotky měny.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Údaje o ceně poskytované s použitím nejmenší jednotky měny.

en: Price display suffix
cs_CZ: Přípona za zobrazením ceny

en: Price formatted in HTML.
cs_CZ: Cena formátovaná v HTML.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Cena této přepravní sazby za použití nejmenší jednotky měny.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
cs_CZ: Předpona ceny pro měnu, kterou lze použít k formátování vrácených cen.

en: Price range, if applicable.
cs_CZ: Cenový rozsah, pokud je použitelný.

en: Price range: %1$s through %2$s
cs_CZ: Rozpětí cen: %1$s až %2$s

en: Price string formatted as HTML.
cs_CZ: Cenový řetězec naformátovaný jako HTML.

en: Price:
cs_CZ: Cena:

en: Price: %1$s - %2$s
cs_CZ: Cena: %1$s - %2$s

en: Price: From %s
cs_CZ: Cena: Od %s

en: Price: From {{min}}
cs_CZ: Cena: Od {{min}}

en: Price: Up to %s
cs_CZ: Cena: Do %s

en: Price: Up to {{max}}
cs_CZ: Cena: Do {{max}}

en: Price: high to low
cs_CZ: Cena: vysoká až nízká

en: Price: low to high
cs_CZ: Cena: nízká až vysoká

en: Price: {{min}} - {{max}}
cs_CZ: Cena: {{min}} - {{max}}

en: Prices entered with tax
cs_CZ: Ceny vkládány včetně daně

en: Pricing
cs_CZ: Cenotvorba

en: Primorje-Gorski Kotar County
cs_CZ: Přímořsko-gorskokotarská župa

en: Prince Edward Island
cs_CZ: Ostrov prince Edwarda

en: Print at home
cs_CZ: Vytisknout doma

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
cs_CZ: Tiskněte zlevněné štítky USPS, UPS a DHL

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
cs_CZ: Tisk přepravních štítků pomocí %1$sDopravy WooCommerce%2$s

en: Priority
cs_CZ: Priorita

en: Priority of recommendation.
cs_CZ: Priorita doporučení.

en: Priority.
cs_CZ: Priorita.

en: Privacy policy
cs_CZ: Zásady ochrany osobních údajů

en: Private note
cs_CZ: Soukromé poznámky

en: Proceed to PayPal
cs_CZ: Přejděte na PayPal

en: Proceed to checkout
cs_CZ: Přejít k pokladně

en: Process payments and prevent fraud
cs_CZ: Zpracovat platbu a předejít podvodům

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
cs_CZ: Zpracovat akci nyní, jako by byla spuštěna jako součást fronty

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
cs_CZ: Vyřizujte objednávky i na cestách. %1$sZískejte aplikaci%2$s.

en: Processing
cs_CZ: Zpracovává se

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Zpracovává se <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Zpracovávají se <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Zpracovává se <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
cs_CZ: Zpracovávání objednávky

en: Product | Products
cs_CZ[0]: Produkt
cs_CZ[1]: Produkty
cs_CZ[2]: Produktů

en: Product / Variation
cs_CZ: Produkt / varianta

en: Product / Variation title
cs_CZ: Název produktu / varianty

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
cs_CZ: Vlastnost produktu: %s

en: Product Catalog
cs_CZ: Katalog produktů

en: Product Categories
cs_CZ: Kategorie produktů

en: Product Category Link
cs_CZ: Odkaz na kategorii produktu

en: Product Details
cs_CZ: Podrobnosti produktu

en: Product Export
cs_CZ: Export produktů

en: Product Filters
cs_CZ: Filtry produktů

en: Product Form
cs_CZ: Formulář produktu

en: Product Forms
cs_CZ: Formuláře produktu

en: Product ID is required.
cs_CZ: ID produktu je povinné.

en: Product ID or SKU is required.
cs_CZ: ID produktu nebo SKU je povinné.

en: Product ID.
cs_CZ: ID produktu.

en: Product IDs
cs_CZ: Číslo ID produktu

en: Product Images
cs_CZ: Obrázky produktu

en: Product Import
cs_CZ: Import produktů

en: Product Link
cs_CZ: Odkaz na produkt

en: Product Pagination
cs_CZ: Stránkování produktu

en: Product Reviews
cs_CZ: Recenze produktu

en: Product SKU.
cs_CZ: SKU produktu.

en: Product Search
cs_CZ: Vyhledávání produktů

en: Product Tag Cloud
cs_CZ: Seznam štítků produktů

en: Product Tag Link
cs_CZ: Odkaz na štítek produktu.

en: Product Title
cs_CZ: Název produktu

en: Product Type
cs_CZ: Typ produktu

en: Product URL
cs_CZ: URL adresa produktu

en: Product URL.
cs_CZ: URL produktu.

en: Product Variation Template
cs_CZ: Šablona varianty produktu

en: Product and shipping
cs_CZ: Produkt a doprava

en: Product attribute base
cs_CZ: Základ URL pro vlastnosti produktů

en: Product attributes are easy to use.
cs_CZ: Vlastnosti produktu se snadno používají.

en: Product attributes lookup table
cs_CZ: Tabulka vlastností produktů

en: Product attributes lookup table data is regenerating
cs_CZ: Tabulka vlastností produktů se přegenerovává

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
cs_CZ: Proces regenerace tabulky vlastností produktů byl přerušen.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
cs_CZ: Proces regenerace tabulky vlastností produktů byl obnoven.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
cs_CZ: Funkčnost atributů produktu vyhovuje mým potřebám.

en: Product attributes.
cs_CZ: Vlastnosti produktu.

en: Product backorder
cs_CZ: Produkt na objednávku

en: Product brand base
cs_CZ: Základ URL značek produktu

en: Product brands
cs_CZ: Značky produktu

en: Product catalog
cs_CZ: Katalog produktů

en: Product categories
cs_CZ: Kategorie produktu

en: Product categories detailed reports.
cs_CZ: Podrobné zprávy o kategoriích produktů.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
cs_CZ: Kategorie produktů pro váš obchod můžou být editovány zde. Chcete-li změnit pořadí kategorií na webu, můžete je řadit pomocí metody uchop a pusť. Chcete-li zobrazit více kategorií klikněte na odkaz "nastavení zobrazení" v horní části stránky.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
cs_CZ: Kategorie produktů, na které je možné kupon použít, nebo které musí být v košíku, pokud má být uplatněna "Pevná sleva na košík".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
cs_CZ: Kategorie, na které se kupon nevztahuje nebo které nesmí být v košíku, pokud má být uplatněna "Pevná sleva na košík".

en: Product category IDs.
cs_CZ: ID kategorie produktu.

en: Product category base
cs_CZ: Základ URL pro kategorie produktů

en: Product count
cs_CZ: Počet produktů

en: Product created
cs_CZ: Produkt byl vytvořen

en: Product creation failed, could not find original product: %s
cs_CZ: Vytvoření produktu selhalo, původní produkt nebyl nalezen: %s

en: Product data
cs_CZ: Data produktu

en: Product deleted
cs_CZ: Produkt byl smazán

en: Product description
cs_CZ: Popis produktu

en: Product description.
cs_CZ: Popis produktu.

en: Product dimensions.
cs_CZ: Rozměry produktu.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
cs_CZ: Zobrazení zboží, řazení a přehledy nemusí být přesné, dokud se toto nedokončí. Zabere to několik minut a po dokončení toto upozornění zmizí.

en: Product download files detailed reports.
cs_CZ: Detailní přehled stahovaných produktů.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
cs_CZ: Migrace stahování produktu: %1$s (pro produkt %1$d) nelze přidat do seznamu schválených adresářů pro stahování.

en: Product downloads detailed reports.
cs_CZ: Podrobné zprávy o stahovaných produktech.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
cs_CZ: Trvale smazat

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
cs_CZ: Koncept produktu byl aktualizován. <a target="_blank" href="%s">Zobrazit náhled produktu</a>

en: Product external URL. Only for external products.
cs_CZ: URL externího produktu. Pouze pro externí produkty.

en: Product external button text. Only for external products.
cs_CZ: Text tlačítka externího produktu. Pouze pro externí produkty.

en: Product form Link
cs_CZ: Odkaz na formulář produktu

en: Product form image
cs_CZ: Obrázek formuláře produktu

en: Product forms list
cs_CZ: Seznam formulářů produktu

en: Product forms navigation
cs_CZ: Navigace formulářů produktu

en: Product full description in HTML format.
cs_CZ: Celý popis produktu ve formátu HTML.

en: Product gallery
cs_CZ: Galerie produktu

en: Product height (%s).
cs_CZ: Výška produktu (%s).

en: Product image
cs_CZ: Obrázek produktu

en: Product image matching by SKU
cs_CZ: Shoda obrázku produktu podle SKU

en: Product image.
cs_CZ: Obrázek produktu.

en: Product inventory quantity.
cs_CZ: Skladové množství produktu.

en: Product inventory status.
cs_CZ: Stav zásob produktu.

en: Product inventory threshold for low stock.
cs_CZ: Prahová hodnota pro inventarizaci zboží pro nízké zásoby.

en: Product length (%s).
cs_CZ: Délka produktu (%s).

en: Product link.
cs_CZ: Odkaz na produkt.

en: Product lookup tables
cs_CZ: Tabulky vyhledávání produktů

en: Product low in stock
cs_CZ: Produkt má nízké skladové zásoby

en: Product maximum price.
cs_CZ: Maximální cena produktu.

en: Product minimum price.
cs_CZ: Minimální cena produktu.

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
cs_CZ: Aby byl kupon platný, produkt nesmí být spojen s těmito značkami. U slev na produkty („Product Discounts“) nebudou zlevněny produkty spojené s těmito značkami.

en: Product name
cs_CZ: Název produktu

en: Product name.
cs_CZ: Název produktu.

en: Product not found.
cs_CZ: Produkt nebyl nalezen.

en: Product on sale
cs_CZ: Produkt za akční cenu

en: Product out of stock
cs_CZ: Produkt není skladem

en: Product parent ID.
cs_CZ: ID nadřazeného produktu.

en: Product parent name.
cs_CZ: Název nadřazného produktu.

en: Product permalinks
cs_CZ: Trvalé odkazy produktů

en: Product price.
cs_CZ: Cena produktu.

en: Product promotion
cs_CZ: Propagace produktů

en: Product properties should not be accessed directly.
cs_CZ: K vlastnostem produktu nelze přistupovat přímo.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
cs_CZ: Produkt publikován. %1$sZobrazit produkt%2$s

en: Product quantity
cs_CZ: Množství

en: Product ratings
cs_CZ: Hodnocení produktu

en: Product regular price.
cs_CZ: Běžná cena produktu.

en: Product restored
cs_CZ: Produkt obnoven

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
cs_CZ: Textové hodnocení produktu překračuje maximální povolenou délku.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
cs_CZ: Recenze produktů lze nyní spravovat v části Produkty > Recenze.

en: Product reviews have moved!
cs_CZ: Recenze produktů se posunuly!

en: Product sale price.
cs_CZ: Akční cena produktu.

en: Product saved.
cs_CZ: Produkt uložen.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
cs_CZ: Produkt byl naplánován na: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Zobrazit náhled produktu</a>

en: Product search
cs_CZ: Hledání produktů

en: Product shipping classes
cs_CZ: Třídy dopravy produktu

en: Product short description
cs_CZ: Krátký popis produktu

en: Product short description in HTML format.
cs_CZ: Krátký popis produktu ve formátu HTML.

en: Product short description.
cs_CZ: Krátký popis produktu.

en: Product slug.
cs_CZ: Zkratka (slug) produktu.

en: Product status (post status).
cs_CZ: Stav produktu (post status).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
cs_CZ: Produkt vytvořen. <a target="_blank" href="%s">Zobrazit náhled produktu</a>

en: Product tag base
cs_CZ: Základ URL pro štítky produktů

en: Product tags
cs_CZ: Štítky produktu

en: Product template name.
cs_CZ: Název šablony produktu.

en: Product title
cs_CZ: Název produktu

en: Product transients cleared
cs_CZ: Přechodné stavy produktu byly vyčištěny

en: Product type name.
cs_CZ: Název typu produktu.

en: Product type.
cs_CZ: Typ produktu.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
cs_CZ: Typy produktů definují dostupné podrobnosti a atributy produktu, jako jsou soubory a varianty ke stažení. Používají se také pro analýzu a správu zásob.

en: Product updated
cs_CZ: Produkt byl aktualizován

en: Product updated.
cs_CZ: Produkt byl aktualizován.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
cs_CZ: Produkt aktualizován. %1$sZobrazit produkt%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
cs_CZ: Vlastnosti variant produktů, pokud jsou možné.

en: Product variations
cs_CZ: Varianty produktu

en: Product variations IDs.
cs_CZ: ID varianty produktu.

en: Product weight (%s).
cs_CZ: Hmotnost produktu (%s).

en: Product width (%s).
cs_CZ: Šířka produktu (%s).

en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
cs_CZ: Produkt s ID „%s" nebyl nalezen a nebylo možné ho přidat do košíku.

en: Product(s)
cs_CZ: Produkt (produkty)

en: Products
cs_CZ: Produkty

en: Products by Rating list
cs_CZ: Produkty dle hodnocení

en: Products detailed reports.
cs_CZ: Podrobné zprávy o produktech.

en: Products in cart
cs_CZ: Produkty v košíku

en: Products in this group
cs_CZ: Produkty v této skupině

en: Products list
cs_CZ: Seznam produktů

en: Products navigation
cs_CZ: Navigace produktů

en: Products per row
cs_CZ: Produktů na řádek

en: Products sold
cs_CZ: Prodané produkty

en: Products sold.
cs_CZ: Prodané produkty.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ: Produkty se štítkem &bdquo;%s&ldquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
cs_CZ: Produkty, na které je možné kupon použít, nebo které musí být v košíku, pokud má být uplatněna "Pevná sleva na košík".

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
cs_CZ: Produkty, na které se kupon nevztahuje nebo které nesmí být v košíku, pokud má být uplatněna "Pevná sleva na košík".

en: Products totals.
cs_CZ: Celkem produktů.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
cs_CZ: Již zobrazené produkty: tyto informace můžeme použít k zobrazení již prohlédnutých produktů

en: Profile &rarr;
cs_CZ: Účet &rarr;

en: Profile Setup Wizard
cs_CZ: Průvodce nastavením profilu

en: Properties of the main product image.
cs_CZ: Vlastnosti hlavního obrázku produktu.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
cs_CZ: Ochraňte e-shop pomocí Jetpack Backup.

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
cs_CZ: Ochraňte svůj obchod a zákazníky pomocí Jetpack.

en: Protect your store from unauthorized access.
cs_CZ: Chraňte svůj obchod před neoprávěným přístupem.

en: Province
cs_CZ: Okres

en: Prykarpattia
cs_CZ: Podkarpatská Rus

en: Public url of the receipt.
cs_CZ: Veřejná adresa URL účtenky.

en: Published
cs_CZ: Publikovaný

en: Puerto Rico
cs_CZ: Porto Rico

en: Purchase
cs_CZ: Zakoupit

en: Purchase note
cs_CZ: Poznámka k nákupu

en: Purchased Downloads
cs_CZ: Zakoupené soubory ke stažení

en: QRCode
cs_CZ: QR kód

en: Qatar
cs_CZ: Katar

en: Qatari riyal
cs_CZ: Katarský rial

en: Qty
cs_CZ: Množství

en: Quality Materials
cs_CZ: Kvalitní materiály

en: Quantity
cs_CZ: Množství

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
cs_CZ: Skladem

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
cs_CZ: Množství ponechané na skladě, pokud je skladem, nebo nulové, pokud není použitelné.

en: Quantity of %s in your cart.
cs_CZ: Množství %s ve vašem košíku.

en: Quantity of orders made by the customer.
cs_CZ: Počet objednávek tohoto zákazníka.

en: Quantity of the item in the current package.
cs_CZ: Množství zboží v aktuálním balení.

en: Quantity of this item to add to the cart.
cs_CZ: Množství které lze přidat do košíku.

en: Quantity of this item.
cs_CZ: Množství této položky.

en: Quantity ordered.
cs_CZ: Objednané množství.

en: Query type
cs_CZ: Typ požadavku

en: Quick Edit
cs_CZ: Rychlá úprava

en: Quick edit this review inline
cs_CZ: Rychle upravte tuto recenzi přímo

en: Quickly bulk print labels
cs_CZ: Rychlý hromadný tisk štítků

en: REST API version used in the webhook deliveries.
cs_CZ: REST API verze použitá při doručování webhooku.

en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
cs_CZ: REST požadavek GET %1$s selhal: (%2$s) %3$s

en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
cs_CZ: REST požadavek POST %1$s selhal: (%2$s) %3$s

en: Random
cs_CZ: Náhodně

en: Rate
cs_CZ: Sazba

en: Rate %
cs_CZ: Sazba

en: Rate code
cs_CZ: Kód sazby

en: Rate limit Checkout
cs_CZ: Omezení požadavků v pokladně

en: Rate name
cs_CZ: Název sazby

en: Rate&hellip;
cs_CZ: Hodnotit&hellip;

en: Rate&nbsp;%
cs_CZ: Sazba&nbsp;%

en: Rated %1$d out of 5
cs_CZ: Hodnoceno %1$d z 5

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
cs_CZ[0]: Hodnoceno %1$s z 5 na základě %2$s hodnocení zákazníka
cs_CZ[1]: Hodnoceno %1$s z 5 na základě %2$s hodnocení zákazníků
cs_CZ[2]: Hodnoceno %1$s z 5 na základě %2$s hodnocení zákazníků

en: Rated %s out of 5
cs_CZ: Hodnocení %s z 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
cs_CZ: Ceny budou konfigurovatelné a DPH bude vypočteno v pokladně.

en: Rating
cs_CZ: Hodnocení

en: Rating: Rated %d out of 5
cs_CZ: Hodnocení: Hodnoceno %d z 5

en: Rating: {{label}}
cs_CZ: Hodnocení: {{label}}

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
cs_CZ: Ceny surového nezaokrouhleného produktu používané při výpočtech. Poskytuje se s použitím vyšší jednotky přesnosti než měna.

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
cs_CZ: Chorásán Razaví (خراسان رضوی)

en: Re-create Order Address FTS index
cs_CZ: Vytvořit znovu index adres FTS

en: Re-enter new password
cs_CZ: Znovu zadejte nové heslo

en: Re-schedule
cs_CZ: Přeplánovat

en: Re-schedule expired transient files cleanup
cs_CZ: Znovu naplánujte čištění přechodných stavů s vypršenou platností

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
cs_CZ: Oslovte miliony aktivních nakupujících na Googlu pomocí bezplatných záznamů produktů a reklam.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
cs_CZ: Oslovte více nakupujících a zvyšte prodeje svého obchodu. Integrujte se se společností Google a uvádějte své produkty zdarma a spusťte placené reklamní kampaně.

en: Reach out to customers
cs_CZ: Oslovte zákazníky

en: Reach your customers with MailPoet
cs_CZ: Oslovte své zákazníky pomocí MailPoet

en: Read
cs_CZ: Číst

en: Read more
cs_CZ: Čtěte více

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ: Zjistit více o &bdquo;%s&ldquo;

en: Read/Write
cs_CZ: Číst/Zapisovat

en: Ready to launch your store?
cs_CZ: Jste připraveni spustit svůj obchod?

en: Ready to start selling something awesome?
cs_CZ: Jste připravení začít prodávat něco skvělého?

en: Ready!
cs_CZ: Připraven!

en: Reason for failure
cs_CZ: Důvod selhání

en: Reason for refund (optional):
cs_CZ: Důvod pro vrácení (volitelné)

en: Reason for refund.
cs_CZ: Důvod k vrácení.

en: Reasons you'll love Jetpack
cs_CZ: Důvod, proč máte rádi Jetpack

en: Recalculate
cs_CZ: Přepočítat

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
cs_CZ: Přepočítat součty? Tato funkce spočítá daně v závislosti na zákazníkově zemi (případně na základě výchozí země obchodu) a aktualizuje celkové součty.

en: Receipt
cs_CZ: Účtenka

en: Receipt from %s
cs_CZ: Potvrzení od %s

en: Receipt not found
cs_CZ: Účtenka nenalezena

en: Receive an email notification every time a new order is placed
cs_CZ: Dostávejte e-mailové upozornění pokaždé, když je vytvořena nová objednávka

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold fails
cs_CZ: Dostávejte e-mailové upozornění, když selže objednávka, která byla ve zpracovaní nebo čekala na vyřízení

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold gets cancelled
cs_CZ: Dostávejte e-mailové upozornění, když je zrušena objednávka, která byla ve zpracování nebo čekala na vyřízení

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
cs_CZ: Přijata PDT notifikace pro jiný účet: %1$s. ID objednávky: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
cs_CZ: Přijata PDT notifikace pro objednávku %1$d na endpointu pro objednávku %2$d.

en: Received an unexpected response from the platform.
cs_CZ: Platforma vrátila neočekávanou odpověď.

en: Receiver email
cs_CZ: E-mail příjemce

en: Recent Product Reviews
cs_CZ: Nejnovější recenze produktů

en: Recent orders
cs_CZ: Nedávné objednávky

en: Recent reviews
cs_CZ: Nejnovější recenze

en: Recently Viewed Products
cs_CZ: Poslední zobrazené produkty

en: Recently Viewed Products list
cs_CZ: Seznam právě prohlížených produktů

en: Recipient(s)
cs_CZ: Příjemce(i)

en: Recommended
cs_CZ: Doporučené

en: Recommended for All WooCommerce Stores
cs_CZ: Doporučeno pro všechny WooCommerce obchody

en: Recount terms
cs_CZ: Přepočítat výrazy

en: Recreate index
cs_CZ: Vytvořít znovu index

en: Recurrence
cs_CZ: Opakování

en: Red
cs_CZ: Červená

en: Red Sea
cs_CZ: Rudé moře

en: Redirect only
cs_CZ: Pouze přesměrování

en: Redirect only (Insecure)
cs_CZ: Pouze přesměrování (nezabezpečeno)

en: Redirect to the cart page after successful addition
cs_CZ: Přesměrujte na stránku košíku po úspěšném přidání produktu

en: Reduce quantity of %s
cs_CZ: Snižte množství %s

en: Reduced rate
cs_CZ: Snížená sazba

en: Referral: %s
cs_CZ: Partner: %s

en: Refresh
cs_CZ: Obnovit

en: Refresh Remote Inbox Notifications
cs_CZ: Obnovit vzdálená oznámení

en: Refresh stats
cs_CZ: Aktualizovat statistiky

en: Refreshed stats for %s
cs_CZ: Aktualizovány statistiky pro %s

en: Refund
cs_CZ: Vrátit

en: Refund #%1$s - %2$s
cs_CZ: Vratka č. %1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
cs_CZ: Vratka č. %1$s - %2$s od %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
cs_CZ: Vrátit %1$s přes %2$s

en: Refund %s manually
cs_CZ: Vrátit %s manuálně

en: Refund & Returns Policy
cs_CZ: Podmínky Reklamace & Vrácení zboží

en: Refund &ndash; %s
cs_CZ: Vrácení &ndash; %s

en: Refund ID.
cs_CZ: ID vrácení.

en: Refund amount
cs_CZ: Částka k vrácení

en: Refund amount must be greater than zero.
cs_CZ: Vrácená částka musí být větší než nula.

en: Refund amount.
cs_CZ: Vrácená částka.

en: Refund failed.
cs_CZ: Vrácení selhalo.

en: Refund reason.
cs_CZ: Důvod vrácení.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
cs_CZ: Vrátit řádkové položky výše. Zde se ukáže celková částka k vrácení

en: Refund total.
cs_CZ: Vráceno celkem.

en: Refunded
cs_CZ: Vráceno

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
cs_CZ: Vráceno %s - ID vrácení: %s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Vrácena <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Vráceny <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Vráceno <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
cs_CZ: Vrácená objednávka

en: Refunds
cs_CZ: Vrácení

en: Regenerate
cs_CZ: Přegenerovat

en: Regenerate data message.
cs_CZ: Znovu vygenerujte datovou zprávu.

en: Regenerate download permissions
cs_CZ: Obnovit oprávnění ke stažení

en: Regenerate shop thumbnails
cs_CZ: Vytvořit nové miniatury obrázků

en: Regenerate the product attributes lookup table
cs_CZ: Přegenerovat tabulku vlastností produktů

en: Regenerating images for attachment ID: %s
cs_CZ: Generuji náhledy pro soubor s ID: %s

en: Regeneration status.
cs_CZ: Stav regenerace.

en: Region
cs_CZ: Kraj

en: Region(s)
cs_CZ: Oblast(i)

en: Register
cs_CZ: Registrovat se

en: Registered schema for %s
cs_CZ: Registrované schéma pro %s

en: Registers whether the note is deleted or not
cs_CZ: Eviduje, byla-li poznámka smazána nebo ne

en: Registers whether the note is read or not
cs_CZ: Registruje, zda je poznámka přečtena nebo ne

en: Registration privacy policy
cs_CZ: Zásady ochrany osobních údajů při registraci

en: Regular price
cs_CZ: Běžná cena

en: Regular price (%s)
cs_CZ: Běžná cena (%s)

en: Regular product price.
cs_CZ: Běžná cena produktu.

en: Related products
cs_CZ: Související produkty

en: Remember me
cs_CZ: Zapamatujte si mě

en: Remote GET response.
cs_CZ: Vzdálená odpověď GET.

en: Remote GET successful?
cs_CZ: Vzdálená odpověď GET úspěšná?

en: Remote Logging
cs_CZ: Vzdálené protokolování

en: Remote POST response.
cs_CZ: Vzdálená odpověď POST.

en: Remote POST successful?
cs_CZ: Vzdálená odpověď POST úspěšná?

en: Remote get
cs_CZ: Vzdálená metoda GET

en: Remote inbox notifications have been refreshed
cs_CZ: Vzdálená oznámení byla obnovena

en: Remote post
cs_CZ: Vzdálená metoda POST

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Remove %s coupon
cs_CZ: Odebrat kupon %s

en: Remove %s from cart
cs_CZ: Odstranit %s z košíku

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
cs_CZ: Smazat sloupce COGS z tabulky vyhledávání metadat produktů

en: Remove access to downloads on request
cs_CZ: Odebrání přístupu ke stahovaným položkám na vyžádání

en: Remove columns
cs_CZ: Odebrat sloupce

en: Remove custom costs
cs_CZ: Odebrat vlastní nákupní ceny

en: Remove filter
cs_CZ: Odstranit filtr

en: Remove filter: %s
cs_CZ: Odstranit filtr: %s

en: Remove filter: {{label}}
cs_CZ: Odstarnit filtr: {{label}}

en: Remove image
cs_CZ: Odstranit obrázek

en: Remove item
cs_CZ: Odstranit položku

en: Remove personal data
cs_CZ: Odstranit osobní údaje

en: Remove personal data from orders on request
cs_CZ: Odebrat osobní data z objednávek na požádaní

en: Remove product form image
cs_CZ: Odebrat obrázek formuláře produktu

en: Remove product image
cs_CZ: Odstranit obrázek produktu

en: Remove selected account(s)
cs_CZ: Smazat zvolený(é) účet(účty)

en: Remove selected row(s)
cs_CZ: Odstranit vybraný řádek(y)

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
cs_CZ: Odeberte aktuálně naplánovanou akci, chcete-li odstranit dočasné soubory s vypršenou platností, a poté ji znovu naplánujte pro okamžité spuštění. Další akce budou probíhat jednou za 24 hodin.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
cs_CZ: Odeberte aktuálně naplánovanou akci, chcete-li odstranit přechodné soubory, jejichž platnost vypršela. Soubory s prošlou platností nebudou automaticky smazány, dokud znovu nespustíte nástroj „Naplánovat vyčištění přechodných souborů s vypršenou platností“.

en: Remove this image
cs_CZ: Odstranit tento obrázek

en: Remove this item meta?
cs_CZ: Odstranit tito meta položky?

en: Removed access to downloadable files.
cs_CZ: Přístup ke stažení souborů byl odstraněn.

en: Removed back-in-stock notification for product id: %d
cs_CZ: Odstraněno oznámení o opětovném naskladnění pro produkt s ID: %d

en: Removed customer "%s"
cs_CZ: Zákazník "%s" byl odstraněn.

en: Removed payment token "%d"
cs_CZ: Platební token "%d" byl odstraněn.

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
cs_CZ[0]: Odebrat osobní údaje z %s objednávky.
cs_CZ[1]: Odebrat osobní údaje z %s objednávek.
cs_CZ[2]: Odebrat osobní údaje z %s objednávek.

en: Removed personal data from order %s.
cs_CZ: Osobní údaje byly odstraněny z objednávky %s.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
cs_CZ: Odebere všechny existující položky ze seznamu Adresáře stahování schválených produktů.

en: Render response in a particular format.
cs_CZ: Vykreslit odpověď v konkrétním formátu.

en: Renew
cs_CZ: Prodloužit

en: Renew Subscription
cs_CZ: Obnovit odebírání

en: Renew for %1$s
cs_CZ: Obnovit na %1$s

en: Repair
cs_CZ: Opravit

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
cs_CZ: Opakovaná načtení provedená v přiměřeném časovém okně (výchozí hodnota je 30 minut) se nezapočítávají dvakrát. Toto je obecně rozumný způsob, jak vynucovat limity stahování v souvislosti s částečnými požadavky. %1$sZjistit více.%2$s

en: Replies
cs_CZ: Odpovědi

en: Reply
cs_CZ: Odpovědět

en: Reply to this review
cs_CZ: Odpovědět na tuto recenzi

en: Report a bug
cs_CZ: Nahlásit chybu

en: Report period.
cs_CZ: Období statistik.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
cs_CZ: Plánovače synchronizace výkazů by měly být odvozeny ze třídy Automattic\WooCommerce\Admin\Schedulers\ImportScheduler.

en: Report table data is being deleted.
cs_CZ: Data tabulky sestav se mažou.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
cs_CZ: Data tabulky sestav se znovu sestavují. Počkejte prosím, než se data zcela naplní.

en: Reports
cs_CZ: Přehledy

en: Reports data grouped by intervals.
cs_CZ: Data přehledu seskupená dle období.

en: Reports data grouped by segment condition.
cs_CZ: Data přehledu seskupená dle segmentu.

en: Request body.
cs_CZ: Tělo požadavku.

en: Request headers.
cs_CZ: Hlavičky požadavku.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
cs_CZ: Požadavek na zrušení plánované akce byl dokončen.

en: Require a password
cs_CZ: Vyžadovat heslo

en: Require double opt-in to sign up
cs_CZ: Vyžadovat dvojité přihlášení k registraci

en: Required
cs_CZ: Povinné

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
cs_CZ: Vyžadována hodnota "true", zdroj nepodporuje smazání do koše.

en: Resend new order notification
cs_CZ: Přeposlat e-mail o nové objednávce

en: Resend verification email
cs_CZ: Znovu odeslat ověřovací e-mail

en: Reset
cs_CZ: Obnovit

en: Reset capabilities
cs_CZ: Obnovit pravomoc

en: Reset password
cs_CZ: Obnovit heslo

en: Reset your password
cs_CZ: Obnovte si heslo

en: Reset your password for {site_title}
cs_CZ: Obnovte si heslo u {site_title}

en: Resource cannot be created.
cs_CZ: Zdroj nemůže být vytvořen.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
cs_CZ: Zdroj nemůže být vytvořen. Zkontrolujte, za je definována 'objednávka' a 'jméno'.

en: Resource does not exist.
cs_CZ: Zdroj neexistuje.

en: Resource does not support trashing.
cs_CZ: Zdroj není možné přesunout do koše.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
cs_CZ: Odpovědět na vaše požadavky včetně vrácení peněz a reklamací

en: Rest of the world
cs_CZ: Zbytek světa

en: Restock refunded items
cs_CZ: Znovu naskladnit vrácené položky

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: Restore this review from the Trash
cs_CZ: Obnovit tuto položku z koše

en: Restore this review from the spam
cs_CZ: Obnovte tuto recenzi ze spamu

en: Restrictions
cs_CZ: Omezení

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
cs_CZ: Výsledek zpracování platby, nebo null, pokud zatím nebyla zpracována.

en: Resume
cs_CZ: Obnovit

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
cs_CZ: Obnovit proces regenerace tabulky vlastností produktů

en: Retain cancelled orders
cs_CZ: Zachovat zrušené objednávky

en: Retain completed orders
cs_CZ: Zachovat dokončené objednávky

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
cs_CZ: Zachovat dokončené objednávky po určitou dobu než v nich budou osobní údaje anonymizovány.

en: Retain failed orders
cs_CZ: Zachovat selhalé objednávky

en: Retain inactive accounts
cs_CZ: Zachovat neaktivní účty

en: Retain pending orders
cs_CZ: Zachovat čekající objednávky

en: Retain refunded orders
cs_CZ: Zachovat vrácené objednávky

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
cs_CZ: Uchovávejte vrácené objednávky po stanovenou dobu před anonymizací osobních údajů.

en: Retention period
cs_CZ: Doba uchování

en: Retro photography
cs_CZ: Retro fotografie

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
cs_CZ: Vrátí prodeje po určité koncové datum, to musí být v %s formátu.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
cs_CZ: Vrátí prodeje od určitého počátečního data – datum musí být v %s formátu.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
cs_CZ: Vrátit výchozí doporučení plateb, když jsou možnosti woocommerce_show_marketplace_suggestions a woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden nastaveny na no

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
cs_CZ: Pokud je možnost woocommerce_show_marketplace_suggestions nastavena na ne, vraťte výchozí daporučení partnerů pro přepravu

en: Return to cart
cs_CZ: Zpět do košíku

en: Return to emails
cs_CZ: Zpátky k e-mailům

en: Return to payments
cs_CZ: Zpět k platbám

en: Return to shipping
cs_CZ: Zpět ma dopravu

en: Return to shop
cs_CZ: Zpět do obchodu

en: Return to the Plugins page
cs_CZ: Zpět na přehled pluginů

en: Return to the file list.
cs_CZ: Návrat do seznamu souborů.

en: Returning customer?
cs_CZ: Vracející se zákazník?

en: Returning or new customer.
cs_CZ: Už jste u nás nakupoval/a?

en: Returns
cs_CZ: Vrácení

en: Returns number of products with each average rating.
cs_CZ: Vrátí počet produktů s každým průměrným hodnocením.

en: Returns number of products with each stock status.
cs_CZ: Vrátí počet produktů s každým stavem skladu.

en: Returns number of products within attribute terms.
cs_CZ: Vrátí počet produktů v rámci výrazů vlastnosti.

en: Returns number of products within taxonomy terms.
cs_CZ: Vrátí počet produktů v rámci výrazů taxonomie.

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
cs_CZ: Znovupoužitelná část šablony pro zobrazení odkazů na sociální sítě na stránce „Již brzy“.

en: Revenue
cs_CZ: Výdělek

en: Reversal cancelled for order #%s
cs_CZ: Storno objednávky č. %s bylo zrušeno

en: Revert to legacy template
cs_CZ: Vrátit se zpět ke starší verzi šablony

en: Review
cs_CZ: Recenze

en: Review Settings
cs_CZ: Zkontrolovat nastavení

en: Review content.
cs_CZ: Obsah recenze.

en: Review for %s
cs_CZ: Hodnocení %s

en: Review rating (0 to 5).
cs_CZ: Hodnocení (0 až 5).

en: Review shipping options
cs_CZ: Zkontrolujte možnosti dopravy

en: Review type name.
cs_CZ: Název typu recenze.

en: Review your orders
cs_CZ: Zkontrolujte své objednávky

en: Reviewer email.
cs_CZ: E-mail recenzenta.

en: Reviewer name.
cs_CZ: Jméno recenzenta.

en: Reviews
cs_CZ: Recenze

en: Reviews (%d)
cs_CZ: Hodnocení (%d)

en: Reviews average rating.
cs_CZ: Průměrné hodnocení v recenzích.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
cs_CZ: Povolit recenze pouze od "ověřených vlastníků"

en: Reviews for %s
cs_CZ: Hodnocení %s

en: Reviews totals.
cs_CZ: Celkem recenzí.

en: Revision restored.
cs_CZ: Revize obnovena.

en: Revoke
cs_CZ: Zrušit

en: Revoke API key
cs_CZ: Zrušit API klíč

en: Revoke access
cs_CZ: Zrušit přístup

en: Revoke key
cs_CZ: Zrušit klíč

en: Rhineland-Palatinate
cs_CZ: Porýní-Falc

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Right with space
cs_CZ: Vpravo s mezerou

en: Rivnenshchyna
cs_CZ: Rovenská oblast

en: Roles successfully reset
cs_CZ: Role úspěšně resetovány

en: Romania
cs_CZ: Rumunsko

en: Romanian leu
cs_CZ: Rumunské leu

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
cs_CZ: Zaokrouhlit daň až v mezisoučtu, namísto zaokrouhlování na každé řádce

en: Rounding
cs_CZ: Zaokrouhlování

en: Routing number
cs_CZ: Směrový kód banky

en: Rows per page
cs_CZ: Řádků na stránku

en: Run
cs_CZ: Spustit

en: Run the Setup Wizard
cs_CZ: Spustit průvodce nastavením

en: Run the importer
cs_CZ: Spustit import

en: Running %d action | Running %d actions
cs_CZ[0]: Spuštěna %d akce
cs_CZ[1]: Spuštěny %d akce
cs_CZ[2]: Spuštěno %d akcí

en: Running pre-disable checks...
cs_CZ: Spouštění kontrol před deaktivací...

en: Running pre-enable checks...
cs_CZ: Spouštění kontrol předběžného povolení...

en: Russia
cs_CZ: Rusko

en: Russian ruble
cs_CZ: Ruský rubl

en: Rwandan franc
cs_CZ: Rwandský frank

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
cs_CZ: Svatotomášská dobra

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
cs_CZ: SKU odkazuje na skladové jednotky, jedinečný identifikátor pro každý jednotlivý produkt a službu, které lze zakoupit.

en: SSL forced?
cs_CZ: SSL vynuceno?

en: STEP 1 OF 2
cs_CZ: KROK 1 ZE 2

en: STEP 2 OF 2
cs_CZ: KROK 2 ZE 2

en: SUHOSIN installed
cs_CZ: SUHOSIN instalován

en: Saarland
cs_CZ: Sársko

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
cs_CZ: Bezpečné a spolehlivé platby využívající kreditní karty nebo PayPal účet zákazníka.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
cs_CZ: Bezpečné platby pomocí kreditní karty nebo zákazníkova PayPal účtu. <a href="%s" target="_blank">Zjistit více</a>.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
cs_CZ: Bezpečné a spolehlivé platby pomocí PayPal účtu zákazníka.

en: Saint Helena
cs_CZ: Svatá Helena

en: Saint Helena pound
cs_CZ: Svatohelenská libra

en: Saint John Figtree
cs_CZ: Svatý John Figtree

en: Saint Pierre and Miquelon
cs_CZ: Saint Pierre a Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
cs_CZ: Svatý Vincent a Grenadiny

en: Sale
cs_CZ: Sleva

en: Sale end date
cs_CZ: Datum konce akce

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
cs_CZ: Datum konce výprodeje (RRRR-MM-DD ve formátu nebo ponechte prázdné)

en: Sale price
cs_CZ: Akční cena

en: Sale price (%s)
cs_CZ: Akční cena (%s)

en: Sale price dates
cs_CZ: Platnost akční ceny

en: Sale product price, if applicable.
cs_CZ: Akční cena produktu, pokud ji lze použít.

en: Sale start date
cs_CZ: Datum začátku akce

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
cs_CZ: Datum začátku akční ceny (formát RRRR-MM-DD nebo nechte prázdné)

en: Sale!
cs_CZ: Sleva!

en: Sales
cs_CZ: Tržby

en: Sales amount
cs_CZ: Suma prodejů

en: Sales by category
cs_CZ: Prodeje podle kategorie

en: Sales by date
cs_CZ: Prodeje podle data

en: Sales by product
cs_CZ: Prodeje podle produktu

en: Sales channels
cs_CZ: Prodejní kanály

en: Sales of the marketing campaign.
cs_CZ: Prodej marketingové kampaně.

en: Sales reports
cs_CZ: Přehledy prodejů

en: Same as main product
cs_CZ: Stejné jako hlavní produkt

en: Same as parent
cs_CZ: Stejně jako nadřazený

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
cs_CZ: Samojská t&#x101;l&#x101;

en: Sample
cs_CZ: Vzorek

en: Sample:
cs_CZ: Vzor:

en: San Martín
cs_CZ: San Martin

en: San Pedro de Macorís
cs_CZ: San Pedro De Macoris

en: Sandbox API password
cs_CZ: Sandbox API heslo

en: Sandbox API signature
cs_CZ: Sandbox API podpis

en: Sandbox API username
cs_CZ: Sandbox API uživatelské jméno

en: Saudi Arabia
cs_CZ: Saudská Arábie

en: Saudi riyal
cs_CZ: Saudský rial

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
cs_CZ: Akce uložení není pro ID kroku zprovoznění podporována.

en: Save address
cs_CZ: Uložit adresu

en: Save attributes
cs_CZ: Uložit vlastnosti

en: Save changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Save changes before changing page?
cs_CZ: Uložit změny, než změníte stránku?

en: Save money
cs_CZ: Šetřete peníze

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
cs_CZ: Ušetřete za dopravu s WooCommerce Shipping

en: Save time
cs_CZ: Úspora času

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
cs_CZ: Ušetřete čas a chyby pomocí automatizovaného výpočtu daně a inkasa v pokladně. Funguje díky službám WooCommerce Services a Jetpack.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
cs_CZ: Ušetřete čas a peníze tiskem přepravních štítků přímo z počítače pomocí služby Doprava WooCommerce. Vyzkoušejte Dopravu WooCommerce zdarma.

en: Save to account
cs_CZ: Uložit do účtu

en: Save webhook
cs_CZ: Uložit webhook

en: Saxony
cs_CZ: Sasko

en: Saxony-Anhalt
cs_CZ: Sasko-Anhaltsko

en: Schedule
cs_CZ: Plán

en: Schedule expired transient files cleanup
cs_CZ: Naplánujte čištění přechodných stavů s vypršenou platností

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
cs_CZ: Naplánujte akci k okamžitému odstranění přechodných souborů s vypršenou platností. Další akce budou probíhat jednou za 24 hodin.

en: Scheduled
cs_CZ: Naplánované

en: Scheduled Action
cs_CZ: Plánovaná akce

en: Scheduled Action Columns
cs_CZ: Sloupce naplánované akce

en: Scheduled Actions
cs_CZ: Naplánované akce

en: Scheduled Date
cs_CZ: Naplánované datum

en: Scheduled action cancelled.
cs_CZ: Náplánovaná akce byla zrušena.

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
cs_CZ: Naplánovaná akce pro %1$s nebude provedena, protože nejsou registrována žádná zpětná volání.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
cs_CZ: Plánované akce jsou události (hooky), které se automaticky spustí ve stanovený datum a čas.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
cs_CZ: Rámec, ve kterém je požadavek proveden; určuje pole přítomná v odpovědi.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
cs_CZ: Skript s popisovačem %s měl na sobě závislost, která byla odstraněna. Toto je indikátor, že Váš JS kód má cyklickou závislost, která může způsobit chyby.

en: Seamless order sync and label printing
cs_CZ: Bezproblémová synchronizace objednávek a tisk štítků

en: Search
cs_CZ: Hledání

en: Search %s
cs_CZ: Hledat %s

en: Search Brands
cs_CZ: Hledat značky

en: Search Emails
cs_CZ: Hledat e-maily

en: Search Notifications
cs_CZ: Vyhledat oznámení

en: Search Reviews
cs_CZ: Hledat recenzi

en: Search Scheduled Actions
cs_CZ: Hledat naplánované akce

en: Search by similar attribute name.
cs_CZ: Hledání podle podobného názvu atributu.

en: Search by similar product name or sku.
cs_CZ: Hledejte podle podobného názvu produktu nebo sku.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
cs_CZ: Hledat dle podobného názvu produktu, sku, nebo vlastnosti.

en: Search by similar tax code.
cs_CZ: Hledání podle podobného daňového kódu.

en: Search by user e-mail
cs_CZ: Vyhledat podle e-mailu uživatele

en: Search categories
cs_CZ: Hledat kategorie

en: Search coupons
cs_CZ: Hledat kupony

en: Search customers
cs_CZ: Vyhledat zákazníky

en: Search for a customer&hellip;
cs_CZ: Hledat zákazníka&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
cs_CZ: Hledat produkt na stáhnutí&hellip;

en: Search for a page&hellip;
cs_CZ: Vyhledat pro stránku&hellip;

en: Search for a product&hellip;
cs_CZ: Hledat produkt&hellip;

en: Search for a user&hellip;
cs_CZ: Hledat uživatele&hellip;

en: Search for an inbox notification&hellip;
cs_CZ: Hledat oznámení&hellip;

en: Search for:
cs_CZ: Hledat:

en: Search hook, args and claim ID
cs_CZ: Vyhledat hook, argumenty a ID požadavku

en: Search key
cs_CZ: Hledat klíč

en: Search logs
cs_CZ: Hledat logy

en: Search or create categories…
cs_CZ: Hledat nebo vytvářet kategorie…

en: Search orders
cs_CZ: Hledat objednávky

en: Search product forms
cs_CZ: Hledat formuláře produktu

en: Search products
cs_CZ: Hledat produkty

en: Search products&hellip;
cs_CZ: Hledat produkty&hellip;

en: Search products…
cs_CZ: Vyhledat produkty...

en: Search results
cs_CZ: Výsledky vyhledávání

en: Search results for "%s"
cs_CZ: Výsledky vyhledávání pro "%s"

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ: Výsledky hledání pro &bdquo;%s&ldquo;

en: Search results for: %s
cs_CZ: Nalezené výsledky %s

en: Search results only
cs_CZ: Pouze vyhledávání

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ: Výsledky hledání: &bdquo;%s&ldquo;

en: Search shipping classes
cs_CZ: Hledat třídy dopravy

en: Search tags
cs_CZ: Hledat štítky

en: Search webhooks
cs_CZ: Hledat webhooky

en: Search within these files
cs_CZ: Hledejte v těchto souborech

en: Search&hellip;
cs_CZ: Hledat&hellip;

en: Second line of the address being shipped to.
cs_CZ: Druhý řádek doručovací adresy.

en: Secondary text
cs_CZ: Sekundární text

en: Secret
cs_CZ: Tajný klíč

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
cs_CZ: Tajný klíč se využije pro vygenerování hashe webhooku a použije se v hlavičce požadavku. Jako výchozí se použije MD5 hash uživatelova ID|uživatelského jména, není-li zadán.

en: Secure checkout
cs_CZ: Zapnout zabezpečení pokladny

en: Secure connection (HTTPS)
cs_CZ: Zabezpečené připojení (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
cs_CZ: Bezpečně přijímejte kreditní a debetní karty na svém webu. Spravujte transakce bez opuštění řídicího panelu WordPress. Pouze s <strong> WooCommerce Platby</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
cs_CZ: Bezpečně přijímejte kreditní a debetní karty s jedním nízkým poplatkem a bez skrytých poplatků (možné individuální sazby). Prodávejte v kamenné prodejně a sledujte prodeje i zásoby na jednom místě.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
cs_CZ: Bezpečné přijímání kreditních a debetních s jednou nízkou sazbou a bez překvapujících poplatků (dostupné vlastní sazby). Prodávejte online a v obchodě sledujte prodeje a sklady na jednom místě.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
cs_CZ: Bezpeční provádění plateb pomocí kredintích karet, bez utajených poplatků (vlastní příplatky povoleny). Prodávejte online i v obchodě a sledujte prodeje a zásoby z jednoho místa. <a href="%s" target="_blank">Více o Square</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
cs_CZ: Bezpečně přijímejte platby a spravujte platební aktivitu přímo z řídicího panelu vašeho obchodu

en: Securely save payment info
cs_CZ: Bezpečně uložit platební údaje

en: Security
cs_CZ: Bezpečnost

en: Security.
cs_CZ: Zabezpečení.

en: Segment identificator.
cs_CZ: Identifátor segmentu.

en: Segment the response by additional constraint.
cs_CZ: Segmentujte odpověď podle dalších omezení.

en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Select %s
cs_CZ: Vyberte %s

en: Select Page
cs_CZ: Vyberte stránku

en: Select a category
cs_CZ: Zvolte kategorii

en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
cs_CZ: Nastavte barvu pozadí oblasti e-mailů. Default %s.

en: Select a country / region&hellip;
cs_CZ: Vyberte zemi / region&hellip;

en: Select a page&hellip;
cs_CZ: Zvolte stránku&hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
cs_CZ: Vyberte produkty k přegenerování, nebo nechte prázdné, pro přegenerování celé tabulky:

en: Select all
cs_CZ: Vybrat vše

en: Select an inbox notification to delete:
cs_CZ: Vyberte oznámení, které chcete smazat:

en: Select an option&hellip;
cs_CZ: Zvolte možnost&hellip;

en: Select categories&hellip;
cs_CZ: Vyberte kategorie a hellip;

en: Select customer&hellip;
cs_CZ: Vyberte zákazníka&hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
cs_CZ: Vyberte pole z vašeho CSV souboru pro namapování proti polím produktu, nebo pro ignorování při importu.

en: Select none
cs_CZ: Odznačit vše

en: Select options
cs_CZ: Výběr možností

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
cs_CZ: Vyberte nastavení pro &bdquo;%s&ldquo;

en: Select product&hellip;
cs_CZ: Vyberte produkt&hellip;

en: Select review
cs_CZ: Vybrat recenzi

en: Select shipping methods
cs_CZ: Zvolte způsob dopravy

en: Select some countries
cs_CZ: Vyberte některé země

en: Select the %1$s log file for %2$s
cs_CZ: Vyberte soubor protokolu %1$s pro %2$s

en: Select the access type of these keys.
cs_CZ: Vyberte typ přístupu pro tyto klíče.

en: Select values
cs_CZ: Vybrat hodnoty

en: Select when the webhook will fire.
cs_CZ: Vyberte, kdy se webhook spustí.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
cs_CZ: Vyberte kdo dostane upozornění na selhání objednávky, která byla předtím ve zpracování nebo čekala na vyřízení.

en: Select your shipping options
cs_CZ: Vyberte možnosti dopravy

en: Selected attribute term name.
cs_CZ: Název vybraného výrazu vlastnosti.

en: Selected countries
cs_CZ: Zvolené země

en: Selected payment method for the order.
cs_CZ: Zvolený způsob platby pro objednávku.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
cs_CZ: Pokud nenastavíte země prodeje, nebude možné dokončit objednávku. Chcete pokračovat?

en: Sell to all countries
cs_CZ: Prodávat do všech zemí

en: Sell to all countries, except for&hellip;
cs_CZ: Prodávat do všech zemí kromě&hellip;

en: Sell to specific countries
cs_CZ: Prodávat do vybraných zemí

en: Selling location(s)
cs_CZ: Oblast(i) prodeje

en: Selling online answer.
cs_CZ: Odpověď na otázku Prodáváte online.

en: Selling platforms.
cs_CZ: Prodejní platformy.

en: Send
cs_CZ: Poslat

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
cs_CZ: Odeslat e-mail zákazníkovi s oznámením, že se objednávka zpracovává

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
cs_CZ: Odeslat e-mail zákazníkovi s oznámením, že objednávka byla dokončena a odeslána

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
cs_CZ: Odeslat e-mail zákazníkovi s oznámením, že jejich heslo bylo obnoveno

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
cs_CZ: Odeslat zákazníkovi e-mail s upozorněním na vytvoření jejich účtu

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
cs_CZ: Odeslat e-mail zákazníkovi s oznámením, že jeho objednávka byla částečně nebo zcela vrácena

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
cs_CZ: Odeslat e-mail zákazníkovi s oznámením, že objednávka byla zrušena

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
cs_CZ: Odeslat e-mail zákazníkovi s oznámením, že jeho objednávka byla vytvořena a čeká na vyřízení

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
cs_CZ: Odeslat e-mail zákazníkovi s oznámením, že jste přidali poznámku k objednávce

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
cs_CZ: Zaslat notifikaci, pokud IPN obdrží informaci z PayPalu o vrácení, vyúčtovná, nebo zrušení objednávky.

en: Send order details to customer
cs_CZ: Odeslat podrobnosti objednávky zákazníkovi

en: Send password setup link (recommended)
cs_CZ: Odeslat odkaz na vytvoření hesla (doporučeno)

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
cs_CZ: Odesílejte e-maily s následným nákupem, informační bulletiny a propagační kampaně.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
cs_CZ: Odeslat do PayPal doručovací údaje namísto fakturačních.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
cs_CZ: Odesílejte cílené kampaně, obnovujte opuštěné vozíky a další pomocí Mailchimp.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
cs_CZ: Posílejte cílené kampaně, obnovujte opuštěné košíky a mnoho dalšího s Mailchimpem.

en: Send you information about your account and order
cs_CZ: Zaslat informace o vašem účtu a objednávce

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
cs_CZ: Zasílat marketingové zprávy v případě, že se je rozhodnete odebírat

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
cs_CZ: Kódy oddělte čárkou. Akceptují se zástupné znaky, např. <code>P*</code> najde shodu s PSČ jako je PE30. Akceptuje se též vzor, jako například <code>NG1___</code>, který najde shodu s NG1 1AA, ale nenajde ji s NG10 1AA

en: Separate tags with commas
cs_CZ: Oddělte štítky čárkami

en: Serbia
cs_CZ: Srbsko

en: Serbian dinar
cs_CZ: Srbský dinár

en: Server architecture
cs_CZ: Architektura serveru

en: Server architecture.
cs_CZ: Architektura serveru.

en: Server environment
cs_CZ: Prostředí serveru

en: Server info.
cs_CZ: Informace o serveru.

en: Service
cs_CZ: Služba

en: Services
cs_CZ: Služby

en: Session page views
cs_CZ: Počet stránek prohlédnutých při návštěvě

en: Set Status - In stock
cs_CZ: Nastavit stav skladu - Skladem

en: Set Status - On backorder
cs_CZ: Nastavit stav - Na objednávku

en: Set Status - Out of stock
cs_CZ: Nastavit stav skladu - Vyprodáno

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
cs_CZ: Nastavte pevnu cenu na pokrytí přepravních nákladů.

en: Set default payment method
cs_CZ: Nastavit výchozí způsob platby

en: Set password
cs_CZ: Nastavit heslo

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
cs_CZ: Nastavit náhledový obrázek produktu, pokud název nahraného souboru odpovídá SKU produktu.

en: Set product form image
cs_CZ: Nastavit obrázek formuláře produktu

en: Set product image
cs_CZ: Nastavit obrázek produktu

en: Set regular prices
cs_CZ: Vložte běžné ceny

en: Set sale prices
cs_CZ: Nastavit akční cenu

en: Set scheduled sale dates
cs_CZ: Naplánovat termíny akční ceny

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
cs_CZ: Nastavte akci jako ruční, aby se poznámka k objednávce zaregistrovala jako „přidáno uživatelem“.

en: Set the color of your headings and text. Default %s.
cs_CZ: Nastavte barvu textu pro nadpisy a text. Default %s.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
cs_CZ: Nastavte jméno a e-mail, které budou použity pro e-mail, které budete odesílat.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
cs_CZ: Nastavit běžnou cenu sníženou o (pevná částka nebo %):

en: Set up %s
cs_CZ: Nastavit %s

en: Set up PayPal for me using this email:
cs_CZ: Nastavte PayPal e-mail:

en: Set up Stripe for me using this email:
cs_CZ: Nastavte Stripe e-mail:

en: Set up additional payment options
cs_CZ: Nastavit další poskytovatele plateb

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
cs_CZ: Nastavte a spravujte inventář tohoto produktu, včetně stavu a dostupného množství. %1$sSpravovat nastavení inventáře obchodu%2$s

en: Set up payments
cs_CZ: Nastavit platby

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
cs_CZ: Nastavte náklady na dopravu a zadejte rozměry používané pro přesné výpočty sazeb. %1$sJak začít?%2$s

en: Set up your account for our store
cs_CZ: Nastavit váš účet v našem obchodě

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
cs_CZ: Nastavte své způsoby platby a přijímejte kreditní a debetní karty, hotovost, bankovní převody a peníze ze svého účtu Mercado Pago. Nabídněte bezpečné a zabezpečené platby s předním zpracovatelem v Latinské Americe.

en: Set variation image
cs_CZ: Nastavit obrázek varianty

en: Set your new password.
cs_CZ: Nastavte nové heslo.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
cs_CZ: Nastavte umístění obchodu a nakonfigurujte nastavení daňové sazby.

en: Set your store location and where you'll ship to.
cs_CZ: Přidejte polohu obchodu a do kterých zemí budete doručovat.

en: Setting value.
cs_CZ: Hodnota nastavení.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
cs_CZ: Níže uvedená nastavení platí pro všechny varianty bez aktivované ruční správy zásob.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
cs_CZ: Nastavení pro přehledy Woocommerce Admin.

en: Settings group ID.
cs_CZ: ID skupiny nastavení.

en: Settings section.
cs_CZ: Sekce nastavení.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
cs_CZ: Platby

en: Settings tab.
cs_CZ: Karta Nastavení.

en: Settings.
cs_CZ: Nastavení.

en: Setup Wizard
cs_CZ: Průvodce nastavením

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
cs_CZ: Stránka Reklamace a vrácení zboží zvyšuje důvěryhodnost vašeho e-shopu.

en: Setup shipping zones
cs_CZ: Nastavit zóny dopravy

en: Setup wizard
cs_CZ: Průvodce nastavením

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
cs_CZ: Některá rozšíření WooCommerce umožňují zápis do protokolů, což umožňuje postupně vyladit problémy. Tyto protokoly jsou v adresářích, do kterých musí být umožněn zápis.

en: Seychelles
cs_CZ: Seyšely

en: Seychellois rupee
cs_CZ: Seychelská rupie

en: Share
cs_CZ: Sdílet

en: Share feedback
cs_CZ: Sdílet feedback

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
cs_CZ: Sdílejte nové produkty na sociálních sítích ihned, jak se objeví ve vašem obchodě.

en: Shared by %s
cs_CZ: Sdílel(a) %s

en: Ship to
cs_CZ: Odeslat na

en: Ship to a different address?
cs_CZ: Doručit na jinou adresu?

en: Ship to all countries
cs_CZ: Dopravovat do všech zemí

en: Ship to all countries you sell to
cs_CZ: Dopravovat do všech zemí, do kterých prodáváte

en: Ship to specific countries
cs_CZ: Doručovat do vybraných zemí

en: Ship to specific countries only
cs_CZ: Dopravovat pouze do určitých zemí

en: ShipStation icon
cs_CZ: Ikona ShipStation

en: Shipment %s
cs_CZ: Informace o zásilce %s

en: Shipment Provider
cs_CZ: Poskytovatel dopravy

en: Shipment Tracking
cs_CZ: Sledování dodávky

en: Shipping
cs_CZ: Doprava

en: Shipping Address
cs_CZ: Doručovací adresa

en: Shipping Address 1
cs_CZ: Doručovací adresa 1

en: Shipping Address 2
cs_CZ: Doručovací adresa 2

en: Shipping City
cs_CZ: Město doručení

en: Shipping Company
cs_CZ: Název společnosti

en: Shipping Country / Region
cs_CZ: Přepravní země / region

en: Shipping First Name
cs_CZ: Příjmení

en: Shipping Label
cs_CZ: Štítek přepravy

en: Shipping Last Name
cs_CZ: Jméno

en: Shipping Method
cs_CZ: Způsob dopravy

en: Shipping Phone Number
cs_CZ: Telefonní číslo doručovací adresa

en: Shipping Postal/Zip Code
cs_CZ: Poštovní směrovací číslo

en: Shipping State
cs_CZ: Stát doručení

en: Shipping Zone
cs_CZ: Zóna dopravy

en: Shipping address
cs_CZ: Doručovací adresa

en: Shipping address.
cs_CZ: Doručovací adresa.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
cs_CZ: Adresa dodání: O zadání tohoto údaje Vás žádáme z důvodu předběžné kalkulace ceny za dopravu dříve, než vytvoříte objednávku a bude Vám zasláno zboží!

en: Shipping amount
cs_CZ: Cena dopravy

en: Shipping class
cs_CZ: Třída dopravy

en: Shipping class ID.
cs_CZ: ID třídy dopravy.

en: Shipping class costs
cs_CZ: Náklady na třídu dopravy

en: Shipping class name.
cs_CZ: Název třídy dopravy.

en: Shipping class slug.
cs_CZ: Zkratka (slug) třídy dopravy.

en: Shipping classes
cs_CZ: Třídy dopravy

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
cs_CZ: Dopravní třídy jsou používány některými způsoby dopravy k seskupení podobných produktů.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
cs_CZ: Náklady na dopravu jsou počítány v pokladně.

en: Shipping costs updated.
cs_CZ: Náklady na dopravu aktualizovány.

en: Shipping destination
cs_CZ: Cíl přepravy

en: Shipping destination address.
cs_CZ: Cílová adresa pro odeslání.

en: Shipping details
cs_CZ: Doručovací údaje

en: Shipping instance ID.
cs_CZ: ID způsobu dopravy.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
cs_CZ: Doprava je povolena, ale do zón dopravy nebyl přidán žádný způsob dopravy.

en: Shipping is disabled.
cs_CZ: Doprava je neaktivní.

en: Shipping lines data.
cs_CZ: Data položek doručení.

en: Shipping location(s)
cs_CZ: Oblast(i) dopravy

en: Shipping method
cs_CZ: Způsob dopravy

en: Shipping method ID is required.
cs_CZ: ID způsobu dopravy je povinné.

en: Shipping method ID.
cs_CZ: ID způsobu dopravy.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
cs_CZ: Způsob dopravy nemohl být vytvořen. Prosím zkuste to znovu.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
cs_CZ: Způsob dopravy se nepodařilo odstranit. Zkuste to znovu.

en: Shipping method customer facing title.
cs_CZ: Viditelný název způsobu dopravy.

en: Shipping method description.
cs_CZ: Popis způsobu dopravy.

en: Shipping method enabled status.
cs_CZ: Stav aktivace způsobu dopravy.

en: Shipping method instance ID.
cs_CZ: ID instance způsobu dopravy.

en: Shipping method name.
cs_CZ: Název způsobu dopravy.

en: Shipping method settings.
cs_CZ: Nastavení způsobu dopravy.

en: Shipping method sort order.
cs_CZ: Pořadí způsobů dopravy.

en: Shipping method title.
cs_CZ: Název způsobu dopravy.

en: Shipping method(s)
cs_CZ: Způsoby dopravy

en: Shipping methods
cs_CZ: Způsoby dopravy

en: Shipping methods do not support trashing.
cs_CZ: Způsoby dopravy není možné přesunout do koše.

en: Shipping name
cs_CZ: Název dopravy

en: Shipping only
cs_CZ: Pouze poštovné

en: Shipping options will be updated during checkout.
cs_CZ: Možnosti přepravy budou aktualizovány na stránce pokladny.

en: Shipping settings
cs_CZ: Nastavení dopravy

en: Shipping tax
cs_CZ: Daň z dopravy

en: Shipping tax amount
cs_CZ: Daň z dopravy

en: Shipping tax class
cs_CZ: Třída daně dopravy

en: Shipping tax class based on cart items
cs_CZ: Daňová sazba dopravy podle položek košíku

en: Shipping tax total.
cs_CZ: Součet daně za dopravu.

en: Shipping tax.
cs_CZ: Daň z dopravy.

en: Shipping to %s.
cs_CZ: Přeprava do %s.

en: Shipping via %s
cs_CZ: Doprava prostřednictvím %s

en: Shipping zone location code.
cs_CZ: Kód oblasti zóny dopravy.

en: Shipping zone location type.
cs_CZ: Typ oblasti zóny dopravy.

en: Shipping zone name.
cs_CZ: Název zóny dopravy.

en: Shipping zone order.
cs_CZ: Pořadí zón dopravy.

en: Shipping zones
cs_CZ: Zóny dopravy

en: Shipping zones do not support trashing.
cs_CZ: Zóny dopravy není možné přesunout do koše.

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
cs_CZ: Poštovné, daně a slevy vypočítané při pokladně.

en: Shipping:
cs_CZ: Doprava:

en: Shop
cs_CZ: Obchod

en: Shop All
cs_CZ: Nakupovat vše

en: Shop Now
cs_CZ: Nakupovat nyní

en: Shop Page
cs_CZ: Stránka obchodu

en: Shop and search results
cs_CZ: Obchod a vyhledávání

en: Shop base
cs_CZ: Obchod

en: Shop base address
cs_CZ: Základní adresa obchodu

en: Shop base with category
cs_CZ: Základ URL obchodu s vloženou kategorií

en: Shop by Category
cs_CZ: Kategorie obchodu

en: Shop chairs
cs_CZ: Nakupujte židle

en: Shop country/region
cs_CZ: Země/region obchodu

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
cs_CZ: Nakupujte za nejlepší ceny dopravy a získejte přístup k předem sjednaným slevám.

en: Shop home decor
cs_CZ: Nakupujte bytové dekorace

en: Shop new arrivals
cs_CZ: Nakupujte novinky

en: Shop now
cs_CZ: Koupit

en: Shop only
cs_CZ: Pouze obchod

en: Shop order
cs_CZ: Řazení obchodu

en: Shop page
cs_CZ: Stránka obchodu

en: Shop page display
cs_CZ: Zobrazení stránky obchodu

en: Shop pages
cs_CZ: Stránky obchodu

en: Shop the sale
cs_CZ: Nakupujte za akční ceny

en: Shop vinyl records
cs_CZ: Nakupte vinylové desky

en: Short description
cs_CZ: Krátký popis

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
cs_CZ: Pokud budete potřebovat pomoc s porozuměním, používáním, nebo rozšířením WooCommerce, pak si <a href="%s">prosím přečtěte dokumentaci</a>. Najdete zde všechny druhy zdrojů, včetně vzorových kódů, výukový programů a mnoho dalšího.

en: Show
cs_CZ: Zobrazit

en: Show "verified owner" label on customer reviews
cs_CZ: Zobrazit popisek „ověřený vlastník“ u recenzí zákazníků

en: Show Price
cs_CZ: Zobrazit cenu

en: Show Suggestions
cs_CZ: Zobrazit doporučení

en: Show a grid of brand thumbnails.
cs_CZ: Zobrazit mřížku miniatur značek.

en: Show advanced options
cs_CZ: Zobrazit rozšířené možnosti

en: Show all types
cs_CZ: Zobrazit všechny typy

en: Show as dropdown
cs_CZ: Zobrazit jako rozbalovací nabídku

en: Show categories
cs_CZ: Zobrazit kategorie

en: Show categories &amp; products
cs_CZ: Zobrazit kategorie &amp; produkty

en: Show context
cs_CZ: Zobrazit kontext

en: Show custom fields
cs_CZ: Zobrazit vlastní pole

en: Show description
cs_CZ: Ukázat popis

en: Show details
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti

en: Show hidden products
cs_CZ: Zobrazit skryté produkty

en: Show hierarchy
cs_CZ: Zobrazit hierarchii

en: Show if is a compound tax rate.
cs_CZ: Zda jde o složenou daňovou sazbu.

en: Show more details
cs_CZ: Zobrazit více detailů

en: Show more…
cs_CZ: Zabrazit více...

en: Show password
cs_CZ: Zobrazit heslo

en: Show product counts
cs_CZ: Zobrazit počet produktů

en: Show products
cs_CZ: Ukázat produkty

en: Show subcategories
cs_CZ: Zobrazit podkategorie

en: Show subcategories &amp; products
cs_CZ: Zobrazit podkategorie &amp; produkty

en: Showcase your products with Pinterest
cs_CZ: Předveďte své produkty na Pinterestu

en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
cs_CZ[0]: Zobrazen %1$d výsledek
cs_CZ[1]: Zobrazeny %1$d výsledky
cs_CZ[2]: Zobrazeno %1$d výsledků

en: Showing reports for:
cs_CZ: Zobrazení zpráv pro:

en: Showing the single result
cs_CZ: Zobrazen jediný výsledek

en: Shown to customers on the product page.
cs_CZ: Zobrazuje se zákazníkům na stránce produktu.

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
cs_CZ: Zobrazuje značky ve widgetu, který umožňuje zúžit výběr produktů při jejich prohlížení.

en: Shows if backorders are allowed.
cs_CZ: Zda jsou povoleny nákupy na objednávku.

en: Shows if the product can be bought.
cs_CZ: Zobrazí, zda je možné produkt zakoupit.

en: Shows if the product is on backordered.
cs_CZ: Zobrazit, zda je produkt v nákupu na objednávku.

en: Shows if the product is on sale.
cs_CZ: Zobrazí, zda je produkt za akční cenu.

en: Shows if the product need to be shipped.
cs_CZ: Zda produkt vyžaduje fyzické doručení.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
cs_CZ: Ukazuje, zda musí být produkt nakonfigurován předtím, než může být zakoupen.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
cs_CZ: Zdali recenzent produkt koupil či nikoli.

en: Shows if the variation can be bought.
cs_CZ: Zda je variantu možné koupit.

en: Shows if the variation is on backordered.
cs_CZ: Zobrazí, zda je varianta povolena k nákupu na objednávku.

en: Shows if the variation is on sale.
cs_CZ: Zda je varianta ve slevě.

en: Shows where the order was created.
cs_CZ: Zobrazí, kde byla objednávka vytvořena.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
cs_CZ: Zda je doručení produktu zdanitelné či nikoli.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
cs_CZ: Určuje, zda jde o interní poznámku a nebo poznámku pro zákazníka (bude odesláno upozornění).

en: Sierra Leonean leone
cs_CZ: Sierro-leonský leone

en: Sign Up
cs_CZ: Registrace

en: Sign-up successful
cs_CZ: Registrace úspěšná

en: Signed up
cs_CZ: Přihlášeno

en: Signed-up customers
cs_CZ: Registrovaní zákazníci

en: Signups
cs_CZ: Počet přihlášení

en: Simple Product Template
cs_CZ: Šablona jednoduchého produktu

en: Simple product
cs_CZ: Jednoduchý produkt

en: Simplified shipping with:
cs_CZ: Zjednodušená doprava s:

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
cs_CZ: Protože Váš prohlížeč nepodporuje JavaScript, nebo je zakázaný, prosím, ujistěte se kliknutím na tlačítko <em>Přepočítat</em> před odesláním objednávky. Pokud tak neučiníte, poplatky se mohou lišit od těch uvedených výše.

en: Singapore
cs_CZ: Singapur

en: Singapore dollar
cs_CZ: Singapurský Dolar

en: Sip, Shop, Savor
cs_CZ: Popíjej, nakupuj, vychutnávej

en: Sisak-Moslavina County
cs_CZ: Sisacko-moslavinská župa

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
cs_CZ: Sistan a Baluchestan (Sistan a Balúčistánu)

en: Sit back and relax
cs_CZ: Pohodlně se usaďte – o zbytek se postaráme my

en: Site
cs_CZ: Web

en: Site Title
cs_CZ: Název webu

en: Site URL.
cs_CZ: URL webu.

en: Site Visibility
cs_CZ: Viditelnost stránky

en: Site address (URL)
cs_CZ: Adresa webu (URL)

en: Site visibility
cs_CZ: Viditelnost webu

en: Site visibility badge
cs_CZ: Nálepka viditelnosti stránky

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Skip importing existing order data.
cs_CZ: Přeskočit import existujících dat objednávky.

en: Skip setup
cs_CZ: Přeskočit nastavení

en: Skip this step
cs_CZ: Přeskočit tento krok

en: Slovakia
cs_CZ: Slovenská republika

en: Slovenia
cs_CZ: Slovinsko

en: Slug
cs_CZ: Zkratka

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
cs_CZ: Zkratka "%s" je již používána. Zadejte jinou.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
cs_CZ: Zkratka "%s" není povolena, protože toto je vyhrazená hodnota. Změňte ji, prosím.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
cs_CZ: Zkratka "%s" je příliš dlouhá (max 28 znaků). Zkraťte ji prosím.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
cs_CZ: Zkratka (jedinečný identifikátor) může být ponechán prázdný a vygenerován automaticky, nebo jej můžete zadat

en: Slug automatically generated from the product name.
cs_CZ: Zkratka automaticky generovaná z názvu produktu.

en: Slug identifier for the resource.
cs_CZ: Zkratka pro identifikaci prostředku.

en: Slug of the resource.
cs_CZ: Zkratka zdroje.

en: Small
cs_CZ: Malý

en: Social Media
cs_CZ: Sociální sítě

en: Sofia District
cs_CZ: Sofijský okres

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
cs_CZ[0]: Za posledních %2$d dnů byla prodána %1$d položka
cs_CZ[1]: Za posledních %2$d dnů byly prodány %1$d položky
cs_CZ[2]: Za posledních %2$d dnů bylo prodáno %1$d položek

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
cs_CZ: Prodáno v hodnotě %1$s za posledních %2$d dní

en: Sold individually
cs_CZ: Prodáváno jednotlivě

en: Sold individually?
cs_CZ: Prodávat samostatně?

en: Solomon Islands
cs_CZ: Šalamounovy ostrovy

en: Solomon Islands dollar
cs_CZ: Solomonský dolar

en: Somali shilling
cs_CZ: Somálský šilink

en: Somalia
cs_CZ: Somálsko

en: Some details of your shipment have recently been updated. This may include tracking information, item contents, or delivery status.
cs_CZ: Některé údaje o vaší zásilce byly nedávno aktualizovány. Může se jednat o informace o sledování, obsah zásilky nebo stav doručení.

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
cs_CZ: Část dat o předplatném je dočasně nedostupná. Zkuste stránku znovu načíst za několik minut.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
cs_CZ: Některé webové služby, jako například přeprava, používají protokol SOAP na získaní informací ze vzdálených serverů. Například cenové nabídky v reálném čase od společnosti FedEx vyžadují, aby bol protokol SOAP nainstalovaný.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
cs_CZ: Někdo zažádal o nové heslo pro níže uvedený účet na %s:

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
cs_CZ: Něco velkého se chystá! Náš obchod je v provozu a již brzy bude spuštěn!

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
cs_CZ: Připravujeme pro vás něco výjimečného. Spuštění obchodu se blíží.

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
cs_CZ: Při pokusu o obnovení objednávky %d z koše se něco pokazilo. Nebylo možné jej obnovit.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
cs_CZ: Omlouvám se. Při odebírání kuponu nastal problém.

en: Sorry to see you go.
cs_CZ: Je nám líto, že odcházíte.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
cs_CZ: Omlouváme se! Aktuálně nemůžeme kontaktovat Jetpack. Ujištěte se, že vaše stránka je viditelná na internetu a že má aktivní cUrl. Pokud se vám nepodaří navázat spojení s Jetpackem, kontaktujte prosím podporu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
cs_CZ: Omlouváme se!. Fakt jsme to zkoušeli, ale Jetpack stále nejde propojit 😭. Přejděte prosím na pluginy a propojte Jetpack, abyste mohli dokončit nastavení obchodu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
cs_CZ: Omlouváme se! Fakt jsme to zkoušeli, ale Jetpack prostě nešel nainstalovat 😭. Přejděte prosím na pluginy, nainstalujte ho a dokončete nastavení obchodu.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
cs_CZ: Litujeme, ale "%s" již není skladem. Tuto objednávku nelze uhradit. Omlouváme se za způsobené potíže.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
cs_CZ: Omlouváme se, ale "%s" nemáme skladem. Upravte obsah košíku prosím a zkuste to znovu. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.

en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
cs_CZ: Omlouváme se, %1$s nelze aktualizovat přes koncový bod pro uživatele s rolí %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
cs_CZ: Omlouváme se, kupón „%1$s“ nelze použít pro kategorie: %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
cs_CZ: Omlouváme se, kupón „%1$s“ nelze použít pro produkty: %2$s.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
cs_CZ: Omlouváme se, ale kupon "%s" již byl použit a tento kupon nemůže být použit v kombinaci s jinými kupony.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
cs_CZ: Omlouváme se, kupón „%s“ nelze použít na vybrané produkty.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
cs_CZ: Omlouváme se, kupón „%s“ nelze použít na obsah vašeho košíku.

en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
cs_CZ: Omlouváme se, ale kupon „%s" nelze uplatnit na zboží za akční ceny.

en: Sorry, creating the product with template failed.
cs_CZ: Litujeme, vytvoření produktu se šablonou se nezdařilo.

en: Sorry, experiment_name is required.
cs_CZ: Je nám líto, experiment_name je povinný údaj.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
cs_CZ: Litujeme, načítání dat stahování se nezdařilo.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
cs_CZ: Litujeme, načítání indikátorů výkonu selhalo.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
cs_CZ: Litujeme, načítání dat o příjmech se nezdařilo.

en: Sorry, fetching tax data failed.
cs_CZ: Litujeme, načtení daňových údajů se nezdařilo.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
cs_CZ: Omlouváme se, ale zdá se, že nejsou k dispozici žádné platební metody pro Váš region. Prosím, kontaktujte nás, pokud budete potřebovat pomoc, nebo k dohodnutí se na náhradním řešení.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
cs_CZ: Omlouváme se, ale zdá se, že nejsou k dispozici žádné platební metody. Kontaktujte nás prosím, pokud budete potřebovat pomoc, nebo k dohodnutí se na náhradním řešení.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
cs_CZ: Je nám líto, vypadá to, že kupon "%s" není platný - ten byl nyní odstraněn z Vaší objednávky.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
cs_CZ: Litujeme, ale nebyl nalezen žádný úkol s tímto ID, který lze zrušit.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
cs_CZ: Omlouváme se, žádné produkty neodpovídají Vašemu výběru. Zvolte prosím jinou kombinaci.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
cs_CZ: Litujeme, nebyl nalezen žádný odložený úkol s tímto ID.

en: Sorry, no task with that ID was found.
cs_CZ: Litujeme, nebyl nalezen žádný odložený úkol s tímto ID.

en: Sorry, that task list was not found
cs_CZ: Omlouváme se, ale seznam úkolů nebyl nalezen

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
cs_CZ: Omlouváme se, objednávku nemůžeme najít. Prosím kontaktujte nás, pokud máte potíže s nalezením vaší objednávky.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
cs_CZ: Litujeme, vzorový datový soubor produktů nebyl nalezen.

en: Sorry, there has been an error.
cs_CZ: Omlouváme se, ale vyskytla se nějaká chyba.

en: Sorry, there is no export with that ID.
cs_CZ: Litujeme, neexistuje export s tímto ID.

en: Sorry, there is no note with that ID.
cs_CZ: Je nám líto, s tímto ID není žádná poznámka.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
cs_CZ: Litujeme, s tímto ID neexistuje žádný zdroj.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
cs_CZ: Omlouváme se, tento kupon nelze použít na značky vybraných produktů.

en: Sorry, this download has expired
cs_CZ: Je nám líto, platnost pro stažení vypršela

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
cs_CZ: Omlouváme se, ale tato objednávka je neplatná a nemůže být zaplacena.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
cs_CZ: Litujeme, tato objednávka vyžaduje volbu dopravy.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
cs_CZ: Omlouváme se, ale tento produkt nelze zakoupit.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
cs_CZ: Je nám líto, tento produkt není dostupný. Zvolte prosím jinou kombinaci.

en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
cs_CZ: Omlouváme se, uživatelé s rolí %1$s nemohou být odstraněni přes tento koncový bod. Povolené role: %2$s

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
cs_CZ: Omlouváme se ale nemůžeme se spojit s Jetpackem

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
cs_CZ: Omlouváme se, nepovolujeme objednávky ze zadané země (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
cs_CZ: Je nám líto, ale nemáme dostatek "%1$s" skladem (pouze %2$s ks k dispozici). Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
cs_CZ: Je nám líto, ale objednávky do dané země nezasíláme (%s)

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění dávkově manipulovat s tímto zdrojem.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
cs_CZ: Je nám líto, není povoleno změnit recenzi.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
cs_CZ: Je nám líto, ale nemůžete vytvářet nové stránky.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
cs_CZ: Omlouváme se, ale nemáte oprávnění pro vytvoření zdroje.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
cs_CZ: Omlouváme se, ale nemáte dostečná opravnění ke smazání %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
cs_CZ: Omlouváme se, ale nemáte oprávnění ke smazání tohoto zdroje.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
cs_CZ: Omlouváme se, ale nemáte oprávnění pro úpravu zdroje.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
cs_CZ: Omlouváme se, ale nemáte oprávnění skrytí tohoto seznamu.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
cs_CZ: Litujeme, ale nemáte povolení instalovat šablony na tento web.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
cs_CZ: Litujeme, nemáte povoleno načítat úkoly při zprovoznění.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
cs_CZ: Litujeme, nemáte povoleno načítat data formuláře produktu.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
cs_CZ: Litujeme, nemáte povoleno odkládat úkoly při zprovoznění.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
cs_CZ: Litujeme, nemůžete vytvářet ukázkové produkty.

en: Sorry, you cannot create new resource.
cs_CZ: Omlouváme se, nemůžete vytvořit nový zdroj.

en: Sorry, you cannot create resources.
cs_CZ: Litujeme, nemůžete vytvářet zdroje.

en: Sorry, you cannot delete resources.
cs_CZ: Litujeme, nemůžete smazat zdroje.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
cs_CZ: Omlouváme se, nemůžete smazat zdroj.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
cs_CZ: Omlouváme se, ale nemůžete editovat tento zdroj.

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
cs_CZ: Omlouváme se, export předloh WooCommerce není povolen.

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
cs_CZ: Omlouváme se, import předloh WooCommerce není povolen.

en: Sorry, you cannot list resources.
cs_CZ: Je mi líto, nemůžete procházet seznam zdrojů.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
cs_CZ: Litujeme, nemůžete spravovat pluginy.

en: Sorry, you cannot manage themes.
cs_CZ: Litujeme, nemůžete spravovat šablony.

en: Sorry, you cannot manage these options.
cs_CZ: Litujeme, tyto možnosti nelze nastavit.

en: Sorry, you cannot update resource.
cs_CZ: Omlouváme se, nemůžete aktualizovat zdroj.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
cs_CZ: Je nám líto, ale nemůžete zobrazit marketingové kanály.

en: Sorry, you cannot view resources.
cs_CZ: Litujeme, nemůžete zobrazit zdroje.

en: Sorry, you cannot view these options.
cs_CZ: Litujeme, tyto možnosti nelze zobrazit.

en: Sorry, you cannot view this resource.
cs_CZ: Omlouváme se, ale nemůžete zobrazit zdroj.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
cs_CZ: Je nám líto, dosáhli jste limitu pro stažení tohoto souboru

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
cs_CZ: Omlouváme se, ale musíte být přihlášeni, abyste mohli odpovědět na recenzi.

en: Sorry, you post telemetry data.
cs_CZ: Poslali jste telemetrická data.

en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
cs_CZ: Omlouváme se, Vaše objednávka %1$s selhala. Detaily objednávky můžete vidět níže. Pomocí odkazu, můžete zkusit znovu zaplatit: %2$s

en: Sorry, your order was unsuccessful
cs_CZ: Omlouváme se, Vaše objednávka nebyla úspěšná

en: Sorry, your session has expired.
cs_CZ: Omlouváme se, ale Vaše relace vypršela.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
cs_CZ: Vaše relace vypršela. <a href="%s" class="wc-backward">Zpět do obchodu</a>

en: Sort ascending or descending.
cs_CZ: Seřadit vzestupně nebo sestupně.

en: Sort by
cs_CZ: Řadit dle

en: Sort by average rating
cs_CZ: Seřadit podle průměrného hodnocení

en: Sort by latest
cs_CZ: Seřadit od nejnovějších

en: Sort by most recent
cs_CZ: Třídit od nejaktuálnějších

en: Sort by popularity
cs_CZ: Seřadit podle oblíbenosti

en: Sort by price (asc)
cs_CZ: Seřadit dle ceny (vzestupně)

en: Sort by price (desc)
cs_CZ: Seřadit dle ceny (sestupně)

en: Sort by price: high to low
cs_CZ: Seřadit podle ceny: od nejvyšší k nejnižší

en: Sort by price: low to high
cs_CZ: Seřadit podle ceny: od nejnižší k nejvyšší

en: Sort by tax class.
cs_CZ: Řadit dle daňové třídy.

en: Sort by term property.
cs_CZ: Seřadit podle hodnoty výrazu.

en: Sort by:
cs_CZ: Seřadit podle:

en: Sort code
cs_CZ: Sort Code (jen zahraničí)

en: Sort collection by object attribute.
cs_CZ: Seřadit kolekci dle vlastnosti objektu.

en: Sort collection by resource attribute.
cs_CZ: Seřadit kolekci dle vlastnosti zdroje.

en: Sorted by average rating
cs_CZ: Seřazeno podle průměrného hodnocení

en: Sorted by latest
cs_CZ: Seřazeno od nejnovějších

en: Sorted by popularity
cs_CZ: Seřazeno podle oblíbenosti

en: Sorted by price: high to low
cs_CZ: Seřazeno podle ceny: od nejvyšší

en: Sorted by price: low to high
cs_CZ: Seřazeno podle ceny: od nejnižší

en: Sorting
cs_CZ: Seřazení

[ctx: Sorting order]
en: Order
cs_CZ: Objednávka

en: Sound like no other
cs_CZ: Zní to jako žádná jiná

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Source logger must be configured before running a migration
cs_CZ: Zdrojový záznam musí být nakonfigurován před spuštěním migrace

en: Source of note.
cs_CZ: Zdroj poznámky.

en: Source of the note.
cs_CZ: Zdroj poznámky.

en: Source platform
cs_CZ: Zdrojová platforma

en: Source store must be configured before running a migration
cs_CZ: Zdrojový obchod musí být nakonfigurován před spuštěním migrace

en: Source type
cs_CZ: Typ zdroje

en: Source: %s
cs_CZ: Zdroj: %s

en: South Aegean
cs_CZ: Jižní Egejské moře

en: South Africa
cs_CZ: Jižní Afrika

en: South African rand
cs_CZ: Jihoafrický rand

en: South America
cs_CZ: Jižní Amerika

en: South Australia
cs_CZ: Jižní Austrálie

en: South Carolina
cs_CZ: Jižní Karolína

en: South Cotabato
cs_CZ: Jižní Cotabato

en: South Dakota
cs_CZ: Jižní Dakota

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
cs_CZ: Jižní Chorásán (خراسان جنوبی)

en: South Korea
cs_CZ: Jižní Korea

en: South Korean won
cs_CZ: Jihokorejský Won

en: South Sudan
cs_CZ: Jižní Súdán

en: South Sudanese pound
cs_CZ: Jihosúdánská libra

en: Southern
cs_CZ: Jižní

en: Southern Leyte
cs_CZ: Jižní Leyte

en: Spain
cs_CZ: Španělsko

en: Specific Countries
cs_CZ: Vybrané země

en: Specific countries
cs_CZ: Vybrané země

en: Specified file failed upload test.
cs_CZ: Test zadaného souboru se nezdařil.

en: Split-Dalmatia County
cs_CZ: Splitsko-dalmatská župa

en: Sports and recreation
cs_CZ: Sport a rekreace

en: Square
cs_CZ: Čtverec

en: Sri Lankan rupee
cs_CZ: Šrílanská rupie

en: Staff picks
cs_CZ: Výběr zaměstnanců

en: Standard
cs_CZ: Standardní

en: Standard fonts
cs_CZ: Standardní písma

en: Standard product
cs_CZ: Standardní produkt

en: Standard rate
cs_CZ: Standartní sazba

en: Standard rates
cs_CZ: Standardní sazby

en: Star ratings should be required, not optional
cs_CZ: Hodnocení hvězdičkami by mělo být povinné, nikoliv volitelné

en: Start Import
cs_CZ: Spustit import

en: Start accepting payments on your store!
cs_CZ: Začněte přijímat platby ve svém obchodě!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
cs_CZ: Začněte přidáním prvního produktu do svého obchodu. Produkty můžete přidat ručně, prostřednictvím CSV nebo je importovat z jiné služby.

en: Start converting
cs_CZ: Začněte převádět

en: Start converting order coupon data to the simplified format
cs_CZ: Začněte převádět data kuponu objednávky do zjednodušeného formátu

en: Start date of sale price, as GMT.
cs_CZ: Datum začátku akční ceny, v GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
cs_CZ: Počateční datum akční ceny, v lokální časové zóně webu.

en: Start date of sale price.
cs_CZ: Počáteční datum akční ceny.

en: Start selling
cs_CZ: Začněte prodávat

en: Start shopping
cs_CZ: Začněte nakupovat

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
cs_CZ: Začněte používat nové funkce, které se postupně zavádějí, aby se zlepšilo prostředí správy obchodu.

en: Start your online clothing store
cs_CZ: Založte si online obchod s oblečením

en: Started processing action %s
cs_CZ: Zpracovávání akce %s

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
cs_CZ: Spuštění módního webu je vzrušující, ale také se může zdát ohromující. V tomto článku Vás provedeme procesem instalace, naučíme Vás vytvářet úspěšné výpisy produktů a ukážeme Vám, jak oslovit Vaše ideální publikum.

en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
cs_CZ[0]: Spouští se čištění pro %d objednávku...
cs_CZ[1]: Spouští se čištění pro %d objednávky...
cs_CZ[2]: Spouští se čištění pro %d objednávek...

en: State
cs_CZ: Kraj

en: State / County
cs_CZ: Stát

en: State / County or state code
cs_CZ: Kód státu/země

en: State / Zone
cs_CZ: Stát / Region

en: State code
cs_CZ: Kód státu

en: State code.
cs_CZ: Kód státu.

en: State.
cs_CZ: Stát.

en: State/County
cs_CZ: Kraj

en: State/County (optional)
cs_CZ: Stát/Zem (volitelné)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
cs_CZ: Kód státu/kraje nebo název státu, kraje, provincie nebo okresu.

en: Stats about coupons.
cs_CZ: Statistiky o kuponech.

en: Stats about groups of customers.
cs_CZ: Statistiky skupin zákazníků.

en: Stats about orders.
cs_CZ: Statistiky o objednávkách.

en: Stats about product categories.
cs_CZ: Statistiky o kategoriích produktů.

en: Stats about product downloads.
cs_CZ: Statistika stahování produktů.

en: Stats about products.
cs_CZ: Statistiky o produktech.

en: Stats about revenue.
cs_CZ: Statistika zisků.

en: Stats about taxes.
cs_CZ: Statistiky daní.

en: Stats about variations.
cs_CZ: Statistiky variant.

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Status of note.
cs_CZ: Stav poznámky.

en: Status of the marketing channel's product listings.
cs_CZ: Stav produktových záznamů marketingového kanálu.

en: Status of the order.
cs_CZ: Stav objednávky.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
cs_CZ: Stav platby vrácený branou. Buďto úspěšná, čekající, neúspěšná, chyba.

en: Status of the review.
cs_CZ: Stav recenze.

en: Status report information
cs_CZ: Informace o zprávě o stavu

en: Status:
cs_CZ: Stav:

en: Status: %s
cs_CZ: Stav: %s

en: Status: {{label}}
cs_CZ: Stav: {{label}}

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
cs_CZ: Stavy, které vyžadují zvláštní akci jménem správce obchodu.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
cs_CZ: Stavy, které by neměly být zahrnuty do výpočtu součtů sestav.

en: Stay in the loop
cs_CZ: Zůstaňte v obraze

en: Step
cs_CZ: Krok

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
cs_CZ: Držte se jednoho klíče na klienta: to usnadňuje budoucí odebrání přístupu pro jednoho klienta, aniž by to způsobilo narušení práce ostatních.

en: Stock
cs_CZ: Sklad

en: Stock Keeping Unit
cs_CZ: Skladová jednotka

en: Stock Keeping Unit.
cs_CZ: SKU (skladová jednotka).

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
cs_CZ: Potvrdit

en: Stock Notifications
cs_CZ: Oznámení o zásobách

en: Stock availability class.
cs_CZ: Třída dostupnosti skladu.

en: Stock availability text.
cs_CZ: Text skladové dostupnosti.

en: Stock display format
cs_CZ: Formát zobrazení stavu skladu

en: Stock keeping unit, if applicable.
cs_CZ: Skladová jednotka, je-li k dispozici.

en: Stock levels increased:
cs_CZ: Stav zásob vzrostl:

en: Stock levels reduced:
cs_CZ: Stav zásob se snížil:

en: Stock management
cs_CZ: Řízení skladových zásob

en: Stock management at product level.
cs_CZ: Správa skladu na úrovni produktu.

en: Stock management at variation level.
cs_CZ: Správa skladu na úrovni variant.

en: Stock management disabled in store settings
cs_CZ: Správa skladu je v nastavení prodejny zakázána

en: Stock notifications
cs_CZ: Oznámení o zásobách

en: Stock qty
cs_CZ: Množství skladem

en: Stock quantity
cs_CZ: Množství skladem

en: Stock quantity.
cs_CZ: Skladová zásoba.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
cs_CZ: Skladové množství. Pokud jde o produkt s variantami, tato hodnota bude použita ke kontrole zásob pro všechny varianty, pokud nedefinujete sklad úrovni variant.

en: Stock status
cs_CZ: Stav skladu

en: Stock status.
cs_CZ: Stav skladu.

en: Stock: %d
cs_CZ: Sklad: %d

en: Stop converting
cs_CZ: Zastavte konverzi

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
cs_CZ: Přestaňte převádět data kuponu objednávky do zjednodušeného formátu

en: Stop sync
cs_CZ: Zastavit synchronizaci

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
cs_CZ[0]: Šílenství bylo zastaveno na %d sekundu
cs_CZ[1]: Šílenství bylo zastaveno na %d sekundy
cs_CZ[2]: Šílenství bylo zastaveno na %d sekund

en: Store
cs_CZ: Obchod

en: Store Address
cs_CZ: Adresa obchodu

en: Store Email
cs_CZ: E-mail obchodu

en: Store Information
cs_CZ: Informace o obchodu

en: Store Name
cs_CZ: Název obchodu

en: Store Notice
cs_CZ: Upozornění obchodu

en: Store URL
cs_CZ: URL obchodu

en: Store coming soon
cs_CZ: Již brzy pro Obchod

en: Store connected successfully.
cs_CZ: Stripe byl úspěšně připojen.

en: Store details
cs_CZ: Detaily obchodu

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
cs_CZ: Nedostupnost obchodu znamená ztrátu tržeb. Pokud se něco pokazí, obnovení jedním kliknutím vás rychle vrátí zpět online.

en: Store email address.
cs_CZ: Emailová adresa obchodu.

en: Store emails have had an upgrade!
cs_CZ: E-maily vašeho obchodu byly vylepšeny!

en: Store monitoring
cs_CZ: Monitoring obchodu

en: Store name
cs_CZ: Název obchodu

en: Store notice
cs_CZ: Informační oznámení

en: Store setup
cs_CZ: Nastavení obchodu

en: Store stats
cs_CZ: Statistiky obchodu

en: Store-wide threshold (%d)
cs_CZ: Globání práh nízkého skladu (%d)

en: Storefront Theme
cs_CZ: Šablona Storefront

en: Storefront icon
cs_CZ: Storefront ikona

en: Street address
cs_CZ: Ulice a č.p.

en: String based identifier for the term.
cs_CZ: Identifikátor založený na řetězci pro výraz.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
cs_CZ: Řetězcové procesory musí být polem platných zpětných volání.

en: Stripe email address
cs_CZ: Stripe e-mailová adresa

en: Stripe email address:
cs_CZ: Stripe e-mailová adresa:

en: Subcategories
cs_CZ: Subkategorie

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Subject (paid)
cs_CZ: Předmět (zaplaceno)

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Subscribe
cs_CZ: Odebírat

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
cs_CZ: Předplatné pro %1$s úspěšně deaktivováno. Nadále již nebudete dostávat aktualizace tohoto produktu. <a href="%2$s">Klikněte zde</a> pokud si přejete deaktivovat plugin.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
cs_CZ: Předplatné pro %s úspěšně deaktivováno. Nadále již nebudete dostávat aktualizace tohoto produktu.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
cs_CZ: Předplatné brzy <strong>vyprší</strong>.

en: Subscription not found
cs_CZ: Předplatné nebylo nalezeno

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
cs_CZ: Předplatné: není dostupné - %1$d z %2$d je již použito

en: Subscription: Unlimited
cs_CZ: Předplatné: neomezené

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
cs_CZ: Předplatné: Použito %1$d z %2$d možných stránek

en: Subscriptions
cs_CZ: Předplatné

en: Subtotal
cs_CZ: Mezisoučet

en: Subtotal of the order.
cs_CZ: Mezisoučet objednávky.

en: Subtotal:
cs_CZ: Mezisoučet:

en: Suburb
cs_CZ: Předměstí

en: Success
cs_CZ: Hotovo

en: Successfully canceled action: %s
cs_CZ: Úspěšně zrušená akce: %s

en: Successfully connected to <b>%s</b>.
cs_CZ: Úspěšně propojeno s <b>%s</b>.

en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
cs_CZ: Odpojení od <b>%1$s</b> proběhlo úspěšně.

en: Successfully executed action: %s
cs_CZ: Úspěšně provedená akce: %s

en: Successfully processed change for action: %s
cs_CZ: Úspěšně zpracovaná změna pro akci: %s

en: Successfully unsubscribed %1$s. You will not receive a notification when "%2$s" becomes available.
cs_CZ: Úspěšně odhlášen odběr %1$s. Nebudete dostávat oznámení, až bude „%2$s“ k dispozici.

en: Successfully verified stock notifications for "%s".
cs_CZ: Úspěšně ověřena oznámení o dostupnosti zboží „%s“.

en: Sudan
cs_CZ: Súdán

en: Sudanese pound
cs_CZ: Súdánská libra

en: Suggest a slug for the term.
cs_CZ: Navrhněte zkratku pro výraz.

en: Suggest full addresses to customers as they type.
cs_CZ: Navrhujte zákazníkům celé adresy během psaní.

en: Suggestion ID.
cs_CZ: ID Doporučení.

en: Suggestion description.
cs_CZ: Popis doporučení.

en: Suggestion visibility.
cs_CZ: Viditelnost doporučení.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
cs_CZ: Suhosin je pokročilý ochranný systém pro PHP instalace. Byl navržen na ochranu serveru proti celé řadě známých problémů v PHP aplikacích a také proti potencionálně neznámým zranitelnostem uvnitř samotného jádra PHP kódu. Pokud je na serveru aktivován, je možné, že bude třeba Suhosin nastavit tak, aby došlo ke zvýšení datových limitů.

en: Sum of all taxes.
cs_CZ: Součet všech daní.

en: Sum of line item taxes only.
cs_CZ: Součet zdanění položek.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
cs_CZ: Shrňte tento produkt do 1-2 krátkých vět. Ukážeme to v horní části stránky.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
cs_CZ: Shrňte tento produkt do 1-2 krátkých vět. Ukážeme to v horní části stránky.

en: Summary
cs_CZ: Rekapitulace

en: Summary: Order #%d
cs_CZ: Rekapitulace: Objednávka č. %d

en: Sumshchyna
cs_CZ: Sumská oblast

en: Supported features for this payment gateway.
cs_CZ: Podporované funkce platební brány.

en: Supported features for this provider.
cs_CZ: Podporované funkce tohoto poskytovatele.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
cs_CZ: Podporuje následující zástupné symboly: <code>[qty]</code> = počet položek, <code>[cost]</code> = cena položek, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Poplatek v procentech.

en: Suriname
cs_CZ: Surinam

en: Surinamese dollar
cs_CZ: Surinamský dolar

en: Svalbard and Jan Mayen
cs_CZ: Svalbard a Jan Mayen

en: Swazi lilangeni
cs_CZ: Svazijský lilangeni

en: Sweden
cs_CZ: Švédsko

en: Swedish krona
cs_CZ: Švédská koruna

en: Swiss franc
cs_CZ: Švýcarský frank

en: Switch to new template
cs_CZ: Přepnout na novou šablonu

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
cs_CZ: Přepínání datového úložiště při neúplné synchronizaci je nebezpečné a může vést k poškození nebo ztrátě dat objednávky!

en: Switzerland
cs_CZ: Švýcarsko

en: Sync all your selling channels in one place
cs_CZ: Synchronizujte všechny své prodejní kanály na jednom místě

en: Sync completed.
cs_CZ: Sync dokončen.

en: Sync orders now
cs_CZ: Synchronizujte objednávky nyní

en: Sync with theme
cs_CZ: Synchronizace se šablonou

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
cs_CZ: Synchronizujte katalog produktů, nastavte sledování pixelu a spusťte cílené kampaně.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
cs_CZ: Synchronizujte data svého webu, jako jsou kontakty, produkty a objednávky, přes Salesforce CRM s integrací Salesforce pro WooCommerce.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
cs_CZ: Synchronizace schválených adresářů pro stahování produktů již probíhá.

en: Synchronize approved download directories
cs_CZ: Synchronizujte schválené adresáře pro stahování

en: Syria
cs_CZ: Sýrie

en: Syrian pound
cs_CZ: Syrská libra

en: System status
cs_CZ: Stav systému

en: System status theme info cache cleared.
cs_CZ: Mezipaměť informací o stavu systému byla vymazána.

en: Sălaj
cs_CZ: Salaj

en: Table cell display.
cs_CZ: Zobrazení buněk tabulky.

en: Table cell format.
cs_CZ: Formát buňky tabulky.

en: Table cell value.
cs_CZ: Hodnota buňky tabulky.

en: Table column header.
cs_CZ: Záhlaví sloupce tabulky.

en: Table does not exist
cs_CZ: Tabulka neexistuje

en: Table headers.
cs_CZ: Záhlaví tabulky.

en: Table rows.
cs_CZ: Řádky tabulky.

en: Tag
cs_CZ: Štítek

en: Tag ID
cs_CZ: ID štítku

en: Tag ID.
cs_CZ: ID štítku.

en: Tag added.
cs_CZ: Štítek byl vytvořen.

en: Tag associated with the provider.
cs_CZ: Štítek přiřazený poskytovateli.

en: Tag deleted.
cs_CZ: Štítek byl smazán.

en: Tag link.
cs_CZ: Odkaz štítku.

en: Tag name
cs_CZ: Název štítku

en: Tag name.
cs_CZ: Název štítku.

en: Tag not added.
cs_CZ: Štítek nebyl vytvořen.

en: Tag not updated.
cs_CZ: Štítek nebyl aktualizován.

en: Tag slug
cs_CZ: Zkratka štítku

en: Tag slug.
cs_CZ: Zkratka (slug) štítku.

en: Tag updated.
cs_CZ: Štítek byl aktualizován.

en: Tag: | Tags:
cs_CZ[0]: Štítek:
cs_CZ[1]: Štítky:
cs_CZ[2]: Štítků:

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Tags (comma separated)
cs_CZ: Štítky (oddělené čárkou)

en: Tags (space separated)
cs_CZ: Štítky (oddělené mezerou)

en: Tags deleted.
cs_CZ: Štítky smazány.

en: Tags totals.
cs_CZ: Celkem štítků.

en: Tajikistani somoni
cs_CZ: Tádžikinstánský somoni

en: Take credit card payments securely via Eway keeping customers on your site.
cs_CZ: Bezpečně přijímejte platby kreditními kartami přes Eway a udržte si zákazníky na svých stránkách.

en: Take offline payments
cs_CZ: Přijímejte offline platby

en: Take over
cs_CZ: Převzít

en: Take payments in cash upon delivery.
cs_CZ: Přijímejte platby v hotovosti při dodání.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
cs_CZ: Přijímejte platby pomocí metody BACS, známé také jako bankovní převod.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
cs_CZ: Přijímejte platby osobně prostřednictvím šeků. Tato online brána může být rovněž užitečná pro testování objednávek.

en: Take payments via bank transfer.
cs_CZ: Přijímejte platby bankovním převodem.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
cs_CZ: Provádějte platby s poskytovatelem, který je pro Vás ten pravý - vyberte si z více než 100 platebních bran pro WooCommerce.

en: Tanzania
cs_CZ: Tanzanie

en: Tanzanian shilling
cs_CZ: Tanzanský šilink

en: Tarfaya (EH-partial)
cs_CZ: Tarfaya (částečný EH)

en: Task Configurations
cs_CZ: Konfigurace úloh

en: Task List
cs_CZ: Seznam úkolů

en: Task is not a subclass of `Task`
cs_CZ: Task není podtřídou `Task`

en: Task list ID already exists
cs_CZ: ID seznamu úkolů již existuje

en: Task list ID does not exist
cs_CZ: ID seznamu úkolů neexistuje

en: Tasmania
cs_CZ: Tasmanie

en: Tax
cs_CZ: Daň

en: Tax amount
cs_CZ: Daň celkem

en: Tax class
cs_CZ: Daňová třída

en: Tax class already exists
cs_CZ: Třída daně již existuje

en: Tax class name.
cs_CZ: Název třídy daně.

en: Tax class of fee.
cs_CZ: Daňová třída poplatku.

en: Tax class of product.
cs_CZ: Daňová třída produktu.

en: Tax class requires a valid name
cs_CZ: Daňová třída vyžaduje platný název

en: Tax class slug already exists
cs_CZ: Zkratka pro daňovou třídu již existuje

en: Tax class slug is invalid
cs_CZ: Zkratka třídy daně je neplatná

en: Tax class.
cs_CZ: Třída daně.

en: Tax code
cs_CZ: Kód daně

en: Tax lines data.
cs_CZ: Informace o zdanění položek.

en: Tax name
cs_CZ: Název daně

en: Tax options
cs_CZ: Nastavení daně

en: Tax priority.
cs_CZ: Priorita daňové sazby.

en: Tax rate ID.
cs_CZ: ID sazby daně.

en: Tax rate ID: %s
cs_CZ: ID sazby daně: %s

en: Tax rate code.
cs_CZ: Kód daňové sazby.

en: Tax rate label.
cs_CZ: Popisek daňové sazby.

en: Tax rate name.
cs_CZ: Název daňové sazby.

en: Tax rate.
cs_CZ: Daňová sazba.

en: Tax rates successfully deleted
cs_CZ: Daňové sazby byly úspěšně smazány

en: Tax status
cs_CZ: Stav daně

[ctx: Tax status]
en: None
cs_CZ: Žádný

en: Tax status of fee.
cs_CZ: Daňový status poplatku.

en: Tax status.
cs_CZ: Stav zdanitelnosti.

en: Tax subtotal.
cs_CZ: Mezisoučet daně.

en: Tax total (not including shipping taxes).
cs_CZ: Součet daně (nezahrnuje daň za dopravu).

en: Tax total.
cs_CZ: Daň celkem.

en: Taxable
cs_CZ: Zdanitelný

en: Taxes
cs_CZ: Daně

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Daně uplatňované na tuto sazbu za přepravu s použitím nejmenší jednotky měny.

en: Taxes by code
cs_CZ: Daně dle PSČ

en: Taxes by date
cs_CZ: Daně dle data

en: Taxes detailed reports.
cs_CZ: Podrobné zprávy o daních.

en: Taxes do not support trashing.
cs_CZ: Daňové sazby není možné přesunout do koše.

en: Taxonomies: Product types
cs_CZ: Taxonomie: Typy produktu

en: Taxonomies: Product visibility
cs_CZ: Taxonomie: Viditelnost produktu

en: Taxonomy does not exist.
cs_CZ: Taxonomie neexistuje.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
cs_CZ: Typ produktu

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
cs_CZ: Viditelnost produktu

en: Taxonomy name.
cs_CZ: Název taxonomie.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
cs_CZ: Výrazy taxonomie pro produkt/stavy objednávky.

en: Tehran (تهران)
cs_CZ: Teherán

en: Tekirdağ
cs_CZ: Tekirdag

en: Telenești
cs_CZ: Telenesti

en: Template cache cleared.
cs_CZ: Mezipaměť šablon vymazána.

en: Template file copied to theme.
cs_CZ: Soubor šablony zkopírován do šablony.

en: Template file deleted from theme.
cs_CZ: Soubor šablony smazán z šablony.

en: Template for the product variation form
cs_CZ: Šablona pro formulář variace produktu

en: Template for the simple product form
cs_CZ: Šablona pro jednoduchý formulář produktu

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
cs_CZ: Hlavička pokladny

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
cs_CZ: Odkazy na sociální sítě na stránce „Již brzy“

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
cs_CZ: Přidat do košíku + Možnosti externího produktu

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
cs_CZ: Přidat do košíku + Možnosti seskupeného produktu

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
cs_CZ: Minikošík

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
cs_CZ: Potvrzení objednávky

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
cs_CZ: Stránka: Košík

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
cs_CZ: Stránka: Pokladna

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
cs_CZ: Stránka: Již brzy

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
cs_CZ: Katalog produktů

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
cs_CZ: Výsledky vyhledávání produktů

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
cs_CZ: Produkty podle atributu

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
cs_CZ: Produkty podle značky

[ctx: Template name]
en: Products by Category
cs_CZ: Služby dle kategorie

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
cs_CZ: Produkty podle štítku určení

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
cs_CZ: Přidat do košíku + Možnosti jednoduchého produktu

[ctx: Template name]
en: Single Product
cs_CZ: Jednoduchý produkt

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
cs_CZ: Přidat do košíku + Možnosti produktu s variantami

en: Template overrides.
cs_CZ: Přepsané soubory šablony.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
cs_CZ: Šablona použitá pro zobrazení formuláře Přidat do košíku + Možnosti externích produktů.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
cs_CZ: Šablona použitá pro zobrazení formuláře Přidat do košíku + Možnosti seskupených produktů.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
cs_CZ: Šablona použitá pro zobrazení formuláře Přidat do košíku + Možnosti jednoduchých produktů.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
cs_CZ: Šablona použitá pro zobrazení formuláře Přidat do košíku + Možnosti produktů s variantami.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
cs_CZ: Šablona použitá k zobrazení výsuvného Mini-Košíku.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
cs_CZ: Šablona používaná k zobrazení zjednodušeného záhlaví pokladny.

en: Templates
cs_CZ: Šablony

en: Term ID
cs_CZ: ID výrazu

en: Term counts
cs_CZ: Počty výrazu

en: Term description.
cs_CZ: Popis výrazu.

en: Term name.
cs_CZ: Název výrazu.

en: Terms
cs_CZ: Podmínky

en: Terms and Conditions Page
cs_CZ: Stránka obchodních podmínek

en: Terms and conditions
cs_CZ: Obchodní podmínky

en: Terms in the product visibility taxonomy.
cs_CZ: Výrazy v taxonomii viditelnosti produktů.

en: Terms successfully recounted
cs_CZ: Podmínky úspěšně vysvětlené

en: Ternopilshchyna
cs_CZ: Ternopilská oblast

en: Test account
cs_CZ: Testovací účet

en: Test email sent to %s.
cs_CZ: E-mail byl odeslán na %s.

en: Tested up to WooCommerce version
cs_CZ: Testováno až do WooCommerce verze

en: Text to appear below the main e-mail header.
cs_CZ: Text, který se zobrazí pod hlavní hlavičkou e-mailu.

en: Text to appear below the main email content.
cs_CZ: Text, který se zobrazí pod hlavním obsahem e-mailu.

en: Thai baht
cs_CZ: Thajský Baht

en: Thailand
cs_CZ: Thajsko

en: Thank you for selling with WooCommerce.
cs_CZ: Děkujeme, že k prodeji využíváte WooCommerce.

en: Thank you for your feedback!
cs_CZ: Děkujeme za zpětnou vazbu!

en: Thank you for your in-store purchase
cs_CZ: Děkujeme za váš nákup v obchodě

en: Thank you for your order
cs_CZ: Děkujeme Vám za objednávku

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
cs_CZ: Děkujeme za Vaši platbu. Vaše transakce byla dokončena a e-mailem vám bylo zasláno potvrzení o nákupu. Chcete-li zobrazit podrobnosti transakce, přihlaste se ke svému účtu PayPal.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
cs_CZ: Děkuji. Vaše objednávka byla splněna.

en: Thank you. Your order has been received.
cs_CZ: Děkujeme. Vaše objednávka byla přijata.

en: Thanks :)
cs_CZ: Děkuji :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
cs_CZ: Ještě jednou děkujeme! Pokud potřebujete s objednávkou pomoci, kontaktujte nás na %s,

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
cs_CZ: Děkujeme! Pokud potřebujete s objednávkou pomoci, kontaktujte nás na %s

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
cs_CZ: Děkujeme! Pokud potřebujete s objednávkou pomoci, kontaktujte nás na {store_email}.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
cs_CZ: Děkujeme za vytvoření účtu na %1$s. Vaše uživatelské jméno je %2$s. Ve svém účtu můžete přistupovat k zobrazení objednávek, ke změně hesla a dalších hodnot: %3$s

en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
cs_CZ: Děkujeme za vytvoření účtu u %s. Zde je kopie údajů vašeho profilu.

en: Thanks for joining the waitlist! You will hear from us again when "{product_name}" is back in stock.
cs_CZ: Děkujeme, že jste se přihlásili na čekací listinu! Ozveme se vám znovu, až bude „{product_name}“ opět skladem.

en: Thanks for reading.
cs_CZ: Děkujeme za přečtení.

en: Thanks for shopping with us
cs_CZ: Děkujeme za Váš nákup

en: Thanks for shopping with us.
cs_CZ: Děkujeme za Váš nákup.

en: Thanks for signing up! An account has been created for you. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
cs_CZ: Děkujeme za registraci! Účet byl pro vás vytvořen. Dokončete prosím proces registrace kliknutím na ověřovací odkaz zaslaný na váš e-mail.

en: Thanks for signing up! Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
cs_CZ: Děkujeme za registraci! Dokončete prosím proces registrace kliknutím na ověřovací odkaz zaslaný na váš e-mail.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
cs_CZ: Děkujeme za použití Jetpacku! Váš obchod je téměř dokončen: pro aktivaci služeb jako %s, připojte váš obchod.

en: Thanks for using {site_url}!
cs_CZ: Děkujeme, že používáte {site_address}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
cs_CZ: Děkujeme za vaši objednávku. Nyní čeká na vyřízení, dokud nepotvrdíme přijetí platby.

en: Thanks!
cs_CZ: Děkujeme!

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
cs_CZ: Kupon "%1$s" byl odstraněn z Vašeho košíku: %2$s

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
cs_CZ: "WooCommerce Admin" plugin byl nainstalován a aktivován

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
cs_CZ: Dopravní zóna pro "oblasti nezahrnuté v ostatních dopravních zónách" nemůže být aktualizována.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
cs_CZ: Plugin %1$s byl deaktivován, protože nejnovější vylepšení jsou nyní součástí pluginu %2$s.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
cs_CZ: Byl aktualizován %1$sseznam adresářů ke stažení schválených produktů%2$s. Chcete-li chránit své stránky, zkontrolujte seznam a proveďte případné změny. Další informace naleznete v %3$stéto příručce%2$s.

en: The %s cannot be deleted.
cs_CZ: %s nemůže být smazán.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
cs_CZ: Třída %s může být spuštěna pouze pomocí WP CLI.

en: The %s does not support trashing.
cs_CZ: %s není možné přesunout do koše.

en: The %s extension is not active.
cs_CZ: Rozšíření %s není aktivní.

en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
cs_CZ: Rozšíření %s není aktuální. Aktualizujte jej prosím na nejnovější verzi a zkuste to znovu.

en: The %s has already been deleted.
cs_CZ: %s již byl smazán.

en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
cs_CZ: Háček %s má nastaven filtr, takže některé soubory protokolu mohou mít jiná nastavení uchovávání.

en: The %s is not a valid URL
cs_CZ: %s není platná URL

en: The %s payment gateway is not available.
cs_CZ: Platební brána %s není k dispozici.

en: The API key provided does not have read permissions.
cs_CZ: Zadaný API klíč nemá oprávnění ke čtení.

en: The API key provided does not have write permissions.
cs_CZ: Zadaný API klíč nemá oprávnění k zápisu.

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
cs_CZ: Šablony formuláře Přeidat do košíku + Možností umožňují použít různé rozložení podle typu produktu.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
cs_CZ: Seznam Approved Product Download Directories se aktuálně synchronizuje s katalogem produktů (%d%% dokončeno). Pokud potřebujete, můžete to zrušit.

en: The CSV is invalid.
cs_CZ: CSV soubor není platný.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
cs_CZ: Šablona košíku zobrazuje položky vybrané uživatelem k nákupu, včetně množství, cen a slev. Umožňuje uživatelům zkontrolovat své volby před přechodem k pokladně.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
cs_CZ: Šablona Checkout provede uživatele závěrečnými kroky nákupního procesu. Umožňuje uživatelům zadat dodací a fakturační údaje, vybrat způsob platby a zkontrolovat podrobnosti objednávky.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
cs_CZ: Krok v Core Profileru, který se má dokončit.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
cs_CZ: Rozšíření Eway pro WooCommerce umožňuje platbu kartou přímo na vašem e-shopu, bez přesměrovávání na jiné stránky.

en: The HTTP response code from the receiving server.
cs_CZ: Kód HTTP odpovědi od cílového serveru.

en: The HTTP response message from the receiving server.
cs_CZ: Zpráva HTTP odpovědi od cílového serveru.

en: The ID for the parent of the resource.
cs_CZ: ID pro nadřaznený tohoto zdroje.

en: The ID for the resource.
cs_CZ: ID objektu.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
cs_CZ: ID odesílaného balíku. Chcete-li použít pro všechny balíčky, ponechte prázdné.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
cs_CZ: ID balíčku, k němuž patří sazby za dopravu.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
cs_CZ: ID způsobu platby použitého pro zpracování platby.

en: The ID of the template to use for sending the email.
cs_CZ: ID šablony, která má být použita k odesílání e-mailu.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
cs_CZ: Kód země podle normy ISO3166 alpha-2, který bude uložen u aktuálního uživatele.

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
cs_CZ: Zásuvný modul Legacy REST API není na tomto webu nainstalován.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
cs_CZ: Licenční klíč MaxMind je neplatný. Pokud jste tento klíč nedávno vytvořili, možná budete muset počkat, až se aktivuje (cca 15 minut).

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
cs_CZ: Šablona Mini-Cart umožňuje nakupujícím vidět položky jejich košíku a poskytuje přístup ke stránkám Košík a Pokladna.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
cs_CZ: Šablona Potvrzení objednávky slouží jako účtenka a potvrzení o úspěšném nákupu. Obsahuje souhrn objednaných položek, dopravu, fakturaci a součty.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
cs_CZ: Rozšíření PayFast pro WooCommerce umožňuje přijímat platby kreditní kartou a EFT prostřednictvím jedné z nejpopulárnějších platebních bran v Jižní Africe. Žádné poplatky za instalaci ani měsíční náklady na předplatné.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
cs_CZ: Rozšíření PayFast pro WooCommerce umožňuje přijímat platby kreditní kartou a EFT prostřednictvím jedné z nejoblíbenějších platebních bran v Jižní Africe. Žádné instalační poplatky ani náklady na měsíční předplatné. Výběrem tohoto rozšíření nakonfigurujete svůj obchod tak, aby jako vybranou měnu používal jihoafrické randy.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
cs_CZ: Rozšíření PayFast pro WooCommerce umožňuje přijímat platby kreditní kartou a EFT prostřednictvím jedné z nejoblíbenějších platebních bran v Jižní Africe. Žádné instalační poplatky ani náklady na měsíční předplatné.  Výběrem tohoto rozšíření nakonfigurujete svůj obchod tak, aby jako vybranou měnu používal jihoafrické randy.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
cs_CZ: Díky svému klasickému tvaru se karafa Retro Glass hodí do každého interiéru, je ideální pro servírování nápojů s elegancí a šarmem.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
cs_CZ: URL adresa ikony (ve čtvercovém poměru stran).

en: The URL of the image.
cs_CZ: URL adresa obrázku.

en: The URL of the link.
cs_CZ: URL adresa odkazu.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
cs_CZ: URL ikony platební metody nebo SVG obrázek ve formátu base64.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
cs_CZ: URL adresa ikony poskytovatele (čtvercový poměr stran – 72 × 72 px).

en: The URL of the provider image.
cs_CZ: URL adresa obrázku poskytovatele.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
cs_CZ: URL vaší %s stránky (spolu s ID stránky).

en: The URL to POST to disable the test account for the payment gateway.
cs_CZ: URL adresa pro požadavek POST k deaktivaci testovacího účtu platební brány.

en: The URL to POST to for resetting the provider onboarding.
cs_CZ: URL adresa pro požadavek POST k obnově zprovoznění poskytovatele.

en: The URL to attach the suggestion.
cs_CZ: URL adresa pro připojení doporučení.

en: The URL to dismiss the incentive.
cs_CZ: URL adresa pro skrytí propagační pobídky.

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
cs_CZ: URL adresa pro přednačtení zprovoznění platební brány.

en: The URL to hide the suggestion.
cs_CZ: URL adresa pro skrytí doporučení.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
cs_CZ: URL adresa začátku/pokračování zprovoznění platební brány.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
cs_CZ: URL adresa stránky s nastavením platební brány.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
cs_CZ: URL adresa obchodních podmínek propagační pobídky.

en: The URL to use for the action.
cs_CZ: URL adresa, která bude použita pro akci.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
cs_CZ: Cílová URL adresa pro doručení dat webhooku.

en: The URL where the webhook was delivered.
cs_CZ: Cílová URL kam byl webhook namířen.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
cs_CZ: WooCommerce Helper plugin již není nadále potřeba. Místo toho <a href="%s">spravujte předplatné</a> na kartě rozšíření.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
cs_CZ: Plugin WooCommerce Legacy REST API běžící na tomto webu.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
cs_CZ: WooCommerce REST API umožňuje externím aplikacím zobrazení a správu dat. Přístup je udělen pouze těm, kteří mají platné API klíče.

en: The action type to determine how to use the URL.
cs_CZ: Typ akce určuje jak bude použita URL adresa.

en: The action's schedule frequency.
cs_CZ: Četnost harmonogramu akce.

en: The active incentive for the provider.
cs_CZ: Aktivní propagační pobídka pro poskytovatele.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
cs_CZ: Aktivní verze WooCommerce nepodporuje čištění mezipaměti šablon.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
cs_CZ: Popisek poznámky administrátora nesmí být prázdný.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
cs_CZ: Název poznámky administrátora nesmí být prázdný.

en: The admin note content prop cannot be empty.
cs_CZ: Rekvizita obsahu poznámky správce nemůže být prázdná.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
cs_CZ: Poznámka správce content_data prop musí být instancí stdClass.

en: The admin note date prop cannot be empty.
cs_CZ: Rekvizita data poznámky správce nemůže být prázdná.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
cs_CZ: Rozložení poznámky administrátora má nesprávnou hodnotu prop.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
cs_CZ: Podpěra národního prostředí správce nemůže být prázdná.

en: The admin note name prop cannot be empty.
cs_CZ: Název poznámky administrátora nesmí být prázdný.

en: The admin note source prop cannot be empty.
cs_CZ: Rekvizita zdroje poznámky správce nemůže být prázdná.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
cs_CZ: Rekvizita stavu poznámky správce (%s) není jedním z podporovaných stavů.

en: The admin note status prop cannot be empty.
cs_CZ: Rekvizita stavu poznámky správce nemůže být prázdná.

en: The admin note title prop cannot be empty.
cs_CZ: Rekvizita s názvem poznámky správce nemůže být prázdná.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
cs_CZ: Typ poznámky administrátora ( %s) není jedním z podporovaných typů.

en: The admin note type prop cannot be empty.
cs_CZ: Rekvizita typu poznámky správce nemůže být prázdná.

en: The admin note type prop is deprecated.
cs_CZ: Vlastnost typu poznámky pro administraci je zastaralá.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
cs_CZ: Dotčené webhooky WooCommerce <b>nebudou</b> smazány a budou přiřazeny k uživatelskému ID 0.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
cs_CZ: Hodnota slevy. Měla by být vždy numerická, i když se jedná o procentuální slevu.

en: The amount of tax charged.
cs_CZ: Částka účtované daně.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
cs_CZ: Maximální časová hodnota (v sekundách) po kterou mohou Vaše stránky strávit na jedné operaci, než jí server ukončí.

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
cs_CZ: Částka, o kterou se množství zvyšuje. Množství musí být násobkem této hodnoty.

en: The assigned attribute.
cs_CZ: Přiřazený atribut.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
cs_CZ: ID vlastnosti nebo 0, pokud vlastnost není založena na taxonomii.

en: The attribute name.
cs_CZ: Název atributu.

en: The attribute taxonomy name.
cs_CZ: Název taxonomie vlastnosti.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
cs_CZ: Taxonomie vlastnosti, nebo null, pokud vlastnost není založena na taxonomii.

en: The available actions for the step.
cs_CZ: Akce dostupné pro tento krok.

en: The backup datastore does not support updating orders.
cs_CZ: Záložní datové úložiště nepodporuje aktualizaci objednávek.

en: The badge label for the incentive.
cs_CZ: Popisek odznaku propagační pobídky.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
cs_CZ: Základní stránka může být také použita v <a href="%s">trvalém odkazu produktu</a>.

en: The call to action label for the incentive.
cs_CZ: Popisek tlačítka výzvy k akci pro propagační pobídku.

en: The callback_url needs to be over SSL
cs_CZ: callback_url musí být přes SSL

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
cs_CZ: Košík byl naplněn položkami z předchozí objednávky.

en: The cart item product or variation ID.
cs_CZ: Produkt položky košíku nebo ID varianty.

en: The category of the suggestion.
cs_CZ: Kategorie tohoto doporučení.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
cs_CZ: Provedené změny budou ztraceny, pokud tuto stránku opustíte.

en: The chosen rate ID for the package.
cs_CZ: Zvolené ID sazby pro balíček.

en: The city in which your business is located.
cs_CZ: Město, ve kterém se nachází sídlo vašeho podnikání.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
cs_CZ: Požadavek byl ztracen. Přerušení aktuální dávky.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
cs_CZ: Třída %1$s poskytnutá filtrem %2$s musí implementovat %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
cs_CZ: Třída připojená k "woocommerce_queue_class" neimplementuje rozhraní WC_Queue_Interface. Výchozí třída %s bude použita namísto toho.

en: The comment has already been trashed.
cs_CZ: Tento komentář už byl vhozen do koše.

en: The content of the review.
cs_CZ: Obsah recenze.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
cs_CZ: ID kontextu, pro který má být propagační nabídka skryta. Pokud není zadáno, nabídka bude skryta ve všech kontextech.

en: The corresponding plugin details of the provider.
cs_CZ: Příslušné údaje o pluginu od poskytovatele.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
cs_CZ: Země a stát nebo provincie, ve které je místo vašeho podnikání.

en: The coupon code already exists
cs_CZ: Kód kuponu již existuje

en: The coupon code cannot be empty.
cs_CZ: Kód kuponu nemůže být prázdný.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
cs_CZ: Platnost kuponu vyprší v 00:00:00 tohoto data.

en: The coupon's unique code.
cs_CZ: Unikátní kód kuponu.

en: The coupons unique code.
cs_CZ: Unikátní kód kuponu.

en: The current language used by WordPress. Default = English
cs_CZ: Aktuální jazyk, používaný WordPressem. Výchozí je Angličtina

en: The current status of the step.
cs_CZ: Aktuální stav kroku.

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
cs_CZ: Vlastní hodnoty nákladů na prodané zboží budou u všech variant obnoveny na výchozí. Chcete pokračovat?

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
cs_CZ: Platba zákazníka selhala nebo byla zamítnuta a neproběhla úspěšně.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
cs_CZ: Proces aktualizace databáze běží na pozadí a může chvíli trvat, buďte prosím trpěliví. Pokročilí uživatelé mohou případně aktualizovat skrz %1$sWP CLI%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
cs_CZ: Verze databáze pro WooCommerce. Měla by odpovídat vaší verzi WooCommerce.

en: The date of the customer last order, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas poslední objednávky zákazníka (GMT).

en: The date of the download, as GMT.
cs_CZ: Datum stažení, v GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum stažení v časovém pásmu webu.

en: The date the coupon expires, as GMT.
cs_CZ: Datum vypršení kuponu (GMT).

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vypršení platnosti kuponu, v časovém pásmu webu.

en: The date the coupon was created, as GMT.
cs_CZ: Datum vytvoření kuponu (GMT).

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vytvoření kuponu, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
cs_CZ: Datum poslední úpravy kuponu (GMT).

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum poslední úpravy kuponu, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the customer was created, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas vytvoření účtu zákazníka (GMT).

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vytvoření zákazníka, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas poslední úpravy zákazníka (GMT).

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum poslední modifikace zákazníka, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the fulfillment was deleted.
cs_CZ: Datum odstranění expedice zásilky.

en: The date the fulfillment was last updated.
cs_CZ: Datum poslední aktualizace plnění.

en: The date the image was created, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas vytvoření obrázku (GMT).

en: The date the image was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vytvoření obrázku, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the image was last modified, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas poslední úpravy obrázku (GMT).

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum poslední modifikace obrázku, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum poslední objednávky bylo uloženo dle časové zóny webu.

en: The date the order note was created, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas vytvoření poznámky k objednávce (GMT).

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vytvoření pozmánky u objednávky, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the order refund was created, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas vytvoření refundace (GMT).

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vytvoření vrácení objednávky, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the order was completed, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas dokončení objednávky (GMT).

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vyřízení objednávky, v časové zóně obchodu.

en: The date the order was created, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas vytvoření objednávky (GMT).

en: The date the order was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vzniku objednávky, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the order was last modified, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas poslední úpravy objednávky (GMT).

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum poslední aktualizace objednávky, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the order was paid, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas zaplacení objednávky (GMT).

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum uhrazení objednávky, v časové zóně obchodu.

en: The date the product was created, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas vytvoření produktu (GMT).

en: The date the product was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vytvoření produktu, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the product was last modified, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas poslední úpravy produktu (GMT).

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum poslední modifikace produktu, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the report end, as GMT.
cs_CZ: Datum ukončení zprávy v GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum ukončení přehledu v časovém pásmu webu.

en: The date the report start, as GMT.
cs_CZ: Datum zahájení zprávy v GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum zahájení přehledu v časovém pásmu webu.

en: The date the review was created, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas vytvoření recenze (GMT).

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
cs_CZ: Datum, vytvoření recenze, v časovém pásmu webu ve formátu čitelném pro člověka.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vytvoření recenze, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vytvoření varianty, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum poslední modifikace varianty, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas doručení webhooku (GMT).

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum zaznamenání doručení webhooku, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the webhook was created, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas vytvoření webhooku (GMT).

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vygenerování webhooku, v časovém pásmu obchodu.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas poslední úpravy webhooku (GMT).

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum poslední modifikace webhooku, v časovém pásmu obchodu.

en: The date when download access expires, as GMT.
cs_CZ: Datum a čas vypršení přístupu ke stahování (GMT).

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
cs_CZ: Datum vypršení možnosti stahování, v časovém pásmu obchodu.

en: The date you provided is invalid.
cs_CZ: Zadané datum je neplatné.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
cs_CZ: Datum/čas, kdy má být akce spuštěna.

en: The decimal separator of displayed prices.
cs_CZ: Oddělovač desetinného čísla u zobrazené ceny.

en: The default timezone for your server.
cs_CZ: Standardní časová zóna pro váš server.

en: The delivery duration, in seconds.
cs_CZ: Doba doručování, v sekundách.

en: The description of the category.
cs_CZ: Popis kategorie.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
cs_CZ: Popis způsobu platby. Může obsahovat základní HTML.

en: The description of the provider.
cs_CZ: Popis poskytovatele.

en: The description of the suggestion.
cs_CZ: Popis doporučení.

en: The details for a recommended payment method.
cs_CZ: Podrobnosti o doporučeném způsobu platby.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
cs_CZ: Typ slevy kuponu (např. procentuální nebo fixní sleva)

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
cs_CZ: Seznam skrytí propagační pobídky. Každý záznam obsahuje kontext a časové razítko. Položka „all“ znamená, že pobídka byla skryta ve všech kontextech.

en: The display name of the email template.
cs_CZ: Zobrazovaný název šablony e-mailu.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
cs_CZ: Soubor ke stažení %s nelze použít z důvodu nepovoleného typu. Povolené typy: %s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
cs_CZ: Soubor ke stažení %s nelze použít, protože neexistuje na serveru nebo není umístěn ve schváleném adresáři. Požádejte o pomoc správce webu. %2$sDalší informace.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
cs_CZ: Soubor ke stažení %s nelze použít, protože byl zakázán.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
cs_CZ: Rozšíření eWAY pro WooCommerce umožňuje provádět platby kreditními kartami přímo ve Vašem obchodě, aniž by jste přesměrovali své zákazníky na stránky třetích stran pro dokončení platby.

en: The email address for the customer.
cs_CZ: E-mailová adresa zákazníka.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
cs_CZ: Poskytnutý e-mail neodpovídá e-mailu této objednávky.

en: The email type to get subject for.
cs_CZ: Typ e-mailu, jehož předmět se má načíst.

en: The email type to preview.
cs_CZ: Typ e-mailu k náhledu.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
cs_CZ: Rozšíření %s bylo úspěšně deaktivováno.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
cs_CZ: Pole %1$s je pro umístění %2$s neplatné.

en: The field %s is invalid.
cs_CZ: Pole %s je neplatné.

en: The field %s is required.
cs_CZ: Pole %s je povinné

en: The file does not exist, please try again.
cs_CZ: Soubor neexistuje. Zkuste to prosím znovu.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
cs_CZ: Soubor je prázdný nebo používá jinou znakovou sadu než UTF-8, zkuste to prosím znovu s novým souborem.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
cs_CZ: Následující aktivní pluginy nemají deklarovanou kompatibilitu s WooCommerce %s a měly by být aktualizovány dříve než budete pokračovat:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
cs_CZ: Následující adresy budou použity na stránce pokladny jako výchozí.

en: The following note has been added to your order:
cs_CZ: K Vaší objednávce byla přidána poznámka:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
cs_CZ: Následující možnosti ovlivní jak budou na webu zobrazeny ceny.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
cs_CZ: Následující pluginy pro vás budou instalovány a aktivovány:

en: The following problems were found:
cs_CZ: Byly zjištěny následující problémy:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
cs_CZ: Tento průvodce vám pomůže s nastavením obchodu a tím vám umožní rychle začít.

en: The fulfillment items should be an array.
cs_CZ: Položky expedice zásilky by měly být pole.

en: The fulfillment should contain at least one item.
cs_CZ: Expedice zásilky by měla obsahovat nejméně jednu položku.

en: The general state of the onboarding process.
cs_CZ: Obecný stav procesu zprovoznění.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
cs_CZ: Obecný stav poskytovatele z hlediska zpracování plateb.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
cs_CZ[0]: Skupina "%s" neexistuje.
cs_CZ[1]: Skupiny "%s" neexistují.
cs_CZ[2]: Skupin "%s" neexistuje.

en: The homepage URL of your site.
cs_CZ: URL úvodní stránky vašeho webu.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
cs_CZ: Domovská stránka je jedním z nejdůležitějších vstupních bodů ve Vašem obchodě. Pokud to uděláte správně, může to vést k vyšším konverzím a zapojení. Nezapomeňte si přizpůsobit domovskou stránku, kterou jsme pro Váš obchod vytvořili během zprovoznění.

en: The id for the resource.
cs_CZ: ID zdroje.

en: The image of the note, if any.
cs_CZ: Obrázek poznámky, pokud existuje.

en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
cs_CZ: Nahrání obrázku se nezdařilo: "%s", vytváří se produkt bez obrázku

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
cs_CZ: Popis propagační pobídky. Může obsahovat stylizační HTML.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
cs_CZ: ID propagační pobídky. Toto ID je třeba předat do procesu zprovoznění.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
cs_CZ: Název propagační pobídky. Může obsahovat stylizační HTML.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
cs_CZ: Jedinečné ID propagační pobídky. Toto ID je třeba použít pro její skrytí.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
cs_CZ: Uvedené stahování bylo zakázáno (neplatné umístění nebo typ souboru-%1$szjistit více%2$s).

en: The installed version of the current active theme.
cs_CZ: Verze nainstalovaného aktuálního aktivního tématu.

en: The installed version of the parent theme.
cs_CZ: Verze instalované nadřazené šablony.

en: The item product or variation ID.
cs_CZ: ID produktu nebo varianty položky.

en: The item type.
cs_CZ: Typ položky.

en: The key of the meta data.
cs_CZ: Klíč meta dat.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
cs_CZ: Klíč, který bude použit při jednání se službami geolokace MaxMind. V <a href="%1$s">dokumentaci integrace geolokace MaxMind</a> si můžete přečíst, jak jej vygenerovat.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
cs_CZ: Největší velikost souboru, který může být obsažen v jednom příspěvku.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
cs_CZ: Největší velikost souboru, kterou můžete nahrát do vaší instalace Wordpressu.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
cs_CZ: Rozložení poznámky (např. Banner, miniatura, prostý text).

en: The legacy REST API is NOT enabled
cs_CZ: Legacy REST API NENÍ povoleno

en: The legacy REST API is enabled
cs_CZ: Legacy REST API je povoleno

en: The link to disable the test account for the payment gateway.
cs_CZ: Odkaz na zakázání testovacího účtu platební brány.

en: The link to dismiss the incentive.
cs_CZ: Odkaz pro skrytí propagační pobídky.

en: The link to hide the suggestion.
cs_CZ: Odkaz pro skrytí doporučení.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
cs_CZ: Odkaz pro označení přiřazení doporučení. Měl by být volán při instalaci rozšíření.

en: The link to reset the provider state/account and restart the onboarding.
cs_CZ: Odkaz na obnovu stavu/účtu poskytovatele a nové spuštění zprovoznění.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
cs_CZ: Odkaz na stránku s nastavením platební brány.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
cs_CZ: Seznam podrobností o doporučených způsobech platby pro platební bránu.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
cs_CZ: Seznam doporučení, vyjma těch které jsou na seznamu poskytovatele.

en: The location argument must be a string.
cs_CZ: Argument lokality musí být řetězec.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
cs_CZ: Argument lokality musí být platný ISO3166 alpha-2 kód země.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
cs_CZ: Umístění, do kterého by měla být uložena databáze MaxMind. Ve výchozím nastavení integrace automaticky uloží databázi zde.

en: The logging handler class.
cs_CZ: Třída obslužného programu protokolování.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
cs_CZ: Logický vztah mezi atributy při filtrování přes více najednou.

en: The management details of the provider.
cs_CZ: Podrobnosti o správě od poskytovatele.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
cs_CZ: Marketingový kanál, do kterého tento typ kampaně patří.

en: The maximum allowed setting is %d
cs_CZ: Maximální povolená hodnota je %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
cs_CZ: Maximální hodnota paměti (RAM), kterou může Vaše stránka najednou využít.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
cs_CZ: Maximální počet jednotlivých položek, na které je možné použit kupon, když používáte slevy výrobků. Když hodnotu nezadáte, použije se na všechny odpovídající položky v košíku.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
cs_CZ: Maximální počet proměnných, které server může použít pro jednu funkci tak, aby nedošlo k jeho přetížení.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
cs_CZ: Maximální povolené množství pro tuto řádkovou položku.

en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
cs_CZ: Maximální povolený počet &quot;%1$s&quot; v košíku je %2$s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
cs_CZ: Maximální množství, které lze přidat do košíku.

en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
cs_CZ: Maximální hodnota objednávky pro kupón „%1$s“ je %2$s.

en: The meta data array.
cs_CZ: Pole metadat.

en: The meta data object.
cs_CZ: Objekt meta dat.

en: The meta key to delete.
cs_CZ: Meta klíč k odstranění.

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
cs_CZ: Metaboxhidden_product meta z uživatelských metas.

en: The minimum allowed setting is %d
cs_CZ: Minimální povolená hodnota je %d

en: The minimum quantity allowed for this line item.
cs_CZ: Minimální množství povolené pro tuto řádkovou položku.

en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
cs_CZ: Minimální povolený počet &quot;%1$s&quot; v košíku je %2$s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
cs_CZ: Minimální množství, které lze přidat do košíku.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
cs_CZ: Minimální úroveň závažnosti protokolů, které budou uloženy.

en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
cs_CZ: Minimální hodnota objednávky pro kupón „%1$s“ je %2$s.

en: The name of the current active theme.
cs_CZ: Název aktuálně aktivní šablony.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
cs_CZ: Název marketingového kanálu, do kterého tento typ kampaně patří.

en: The name of the parent theme.
cs_CZ: Jméno nadřazené šablony.

en: The name of the tax.
cs_CZ: Název daně.

en: The name of your physical store.
cs_CZ: Název vašeho kamenného obchodu.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
cs_CZ: Další fronta se začne zpracovávat přibližně za %d vteřin.

en: The number of days log entries are retained.
cs_CZ: Počet dní, po které jsou položky protokolu uchovávány.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
cs_CZ: Počet desetinných míst u zobrazené ceny.

en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
cs_CZ: Počet výsledků hledání dosáhl limitu %s. Zkuste upřesnit vyhledávání.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
cs_CZ: Počet unikátních stránek prohlédnutých tímto zákazníkem předtím, než zadal tuto objednávku.

en: The object cannot be deleted.
cs_CZ: Objekt nelze smazat.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
cs_CZ: Objekt nelze přesunout do koše. Nastavte &quot;%s&quot; pro odstranění.

en: The object has already been trashed.
cs_CZ: Objekt již byl přesunut do koše.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
cs_CZ: Oficiální rozšíření Razorpay pro WooCommerce vám umožňuje přijímat platby kreditními kartami, debetními kartami, netbankingem, peněženkou a UPI.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
cs_CZ: Odkaz pro přednačtení zprovoznění platební brány

en: The onboarding step ID is invalid: %s
cs_CZ: Neplatné ID kroku zprovoznění: %s

en: The onboarding step is missing required entries: %s
cs_CZ: V kroku zprovoznění chybí povinné položky: %s

en: The onboarding steps.
cs_CZ: Kroky zprovoznění.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
cs_CZ: Možnosti jsou: &quot;Aktivní&quot; (doručí datovou část), &quot;Pozastavené&quot; (nedoručí) nebo &quot;Zrušené&quot; (nedoručí z důvodu selhání při doručení).

en: The order ID to process during checkout.
cs_CZ: ID objednávky ke zpracování během placení.

en: The order ID.
cs_CZ: ID objednávky.

en: The order details screen is easy to use.
cs_CZ: Obrazovka podrobností objednávky se snadno používá.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
cs_CZ: Funkce obrazovky s podrobnostmi o objednávce splňuje mé potřeby.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
cs_CZ: Objednávka byla přijata, ale platba zatím nebyla provedena. Objednávky s čekající platbou obvykle vyžadují akci ze strany zákazníka.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
cs_CZ: Objednávka čeká na potvrzení platby. Zásoby byly sníženy, ale platbu je třeba potvrdit.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
cs_CZ: Celková cena objednávky byla aktualizována. Prosím, potvrďte svoji objednávku tlačítkem "Objednat" v dolní části stránky.

en: The order value must be an integer.
cs_CZ: Hodnota objednávky musí být celé číslo.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
cs_CZ: Objednávka byla zrušena správcem nebo zákazníkem.

en: The ordered offline payment methods providers list.
cs_CZ: Seřazený seznam poskytovatelů offline platebních metod.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
cs_CZ: Seřazený seznam poskytovatelů. Zahrnuje registrované platební brány, doporučení a skupinový záznam offline platebních metod. Jednotlivé offline způsoby platby jsou uvedeny zvlášť.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
cs_CZ: Argument ordering musí být objekt, ve kterém jsou klíčem ID poskytovatele a hodnotou číselná hodnota určující pořadí.

en: The ordering argument must be an object.
cs_CZ: Argument seřazení musí být objekt.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
cs_CZ: Organická kávová zrna jsou zjevením. Každý doušek je jako cesta. Krásně vyrobené doplňky dodávají mému domovu nádech elegance.

en: The parent theme developers URL.
cs_CZ: URL vývojářů nadřazené šablony.

en: The payment gateway for this order does not exist.
cs_CZ: Platební brána pro tuto objednávku neexistuje.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
cs_CZ: Způsob platby této objednávku nepodporuje automatické refundace.

en: The plugin could not be activated.
cs_CZ: Plugin nelze aktivovat.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
cs_CZ: Plugin pro vaše předplatné nemohl být aktivován.

en: The plugin for your subscription has been activated.
cs_CZ: Plugin pro vaše předplatné byl aktivován.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
cs_CZ: Hlavní soubor pluginu. Jedná se o relativní cestu k adresáři s pluginy.

en: The position of the currency symbol.
cs_CZ: Pozice symbolu měny.

en: The post ID of the generated email post.
cs_CZ: ID vytvořeného e-mailového záznamu.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
cs_CZ: Poštovní směrovací číslo, pokud existuje, pro místo vašeho podnikání.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
cs_CZ: Předchozí stav objednávky %1$d ("%2$s") je neplatný. Nebylo možné jej obnovit.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
cs_CZ: Předchozí stav objednávky %1$d ("%2$s") je neplatný. Místo toho byl obnoven do stavu „nevyřízeno“.

en: The priority of the category.
cs_CZ: Priorita kategorie.

en: The priority of the suggestion.
cs_CZ: Priorita doporučení.

en: The product category details screen is easy to use.
cs_CZ: Obrazovka s podrobnostmi o kategorii produktů se snadno používá.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
cs_CZ: Funkce obrazovky s podrobnostmi o kategorii produktů vyhovuje mým potřebám.

en: The product creation screen is easy to use.
cs_CZ: Obrazovka vytváření produktu se snadno používá.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
cs_CZ: Funkčnost obrazovky pro vytvoření produktu vyhovuje mým potřebám.

en: The product import process is easy to complete.
cs_CZ: Proces importu produktu lze snadno dokončit.

en: The product import process meets my needs.
cs_CZ: Proces importu produktu vyhovuje mým potřebám.

en: The product review cannot be deleted.
cs_CZ: Recenzi produktu nelze smazat.

en: The product review does not support trashing.
cs_CZ: Recenze produktů není možné přesunout do koše.

en: The product tag details screen is easy to use.
cs_CZ: Obrazovka s podrobnostmi o značce produktu se snadno používá.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
cs_CZ: Funkce obrazovky s podrobnostmi o značce produktu vyhovuje mým potřebám.

en: The product update process is easy to complete.
cs_CZ: Proces aktualizace produktu lze snadno dokončit.

en: The product update process meets my needs.
cs_CZ: Proces aktualizace produktu vyhovuje mým potřebám.

en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
cs_CZ: Product s SKU (%1$s), který se snažíte vložit, již je v tabulce vyhledávání.

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
cs_CZ: Odkaz na pokladnu byl neplatný nebo již vypršel. Žádné produkty nebyly přidány do košíku.

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
cs_CZ: Poskytnutá e-mailová adresa (%s) není platná—uveďte platnou e-mailovou adresu

en: The provided email address is not valid
cs_CZ: Zadaná e-mailová adresa není platná

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
cs_CZ: Použitý handler %1$s neimplementuje %2$s.

en: The provided phone number is not valid
cs_CZ: Zadané telefonní číslo není platné

en: The provided postcode / ZIP is not valid
cs_CZ: Uvedené PSČ není platné

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
cs_CZ: Zadaný stát (%1$s) není platný. Musí to být jeden z: %2$s

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
cs_CZ: ID poskytovatele musí být řetězec obsahující pouze ASCII písmena, číslice, podtržítka a pomlčky.

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
cs_CZ: Množství produktu %1$s nelze změnit

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
cs_CZ: Počet &quot;%1$s&quot; musí být násobkem %2$s

en: The rate at which tax is applied.
cs_CZ: Hodnota použité sazby daně.

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
cs_CZ: Relativní cesta kroku pro použití v navigaci na frontendu.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
cs_CZ: Požadovaný plugin „%s“ nelze aktivovat.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
cs_CZ: Požadovaný plugin „%s“ nelze nainstalovat.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
cs_CZ: Požadovaný plugin „%s“ nelze nainstalovat. Volání rozhraní API pluginu se nezdařilo.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
cs_CZ: Požadovaný plugin `%s` nelze nainstalovat. Instalace upgradu se nezdařila.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
cs_CZ: Požadovaný plugin `%s`. ještě není nainstalován.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
cs_CZ: Požadovanou šablonu „%s“ nelze nainstalovat.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
cs_CZ: Požadovanou šablonu „%s“ nelze nainstalovat. Volání API šablony se nezdařilo.

en: The requested theme could not be activated.
cs_CZ: Požadovanou šablonu nelze aktivovat.

en: The resource cannot be deleted.
cs_CZ: Zdroj nemůže být smazán.

en: The response body from the receiving server.
cs_CZ: Tělo odpovědi od cílového serveru.

en: The response message.
cs_CZ: Zpráva odpovědi.

en: The root URL of your site.
cs_CZ: Root URL Vaší webové stránky.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
cs_CZ: Akční cena začne platit v 00:00:00 pole data "Od" a skončí v 23:59:59 pole data "Do".

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
cs_CZ: Funkce vyhledávání ve WooCommerce se snadno používá.

en: The search's functionality meets my needs.
cs_CZ: Funkce vyhledávání vyhovuje mým potřebám.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
cs_CZ: Tajný klíč se využije pro vygenerování hashe webhooku a použije se v hlavičce požadavku.

en: The selected product is invalid.
cs_CZ: Zvolený produkt je neplatný.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
cs_CZ: Vybraný produkt není varianta %2$s, prosím vyberte produkt na <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
cs_CZ: Nastavení této velikosti obrázku bylo vypnuto, neboť jeho hodnoty jsou přepisovány filtrem.

en: The settings screen is easy to use.
cs_CZ: Obrazovka nastavení se snadno používá.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
cs_CZ: Funkce obrazovky nastavení splňuje mé potřeby.

en: The shipping provider.
cs_CZ: Poskytovatel dopravy.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
cs_CZ: Krátký popis propagační pobídky. Může obsahovat stylizační HTML.

en: The size of the log directory.
cs_CZ: Velikost adresáře protokolu.

en: The slug for the resource.
cs_CZ: Zkratka pro tento prostředek.

en: The slug of the containing entity.
cs_CZ: Zkratka nadřazené entity.

en: The slug of the plugin.
cs_CZ: Zkratka pluginu.

en: The sort order of the payment method.
cs_CZ: Pořadí zobrazení způsobu platby.

en: The sort order of the provider.
cs_CZ: Pořadí řazení poskytovatele.

en: The specific chart this stat referrers to.
cs_CZ: Konkrétní graf tento stat odkazuje na.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
cs_CZ: Zadaná kategorie pro doporučení je neplatná. Povolené hodnoty: "channels", "extensions".

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
cs_CZ: Odkaz začátku/pokračování zprovoznění platební brány.

en: The state of the onboarding process.
cs_CZ: Stav procesu zprovonění.

en: The status of the containing entity.
cs_CZ: Stav nadřazené entity.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
cs_CZ: Stav kuponu. Měl by být vždy buď koncept, zveřejněno, nebo čekající na schválení

en: The status of the fulfillment.
cs_CZ: Stav expedice zásilky.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
cs_CZ: Stav poznámky (např. neprovedené, akční).

en: The status of the plugin.
cs_CZ: Stav pluginu.

en: The step definition to import
cs_CZ: Definice kroku k importu

en: The steps that are required to be completed before this step.
cs_CZ: Kroky, které musím být dokončeny před tímto krokem.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
cs_CZ: Sklad nebyl aktualizován, protože se během úpravy změnila hodnota skladu. Produkt %1$d má %2$d položek skladem.

en: The street address for your business location.
cs_CZ: Adresa ulice místa vašeho podnikání.

en: The suggestion ID matching this provider.
cs_CZ: ID doporučení odpovídajícího tomuto poskytovateli.

en: The suggestion categories.
cs_CZ: Kategorie doporučení.

en: The tags associated with the provider.
cs_CZ: Štíttky přiřazené poskytovateli.

en: The tags associated with the suggestion.
cs_CZ: Štítky přiřazené tomuto doporučení.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
cs_CZ: ID výrazu nebo 0, pokud není vlastnost globální vlastností.

en: The term name.
cs_CZ: Název výrazu.

en: The term slug.
cs_CZ: Zkratka výrazu.

en: The theme developers URL.
cs_CZ: URL vývojářů šablony.

en: The thousand separator of displayed prices.
cs_CZ: Oddělovač tisíců u zobrazené ceny.

en: The title of the category.
cs_CZ: Název kategorie.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
cs_CZ: Název způsobu platby. HTML značky nejsou povoleny.

en: The title of the provider.
cs_CZ: Název poskytovatele.

en: The title of the suggestion.
cs_CZ: Název doporučení.

en: The total size of the files in the log directory.
cs_CZ: Celková velikost souborů v adresáři protokolu.

en: The tracking URL.
cs_CZ: URL sledovacího čísla zásilky.

en: The tracking number details response.
cs_CZ: Odpověď podrobností sledovacího čísla zásilky.

en: The tracking number to look up.
cs_CZ: Sledovací číslo zásilky k vyhledání.

en: The tracking number.
cs_CZ: Sledovací číslo zásilky:

en: The type of entity for which the fulfillment is created.
cs_CZ: Typ entity, pro kterou je expedice zásilky vytvořena.

en: The type of onboarding process the provider supports.
cs_CZ: Typ procesu zprovoznění, který poskytovatel podporuje.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
cs_CZ: Typ poskytovatele plateb. Použijte k rozlišení jednotlivých položek v seznamu a určení jejich účelu.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
cs_CZ: Typ nadřazené entity. Obvykle se jedná o běžný plugin, ale může to být i nestandardní entita, jako je šablona nebo plugin typu must-use.

en: The type of the link.
cs_CZ: Typ odkazu.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
cs_CZ: Typ poznámky (např. chyba, varování atd.).

en: The type of the plugin.
cs_CZ: Typ pluginu.

en: The type of the suggestion.
cs_CZ: Typ doporučení.

en: The unique identifier for the category.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor kategorie.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor pro typ marketingové kampaně.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor pro marketingovou kampaň.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor marketingového kanálu, ke kterému tato kampaň patří.

en: The unique identifier for the meta data. Set `0` for new records.
cs_CZ: Unikátní identifikátor meta dat. Nastavte „0“ pro nové záznamy.

en: The unique identifier for the payment method.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor způsobu platby.

en: The unique identifier for the provider.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor poskytovatele.

en: The unique identifier for the step.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor pro tento krok.

en: The unique identifier for the suggestion.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor doporučení.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor marketingového kanálu, ke kterému tento typ kampaně patří.

en: The unit lengths are defined in for this country.
cs_CZ: Jednotkové délky jsou pro tuto zemi definovány.

en: The unit weights are defined in for this country.
cs_CZ: Hmotnosti jednotky jsou definovány pro tuto zemi.

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
cs_CZ: Výchozí vstupní bod, odkud obchodník vstoupil do procesu zprovoznění.

en: The value of the meta data.
cs_CZ: Hodnota meta dat.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
cs_CZ: Typ hodnoty pro částečnou shodu JSON není podporován. Musí být buď celé číslo, booleovská hodnota, double nebo řetězec. Zadán typ %s.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
cs_CZ: Verze MySQL nainstalované na serveru.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
cs_CZ: Verze PHP nainstalovaná na Vašem serveru.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
cs_CZ: Verze WooCommerce, která je instalována na vašem webu.

en: The version of WordPress installed on your site.
cs_CZ: Verze WordPressu na vašem webu.

en: The version of cURL installed on your server.
cs_CZ: Verze cURL instalovaná na vašem serveru.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
cs_CZ: Nejoblíbenější možnosti koupit nyní, platit později a mnoho dalších máte s WooPayments na dosah ruky – to vše z jednoho ovládacího panelu, bez nutnosti více rozšíření a přihlášení.

en: Theme
cs_CZ: Šablona

en: Theme author URL.
cs_CZ: URL autora šablony.

en: Theme installation message.
cs_CZ: Zpráva o instalaci šablony.

en: Theme installation status.
cs_CZ: Stav instalace šablony.

en: Theme name.
cs_CZ: Název šablony.

en: Theme slug.
cs_CZ: Zkratka šablony.

en: Theme status.
cs_CZ: Stav šablony.

en: Theme type
cs_CZ: Typ šablony

en: Theme version.
cs_CZ: Verze šablony.

en: Theme.
cs_CZ: Šablona.

en: Themes
cs_CZ: Témata

en: There are currently no logs to view.
cs_CZ: Momentálně zde nejsou k zobrazení žádné logy.

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
cs_CZ: Pokračování není možné kvůli problémům s prostředím nebo konfigurací obchodu. Nejprve je prosím vyřešte.

en: There are no currencies matching these parameters.
cs_CZ: Neexistují žádné měny odpovídající těmto parametrům.

en: There are no locations matching these parameters.
cs_CZ: Nejsou žádná místa odpovídající těmto parametrům.

en: There are no notes yet.
cs_CZ: Nebyly vloženy ještě žádné poznámky.

en: There are no orders to sync, aborting.
cs_CZ: Nejsou žádné příkazy k synchronizaci, ruší se.

en: There are no orders to verify, aborting.
cs_CZ: Nejsou žádné příkazy k ověření, ruší se.

en: There are no product reviews yet.
cs_CZ: Zatím zde nejsou žádné recenze pro tento produkt.

en: There are no reviews yet.
cs_CZ: Zatím zde nejsou žádné recenze.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
cs_CZ: Není dostupný žádný způsob dopravy. Prosím zkontrolujte správnost zadané adresy nebo nás kontaktujte, pokud potřebujete pomoc.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
cs_CZ: Produkt %s nemá dostatečné skladové zásoby. Snižte prosím počet kusů v košíku.

en: There are orders pending sync.
cs_CZ: Některé objednávky čekají na synchronizaci.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
cs_CZ: Vyskytují se nějaké problémy s položkami ve Vašem košíku (viz výše). Vraťte se prosím do košíku a odstraňte tyto problémy před odhlášením.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
cs_CZ: Máte příliš mnoho kusů %s v košíku. Lze zakoupit pouze 1 od každého. Snižte prosím počet kusů v košíku.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
cs_CZ: Máte příliš mnoho kusů %s v košíku. Lze zakoupit pouze 1 od každého. Snižte prosím počet kusů v košíku.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
cs_CZ: Existuje příliš mnoho souběžných dávek, ale pokračování je vynuceno.

en: There are too many concurrent batches.
cs_CZ: Existuje příliš mnoho souběžných dávek.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
cs_CZ[0]: Je třeba synchronizovat %1$d objednávku.
cs_CZ[1]: Je třeba synchronizovat %1$d objednávky.
cs_CZ[2]: Je třeba synchronizovat %1$d objednávek.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
cs_CZ[0]: Je třeba ověřit %1$d objednávku.
cs_CZ[1]: Je třeba ověřit %1$d objednávky.
cs_CZ[2]: Je třeba ověřit %1$d objednávek.

en: There is no data to export for the given request.
cs_CZ: Pro danou žádost neexistují žádná data k exportu.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
cs_CZ: Produkt %s nemá dostatečné skladové zásoby. Snižte prosím počet kusů v košíku.

en: There was a failure fetching this action
cs_CZ: Při načítání této akce došlo k chybě

en: There was a failure fetching this action: %s
cs_CZ: Při této akci došlo k chybě: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
cs_CZ: Při plánování další instance této akce došlo k chybě: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
cs_CZ: Při aktivaci některých požadovaných pluginů došlo k problému.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
cs_CZ: Při instalaci některých požadovaných pluginů došlo k problému.

en: There was a problem with the provided %s:
cs_CZ: Došlo k problému s poskytnutým %s:

en: There was a problem with the provided billing address: %s
cs_CZ: Zadaná fakturační adresa obsahuje chybu: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
cs_CZ: Zadaná doručovací adresa obsahuje chybu: %s

en: There was an error activating this plugin.
cs_CZ: Při aktivaci tohoto pluginu došlo k chybě.

en: There was an error activating this theme.
cs_CZ: Při aktivaci tohoto motivu došlo k chybě.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
cs_CZ: Došlo k chybě %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
cs_CZ: Došlo k chybě %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
cs_CZ: Při spuštění nástroje došlo k chybě. Není přítomný žádný callback.

en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
cs_CZ: Při rušení %1$s došlo k chybě: %2$s

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
cs_CZ: Při komunikaci s pluginem WooCommerce Platby došlo k chybě.

en: There was an error connecting to Square.
cs_CZ: Při připojování k Square došlo k chybě.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
cs_CZ: Při připojování k webu WooCommerce.com došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
cs_CZ: Při připojování vašeho předplatného došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

en: There was an error creating the scheduled action: %s
cs_CZ: Při vytváření plánované akce došlo k chybě: %s

en: There was an error deleting an action: %s
cs_CZ: Při mazání akce došlo k chybě: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
cs_CZ: Při odpojování vašeho předplatného došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu.

en: There was an error generating your API Key.
cs_CZ: Při generování vašeho API klíče došlo k chybě.

en: There was an error getting the install URL for this product.
cs_CZ: Při získávání instalační adresy URL tohoto produktu došlo k chybě.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
cs_CZ: Při načítání rozhraní API WooCommerce.com Helper došlo k chybě.

en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
cs_CZ: Při zpracování vaší objednávky došlo k chybě. Před opětovným zadáním objednávky prosím zkontrolujte případné poplatky u vašeho zpúsobu platby a zkontrolujte <a href="%s">historii objednávek</a> .

en: There was an error rendering an email preview.
cs_CZ: Při vykreslování náhledu e-mailu došlo k chybě.

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
cs_CZ: Při vykreslování ukázkového obsahu editoru e-mailu se vyskytla chyba.

en: There was an error rendering the email preview.
cs_CZ: Při vykreslování náhledu e-mailu došlo k chybě.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
cs_CZ: Při vykreslování náhledu e-mailu došlo k chybě. Tato chyba nemá vliv na doručování e-mailů. Pro pomoc prosím kontaktujte autora rozšíření.

en: There was an error running the action scheduler: %s
cs_CZ: Při spuštění naplánovaných akcí došlo k chybě: %s

en: There was an error with an item in your cart.
cs_CZ: Vyskytla se chyba s položkou v košíku.

en: There was an issue loading the report endpoints
cs_CZ: Při načítání koncových bodů sestavy došlo k potížím

en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
cs_CZ[0]: Existuje %d webhook, který je nastaven pro doručení přes zastaralé REST API, které bylo z WooCommerce odstraněno. Tento webhook nebude možné odeslat.
cs_CZ[1]: Existují %d webhooky, které jsou nastaveny pro doručení přes zastaralé REST API, které bylo z WooCommerce odstraněno. Tyto webhooky nebude možné odeslat.
cs_CZ[2]: Existují %d webhooků, které jsou nastaveny pro doručení přes zastaralé REST API, které bylo z WooCommerce odstraněno. Tyto webhooky nebude možné odeslat.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
cs_CZ: Tyto údaje pro platbu budou zobrazeny na stránce s poděkováním za objednávku a v potvrzovacím e-mailu.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
cs_CZ: Tyto náklady lze volitelně přidat podle <a href="%s">třídy dopravy produktu</a>.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
cs_CZ: Tyto náklady lze volitelně přičíst na základě <a target="_blank" href="%s">třídy dopravy produktu</a> . Další informace o <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">nastavení nákladů na třídu dopravy</a> .

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
cs_CZ: Tyto funkce jsou buď experimentální, nebo neúplné, aktivujte je na vlastní nebezpečí!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
cs_CZ: Tato nastavení umožňují změnu vzhledu WooCommerce pokladny.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
cs_CZ: Tyto stránky je potřeba nastavit, aby WooCommerce věděl kam má uživatele přesměrovat pro zaplacení objednávky.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
cs_CZ: Tyto sazby jsou dalšími možnostmi doručení zboží s dodatečnými náklady (na základě paušální sazby).

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
cs_CZ: Tato nastavení nejsou dostupná, pokud probíhá přegenerování tabulky.

en: Thessaly
cs_CZ: Thesálie

en: Things to do next
cs_CZ: Co je třeba udělat dál

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
cs_CZ: Zdá se, že tato akce trvale selhává. Nová instance nebude naplánována.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
cs_CZ: Tuto akci nejde vrátit. Jste si jisti, že chcete smazat osobní data z vybraných objednávek?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
cs_CZ: Toto ovládá způsob zobrazení množství skladem na webu.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
cs_CZ: Popis, který uvidí  uživatel při placení u pokladny.

en: This controls the position of the currency symbol.
cs_CZ: Určete pozici symbolu měny.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
cs_CZ: Titulek, který vidí uživatel během placení.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
cs_CZ: Zde určíte v jaké měně jsou ceny v katalogu, a které měny bude používat PayPal a další brány pro příchozí platby. Podívejte se na seznam podporovaných <a target='_new' href='%s'>PayPal měn</a> .

en: This controls what unit you will define lengths in.
cs_CZ: Zde určíte jednotky délkových rozměrů.

en: This controls what unit you will define weights in.
cs_CZ: Zde určíte jednotky hmotnosti.

en: This controls which shipping address is used by default.
cs_CZ: Nastavte, která adresa bude použita jako výchozí.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
cs_CZ: Tento kupon je chráněn heslem. WooCommerce nepodporuje ochranu kuponů heslem. Kupon můžete dočasně skrýt tak, že jej označíte jako soukromý. Případně níže nastavte limity a omezení použití.

en: This data will be deleted in %s.
cs_CZ: Tato data budou smazána v %s.

en: This determines where log entries are saved.
cs_CZ: To určuje, kam se uloží položky protokolu.

en: This email address is already registered.
cs_CZ: Tato e-mailová adresa je již registrována.

en: This feature is not available when using the <a href="%s">Cart and checkout blocks</a>. Shipping will be calculated at checkout.
cs_CZ: Tato funkce není dostupná při použití <a href="%s">bloků Košíku a Pokladny</a>. Poštovné bude vypočítáno na stránce pokladny.

en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
cs_CZ: Tato funkce je dostupná pouze s bloky Košíku & Pokladny. %1$sZjistit více%2$s.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
cs_CZ: Toto pole umožňuje nastavit maximální povolenou útratu (mezisoučet) potřebnou k použití kuponu.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
cs_CZ: Toto pole Vám umožňuje nastavit minimální útratu (mezisoučet) potřebnou k použití kuponu.

en: This file does not exist.
cs_CZ: Soubor neexistuje.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
cs_CZ: Tato funkce by neměla být zavolána předtím, než je spuštěn plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
cs_CZ: Tato funkce by neměla být volána před funkcí woocommerce_init.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
cs_CZ: Tyto informace se zobrazí na stránce produktu, na stránkách kategorií, na sociálních sítích a ve výsledcích vyhledávání.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
cs_CZ: Toto je poznámka zákazníka. Zákazníci mohou přidat poznámku k objednávce. na pokladně.
    
    Může to být více řádků. Pokud zákazník poznámku nepřidá, bude tato sekce skryta.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
cs_CZ: Toto je ukázkový obchod pro testovací účely. Objednávky nebudou vyřízeny.

en: This is a featured product
cs_CZ: Toto je doporučený produkt

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
cs_CZ: Toto je oznámení o objednávce zaslané zákazníkům obsahující podrobnosti o objednávce poté, co je objednávka pozastavena ze stavu Nevyřízená, Zrušená nebo Neúspěšná.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
cs_CZ: Toto upozornění na objednávku obsahující podrobnosti o objednávce, je zasíláno zakazníkům po platbě.

en: This is not your download link.
cs_CZ: Toto není Váš odkaz pro stažení.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
cs_CZ: Toto je celoživotní hodnota zákazníka neboli celková částka, kterou jste získali z objednávek tohoto zákazníka.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
cs_CZ: Toto je URL nebo absolutní cesta k souboru, ke kterému dostanou zákazníci přístup. Zde zadané URL by již měly být zakódované (urlencode).

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
cs_CZ: Toto je WooCommerce stránka obchodu. Stránka obchodu je zvláštní archiv, kde jsou zobrazeny vaše produkty. <a href="%s">Více si  o tom můžete přečíst zde</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
cs_CZ: Toto je ID přílohy nebo adresa URL obrázku, která se používá pro zástupné obrázky v katalogu produktů. Produkty bez obrázku jej budou používat.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
cs_CZ: Toto je výchozí kategorie a nemůže být odstraněna. Bude automaticky přiřazována produktům bez kategorie.

en: This is the name of the download shown to the customer.
cs_CZ: Toto je název stahovaného souboru ukazovaného zákazníkovy.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
cs_CZ: Jedná se o součet daní poštovného v rámci vašich objednávek.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
cs_CZ: Jedná se o součet daní zboží v rámci vašich objednávek.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
cs_CZ: Toto je součet pole 'Celková částka objednávky' ve Vašich objednávkách.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
cs_CZ: Toto je součet pole 'Celková částka za Dopravu' ve Vašich objednávkách.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
cs_CZ: Toto je celková cena objednávky po započítaní jakýchkoliv vratek a včetně dopravy a daní.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
cs_CZ: Toto je celková cena objednávky po započítaní jakýchkoliv vratek a včetně dopravy a daní.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
cs_CZ: Jedná se o celkovou daň (cena dopravy + daň produktu).

en: This is where store orders are stored.
cs_CZ: Toto je místo, kde jsou uloženy objednávky z obchodu.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
cs_CZ: Zde můžete vytvářet kupony, které mohou zákazníci využít v obchodě.

en: This is where you can browse products in this store.
cs_CZ: Tady můžete procházet produkty v tomto obchodě.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
cs_CZ: Zde můžete na nástěnce nastavit formuláře produktu pro různé typy produktů.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
cs_CZ: Místo, kde se nachází vaše firma. Daňové sazby a sazby za přepravu budou používat tuto adresu.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
cs_CZ: Klíč je neplatný, nebo byl již použit. Resetujte vaše heslo znovu, pokud je to třeba.

en: This lets you choose which products are part of this group.
cs_CZ: Toto vám umožní vybrat, který produkt je součástí této skupiny.

en: This link will remain active for %s.
cs_CZ: Tento odkaz zůstane aktivní po dobu %s.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
cs_CZ: To znamená, že tabulka je pravděpodobně v nekonzistentním stavu. Doporučujeme spustit proces regenerace, nebo obnovit přerušený proces (Status - Nástroje - Regenerace tabulky vlastností produktů/Pokračování v regeneraci tabulky vlastností produktů) před dalším používáním.

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
cs_CZ: Tato metoda byla zastaralá a bude brzy odstraněna. Místo toho použijte Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
cs_CZ: Tato metoda není od verze 2.6.0 podporována a v dalších verzích bude odstraněna - doporučujeme její deaktivaci a nastavení nové sazby v <a href="%s">Dopravních zónách</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
cs_CZ: Tato metoda by neměla být volána před akcí plugins_loaded.

en: This month
cs_CZ: Tento měsíc

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
cs_CZ: Nastavení určuje výchozí polohu zákazníka. MaxMind GeoLite databáze, bude pravidelně ukládána do složky wp-content v případě že, používáte geolokaci.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
cs_CZ: Tato volba určuje, který adresa se používá pro výpočet daně.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
cs_CZ: Tato volba umožňuje omezit země, ve kterých jste ochotni prodávat.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
cs_CZ: Toto nastavení smaže VŠECHNY vaše daňové sazby, používejte opatrně. Tato akce nejde zvrátit.

en: This order belongs to a different customer.
cs_CZ: Tato objednávka patří jinému zákazníkovi.

en: This order cannot be paid for.
cs_CZ: Tuto objednávku nelze zaplatit.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
cs_CZ: Tato objednávka nemůže být uhrazena. Prosíme, kontaktujte nás, pokud potřebujete pomoc.

en: This order is already linked to a user account.
cs_CZ: Tato objednávka je již propojena s uživatelským účtem.

en: This order is no longer editable.
cs_CZ: Tuto objednávku již nelze upravit.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
cs_CZ: Stav této objednávky je &bdquo;%s&ldquo; &mdash; nelze ji zaplatit. Pokud potřebujete pomoci, kontaktujte nás, prosím.

en: This page's content is overridden by custom template content
cs_CZ: Obsah této stránky je přepsán obsahem vlastní šablony

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
cs_CZ: Klíč pro resetování hesla je určený pro jiný uživatelský účet. Prosím odhlašte se a zkuste to znovu.

en: This payment method was successfully set as your default.
cs_CZ: Tento způsob platby byl úspěšně nastaven jako výchozí.

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
cs_CZ: Plugin již nemůže být aktivován, protože jeho funkce je součástí jádra <strong>WooCommerce</strong>. Doporučujme plugin  <strong>smazat</strong>.

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
cs_CZ: Plugin nemohl být aktivován, protože jeho funkce je součástí jádra WooCommerce.

en: This product cannot be added to the cart.
cs_CZ: Tento produkt nelze přidat do košíku.

en: This product has been activated.
cs_CZ: Produkt byl aktivován.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
cs_CZ: Tento produkt má více variant. Možnosti lze vybrat na stránce produktu

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
cs_CZ: Tento produkt má možnosti, jako je velikost nebo barva. Obrázky, stahování a další podrobnosti každé varianty můžete spravovat jednotlivě.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
cs_CZ: Tento produkt má možnosti, jako je velikost nebo barva. Nyní můžete spravovat inventář každé varianty a další podrobnosti samostatně.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
cs_CZ: Tento produkt má možnosti, jako je velikost nebo barva. Nyní můžete spravovat nastavení dopravy a další podrobnosti každé varianty samostatně.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
cs_CZ: Tento produkt byl již prodán a může být propojen s existujícími objednávkami. Opravdu jej chcete smazat?

en: This product is already active.
cs_CZ: Tento produkt je již aktivní.

en: This product is already installed.
cs_CZ: Tento produkt je již nainstalován.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
cs_CZ: Tento produkt je momentálně nedostupný.

en: This product is not installed.
cs_CZ: Tento produkt není nainstalován.

en: This product is protected and cannot be purchased.
cs_CZ: Tento produkt je chráněn a nemůže být zakoupen.

en: This product requires shipping or pickup
cs_CZ: Tento produkt vyžaduje dopravu nebo vyzvednutí

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
cs_CZ: Tento produkt nespustí zákazníkovu kalkulačku dopravy v košíku nebo na pokladně. Tento produkt také nebude vyžadovat, aby vaši zákazníci zadávali své dodací údaje při placení. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Přečtěte si více o virtuálních produktech</a> .

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
cs_CZ: Odkaz na report expiroval. %1$sKlikněte pro zobrazení filtrovaného reportu%2$s.

en: This resource cannot be created.
cs_CZ: Tento zdroj se nepodařilo vytvořit.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
cs_CZ: Tato část textu obsahuje základní informace o osobních údajích, které shromažďujete. Avšak na základě toho, jaká nastavení a pluginy používáte, se mohou shromažďované informace lišit. Doporučujeme konzultovat s&nbsp;právníkem rozhodnutí, které informace uvádět v&nbsp;zásadách ochrany osobních údajů.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
cs_CZ: Tato sekce ovládá zobrazení vašich zásad ochrany osobních údajů. Upozornění o ochraně údajů níže nebude zobrazeno, dokud nenastavíte stránku se zásadami ochrany osobních údajů.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
cs_CZ: Tato sekce zobrazuje všechny soubory, které přepisují výchozí soubory šablon pro WooCommerce.

en: This section shows details of Action Scheduler.
cs_CZ: Tato sekce zobrazuje detaily Action Scheduler.

en: This section shows details of WC Admin.
cs_CZ: Tato sekce zobrazuje podrobnosti o WC Admin.

en: This section shows information about this status report.
cs_CZ: Tato část zobrazuje informace o této zprávě o stavu.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
cs_CZ: Toto nastavuje, kolik dní budou záznamy protokolu uchovávány, než budou automaticky smazány.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
cs_CZ: Tímto se nastaví základní stránka Vašeho obchodu - to je místo, kde bude Váš archiv produktů.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
cs_CZ: Nastavení oddělovače desetinných míst zobrazených cen.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
cs_CZ: Tím se nastaví minimální úroveň závažnosti protokolů, které budou uloženy. Nižší úrovně závažnosti budou ignorovány. "Žádné" znamená, že budou uloženy všechny protokoly.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
cs_CZ: Tím se nastaví počet desetinných míst ukazujících se u zobrazených cen.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
cs_CZ: Nastavení oddělovače tisíců zobrazených cen.

en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
cs_CZ: Toto nastavení zde nelze změnit, protože je nastaveno filtrem na háčku %s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
cs_CZ: Toto nastavení zde nelze změnit, protože je definováno v konstantě %1$s, pravděpodobně ve vašem souboru %2$s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
cs_CZ: Toto nastavení zde nelze změnit, protože je definováno v konstantě %s.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
cs_CZ: Toto nastavení určuje, které stránky obchodu budou uvedeny na seznamu.

en: This setting does not apply to guest purchases.
cs_CZ: Tato nastavení neplatí pro nákupy neregistrovaných zákazníků.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
cs_CZ: Toto nastavení funguje pouze tehdy, když jsou data produktů uložena v tabulce příspěvků.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
cs_CZ: Způsob dopravy nemá žádné možnosti nastavení.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
cs_CZ: Předplatné skončilo. Kontaktujte majitele pro <strong>obnovení</strong> pro pokračování podpory.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
cs_CZ: Předplatné skončilo. Prosím <strong>obnovte jej</strong> pro pokračování podpory.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
cs_CZ: Předplatné brzy skončí. Prosím <strong>obnovte jej</strong> pro pokračování podpory.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
cs_CZ: Tato šablona byla přepsána vaší šablonou a naleznete jí zde: %s.

en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
cs_CZ: Text se objeví v zápatí všech WooCommerce emailů.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
cs_CZ: Tento text se zobrazí na tlačítku, které odkazuje na externí produkt.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
cs_CZ: Tento nástroj umožňuje vygenerování a stažení CSV souboru obsahujícího seznam všech produktů.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
cs_CZ: Tento nástroj umožňuje generovat a stáhnout soubor CSV obsahující vybrané produkty.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
cs_CZ: Tento nástroj umožňuje importovat (nebo spojovat) data produktů vašeho obchodu z CSV souboru.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
cs_CZ: Tento nástroj přeruší regeneraci tabulky vlastností produktů. Proces může být znovu spuštěn, nebo obnoven z místa přerušení.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
cs_CZ: Tento nástroj vymaže všechny vypršelé přechodné stavy z WordPressu.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
cs_CZ: Tento nástroj vymaže data ze starších tabulek objednávek ve WooCommerce.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
cs_CZ: Tento nástroj vymaže přechodnou mezipaměť produktu/obchodu.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
cs_CZ: Tento nástroj odstraní zákaznické relace z databáze, včetně aktuálního košíku a uložených košíků.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
cs_CZ: Tento nástroj smaže všechny varianty, kterým chybí jejich nadřazený produkt.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
cs_CZ: Tento nástroj odstraní všechna vypršená oprávnění ke stahování a oprávnění s nulovým počtem stažení.

en: This tool will empty the WooCommerce.com data cache, used in WooCommerce Extensions.
cs_CZ: Tento nástroj vymaže datovou mezipaměť WooCommerce.com, použitou pro rozšíření WooCommerce.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
cs_CZ: Tento nástroj vymaže mezipaměť informací o stavu systému.

en: This tool will empty the template cache.
cs_CZ: Tento nástroj vyprázdní mezipaměť šablony.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
cs_CZ: Tento nástroj vygeneruje potřebné sloupce související s náklady na prodané zboží (COGS) v tabulce pro vyhledávání metadat produktů a naplní je z existujících dat produktů.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
cs_CZ: Tento nástroj nainstaluje všechny chybějící WooCommerce stránky. Dříve vytvořené a nastavené stránky nebudou přepsány.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
cs_CZ: Tento nástroj přepočítá výrazy produktů - užitečné pokud měníte nastavení, tak aby se skryly produkty v katalogu.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
cs_CZ: Tento nástroj vytvoří znovu index fultextového vyhledávání pro adresy objednávek. Pokud index neexistuje, bude vytvořen.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
cs_CZ: Tento nástroj obnoví data tabulky vyhledávání produktů. Tento proces může chvíli trvat.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
cs_CZ: Tento nástroj přegeneruje tabulku vlastností produktů z existujících produktů. Může to chvíli trvat.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
cs_CZ: Tento nástroj odstraní sloupce související s náklady na prodané zboží (COGS) z tabulky pro vyhledávání metadat produktů. COGS bude dál fungovat (pokud je funkce povolena), ale některé funkce nebudou dostupné.

en: This tool will repair the coupons lookup table data with missing discount amounts. This process may take a while.
cs_CZ: Tento nástroj opraví data s chybějícími částkami slev v tabulce vyhledávání kuponů. Tato akce může chvíli trvat.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
cs_CZ: Tento nástroj resetuje role admina, zákazníka a obchodního manažera do výchozího nastavení. Použijte toto, pokud Vaši uživatelé nemohou získat přístup ke všem administračním stránkám WooCommerce.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
cs_CZ: Tento nástroj vyčistí uloženou cache ve WooCommerce Analytics. Pokud se čísla nezmění, zkuste %1$spřeimportovat historická data%2$s.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
cs_CZ: Nástroj obnoví proces regenerace tabulky vlastností produktů od místa, kde byl přerušen (%1$s produktů bylo zpracováno).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
cs_CZ: Tento nástroj provede aktualizaci databáze WooCommerce na aktuální verzi. Před spuštěním se ujistěte, že jste stávající databázi úspěšně zálohovali.

en: This variation requires shipping or pickup
cs_CZ: Tato varianta vyžaduje dopravu nebo vyzvednutí

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
cs_CZ: Tato varianta nespustí kalkulátor dopravy vašeho zákazníka v košíku nebo u pokladny. Tento produkt také nebude vyžadovat, aby vaši zákazníci zadávali své dodací údaje při placení. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Přečtěte si více o virtuálních produktech</a> .

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
cs_CZ: Tento videonávod Vám pomůže projít procesem přidáníVašeho prvního produktu do WooCommerce.

en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
cs_CZ[0]: Tento webhook má před názvem v seznamu níže symbol ⚠️. Upravte prosím webhook tak, aby používal jiný formát doručení, nebo si nainstalujte a aktivujte <a href="%s" target="_blank">rozšíření WooCommerce Legacy REST API</a>.
cs_CZ[1]: Tyto webhooky mají v seznamu níže před svými názvy symbol ⚠️. Upravte prosím webhooky tak, aby používaly jiný formát doručování, nebo si nainstalujte a aktivujte <a href="%s" target="_blank">rozšíření WooCommerce Legacy REST API</a>.
cs_CZ[2]: Tyto webhooky mají v seznamu níže před svými názvy symbol ⚠️. Upravte prosím webhooky tak, aby používaly jiný formát doručování, nebo si nainstalujte a aktivujte <a href="%s" target="_blank">rozšíření WooCommerce Legacy REST API</a>.

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
cs_CZ: Tento webhook je nakonfigurován tak, aby byl doručován pomocí Legacy REST API, ale plugin Legacy REST API není na tomto webu nainstalován.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
cs_CZ: Tímto způsobem se bude zobrazovat vaše jméno ve vašem účtu a v komentářích

en: This will change the stock status of all variations.
cs_CZ: Toto změní stav skladu u všech variant.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
cs_CZ: Tím převedete meta položky objednávky <code>coupon_data</code> na zjednodušené položky <code>coupon_info</code>. Ke konverzi dojde přesčas na pozadí (prostřednictvím plánovače akcí). Aktuálně je %d položek, které lze převést.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
cs_CZ: Tím převedete meta položky objednávky <code>coupon_data</code> na zjednodušené položky <code>coupon_info</code>. Ke konverzi dojde přesčas na pozadí (prostřednictvím plánovače akcí). Aktuálně nejsou žádné položky k převodu.

en: This will delete an inbox notification by slug
cs_CZ: Tímto se odstraní oznámení ze schránky na základě jeho zkratky

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
cs_CZ: Tím se vymažou tabulky vlastních objednávek. Tabulky lze smazat pouze v případě, že „Uložení vysoce výkonných objednávek“ není směrodatné a synchronizace je zakázána (přes Nastavení > Pokročilé > Funkce).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
cs_CZ: Tím se vymažou tabulky vlastních objednávek. Chcete-li je znovu vytvořit, povolte funkci „Vysoce výkonné úložiště objednávek“ (přes Nastavení > Pokročilé > Funkce).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
cs_CZ: Tímto získá "%1$s" přístup %2$s, který umožňuje:

en: This will refresh the remote inbox notifications
cs_CZ: Toto obnoví vzdálená oznámení

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
cs_CZ: Tento nástroj vytvoří nové miniatury všech obrázků eshopu, včetně velikostí určených šablonou, a/nebo nastavením pro obrázky.

en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
cs_CZ: Tím se zastaví proces na pozadí, který převádí meta položky objednávky <code>coupon_data</code> na zjednodušené položky <code>coupon_info</code>. Aktuálně je %d položek, které lze převést.

en: Thousand separator
cs_CZ: Oddělovač tisíců

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
cs_CZ: Oddělovač tisíců pro měnu, kterou lze použít k formátování vrácených cen.

en: Thousand separator.
cs_CZ: Oddělovač tisíců.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
cs_CZ: Oddělovač tisíců pro ceny v této zemi.

en: Thumbnail
cs_CZ: Miniatura

en: Thumbnail URL.
cs_CZ: URL miniatur.

en: Thumbnail cropping
cs_CZ: Ořez miniatur

en: Thumbnail image
cs_CZ: Obrázek miniatury

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
cs_CZ: Vytvoření nových miniatur obrázků bude probíhat na pozadí.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
cs_CZ: Vytvoření nových miniatur obrázků probíhá na pozadí. Pokud máte větší množství produktů, může to chvíli trvat.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
cs_CZ: Velikost miniatury pro responzivní obrázky.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
cs_CZ: Srcset miniatury pro responzivní obrázky.

en: Thumbnail width
cs_CZ: Šířka miniatury

en: Tierra del Fuego
cs_CZ: Ohňová země

en: TikTok for WooCommerce
cs_CZ: TikTok pro WooCommerce

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
cs_CZ: Časový interval, který se má použít pro segmenty vrácených dat.

en: Time of payment:
cs_CZ: Čas platby:

en: Time period to snooze the task.
cs_CZ: Časové období pro odložení úkolu.

en: Timeless elegance
cs_CZ: Nadčasová elegance

en: Timestamp
cs_CZ: Datum a čas

en: Timiș
cs_CZ: Timis

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
cs_CZ: Tip: Navrhováním doplňkových produktů v košíku pomocí doplňkového prodeje můžete výrazně zvýšit průměrnou hodnotu objednávky.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
cs_CZ: Tip: Upsells jsou produkty, které jsou extra ziskové nebo kvalitnější nebo dražší. Experimentujte s kombinacemi pro zvýšení prodeje.

en: Title
cs_CZ: Titulek

en: Title of the marketing campaign.
cs_CZ: Název marketingové kampaně.

en: Title of the note.
cs_CZ: Název poznámky.

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: To allow logging, make %s writable.
cs_CZ: Chcete-li povolit protokolování, udělejte %s zapisovatelný.

en: To complete the sign-up process, customers must follow a verification link sent to their e-mail after submitting the sign-up form.
cs_CZ: Pro dokončení procesu registrace musí zákazníci kliknout na ověřovací odkaz, který jim bude zaslán na e-mail po odeslání registračního formuláře.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
cs_CZ: Pro připojení k %1$s musíte být přihlášen. Přihlásit do obchodu se můžete níže, nebo %2$s můžete stornovat a vrátit se %1$s%3$s

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
cs_CZ: Pro umožnění editace objednávky musíte nastavit stav zpět na „Čekající platba“

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
cs_CZ: Pro získání aktualizací musíte mít <strong>aktivní</strong> předplatné.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
cs_CZ: Pro umožnění aktualizací a podpory musíte <strong>zakoupit</strong> nové předplatné.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
cs_CZ: Pro jistotu doručení e-mailových notifikací do vaší e-mailové schránky a do schránek zákazníků, doporučujeme napojit a nastavit SMTP server. Pokud si s doručování nejste jisti, nainstalujte si plugin <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> nebo si přečtěte stránku <a href="%2$s">Email FAQ</a>.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
cs_CZ: Abychom se ujistili, že ten pocit „co jsem zapomněl“ nikdy nedostanete, sestavili jsme základní kontrolní seznam před spuštěním.

en: To manage your notifications, %s to log in to your account.
cs_CZ: Pro správu oznámení %s, se přihlaste ke svému účtu.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
cs_CZ: Pro manipulaci s variantami produktu by se měl používat koncový bod /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

en: To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
cs_CZ: Pokud chcete nabídnout možnost osobního vyzvednutí, vyplňte tato místa v <a href='%s'>Nastavení místního vyzvednutí</a>.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
cs_CZ: K odhlášení nechte tento box nezaškrtnutý. Váš obchod zůstane nesledovaný a žádná data nebudou shromažďována. Přečtěte si, jaká data jsou sledována na: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
cs_CZ: Pro přepsání a úpravu této e-mailové šablony zkopírujte %1$s do složky s vaší šablonou: %2$s.

en: To proceed, please consent to the creation of a new account with your e-mail.
cs_CZ: Chcete-li pokračovat, souhlaste s vytvořením nového účtu s vaším e-mailem.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
cs_CZ: Po možnost aktualizací a podpory rozšíření musíte <strong>zakoupit</strong> novou licenci, nebo propojit vaše rozšíření s existujícím účtem pomocí <strong><a href="%s" title="Dokumentace">sdílení</a> nebo <a href="%s" title="Dokumentace">přesunout</a></strong> toto rozšíření pod existující účet.

en: To set your password, visit the following address:
cs_CZ: Pro reset Vašeho hesla navštivte následující adresu:

en: To stop receiving these messages, %s to unsubscribe.
cs_CZ: Chcete-li přestat dostávat tyto zprávy, odhlaste se pomocí %s.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
cs_CZ: Chcete-li sledovat objednávku, zadejte prosím své číslo objednávky do rámečku níže a stiskněte tlačítko "Sledovat". Číslo objednávky najdete na potvrzení objednávky, které Vám bylo zasláno e-mailem.

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
cs_CZ: Chcete-li zobrazit tuto stránku, musíte buď %1$slogin%2$s, nebo ověřit e-mailovou adresu spojenou s objednávkou.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
cs_CZ: Přepnout &quot;stáhnutelné&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
cs_CZ: Přepnout &quot;Povoleno&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
cs_CZ: Zapnout &quot;Správu skladu&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
cs_CZ: Přepnout &quot;virtuální&quot;

en: Toggle featured
cs_CZ: Označit jako doporučený

en: Toggle fullscreen
cs_CZ: Přepnout na celou obrazovku

en: Tool description.
cs_CZ: Popis nástroje.

en: Tool does not exist.
cs_CZ: Nástroj neexistuje.

en: Tool name.
cs_CZ: Název nástroje.

en: Tool ran.
cs_CZ: Nástroj byl spuštěn.

en: Tool return message.
cs_CZ: Vrácená zpráva nástroje.

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: Top Coupons - Number of Orders
cs_CZ: Top kupony - Počet objednávek

en: Top Customers - Total Spend
cs_CZ: Nejlepší zákazníci - největší útrata

en: Top categories - Items sold
cs_CZ: Nejlepší kategorie - prodané zboží

en: Top earners
cs_CZ: Nejziskovější produkty

en: Top freebies
cs_CZ: Nejlepší produkty zdarma

en: Top products - Items sold
cs_CZ: Nejlepší produkty - nejvíce prodávané

en: Top rated products
cs_CZ: Nejlépe hodnocené produkty

en: Top sellers
cs_CZ: Nejprodávanější

en: Topic
cs_CZ: Téma

en: Total
cs_CZ: Cena celkem

en: Total Database Size
cs_CZ: Celková velikost databáze

en: Total Net sales of all items sold.
cs_CZ: Celkový čistý prodej všech prodaných položek.

en: Total Spend
cs_CZ: Celková útrata

en: Total amount for this fee.
cs_CZ: Celková částka za tento poplatek.

en: Total amount spent.
cs_CZ: Celkem utracená částka.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
cs_CZ: Celkové částky poskytnuté s použitím nejmenší jednotky měny.

en: Total available to refund
cs_CZ: Celkem dostupné pro vrácení

en: Total charged for shipping.
cs_CZ: Celkem účtováno za dopravu.

en: Total charged for taxes.
cs_CZ: Celkový součet daně.

en: Total discount amount for the order.
cs_CZ: Celková částka slev pro tuto objednávku.

en: Total discount applied by this coupon.
cs_CZ: Celková sleva uplatněná tímto kuponem.

en: Total discount from applied coupons.
cs_CZ: Celková sleva z uplatněných kuponů.

en: Total discount tax amount for the order.
cs_CZ: Celková částka slevy na dani pro tuto objednávku.

en: Total distinct customers.
cs_CZ: Celkem jednotlivých zákazníků.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
cs_CZ: Celková částka pořizovacích nákladů tohoto produktu (spočítaná jako součet všech reálných nákladových hodnot).

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
cs_CZ: Celkový počet nezrušených, neselhavších objednávek tohoto zákazníka, včetně současné.

en: Total number of purchases.
cs_CZ: Celkový počet nákupů.

en: Total of coupons used.
cs_CZ: Celkový počet použitých kupónů.

en: Total of items purchased.
cs_CZ: Celkový počet zakoupených položek.

en: Total of orders placed.
cs_CZ: Celkový počet vytvořených objednávek.

en: Total of refunded orders.
cs_CZ: Celkem vrácených objednávek.

en: Total of returns.
cs_CZ: Vratky celkem.

en: Total of shipping.
cs_CZ: Celkem za dopravu.

en: Total of taxes.
cs_CZ: Daní celkem.

en: Total orders
cs_CZ: Počet objednávek

en: Total post count.
cs_CZ: Celkový počet příspěvků.

en: Total price of any applied fees.
cs_CZ: Celková cena případných poplatků.

en: Total price of items in the cart.
cs_CZ: Celková cena položek v košíku.

en: Total price of items in the order.
cs_CZ: Celková cena položek v objednávce.

en: Total price of shipping.
cs_CZ: Celková cena dopravy

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
cs_CZ: Celková cena dopravy. Pokud objednávka neobsahuje dopravu, bude odeslána hodnota null.

en: Total price the customer will pay.
cs_CZ: Celková cena, kterou zákazník zaplatí.

en: Total refund applied to the order.
cs_CZ: Celková refundace připsána na objednávku.

en: Total revenue
cs_CZ: Celkové příjmy

en: Total sales
cs_CZ: Celkový prodej

en: Total sales minus shipping and tax.
cs_CZ: Celkové tržby mínus poštovné a daně.

en: Total sales.
cs_CZ: Celkové tržby.

en: Total shipping
cs_CZ: Celkem za dopravu

en: Total shipping amount for the order.
cs_CZ: Celková částka za dopravu pro tuto objednávku.

en: Total shipping tax amount for the order.
cs_CZ: Celková částka daně za dopravu pro tuto objednávku.

en: Total spend.
cs_CZ: Celková útrata.

en: Total tax
cs_CZ: Daň celkem

en: Total tax amount for this fee.
cs_CZ: Celková částka daně z tohoto poplatku.

en: Total tax applied to items and shipping.
cs_CZ: Celková daň za zboží a poštovné.

en: Total tax applied to the order.
cs_CZ: Celková daň uplatněná v objednávce.

en: Total tax on fees.
cs_CZ: Celkem daň z poplatků.

en: Total tax on items in the cart.
cs_CZ: Celková daň z položek v košíku.

en: Total tax on items in the order.
cs_CZ: Celková daň z položek v objednávce.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
cs_CZ: Celková daň dopravy. Pokud objednávka neobsahuje dopravu, bude odeslána hodnota null.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
cs_CZ: Celková výše daně odečtené díky slevě z tohoto kuponu.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
cs_CZ: Celková daň odečtená díky slevám z uplatněných kuponů.

en: Total tax.
cs_CZ: Daň celkem.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
cs_CZ: Celková hodnota pořizovacích nákladů objednávky.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
cs_CZ: Celková hodnota nákladů na prodané zboží u vrácené částky.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
cs_CZ: Celková hmotnost (v gramech) všech produktů v košíku.

en: Total:
cs_CZ: Cena celkem:

en: Totals
cs_CZ: Celkem

en: Totals data.
cs_CZ: Souhrnná data.

en: Totals.
cs_CZ: Celkem.

en: Town / City
cs_CZ: Město

en: Town / City / Post Office
cs_CZ: Obec / Město / Poštovní úřad

en: Town / District
cs_CZ: Město / Čtvrť

en: Town / Village
cs_CZ: Město / Vesnice

en: Track
cs_CZ: Sledovat

en: Track inventory
cs_CZ: Sledujte inventář

en: Track orders &amp; view shopping history
cs_CZ: Sleduj objednávky &amp; zobraz historii nákupů

en: Track stock quantity for this product
cs_CZ: Práh nízkého skladu pro produkt

en: Track your shipment
cs_CZ: Sledovat zásilku

en: Track your store performance on mobile
cs_CZ: Sledujte výkon obchodu na mobilu

en: Tracking Number
cs_CZ: Sledovací číslo zásilky

en: Tracking URL
cs_CZ: URL sledování

en: Tracking number is required.
cs_CZ: Sledovací číslo zásilky.

en: Transaction ID
cs_CZ: ID transakce

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
cs_CZ: Přesunout existující produkty do vašeho nového obchodu — import CSV souboru.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
cs_CZ: Změnil jsem svůj každodenní režim díky jedinečným a ekologickým pokladům. Výjimečná kvalita a služby. Jsem hrdý na to, že mohu podporovat obchod, který je v souladu s mými hodnotami.

en: Transient saved for key %s.
cs_CZ: Přechodné stavy uloženy pro klíč %s.

en: Translatable Label
cs_CZ: Překladatelný popisek

en: Transnistrian ruble
cs_CZ: Podněsterský rubl

en: Trash
cs_CZ: Koš

en: Trashed
cs_CZ: Přesunuto do koše

en: Trinidad and Tobago
cs_CZ: Trinidad a Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
cs_CZ: Trinidad a Tobago dollar

en: True if backorders are allowed past stock availability.
cs_CZ: Je pravda, pokud jsou doobjednávky povoleny po dostupnosti zásob.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
cs_CZ: Pravidlo platí, pokud obsah košíku splňuje podmínky pro zobrazení nákladů na dopravu a sazby byly kalkulovány a zahrnuty do celkové ceny.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
cs_CZ: Pravda, pokud je třeba košík zaplatit. Nepravda pro košíky pouze s produkty zdarma a bez nákladů na dopravu.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
cs_CZ: Je pravda, že pokud vozík potřebuje poštovné. Nepravdivé pro vozíky pouze s digitálním zbožím nebo obchody bez nastavení způsoby dopravy.

en: True if the product is on backorder.
cs_CZ: Platí, pokud je produkt povolen na objednávku.

en: True if this attribute is used by product variations.
cs_CZ: Pravda, pokud tento atribut používají varianty produktu.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
cs_CZ: Je pravda, pokud se jedná o aktuálně zvolený kurz pro košík.

en: True the prices included tax during checkout.
cs_CZ: Ukáže, zda ceny během placení zahrnovaly daň.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
cs_CZ: True vynutit vytvoření nové účtenky, i když již existuje a ještě nevypršela platnost.

en: Try again
cs_CZ: Zkusit znovu

en: Try new templates
cs_CZ: Vyzkoušejte nové šablony

en: Try our new email templates!
cs_CZ: Vyzkoušejte naše nové šablony e-mailů!

en: Try the new product editor (Beta)
cs_CZ: Zkuste nový editor produktu (Beta)

en: Try the new templates
cs_CZ: Vyzkoušejte nové šablony

en: Try the new way to get paid
cs_CZ: Zkuste si vydělat novým způsobem

en: Tunisia
cs_CZ: Tunisko

en: Tunisian dinar
cs_CZ: Tuniský dinár

en: Turkish lira
cs_CZ: Turecká lira

en: Turkmenistan
cs_CZ: Turkmenistán

en: Turkmenistan manat
cs_CZ: Turkmenský manat

en: Turks and Caicos Islands
cs_CZ: Turks a Caicos

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
cs_CZ: Proměňte obrázky svých produktů na úžasná videa, která zaujmou a konvertují publikum – není potřeba žádný zážitek z videa.

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type of attribute.
cs_CZ: Typ vlastnosti.

en: Type of interval.
cs_CZ: Typ intervalu.

en: Type of note.
cs_CZ: Typ poznámky.

en: Type of setting.
cs_CZ: Typ nastavení.

en: Türkiye
cs_CZ: Turecko

en: URL could not be added (probable database error).
cs_CZ: URL nelze přidat (pravděpodobná chyba databáze).

en: URL could not be updated (probable database error).
cs_CZ: URL nelze aktualizovat (pravděpodobná chyba databáze).

en: URL query to persist across links.
cs_CZ: Dotaz na adresu URL přetrvává napříč odkazy.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
cs_CZ: Adresa URL obrázku/ikony pro daný typ kampaně.

en: URL to edit the order
cs_CZ: URL pro úpravu objednávky

en: URL to the campaign management page.
cs_CZ: URL na stránku správy kampaně.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
cs_CZ: Adresa URL stránky vytvoření kampaně pro tento typ kampaně.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
cs_CZ: Adresa URL na stránku nastavení nebo odkaz pro dokončení nastavení/zprovoznění, pokud kanál ještě nebyl nastaven.

en: URL was successfully added.
cs_CZ: Adresa URL byla úspěšně přidána.

en: URL was successfully updated.
cs_CZ: Adresa URL byla úspěšně aktualizována.

en: URL where the webhook payload is delivered.
cs_CZ: URL kam bude přesměrována zátěž Webhooků.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
cs_CZ: USA vnitrostátní zóna = Všechny státy USA = paušální doprava

en: UTC DateTime when the coupon expires.
cs_CZ: Datum a čas (UTC), kdy kupon expiruje.

en: Ugandan shilling
cs_CZ: Ugandský šilink

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
cs_CZ: Uh oh... Během instalace Jetpack a WooCommerce Doprava & Daně došlo k problému. Prosím zkuste to znovu.

en: Ukraine
cs_CZ: Ukrajina

en: Ukrainian hryvnia
cs_CZ: Ukrajinská hřivna

en: Un-schedule
cs_CZ: Zrušit rozvrh

en: Un-schedule expired transient files cleanup
cs_CZ: Zrušte naplánování čištění přechodných souborů s vypršenou platností

en: Unable to accept more than %s items for this request.
cs_CZ: Není možné přijmout více než %s položek pro tento požadavek.

en: Unable to add payment method to your account.
cs_CZ: K vašemu účtu nejde přidat způsob platby.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
cs_CZ: Nebylo možné zrušit plánovanou akci: zkontrolujte záznamy.

en: Unable to claim actions. Database error.
cs_CZ: Nelze vyžádat akce. Chyba databáze.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
cs_CZ: Akce nelze nárokovat. Chyba databáze: %s.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
cs_CZ: Nebylo možné vytvořit tabulky HPOS pro synchronizaci.

en: Unable to create a scheduled action.
cs_CZ: Nebylo možné vytvořit naplánovanou akci.

en: Unable to create account. Please try again.
cs_CZ: Nebylo možné vytvořit účet. Zkuste to prosím znovu.

en: Unable to create backup post for order %d.
cs_CZ: Nelze vytvořit záložní příspěvek pro objednávku %d.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
cs_CZ: Nelze vytvořit nebo zapisovat do %s během exportu CSV. Zkontrolujte prosím oprávnění souboru.

en: Unable to create order
cs_CZ: Objednávku nelze vytvořit

en: Unable to create order.
cs_CZ: Nelze vytvořit objednávku.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
cs_CZ: Nelze detekovat balíček plánovače akcí.

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
cs_CZ: Nepodařilo se určit architekturu serveru. Obraťte se na poskytovatele hostingu.

en: Unable to insert download log entry in database.
cs_CZ: Nebylo možné uložit záznam do logu stahování.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
cs_CZ: Při úpravě oprávnění ke stažení pro produkt %2$d nelze načíst podřízený produkt %1$d.

en: Unable to load the post record for order %1$d
cs_CZ: Nelze načíst záznam pošty pro objednávku %1$d

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
cs_CZ: Nelze označit selhání při akci %s. Chyba databáze.

en: Unable to reduce stock for item %s.
cs_CZ: Nelze snížit zásobu pro produkt %s.

en: Unable to release actions from claim id %d.
cs_CZ: Nelze uvolnit akce z nároku id %d.

en: Unable to remove source migrated action %s
cs_CZ: Nelze odstranit akci migrace zdroje %s

en: Unable to restore stock for item %s.
cs_CZ: Nelze obnovit zásobu pro produkt %s.

en: Unable to retrieve action %d.
cs_CZ: Nelze načíst akci %d

en: Unable to retrieve cart.
cs_CZ: Košík nelze načíst.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
cs_CZ: Nelze načíst informace o databázi. Obvykle to není problém a znamená to, že vaše instalace využívá třídu, která nahrazuje databázovou třídu WordPressu (např. HyperDB) a WooCommerce, tak nemůže získat informace o databázi.

en: Unable to save action.
cs_CZ: Akci nelze uložit.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
cs_CZ: Nelze spustit synchronizaci. Platnost odkazu, který jste použili, možná vypršela.

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
cs_CZ: Synchronizaci nelze zastavit. Platnost odkazu, který jste použili, možná vypršela.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
cs_CZ: Nelze odemknout požadavek %s. Chyba databáze.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
cs_CZ: Nepodařilo se odemknout požadavek na akci %s. Chyba databáze.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
cs_CZ: Nelze aktualizovat stav akce %1$d na %2$s.

en: Unable to use image "%s".
cs_CZ: Není možné použít obrázek "%s".

en: Unapprove
cs_CZ: Zrušit schválení

en: Unapprove this review
cs_CZ: Zamítnout tuto recenzi

en: Uncropped
cs_CZ: Neoříznuto

en: Understanding the status report
cs_CZ: Pochopení zprávy o stavu systému

en: Undo
cs_CZ: Zpět

en: Undo?
cs_CZ: Vrátit zpět?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
cs_CZ: Bohužel nezajišťujeme <strong>doručování do %s</strong>. Prosím vložte jinou adresu pro doručení.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
cs_CZ: Bohužel vaše objednávka nemůže být zpracována, protože vaše banka / obchodník odmítl transakci. Zkuste platbu provést později, nebo vyberte jinou platební metodu.

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
cs_CZ: Platba za objednávku č. %1$s od %2$s bohužel selhala. Objednávka byla následující:

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
cs_CZ: Kvůli problémům s vaším způsobem platby jsme objednávku bohužel nemohli dokončit.

en: Unfulfilled
cs_CZ: Nevyřízeno

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
cs_CZ: Neidentifikovaná akce %s: tuto akci se nepodařilo zrušit. Mohla být mezitím smazána jiným procesem.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
cs_CZ: Neidentifikovaná akce %s: tuto akci se nepodařilo smazat. Mohla být mezitím smazána jiným procesem.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
cs_CZ: Neidentifikovaná akce %s: nepodařilo se nám určit datum této akce. Mohla být mezitím smazána jiným procesem.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
cs_CZ: Neidentifikovaná akce %s: tuto akci se nepodařilo označit jako dokončenou. Mohla být mezitím smazána jiným procesem.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
cs_CZ: Neidentifikovaná akce %s: tuto akci se nepodařilo označit jako selhanou. Mohla být mezitím smazána jiným procesem.

en: Unique ID for the Note Action.
cs_CZ: Jedinečné ID pro akci Poznámka.

en: Unique ID for the Note.
cs_CZ: Jednoznačné ID pro poznámku.

en: Unique ID for the instance.
cs_CZ: Unikátní ID instance.

en: Unique ID for the resource.
cs_CZ: Unikátní ID zdroje.

en: Unique ID for the zone.
cs_CZ: Unikátní ID zóny.

en: Unique coupons count.
cs_CZ: Počet jedinečných kuponů.

en: Unique design
cs_CZ: Unikatní vzhled

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor (klíč) pro položku v košíku k aktualizaci.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor (klíč) pro položku v košíku.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
cs_CZ: Unikátní identifikátor vlastnosti výrazů.

en: Unique identifier for the attribute.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor pro vlastnost.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor kuponu v rámci košíku.

en: Unique identifier for the entity.
cs_CZ: Unikátní identifikátor pro entitu.

en: Unique identifier for the fee within the cart
cs_CZ: Jedinečný identifikátor poplatku v košíku

en: Unique identifier for the fee within the cart.
cs_CZ: Unikátní identifikátor pro položku v tomto košíku.

en: Unique identifier for the fulfillment.
cs_CZ: Unikátní identifikátor pro expedici zásilky.

en: Unique identifier for the item within the cart.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor pro položku v košíku.

en: Unique identifier for the item.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor položky.

en: Unique identifier for the object.
cs_CZ: Unikátní identifikátor pro tento objekt.

en: Unique identifier for the order.
cs_CZ: Unikátní identifikátor objednávky.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
cs_CZ: ID produktu, ke kterému patří recenze.

en: Unique identifier for the product.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor produktu.

en: Unique identifier for the resource.
cs_CZ: Unikátní identifikátor zdroje.

en: Unique identifier for the variable product.
cs_CZ: Unikátní identifikátor produktu s variantami.

en: Unique identifier for the variation.
cs_CZ: Unikátní identifikátor varianty.

en: Unique identifier for the webhook.
cs_CZ: Unikátní identifikátor webhooku.

en: Unique identifier of the order.
cs_CZ: Jedinečný identifikátor objednávky.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
cs_CZ: Jedinečný identifikační řetězec pro rozšíření marketingového kanálu, známé také jako zkratka pluginu.

en: Unique identifier.
cs_CZ: Unikátní identifikátor.

en: Unique slug for the resource.
cs_CZ: Unikátní zkratka pro tento prvek.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
cs_CZ: Unikátní zkratka/odkaz pro vlastnost; musí být kratší než 28 znaků.

en: Unique transaction ID.
cs_CZ: Unikátní ID transakce.

en: United Arab Emirates
cs_CZ: Spojené Arabské Emiráty

en: United Arab Emirates dirham
cs_CZ: Dirham Spojených arabských emirátů

en: United Kingdom (UK)
cs_CZ: Spojené království (UK)

en: United States (US)
cs_CZ: Spojené státy americké (US)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
cs_CZ: Spojené Státy Americké (US) Minor Outlying Islands

en: United States (US) dollar
cs_CZ: Americký dolar

en: Units in stock
cs_CZ: Kusů skladem

en: Universal Product Code
cs_CZ: Univerzální kód produktu

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
cs_CZ: Unixový časový údaj označující, kdy byla propagační pobídka zamítnuta.

en: Unknown
cs_CZ: Neznámý

en: Unknown error
cs_CZ: Neznámá chyba

en: Unknown partial args matching value.
cs_CZ: Neznámá odpovídající hodnota částečných argumentů.

en: Unknown request method.
cs_CZ: Neznámá metoda dotazu.

en: Unknown status found for action.
cs_CZ: Pro akci byl nalezen neznámý stav.

en: Unlimited
cs_CZ: Neomezeně

en: Unlimited usage
cs_CZ: Bez limitu

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
cs_CZ: Nezaplacená objednávka zrušena - vypršel časový limit.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
cs_CZ: Neserializované instance těchto tříd jsou zakázány.

en: Unsupported argument type provided as value.
cs_CZ: Jako hodnota byl poskytnut nepodporovaný typ argumentu.

en: Unsynced orders: %d
cs_CZ: Nesynchronizované objednávky: %d

en: Up to 60% off
cs_CZ: Slevy až 60%

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: Update %s
cs_CZ: Aktualizovat %s

en: Update Available
cs_CZ: Aktualizace je k dispozici

en: Update Brand
cs_CZ: Aktualizovat značku

en: Update WooCommerce Database
cs_CZ: Aktualizovat databázi WooCommerce

en: Update cart
cs_CZ: Aktualizovat košík

en: Update category
cs_CZ: Aktualizovat kategorii

en: Update country / region
cs_CZ: Aktualizujte zemi / region

en: Update database
cs_CZ: Aktualizovat databázi

en: Update existing products
cs_CZ: Aktualizovat existující produkty

en: Update fulfillment meta data response.
cs_CZ: Aktualizovat meta data odpovědi expedice zásilky.

en: Update fulfillment response.
cs_CZ: Aktualizovat odpověď expedice zásilky.

en: Update now
cs_CZ: Aktualizovat nyní

en: Update shipping class
cs_CZ: Aktualizovat doručovací třídu

en: Update status event failed.
cs_CZ: Aktualizace události stavu selhala.

en: Update tag
cs_CZ: Aktualizovat štítek

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
cs_CZ: Aktualizujte tabulku přímo po změnách produktu, místo plánování odložené aktualizace.

en: Update totals
cs_CZ: Přepočítat

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
cs_CZ: Aktualizujte svoji šablonu na nejnovější verzi. Pokud není k dispozici žádná aktualizace, obraťte se na autora šablony, aby zajistil kompatibilitu s aktuální verzí WooCommerce.

en: Updated
cs_CZ: Aktualizováno

en: Updated at
cs_CZ: Aktualizováno

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
cs_CZ: Aktualizuje seznam adresářů ke stažení schválených produktů. Všimněte si, že spuštění tohoto nástroje nemá vliv na to, zda je povolen seznam Schválené adresáře stahování.

en: Updating database
cs_CZ: Aktualizace databáze

en: Updating product review failed.
cs_CZ: Aktualizace recenze produktu se nezdařila.

en: Updating review failed.
cs_CZ: Aktualizace recenze se nezdařila.

en: Updating review status failed.
cs_CZ: Aktualizace stavu recenze se nezdařila.

en: Upgrade
cs_CZ: Vylepšit

en: Upload CSV file
cs_CZ: Nahrát CSV soubor

en: Upload a new file
cs_CZ: Nahrát nový soubor

en: Upload an image
cs_CZ: Nahrát obrázek

en: Upload file and import
cs_CZ: Nahrát soubor a importovat

en: Upload/Add image
cs_CZ: Nahrát / Přidat obrázek

en: Uploaded theme.
cs_CZ: Nahraná šablona.

en: Uploaded to this product
cs_CZ: Nahráno k produktu

en: Uploaded to this product form
cs_CZ: Nahráno k tomuto formuláři produktu

en: Upsells
cs_CZ: Navyšovací prodej

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
cs_CZ: Navyšovací prodej označuje snahu prodat dražší řešení zákazníkova problému, např. vyšší model výrobku či kvalitnější verzi služby.

en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
cs_CZ: Upsells jsou obvykle produkty, které jsou extra ziskové nebo kvalitnější nebo dražší. Experimentujte s kombinacemi pro zvýšení prodeje. %1$sDalší informace o propojených produktech%2$s

en: Uruguayan peso
cs_CZ: Uruguayské peso

en: Usage / Limit
cs_CZ: Použití / Limit

en: Usage Tracking
cs_CZ: Sledování použití

en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
cs_CZ: Byl dosažen limit použití pro kupón „%1$s“. Pokud jste tento kupón právě použili, ale objednávku jste nedokončili, můžete ji znovu odeslat nebo zrušit na stránce <a href="%2$s">Můj účet</a>.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
cs_CZ: Byl dosažen limit použití pro kupón „%s“.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
cs_CZ: Byl dosažen limit použití pro kupón „%s“. Zkuste to později, nebo se obraťte na naši podporu.

en: Usage limit per coupon
cs_CZ: Limit použití dle kuponu

en: Usage limit per user
cs_CZ: Limit použití na uživatele

en: Usage limits
cs_CZ: Limit použití

en: Usage restriction
cs_CZ: Omezení použití

en: Usage tracking activated
cs_CZ: Sledovaní použití aktivováno

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
cs_CZ: Použijte <code>[qty]</code> pro počet položek, <br/><code>[cost]</code> pro celkovou cenu položek, a <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> pro poplatky na procentuálním základu.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
cs_CZ: Použijte WP Query pravidla pro modifikace odpovědi; privátní query proměnné vyžadují odpovídající autorizaci.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
cs_CZ: Využijte WooCommerce dopravu (běží na WooCommerce službách a Jetpacku) k ušetření času na poště, tiskem štítků v administraci.

en: Use a new payment method
cs_CZ: Použít nový způsob platby

en: Use as product form image
cs_CZ: Použít jako obrázek formuláře produktu

en: Use as product image
cs_CZ: Použit jako obrázek produktu

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
cs_CZ: Pomocí globálních atributů umožníte nakupujícím tento produkt filtrovat a vyhledávat. Pomocí vlastních atributů poskytněte podrobné informace o produktu.

en: Use image
cs_CZ: Použít obrázek

en: Use previous column mapping preferences?
cs_CZ: Použít předchozí namapování sloupců?

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
cs_CZ: Použijte třídy dopravy k tomu, abyste nastavili poštovné pro různé skupiny produktů, například pro těžké zboží, které vyžaduje vyšší poštovné.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
cs_CZ: Použít tabulku vlastností pro filtrování katalogu produktů.

en: Used for variations
cs_CZ: Použít pro varianty

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
cs_CZ: Můžete zkusit

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
cs_CZ: vymazat případné filtry

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
cs_CZ: nebo zamiřte k nám

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
cs_CZ: domovská stránka obchodu

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
cs_CZ: Tam, kde cyklistické sny ožívají.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
cs_CZ: brzy otevíráme

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
cs_CZ: Jsme tu pro všechny cyklisty – nabízíme špičková kola, doplňky i odborné poradenství bez ohledu na úroveň zkušeností. Sledujte nás!

en: Used-up download permissions
cs_CZ: Použitá povolení ke stažení

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
cs_CZ: Uživatel #%d byl smazán WooCommerce v souladu s nastavením uchovávání osobních údajů webu. Veškerý obsah patřící tomuto uživateli byl zachován, ale nebylo přiřazeno.

en: User Email is invalid.
cs_CZ: E-mail uživatele je neplatný.

en: User ID for the downloader.
cs_CZ: ID uživatele pro stahování.

en: User ID of user who created the refund.
cs_CZ: ID uživatele, který vytvořil vrácení objednávky.

en: User ID or User Email is required.
cs_CZ: Je vyžadováno uživatelské ID nebo e-mail uživatele.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
cs_CZ: ID zákazníka, který objednávku vytvořil. 0 pro neregistrované zákazníky.

en: User ID.
cs_CZ: ID uživatele.

en: User Name
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: User agent of the customer.
cs_CZ: Prohlížeč zákazníka.

en: User email
cs_CZ: E-mail uživatele

en: User is missing.
cs_CZ: Chybí uživatel.

en: User name of the downloader.
cs_CZ: Uživatelské jméno pro stahování.

[ctx: User role]
en: Customer
cs_CZ: Zákazník

[ctx: User role]
en: Shop manager
cs_CZ: Manažer obchodu

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
cs_CZ: Přístup WooCommerce k zakoupeným datům stahování User&#8217;s.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
cs_CZ: Údaje o zákazníkovi WooCommerce User&#8217;s.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
cs_CZ: Údaje o objednávkách WooCommerce User&#8217;s.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
cs_CZ: Data platebních tokenů WooCommerce User&#8217;s.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
cs_CZ: WooCommerce zakoupené údaje o stahování User&#8217;s.

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Username is required.
cs_CZ: Uživatelské jméno je povinné.

en: Username isn't editable.
cs_CZ: Uživatelské jméno nelze upravovat.

en: Username or email
cs_CZ: Uživatelské jméno nebo e-mail

en: Username or email address
cs_CZ: Uživatelské jméno nebo e-mail

en: Username.
cs_CZ: Uživatelské jméno.

en: Username: %s
cs_CZ: Uživatel: %s

en: Username: %s.
cs_CZ: Uživatelské jméno: %s.

en: Username: <b>%s</b>
cs_CZ: Uživatelské jméno: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
cs_CZ: Zákazníci budou muset utratit minimálně tuto částku, aby měli dopravu zdarma (pokud je povoleno výše)

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
cs_CZ: Používá výrazně výkonnější dotazy pro aktualizaci vyhledávací tabulky, ale nemusí být kompatibilní s některými rozšířeními.

en: Uzbekistan
cs_CZ: Uzbekistán

en: Uzbekistani som
cs_CZ: Uzbecký sum

en: Uşak
cs_CZ: Usak

en: VAT
cs_CZ: DPH

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
cs_CZ: Chyba ověřování: PayPal IPN odpověď z jiné e-mailové adresy (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
cs_CZ: Chyba ověření: PayPal částky se neshodují (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
cs_CZ: Chyba validace: PayPal částky neodpovídají (hrubá %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
cs_CZ: Chyba ověření: Měny systému PayPal se neshodují (kód %s).

en: Validation failed.
cs_CZ: Ověření selhalo.

en: Valle
cs_CZ: Hodnota

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Value (required)
cs_CZ: Hodnota (povinné)

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
cs_CZ: Hodnota pořizovacích nákladů pro položku objednávky.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
cs_CZ: Hodnota pořizovacích nákladů vrácené položky.

en: Value of the coupon.
cs_CZ: Hodnota kuponu.

en: Value of the metadata.
cs_CZ: Hodnota metadat.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
cs_CZ: Hodnota stat. Vrátí hodnotu null, pokud stat neexistuje nebo jej nelze načíst.

en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
cs_CZ: Hodnota typu %s byla odeslána do zpětného volání původu objednávky

en: Value(s)
cs_CZ: Hodnota(y)

en: Vanuatu vatu
cs_CZ: Vanuatský vatu

en: Varaždin County
cs_CZ: Varaždinská župa

en: Variable product
cs_CZ: Produkt s variantami

en: Variation #%1$s of %2$s
cs_CZ: Varianta č. %1$s produktu %2$s

en: Variation ID, if applicable.
cs_CZ: ID varianty, připadá-li v úvahu.

en: Variation ID.
cs_CZ: ID varianty.

en: Variation ID:
cs_CZ: Číslo ID varianty:

en: Variation URL.
cs_CZ: URL varianty.

en: Variation attribute name.
cs_CZ: Název vlastnosti varianty.

en: Variation attribute value.
cs_CZ: Hodnota vlastnosti varianty.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
cs_CZ: Varianta produktu nemůže bát importována: Chybí ID nadřazeného produktu, nebo nadřazený produkt neexistuje.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
cs_CZ: Varianta produktu nemůže být importována: Nadřazený produkt nemůže být variantou produktu

en: Variation description.
cs_CZ: Popis varianty.

en: Variation details
cs_CZ: Podrobnosti varianty

en: Variation dimensions.
cs_CZ: Rozměry varianty.

en: Variation height (%s).
cs_CZ: Výška varianty (%s).

en: Variation image data.
cs_CZ: Data obrázku varianty.

en: Variation length (%s).
cs_CZ: Délka varianty (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
cs_CZ: Pořadí v menu variací (určuje pozici v seznamu variant)

en: Variation options
cs_CZ: Možnosti varianty

en: Variation price (required)
cs_CZ: Cena varianty (vyžadovaná)

en: Variation regular price.
cs_CZ: Běžná cena varianty.

en: Variation sale price.
cs_CZ: Akční cena varianty.

en: Variation status.
cs_CZ: Status varianty.

en: Variation system generated attribute name.
cs_CZ: Název vlastnosti vygenerovaný systémem variant.

en: Variation weight (%s).
cs_CZ: Váha varianty (%s).

en: Variation width (%s).
cs_CZ: Šířka varianty (%s).

en: Variations
cs_CZ: Varianty

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
cs_CZ: Varianty (a jejich vlastnosti), které nemají udanou cenu , nebudou zobrazeny v obchodě.

en: Variations Sold
cs_CZ: Prodané varianty

en: Variations detailed reports.
cs_CZ: Detailní report variant.

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
cs_CZ: Různá kontextová data určená pro použití v procesu zprovoznění.

en: Various contextual data for the step to use.
cs_CZ: Různá kontextová data určená pro použití v kroku.

en: Vatican
cs_CZ: Vatikán

en: Venezuelan bol&iacute;var
cs_CZ: Venezuelský bolívar

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
cs_CZ: Venezuelský bolívar (2008–2018)

en: Verification completed.
cs_CZ: Ověření dokončeno.

en: Verification e-mail sent to customers, as part of the double opt-in sign-up process.
cs_CZ: Ověřovací e-mail zaslaný zákazníkům v rámci procesu dvojité registrace.

en: Verification email sent to "%s".
cs_CZ: Ověřovací e-mail byl odeslán na adresu „%s“.

en: Verify
cs_CZ: Ověřit

en: Verify base database tables
cs_CZ: Ověřit základní tabulky databáze

en: Verify database
cs_CZ: Ověřit databázi

en: Verify if all base database tables are present.
cs_CZ: Ověří, zda jsou přítomny všechny základní databázové tabulky.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
cs_CZ: Ověření databáze... Jedna nebo více tabulek stále chybí:

en: Versatile charm
cs_CZ: Všestranné kouzlo

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Version %s
cs_CZ: Verze %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
cs_CZ: Verze %s je <strong>k dispozici</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
cs_CZ: Verze %s je <strong>dostupná</strong>. Pro získání této aktualizace potřebujete <strong>koupit</strong> nové předplatné.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
cs_CZ: Verze WooCommerce, ve které byla objednávka naposledy upravena.

en: Version:
cs_CZ: Verze:

en: Very poor
cs_CZ: Velmi slabý

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
cs_CZ: Vietnamský dong

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View &amp; Customize
cs_CZ: Zobrazit a přizpůsobit

en: View Action
cs_CZ: Zobrazit akci

en: View All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: View Email
cs_CZ: Zobrazit e-mail

en: View Fulfillments
cs_CZ: Zobrazit expedice zásilek

en: View WooCommerce API docs
cs_CZ: Zobrazit dokumentaci WooCommerce API

en: View WooCommerce documentation
cs_CZ: Zobrazit dokumentaci WooCommerce

en: View WooCommerce settings
cs_CZ: Zobrazit nastavení WooCommerce

en: View affected templates
cs_CZ: Zobrazit ovlivněné šablony

en: View and manage coupons
cs_CZ: Zobrazit a spravovat kupony

en: View and manage customers
cs_CZ: Zobrazit a spravovat zákazníky

en: View and manage orders and sales reports
cs_CZ: Zobrazit a spravovat objednávky a statistiky prodejů

en: View and manage products
cs_CZ: Zobrazit a spravovat produkty

en: View cart
cs_CZ: Zobrazit košík

en: View coupon
cs_CZ: Zobrazit kupon

en: View coupons
cs_CZ: Zobrazit kupony

en: View customers
cs_CZ: Zobrazit zákazníky

en: View full-screen image gallery
cs_CZ: Zobrazit galerii přes celou obrazovku

en: View import log
cs_CZ: Zobrazit log importu

en: View my cart
cs_CZ: Zobrazit můj košík

en: View notifications &rarr;
cs_CZ: Zobrazit oznámení &rarr;

en: View order
cs_CZ: Zobrazit objednávku

en: View order %s
cs_CZ: Zobrazit objednávku %s

en: View order number %s
cs_CZ: Zobrazit objednávku č. %s

en: View order: %s
cs_CZ: Zobrazit objedávku: %s

en: View orders
cs_CZ: Zobrazit objednávky

en: View orders and sales reports
cs_CZ: Zobrazit objednávky a statistiky prodejů

en: View other orders &rarr;
cs_CZ: Zobrazit ostatní objednávky &rarr;

en: View product
cs_CZ: Zobrazit produkt

en: View product form
cs_CZ: Zobrazit formulář produktu

en: View product forms
cs_CZ: Zobrazit formuláře produktu

en: View products
cs_CZ: Zobrazit produkty

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
cs_CZ: Zobrazit produkty ve skupině &bdquo;%s&ldquo;

en: View profile &rarr;
cs_CZ: Zobrazit profil &rarr;

en: View progress &rarr;
cs_CZ: Zobrazit průběh &rarr;

en: View progress →
cs_CZ: Zobrazit průběh →

en: View report
cs_CZ: Zobrazit přehled

en: View tax rates
cs_CZ: Zobrazit daňové sazby

en: View template
cs_CZ: Zobrazit šablonu

en: View/Edit
cs_CZ: Zobrazit/Upravit

en: Viewing log file %s
cs_CZ: Zobrazení souboru protokolu %s

en: Views
cs_CZ: Zobrazení

en: Vinnychchyna
cs_CZ: Vinnycká oblast

en: Virgin Islands (US)
cs_CZ: Panenské ostrovy (US)

en: Virovitica-Podravina County
cs_CZ: Viroviticko-podravská župa

en: Virtual
cs_CZ: Virtuální

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
cs_CZ: Virtuální produkty jsou nehmotné a nejsou doručitelné.

en: Visa Acceptance Solutions
cs_CZ: Řešení pro akceptaci Visa

en: Visibility
cs_CZ: Viditelnost

en: Visibility in catalog
cs_CZ: Viditelnost v katalogu

en: Visible on the product page
cs_CZ: Viditelné na stránce produktu

en: Visit %s admin area:
cs_CZ: Navštívit %s administraci:

en: Visit Dashboard
cs_CZ: Jít na nástěnku

en: Visit Store
cs_CZ: Navštívit obchod

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
cs_CZ: Navštivte WooCommerce.com a zjistěte více o <a href="%1$s" target="_blank">tom, jak začít</a> .

en: Visit community forums
cs_CZ: Navštivte fórum

en: Visit new location
cs_CZ: Navštivte nové místo

en: Visit plugin homepage
cs_CZ: Navštívit domácí stránku pluginu

en: Visit premium customer support
cs_CZ: Navštivte prémiovou zákaznickou podporu

en: Visit product category %1$s
cs_CZ: Navštivte kategorii produktu %1$s

en: Visitors
cs_CZ: Návštěvníci

en: Volyn
cs_CZ: Volyň

en: Vukovar-Srijem County
cs_CZ: Vukovarsko-srijemská župa

en: Vâlcea
cs_CZ: Valcea

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
cs_CZ: UPOZORNĚNÍ: proces regenerace tabulky vlastností produktů byl přerušen.

en: WC database version.
cs_CZ: Verze WC databáze.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
cs_CZ: WC_Session není dostpná, data zákazníka nemohou být v rámci relace uložena.

en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
cs_CZ: Jsou k dispozic WP CLI příkazy: zadejte %1$s pro zobrazení seznamu dostupných příkazů.

en: WP REST API Integration v%d
cs_CZ: WP REST API Integrace v%d

en: Waiting
cs_CZ: Čekající

en: Wallets & Express checkouts
cs_CZ: Peněženky & Expresní nákupy

en: Wallis and Futuna
cs_CZ: Wallis a Futuna

en: Want to be notified when this product is back in stock?
cs_CZ: Chcete být upozorněni, až bude tento produkt opět skladem?

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
cs_CZ: Upozornění: Akční ceny budou odstraněny, pokud nebudou nižší než běžné ceny.

en: Was onboarding completed or skipped?
cs_CZ: Bylo zprovoznění dokončeno nebo přeskočeno?

en: Watch tutorial
cs_CZ: Zkouknout tutoriál

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
cs_CZ: Přijímáme platby přes PayPal . Při zpracování platby budou některé vaše údaje předány službě PayPal, včetně informací potřebných pro zpracování nebo podpoře platby, jako jsou informace o celkové částce prodeje nebo fakturační údaje.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
cs_CZ: Sbíráme o Vás informace během procesu dokončení objednávky na našem e-shopu.

en: We couldn't find a preview for this product.
cs_CZ: Náhled tohoto produktu se nepodařilo najít.

en: We couldn't find a subscription for this product.
cs_CZ: Nepodařilo se nám najít předplatné tohoto produktu.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
cs_CZ: Narazili jsme na chybu SSL. Ujistěte se, že váš web podporuje TLS verze 1.2 nebo vyšší.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
cs_CZ: Vaše informace obvykle ukládáme po dobu, po kterou je potřebujeme k účelům, pro které je sbíráme a používáme, dokud jsme povinni je uchovávat. Například informace o objednávce uchováváme po dobu XXX let pro daňové a účetní účely. Tyto údaje zahrnují Vaše jméno, e-mail, fakturační a doručovací adresu.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
cs_CZ: Vytvořili jsme koncept stránky Reklamace a vrácení zboží. Stránku můžete upravit tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

en: We have finished processing your order.
cs_CZ: Dokončili jsme zpracování Vaší objednávky.

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
cs_CZ: Doufáme, že se brzy vrátí! Přečtěte si více o <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">řešení problémů s neúspěšnými platbami</a>.

en: We hope to see you again soon.
cs_CZ: Doufáme, že Vás brzy znovu uvidíme.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
cs_CZ: Těšíme se na brzké dokončení Vaší objednávky.

en: We look forward to seeing you soon.
cs_CZ: Těšíme se na Váš další nákup.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
cs_CZ: Všimli jsme si, že během instalace Jetpack a WooCommerce Doprava & Daně došlo k problému. Zkuste to prosím znovu a využijte všech výhod připojení pluginů k Vašemu obchodu! Omluvám se za nepříjemnost. Pluginy „Jetpack“ a „WooCommerce Doprava & Daně“ budou nainstalovány a aktivovány zdarma.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
cs_CZ: Doporučujeme používat službu ShipStation, která vám ušetří čas na poště tím, že si můžete vytisknout své přepravní štítky doma. Vyzkoušejte ShipStation na 30 dnů zdarma.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
cs_CZ: Sdílíme informace s třetími stranami, které nám pomáhají při zpracování vašich objednávek a námi poskytovaných služeb, například --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
cs_CZ: Zobrazujeme relevantní doporučení oficiálních rozšíření, které mohou být přínosné pro vás obchod.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
cs_CZ: Před aktualizací důrazně doporučujeme vytvořit zálohu vašeho webu.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
cs_CZ: Naše produkty vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, vydrží roky a vypadají skvěle

en: We wanted to let you know that one of the previously fulfilled shipments from your order has been removed from our system. This may have been due to a correction or an update in our fulfillment records. Don’t worry — this won’t affect any items you’ve already received.
cs_CZ: Chtěli jsme vás informovat, že jedna z již vyřízených zásilek z vaší objednávky byla odstraněna z našeho systému. Mohlo k tomu dojít kvůli opravě nebo aktualizaci v našich záznamech o vyřizování objednávek. Nemusíte se obávat — toto se nijak netýká položek, které jste vám již doručili.

en: We were unable to process your order, please try again.
cs_CZ: Nedošlo ke zpracování Vaší objednávky. Zkuste to znovu, prosím.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
cs_CZ: Zadanou e-mailovou adresu se nám nepodařilo ověřit. Prosím zkuste to znovu.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
cs_CZ: Budeme rovněž uchovávat komentáře či recenze, pokud se je rozhodnete zveřejnit.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
cs_CZ: Použijeme %1$s pro váhu produktu a %2$s pro rozměry produktu.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
cs_CZ: Jsme tu pro vás — získejte tipy, aktualizace produktů a inspiraci přímo do své schránky.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
cs_CZ: Vytvořili jsme dvě přepravní zóny - pro %s a pro zbytek světa. Můžete nastavit náklady na přepravu pro tyto zóny nebo nabídnout dopravu zdarma.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
cs_CZ: Snažíme se vám vše co nejvíce zjednodušit. Aktuálně můžete spravovat všechny vaše WooCommerce nákupy přímo z Extensions menu přímo ve WooCommerce. <a href="%s">Spravujte</a> vaše rozšíření.

en: Web admin
cs_CZ: Administrace webu

en: Webhook actions
cs_CZ: Akce webhooku

en: Webhook created on %s
cs_CZ: Webhook vytvořen %s

en: Webhook created successfully.
cs_CZ: Webhook úspěšně vytvořen.

en: Webhook data
cs_CZ: Data webhooku

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
cs_CZ: Cílová adresa webhooku musí být validní URL začínající http:// nebo https://.

en: Webhook delivery URL.
cs_CZ: Cílová URL webhooku.

en: Webhook event.
cs_CZ: Událost webhooku.

en: Webhook resource.
cs_CZ: Zdroj webhooku.

en: Webhook status must be valid.
cs_CZ: Stav webhooku musí být platný.

en: Webhook status.
cs_CZ: Stav webhooku.

en: Webhook topic is required and must be valid.
cs_CZ: Téma webhooku je povinné a musí být platné.

en: Webhook topic must be valid.
cs_CZ: Téma webhooku musí být platné.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
cs_CZ: Neznámý topic Webhoku. Prosím vyberte platný topic.

en: Webhook topic.
cs_CZ: Téma webhooku.

en: Webhook updated successfully.
cs_CZ: Webhook úspěšně aktualizován.

en: Webhooks
cs_CZ: Webhooky

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
cs_CZ: Webhooky jsou události odeslané na vámi definované URL adresy. Mohou být použity pro integraci služeb třetích stran, které je podporují.

en: Webhooks do not support trashing.
cs_CZ: Webhooky není možné přesunout do Koše.

en: Week(s)
cs_CZ: Týden(týdny)

en: Weight
cs_CZ: Hmotnost

en: Weight (%s)
cs_CZ: Hmotnost (%s)

en: Weight in decimal form
cs_CZ: Váha v desetinném tvaru

en: Weight unit
cs_CZ: Jednotka hmotnosti

en: Welcome to
cs_CZ: Vítejte na

en: Welcome to %s
cs_CZ: Vítejte v %s

en: Welcome to the store
cs_CZ: Vítejte v obchodě

en: Welcome to {site_title}
cs_CZ: Vítejte na webu {site_title}

en: West African CFA franc
cs_CZ: Západoafrický CFA frank

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
cs_CZ: Západní Ázerbajdžán (آذربایجان غربی)

en: West Greece
cs_CZ: Západní Řecko

en: West Macedonia
cs_CZ: Západní Makedonia

en: West Pokot
cs_CZ: Západní Pokot

en: West Virginia
cs_CZ: Západní Virginia

en: Western
cs_CZ: Západní

en: Western Australia
cs_CZ: Západní Austrálie

en: Western Sahara
cs_CZ: Západní Sahara

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
cs_CZ: Soubory cookie také používáme k zapamatování obsahu košíku při procházení našich stránek.

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
cs_CZ: Kontaktujeme vás, abychom vám oznámili, že objednávka č. %1$s od %2$s byla zrušena.

en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
cs_CZ: Kontaktujeme vás, abychom vám oznámili, že objednávka č. %1$s byla zrušena.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
cs_CZ: Došlo k problému s připojením k WooCommerce.com

en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
cs_CZ: Bohužel vám musíme oznámit, že vaše objednávka č. %1$s byla zrušena.

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
cs_CZ: Připravili jsme zajímavá vylepšení e-mailových šablon – moderní, uživatelsky přívětivý design a nové možnosti přizpůsobení. A pokud používáte blokovou šablonu, můžete automaticky synchronizovat její styl! Otevřete nastavení e-mailů a objevte nové funkce.

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
cs_CZ: Pro vaše e-mailové šablony jsme připravili skvělé novinky – moderní, přívětivý design pro zákazníky a nové možnosti přizpůsobení. Používáte-li blokovou šablonu, můžete navíc automaticky sladit styl e-mailů s vaší šablonou! Navštivte nastavení e-mailů a objevte nové možnosti.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
cs_CZ: Obdrželi jsme vaši objednávku a nyní čeká na vyřízení, do doby než bude zpracována vaše platba za objednávku.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
cs_CZ: Jaké PSČ jsou dostupné pro Místní doručení?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
cs_CZ: Jaké PSČ jsou dostupné pro místní odběr?

en: What currency do you accept payments in?
cs_CZ: V jaké měně budete přijímat platby?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
cs_CZ: V jaké měně jsou ceny uvedené v katalogu a v jaké měně bere platební brána platby.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
cs_CZ: Jaký poplatek chcete účtovat pro místní doručení, nebere se v úvahu, pokud vyberete zdarma. Ponechte prázdné pro vypnutí.

en: What is PayPal?
cs_CZ: Co je PayPal?

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
cs_CZ: Čím je tento produkt jedinečný? Jaké jsou jeho nejdůležitější vlastnosti? Obohaťte stránku produktu přidáním bohatého obsahu pomocí bloků.

en: What our customers say
cs_CZ: Co říkají naši zákazníci

en: What running the tool will do.
cs_CZ: Co se stane při spuštění nástroje.

en: What type of products do you plan to sell?
cs_CZ: Jaký typ produktů budete prodávat?

en: What we collect and store
cs_CZ: Jaká data sbíráme a uchováváme

en: What we share with others
cs_CZ: Co sdílíme s ostatními

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
cs_CZ: Kolik chcete účtovat za dopravu s paušální sazbou?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
cs_CZ: Při využití více kuponů najednou se použije první kupon na plnou cenu, další kupon na zlevněnou cenu a tak dále.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
cs_CZ: Po zaškrtnutí budou zákazníci moci zakoupit pouze 1 položku v jedné objednávce. To je užitečné zejména pro položky, které mají omezené množství, jako je umění nebo ručně vyráběné zboží.

en: When enabled, guests will be redirected to a login page to complete the sign-up process.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, budou hosté přesměrováni na přihlašovací stránku, kde dokončí proces registrace.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
cs_CZ: Má být přístup k stahovatelným souborům při %s zrušen a protokoly stahování odstraněny?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
cs_CZ: Mají být osobní údaje v rámci objednávek při %s zachovány nebo odstraněny?

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
cs_CZ: Při omezení odpovědi pomocí po/před, který sloupec datum porovnat s.

en: When out of stock
cs_CZ: Pokud není skladem

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
cs_CZ: Pokud stav skladu klesne na tuto hodnotu, stav skladu se změní na "Není skladem" a   budete upozorněni e-mailem. Toto nastavení neovlivní existující produkty se stavem "Skladem".

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
cs_CZ: Pokud úroveň skladu produktu dosáhne této hladiny, budete upozorněni e-mailem. Výchozí hodnota pro všechny varianty může být nastavena v záložce Sklad v nastavení. Naleznete v Nastavení > Produkty > Sklad.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
cs_CZ: Pokud stav skladu klesne na tuto hodnotu, budete upozorněni e-mailem.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
cs_CZ: Pokud je true, pošlete e-mailem odkaz na stažení exportu žádajícímu uživateli.

en: When true, refunded items are restocked.
cs_CZ: Pokud je nastaveno, budou vrácené položky znovu naskladněny.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
cs_CZ: Pokud je nastaveno na true, API platební brány bude použito pro generování vrácení objednávky.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
cs_CZ: Pokud úroveň skladu varianty dosáhne této hladiny, budete upozorněni e-mailem. Výchozí hodnota pro všechny varianty může být nastavena na kartě Sklad. Výchozí nastavení obchodu v Nastavení > Produkty > Sklad.

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
cs_CZ: Při zobrazení archivu značky zobrazit popis aktuální značky.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
cs_CZ: Pokud u nás budete nakupovat, vyžádáme si od Vás informace, jako jsou Vaše jméno, fakturační adresa, doručovací adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, kreditní karta/platební údaje a také volitelné informace o Vašem účtu, jako jsou uživatelské jméno a heslo. Tyto informace budou použity, abychom mohli např.:

en: When you receive a new order, it will appear here.
cs_CZ: Nová objednávka se objeví zde.

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
cs_CZ: V jaké části zprovoznění byl tento požadavek vyvolán.

en: Where is your store based?
cs_CZ: Kde se váš obchod nachází?

en: Whether WooPayments is in dev mode.
cs_CZ: Zda jsou WooPayments v režimu vývoje.

en: Whether an order can be edited.
cs_CZ: Zda lze objednávku upravit.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
cs_CZ: Zda objednávka vyžaduje platbu, na základě stavu a celkové částky objednávky.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
cs_CZ: Zda vyžaduje zpracování objednávky před jejím dokončením.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
cs_CZ: Zda je aktuálně povolen import předloh

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
cs_CZ: Zda může uživatel požádat o připomenutí poznámky.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
cs_CZ: Zda byl vynechán krok pluginů v základním profileru.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
cs_CZ: Zda je nebo není nastaven marketingový kanál.

en: Whether or not the profile was completed.
cs_CZ: Zda byl profil dokončen.

en: Whether or not the profile was skipped.
cs_CZ: Zda ne/byl profil vynechán.

en: Whether or not this is a compound rate.
cs_CZ: Zdali to je či není složená sazba.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
cs_CZ: Zda tento obchod souhlasil s přijímáním marketingového obsahu z WooCommerce.com.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
cs_CZ: Zda byla nebo nebyla země obchodu nastavena prostřednictvím profilu zprovoznění.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
cs_CZ: Zda je tato sazba uplatňována i na doručení.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
cs_CZ: Je, či není aktivní WordPress Multisite.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
cs_CZ: Zda kupon poskytuje dopravu zdarma.

en: Whether the fulfillment is fulfilled.
cs_CZ: Zda byla expedice objednávky dokončena.

en: Whether the onboarding process is completed.
cs_CZ: Zda je proces zprovoznění dokončen.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
cs_CZ: Zda je proces zprovoznění v testovacím režimu.

en: Whether the onboarding process is started.
cs_CZ: Zda byl proces zprovoznění zahájen.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
cs_CZ: Zda má být způsob platby doporučen jako povolený.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
cs_CZ: Zda má být způsob platby povinný (a vynuceně povolený), nebo ne.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
cs_CZ: Zda je možné plugin aktivovat pouze napříč celou sítí webů.

en: Whether the product is visible in the catalog
cs_CZ: Zda je produkt viditelný v katalogu

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
cs_CZ: Zda má poskytovatel připojený účet pro zpracování plateb.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
cs_CZ: Zda je poskytovatel povolen pro použití v pokladně.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
cs_CZ: Zda je poskytovatel v režimu vývoje. Pokud je tato možnost aktivní, obvykle to znamená vynucení testovacích plateb.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
cs_CZ: Zda je poskytovatel ve testovacím režimu zpracování plateb.

en: Whether the provider needs setup.
cs_CZ: Zda poskytovatel vyžaduje nastavení.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
cs_CZ: Položka ke smazání nebude uložena do koše, ale odstraněna.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
cs_CZ: Zda se při omezení odpovědi na zveřejněné nebo upravené datum zohledňují data zveřejnění GMT.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
cs_CZ: Umožnit vytvoření zákaznického účtu, jako součást objednávky.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
cs_CZ: Zdali skrýt zdroje nepřiřazené k žádnému produktu.

en: Whether to notify the customer about the fulfillment update.
cs_CZ: Zda bude zákazník informován o aktualizaci expedice zásilky.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
cs_CZ: Zdá má být aktualizován fakturační e-mail, když už nějaký existuje.

en: Which columns should be exported?
cs_CZ: Jaké sloupce by měly být exportovány?

en: Which features are disabled?
cs_CZ: Které funkce jsou zakázány?

en: Which features are enabled?
cs_CZ: Které funkce jsou povoleny?

en: Which product category should be exported?
cs_CZ: Která kategorie produktů má být vyexportována?

en: Which product types should be exported?
cs_CZ: Jaké typy produktů by měly být exportovány?

en: While you visit our site, we’ll track:
cs_CZ: Během návštěvy našeho webu budeme sledovat:

en: Who on our team has access
cs_CZ: Kdo z našeho týmu má přístup

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: Width (%s)
cs_CZ: Šířka (%s)

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
cs_CZ: S WooPayments můžete bezpečně přijímat hlavní karty, Apple Pay a platby ve více než 100 měnách – bez nákladů na nastavení nebo měsíčních poplatků – a nyní můžete přijímat osobní platby pomocí mobilní aplikace Woo.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
cs_CZ: S WooPayments můžete bezpečně přijímat nejrozšířenější karty, Apple Pay a platby ve více než 100 měnách. Sledujte peněžní tok a spravujte opakující se příjmy přímo z řídicího panelu vašeho obchodu – bez nákladů na nastavení nebo měsíčních poplatků.

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
cs_CZ: Široká nabídka designových židlí pro zkrášlení vašeho domova.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
cs_CZ: S našimi bloky můžete vybírat a zobrazovat produkty, kategorie, filtry a další. Prakticky kdekoli na Vašem webu - není třeba používat zkrácené kódy ani upravovat řádky kódu. Zjistěte více o tom, jak používat každý z nich.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
cs_CZ: S vydáním WooCommerce 4.0 jsou tyto zprávy nahrazeny. Pro uživatele používající WordPress 5.3+ je k dispozici nová a lepší sekce Analytics. Přejděte na <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> nebo se o novém prostředí dozvíte více v <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">dokumentaci WooCommerce Analytics</a> .

en: Woo Email Content Pattern
cs_CZ: Předloha obsahu e-mailu Woo

en: Woo Email Template
cs_CZ: Šablona e-mailu Woo

en: Woo! Some items you purchased are being fulfilled. You can use the below information to track your shipment:
cs_CZ: Skvělé! Některé položky z vaší objednávky se právě expedují. Níže uvedené informace můžete použít ke sledování zásilky:

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
cs_CZ: WooCommerce %1$s vytvoření tabulky se nezdařilo. Má uživatel %2$s oprávnění tvořit v databázi %3$s?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
cs_CZ: WooCommerce &rsaquo; Průvodce nastavením

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
cs_CZ: WooCommerce API. Vložte klíč uživatele do pole pro uživatelské jméno a tajný klíč uživatele do pole pro heslo.

en: WooCommerce Admin has been disabled
cs_CZ: Správce WooCommerce byl deaktivován

en: WooCommerce Admin icon
cs_CZ: Ikona WooCommerce Admin

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
cs_CZ: Režim vývoje WooCommerce Blocks vyžaduje vytvoření souborů. Z kořenového adresáře spusťte %1$s, abyste se ujistili, že je verze vašeho uzlu zarovnaná, spusťte %2$s pro instalaci závislostí, %3$s pro vytvoření souborů nebo %4$s pro vytvoření souborů a sledování změn.

en: WooCommerce Brand Description
cs_CZ: Popis značky WooCommerce

en: WooCommerce Brand Layered Nav
cs_CZ: Lyered navigace značek WooCommerce

en: WooCommerce Brand Thumbnails
cs_CZ: Miniatury značek WooCommerce

en: WooCommerce Customer Data
cs_CZ: WooCommerce data zákazníka

en: WooCommerce Customer Downloads
cs_CZ: Stahování

en: WooCommerce Customer Orders
cs_CZ: Zákaznické objednávky

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
cs_CZ: Platební tokeny

en: WooCommerce Customer Stock Notifications
cs_CZ: Oznámení o skladových zásobách zákazníků WooCommerce

en: WooCommerce Endpoint
cs_CZ: WooCommerce koncový bod

en: WooCommerce Extensions
cs_CZ: WooCommerce rozšíření

en: WooCommerce Legacy REST API package
cs_CZ: Balíček WooCommerce Legacy REST API

en: WooCommerce Network Orders
cs_CZ: WooCommerce síťové objednávky

en: WooCommerce Onboarding
cs_CZ: Zprovoznění WooCommerce

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
cs_CZ: WooCommerce PayPal platební brána

en: WooCommerce Product Elements
cs_CZ: Prvky produktu WooCommerce

en: WooCommerce Recent Reviews
cs_CZ: WooCommerce – nejnovější recenze

en: WooCommerce Services
cs_CZ: WooCommerce služby

en: WooCommerce Services icon
cs_CZ: Ikona WooCommerce Services

en: WooCommerce Settings
cs_CZ: Nastavení WooCommerce

en: WooCommerce Setup
cs_CZ: Nastavení WooCommerce

en: WooCommerce Shipping
cs_CZ: WooCommerce doprava

en: WooCommerce Status
cs_CZ: Stav WooCommerce

en: WooCommerce Store Identifier.
cs_CZ: Identifikátor obchodu WooCommerce.

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
cs_CZ: Předplatné WooCommerce Vám umožňuje zavést řadu předplatných pro fyzické nebo virtuální produkty a služby. Vytvářejte kluby podle měsíce, týdenní předplatné služeb nebo dokonce roční softwarové fakturační balíčky. Přidejte registrační poplatky, nabídněte bezplatné zkušební verze nebo nastavte doby platnosti.

en: WooCommerce Tax
cs_CZ: WooCommerce daň

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
cs_CZ: Jména WooCommerce akcí spojených s tímto webhookem.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
cs_CZ: WooCommerce umožňuje přijímat online i offline platby. <a href="%s" target="_blank">Další platební metody</a> je možné nainstalovat později.

en: WooCommerce database update
cs_CZ: Aktualizace databáze WooCommerce

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
cs_CZ: Aktualizace databáze WooCommerce byla dokončena. Děkujeme vám za aktualizaci na nejnovější verzi!

en: WooCommerce database update done
cs_CZ: Aktualizace databáze WooCommerce byla dokončena

en: WooCommerce database update in progress
cs_CZ: Probíhá aktualizace databáze WooCommerce

en: WooCommerce database update required
cs_CZ: Je vyžadována aktualizace dat WooCommerce

en: WooCommerce database version
cs_CZ: WooCommerce verze databáze

en: WooCommerce endpoints
cs_CZ: WooCommerce koncové body

en: WooCommerce extensions
cs_CZ: WooCommerce rozšíření

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
cs_CZ: WooCommerce byl aktualizován. Pro hladký běh obchodu musíme aktualizovat databázi na nejnovější verzi.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
cs_CZ: WooCommerce zjistil, že některé z vašich aktivních pluginů nejsou kompatibilní s aktuálně povolenými funkcemi WooCommerce. <a>Zkontrolujte podrobnosti</a>.

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
cs_CZ: WooCommerce nainstaloval plugin Legacy REST API, ale nepodařilo se jej aktivovat, další podrobnosti najdete v kontextu.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to create new accounts without generating passwords automatically. Guests who sign up to receive stock notifications will need to reset their password before they can log into their new account.
cs_CZ: WooCommerce je aktuálně <a href="%s">nakonfigurován</a> tak, aby vytvářel nové účty bez automatického generování hesel. Hosté, kteří se zaregistrují k odběru oznámení o skladových zásobách, si budou muset před přihlášením k novému účtu obnovit heslo.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to hide out-of-stock products from your catalog. Customers will not be able sign up for back-in-stock notifications while this option is enabled.
cs_CZ: WooCommerce je momentálně <a href="%s">nakonfigurován</a> tak, aby z katalogu skrýval produkty, které nejsou skladem. Pokud je tato možnost povolena, zákazníci se nebudou moci přihlásit k odběru oznámení o opětovném naskladnění.

en: WooCommerce is updating product data in the background
cs_CZ: WooCommerce provádí aktualizaci dat produktů

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
cs_CZ: WooCommerce aktualizuje databázi na pozadí. Proces aktualizace databáze může chvíli trvat, takže buďte trpěliví.

en: WooCommerce pages
cs_CZ: Stránky WooCommerce

en: WooCommerce pages.
cs_CZ: WooCommerce stránky.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
cs_CZ: WooCommerce pluginy mohou použít tuto metodu komunikace při kontrole svých aktualizací.

en: WooCommerce products (CSV)
cs_CZ: WooCommerce produkty (CSV)

en: WooCommerce settings
cs_CZ: WooCommerce nastavení

en: WooCommerce support
cs_CZ: WooCommerce podpora

en: WooCommerce tax rates (CSV)
cs_CZ: WooCommerce daňové sazby (CSV)

en: WooCommerce transients
cs_CZ: Přechodné stavy WooCommerce

en: WooCommerce version
cs_CZ: Verze WooCommerce

en: WooCommerce version.
cs_CZ: WooCommerce verze.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
cs_CZ: Webhooky WooCommerce, které používají Legacy REST API, nejsou podporovány

en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
cs_CZ: API WooCommerce.com vrátilo stavový kód HTTP %d.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
cs_CZ: API WooCommerce.com vrátilo neplatnou odpověď.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
cs_CZ: Dokumentace sledování používání WooCommerce

en: WooCommerce.com support
cs_CZ: WooCommerce.com podpora

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
cs_CZ: Woohoo, %1$s byl váš rekordní den prodeje! Čistý prodej byl %2$s a převýšil předchozí rekord %3$s z %4$s.

[ctx: Word count type. Do not translate!]
en: words
cs_CZ: slov

en: WordPress address (URL)
cs_CZ: WordPress adresa (URL)

en: WordPress environment
cs_CZ: WordPress prostředí

en: WordPress language.
cs_CZ: WordPress jazyk.

en: WordPress posts storage (legacy)
cs_CZ: Úložiště příspěvků WordPress (starší verze)

en: WordPress requirements
cs_CZ: Požadavky Wordpressu

en: WordPress version
cs_CZ: Verze WordPress

en: WordPress version.
cs_CZ: WordPress verze.

en: WordPress.org project
cs_CZ: WordPress.org projekt

en: Wow your shoppers
cs_CZ: Ohromte vaše zákazníky

en: Write
cs_CZ: Zapisovat

en: Write a short welcome message here
cs_CZ: Zde napište krátkou uvítací zprávu

en: Write title…
cs_CZ: Napište název…

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
cs_CZ: Z rozhraní Patterns Toolkit API byla přijata chybná odpověď. Zkuste to znovu později.

en: Xinjiang / 新疆
cs_CZ: Sin-ťiang / 新疆

en: Y/m/d
cs_CZ: d. m. y

en: Yards
cs_CZ: Yardy

en: Yazd (یزد)
cs_CZ: Jazd (یزد)

en: Year
cs_CZ: Rok

en: Year(s)
cs_CZ: Rok(y)

en: Yemen
cs_CZ: Jemen

en: Yemeni rial
cs_CZ: Jemenský rijál

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Yes please
cs_CZ: Ano, prosím

en: Yes please!
cs_CZ: Ano prosím!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
cs_CZ: Ano, budu vkládat ceny včetně daně

en: Yes, export all custom meta
cs_CZ: Ano, exportovat všechna vlastní meta pole

en: You added store details
cs_CZ: Přidali jste údaje o obchodě

en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
cs_CZ[0]: Chystáte se exportovat %1$d produkt. Pokud chcete exportovat všechny produkty, <a href="%2$s">zrušte výběr</a>.
cs_CZ[1]: Chystáte se exportovat %1$d produkty. Pokud chcete exportovat všechny produkty, <a href="%2$s">zrušte výběr</a>.
cs_CZ[2]: Chystáte se exportovat %1$d produktů. Pokud chcete exportovat všechny produkty, <a href="%2$s">zrušte výběr</a>.

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
cs_CZ: Chybí vám povinné argumenty pole WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
cs_CZ: Chybí vám povinné argumenty sekce WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
cs_CZ: Chybí vám požadované argumenty karty WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are not allowed to make this request.
cs_CZ: Nemáte oprávnění provést tento požadavek.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
cs_CZ: Platíte za objednávku jako neregistrovaný zákazník. Pokračujte v platbě, pouze pokud tuto objednávku poznáváte.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
cs_CZ: Prohlížíte si aktivní pluginy, které nejsou kompatibilní s aktuálně povolenými funkcemi WooCommerce.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
cs_CZ: Prohlížíte si aktivní pluginy, které nejsou kompatibilní s funkcí '%s'.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
cs_CZ: Pokoušíte se upravovat objednávku, která neexistuje. Nemohla být smazána?

en: You can access to more details of your order by visiting <a href="%s" target="_blank">My Account > Orders</a> and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
cs_CZ: Více podrobností o objednávce najdete v sekci <a href="%s" target="_blank">Můj účet > Objednávky</a>. Vyberte si objednávku a zobrazí se vám aktuální stav doručení.

en: You can access to more details of your order by visiting My Account > Orders and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
cs_CZ: Více podrobností o objednávce najdete v sekci Můj účet > Objednávky. Vyberte si objednávku a zobrazí se vám aktuální stav doručení.

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
cs_CZ: Nyní se můžete přes odkaz níže přihlásit k vašemu účtu a zobrazit objednávky, změnit heslo a další.

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
cs_CZ: Zóně můžete přidat více způsobů dopravy. Uvidí je pouze zákazníci v rámci zóny.

en: You can also:
cs_CZ: Můžete také:

en: You can manually run queued updates here.
cs_CZ: Plánované aktualizace můžete ručně spustit zde.

en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
cs_CZ: Nyní si můžete %1$szobrazit své nedávné objednávky%4$s, spravovat %2$sdoručovací a fakturační adresy%4$s a upravit %3$sheslo a údaje o účtu%4$s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
cs_CZ: Můžete mít jen 1 %s v košíku.

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
cs_CZ: Můžete nastavit <a href="#" class="switch-to-general-tab">výchozí hodnotu</a> pro všechny varianty.

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
cs_CZ: Úložiště dat objednávek můžete přepnout <strong>pouze v případě, že jsou tabulky příspěvků a objednávek synchronizované</strong>. Některé objednávky momentálně čekají na synchronizaci.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
cs_CZ: Není možné přidat &quot;%s&quot; do košíku, protože zboží není skladem.

en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
cs_CZ: Nemůže te přidat do košíku &quot;%s&quot; s počtem menším nebo rovno 0.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
cs_CZ[0]: Nemůžete přidat nový způsob platby tak brzy po tom předchozím. Prosím počkejte %d vteřinu.
cs_CZ[1]: Nemůžete přidat nový způsob platby tak brzy po tom předchozím. Prosím počkejte %d vteřiny.
cs_CZ[2]: Nemůžete přidat nový způsob platby tak brzy po tom předchozím. Prosím počkejte %d vteřin.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
cs_CZ: Do košíku nemůžete přidat další "%s".

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
cs_CZ: Požadované množství &quot;%1$s&quot; není možné přidat do košíku, protože není skladem v dostatečném množství (skladem je pouze %2$s).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
cs_CZ: Toto množství produktů nemůžete přidat do košíku &mdash; máme skladem pouze %1$s kusů a vy již máte %2$s kusů ve svém košíku.

en: You cannot add the same tax rate twice!
cs_CZ: Není možno vložit stejnou sazbu dvakrát!

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
cs_CZ: Tuto položku nemůžete upravit, protože je v koši. Obnovte jej a zkuste to znovu.

en: You created %s
cs_CZ: Vytvořili jste %s

en: You do not have permission to access this page
cs_CZ: Nemáte dostatečná oprávnění pro přístupu na tuto stránku

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
cs_CZ: Nemáte oprávnění přiřadit API klíče tomuto uživateli.

en: You do not have permission to edit API Keys
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro editaci těchto API klíčů

en: You do not have permission to edit Webhooks
cs_CZ: Nemáte dostatečná oprávnění k úpravě webhooků

en: You do not have permission to edit this API Key
cs_CZ: Nemáte oprávnění k úpravě tohoto API klíče

en: You do not have permission to edit this order.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění k editaci této objednávky.

en: You do not have permission to install plugins.
cs_CZ: Nemáte oprávnění k instalaci pluginů.

en: You do not have permission to manage log entries.
cs_CZ: Nemáte oprávnění ke správě položek protokolu.

en: You do not have permission to manage log files.
cs_CZ: Nemáte oprávnění ke správě souborů protokolu.

en: You do not have permission to manage logging settings.
cs_CZ: Nemáte oprávnění spravovat nastavení protokolování.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
cs_CZ: Nemáte oprávnění měnit seznam schválených adresářů pro stahování produktů.

en: You do not have permission to revoke API Keys
cs_CZ: Nemáte oprávnění ke zrušení API klíčů

en: You do not have permission to revoke this API Key
cs_CZ: Nemáte oprávnění k anulování tohoto API Klíče

en: You do not have permission to update Webhooks
cs_CZ: Nemáte oprávnění vytvářet Webhooky

en: You don&#8217;t have permission to do this.
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro tuto akci.

en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
cs_CZ: Nemáte aktivní předplatné pro <strong>%1$s</strong>. Předplaťte si je a získejte aktualizace a přednostní podporu.

en: You don't have permission to create a new order.
cs_CZ: Nemáte dostatečné oprávnění k vytvoření nové objednávky.

en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
cs_CZ: Nemáte aktivní předplatné pro <strong>%1$s Woo rozšíření</strong>. Předplaťte si je a získejte aktualizace a přednostní podporu.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
cs_CZ: Brzy vyprší platnost vašich <strong>%1$s předplatných rozšíření Woo</strong> . <a href="%2$s">Povolte automatické obnovování</a> , abyste i nadále dostávali aktualizace a přednostní podporu.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
cs_CZ: Máte <strong>%1$s předplatná rozšíření Woo,</strong> jejichž platnost vypršela. <a href="%2$s">Obnovte</a> , abyste i nadále dostávali aktualizace a přednostní podporu.

en: You have already joined the waitlist! Click {manage_account_link} to manage your notifications.
cs_CZ: Již jste se zapsali na čekací listinu! Klikněte na {manage_account_link} pro správu oznámení.

en: You have already joined this waitlist.
cs_CZ: Již jste se zapsali na tento čekací seznam.

en: You have already joined this waitlist. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
cs_CZ: Již jste se zapsali na tento čekací seznam. Dokončete prosím proces registrace kliknutím na ověřovací odkaz zaslaný na váš e-mail.

en: You have already signed up too many times. Please try again later.
cs_CZ: Už jste se zaregistrovali příliš mnohokrát. Zkuste to prosím znovu později.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
cs_CZ: Pokusili jste se zaregistrovat duplicitní formulář %1$s pomocí formuláře WooCommerce: %2$s

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
cs_CZ: Překročili jste limit požadavků. Zkuste to prosím znovu za několik minut.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
cs_CZ: Nainstalovali jste vývojovou verzi WooCommerce, která vyžaduje sestavení a minifikaci souborů. Z adresáře pluginů spusťte <code>pnpm install</code> a poté <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> a vytvořte a minifikujte prostředky.

en: You have joined the "{product_name}" waitlist.
cs_CZ: Přihlásili jste se na čekací listinu „{product_name}“.

en: You have not set up this type of address yet.
cs_CZ: Tento typ adresy nebyl dosud nastaven.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
cs_CZ[0]: Obdrželi jste tuto WooCommerce zprávu logu:
cs_CZ[1]: Obdrželi jste tyto WooCommerce zprávy logu:
cs_CZ[2]: Obdrželi jste tyto WooCommerce zprávy logu:

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store.
cs_CZ: Tuto zprávu jste obdrželi, protože vaše e-mailová adresa byla použita k přihlášení odběru oznámení o dostupnosti zboží v našem obchodě.

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store. Wasn't you? Please get in touch with us if you keep receiving these messages.
cs_CZ: Tuto zprávu jste obdrželi, protože vaše e-mailová adresa byla použita k odběru oznámení o dostupnosti zboží v našem obchodě. Nebylo to tak? Pokud budete tyto zprávy dostávat i nadále, kontaktujte nás.

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
cs_CZ: Úspěšně jste připojili svůj obchod k WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
cs_CZ: Úspěšně jste odpojili svůj obchod od WooCommerce.com

en: You have successfully signed up and will be notified when "%s" is back in stock! Note that a new account has been created for you; please check your e-mail for details.
cs_CZ: Úspěšně jste se zaregistrovali a budete upozorněni, až bude „%s“ opět skladem! Upozorňujeme, že pro vás byl vytvořen nový účet; podrobnosti naleznete ve vaší e-mailové poště.

en: You have successfully signed up! You will be notified when "%s" is back in stock.
cs_CZ: Úspěšně jste se zaregistrovali! Budete upozorněni, až bude „%s“ opět skladem.

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
cs_CZ: Tento kupon %s jste již použili v jiné transakci během tohoto nákupu a bylo dosaženo limitu jeho použití. Odstraňte prosím kupon a zkuste to znovu.

en: You may also like&hellip;
cs_CZ: Mohlo by se Vám líbit&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
cs_CZ: Mohlo by Vás zajímat&hellip;

en: You may be interested in…
cs_CZ: Mohlo by se Ti líbit…

en: You may need to manually restore the item's stock.
cs_CZ: Možná budete muset ručně obnovit skladové zásoby.

en: You may want to switch to the database for log storage.
cs_CZ: Možná budete chtít přepnout do databáze pro uložení protokolu.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
cs_CZ: Pro přidávání recenzí se musíte nejdříve %1$spřihlásit%2$s.

en: You must be logged in to checkout.
cs_CZ: Pro dokončení objednávky se musíte nejdříve přihlásit.

en: You must be logged in to download files.
cs_CZ: Pro stažení souborů se musíte nejdříve přihlásit.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
cs_CZ: Abyste mohli používat geolokační službu, musíte na stránce <a href="%1$s">nastavení integrace MaxMind</a> zadat platný licenční klíč. Pokud nepotřebujete geolokaci pro přepravu nebo daně, měli byste změnit výchozí umístění zákazníka na stránce <a href="%2$s">obecných nastavení</a> .

en: You must supply an array of options and values.
cs_CZ: Musíte vložit pole možností a hodnot.

en: You must supply an array of options.
cs_CZ: Musíte vložit pole možností.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
cs_CZ: Ke spuštění tohoto nástroje potřebujete WooCommerce 4.2 nebo novější.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
cs_CZ: Chcete, aby katalog a obrázky produktů vypadaly skvěle a ladily s Vaší značkou. Tato příručka Vám poskytne všechny tipy, které potřebujete, aby výrobky vypadaly skvěle ve Vašem obchodě.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
cs_CZ: Budete muset ručně zadat požadavek na refundaci, prostřednictvím platební brány, pokud toto použijete.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
cs_CZ: Téměř hotovo! Jakmile dokončíte nastavení, můžete začít přijímat objednávky.

en: You're invited to share your experience
cs_CZ: Jste vyzváni, abyste se podělili o své zkušenosti

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
cs_CZ: Od zahájení vás dělí jen jeden krok. Ověřte své obchodní údaje a začněte spravovat transakce pomocí WooCommerce Payments.

en: You're ready to add products to your store.
cs_CZ: Jste připraveni přidat produkty do vašeho obchodu.

en: You're ready to start selling!
cs_CZ: Můžete začít prodávat!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
cs_CZ: Dosáhli jste milníku 10 objednávek! Podívej, jak jdeš. Projděte si některé příběhy o úspěších WooCommerce pro inspiraci.

en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
cs_CZ: Vaše objednávka č. %2$s u %1$s byla částečně vrácena

en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
cs_CZ: Vaše objednávka č. %2$s u %1$s byla vrácena

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
cs_CZ: Je potřeba, aby vaše CSV obsahovalo sloupce v určitém pořadí. %1$sKlikněte zde pro stažení vzoru%2$s.

en: Your Report Download
cs_CZ: Váš výkaz ke stažení

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
cs_CZ[0]: Vašemu předplatnému za rozšíření WooCommerce chybí způsob platby pro obnovení. <a href="%s">Přidejte způsob platby</a>, abyste nepřišli o aktualizace a přednostní podporu.
cs_CZ[1]: Vašim předplatným za rozšíření WooCommerce chybí způsob platby pro obnovení. <a href="%s">Přidejte způsob platby</a>, abyste nepřišli o aktualizace a přednostní podporu.
cs_CZ[2]: Vašim předplatným za rozšíření WooCommerce chybí způsob platby pro obnovení. <a href="%s">Přidejte způsob platby</a>, abyste nepřišli o aktualizace a přednostní podporu.

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
cs_CZ[0]: Vašemu předplatnému za rozšíření WooCommerce chybí způsob platby pro obnovení. Přidejte způsob platby, abyste nepřišli o aktualizace a přednostní podporu.
cs_CZ[1]: Vašim předplatným za rozšíření WooCommerce chybí způsob platby pro obnovení. Přidejte způsob platby, abyste nepřišli o aktualizace a přednostní podporu.
cs_CZ[2]: Vašim předplatným za rozšíření WooCommerce chybí způsob platby pro obnovení. Přidejte způsob platby, abyste nepřišli o aktualizace a přednostní podporu.

en: Your account has been successfully created
cs_CZ: Váš účet byl úspěšně vytvořen

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
cs_CZ: Váš účet byl úspěšně vytvořen a heslo bylo odesláno na váš e-mail.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
cs_CZ: Váš účet byl úspěšně vytvořen. Vaše přihlašovací údaje byly odeslány na váš e-mail.

en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
cs_CZ: Váš účet u %s používá dočasné heslo. Poslali jsme vám e-mailem odkaz pro změnu hesla.

en: Your cart
cs_CZ: Váš košík

en: Your cart is currently empty!
cs_CZ: Váš košík je aktuálně prázdný!

en: Your cart is currently empty.
cs_CZ: Váš košík je prázdný.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
cs_CZ: Vámi upravená data, budou ztracena, pokud opustíte stránku bez uložení.

en: Your changes have been saved.
cs_CZ: Vaše změny byly uloženy.

en: Your changes were not saved. Please retry.
cs_CZ: Vaše změny nebyly uloženy. Prosím zkuste to znovu.

en: Your current password is incorrect.
cs_CZ: Žadali jste nesprávně vaše stávající heslo.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
cs_CZ: Vaši zákazníci uvidí název tohoto způsobu dopravy při placení.

en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
cs_CZ: Vaše objednávka č. %1$s u %2$s

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
cs_CZ: Vaše instalace WooCommerce není hotová. Pokud instalujete WooCommerce z GitHubu, %1$sprosím projděte tento dokument%2$s pro nastavení vašeho vývojového prostředí.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
cs_CZ: Vaše instalace WooCommerce není hotová. Pokud instalujete WooCommerce z GitHubu, sprosím projděte tento dokument pro nastavení vašeho vývojového prostředí: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your item is on the way!
cs_CZ: Vaše položka je na cestě!

en: Your order
cs_CZ: Vaše objednávka

en: Your order #%s has been cancelled.
cs_CZ: Vaše objednávka č. %s byla zrušena.

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
cs_CZ: Vaše objednávka na {site_title} nebyla úspěšná

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
cs_CZ: Vaše objednávku již nelze stornovat. Prosím kontaktujte nás pokud potřebujete pomoc.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
cs_CZ: Vaši objednávku nelze zpracovat, protože původní banka/obchodník odmítl vaši transakci. Zkuste nákup znovu.

en: Your order details are as follows:
cs_CZ: Níže naleznete podrobnosti o vaší objednávce:

en: Your order from %s has been partially refunded.
cs_CZ: Vaše objednávka z %s byla částečně vrácena.

en: Your order from %s has been refunded.
cs_CZ: Vaše objednávka z %s byla vrácena.

en: Your order from {site_title} is on its way!
cs_CZ: Vaše objednávka u {site_title} je na cestě k vám!

en: Your order has been cancelled.
cs_CZ: Vaše objednávka byla zrušena.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
cs_CZ: Objednávka %s byla částečně vrácena. Níže najdete více informací:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
cs_CZ: Objednávka %s byla vrácena. Níže najdete více informací:

en: Your order was cancelled.
cs_CZ: Vaše objednávka byla zrušena.

en: Your order was refunded %s.
cs_CZ: Vaše objednávka byla vrácena %s.

en: Your password has been reset successfully.
cs_CZ: Vaše heslo bylo úspěšně resetováno.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
cs_CZ: Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení Vaší objednávky, zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu a k dalším účelům popsaných na stránce %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
cs_CZ: Vaše osobní údaje budou použity ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu, ke správě přístupu do vašeho účtu a k dalším účelům popsaným na stránce %s.

en: Your products are now being imported...
cs_CZ: Produkty se nyní importují...

en: Your rating
cs_CZ: Vaše hodnocení

en: Your report file is being generated.
cs_CZ: Probíhá generování vašeho souboru přehledu.

en: Your review
cs_CZ: Vaše recenze

en: Your review is awaiting approval
cs_CZ: Vaše recenze čeká na schválení

en: Your review is awaiting moderation.
cs_CZ: Vaše recenze čeká na schválení.

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
cs_CZ: Váše recenze čeká na schválení. Toto je náhled; vaše recenze bude viditelná po jejím schválení.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
cs_CZ: Váš výběr byl obnoven. Prosím vyberte nějaké možnosti produktu, než ho přidáte do košíku.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
cs_CZ: Váš server nemá povolen fsockopen nebo cURL - PayPal IPN a jiné skripty, které komunikují s jinými servery nebudou fungovat. Kontaktujte svého poskytovatele hostingu.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
cs_CZ: Váš server nemá povolenou třídu %s - HTML/multipart e-maily, a také některá rozšíření nebudou bez DOMDocument fungovat.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
cs_CZ: Váš server nemá povolenou %s třídu - některé platební brány, které používají SOAP, nebudou možná fungovat.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
cs_CZ: Váš server funkci %s, která je vyžadována pro použití GeoIP databáze z MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
cs_CZ: Váš server nepodporuje funkci %s - která je vyžadována, pro lepší překódování znaků. Místo toho, budou použity některé fallbacky.

en: Your settings have been saved.
cs_CZ: Vaše nastavení bylo uloženo.

en: Your shipment has been updated
cs_CZ: Informace o zásilce byly aktualizovány

en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
cs_CZ: Váš web je aktuálně připojen k WooCommerce.com pomocí adresy <b>%1$s</b>, ale skutečná adresa webu je <b>%2$s</b>. Pro správné fungování se prosím znovu připojte k <b>WooCommerce.com</b>.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
cs_CZ: Váš web je možná soukromý. Jetpack se umí spojit pouze s veřejnými weby. Ujištěte se, že vaše stránka je viditelná na internetu a zkuste se znovu spojit.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
cs_CZ: Adresa vašeho obchodu je vyžadována pro nastavení dopravy, měny a platebních metod.

en: Your store contact email.
cs_CZ: Kontaktní e-mail obchodu.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
cs_CZ: Vás obchod nepoužívá bezpečné připojení. Důrazně doporučujeme přenášet obsah celého webu skrz HTTPS připojení pro udržení zákaznických údajů v bezpečí. <a href="%s">Více se dozvíte zde.</a>

en: Your store emails have had an upgrade!
cs_CZ: E-maily vašeho obchodu byly vylepšeny!

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
cs_CZ: Váš obchod je téměř připraven! Pro aktivací služeb, jako je %s, propojte svůj obchod s Jetpackem.

en: Your store is already connected.
cs_CZ: Váš obchod je již připojen.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
cs_CZ: Váš obchod je nakonfigurovaný tak, aby nabízel digitální produkty na základě "Redirect only" metody. Tato metoda je zastaralá, <a href="%s">přejděte prosím na jinou metodu</a>.<br><em>Pokud používáte vzdálený server pro stahování souborů (jako například Google Drive, Dropbox, Amazon S3), správná metoda se použije automaticky, takže stačí vybrat jakoukoliv jinou možnost a toto oznámení zmizí.</em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
cs_CZ: Váš obchod není připojen k WooCommerce.com. Spusťte příkaz `wp wc com connect`.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
cs_CZ: Váš obchod nepoužívá HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Zjistěte více o HTTPS a SSL certifikátech</a>.

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
cs_CZ: Váš obchod používá pokladnu pomocí zkrácených kódů. Pro aktivaci této možnosti použijte bloky pokladny.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
cs_CZ: Váš obchod může být ohrožen, protože používáte staré verze pluginů WooCommerce.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
cs_CZ: Adresáři pro nahrávání vašeho obchodu je možné <a href="%1$s">procházet přes web</a>. Důrazně doporučujeme <a href="%2$s">nakonfigurovat webový server, aby se zabránilo indexování adresářů</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
cs_CZ: Platnost vašeho předplatného vypršela dne %s. Získejte nové předplatné, abyste mohli pokračovat v přijímání aktualizací a přístupu k podpoře.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
cs_CZ: Platnost předplatného vyprší za %d dní. Povolte automatické obnovení, abyste zabránili ztrátě aktualizací a přístupu k podpoře.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
cs_CZ: Vaše předplatné <strong>%1$s</strong> vypršelo. <a href="%3$s">%4$s</a> , abyste i nadále dostávali aktualizace a přednostní podporu.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
cs_CZ: Vaše předplatné <strong>%1$s</strong> vyprší %2$s. <a href="%3$s">Povolte automatické obnovování</a> , abyste i nadále dostávali aktualizace a přednostní podporu.

en: Your subscription has been connected.
cs_CZ: Vaše předplatné bylo připojeno.

en: Your subscription has been disconnected.
cs_CZ: Vaše předplatné bylo odpojeno.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
cs_CZ: Vaše šablona obsahuje soubor woocommerce.php. Nebudete schopni přepsat vlastní šablonu woocommerce/archive-product.php, protože woocommerce.php má vyšší prioritu než archive-product.php. Je to z důvodu předcházení problémům se zobrazením.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
cs_CZ: Váš důvěryhodný partner pro Asii a zbytek světa.

en: Your {site_title} account has been created!
cs_CZ: Váš účet na {site_title} byl vytvořen!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
cs_CZ: Vaše objednávka č. {order_number} na {site_title} byla částečně vrácena

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
cs_CZ: Vaše objednávka č. {order_number} na {site_title} byla vrácena

en: Your {site_title} order has been received!
cs_CZ: Vaše objednávka na {site_title} byla přijata!

en: Your {site_title} order is now complete
cs_CZ: Vaše objednávka na {site_title} byla dokončena

en: You’ve received a new order from %s
cs_CZ: Obdrželi jste novou objednávku od %s

en: You’ve received a new order from %s:
cs_CZ: Obdrželi jste novou objednávku od %s:

en: You’ve received the following order from %s:
cs_CZ: Obdrželi jste následující objednávku od %s:

en: Yukon Territory
cs_CZ: Yukon

en: ZIP Code
cs_CZ: PSČ

en: Zadar County
cs_CZ: Zadarská župa

en: Zagreb City
cs_CZ: Město Záhřeb

en: Zagreb County
cs_CZ: Záhřebská župa

en: Zakarpattia
cs_CZ: Zakarpatská oblast

en: Zambia
cs_CZ: Zambie

en: Zambian kwacha
cs_CZ: Zambijská kwacha

en: Zaporizhzhya
cs_CZ: Záporoží

en: Zero rate
cs_CZ: Nulová sazba

en: Zhytomyrshchyna
cs_CZ: Žytomyrská oblast

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
cs_CZ: Zip Co – Kup teď, zaplať později

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
cs_CZ: Doručovací PSČ.

en: Zone
cs_CZ: Zóna

en: Zone ID.
cs_CZ: ID zóny.

en: Zone does not exist!
cs_CZ: Zóna neexistuje!

en: Zone name
cs_CZ: Název zóny

en: Zone regions
cs_CZ: Regiony zóny

en: Zoom in/out
cs_CZ: Přiblížit/Oddálit

en: Zürich
cs_CZ: Curych

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
cs_CZ[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce zpráva logu
cs_CZ[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce zprávy logu
cs_CZ[2]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce zpráv logu

en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
cs_CZ: [%1$s] Platební brána „%2$s“ aktivována

en: [Failed] Orders table could not be created.
cs_CZ: [Failed] Tabulku objednávek nelze vytvořit.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
cs_CZ: [Failed] Některé nainstalované pluginy jsou nekompatibilní. Zkontrolujte prosím pluginy tak, že přejdete do WooCommerce > Nastavení > Pokročilé > Funkce a podívejte se do části „Objednat úložiště dat“.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
cs_CZ: [Failed] Tabulka objednávek neexistuje a toto není nový obchod. Vytvořte tabulku tak, že přejdete do WooCommerce > Nastavení > Pokročilé > Funkce a povolíte synchronizaci.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
cs_CZ: [Nezdařilo se] Existují objednávky čekající na synchronizaci. Spusťte prosím `%s` pro synchronizaci nevyřízených objednávek.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
cs_CZ: [Failed] Toto není nový obchod, ale příznak --for-new-shop byl předán.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
cs_CZ: [Objednávka č. %1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
cs_CZ: [Objednávka č. %s]

en: [Remove]
cs_CZ: [Odstranit]

en: [deleted]
cs_CZ: [smazáno]

en: [product description rendering halted]
cs_CZ: [vykreslování popisu produktu zastaveno]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
cs_CZ: [{site_title}] Nová objednávka č. ({order_number})

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
cs_CZ: [{site_title}]: Objednávka č.{order_number} byla zrušena

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
cs_CZ: [{site_title}]: Vytvoření objednávky č. {order_number} se nezdařilo

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
cs_CZ: [{site_title}]: Máte novou objednávku: č. {order_number}

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
cs_CZ: [{site_title}]: Vaše objednávka č. {order_number} byla zrušena

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
cs_CZ: [{site_title}]: Váš přehled pro stažení {report_name} je připraven

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
cs_CZ: skupina regionů, kterým mohou být přiřazeny různé způsoby a sazby za dopravu.

en: account erasure request
cs_CZ: žádost o smazání účtu

en: action canceled
cs_CZ: akce zrušena

en: action complete
cs_CZ: akce dokončena

en: action complete via %s
cs_CZ: akce dokončena pomocí %s

en: action created
cs_CZ: akce vytvořena

en: action failed via %1$s: %2$s
cs_CZ: akce se nezdařila pomocí %1$s: %2$s

en: action failed: %s
cs_CZ: akce se nezdařila: %s

en: action ignored
cs_CZ: akce ignorována

en: action ignored via %s
cs_CZ: akce ignorována pomocí %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
cs_CZ: akce označená jako neúspěšná po %s sekundách. Došlo k neznámé chybě. Zkontrolujte protokoly chyb serveru, PHP a databáze pro diagnostiku příčiny.

en: action reset
cs_CZ: akce obnovena

en: action started
cs_CZ: akce zahájena

en: action started via %s
cs_CZ: akce byla zahájena pomocí %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
cs_CZ: action_args by neměly být přepsány při volání wc_get_template.

en: added on %1$s at %2$s
cs_CZ: přidáno %1$s v %2$s

en: advanced costs
cs_CZ: pokročilé náklady

en: and
cs_CZ: a

en: async
cs_CZ: asynchronní

en: automated taxes
cs_CZ: automatizované daňové sazby

en: automated taxes and discounted shipping labels
cs_CZ: automatické daně a zlevněné přepravní štítky

en: automated taxes icon
cs_CZ: ikona automatických daní

[ctx: back in stock form]
en: Email address to be notified when this product is back in stock
cs_CZ: E-mailová adresa, na kterou chcete být upozorněni, až bude tento produkt opět skladem

[ctx: back in stock form]
en: Enter your e-mail
cs_CZ: Vložte svůj e-mail

[ctx: back in stock form]
en: here
cs_CZ: zde

[ctx: back in stock form]
en: log in
cs_CZ: přihlásit se

en: billing address
cs_CZ: fakturační adresa

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
cs_CZ: Blok, který umožňuje vašim zákazníkům přihlásit se a odhlásit se z jejich účtů ve vašem obchodě.

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
cs_CZ: Blok zobrazující pole taxonomie, které umožňuje vyhledávání, výběr a vytváření nových položek

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
cs_CZ: Zaškrtávací políčko a pole pro zadání hesla pro zobrazení produktu.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
cs_CZ: Zaškrtávací políčko pro správu viditelnosti produktu v katalogu.

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
cs_CZ: Pole pro výběr štítků produktu.

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
cs_CZ: Skupina záhlaví a přiřazený rozbalovací obsah.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
cs_CZ: Šablona seznamu zobrazující podprodukt v rámci bloku výběru seskupeného produktu.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
cs_CZ: Pole poznámky pro použití v editoru produktů.

[ctx: block description]
en: A placeholder block for email content.
cs_CZ: Zástupný blok pro obsah e-mailu.

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
cs_CZ: Blok ceny produktu se zobrazením měny.

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
cs_CZ: Znovupoužitelné zaškrtávaci políčko pro editor produktu.

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
cs_CZ: Opakovaně použitelné číselné pole v editoru produktu.

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
cs_CZ: Pole s výběrem možností v editoru produktu.

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
cs_CZ: Jeden rozbalovací panel, který zobrazí záhlaví a rozbalovací obsah.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
cs_CZ: Slider usnadní kupujicím nastavení rozpětí ceny.

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
cs_CZ: Šablona pro název vlastnosti a její možnosti, která bude použita u všech produktů s variantami s vlastnostmi.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
cs_CZ: Textové pole pro použití v editoru produktu.

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
cs_CZ: Textové pole pro použití v editoru produktu.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
cs_CZ: Rozbalovací panel

[ctx: block description]
en: Accordion header.
cs_CZ: Záhlaví rozbalovacího panelu.

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
cs_CZ: Přidejte možnost výběru podřízeného produktu v bloku Seskupený produkt. V závislosti na typu produktu a jeho vlastnostech to může být tlačítko, zaškrtávací políčko nebo odkaz.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
cs_CZ: Umožnit zákazníkům přejít k pokladně.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
cs_CZ: Povolit zákazníkům přidat poznámku k objednávce.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům rychlé platby.

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
cs_CZ: Povolte zákazníkům vytvoření účtu po nákupu.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
cs_CZ: Umožnit zákazníkům zasílat objednávky.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
cs_CZ: Umožňuje nakupujícím resetovat tento filtr.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
cs_CZ: Blok obsahující aktuální řádkové položky v košíku.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
cs_CZ: Blok, který zobrazuje „Váš košík“, součásti bloku minikošíku.

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
cs_CZ: Blok, který zobrazí tlačítko košíku, když má Mini-košík produkty.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
cs_CZ: Blok, který zobrazí tlačítko pokladny, když má Mini-košík produkty.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
cs_CZ: Blok, který zobrazuje zápatí bloku minikošíku.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
cs_CZ: Blok, který zobrazuje část počítadla položek v záhlaví minikošíku.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
cs_CZ: Blok, který zobrazuje tabulku produktů bloku minikošíku.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
cs_CZ: Blok, který zobrazí nákupní tlačítko, když je minikošík prázdný.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
cs_CZ: Blok, který zobrazuje název minikošíku.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
cs_CZ: Obsahuje bloky, které se zobrazí, když je minikošík prázdný.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
cs_CZ: Fakturační adresa zákazníka.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
cs_CZ: Kontaktní údaje zákazníka.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
cs_CZ: Dodací adresa zákazníka.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
cs_CZ: Pole obsahující položky košíku

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
cs_CZ: Sloupec obsahující pole adresy pokladny.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
cs_CZ: Sloupec obsahující součty košíku (částky).

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
cs_CZ: Sloupec obsahující součty objednávky.

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
cs_CZ: Kontejner, který vykreslí vnořené bloky pouze za určitých podmínek.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
cs_CZ: Kontejner se sbalitelnými vnitřními bloky.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
cs_CZ: Obsahuje bloky, které se zobrazují, když košík obsahuje produkty.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
cs_CZ: Obsahuje bloky, které se zobrazují, když je košík prázdný.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
cs_CZ: Obsahuje bloky, které zobrazují obsah Mini-košíku.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display product reviews, like the title, author, date, rating and more.
cs_CZ: Obsahuje prvky pro zobrazení recenzí produktu – například název, jméno autora, datum, hodnocení a další informace.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
cs_CZ: Obsahuje blokové elementy použité pro vykreslení produktu.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
cs_CZ: Obsahuje tabulku produktů a další vlastní bloky pro mini košík.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
cs_CZ: Zobrazit poděkování nebo větu týkající se současného stavu objednávky.

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
cs_CZ: Zobrazit widget minikošíku.

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
cs_CZ: Zobrazit tlačítko pro nakupující, aby si mohli rychle prohlédnout svůj košík.

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
cs_CZ: Zobrazte tlačítko, které zákazníkům umožní přidat produkt do košíku. Pomocí dostupných možností přizpůsobte chování tlačítka různým typům produktů.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
cs_CZ: Zobrazte tlačítko výzvy k akci, které buď přidá produkt do košíku, nebo odkazy na stránku produktu.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
cs_CZ: Zobrazit formulář pokladny, aby mohli vaši zákazníci odeslat objednávku.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
cs_CZ: Zobrazit kolekci produktů z e-shopu.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
cs_CZ: Zobrazit mřížku produktů, které jsou aktuálně za akční ceny.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
cs_CZ: Zobrazte mřížku produktů z vybraných kategorií.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
cs_CZ: Zobrazte mřížku produktů s vybranými atributy.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
cs_CZ: Zobrazte mřížku produktů s vybranými značkami.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
cs_CZ: Zobrazte tabulku svých nejprodávanějších produktů všech dob.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
cs_CZ: Zobrazí mřížku nejnovějších produktů.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
cs_CZ: Zobrazí mřížku nejlépe hodnocených produktů.

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
cs_CZ: Zobrazit skupiny produktů, které lze přidat do košíku.

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
cs_CZ: Zobrazit odkaz na košík.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
cs_CZ: Zobrazit seznam možností filtru.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
cs_CZ: Zobrazit popis, vlastnosti a recenze produktu

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
cs_CZ: Zobrazte obrázky produktu.

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
cs_CZ: Zobrazit recenze produktu

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
cs_CZ: Zobrazit formulář pro přidání recenze.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
cs_CZ: Zobrazte katalogé číslo produktu, kategorie, štítky a další.

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
cs_CZ: Zobrazte výběr ručně vybraných produktů v mřížce.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
cs_CZ: Zobrazit krátký popis produktu.

[ctx: block description]
en: Display a single product of your choice with full control over its presentation.
cs_CZ: Zobrazte vybraný jednoduchý produkt a mějte jeho prezentaci plně pod kontrolou.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
cs_CZ: Zobrazit dostupné způsoby platby.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
cs_CZ: Zobrazte další pokladní pole z míst 'kontakt' a 'objednávka'.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
cs_CZ: Zobrazit vstupní pole, které mohou zákazníci použít k výběru počtu produktů, které chtějí přidat do košíku.

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
cs_CZ: Zobrazí všechny dostupné varianty produktu k výběru a vložení do košíku.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
cs_CZ: Zobrazit možnosti filtru jako štítky.

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
cs_CZ: Zobrazuje ikony dostupných způsobů platby.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
cs_CZ: Zobrazit odkazy na zakoupené soubory ke stažení.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
cs_CZ: Zobrazit tlačítka další a předchozí.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
cs_CZ: Zobrazit hmotnost, rozměry a vlastnosti produktu.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
cs_CZ: Zobrazte produkty z vašeho obchodu v mřížkovém rozložení.

[ctx: block description]
en: Display related products.
cs_CZ: Zobrazit související produkty.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
cs_CZ: Zobrazit odebratelné aktivní filtry jako štítky.

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
cs_CZ: Zobrazí hodnocení pro Váš produkt

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
cs_CZ: Zobrazte možnosti dopravy a sazby pro váš obchod.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
cs_CZ: Zobrazte oznámení pro nakupující generovaná WooCommerce nebo rozšířeními.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
cs_CZ: Zobrazení miniatur produktu.

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
cs_CZ: Zobrazit možnosti vlastnosti přiřazené k produktu s variantami.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
cs_CZ: Zobrazení průměrného hodnocení produktu

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
cs_CZ: Zobrazit průměrné hodnocení produktu s hvězdičkami.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
cs_CZ: Zobrazit průměrné hodnocení produktu.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
cs_CZ: Zobrazí aktuálně aktivní filtry.

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
cs_CZ: Zobrazte sekci produktů ke stažení.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
cs_CZ: Zobrazit zakoupené položky a součty objednávek.

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
cs_CZ: Zobrazí seznam dalších hodnot polí z aktuální objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
cs_CZ: Zobrazit hlavní obrázek produktu

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
cs_CZ: Zobrazí počet produktů na stránce archivu, nebo na stránce s výsledky vyhledávání.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
cs_CZ: Zobrazte fakturační adresu potvrzení objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
cs_CZ: Zobrazte fakturační sekci potvrzení objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
cs_CZ: Zobrazte dodací adresu potvrzení objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
cs_CZ: Zobrazte sekci odeslání potvrzení objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
cs_CZ: Zobrazit sekci s detaily objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
cs_CZ: Zobrazit rekapitulaci objednávky na stránce s potvrzením objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
cs_CZ: Zobrazit cenu produktu.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
cs_CZ: Zobrazit název produktu jako popisek nebo odstavec.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
cs_CZ: Zobrazte počet recenzí produktu

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
cs_CZ: Zobrazit název produktu.

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
cs_CZ: Zobrazuje obsah stránky WooCommerce.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
cs_CZ: Zobrazí seznam čísel stránek pro stránkování recenzí produktu.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
cs_CZ: Zobrazí stránkovací navigaci k předchozímu/dalšímu bloku recenzí produktu, pokud je to relevantní.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
cs_CZ: Zobrazí název s počtem recenzí.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
cs_CZ: Zobrazí další informace k této objednávce, poskytované rozšířeními třetích stran.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
cs_CZ: Zobrazí štítek Sleva, pokud je produkt zlevněn.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
cs_CZ: Zobrazit SKU produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
cs_CZ: Zobrazí obsah recenze produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
cs_CZ: Zobrazí datum, kdy byla recenze zveřejněna.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
cs_CZ: Zobrazí popis produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
cs_CZ: Zobrazí popis vybrané varianty.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
cs_CZ: Zobrazí jméno autora recenze.

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
cs_CZ: Zobrazí odkaz na následující stránku s recenzemi produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
cs_CZ: Zobrazí odkaz na předchozí stránku s recenzemi produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
cs_CZ: Zobrazí počet hvězdiček recenze produktu

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům změnit pořadí řazení produktů.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
cs_CZ: Umožnit zákazníkům filtrovat kolekce produktů podle hodnocení.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by selecting one or more taxonomy terms, such as categories, brands, or tags.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům filtrovat kolekci produktů výběrem jednoho nebo více výrazů taxonomie, například kategorií, značek nebo štítků.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům filtrovat produktovou mřížku výběrem cenového rozpětí.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům filtrovat produktovou mřížku podle hodnocení.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům filtrovat mřížku produktů výběrem jednoho nebo více atributů, jako je barva.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům filtrovat produktovou mřížku podle stavu zásob.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům sledovat svou polohu v obchodě a přejít zpět na nadřazené stránky.

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
cs_CZ: Zajistěte, aby zákazníci souhlasili s vašimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
cs_CZ: Formátovat název vlastnosti přiřazené k produktu s variantami.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
cs_CZ: Zvýrazněte produkt nebo variantu.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům filtrovat produtky dle rozpětí ceny.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
cs_CZ: Umožněte zákazníkům filtrovat produtky dle stavu skladu.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
cs_CZ: Umožněte nakupujícím filtrovat produkty zobrazené na stránce.

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
cs_CZ: Informujte zákazníky, když je produkt vyprodaný nebo dostupný na objednávku. Tento blok je skrytý, pokud je produkt skladem.

[ctx: block description]
en: Notice description
cs_CZ: Popis poznámky

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
cs_CZ: Možnosti platby

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
cs_CZ: Vykreslete další pole v umístění 'Další informace'.

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
cs_CZ: Vykresluje klasické zkrácené kódy WooCommerce.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
cs_CZ: Vyberte si mezi dopravou nebo místním vyzvednutím.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
cs_CZ: Zobrazit seznam všech recenzí produktu.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
cs_CZ: Zobrazit všechny kategorie produktů jako seznam nebo rozbalovací nabídku.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
cs_CZ: Ukáže zákazníkům souhrn jejich objednávky.

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
cs_CZ: Zobrazí hodnocení z určených kategorií.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
cs_CZ: Prezentujte relevantní obrázky a média svých produktů.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
cs_CZ: Ukázat položky v košíku.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
cs_CZ: Zobrazuje místní místa vyzvednutí.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
cs_CZ: Zobrazuje blok Cross-Sells.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
cs_CZ: Ukazuje produkty Cross-Sells.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
cs_CZ: Zobrazuje formulář pro uplatnění kuponu.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
cs_CZ: Zobrazuje řádek slevy v košíku.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
cs_CZ: Zobrazuje řádek poplatku za košík.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
cs_CZ: Zobrazuje řádek pro odeslání košíku.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
cs_CZ: Zobrazuje řádek mezisoučtu košíku.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
cs_CZ: Zobrazuje řádek daní z košíku.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
cs_CZ: Zobrazit řádek nadpisu.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
cs_CZ: Zobrazuje mezisoučet, poplatky, slevy, dopravu a daně.

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
cs_CZ: Minimální množství pro správu skladu.

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
cs_CZ: Obsah tohoto bloku se zobrazí, pokud nejsou nalezeny žádné produkty.

[ctx: block description]
en: The linked product list.
cs_CZ: Seznam propojených produktů.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
cs_CZ: Vlastnosti produktu.

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
cs_CZ: Aktuální skladová zásoba produktu.

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
cs_CZ: Přepínač vlastních polí produktu.

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
cs_CZ: Vlastní pole produktu.

[ctx: block description]
en: The product description.
cs_CZ: Popis produktu.

[ctx: block description]
en: The product details section description.
cs_CZ: Popis sekce s podrobnostmi o produktu.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
cs_CZ: Stažení produktu.

[ctx: block description]
en: The product images.
cs_CZ: Obrázky produktů.

[ctx: block description]
en: The product list.
cs_CZ: Seznam produktů

[ctx: block description]
en: The product name.
cs_CZ: Jméno produktu

[ctx: block description]
en: The product radio.
cs_CZ: Přepínací tlačítka produktu.

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
cs_CZ: Pole pro plánování akční ceny produktu.

[ctx: block description]
en: The product section description.
cs_CZ: Popis sekce produktu.

[ctx: block description]
en: The product section.
cs_CZ: Sekce produktu.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
cs_CZ: Pole pro třidu dopravy produktu.

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
cs_CZ: Pole pro rozměry produktu pro přepravu.

[ctx: block description]
en: The product sku.
cs_CZ: Sku produktu.

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
cs_CZ: Popis podsekce produktu.

[ctx: block description]
en: The product subsection.
cs_CZ: Podsekce produktu.

[ctx: block description]
en: The product summary.
cs_CZ: Souhrn produktu.

[ctx: block description]
en: The product tab.
cs_CZ: Karta produktu.

[ctx: block description]
en: The product toggle.
cs_CZ: Přepínač produktu.

[ctx: block description]
en: The product variations items.
cs_CZ: Položky variant produktu.

[ctx: block description]
en: The product variations options.
cs_CZ: Možnosti variant produktu.

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
cs_CZ: Použijte bloky k vytvoření oblasti „Přidat do košíku“, kterou si můžete přizpůsobit pro různé typy produktů, například produkty s variantami a seskupené.

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
cs_CZ: Vizuálně zvýrazněte kategorii produktů a povzbuďte rychlou akci.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
cs_CZ: Ručně vybírané produkty

[ctx: block keyword]
en: My Account
cs_CZ: Můj účet

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
cs_CZ: Kolekce produktů

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
cs_CZ: Produkty (Beta)

[ctx: block keyword]
en: additional information
cs_CZ: další informace

[ctx: block keyword]
en: all products
cs_CZ: všechny produkty

[ctx: block keyword]
en: attributes
cs_CZ: vlastnosti

[ctx: block keyword]
en: by attribute
cs_CZ: podle vlastnosti

[ctx: block keyword]
en: by category
cs_CZ: dle kategorie

[ctx: block keyword]
en: by tag
cs_CZ: podle štítku

[ctx: block keyword]
en: catalog
cs_CZ: katalog

[ctx: block keyword]
en: checkbox
cs_CZ: zaškrtávací políčko

[ctx: block keyword]
en: class
cs_CZ: třída

[ctx: block keyword]
en: clear filters
cs_CZ: odstranit filtry

[ctx: block keyword]
en: custom
cs_CZ: vlastní

[ctx: block keyword]
en: description
cs_CZ: popis

[ctx: block keyword]
en: dimensions
cs_CZ: rozměry

[ctx: block keyword]
en: downloads
cs_CZ: stažení

[ctx: block keyword]
en: email
cs_CZ: e-mail

[ctx: block keyword]
en: excerpt
cs_CZ: úryvek

[ctx: block keyword]
en: fields
cs_CZ: pole

[ctx: block keyword]
en: gallery
cs_CZ: galerie

[ctx: block keyword]
en: group
cs_CZ: skupina

[ctx: block keyword]
en: image
cs_CZ: obrázek

[ctx: block keyword]
en: images
cs_CZ: obrázky

[ctx: block keyword]
en: inventory
cs_CZ: sklad

[ctx: block keyword]
en: linked
cs_CZ: propojeno

[ctx: block keyword]
en: list
cs_CZ: seznam

[ctx: block keyword]
en: name
cs_CZ: jméno

[ctx: block keyword]
en: notice
cs_CZ: upozornění

[ctx: block keyword]
en: number
cs_CZ: číslo

[ctx: block keyword]
en: password
cs_CZ: heslo

[ctx: block keyword]
en: payment methods
cs_CZ: způsoby platby

[ctx: block keyword]
en: payments
cs_CZ: platby

[ctx: block keyword]
en: price
cs_CZ: cena

[ctx: block keyword]
en: products
cs_CZ: produkty

[ctx: block keyword]
en: quantity
cs_CZ: množství

[ctx: block keyword]
en: radio
cs_CZ: přepínač

[ctx: block keyword]
en: sale
cs_CZ: akční cena

[ctx: block keyword]
en: schedule
cs_CZ: plán

[ctx: block keyword]
en: section
cs_CZ: sekce

[ctx: block keyword]
en: select
cs_CZ: výběr

[ctx: block keyword]
en: shipping
cs_CZ: doprava

[ctx: block keyword]
en: single product
cs_CZ: jednoduchý produkt

[ctx: block keyword]
en: subsection
cs_CZ: podsekce

[ctx: block keyword]
en: summary
cs_CZ: rekapitulace

[ctx: block keyword]
en: tab
cs_CZ: karta

[ctx: block keyword]
en: tag
cs_CZ: značka

[ctx: block keyword]
en: textarea
cs_CZ: textové pole

[ctx: block keyword]
en: title
cs_CZ: název

[ctx: block keyword]
en: variations
cs_CZ: varianty

[ctx: block keyword]
en: weight
cs_CZ: hmotnost

[ctx: block style label]
en: Fill
cs_CZ: Vyplnit

[ctx: block style label]
en: Outline
cs_CZ: Obrys

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
cs_CZ: Dostupné způsoby platby

[ctx: block title]
en: Accordion
cs_CZ: Rozbalovací panel

[ctx: block title]
en: Accordion Group
cs_CZ: Skupina rozbalovacího panelu

[ctx: block title]
en: Accordion Header
cs_CZ: Záhlaví rozbalovacího panelu

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
cs_CZ: Rozbalovací panel

[ctx: block title]
en: Account Creation
cs_CZ: Vytvoření účtu

[ctx: block title]
en: Actions
cs_CZ: Akce

[ctx: block title]
en: Active Filters
cs_CZ: Aktivní filtry

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
cs_CZ: Nastavení aktivních filtrů

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
cs_CZ: Přidat do košíku + Možnosti (Beta)

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
cs_CZ: Tlačítko Přidat do košíku

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
cs_CZ: Přidat do košíku s možnostmi

[ctx: block title]
en: Additional Field List
cs_CZ: Seznam dalších polí

[ctx: block title]
en: Additional Fields
cs_CZ: Další pole

[ctx: block title]
en: Additional Information
cs_CZ: Další informace

[ctx: block title]
en: Additional information
cs_CZ: Dodatečné informace

[ctx: block title]
en: All Products
cs_CZ: Všechny produkty

[ctx: block title]
en: All Reviews
cs_CZ: Všechny recenze

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
cs_CZ: Filtr atributů

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
cs_CZ: Nejprodávanější produkty

[ctx: block title]
en: Billing Address
cs_CZ: Fakturační adresa

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
cs_CZ: Sekce fakturační adresy

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
cs_CZ: Košík Cross-Sells

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
cs_CZ: Košík Cross-Sells produkty

[ctx: block title]
en: Cart Items
cs_CZ: Položky v košíku

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
cs_CZ: Položky v košíku

[ctx: block title]
en: Cart Link
cs_CZ: Odkaz košíku

[ctx: block title]
en: Cart Totals
cs_CZ: Celkem v košíku

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
cs_CZ: Řazení katalogu

[ctx: block title]
en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
cs_CZ: Pole pokladny

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
cs_CZ: Součty pokladen

[ctx: block title]
en: Chips
cs_CZ: Štítky

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
cs_CZ: Klasický zkrácený kód

[ctx: block title]
en: Clear filters
cs_CZ: Odstranit filtry

[ctx: block title]
en: Collapsible
cs_CZ: Sbalitelný

[ctx: block title]
en: Coming Soon
cs_CZ: Již brzy

[ctx: block title]
en: Conditional
cs_CZ: Podmíněné

[ctx: block title]
en: Contact Information
cs_CZ: Kontaktní informace

[ctx: block title]
en: Coupon Form
cs_CZ: Formulář pro kupon

[ctx: block title]
en: Customer account
cs_CZ: Zákaznický účet

[ctx: block title]
en: Delivery
cs_CZ: Doručení

[ctx: block title]
en: Discount
cs_CZ: Sleva:

[ctx: block title]
en: Downloads Section
cs_CZ: Sekce ke stažení

[ctx: block title]
en: Email Content
cs_CZ: Obsah e-mailu

[ctx: block title]
en: Empty Cart
cs_CZ: Prázdný Košík

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
cs_CZ: Obsah prázdného minikošíku

[ctx: block title]
en: Express Checkout
cs_CZ: Expresní platby

[ctx: block title]
en: Featured Category
cs_CZ: Doporučená kategorie

[ctx: block title]
en: Featured Product
cs_CZ: Doporučený produkt

[ctx: block title]
en: Fees
cs_CZ: Poplatky

[ctx: block title]
en: Filled Cart
cs_CZ: Naplněný košík

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
cs_CZ: Obsah naplněného minikošíku

[ctx: block title]
en: Filter Block
cs_CZ: Blok filtru

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
cs_CZ: Filtrujte podle ovládacích prvků atributů

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
cs_CZ: Filtrujte podle cenových kontrol

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
cs_CZ: Filtrujte podle ovládacích prvků hodnocení

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
cs_CZ: Filtrujte podle skladových kontrol

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
cs_CZ: Výběr seskupeného produktu (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
cs_CZ: Seskupený produkt: Popisek položky (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
cs_CZ: Seskupený produkt: Výběr položky (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
cs_CZ: Seskupený produkt: Šablona (Beta)

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
cs_CZ: Ručně sbírané produkty

[ctx: block title]
en: Heading
cs_CZ: Nadpis

[ctx: block title]
en: Linked product list
cs_CZ: Seznam propojených produktů

[ctx: block title]
en: List
cs_CZ: Seznam

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
cs_CZ: Minikošík

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
cs_CZ: Obsah minikošíku

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
cs_CZ: Zápatí minikošíku

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
cs_CZ: Položky mini košíku

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
cs_CZ: Mini-košík Tlačítko Pokračovat k pokladně

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
cs_CZ: Tabulka produktů minikošíku

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
cs_CZ: Mini-košík nákupní tlačítko

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
cs_CZ: Název minikošíku

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
cs_CZ: Mini-Cart Název položky Counter

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
cs_CZ: Popisek názvu mini-košíku

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
cs_CZ: Tlačítko minikošíku Zobrazit košík

[ctx: block title]
en: Newest Products
cs_CZ: Nejnovější produkty

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
cs_CZ: Tlačítka Další / Předchozí

[ctx: block title]
en: No results
cs_CZ: Žádné výsledky

[ctx: block title]
en: Notice
cs_CZ: Upozornění

[ctx: block title]
en: On Sale Products
cs_CZ: Produkty za akční ceny

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
cs_CZ: Slevový štítek

[ctx: block title]
en: Order Downloads
cs_CZ: Objednávka ke stažení

[ctx: block title]
en: Order Note
cs_CZ: Poznámka k objednávce

[ctx: block title]
en: Order Status
cs_CZ: Stav objednávky

[ctx: block title]
en: Order Summary
cs_CZ: Rekapitulace objednávky

[ctx: block title]
en: Order Totals
cs_CZ: Součty objednávek

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
cs_CZ: Sekce s detaily objednávky

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
cs_CZ: Ikony způsobů platby

[ctx: block title]
en: Payment Options
cs_CZ: Možnosti platby

[ctx: block title]
en: Pickup Method
cs_CZ: Způsob vyzvednutí

[ctx: block title]
en: Price Filter
cs_CZ: Filtr ceny

[ctx: block title]
en: Price Slider
cs_CZ: Slider ceny

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
cs_CZ: Pokračovat k platbě

[ctx: block title]
en: Product
cs_CZ: Produkt

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
cs_CZ: Průměrné hodnocení produktu (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
cs_CZ: Seznam kategorií produktu

[ctx: block title]
en: Product Collection
cs_CZ: Kolekce produktů

[ctx: block title]
en: Product Description
cs_CZ: Popis produktu

[ctx: block title]
en: Product Details
cs_CZ: Detail produktu

[ctx: block title]
en: Product Filters
cs_CZ: Filtry produktů

[ctx: block title]
en: Product Image
cs_CZ: Obrázek produktu

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
cs_CZ: Galerie obrázků produktu

[ctx: block title]
en: Product Meta
cs_CZ: Meta produktu

[ctx: block title]
en: Product Price
cs_CZ: Cena produktu

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
cs_CZ: Počet produktů (beta)

[ctx: block title]
en: Product Rating
cs_CZ: Hodnocení produktu

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
cs_CZ: Počítadlo hodnocení produktu

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
cs_CZ: Hodnocení produktu hvězdičkami

[ctx: block title]
en: Product Results Count
cs_CZ: Počet výsledků produktu

[ctx: block title]
en: Product Reviews
cs_CZ: Recenze produktu

[ctx: block title]
en: Product SKU
cs_CZ: SKU produktu

[ctx: block title]
en: Product Specifications
cs_CZ: Parametry produktu

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
cs_CZ: Ukazatel skladové dostupnosti

[ctx: block title]
en: Product Summary
cs_CZ: Souhrn informací o produktu

[ctx: block title]
en: Product Tag
cs_CZ: Štítek produktu

[ctx: block title]
en: Product Template
cs_CZ: Šablona produktu

[ctx: block title]
en: Product Title
cs_CZ: Název produktu

[ctx: block title]
en: Product attributes
cs_CZ: Vlastnosti produktu

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
cs_CZ: Viditelnost produktu v katalogu

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
cs_CZ: Ovládací prvek zaškrtávací políčko produktu

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
cs_CZ: Ovládací prvek vlastních polí produktu

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
cs_CZ: Ovládací prvek pro přepínání vlastních polí produktu

[ctx: block title]
en: Product description
cs_CZ: Popis položky

[ctx: block title]
en: Product details section description
cs_CZ: Popis sekce s podrobnostmi o produktu

[ctx: block title]
en: Product downloads
cs_CZ: Stažení produktu

[ctx: block title]
en: Product images
cs_CZ: Obrázky produktu

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
cs_CZ: Počet kusů skladem

[ctx: block title]
en: Product list
cs_CZ: Seznam produktů

[ctx: block title]
en: Product name
cs_CZ: Název produktu

[ctx: block title]
en: Product notice field
cs_CZ: Pole poznámky produktu

[ctx: block title]
en: Product number control
cs_CZ: Ovládací prvek počet produktu

[ctx: block title]
en: Product password
cs_CZ: Heslo produktu

[ctx: block title]
en: Product pricing
cs_CZ: Cenotvorba produktu

[ctx: block title]
en: Product radio control
cs_CZ: Ovládácí prvek přepínače produktu

[ctx: block title]
en: Product regular price
cs_CZ: Běžná cena produktu

[ctx: block title]
en: Product sale price
cs_CZ: Akční cena produktu

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
cs_CZ: Pole pro plánování akční ceny produktu

[ctx: block title]
en: Product section
cs_CZ: Sekce produktu

[ctx: block title]
en: Product section description
cs_CZ: Popis sekce produktu

[ctx: block title]
en: Product select field
cs_CZ: Pole pro výběr produktu

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
cs_CZ: Pole pro třidu dopravy produktu

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
cs_CZ: Pole pro rozměry produktu pro přepravu

[ctx: block title]
en: Product subsection
cs_CZ: Podsekce produktu

[ctx: block title]
en: Product subsection description
cs_CZ: Popis podsekce produktu

[ctx: block title]
en: Product summary
cs_CZ: Souhrn produktu

[ctx: block title]
en: Product tab
cs_CZ: Karta produktu

[ctx: block title]
en: Product text control
cs_CZ: Textové pole produktu

[ctx: block title]
en: Product text field
cs_CZ: Textové pole produktu

[ctx: block title]
en: Product textarea block
cs_CZ: Blokt produktu textové pole

[ctx: block title]
en: Product toggle control
cs_CZ: Ovládání přepínače produktu

[ctx: block title]
en: Product variations items
cs_CZ: Položky variant produktu

[ctx: block title]
en: Product variations options
cs_CZ: Možnosti variant produktu

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
cs_CZ: Produkty podle vlastnosti

[ctx: block title]
en: Products by Category
cs_CZ: Produkty dle kategorie

[ctx: block title]
en: Products by Tag
cs_CZ: Produkty podle štítku určení

[ctx: block title]
en: Rating Filter
cs_CZ: Filtr hodnocení

[ctx: block title]
en: Related Products
cs_CZ: Související produkty

[ctx: block title]
en: Review Author Name
cs_CZ: Jméno autora recenze

[ctx: block title]
en: Review Content
cs_CZ: Obsah recenze

[ctx: block title]
en: Review Date
cs_CZ: Datum recenze

[ctx: block title]
en: Review Rating
cs_CZ: Skóre recenze

[ctx: block title]
en: Reviews Form
cs_CZ: Formulář pro recenze

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
cs_CZ: Další stránka recenzí

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
cs_CZ: Čísla stránek recenzí

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
cs_CZ: Stránkování recenzí

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
cs_CZ: Předchozí stránka recenzí

[ctx: block title]
en: Reviews Template
cs_CZ: Šablona recenzí

[ctx: block title]
en: Reviews Title
cs_CZ: Název recenzí

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
cs_CZ: Hodnocení dle kategorie

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
cs_CZ: Hodnocení dle produktu

[ctx: block title]
en: Shipping
cs_CZ: Doprava

[ctx: block title]
en: Shipping Address
cs_CZ: Doručovací adresa

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
cs_CZ: Sekce dodací adresy

[ctx: block title]
en: Shipping Options
cs_CZ: Možnosti dopravy

[ctx: block title]
en: Status Filter
cs_CZ: Filtr stavu

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
cs_CZ: Prahová hodnota stavu zásob

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
cs_CZ: Drobečková navigace obchodu

[ctx: block title]
en: Store Notices
cs_CZ: Oznámení obchodu

[ctx: block title]
en: Subtotal
cs_CZ: Mezisoučet

[ctx: block title]
en: Taxes
cs_CZ: Daně

[ctx: block title]
en: Taxonomy
cs_CZ: Taxonomie

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
cs_CZ: Filtr taxonomie

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
cs_CZ: Obchodní podmínky

[ctx: block title]
en: Thumbnails
cs_CZ: Miniatury

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
cs_CZ: Nejlépe hodnocené produkty

[ctx: block title]
en: Totals
cs_CZ: Celkem

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
cs_CZ: Popis varianty (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
cs_CZ: Výběr variant (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
cs_CZ: Výběr varianty: Název vlastnosti (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
cs_CZ: Výběr varianty: Možnosti vlastnosti (Beta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
cs_CZ: Výběr varianty: Šablona (Beta)

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
cs_CZ: Stránka WooCommerce

en: brand
cs_CZ: značka

[ctx: breadcrumb]
en: Home
cs_CZ: Domů

[ctx: button label of product search block]
en: Search
cs_CZ: Hledat

en: by %s
cs_CZ: Autor: %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
cs_CZ: cURL je instalováno, ale nelze načíst verzi.

en: cURL version
cs_CZ: cURL verze

en: cURL version.
cs_CZ: cURL verze.

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
cs_CZ: Fakturační %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
cs_CZ: Doručovací %s

[ctx: column name]
en: Review
cs_CZ: Hodnocení

[ctx: column name]
en: Submitted on
cs_CZ: Odesláno v

[ctx: column_name]
en: Notification
cs_CZ: Oznámení

[ctx: column_name]
en: Product
cs_CZ: Produkt

[ctx: column_name]
en: Signed Up
cs_CZ: Přihlášeno

[ctx: column_name]
en: User/Email
cs_CZ: Uživatelské jméno/E-mail

en: customer orders
cs_CZ: objednávky zákazníků

[ctx: database error]
en: unknown
cs_CZ: neznámý

en: days
cs_CZ: dní

[ctx: default-slug]
en: product
cs_CZ: produkt

[ctx: default-slug]
en: shop
cs_CZ: obchod

en: discounted shipping labels
cs_CZ: zlevněné přepravní štítky

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
cs_CZ: např. Pro těžší předměty s dražším poštovným

en: e.g. Free shipping
cs_CZ: např. Doprava zdarma

en: e.g. Heavy
cs_CZ: např. Těžké

en: e.g. Local pickup
cs_CZ: např. Místní vyzvednutí

en: e.g. Standard national
cs_CZ: např. Standardní národní

en: e.g. heavy-packages
cs_CZ: např. těžké-balíčky

en: e.g. length or weight
cs_CZ: např. délka nebo hmotnost

en: eCheck ending in %1$s
cs_CZ: eŠek končící na %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
cs_CZ: fakturace

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
cs_CZ: doprava

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
cs_CZ: Načítaní selhalo

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
cs_CZ: Načítám další výsledky&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
cs_CZ: Žádné výsledky

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
cs_CZ: Prosím smažte %qty% znaků

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
cs_CZ: Prosím smažte 1 znak

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
cs_CZ: Prosím vložte %qty% nebo více znaků

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
cs_CZ: Prosím vložte 1 nebo více znaků

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
cs_CZ: Hledám&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
cs_CZ: Můžete vybrat pouze %qty% položek

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
cs_CZ: Můžete vybrat pouze 1 položku

en: five star
cs_CZ: pět hvěždiček

en: for %s
cs_CZ: pro %s

en: guest orders
cs_CZ: objednávky neregistrovaných zákazníků

[ctx: hash before order number]
en: #
cs_CZ: č.

[ctx: held stock note]
en: - %1$s &times; %2$d
cs_CZ: – %1$s × %2$d

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
cs_CZ[0]: - ...a %d další položka.
cs_CZ[1]: - ... a %d další položky.
cs_CZ[2]: - ... a %d dalších položek.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
cs_CZ: Zásoby v délce %1$s minut byly použity na: %2$s

en: in
cs_CZ: palce

en: l jS \o\f F Y, h:ia
cs_CZ: l j. F Y, G:i

[ctx: min_price]
en: From:
cs_CZ: Od:

en: new users
cs_CZ: nový uživatelé

[ctx: notice action]
en: Manage notifications
cs_CZ: Spravovat oznámení

[ctx: notice action]
en: Resend verification
cs_CZ: Poslat znovu ověření

[ctx: notifications_status]
en: %s notification deleted. | %s notifications deleted.
cs_CZ[0]: %s oznámení smazáno.
cs_CZ[1]: %s oznámení smazána.
cs_CZ[2]: %s oznámení smazáno.

[ctx: notifications_status]
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
cs_CZ[0]: %s oznámení aktualizováno.
cs_CZ[1]: %s oznámení aktualizována.
cs_CZ[2]: %s oznámení aktualizováno.

[ctx: notifications_status]
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Aktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Aktivní <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Aktivní <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Vše <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Vše <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Vše <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Zrušeno <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Zrušeno <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Zrušeno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Čeká na schválení <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Čeká na schválení <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Čeká na schválení <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Sent <span class="count">(%s)</span> | Sent <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Odesláno <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Odesláno <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Odesláno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: number of pages]
en: of
cs_CZ: z

en: of
cs_CZ: z

en: optional
cs_CZ: volitelný

en: orders | orders
cs_CZ[0]: objednávka
cs_CZ[1]: objednávky
cs_CZ[2]: objednávek

en: oz
cs_CZ: unce

en: payment setup
cs_CZ: nastavení platby

en: payment setup and automated taxes
cs_CZ: nastavení platby a daňových sazeb

en: payment setup and discounted shipping labels
cs_CZ: nastavení platby a zlevněné přepravní štítky

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
cs_CZ: nastavení plateb, automatické daně a zlevněné přepravní štítky

[ctx: placeholder]
en: Buy product
cs_CZ: Koupit produkt

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
cs_CZ: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
cs_CZ: Pro&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
cs_CZ: Vyhledat produkty...

[ctx: post]
en: Failed
cs_CZ: Selhalo

[ctx: post]
en: In-Progress
cs_CZ: Probíhá

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Vše <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Všechny <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Všech <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
cs_CZ: stránka se zásadami ochrany osobních údajů

en: privacy policy
cs_CZ: ochrana osobních údajů

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Vše <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Vše <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Vše <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Schváleno <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Schváleno <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Schváleno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Čeká na schválení <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Čeká na schválení <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Čeká na schválení <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Koš <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Koš <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Koš <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
cs_CZ: parametr product_includes musí specifikovat přesně jeden produkt při segmentaci podle variace.

en: required
cs_CZ: vyžadováno

[ctx: review]
en: Mark as spam
cs_CZ: Označit jako spam

[ctx: review]
en: Not Spam
cs_CZ: Není spam

[ctx: review]
en: Not spam
cs_CZ: Není spam

[ctx: review type]
en: Type
cs_CZ: Typ

en: reviewed by %s
cs_CZ: napsal(a) %s

en: scheduled action
cs_CZ: naplánovaná akce

en: scheduled actions
cs_CZ: naplánované akce

en: shipping address
cs_CZ: doručovací adresa

[ctx: shipping country prefix]
en: to
cs_CZ: do

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
cs_CZ: do

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
cs_CZ: Zásilka %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
cs_CZ: Objednávka

[ctx: slug]
en: brand
cs_CZ: znacka

[ctx: slug]
en: product
cs_CZ: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
cs_CZ: kategorie-produktu

[ctx: slug]
en: product-tag
cs_CZ: stitek-produktu

[ctx: slug]
en: uncategorized
cs_CZ: nezarazene

[ctx: status labels]
en: All
cs_CZ: Vše

[ctx: status labels]
en: Past-due
cs_CZ: Po splatnosti

[ctx: stock notification status]
en: Active
cs_CZ: Aktivní

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
cs_CZ: Zrušeno

[ctx: stock notification status]
en: Pending
cs_CZ: Čekající

[ctx: stock notification status]
en: Sent
cs_CZ: Odeslat

[ctx: submit button]
en: Search
cs_CZ: Hledat

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
cs_CZ: %s přidáno

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
cs_CZ: %s smazáno

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
cs_CZ: %s nebyly přidány

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
cs_CZ: %s – neaktualizováno

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
cs_CZ: %s – aktualizováno

en: terms and conditions
cs_CZ: obchodní podmínky

en: the
cs_CZ: ten

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
cs_CZ: neočekávané vypnutí: PHP Závažná chyba %1$s v %2$s na řádku %3$s

en: unknown
cs_CZ: neznámá

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
en: click here
cs_CZ: klikněte zde

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
en: click here
cs_CZ: klikněte zde

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
cs_CZ[0]: Uživatel č. %1$s %2$s vytvořil %3$d webhook WooCommerce.
cs_CZ[1]: Uživatel č. %1$s %2$s vytvořil %3$d webhooky WooCommerce.
cs_CZ[2]: Uživatel č. %1$s %2$s vytvořil %3$d webhooků WooCommerce.

[ctx: verb]
en: Trash
cs_CZ: Koš

en: verified owner
cs_CZ: ověřený vlastník

en: via %s
cs_CZ: prostřednictvím %s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
cs_CZ[0]: Zobrazen %1$d. &ndash; %2$d. z %3$d výsledku
cs_CZ[1]: Zobrazeny %1$d. &ndash; %2$d. z %3$d výsledků
cs_CZ[2]: Zobrazeno %1$d. &ndash; %2$d. z %3$d výsledků

en: yd
cs_CZ: yard

en: Åland Islands
cs_CZ: Ålandské ostrovy

en: Çanakkale
cs_CZ: Canakkale

en: Çankırı
cs_CZ: Cankiri

en: Çorum
cs_CZ: Corum

en: Ñeembucú
cs_CZ: Neembucú

en: İstanbul
cs_CZ: Istanbul

en: İzmir
cs_CZ: Izmir

en: İçel
cs_CZ: Icel

en: Şanlıurfa
cs_CZ: Sanliurfa

en: Şırnak
cs_CZ: Sirnak

en: Šibenik-Knin County
cs_CZ: Šibenicko-kninská župa

en: Șoldănești
cs_CZ: Soldanesti

en: — No Change —
cs_CZ: — Beze změny —

en: — No change —
cs_CZ: — Beze změny —

en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
cs_CZ: ℹ️ WooCommerce nainstaloval a aktivoval <a href="%1$s">plugin Legacy REST API</a> , protože tento web má <a href="%2$s">povoleno Legacy REST API</a> nebo má <a href="%3$s">definované starší webhooky</a> . <a href="%4$s">Více informací</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
cs_CZ: ℹ️️ Rozšíření WooCommerce Legacy REST API je nainstalováno a aktivní.

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
cs_CZ: ⚠ detekován 1 nekompatibilní plugin (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
cs_CZ: ⚠ Byly zjištěny 2 nekompatibilní pluginy (%1$s a %2$s).

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
cs_CZ: ⚠ <b>Na této stránce je nainstalován a aktivní <a target="_blank" href="%s">plugin Legacy REST API</a> .</b> Mějte prosím na paměti, že WooCommerce Legacy REST API <b>není</b> kompatibilní s HPOS.

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
cs_CZ: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">Legacy REST API</a> je na tomto webu aktivní.</b> Mějte prosím na paměti, že WooCommerce Legacy REST API <b>není</b> kompatibilní s HPOS.

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
cs_CZ[0]: ⚠ Byly zjištěny nekompatibilní pluginy (%1$s, %2$s a ještě %3$d další).
cs_CZ[1]: ⚠ Byly zjištěny nekompatibilní pluginy (%1$s, %2$s a ještě %3$d další).
cs_CZ[2]: ⚠ Byly zjištěny nekompatibilní pluginy (%1$s, %2$s a ještě %3$d dalších).

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
cs_CZ: ⚠ Tento plugin není kompatibilní s povolenou funkcí WooCommerce '%s', neměl by být aktivován.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
cs_CZ: ⚠ Tento plugin není kompatibilní s povolenými funkcemi WooCommerce '%1$s' a '%2$s', neměl by být aktivován.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
cs_CZ: ⚠ Tento plugin není kompatibilní s povolenými funkcemi WooCommerce '%1$s', '%2$s' a %3$d dalšími, neměl by být aktivován.

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
cs_CZ: Pokud chcete použít vzdálené protokolování, musí být povoleno sledování použití.

en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
cs_CZ: ⚠️ Najednou lze vyhledávat pouze soubory %s. Zkuste před vyhledáváním filtrovat seznam souborů.

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
cs_CZ: ⚠️ Rozhraní WooCommerce Legacy REST API bylo přesunuto do <a target=”_blank” href="%1$s">vyhrazeného rozšíření</a> . <b><a target=”_blank” href="%2$s">Další informace o této změně</a></b>

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
cs_CZ: ⚠️ Rozhraní WooCommerce Legacy REST API bylo odstraněno z WooCommerce, což způsobí, že <a href="%1$s">webhooky na tomto webu, které jsou nakonfigurovány tak, aby používaly Legacy REST API,</a> přestanou fungovat. <a target="_blank" href="%2$s">K dispozici je samostatné rozšíření WooCommerce,</a> které těmto webhookům umožňuje používat Legacy REST API bez přerušení. Tyto webhooky můžete také upravit tak, aby místo nich použily aktuální verzi REST API pro generování užitečného zatížení. <b><a target="_blank" href="%3$s">Další informace o této změně.</a></b>

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
cs_CZ: ⚠️ Připojení k systému souborů nelze inicializovat.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
cs_CZ: ⚠️ Systém souborů není nakonfigurován pro přímé zápisy. To by mohlo způsobit problémy loggeru.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
cs_CZ: ⚠️ Tento adresář se nezdá být zapisovatelný.

en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
cs_CZ: ⚠️ WooCommerce se pokusil nainstalovat <a href="%1$s">plugin Legacy REST API,</a> protože tento web má <a href="%2$s">povoleno Legacy REST API</a> nebo má <a href="%3$s">definované starší webhooky</a> , ale instalace se nezdařila (viz podrobnosti o chybě v <a href="%4$s">protokolech WooCommerce</a> ). Nainstalujte a aktivujte plugin ručně. <a href="%5$s">Více informací</a>

en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
cs_CZ: ⚠️ WooCommerce nainstaloval <a href="%1$s">plugin Legacy REST API</a> , protože tento web má <a href="%2$s">povoleno Legacy REST API</a> nebo má <a href="%3$s">definované starší webhooky</a> , ale nepodařilo se jej aktivovat (viz podrobnosti o chybě v <a href="%4$s">protokolech WooCommerce</a> ). Přejděte prosím na <a href="%5$s">stránku pluginů</a> a aktivujte jej ručně. <a href="%6$s">Více informací</a>

en: ✅ Ready
cs_CZ: ✅ Připraveno

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
cs_CZ: 🎉 Gratulujeme k přidání prvního produktu!
