Plugins - WooCommerce Stripe Payment Gateway - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (227 entries)

en: %1$s - Order %2$s
cs_CZ: %1$s - Objednávka %2$s

en: %1$s is enabled - it requires store currency to be set to %2$s
cs_CZ: %1$s je povoleno – vyžaduje, aby byla měna obchodu nastavena na %2$s

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#alipay" target="_blank">Payment Method Guide</a>
cs_CZ: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#alipay" target="_blank">Průvodce platebními metodami</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#bancontact" target="_blank">Payment Method Guide</a>
cs_CZ: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#bancontact" target="_blank">Průvodce platebními metodami</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#giropay" target="_blank">Payment Method Guide</a>
cs_CZ: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#giropay" target="_blank">Průvodce platebními metodami</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#ideal" target="_blank">Payment Method Guide</a>
cs_CZ: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#ideal" target="_blank">Průvodce platebními metodami</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sepa-direct-debit" target="_blank">Payment Method Guide</a>
cs_CZ: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sepa-direct-debit" target="_blank">Průvodce platebními metodami</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sofort" target="_blank">Payment Method Guide</a>
cs_CZ: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sofort" target="_blank">Průvodce platebními metodami</a>

en: A "Stripe Customer ID" value is required.
cs_CZ: Je vyžadována hodnota "Stripe id zákazníka".

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
cs_CZ: Akce selhala. Obnovte prosím stránku a zkuste to znovu.

en: Add Payment
cs_CZ: Přidat platbu

en: Almost there!
    
    Your order has already been created, the only thing that still needs to be done is for you to authorize the payment with your bank.
cs_CZ: Už je skoro hotovo!
    
    Vaše objednávka již byla vytvořena. Jediná věc, kterou musíte ještě udělat, je autorizovat platbu ve své bance.

en: An error occurred while processing the card.
cs_CZ: Při zpracování karty došlo k chybě.

en: Attempting to update a Stripe customer without a customer ID.
cs_CZ: Pokus o aktualizaci Stripe zákazníka bez zákaznického ID.

en: Authorize the payment &raquo;
cs_CZ: Autorizujte platbu &amp;

en: Authorize the payment now &raquo;
cs_CZ: Autorizujte platbu nyní &raquo;

en: Automatic renewal payment failed due to authentication required
cs_CZ: Automatická platba za obnovení se nezdařila z důvodu vyžadování ověření

en: Awaiting Multibanco payment
cs_CZ: Čeká na platbu Multibanco

en: Billing First Name and Last Name are required.
cs_CZ: Fakturační jméno a příjmení je vyžadováno.

en: Button Height
cs_CZ: Výška tlačítka

en: Button Theme
cs_CZ: Motiv tlačítka

en: Button Type
cs_CZ: Typ tlačítka

en: Buy
cs_CZ: Koupit

en: Buy now
cs_CZ: Koupit nyní

en: By providing your IBAN and confirming this payment, you are authorizing %s and Stripe, our payment service provider, to send instructions to your bank to debit your account and your bank to debit your account in accordance with those instructions. You are entitled to a refund from your bank under the terms and conditions of your agreement with your bank. A refund must be claimed within 8 weeks starting from the date on which your account was debited.
cs_CZ: Poskytnutím IBANu a potvrzením této platby zmocňujete společnost %s a Stripe, našeho poskytovatele platebních služeb, k odeslání pokynů vaší bance k odepsání částky z vašeho účtu. Máte nárok na vrácení peněz od vaší banky v souladu s podmínkami vaší smlouvy s vaší bankou. Refundace musí být požadována do 8 týdnů ode dne, kdy byla odečtena částka z vašeho účtu.

en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. %1$sLearn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy%2$s.
cs_CZ: Pomocí tohoto rozšíření můžete ukládat osobní údaje nebo sdílet data s externí službou. %1$sPřečtěte si další informace o tom, jak to funguje, včetně toho, co můžete chtít zahrnout do svých zásad ochrany osobních údajů%2$s.

en: CSRF verification failed.
cs_CZ: Ověření CSRF se nezdařilo.

en: Capture
cs_CZ: Zachytit

en: Capture charge immediately
cs_CZ: Zachytit platbu okamžitě

en: Card Code (CVC)
cs_CZ: Bezpečnostní kód (CVC)

en: Card Number
cs_CZ: Číslo karty

en: Cheatin&#8217; huh?
cs_CZ: Nepodvádíte náhodou?

en: Choose the style you want to show for your credit card form. When unchecked, the credit card form will display separate credit card number field, expiry date field and cvc field.
cs_CZ: Vyberte styl, který chcete použít pro formulář platební karty. Není-li zaškrtnuto, zobrazí se ve formuláři platební karty samostatné pole čísla platební karty, pole data vypršení platnosti a pole CVC.

en: Credit / Debit Card
cs_CZ: Kreditní / Debetní karta

en: Credit Card (Stripe)
cs_CZ: Kreditní karta (Stripe)

en: Credit or debit card
cs_CZ: Kreditní nebo debetní karta

en: Customer Data
cs_CZ: Údaje o zákaznících

en: Customer Geography: France, Germany, Spain, Belgium, Netherlands, Luxembourg, Italy, Portugal, Austria, Ireland
cs_CZ: Příslušná země plátce: Francie, Německo, Španělsko, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Itálie, Portugalsko, Rakousko, Irsko

en: Customer not found
cs_CZ: Zákazník nebyl nalezen

en: Dark
cs_CZ: Tmavé

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Discount
cs_CZ: Sleva

en: Docs
cs_CZ: Dokumenty

en: Donate
cs_CZ: Přispět

en: Empty cart
cs_CZ: Prázdný košík

en: Enable Payment via Saved Cards
cs_CZ: Povolte platbu prostřednictvím uložených karet

en: Enable Stripe
cs_CZ: Povolit Stripe

en: Enable Stripe Alipay
cs_CZ: Povolit Stripe Alipay

en: Enable Stripe Bancontact
cs_CZ: Povolit Stripe Bancontact

en: Enable Stripe EPS
cs_CZ: Povolit Stripe EPS

en: Enable Stripe Multibanco
cs_CZ: Povolit Stripe Multibanco

en: Enable Stripe P24
cs_CZ: Povolit Stripe P24

en: Enable Stripe SEPA Direct Debit
cs_CZ: Povolit Stripe inkaso

en: Enable Stripe giropay
cs_CZ: Povolit Stripe Giropay

en: Enable Stripe iDEAL
cs_CZ: Povolit Stripe iDeal

en: Enable Test Mode
cs_CZ: Povolit testovací mód

en: Enable this email notification
cs_CZ: Povolit e-mailovou notifikaci

en: Enable/Disable
cs_CZ: Povolit/Zakázat

en: Enter the height you would like the button to be in pixels. Width will always be 100%.
cs_CZ: Zadejte požadovanou výšku tlačítka v pixelech. Šířka bude vždy 100%.

en: Expiry Date
cs_CZ: Datum expirace

en: Failed Subscription Renewal SCA Authentication
cs_CZ: Neúspěšné ověřování s ověřováním s ověřováním s ověřováním s ověřováním s ověřováním s ověřováním

en: Get your webhook signing secret from the webhooks section in your stripe account.
cs_CZ: Získejte Webhook klíč v sekci Webhooks ve Vašem Stripe účtu.

en: If enabled, users will be able to pay using Apple Pay or Chrome Payment Request if supported by the browser.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, budou uživatelé moci platit pomocí služby Apple Pay nebo Chrome Payment Request, pokud ji prohlížeč podporuje.

en: If enabled, users will be able to pay with a saved card during checkout. Card details are saved on Stripe servers, not on your store.
cs_CZ: Pokud je tato možnost povolena, budou uživatelé moci během placení použít uloženou kartou. Podrobnosti o kartě jsou uloženy na serverech Stripe, nikoli ve vašem obchodě.

en: If your billing address has been changed for saved payment methods, be sure to remove any %1$ssaved payment methods%2$s on file and re-add them.
cs_CZ: Pokud byla vaše fakturační adresa změněna pro uložené způsoby platby, nezapomeňte odebrat všechny %1$suložené platební metody %2$s, které jsou uloženy, a znovu je přidat.

[ctx: In admin renewal failed email]
en: The automatic recurring payment for order %1$s from %2$s has failed. The customer was sent an email requesting authentication of payment. If the customer does not authenticate the payment, they will be requested by email again %3$s.
cs_CZ: Automatická opakovaná platba pro objednávku %1$s od %2$s selhala. Zákazníkovi byl zaslán e-mail s žádostí o ověření platby. Pokud zákazník platbu neověří, bude znovu vyžádán e-mailem %3$s.

[ctx: In failed SCA authentication for a pre-order.]
en: Your pre-order is now available, but payment cannot be completed automatically. %1$s
cs_CZ: Vaše předobjednávka je nyní k dispozici, ale platbu nelze dokončit automaticky. %1$s

[ctx: In failed renewal authentication email]
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please login and authorize the renewal from your account page: %2$s
cs_CZ: Automatická platba pro obnovení předplatného pomocí %1$s selhala. Chcete-li předplatné znovu aktivovat, přihlaste se a autorizujte obnovení na stránce svého účtu: %2$s

en: Inline Credit Card Form
cs_CZ: Inline formulář platební karty

en: Invalid customer ID. A valid "Stripe Customer ID" must begin with "cus_".
cs_CZ: Neplatné ID zákazníka. Platné "Stripe ID zákazníka" musí začínat "cus_".

en: Invalid email address, please correct and try again.
cs_CZ: Neplatná e-mailová adresa, opravte ji a zkuste to znovu.

en: Invalid payment method. Please input a new card number.
cs_CZ: Neplatný způsob platby. Zadejte nové číslo karty.

en: Light
cs_CZ: Světlé

en: Light-Outline
cs_CZ: Světlé s rámečkem

en: Log debug messages
cs_CZ: Zprávy ladění

en: Logging
cs_CZ: Ladění

en: Mandate Information.
cs_CZ: Informace o mandátu.

en: Missing order ID for payment confirmation
cs_CZ: Chybí ID objednávky pro potvrzení platby

en: Must be activated from your Stripe Dashboard Settings <a href="https://dashboard.stripe.com/account/payments/settings" target="_blank">here</a>
cs_CZ: Musí být aktivován z nastavení Stripe Dashboard <a href="https://dashboard.stripe.com/account/payments/settings" target="_blank">zde</a>

en: Name: %1$s %2$s, Guest
cs_CZ: Jméno: %1$s %2$s, host

en: Name: %1$s %2$s, Username: %3$s
cs_CZ: Jméno: %1$s %2$s, Uživatelské jméno: %3$s

en: OR
cs_CZ: NEBO

en: Order ID %d contains an active Subscription. Personal data retained. (Stripe)
cs_CZ: ID objednávky %d obsahuje aktivní předplatné. Osobní údaje uchovány. (Stripe)

en: Order ID %d is less than set retention days. Personal data retained. (Stripe)
cs_CZ: ID objednávky %d je kratší než nastavené dny uchovávání. Osobní údaje uchovány. (Stripe)

en: Orders
cs_CZ: Objednávky

en: Pay with your credit card via Stripe.
cs_CZ: Plaťte kreditní nebo debetní kartou přes Stripe.

en: Payment Authentication Requested Email
cs_CZ: E-mail s žádostí o ověření platby

en: Payment Intent not found for order #%s
cs_CZ: Záměr platby nebyl nalezen pro objednávku #%s

en: Payment Request Button Height
cs_CZ: Výška tlačítka požadavku na platbu

en: Payment Request Button Theme
cs_CZ: Motiv tlačítka požadavku na platbu

en: Payment Request Button Type
cs_CZ: Typ tlačítka požadavku na platbu

en: Payment Request Buttons
cs_CZ: Tlačítka požadavku na platbu

en: Payment authentication requested emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment fails because the transaction requires an SCA verification, the customer is requested to authenticate the payment, and a retry rule has been applied to notify the customer again within a certain time period.
cs_CZ: E-maily požadované ověřením platby jsou odeslány vybraným příjemcům, pokud se pokus o automatické zpracování platby za obnovení předplatného nezdaří, protože transakce vyžaduje ověření sca, zákazník je požádán o ověření platby a bylo použito pravidlo opakování, které zákazníka v určitém časovém období znovu upozorní.

en: Payment authorization for the renewal order was unsuccessful, please try again.
cs_CZ: Autorizace objednávky pro její obnovení byla neúspěšná, zkuste to znovu.

en: Payment authorization needed for pre-order {order_number}
cs_CZ: Autorizace platby potřebná pro předběžnou objednávku {order_number}

en: Payment authorization needed for renewal of order {order_number}
cs_CZ: Autorizace platby potřebná pro obnovení objednávky {order_number}

en: Payment authorization needed for renewal of {site_title} order {order_number}
cs_CZ: Autorizace platby potřebná pro obnovení objednávky {site_title} {order_number}

en: Payment processing failed. Please retry.
cs_CZ: Zpracování platby se nezdařilo. Zkuste to znovu.

en: Payment verification error: %s
cs_CZ: Chyba ověření platby: %s

en: Pending
cs_CZ: Čekající

en: Place the payment gateway in test mode using test API keys.
cs_CZ: Přepněte platební bránu do testovacího režimu pomocí testovacích API klíčů.

en: Please accept the terms and conditions first
cs_CZ: Nejdříve přijměte smluvní podmínky

en: Please enter your IBAN account name.
cs_CZ: Zadejte název účtu IBAN.

en: Please enter your IBAN account number.
cs_CZ: Zadejte své číslo účtu IBAN.

en: Please fill in required checkout fields first
cs_CZ: Nejprve vyplňte požadovaná pole pro pokladnu

en: Pre-order Payment Action Needed
cs_CZ: Nutná akce platby před objednávkou

en: Product with the ID (%1$s) cannot be found.
cs_CZ: Produkt s ID %1$s) nebyl nalezen.

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s - %3$s
cs_CZ: Vráceno %1$s - ID refundace: %2$s - %3$s

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s - Reason: %3$s
cs_CZ: Vráceno %1$s - ID Vratky: %2$s - Důvod: %3$s

en: Refunded via Stripe Dashboard
cs_CZ: Vráceno prostřednictvím Stripe Dashboard

en: Retain Stripe Data
cs_CZ: Zachovat Stripe data

en: Retains any Stripe data such as Stripe customer ID, source ID.
cs_CZ: Zachová všechna data Stripe, například ID zákazníka, ID zdroje.

en: SEPA Direct Debit
cs_CZ: Sepa inkaso

en: SEPA IBAN ending in %s
cs_CZ: SEPA IBAN končí v %s

en: Save debug messages to the WooCommerce System Status log.
cs_CZ: Uložte zprávy ladění do protokolu stavu systému WooCommerce.

en: Save payment information to my account for future purchases.
cs_CZ: Uložit informace o platební kartě v mém účtu pro budoucí nákupy.

en: Saved Cards
cs_CZ: Uložené karty

en: Select the button theme you would like to show.
cs_CZ: Vyberte motiv tlačítka, který chcete zobrazit.

en: Select the button type you would like to show.
cs_CZ: Vyberte typ tlačítka, který chcete zobrazit.

en: Sent to a customer when a renewal fails because the transaction requires an SCA verification. The email contains renewal order information and payment links.
cs_CZ: Odesláno zákazníkovi v případě, že se obnovení nezdaří, protože transakce vyžaduje ověření sca. E-mail obsahuje informace o objednávce obnovení a odkazy na platby.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Shipping
cs_CZ: Doprava

en: Sorry, the minimum allowed order total is %1$s to use this payment method.
cs_CZ: Je nám líto, ale pro použití tohoto způsobu platby je minimální povolená útrata %1$s.

en: Sorry, we are unable to process your payment at this time. Please retry later.
cs_CZ: Litujeme, v tuto chvíli nemůžeme vaši platbu zpracovat. Zkuste to prosím později.

en: Sorry, we're not accepting prepaid cards at this time.
cs_CZ: Litujeme, v tuto chvíli nepřijímáme předplacené karty.

en: Sorry, we're not accepting prepaid cards at this time. Your credit card has not been charged. Please try with alternative payment method.
cs_CZ: Litujeme, v tuto chvíli nepřijímáme předplacené karty. Vaše kreditní karta nebyla naúčtována. Vyzkoušejte alternativní způsob platby.

en: Statement Descriptor
cs_CZ: Deskriptor výkazů

en: Statement descriptors are limited to 22 characters, cannot use the special characters >, <, ", \, ', *, /, (, ), {, }, and must not consist solely of numbers. This will appear on your customer's statement in capital letters.
cs_CZ: Deskriptory výkazu jsou omezeny na 22 znaků, nemohou používat speciální znaky >, <, ", \, ', *, /, (, ), {, }, a nesmí se skládat pouze z čísel. Deskriptor se objeví na výpisu zákazníka velkými písmeny.

en: Stripe Fee:
cs_CZ: Poplatek Stripe:

en: Stripe Payout:
cs_CZ: Vyplaceno Stripe:

en: Stripe SCA authentication failed.
cs_CZ: SCA ověření Stripe selhalo.

en: Stripe SCA authentication failed. Reason: %s
cs_CZ: SCA ověření Stripe selhalo. Důvod: %s

en: Stripe SEPA Direct Debit
cs_CZ: Stripe SEPA inkaso

en: Stripe Subscription Data Erased.
cs_CZ: Data ze Stripe o předplatném smazána.

en: Stripe Transaction Failed (%s)
cs_CZ: Stripe Transakce selhala (%s)

en: Stripe User Data Erased.
cs_CZ: Uživatelská data ze Stripe smazány.

en: Stripe charge awaiting authentication by user: %s.
cs_CZ: Stripe platba čekající na ověření uživatelem: %s.

en: Stripe charge awaiting payment: %s.
cs_CZ: Stripe čekající na platbu: %s.

en: Stripe charge complete (Charge ID: %s)
cs_CZ: Stripe platba dokončena (ID poplatku: %s)

en: Stripe customer id
cs_CZ: Stripe ID zákazníka

en: Stripe giropay
cs_CZ: Stripe Giropay

en: Stripe is almost ready. To get started, %1$sset your Stripe account keys%2$s.
cs_CZ: Stripe je téměř připraven. Chcete-li začít, %1$snastavte klíče účtu Stripe%2$s.

en: Stripe is enabled, but a SSL certificate is not detected. Your checkout may not be secure! Please ensure your server has a valid %1$sSSL certificate%2$s.
cs_CZ: Stripe je povolen, ale certifikát SSL nebyl rozpoznán. Vaše pokladna nemusí být bezpečná! Zkontrolujte, zda má server platný %1$scertifikát SSL%2$s.

en: Stripe is in live mode however your live keys may not be valid. Live keys start with pk_live and sk_live or rk_live. Please go to your settings and, %1$sset your Stripe account keys%2$s.
cs_CZ: Stripe je v živém režimu, testovací klíče však nemusí být platné. Živé klíče začínají pk_live a sk_live nebo rk_live. Přejděte do nastavení a %1$snastavte klíče účtu Stripe%2$s.

en: Stripe is in test mode however your test keys may not be valid. Test keys start with pk_test and sk_test or rk_test. Please go to your settings and, %1$sset your Stripe account keys%2$s.
cs_CZ: Stripe je v testovacím režimu, testovací klíče však nemusí být platné. Testovací klíče začínají pk_test a sk_test nebo rk_test. Přejděte do nastavení a  %1$snastavte klíče účtu Stripe%2$s.

en: Stripe payment failed: %s
cs_CZ: Platba přes Stripe se nezdařila: %s

en: Stripe payment id
cs_CZ: Stripe ID platby

en: Stripe personal data erased.
cs_CZ: Osobní data ze Stripe byly smazány.

en: Stripe requires WooCommerce to be installed and active. You can download %s here.
cs_CZ: Stripe vyžaduje, aby byl WooCommerce nainstalován a aktivní. Zde si můžete stáhnout %s.

en: Subscriptions
cs_CZ: Odběry

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use IBAN number DE89370400440532013000.
cs_CZ: TESTOVACÍ REŽIM POVOLEN. V testovacím režimu můžete použít číslo IBAN DE89370400440532013000.

en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use the card number 4242424242424242 with any CVC and a valid expiration date or check the <a href="%s" target="_blank">Testing Stripe documentation</a> for more card numbers.
cs_CZ: TESTOVACÍ REŽIM POVOLEN. V testovacím režimu můžete použít číslo karty 42424242424242424242 s libovolným CVC a platným datem vypršení platnosti nebo zkontrolovat <a href="%s" target="_blank">dokumentaci k testování stripe</a> pro další čísla karet.

en: Take credit card payments on your store using Stripe.
cs_CZ: Přijímejte platby kreditní kartou ve svém obchodě pomocí služby Stripe.

en: Tax
cs_CZ: DPH

en: Test Webhook Secret
cs_CZ: Testovací Webhook tajný klíč

en: Test mode
cs_CZ: Testovací mód

en: Thanks for shopping with us.
cs_CZ: Děkujeme za nákup.

en: The billing country is not accepted by Sofort. Please try another country.
cs_CZ: Fakturační země nepřijímá SOFORT. Zkuste prosím jinou zemi.

en: The card has expired.
cs_CZ: Platnost karty vypršela.

en: The card number is incomplete.
cs_CZ: Číslo karty není zadáno kompletně.

en: The card number is incorrect.
cs_CZ: Číslo karty je neplatné.

en: The card number is not a valid credit card number.
cs_CZ: Číslo karty není platné číslo kreditní karty.

en: The card was declined.
cs_CZ: Karta byla odmítnuta.

en: The card's expiration date is incomplete.
cs_CZ: Datum vypršení karty není zadáno kompletně.

en: The card's expiration month is invalid.
cs_CZ: Měsíc vypršení platnosti karty je neplatný.

en: The card's expiration year is in the past
cs_CZ: Rok vypršení platnosti karty je v minulosti

en: The card's expiration year is invalid.
cs_CZ: Rok vypršení platnosti karty je neplatný.

en: The card's security code is incomplete.
cs_CZ: Bezpečnostní kód (CVC) karty není zadán kompletně.

en: The card's security code is incorrect.
cs_CZ: Bezpečnostní kód karty (CVC) je nesprávný.

en: The card's security code is invalid.
cs_CZ: Bezpečnostní kód (CVC) karty je neplatný.

en: The card's zip code failed validation.
cs_CZ: Ověřování PSČ karty se nezdařilo.

en: The opened review for this order is now closed. Reason: (%s)
cs_CZ: Otevřená kontrola pro tuto objednávku je nyní uzavřena. Důvod: (%s)

en: The public and/or secret keys for the Stripe gateway have been changed. This might cause errors for existing customers and saved payment methods. %1$sClick here to learn more%2$s.
cs_CZ: Veřejné a/nebo tajné klíče pro bránu Stripe byly změněny. To může způsobit chyby pro stávající zákazníky a uložené platební metody. %1$sKliknutím zde se dozvíte více%2$s.

en: The renewal order is as follows:
cs_CZ: Pořadí obnovení je takovéto:

en: There is no card on a customer that is being charged.
cs_CZ: Zákazník nemá přiřazenou žádnou kartu pro zaúčtování platby.

en: There was a problem adding the payment method.
cs_CZ: Při přidávání platební metody došlo k potížím.

en: There was a problem connecting to the Stripe API endpoint.
cs_CZ: Při připojování k koncovému bodu Stripe API došlo k potížím.

en: This card is no longer available and has been removed.
cs_CZ: Tato karta již není k dispozici a byla odebrána.

en: This charge was partially captured via Stripe Dashboard in the amount of: %s
cs_CZ: Tento poplatek byl částečně zachycen prostřednictvím Stripe Dashboard ve výši: %s

en: This controls the description which the user sees during checkout.
cs_CZ: Tohle kontroluje popis, který vidí uživatelé během nákupu v pokladně.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
cs_CZ: Toto ovládá název, který uživatel vidí při placení.

en: This is an order notification sent to the customer once a pre-order is complete, but additional payment steps are required.
cs_CZ: Toto je oznámení objednávky zaslané zákazníkovi po dokončení předobjednávky, ale jsou vyžadovány další kroky platby.

en: This payment failed to clear.
cs_CZ: Tato platba se nezdařila.

en: This payment was cancelled.
cs_CZ: Tato platba byla zrušena.

en: This represents the fee Stripe collects for the transaction.
cs_CZ: Toto představuje poplatek, který Stripe shromažďuje za transakci.

en: This represents the net total that will be credited to your Stripe bank account. This may be in the currency that is set in your Stripe account.
cs_CZ: Představuje čistý součet, který bude připsán na váš bankovní účet Stripe. Může to být v měně nastavené ve vašem účtu Stripe.

en: This transaction requires authentication.
cs_CZ: Tato transakce vyžaduje ověření.

en: Title
cs_CZ: Název

en: Unable to add payment source.
cs_CZ: Nelze přidat zdroj plateb.

en: Unable to capture charge! %s
cs_CZ: Nelze zachytit poplatek! %s

en: Unable to copy domain association file to domain root.
cs_CZ: Nelze zkopírovat soubor přidružení domény do kořenového adresáře domény.

en: Unable to create domain association folder to domain root.
cs_CZ: Nelze vytvořit složky přidružení domény ke kořenovému adresáři domény.

en: Unable to find shipping method for address.
cs_CZ: Nelze najít způsob dopravy pro adresu.

en: Unable to process this payment, please try again or use alternative method.
cs_CZ: Tuto platbu nelze zpracovat, zkuste to znovu nebo použijte alternativní způsob.

en: Unable to store payment details. Please try again.
cs_CZ: Podrobnosti o platbě nelze uložit. Prosím zkuste znovu.

en: Unable to verify domain - %s
cs_CZ: Nelze ověřit doménu - %s

en: Unable to verify domain - missing secret key.
cs_CZ: Nelze ověřit doménu - chybějící Secret Key.

en: Unknown shipping option "[option]".
cs_CZ: Neznámá možnost dopravy "[option]".

en: Update the Payment Method used for all of my active subscriptions.
cs_CZ: Aktualizujte platební metodu používanou pro všechny mé aktivní předplatné.

en: Via %1$s card ending in %2$s
cs_CZ: Přes kartu %1$s končící na %2$s

en: Via SEPA Direct Debit ending in %1$s
cs_CZ: Přes SEPA inkaso končící na %1$s

en: We couldn't initiate the payment. Please try again.
cs_CZ: Platbu jsme nemohli inicializovat. Prosím zkuste to znovu.

en: Webhook Endpoints
cs_CZ: Koncové body webhooku

en: Webhook Secret
cs_CZ: Webhook tajný klíč

en: Whether or not to immediately capture the charge. When unchecked, the charge issues an authorization and will need to be captured later. Uncaptured charges expire in 7 days.
cs_CZ: Zda okamžitě zachytit platbu. Pokud není zaškrtnuto, platba vydá autorizaci a bude nutné ji spracovat později. Platnost nezachycených plateb vyprší za 7 dní.

en: WooCommerce Stripe - The minimum PHP version required for this plugin is %1$s. You are running %2$s.
cs_CZ: WooCommerce Stripe - Minimální php verze potřebná pro tento plugin je %1$s. Používáte %2$s.

en: WooCommerce Stripe - This is the last version of the plugin compatible with WooCommerce %1$s. All future versions of the plugin will require WooCommerce %2$s or greater.
cs_CZ: WooCommerce Stripe - Toto je poslední verze pluginu kompatibilního s WooCommerce %1$s. Všechny doplňkové verze pluginu vyžadují WooCommerce %2$s nebo vyšší.

en: WooCommerce Stripe - We see that you had the "Require 3D secure when applicable" setting turned on. This setting is not available here anymore, because it is now replaced by Stripe Radar. You can learn more about it %1$shere%2$s
cs_CZ: WooCommerce Stripe - Vidíme, že jste měli zapnuté nastavení "Vyžadovat 3D zabezpečení, pokud je to možné". Toto nastavení zde již není k dispozici, protože je nyní nahrazeno funkcí Stripe Radar. Můžete se o tom dozvědět více %1$szde%2$s

en: WooCommerce Stripe - cURL is not installed.
cs_CZ: WooCommerce Stripe - cURL není nainstalován.

en: WooCommerce Stripe Customer Data
cs_CZ: WooCommerce Stripe data zákazníka

en: WooCommerce Stripe Data
cs_CZ: WooCommerce Stripe data

en: WooCommerce Stripe Order Data
cs_CZ: WooCommerce Stripe data objednávky

en: WooCommerce Stripe Subscriptions Data
cs_CZ: WooCommerce Stripe data předplatného

en: You cannot add that amount of "%1$s"; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
cs_CZ: Toto množství "%1$s" nelze přidat do košíku, protože není dostatek zásob (zbývá%2$s).

en: You will be redirected to Alipay.
cs_CZ: Budete přesměrováni na Alipay.

en: You will be redirected to Bancontact.
cs_CZ: Budete přesměrováni na Bancontact.

en: You will be redirected to EPS.
cs_CZ: Budete přesměrováni na EPS.

en: You will be redirected to Multibanco.
cs_CZ: Budete přesměrováni na Multibanco.

en: You will be redirected to P24.
cs_CZ: Budete přesměrováni na P24.

en: You will be redirected to Sofort.
cs_CZ: Budete přesměrováni na SOFORT.

en: You will be redirected to giropay.
cs_CZ: Budete přesměrováni na Giropay.

en: You will be redirected to iDEAL.
cs_CZ: Budete přesměrováni na iDeal.

en: Your early renewal order was successful.
cs_CZ: Předčasné obnovení objednávky bylo úspěšné.

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}. Customer asked to authenticate payment and will be notified again {retry_time}
cs_CZ: [{site_title}] Automatická platba se nezdařila pro {order_number}. Zákazník požádal o ověření platby a bude znovu upozorněn {retry_time}

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
cs_CZ: Zapnout/vypnout
