Plugins - WooCommerce Stripe Payment Gateway - Stable (latest release) - en to hu translation catalogue (456 entries)

en:  and
hu:  és

en: %1$s %2$s card
hu: %1$s %2$s kártya

en: %1$s - Order %2$s
hu: %1$s – Rendelés %2$s

en: %1$s is enabled - it requires store currency to be set to %2$s
hu: A %1$s engedélyezve van – ehhez az áruház pénznemét %2$s értékre kell állítani

en: %1$s is not available to your customers when manual capture is enabled.
hu: A %1$s nem érhető el ügyfelei számára, ha engedélyezve van a kézi rögzítés.

en: %1$s won't be visible to your customers until you provide the required information. Follow the instructions Stripe has sent to your e-mail address.
hu: %1$s mindaddig nem lesz látható ügyfelei számára, amíg meg nem adja a szükséges információkat. Kövesse a Stripe által az Ön e-mail címére küldött utasításokat.

en: %1$sPayment Method Guide%2$s
hu: %1$sFizetési mód útmutató%2$s

en: %1$sWarning:%2$s your site's time does not match the time on your browser and may be incorrect. Some payment methods depend on webhook verification and verifying webhooks with a signing secret depends on your site's time being correct, so please check your site's time before setting a webhook secret. You may need to contact your site's hosting provider to correct the site's time.
hu: %1$sFigyelem: %2$s webhelyének ideje nem egyezik a böngészőben megadott idővel, és hibás lehet. Egyes fizetési módok a webhook-ellenőrzéstől függenek, a webhookok aláírási titkával történő ellenőrzése pedig attól függ, hogy webhelye pontos-e, ezért kérjük, ellenőrizze a webhely idejét, mielőtt beállítja a webhook-titkot. Előfordulhat, hogy fel kell vennie a kapcsolatot webhelye tárhelyszolgáltatójával a webhely idejének javításához.

en: %d payment method | %d payment methods
hu[0]: %d fizetési mód
hu[1]: %d fizetési módok

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#alipay" target="_blank">Payment Method Guide</a>
hu: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#alipay" target="_blank">Fizetési módok útmutatója</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#bancontact" target="_blank">Payment Method Guide</a>
hu: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#bancontact" target="_blank">Fizetési módok útmutatója</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#giropay" target="_blank">Payment Method Guide</a>
hu: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#giropay" target="_blank">Fizetési módok útmutatója</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#ideal" target="_blank">Payment Method Guide</a>
hu: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#ideal" target="_blank">Fizetési módok útmutatója</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sepa-direct-debit" target="_blank">Payment Method Guide</a>
hu: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sepa-direct-debit" target="_blank">Fizetési módok útmutatója</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sofort" target="_blank">Payment Method Guide</a>
hu: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sofort" target="_blank">Fizetési módok útmutatója</a>

en: A "Stripe Customer ID" value is required.
hu: Meg kell adni a „Stripe Customer ID” értéket.

en: A dispute was created for this order. Response is needed. Please go to your %1$sStripe Dashboard%2$s to review this dispute.
hu: Vitát hoztak létre ezzel a rendeléssel kapcsolatban. Válasz szükséges. Kérjük, lépjen a %1$sStripe Dashboard%2$s oldalára a vita áttekintéséhez.

en: A payment with ID %s was used in an attempt to pay for this order. This payment intent ID does not match any payments for this order, so it was ignored and the order was not updated.
hu: A(z) %s azonosítójú fizetést használtuk a megrendelés kifizetésére. Ez a fizetési szándék azonosítója nem egyezik az ehhez a rendeléshez tartozó kifizetésekkel, ezért figyelmen kívül hagyták, és a megrendelés nem frissült.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as SEPA, and one-touch checkout with Apple Pay.
hu: Elfogadhat betéti és hitelkártyákat 135+ pénznemben, olyan módszerekkel, mint a SEPA, és egyérintéses fizetés az Apple Pay szolgáltatással.

en: Accept secure bank transfers from Austria, Belgium, Germany, Italy, Netherlands, and Spain.
hu: Elfogadhat biztonságos banki átutalásokat Ausztriából, Belgiumból, Németországból, Olaszországból, Hollandiából és Spanyolországból.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
hu: A művelet nem sikerült. Kérjük, frissítse az oldalt, és próbálja újra.

en: Add Payment
hu: Fizetés hozzáadása

en: All other general Stripe settings can be adjusted %1$shere%2$s
hu: Az összes többi általános Stripe beállítás módosítható %1$side kattintva%2$s

en: Almost there!
    
    Your order has already been created, the only thing that still needs to be done is for you to authorize the payment with your bank.
hu: Majdnem kész!
    
    Megrendelése már létrejött, csak annyit kell tennie, hogy engedélyezze a fizetést a bankjával.

en: An error occurred while processing the card.
hu: Hoppá! Hiba történt a fizetés közben.

en: An error was encountered when preparing the payment form. Please try again later.
hu: Hiba történt a fizetési űrlap elkészítésekor. Kérlek, próbáld újra később.

en: Apple Pay domain verification failed.
hu: Az Apple Pay domain ellenőrzése nem sikerült.

en: Apple Pay domain verification needed
hu: Apple Pay domain ellenőrzése szükséges

en: Attempting to update a Stripe customer without a customer ID.
hu: Ügyfél-azonosító nélküli Stripe-ügyfelet próbálnak frissíteni.

en: Authorize the payment &raquo;
hu: A fizetés engedélyezése &raquo;

en: Authorize the payment now &raquo;
hu: A fizetés engedélyezése most &raquo;

en: Automatic renewal payment failed due to authentication required
hu: Az automatikus megújítási fizetés meghiúsult, mert hitelesítésre van szükség

en: Awaiting Multibanco payment
hu: Multibanco fizetésre vár

en: Awaiting payment.
hu: Fizetésre vár.

en: Bancontact is the most popular online payment method in Belgium, with over 15 million cards in circulation.
hu: A Bancontact a legnépszerűbb online fizetési mód Belgiumban, több mint 15 millió kártya van forgalomban.

en: Bank account descriptor to be displayed in customers' bank accounts.
hu: Az ügyfelek bankszámláin megjelenítendő bankszámla-leíró.

en: Billing First Name and Last Name are required.
hu: A vezetéknév és keresztnév megadása is kötelező a számlázáshoz.

en: Boleto is an official payment method in Brazil. Customers receive a voucher that can be paid at authorized agencies or banks, ATMs, or online bank portals.
hu: A Boleto egy hivatalos fizetési mód Brazíliában. Az ügyfelek utalványt kapnak, amelyet felhatalmazott irodákban vagy bankokban, ATM-ekben vagy online banki portálokon fizethetnek be.

en: Book
hu: Foglalás

en: Boost sales this holiday season with Apple Pay!
hu: Növelje eladásait az ünnepi szezonban az Apple Pay segítségével!

en: Boost sales with Apple Pay!
hu: Növelje eladásait az Apple Pay segítségével!

en: Boost your sales with the new payment experience in Stripe
hu: Növelje eladásait a Stripe új fizetési élményével

en: Branded
hu: Márkázott

en: Branded Button Label Format
hu: Márkás gombcímke formátum

en: Button Height
hu: Gomb magasság

en: Button Label
hu: Gomb címke

en: Button Theme
hu: Gomb témája

en: Button Type
hu: Gomb Típus

en: Buy
hu: Vásárlás

en: Buy now
hu: Megveszem

en: By providing your IBAN and confirming this payment, you are authorizing %s and Stripe, our payment service provider, to send instructions to your bank to debit your account and your bank to debit your account in accordance with those instructions. You are entitled to a refund from your bank under the terms and conditions of your agreement with your bank. A refund must be claimed within 8 weeks starting from the date on which your account was debited.
hu: Az IBAN megadásával és a fizetés megerősítésével felhatalmazza a %s-t és a Stripe-ot, fizetési szolgáltatónkat, hogy utasításokat küldjenek bankjának a számlája megterhelésére, a banknak pedig a számla megterhelésére az utasításoknak megfelelően. A bankjával kötött szerződés feltételei szerint Ön jogosult a visszatérítésre a banktól. A visszatérítést a számlája megterhelésének napjától számított 8 héten belül kell igényelni.

en: By using this extension, you may be storing personal data or sharing data with an external service. %1$sLearn more about how this works, including what you may want to include in your privacy policy%2$s.
hu: A bővítmény használatával előfordulhat, hogy személyes adatokat tárol, vagy adatokat oszt meg egy külső szolgáltatással. %1$sTovábbi információ ennek működéséről, beleértve azt is, hogy mit érdemes belefoglalni az adatvédelmi irányelvekbe%2$s.

en: CPF/CNPJ is a required field
hu: A CPF/CNPJ mező kitöltése kötelező

en: CSRF verification failed.
hu: A CSRF-ellenőrzés nem sikerült.

en: Capture
hu: Rögzítés

en: Capture charge immediately
hu: Azonnal rögzítse a díjat

en: Card Code (CVC)
hu: Biztonsági kód (CVC)

en: Card Number
hu: Kártyaszám

en: Cart
hu: Kosár

en: Checkout
hu: Megrendelés

en: Choose the style you want to show for your credit card form. When unchecked, the credit card form will display separate credit card number field, expiry date field and cvc field.
hu: Válassza ki a hitelkártya-űrlapon megjeleníteni kívánt stílust. Ha nincs bejelölve, a hitelkártya űrlapon külön hitelkártyaszám mező, lejárati dátum mező és cvc mező jelenik meg.

en: Credit / Debit Card
hu: Hitelkártya / Bankkártya

en: Credit Card (Stripe)
hu: Fizetés bankkártyával (Stripe)

en: Credit card / debit card
hu: Hitelkártya / bankkártya

en: Credit or debit card
hu: Bankkártya / Hitelkártya

en: Custom
hu: Egyedi

en: Customer Data
hu: Vásárlói adatok

en: Customer Geography: Austria
hu: Ügyfélföldrajz: Ausztria

en: Customer Geography: Belgium
hu: Ügyfélföldrajz: Belgium

en: Customer Geography: Brazil
hu: Ügyfélföldrajz: Brazília

en: Customer Geography: China
hu: Ügyfélföldrajz: Kína

en: Customer Geography: France, Germany, Spain, Belgium, Netherlands, Luxembourg, Italy, Portugal, Austria, Ireland
hu: Ügyfélföldrajz: Franciaország, Németország, Spanyolország, Belgium, Hollandia, Luxemburg, Olaszország, Portugália, Ausztria, Írország

en: Customer Geography: Germany
hu: Ügyfélföldrajz: Németország

en: Customer Geography: Germany, Austria
hu: Ügyfélföldrajz: Németország, Ausztria

en: Customer Geography: Mexico
hu: Ügyfélföldrajz: Mexikó

en: Customer Geography: Poland
hu: Ügyfélföldrajz: Lengyelország

en: Customer Geography: Portugal
hu: Ügyfélföldrajz: Portugália

en: Customer Geography: The Netherlands
hu: Ügyfélföldrajz: Hollandia

en: Customer not found
hu: Ügyfél nem található

en: Customize express checkouts
hu: Testreszabhatja az expressz pénztárakat

en: Dark
hu: Sötét

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default (40px)
hu: Alapértelmezett (40px)

en: Description
hu: Leírás

en: Determines if the UPE feature flag is enabled.
hu: Meghatározza, hogy az UPE funkciójelző engedélyezve van-e.

en: Discount
hu: Kedvezmény

en: Docs
hu: Dokumentumok

en: Domain association file updated.
hu: A domain társítási fájl frissítve.

en: Donate
hu: Adományozás

en: EPS is an Austria-based payment method that allows customers to complete transactions online using their bank credentials.
hu: Az EPS egy ausztriai fizetési mód, amely lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy banki hitelesítő adataik segítségével online bonyolítsák le a tranzakciókat.

en: Empty cart
hu: Üres kosár

en: Enable Payment Request Buttons. (Apple Pay/Google Pay) %1$sBy using Apple Pay, you agree to %2$s and %3$s's terms of service. (Apple Pay domain verification is performed automatically in live mode; configuration can be found on the %4$sStripe dashboard%5$s.)
hu: Fizetési kérelem gombok engedélyezése. (Apple Pay/Google Pay) %1$sAz Apple Pay használatával Ön elfogadja a %2$s és a %3$s szolgáltatási feltételeit. (Az Apple Pay domain ellenőrzése élő módban automatikusan megtörténik; a konfiguráció a %4$sStripe irányítópulton%5$s található.)

en: Enable Payment via Saved Cards
hu: Mentett kártyákkal történő fizetés engedélyezése

en: Enable Stripe
hu: Stripe engedélyezése

en: Enable Stripe Alipay
hu: Stripe Alipay engedélyezése

en: Enable Stripe Boleto
hu: Stripe Boleto engedélyezése

en: Enable Stripe EPS
hu: Stripe EPS engedélyezése

en: Enable Stripe Multibanco
hu: Stripe Multibanco engedélyezése

en: Enable Stripe OXXO
hu: Stripe OXXO engedélyezése

en: Enable Stripe P24
hu: Stripe P24 engedélyezése

en: Enable Stripe SEPA Direct Debit
hu: Engedélyezze a Stripe SEPA csoportos beszedési megbízást

en: Enable Stripe Sofort
hu: Stripe Sofort engedélyezése

en: Enable Stripe giropay
hu: A Stripe giropay engedélyezése

en: Enable Stripe iDEAL
hu: Stripe iDEAL engedélyezése

en: Enable Test Mode
hu: Teszt Mód Engedélyezése

en: Enable in your store
hu: Engedélyezze az üzletben

en: Enable this email notification
hu: Engedélyezze ezt az e-mail-értesítést

en: Enable/Disable
hu: Engedélyezve/Kikapcsolva

en: Enabled
hu: Bekapcsolva

en: Enter the custom text you would like the button to have.
hu: Írja be az egyéni szöveget, amelyet a gombhoz szeretne.

en: Enter the height you would like the button to be in pixels. Width will always be 100%.
hu: Adja meg a gomb magasságát pixelben. A szélesség mindig 100%.

en: Error: The WooCommerce Connect server returned ( %d ) and an empty response body.
hu: Hiba: A WooCommerce Connect szerver (%d) és egy üres választörzset adott vissza.

en: Error: The WooCommerce Connect server returned HTTP code: %d
hu: Hiba: A WooCommerce Connect szerver HTTP kódot adott vissza: %d

en: Error: The WooCommerce Connect server returned an invalid content-type: %s.
hu: Hiba: A WooCommerce Connect szerver érvénytelen tartalomtípust adott vissza: %s.

en: Error: The WooCommerce Connect server returned: %1$s %2$s ( %3$d )
hu: Hiba: A WooCommerce Connect szerver a következőt adta vissza: %1$s %2$s ( %3$d )

en: Expand your business with giropay — Germany’s second most popular payment system.
hu: Bővítse vállalkozását a giropay segítségével – Németország második legnépszerűbb fizetési rendszerével.

en: Expiry Date
hu: Lejárati dátum

en: Express checkout button sizes.
hu: Expressz pénztár gombok méretei.

en: Express checkout button themes.
hu: Expressz fizetés gombtémák.

en: Express checkout button types.
hu: Expressz fizetés gombtípusok.

en: Express checkout locations that should be enabled.
hu: Gyorspénztári helyek, amelyeket engedélyezni kell.

en: Failed Subscription Renewal SCA Authentication
hu: Sikertelen előfizetés megújítása SCA-hitelesítés

en: Failed to add payment method.
hu: Nem sikerült hozzáadni a fizetési módot.

en: Failed to save payment method.
hu: Nem sikerült menteni a fizetési módot.

en: Get early access to an improved checkout experience, now available to select merchants. %1$sLearn more%2$s.
hu: Korai hozzáférést kaphat a továbbfejlesztett fizetési élményhez, amely immár bizonyos kereskedők számára elérhető. %1$sTovábbi információ%2$s.

en: Get more payment methods
hu: Szerezzen be több fizetési módot

en: Get your API keys from your stripe account. Invalid values will be rejected. Only values starting with "pk_live_" will be saved.
hu: Szerezze be az API-kulcsokat a csíkos fiókjából. Az érvénytelen értékeket a rendszer elutasítja. Csak a "pk_live_" karakterrel kezdődő értékek kerülnek mentésre.

en: Get your API keys from your stripe account. Invalid values will be rejected. Only values starting with "pk_test_" will be saved.
hu: Szerezze be az API-kulcsokat a csíkos fiókjából. Az érvénytelen értékeket a rendszer elutasítja. Csak a "pk_test_" karakterrel kezdődő értékek kerülnek mentésre.

en: Get your API keys from your stripe account. Invalid values will be rejected. Only values starting with "sk_live_" or "rk_live_" will be saved.
hu: Szerezze be az API-kulcsokat a csíkos fiókjából. Az érvénytelen értékeket a rendszer elutasítja. Csak az „sk_live_” vagy „rk_live_” karakterekkel kezdődő értékek kerülnek mentésre.

en: Get your API keys from your stripe account. Invalid values will be rejected. Only values starting with "sk_test_" or "rk_test_" will be saved.
hu: Szerezze be az API-kulcsokat a csíkos fiókjából. Az érvénytelen értékeket a rendszer elutasítja. Csak az „sk_test_” vagy „rk_test_” karakterekkel kezdődő értékek kerülnek mentésre.

en: Get your webhook signing secret from the webhooks section in your stripe account.
hu: Szerezze be a webhook aláírási titkát a csíkos fiók webhooks szakaszából.

en: IBAN.
hu: IBAN:

en: If "Saved cards" should be enabled.
hu: Ha engedélyezni kell a "Mentett kártyák" lehetőséget.

en: If Stripe express checkouts should be enabled.
hu: Ha a Stripe expressz pénztárakat engedélyezni kell.

en: If Stripe should be enabled.
hu: Ha a Stripe-ot engedélyezni kell.

en: If credit card number field, expiry date field, and CVC field should be separate.
hu: Ha a hitelkártyaszám mezőt, a lejárati dátum mezőt és a CVC mezőt külön kell választani.

en: If enabled, users will be able to pay using Apple Pay or Chrome Payment Request if supported by the browser.
hu: Ha engedélyezve van, a felhasználók az Apple Pay vagy a Chrome Payment Request használatával fizethetnek, ha a böngésző támogatja.

en: If enabled, users will be able to pay with a saved card during checkout. Card details are saved on Stripe servers, not on your store.
hu: Ha engedélyezve van, a felhasználók a fizetés során elmentett kártyával fizethetnek. A kártyaadatokat a rendszer a Stripe szervereken menti, nem az üzletében.

en: If manual capture of charges should be enabled.
hu: Ha engedélyezni kell a töltések kézi rögzítését.

en: If your billing address has been changed for saved payment methods, be sure to remove any %1$ssaved payment methods%2$s on file and re-add them.
hu: Ha a számlázási címe megváltozott a mentett fizetési módokhoz, ne felejtsen el eltávolítani minden %1$selmentett fizetési módot%2$s a fájlból, és adja hozzá őket újra.

[ctx: In admin renewal failed email]
en: The automatic recurring payment for order %1$s from %2$s has failed. The customer was sent an email requesting authentication of payment. If the customer does not authenticate the payment, they will be requested by email again %3$s.
hu: A(z) %2$s feladótól származó %1$s rendelés automatikus ismétlődő fizetése meghiúsult. Az ügyfél e-mailt kapott a fizetés hitelesítéséről. Ha az ügyfél nem hitelesíti a fizetést, a rendszer újra felkéri e-mailben: %3$s.

[ctx: In failed SCA authentication for a pre-order.]
en: Your pre-order is now available, but payment cannot be completed automatically. %1$s
hu: Előrendelése már elérhető, de a fizetés nem hajtható végre automatikusan. %1$s

[ctx: In failed renewal authentication email]
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please login and authorize the renewal from your account page: %2$s
hu: A(z) %1$s előfizetés megújításához szükséges automatikus fizetés meghiúsult. Az előfizetés újraaktiválásához jelentkezzen be, és engedélyezze a megújítást fiókja oldalán: %2$s

en: In order to be used at checkout, the payment method requires the store currency to be set to one of: %s
hu: A fizetéskor történő használathoz a fizetési módhoz az áruház pénznemét a következők egyikére kell beállítani: %s

en: Invalid Tax Id, please try again with a valid tax id
hu: Érvénytelen adóazonosító, kérjük, próbálja újra érvényes adóazonosítóval

en: Invalid country code, please try again with a valid country code
hu: Érvénytelen országkód, kérjük, próbálja újra érvényes országkóddal

en: Invalid customer ID. A valid "Stripe Customer ID" must begin with "cus_".
hu: Érvénytelen ügyfél-azonosító. Az érvényes „Stripe Customer ID”-nek „cus_”-val kell kezdődnie.

en: Invalid email address, please correct and try again.
hu: Érvénytelen e-mail cím, javítsa ki, és próbálkozzon újra.

en: Invalid order status
hu: Érvénytelen a rendelés állapota

en: Invalid payment method. Please input a new card number.
hu: Érvénytelen fizetési mód. Kérjük, adjon meg egy új kártyaszámot.

en: Invalid source ID. A valid source "Stripe Source ID" must begin with "src_", "pm_", or "card_".
hu: Érvénytelen forrásazonosító. Az érvényes „Stripe Source ID” forrásnak „src_”, „pm_” vagy „card_” karakterlánccal kell kezdődnie.

en: Invalid zip code, please correct and try again
hu: Érvénytelen irányítószám, javítsa ki, és próbálja újra

en: Large (56px)
hu: Nagy (56px)

en: Learn more
hu: Tudj meg többet

en: Let your customers pay with major credit and debit cards without leaving your store.
hu: Hagyja, hogy ügyfelei nagyobb hitel- és betéti kártyákkal fizessenek anélkül, hogy elhagynák az üzletet.

en: Light
hu: Világos

en: Link is a payment method that allows customers to save payment information  and use the payment details
    			for further payments.
hu: A link egy fizetési mód, amely lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy elmentsék a fizetési információkat, és felhasználják a fizetési adatokat további kifizetésekre.

en: Live Publishable Key
hu: Élő Publishable Key

en: Live Secret Key
hu: Élő Secret Key

en: Log debug messages
hu: Hibakeresési üzenetek naplózása

en: Logging
hu: Belépés

en: Logo only
hu: Csak logó

en: Medium (48px)
hu: Közepes (48px)

en: Method
hu: Fizetés módja

en: Missing order ID for payment confirmation
hu: Hiányzó rendelésazonosító a fizetés megerősítéséhez

en: Must be activated from your Stripe Dashboard Settings %1$shere%2$s
hu: Aktiválni kell a Stripe Dashboard beállításainál: %1$shere%2$s

en: Must be activated from your Stripe Dashboard Settings <a href="https://dashboard.stripe.com/account/payments/settings" target="_blank">here</a>
hu: Aktiválni kell a Stripe Dashboard beállításainál <a href="https://dashboard.stripe.com/account/payments/settings" target="_blank">itt</a>

en: Name: %1$s %2$s, Guest
hu: Név: %1$s %2$s, Vendég

en: Name: %1$s %2$s, Username: %3$s
hu: Név: %1$s %2$s, Felhasználónév: %3$s

en: Name: %1$s, Guest
hu: Név: %1$s, Vendég

en: Name: %1$s, Username: %2$s
hu: Név: %1$s, Felhasználónév: %2$s

en: New checkout experience
hu: Új fizetési élmény

en: New checkout experience allows you to manage all payment methods on one screen and display them to customers based on their currency and location.
hu: Az új fizetési élmény lehetővé teszi, hogy egy képernyőn kezelje az összes fizetési módot, és megjelenítse azokat az ügyfelek számára pénznemük és helyük alapján.

en: New checkout experience title.
hu: Új fizetési élmény címe.

en: No
hu: Nem

en: No error
hu: Nincs hiba

en: No live webhooks have been received since monitoring began at %s.
hu: Nem érkezett élő webhoook, amióta a megfigyelés megkezdődött (%s).

en: No test webhooks have been received since monitoring began at %s.
hu: Nem érkezett teszt webhook, amióta a megfigyelés megkezdődött (%s).

en: Now that you accept Apple Pay® with Stripe, you can increase conversion rates by letting your customers know that Apple Pay is available. Here’s a marketing guide to help you get started.
hu: Most, hogy elfogadja az Apple Pay® fizetést a Stripe szolgáltatással, növelheti a konverziós arányokat, ha tudatja ügyfeleivel, hogy elérhető az Apple Pay. Íme egy marketing útmutató, amely segít az indulásban.

en: OR
hu: VAGY

en: OXXO is a Mexican chain of convenience stores that allows customers to pay bills and online purchases in-store with cash.
hu: Az OXXO egy mexikói kisbolt-lánc, amely lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy készpénzzel fizessék ki a számláikat és online vásárlásaikat az üzletben.

en: Only icon
hu: Csak ikon

en: Open a support request at WooCommerce.com
hu: Nyiss egy támogatási kérést a WooCommerce.com-on.

en: Order ID %d contains an active Subscription. Personal data retained. (Stripe)
hu: A %d rendelésazonosító aktív előfizetést tartalmaz. Megőrzött személyes adatok. (Stripe)

en: Order ID %d is less than set retention days. Personal data retained. (Stripe)
hu: A %d rendelési azonosító kisebb, mint a beállított megőrzési napok. Megőrzött személyes adatok. (Stripe)

en: Order Id not found, send an order id
hu: Rendelési azonosító nem található, küldjön rendelési azonosítót

en: Order not found
hu: A rendelés nem található

en: Orders
hu: Rendelések

en: Pay with EPS
hu: Fizetés EPS-el

en: Pay with Link
hu: Fizessen linkkel

en: Pay with Przelewy24
hu: Fizetés Przelewy24-el

en: Pay with SEPA Direct Debit
hu: Fizetés SEPA Direct Debit-el

en: Pay with Sofort
hu: Fizessen Soforttal

en: Pay with credit card / debit card
hu: Fizetés hitelkártyával/bankkártyával

en: Pay with giropay
hu: Fizetés giropay-el

en: Pay with iDEAL
hu: Fizetés az iDEAL-lal

en: Pay with your credit card via Stripe.
hu: Fizessen hitelkártyájával a Stripe szolgáltatáson keresztül.

en: Payment Intent not found for order #%s
hu: Fizetési szándék nem található a(z) #%s megrendeléshez

en: Payment Request Branded Button Label Format
hu: Fizetési kérelem márkás gombcímke formátuma

en: Payment Request Button Height
hu: Fizetési kérelem gomb magassága

en: Payment Request Button Label
hu: Fizetési kérelem gomb címke

en: Payment Request Button Locations
hu: Fizetési kérelem gombok helyei

en: Payment Request Button Size
hu: Fizetési kérelem gomb mérete

en: Payment Request Button Theme
hu: Fizetési kérelem gomb témája

en: Payment Request Button Type
hu: Fizetési kérelem gomb típusa

en: Payment Request Buttons
hu: Fizetési kérelem gombok

en: Payment authentication requested emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment fails because the transaction requires an SCA verification, the customer is requested to authenticate the payment, and a retry rule has been applied to notify the customer again within a certain time period.
hu: A fizetés hitelesítését kérő e-maileket a rendszer elküldi a kiválasztott címzett(ek)nek, ha az előfizetés megújítási fizetésének automatikus feldolgozása sikertelen, mert a tranzakció SCA-ellenőrzést igényel, az ügyfelet felkérik a fizetés hitelesítésére, és egy újrapróbálkozási szabályt alkalmaztak az értesítésre. egy bizonyos időn belül újra.

en: Payment authorization for the renewal order was unsuccessful, please try again.
hu: A megújítási rendelés fizetési engedélyezése sikertelen volt. Kérjük, próbálja újra.

en: Payment authorization needed for pre-order {order_number}
hu: Fizetési engedély szükséges a(z) {order_number} előrendeléshez

en: Payment authorization needed for renewal of order {order_number}
hu: Fizetési engedély szükséges a(z) {order_number} rendelés megújításához

en: Payment authorization needed for renewal of {site_title} order {order_number}
hu: Fizetési engedély szükséges a {site_title} rendelés {order_number} megújításához

en: Payment cannot be captured for partially or fully refunded orders.
hu: Részlegesen vagy teljesen visszatérített megrendelés esetén a fizetés nem rögzíthető.

en: Payment capture failed to complete with the following message: %s
hu: A fizetés rögzítése nem sikerült a következő üzenettel: %s

en: Payment method IDs that should be enabled. Other methods will be disabled.
hu: Fizetési mód-azonosítók, amelyeket engedélyezni kell. A többi módszer le lesz tiltva.

en: Payment method successfully added.
hu: A fizetési mód sikeresen hozzáadva.

en: Payment not completed in time
hu: A fizetés nem fejeződött be időben

en: Payment processing failed. Please retry.
hu: A fizetés feldolgozása sikertelen. Kérjük, próbálja újra.

en: Payment verification error: %s
hu: Fizetésigazolási hiba: %s

en: Payments accepted on checkout (Early access)
hu: Fizetés elfogadása kijelentkezéskor (korai hozzáférés)

en: Pending
hu: Függőben

en: Pending activation
hu: Aktiválás függőben

en: Place the payment gateway in test mode using test API keys.
hu: Helyezze a fizetési átjárót teszt módba teszt API-kulcsok segítségével.

en: Please accept the terms and conditions first
hu: Kérlek, először fogadd el az Általános Szerződési Feltételeket

en: Please check the %1$slogs%2$s for more details on this issue. Logging must be enabled to see recorded logs.
hu: Kérjük, tekintse meg a %1$slogs%2$s oldalt a probléma további részleteiért. A rögzített naplók megtekintéséhez engedélyezni kell a naplózást.

en: Please enter your IBAN account name.
hu: Kérjük, adja meg az IBAN fiók nevét.

en: Please enter your IBAN account number.
hu: Kérjük, adja meg IBAN számlaszámát.

en: Please fill in required checkout fields first
hu: Töltsd ki az összes kötelező mezőt

en: Popular payment methods
hu: Népszerű fizetési módok

en: Pre-Authorization for %s voided from the Stripe Dashboard.
hu: A(z) %s előzetes engedélyezése törölve a Stripe Dashboardról.

en: Pre-Authorization for %s voided.
hu: A %s előzetes engedélyezése érvénytelen.

en: Pre-order Payment Action Needed
hu: Előrendelési fizetési művelet szükséges

en: Product
hu: Termék

en: Product with the ID (%1$s) cannot be found.
hu: A(z) %1$s azonosítójú termék nem található.

en: Przelewy24 is a Poland-based payment method aggregator that allows customers to complete transactions online using bank transfers and other methods.
hu: A Przelewy24 egy lengyelországi székhelyű fizetési mód-összesítő, amely lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy banki átutalással és más módszerekkel online hajtsanak végre tranzakciókat.

en: Reach 500 million customers and over 20 million businesses across the European Union.
hu: Érjen el 500 millió ügyfelet és több mint 20 millió vállalkozást az Európai Unióban.

en: Refund canceled for %1$s - Refund ID: %2$s - Reason: %3$s
hu: Visszatérítés törölve: %1$s – Visszatérítés azonosítója: %2$s – Ok: %3$s

en: Refund failed for %1$s - Refund ID: %2$s - Reason: %3$s
hu: Sikertelen visszatérítés: %1$s – Visszatérítés azonosítója: %2$s – Ok: %3$s

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s - %3$s
hu: Visszatérített %1$s – Visszatérítés azonosítója: %2$s – %3$s

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s - Reason: %3$s
hu: Visszatérítés: %1$s – Visszatérítés azonosítója: %2$s – Ok: %3$s

en: Refunded via Stripe Dashboard
hu: Visszatérítés a Stripe Dashboardon keresztül

en: Requires currency
hu: Pénzt igényel

en: Retain Stripe Data
hu: Stripe adatok megőrzése

en: Retains any Stripe data such as Stripe customer ID, source ID.
hu: Megőrzi a Stripe-adatokat, például a Stripe ügyfél-azonosítót, a forrásazonosítót.

en: Return to Stripe
hu: Vissza a Stripe-hoz

en: Return to payments
hu: Vissza a kifizetésekhez

en: SEPA IBAN ending in %s
hu: %s végződésű SEPA IBAN

en: Save debug messages to the WooCommerce System Status log.
hu: Mentse a hibakeresési üzeneteket a WooCommerce rendszerállapot-naplójába.

en: Save payment information to my account for future purchases.
hu: Fizetési adatok mentése a fiókomba a későbbi vásárlásokhoz.

en: Saved Cards
hu: Mentett Kártyák

en: See marketing guide
hu: Lásd a marketing útmutatót

en: Select pages
hu: Oldal kiválasztása

en: Select payments available to customers at checkout. We'll only show your customers the most relevant payment methods based on their currency and location.
hu: Válassza ki az ügyfelek számára elérhető fizetési módokat a fizetéskor. Ügyfeleinek csak a pénznemüknek és tartózkodási helyüknek megfelelő fizetési módokat jelenítjük meg.

en: Select the branded button label format.
hu: Válassza ki a márkás gomb címke formátumát.

en: Select the button theme you would like to show.
hu: Válassza ki a megjeleníteni kívánt gombtémát.

en: Select the button type you would like to show.
hu: Válassza ki a megjeleníteni kívánt gomb típusát.

en: Select the size of the button.
hu: Válassza ki a gomb méretét.

en: Select where you would like Payment Request Buttons to be displayed
hu: Válassza ki, hol szeretné megjeleníteni a fizetési kérelem gombokat

en: Sent to a customer when a renewal fails because the transaction requires an SCA verification. The email contains renewal order information and payment links.
hu: Elküldve az ügyfélnek, ha a megújítás sikertelen, mert a tranzakcióhoz SCA-ellenőrzés szükséges. Az e-mail megújítási rendelési információkat és fizetési linkeket tartalmaz.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Short Statement Descriptor
hu: Rövid nyilatkozat magyarázat

en: Shortened version of the statement descriptor in combination with the customer order number.
hu: A nyilatkozatleíró rövidített változata a vevő rendelési számával kombinálva.

en: Sorry, the maximum allowed order total is %1$s to use this payment method.
hu: Sajnáljuk, a rendelés maximálisan engedélyezett végösszege ennek a fizetési módnak a használatakor %1$s.

en: Sorry, the minimum allowed order total is %1$s to use this payment method.
hu: Sajnáljuk, a minimálisan megengedett rendelés végösszege %1$s ennek a fizetési módnak a használatához.

en: Sorry, we are unable to process your payment at this time. Please retry later.
hu: Sajnos jelenleg nem tudjuk feldolgozni befizetését. Kérjük, próbálja újra később.

en: Sorry, we're not accepting prepaid cards at this time.
hu: Sajnos jelenleg nem fogadunk el előre fizetett kártyákat.

en: Sorry, we're not accepting prepaid cards at this time. Your credit card has not been charged. Please try with alternative payment method.
hu: Sajnos jelenleg nem fogadunk el előre fizetett kártyákat. Hitelkártyáját nem terhelték meg. Próbálkozzon más fizetési móddal.

en: Statement Descriptor
hu: Nyilatkozat leíró

en: Statement descriptors are limited to 22 characters, cannot use the special characters >, <, ", \, ', *, /, (, ), {, }, and must not consist solely of numbers. This will appear on your customer's statement in capital letters.
hu: Az utasításleírók legfeljebb 22 karakterből állhatnak, nem használhatják a >, <, ", \, ', *, /, (, ), {, } speciális karaktereket, és nem állhatnak kizárólag számokból. Ez megjelenik az ügyfél nyilatkozatán nagybetűvel.

en: Stripe API did not return a connection token.
hu: A Stripe API nem adott vissza kapcsolati tokent.

en: Stripe Account Keys
hu: Stripe fiókkulcsok

en: Stripe Fee:
hu: Stripe Díj:

en: Stripe Payout:
hu: Stripe Kifizetés:

en: Stripe SCA authentication failed.
hu: Stripe SCA hitelesítés sikertelen.

en: Stripe SCA authentication failed. Reason: %s
hu: Stripe SCA hitelesítés sikertelen. Ok: %s

en: Stripe SEPA Direct Debit
hu: Stripe SEPA csoportos beszedési megbízás

en: Stripe Subscription Data Erased.
hu: A Stripe előfizetési adatok törölve.

en: Stripe Transaction Failed (%s)
hu: Sikertelen Stripe tranzakció (%s)

en: Stripe User Data Erased.
hu: Stripe felhasználói adatok törölve.

en: Stripe charge authorized (Charge ID: %s). Process order to take payment, or cancel to remove the pre-authorization. Attempting to refund the order in part or in full will release the authorization and cancel the payment.
hu: Stripe töltés engedélyezett (töltésazonosító: %s). A fizetés elfogadásához dolgozza fel a megrendelést, vagy törölje az előzetes engedélyezés eltávolításához. A megrendelés részleges vagy teljes visszatérítésének megkísérlése feloldja a meghatalmazást és törli a fizetést.

en: Stripe charge awaiting authentication by user: %s.
hu: Stripe töltés, amely a felhasználó hitelesítésére vár: %s.

en: Stripe charge awaiting payment: %s.
hu: Fizetésre váró Stripe díj: %s.

en: Stripe charge complete (Charge ID: %s)
hu: Stripe díj befejeződött (Díj azonosító: %s)

en: Stripe customer id
hu: Stripe ügyfél-azonosító

en: Stripe display description.
hu: Stripe kijelző leírása.

en: Stripe display title.
hu: Stripe kijelzés címe.

en: Stripe is almost ready. To get started, %1$sset your Stripe account keys%2$s.
hu: A Stripe már majdnem kész. A kezdéshez %1$sállítsa be Stripe-fiókja kulcsait%2$s.

en: Stripe is enabled, but a SSL certificate is not detected. Your checkout may not be secure! Please ensure your server has a valid %1$sSSL certificate%2$s.
hu: A Stripe engedélyezve van, de a rendszer nem észlel SSL-tanúsítványt. Lehet, hogy a pénztár nem biztonságos! Kérjük, győződjön meg arról, hogy szervere rendelkezik érvényes %1$sSSL-tanúsítvánnyal%2$s.

en: Stripe is in live mode however your live keys may not be valid. Live keys start with pk_live and sk_live or rk_live. Please go to your settings and, %1$sset your Stripe account keys%2$s.
hu: A Stripe élő módban van, de előfordulhat, hogy az élő kulcsaid nem érvényesek. Az élő kulcsok pk_live és sk_live vagy rk_live karakterekkel kezdődnek. Nyissa meg a beállításokat, és %1$sállítsa be Stripe-fiókja kulcsait%2$s.

en: Stripe is in test mode however your test keys may not be valid. Test keys start with pk_test and sk_test or rk_test. Please go to your settings and, %1$sset your Stripe account keys%2$s.
hu: A Stripe teszt módban van, de előfordulhat, hogy a tesztkulcsok nem érvényesek. A tesztkulcsok pk_test és sk_test vagy rk_test karakterekkel kezdődnek. Nyissa meg a beállításokat, és %1$sállítsa be Stripe-fiókja kulcsait%2$s.

en: Stripe payment failed: %s
hu: Sikertelen Stripe fizetés: %s

en: Stripe payment id
hu: Stripe fizetési azonosító

en: Stripe payment intent created (Payment Intent ID: %1$s)
hu: Stripe fizetési szándék létrehozva (fizetési szándék azonosítója: %1$s)

en: Stripe personal data erased.
hu: A csíkos személyes adatok törölve.

en: Stripe requires WooCommerce %1$s or greater to be installed and active. WooCommerce %2$s is no longer supported.
hu: A Stripe használatához telepítve és aktív WooCommerce %1$s vagy újabb verzióra van szükség. A WooCommerce %2$s már nem támogatott.

en: Stripe requires WooCommerce to be installed and active. You can download %s here.
hu: A Stripe használatához telepített és aktív WooCommerce szükséges. Itt töltheti le a %s-t.

en: Stripe test mode setting.
hu: Stripe teszt mód beállítás.

en: Stripe works by adding payment fields on the checkout and then sending the details to Stripe for verification.
hu: A Stripe úgy működik, hogy fizetési mezőket ad a pénztár oldalhoz és elküldi a Stripe részére a részleteket ellenőrzésre.

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use IBAN number DE89370400440532013000.
hu: TESZT MÓD ENGEDÉLYEZVE. Teszt módban használhatja a DE89370400440532013000 IBAN számot.

en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use the card number 4242424242424242 with any CVC and a valid expiration date or check the <a href="%s" target="_blank">Testing Stripe documentation</a> for more card numbers.
hu: TESZT MÓD ENGEDÉLYEZVE. Teszt módban a 4242424242424242-es kártyaszámot bármely CVC-vel és érvényes lejárati dátummal használhatja, vagy további kártyaszámokat a <a href="%s" target="_blank">Testing Stripe dokumentációjában</a> használhat.

en: Take credit card payments on your store using Stripe.
hu: Fizessen hitelkártyával üzletében a Stripe használatával.

en: Tax
hu: Adó

en: Test Publishable Key
hu: Teszt közzétehető kulcs

en: Test Secret Key
hu: Teszt Secret Key

en: Test Webhook Secret
hu: Webhook Secret tesztelése

en: Test mode
hu: Teszt mód

en: Text and logo
hu: Szöveg és logó

en: Thanks for shopping with us.
hu: Köszönjük a vásárlást.

en: The "Live Publishable Key" should start with "pk_live", enter the correct key.
hu: Az „Élőben közzétehető kulcsnak” a „pk_live”-vel kell kezdődnie, írja be a megfelelő kulcsot.

en: The "Live Secret Key" should start with "sk_live" or "rk_live", enter the correct key.
hu: Az "Élő titkos kulcs"-nak "sk_live"-vel vagy "rk_live"-vel kell kezdődnie, írja be a megfelelő kulcsot.

en: The "Test Publishable Key" should start with "pk_test", enter the correct key.
hu: A "Test Secret Key"-nek "sk_test"-vel vagy "rk_test"-vel kell kezdődnie, írja be a megfelelő kulcsot.

en: The "Test Secret Key" should start with "sk_test" or "rk_test", enter the correct key.
hu: A "Test Secret Key"-nek "sk_test"-vel vagy "rk_test"-vel kell kezdődnie, írja be a megfelelő kulcsot.

en: The %1$s is invalid. The bank statement must contain only Latin characters, be between 5 and %2$u characters, contain at least one letter, and not contain any of the special characters: ' " * &lt; &gt;
hu: A %1$s érvénytelen. A bankszámlakivonat csak latin karaktereket tartalmazhat, 5 és %2$u közötti karakterből állhat, tartalmazhat legalább egy betűt, és nem tartalmazhat semmilyen speciális karaktert: ' " * &lt; &gt;

en: The &quot;%1$s&quot; payment method is currently %2$s
hu: A &quot;%1$s&quot; fizetési mód jelenleg %2$s

en: The Payment Request button is not supported in %1$s because some required fields couldn't be verified. Please proceed to the checkout page and try again.
hu: A Fizetési kérelem gomb nem támogatott itt: %1$s, mert néhány kötelező mezőt nem sikerült ellenőrizni. Kérjük, lépjen a fizetési oldalra, és próbálja újra.

en: The WooCommerce Stripe Gateway extension attempted to perform domain verification on behalf of your store, but was unable to do so. This must be resolved before Apple Pay can be offered to your customers.
hu: A WooCommerce Stripe Gateway bővítmény megpróbálta végrehajtani a domain ellenőrzését az Ön üzlete nevében, de nem tudta megtenni. Ezt meg kell oldani, mielőtt az Apple Pay-t felkínálhatják ügyfeleinek.

en: The authorization was voided and the order cancelled. Click okay to continue, then refresh the page.
hu: A felhatalmazást érvénytelenítették, és a rendelést törölték. Kattintson az OK gombra a folytatáshoz, majd frissítse az oldalt.

en: The billing country is not accepted by Sofort. Please try another country.
hu: A Sofort nem fogadja el a számlázási országot. Próbáljon ki egy másik országot.

en: The card has expired.
hu: A kártya lejárt.

en: The card number is incomplete.
hu: A megadott kártyaszám túl rövid.

en: The card number is incorrect.
hu: A kártya száma helytelen.

en: The card number is not a valid credit card number.
hu: A megadott kártyaszám érvénytelen.

en: The card was declined.
hu: A kártyát elutasították.

en: The card's expiration date is incomplete.
hu: A kártya lejárati dátuma hiányos.

en: The card's expiration month is invalid.
hu: A kártya lejárati ideje érvénytelen.

en: The card's expiration year is in the past
hu: A kártya érvényességi ideje érvénytelen.

en: The card's expiration year is invalid.
hu: A kártya érvényességi ideje érvénytelen.

en: The card's security code is incomplete.
hu: A kártya biztonsági kódja hiányos.

en: The card's security code is incorrect.
hu: A kártya biztonsági kódja helytelen.

en: The card's security code is invalid.
hu: A kártya biztonsági kódja érvénytelen.

en: The card's zip code failed validation.
hu: A kártya irányítószámának ellenőrzése nem sikerült.

en: The dispute was lost or accepted.
hu: A vita elveszett vagy elfogadásra került.

en: The dispute was resolved in your favor.
hu: A vita az Ön javára rendeződött.

en: The inquiry or retrieval was closed.
hu: A lekérdezést vagy visszakeresést lezárták.

en: The most recent live webhook, timestamped %s, was processed successfully.
hu: A legutóbbi, %s időbélyeggel ellátott élő webhook feldolgozása sikeresen megtörtént.

en: The most recent test webhook, timestamped %s, was processed successfully.
hu: A legutóbbi, %s időbélyeggel ellátott webhook feldolgozása sikeresen megtörtént.

en: The opened review for this order is now closed. Reason: (%s)
hu: A rendelés megnyitott felülvizsgálata lezárult. Ok: (%s)

en: The order total is too high for this payment method
hu: A rendelés végösszege túl magas ehhez a fizetési módhoz

en: The order total is too low for this payment method
hu: A rendelés végösszege túl alacsony ehhez a fizetési módhoz

en: The payment cannot be captured
hu: A fizetés nem rögzíthető

en: The public and/or secret keys for the Stripe gateway have been changed. This might cause errors for existing customers and saved payment methods. %1$sClick here to learn more%2$s.
hu: A Stripe átjáró nyilvános és/vagy titkos kulcsai megváltoztak. Ez hibákat okozhat a meglévő ügyfeleknél és a mentett fizetési módoknál. %1$sKattintson ide további információért%2$s.

en: The renewal order is as follows:
hu: A megújítási sorrend a következő:

en: The timestamp in the webhook differed more than five minutes from the site time
hu: A webhook időbélyege több mint öt perccel eltért a webhely idejétől

en: The webhook received did not come from Stripe
hu: A kapott webhook nem a Stripe-től származott

en: The webhook signature was missing or was incorrectly formatted
hu: A webhook-aláírás hiányzik, vagy rosszul volt formázva

en: The webhook was missing expected body
hu: A webhookból hiányzott a várt törzs

en: The webhook was missing expected headers
hu: A webhookból hiányoztak a várt fejlécek

en: The webhook was not signed with the expected signing secret
hu: A webhook nem a várt aláírási titokkal lett aláírva

en: There is no card on a customer that is being charged.
hu: Az ügyfélnél nincs kártya, amelyre terhelés vonatkozik.

en: There was a problem adding the payment method.
hu: Hiba történt a fizetési mód hozzáadásakor.

en: There was a problem connecting to the Stripe API endpoint.
hu: Hiba történt a Stripe API-végponthoz való csatlakozáskor.

en: There was a problem initiating a refund: %1$s
hu: Hiba történt a visszatérítés indításakor: %1$s

en: There was a problem processing the payment. Please check your email inbox and refresh the page to try again.
hu: Hiba történt a fizetés feldolgozása során. Kérjük, ellenőrizze e-mail-fiókját, és frissítse az oldalt az újrapróbálkozáshoz.

en: This card is no longer available and has been removed.
hu: Ez a kártya már nem elérhető, és eltávolították.

en: This charge was partially captured via Stripe Dashboard in the amount of: %s
hu: Ezt a terhelést a Stripe Dashboard részben rögzítette a következő összegben: %s

en: This controls the description which the user sees during checkout.
hu: Ez szabályozza azt a leírást, amelyet a felhasználó a fizetés során lát.

en: This controls the title which the user sees during checkout when multiple payment methods are enabled.
hu: Ez szabályozza azt a címet, amelyet a felhasználó a fizetés során lát, ha több fizetési mód is engedélyezett.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
hu: Ez szabályozza azt a címet, amelyet a felhasználó a fizetés során lát.

en: This is an order notification sent to the customer once a pre-order is complete, but additional payment steps are required.
hu: Ez egy rendelési értesítés, amelyet az előrendelés befejezése után küldünk el a vásárlónak, de további fizetési lépésekre van szükség.

en: This payment failed to clear.
hu: Ezt a fizetést nem sikerült kiegyenlíteni.

en: This payment method is not available in the selected country
hu: Ez a fizetési mód nem érhető el a kiválasztott országban

en: This payment method is not available on the selected country
hu: Ez a fizetési mód nem érhető el a kiválasztott országban

en: This payment was cancelled.
hu: Ezt a fizetést törölték.

en: This represents the fee Stripe collects for the transaction.
hu: Ez a Stripe által a tranzakcióért beszedett díjat jelenti.

en: This represents the net total that will be credited to your Stripe bank account. This may be in the currency that is set in your Stripe account.
hu: Ez a Stripe bankszámláján jóváírandó nettó végösszeg. Ez lehet a Stripe-fiókjában beállított pénznemben.

en: This transaction requires authentication.
hu: Ez a tranzakció hitelesítést igényel.

en: Title
hu: Címsor

en: To complete your transaction with **the selected payment method**, you must log in or create an account with our site.
hu: A tranzakció **a kiválasztott fizetési móddal** történő befejezéséhez be kell jelentkeznie, vagy létre kell hoznia egy fiókot oldalunkon.

en: To enable Apple Pay, domain association file must be hosted at %s.
hu: Az Apple Pay engedélyezéséhez a domain társítási fájlnak a következő helyen kell lennie: %s.

en: Try the new payment experience (Early access) %1$sGet early access to a new, smarter payment experience on checkout and let us know what you think by %2$s. We recommend this feature for experienced merchants as the functionality is currently limited. %3$s
hu: Próbálja ki az új fizetési élményt (korai hozzáférés) %1$sKérjen korai hozzáférést egy új, intelligensebb fizetési élményhez a fizetéskor, és tudassa velünk véleményét %2$s-ig. Ezt a funkciót tapasztalt kereskedőknek ajánljuk, mivel a funkcionalitás jelenleg korlátozott. %3$s

en: UPE payment failed: %s
hu: Sikertelen UPE fizetés: %s

en: Unable to add payment source.
hu: Nem sikerült a fizetési módot hozzáadni a fiókodhoz.

en: Unable to capture charge! %s
hu: Nem sikerült rögzíteni a díjat! %s

en: Unable to copy domain association file to domain root.
hu: A tartománytársítási fájl nem másolható a tartomány gyökérkönyvtárába.

en: Unable to create domain association folder to domain root.
hu: Nem lehet létrehozni a tartomány gyökérhez tartozó tartománytársítási mappát.

en: Unable to encode body for request to WooCommerce Connect server.
hu: Nem lehet kódolni a WooCommerce Connect szerverre irányuló kérés törzsét.

en: Unable to find shipping method for address.
hu: Nincs elérhető szállítási mód a megadott címre.

en: Unable to process this payment, please try again or use alternative method.
hu: Nem lehet feldolgozni ezt a kifizetést, próbálkozz újra vagy használj alternatív módszert.

en: Unable to provide shipping options for Payment Requests.
hu: Fizetési kérésekhez nem tudunk szállítási lehetőséget biztosítani.

en: Unable to save this payment method, please try again or use alternative method.
hu: Nem sikerült menteni ezt a fizetési módot. Kérjük, próbálja újra, vagy válasszon egy másik lehetőséget.

en: Unable to send request to WooCommerce Connect server. Body must be an array.
hu: Nem lehet kérést küldeni a WooCommerce Connect szervernek. A törzsnek egy tömbnek kell lennie.

en: Unable to store payment details. Please try again.
hu: Nem sikerült tárolni a fizetési adatokat. Kérlek próbáld újra.

en: Unable to update UPE appearance values at this time.
hu: Jelenleg nem lehet frissíteni az UPE megjelenési értékeit.

en: Unable to verify domain - %s
hu: Nem sikerült ellenőrizni a domaint - %s

en: Unable to verify domain - missing secret key.
hu: Nem sikerült ellenőrizni a domaint – hiányzik a titkos kulcs.

en: Unable to verify your request. Please reload the page and try again.
hu: Nem sikerült ellenőrizni kérését. Kérjük, frissítse az oldalt, és próbálja újra.

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: Unknown shipping option "[option]".
hu: Ismeretlen szállítási opció "[opció]".

en: Update the Payment Method used for all of my active subscriptions.
hu: Frissítse az összes aktív előfizetésemhez használt fizetési módot.

en: Via %1$s card ending in %2$s
hu: %2$s végződésű %1$s kártyán keresztül

en: Via SEPA Direct Debit ending in %1$s
hu: SEPA csoportos beszedési megbízással, amely a következő számokra végződik: %1$s

en: View Documentation
hu: Dokumentáció megtekintése

en: Warning: The most recent live webhook, received at %1$s, could not be processed. Reason: %2$s. (No live webhooks have been processed successfully since monitoring began at %3$s.)
hu: Figyelmeztetés: A %1$s címen érkezett legutóbbi élő webhook nem dolgozható fel. Ok: %2$s. (A figyelés %3$s-i kezdete óta egyetlen élő webhook sem került feldolgozásra sikeresen.)

en: Warning: The most recent live webhook, received at %1$s, could not be processed. Reason: %2$s. (The last live webhook to process successfully was timestamped %3$s.)
hu: Figyelmeztetés: A %1$s címen érkezett legutóbbi élő webhook nem dolgozható fel. Ok: %2$s. (Az utolsó sikeresen feldolgozott élő webhook időbélyegzője %3$s.)

en: Warning: The most recent test webhook, received at %1$s, could not be processed. Reason: %2$s. (No test webhooks have been processed successfully since monitoring began at %3$s.)
hu: Figyelmeztetés: A %1$s címen érkezett legutóbbi teszt webhook nem dolgozható fel. Ok: %2$s. (A megfigyelés %3$s-i kezdete óta egyetlen teszt webhook sem dolgozott fel sikeresen.)

en: Warning: The most recent test webhook, received at %1$s, could not be processed. Reason: %2$s. (The last test webhook to process successfully was timestamped %3$s.)
hu: Figyelmeztetés: A %1$s címen érkezett legutóbbi teszt webhook nem dolgozható fel. Ok: %2$s. (Az utolsó sikeresen feldolgozott teszt webhook időbélyegzője %3$s.)

en: We couldn't initiate the payment. Please try again.
hu: Nem tudtuk kezdeményezni a fizetést. Kérlek próbáld újra.

en: We'll use the short version in combination with the customer order number.
hu: A rövid verziót az ügyfél rendelési számával kombinálva használjuk.

en: We're not able to add this payment method. Please refresh the page and try again.
hu: Nem tudjuk hozzáadni ezt a fizetési módot. Kérjük, frissítse az oldalt, és próbálja újra.

en: We're not able to add this payment method. Please try again later.
hu: Nem tudjuk hozzáadni ezt a fizetési módot. Kérlek, próbáld újra később.

en: We're not able to process this payment.
hu: Nem tudjuk feldolgozni ezt a befizetést.

en: We're not able to process this payment. Please try again later.
hu: Nem tudjuk feldolgozni ezt a befizetést. Kérlek, próbáld újra később.

en: Webhook Endpoints
hu: Webhook Végpontok

en: When enabled, payment error logs will be saved to WooCommerce > Status > Logs.
hu: Ha engedélyezve van, a fizetési hibanaplók a WooCommerce > Állapot > Naplók mappába kerülnek.

en: When enabled, we'll include the order number for card and express checkout transactions.
hu: Ha engedélyezve van, akkor a kártyás és expressz fizetési tranzakciók rendelési számát is megadjuk.

en: Whether or not to immediately capture the charge. When unchecked, the charge issues an authorization and will need to be captured later. Uncaptured charges expire in 7 days.
hu: Függetlenül attól, hogy azonnal rögzíteni kell-e a díjat. Ha nincs bejelölve, a terhelés felhatalmazást ad ki, és később rögzíteni kell. A fel nem vett díjak 7 napon belül lejárnak.

en: WooCommerce %s or greater to be installed and active
hu: A WooCommerce %s vagy újabb telepítése és aktiválása

en: WooCommerce Stripe - The minimum PHP version required for this plugin is %1$s. You are running %2$s.
hu: WooCommerce Stripe – A beépülő modul minimális PHP-verziója %1$s. Ön a következőt futtatja: %2$s.

en: WooCommerce Stripe - This is the last version of the plugin compatible with WooCommerce %1$s. All future versions of the plugin will require WooCommerce %2$s or greater.
hu: WooCommerce Stripe – Ez a bővítmény utolsó verziója, amely kompatibilis a WooCommerce %1$s szolgáltatással. A beépülő modul minden jövőbeli verziójához WooCommerce %2$s vagy újabb verzióra lesz szükség.

en: WooCommerce Stripe - We recently made changes to Stripe that may impact the appearance of your checkout. If your checkout has changed unexpectedly, please follow these %1$sinstructions%2$s to fix.
hu: WooCommerce Stripe – Nemrég olyan változtatásokat hajtottunk végre a Stripe-on, amelyek hatással lehetnek a pénztár megjelenésére. Ha a fizetés váratlanul megváltozott, kérjük, kövesse az alábbi %1$sutasításokat%2$s a javításhoz.

en: WooCommerce Stripe - We see that you had the "Require 3D secure when applicable" setting turned on. This setting is not available here anymore, because it is now replaced by Stripe Radar. You can learn more about it %1$shere%2$s
hu: WooCommerce Stripe – Úgy látjuk, hogy bekapcsolta a „3D biztonság megkövetelése, ha alkalmazható” beállítást. Ez a beállítás itt már nem érhető el, mert most a Stripe Radar váltotta fel. %1$sitt%2$s tudhat meg többet róla

en: WooCommerce Stripe - cURL is not installed.
hu: WooCommerce Stripe – a cURL nincs telepítve.

en: WooCommerce Stripe Customer Data
hu: WooCommerce Stripe ügyféladatok

en: WooCommerce Stripe Data
hu: WooCommerce Stripe Adat

en: WooCommerce Stripe In-Person Payments
hu: WooCommerce Stripe személyes fizetés

en: WooCommerce Stripe Order Data
hu: WooCommerce Stripe rendelési adatok

en: WooCommerce Stripe Subscriptions Data
hu: WooCommerce Stripe előfizetési adatok

en: WooCommerce Stripe requires %1$s. Your version of %2$s is no longer supported. | WooCommerce Stripe requires %1$s. Your versions of %2$s are no longer supported.
hu[0]: A WooCommerce Stripe használatához %1$s szükséges. Az Ön %2$s verziója már nem támogatott.
hu[1]: A WooCommerce Stripe használatához %1$s szükséges. Az Ön %2$s verziói már nem támogatottak.

en: WordPress %s or greater
hu: WordPress %s vagy újabb

en: Yes
hu: Igen

en: You cannot add that amount of "%1$s"; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
hu: Nem adhatja hozzá ezt a „%1$s” mennyiséget; kosárba, mert nincs elég készlet (%2$s van hátra).

en: You must add the following webhook endpoint <strong style="background-color:#ddd;">&nbsp;%s&nbsp;</strong> to your <a href="https://dashboard.stripe.com/account/webhooks" target="_blank">Stripe account settings</a> (if there isn't one already enabled). This will enable you to receive notifications on the charge statuses.
hu: Hozzá kell adnia a következő webhook-végpontot <strong style="background-color:#ddd;">&nbsp;%s&nbsp;</strong> a <a href="https://dashboard.stripe.com/account/webhooks" target="_blank">A Stripe-fiók beállításai</a> (ha még nincs engedélyezve). Ez lehetővé teszi, hogy értesítéseket kapjon a töltési állapotokról.

en: You must save your changes.
hu: A módosításokat mentenie kell.

en: You will be redirected to Alipay.
hu: A rendszer átirányítja az Alipay oldalra.

en: You will be redirected to Bancontact.
hu: A rendszer átirányítja a Bancontacthoz.

en: You will be redirected to EPS.
hu: A rendszer átirányítja az EPS-re.

en: You will be redirected to Multibanco.
hu: A rendszer átirányítja a Multibanco oldalára.

en: You will be redirected to P24.
hu: A rendszer átirányítja a P24-re.

en: You will be redirected to Sofort.
hu: A rendszer átirányítja a Sofortba.

en: You will be redirected to giropay.
hu: A rendszer átirányítja a giropay szolgáltatásra.

en: You will be redirected to iDEAL.
hu: A rendszer átirányítja az iDEAL oldalra.

en: You'll be able to download or print the Boleto after checkout.
hu: A fizetés után letöltheti vagy kinyomtathatja a Boletót.

en: You'll be able to download or print the OXXO voucher after checkout.
hu: A fizetés után letöltheti vagy kinyomtathatja az OXXO utalványt.

en: Your Stripe API Publishable key, obtained from your Stripe dashboard.
hu: Az Ön Stripe API Publishable kulcsa, amelyet a Stripe irányítópultjáról szerezhet be.

en: Your Stripe API Secret, obtained from your Stripe dashboard.
hu: Az Ön Stripe API titkos kódja, amelyet a Stripe irányítópultjáról szerezhet be.

en: Your Stripe testing API Publishable key, obtained from your Stripe dashboard.
hu: Az Ön Stripe tesztelési API Publishable kulcsa, amelyet a Stripe irányítópultjáról szerezhet be.

en: Your Stripe testing API Secret, obtained from your Stripe dashboard.
hu: A Stripe tesztelési API titkos kódja, amelyet a Stripe irányítópultjáról szerezhet be.

en: Your Stripe testing webhook endpoint URL, obtained from your Stripe dashboard.
hu: A Stripe-tesztelési webhook végpont URL-címe, amelyet a Stripe irányítópultjáról szerezhet be.

en: Your Stripe webhook endpoint URL, obtained from your Stripe dashboard.
hu: A Stripe webhook végpont URL-je, amelyet a Stripe irányítópultjáról szerezhet be.

en: Your card could not be set up for future usage.
hu: Kártyáját nem lehetett beállítani későbbi használatra.

en: Your customers cannot use Stripe on checkout, because we couldn't connect to your account. Please go to your settings and, %1$sset your Stripe account keys%2$s.
hu: Ügyfelei nem használhatják a Stripe szolgáltatást fizetéskor, mert nem tudtunk csatlakozni a fiókjához. Nyissa meg a beállításokat, és %1$sállítsa be Stripe-fiókja kulcsait%2$s.

en: Your early renewal order was successful.
hu: Korai megújítási rendelése sikeres volt.

en: Your pre-order is now available, but payment cannot be completed automatically. Please complete the payment now: %1$s
hu: Előrendelése már elérhető, de a fizetés nem hajtható végre automatikusan. Kérjük, fejezze be a fizetést most: %1$s

en: Your site must be served over HTTPS in order to connect your Stripe account automatically.
hu: A Stripe-fiók automatikus összekapcsolásához webhelyét HTTPS-en keresztül kell kiszolgálni.

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}. Customer asked to authenticate payment and will be notified again {retry_time}
hu: [{site_title}] Sikertelen automatikus fizetés a következőnél: {order_number}. Az ügyfél a fizetés hitelesítését kérte, és újra értesítjük {retry_time}

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
hu: Bekapcsolás/Kikapcsolás

en: customer bank statement
hu: ügyfél bankszámlakivonat

en: disabled
hu: Letiltva

en: enabled
hu: engedélyezve

en: https://woocommerce.com/
hu: https://woocommerce.com

en: iDEAL is a Netherlands-based payment method that allows customers to complete transactions online using their bank credentials.
hu: Az iDEAL egy holland fizetési mód, amely lehetővé teszi az ügyfelek számára, hogy banki hitelesítő adataik segítségével online bonyolítsák le a tranzakciókat.

en: shortened customer bank statement
hu: rövidített ügyfél bankszámlakivonat

en: stripe - Order
hu: stripe - Rendelés

en: unknown
hu: ismeretlen
