Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (7408 entries)

en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>
sk: 
    			Táto stránka je v režime „Už čoskoro“ a je viditeľná len pre vás a tých, ktorí majú oprávnenie. Ak ju chcete sprístupniť všetkým,&nbsp;<a href='%s'>zmeňte nastavenia viditeľnosti</a>

en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
sk[0]: 
    %%C%1$d%%n kompatibilný plugin nájdený%2$s
sk[1]: 
    %%C%1$d%%n kompatibilné pluginy nájdené%2$s
sk[2]: 
    %%C%1$d%%n kompatibilných pluginov nájdených%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
sk[0]: 
    %%C%1$d%%n nájdený nekompaktibilný plugin%2$s
sk[1]: 
    %%C%1$d%%n nájdené nekompaktibilné pluginy%2$s
sk[2]: 
    %%C%1$d%%n nájdených nekompaktibilných pluginov%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
sk[0]: 
    %%C%1$d%%n neoverený plugin nájdený%2$s
sk[1]: 
    %%C%1$d%%n neoverené pluginy nájdené%2$s
sk[2]: 
    %%C%1$d%%n neoverených pluginov nájdených%2$s

en:  (%s ago)
sk:  (pred %s)

en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
sk:  Pre aktualizáciu <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">prepojte svoj obchod</a> s woocommerce.com.

en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
sk:  <a href="%1$s">Nainštalujte si WooCommerce.com Update Manager</a> pre aktualizáciu.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
sk:  Aktivujte Správcu aktualizácií WooCommerce.com pre aktualizáciu.

en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
sk:  Nemáte predplatné, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">prihláste sa</a> na odber aktualizácií.

en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
sk:  Vaše predplatné vypršalo, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">obnovte ho %2$s a</a> aktualizujte.

en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
sk:  Vaše predplatné vyprší %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">povoľte automatické obnovenie</a> , aby ste mohli naďalej dostávať aktualizácie.

en:  says
sk:  hovorí

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
sk: Položka „%1$s“ bola odstránená z košíka. %2$s

en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
sk: „%1$s“ bolo odstránené z objednávky. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
sk: "%s" sa nepodarilo uložiť. Skontrolujte, uistite sa, že ide o platnú adresu URL, a skúste to znova.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sk: "%s% bol už použitý a nemožno ho využiť v spojení so zvyšnými zľavovými kódmi.

en: "%s" is already registered.
sk: "%s" je už registrované.

en: "%s" is an invalid coupon code.
sk: "%s" je neplatný zľavový kód.

en: "%s" shipping class cost
sk: &#8222;%s&#8220; Cena triedy dopravy

en: "%s" tax rates
sk: "%s" daňová sadzba

en: "From" address
sk: Adresa odosielateľa

en: "From" name
sk: Meno odosielateľa

en: #%s is an invalid image ID.
sk: #%s je neplatné ID obrázku.

en: %1$d out of 5
sk: %1$d z 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
sk: %1$d aktualizácia kompletná. Verzia databázy je %2$s

en: %1$s #%2$s &lsaquo; %3$s &#8212; WordPress
sk: %1$s #%2$s ‹ %3$s — WordPress

en: %1$s #%2$s details
sk: %1$s č.%2$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
sk: %1$s %2$sAktualizujte WordPress, aby ste povolili novú navigáciu%3$s

en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
sk: %1$s ‹ %2$s — WordPress

en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
sk: %1$s (č.%2$s &ndash; %3$s)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
sk: %1$s (aktualizácia na verziu %2$s je dostupná)

en: %1$s - Image %2$s
sk: %1$s – Obrázok %2$s

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
sk: %1$s - Je dostupná novšia verzia WordPressu (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
sk: %1$s - Odporúčame minimálne MySQL verziu 5.6. Pozrite: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
sk: %1$s - Odporúčame nastaviť limit pamäte aspoň na 64MB. Pozrite: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
sk: %1$s - Odporúčame používať predponu s menej ako 20 znakov. Pozri: %2$s

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
sk: %1$s Táto navigácia čoskoro prestane byť dostupná, kým nevykonáme potrebné vylepšenia. Ak ju teraz vypnete, nebudete ju môcť znova zapnúť.

en: %1$s action (%2$d) scheduled.
sk: Naplánovaná akcia %1$s (%2$d).

en: %1$s and %2$s
sk: %1$s a %2$s

en: %1$s at %2$s
sk: %1$s o %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
sk: %1$s o %2$s %3$s

en: %1$s class does not exist.
sk: Trieda %1$s neexistuje.

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
sk: %1$s nemôže byť nainštalovaný (%2$s). <a href="%3$s">Kliknite sem pre manuálnu inštaláciu.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
sk: %1$s sa nepodarilo spracovať pomocou metódy Vynútené stiahnutie. Namiesto toho sa použije presmerovanie.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
sk: Súbor %1$s sa nepodarilo obslúžiť pomocou metódy X-Accel-Redirect/X-Sendfile. Namiesto toho sa použije vynútené stiahnutie.

en: %1$s ending in %2$s
sk: %1$s **** **** **** %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
sk: %1$s **** **** **** %2$s (exp. %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
sk[0]: %1$s pre %2$s položku
sk[1]: %1$s pre %2$s položky
sk[2]: %1$s pre %2$s položky

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
sk: Produkt %1$s bol vymazaný z vášho košíka lebo bol medzičasom aktualizovaný.  <a href="%2$s">Tu</a> ho môžete opäť pridať do košíka.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
sk: %1$s má nízke skladové zásoby. Ostalo %2$d ks.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
sk: %1$s nie je číselne indexované pole.

en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
sk: %1$s nie je platná číselná hodnota. Povolené znaky sú čísla, oddeľovače tisícok (%2$s) a desatinných miest (%3$s).

en: %1$s is not of type %2$s
sk: %1$s neni typu %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
sk: %1$s nie je typu %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
sk: %1$s je neplatné. Prosím zadajte jedno z nasledujúcich: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
sk: %1$s nie je platné. Môžete vyhľadať správny Eircode <a target="_blank" href="%2$s">tu</a>.

en: %1$s order number %2$s
sk: %1$s číslo objednávky %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
sk[0]: %1$s vrátená objednávka %2$d (produkt %3$d)
sk[1]: %1$s vrátené objednávky %2$d (produkty %3$d)
sk[2]: %1$s vrátené objednávky %2$d (produkty %3$d)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
sk: %1$s vyžaduje inštanciu z %2$s alebo %3$s pre adresu

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
sk[0]: %1$s recenzia k %2$s
sk[1]: %1$s recenzie k %2$s
sk[2]: %1$s recenzií k %2$s

en: %1$s sales in %2$s
sk: %1$s tržby v %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
sk: %1$s by sa malo volať v rámci akcie %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
sk: %1$s by nemala byť volaná pred akciou %2$s.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
sk: %1$s by sa nemala byť volaná skôr, ako sa dokončia akcie %2$s, %3$s a %4$s.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
sk: %1$s je najpredávanejším produktom tento mesiac (%2$d objednávok)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
sk: %1$s z %2$s položiek v objednávke č. %3$s bolo označených "na objednávku".

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
sk: %1$s verzia %2$s je zastaralá. Verzia jadra je %3$s

en: %1$s via %2$s
sk: %1$s cez %2$s

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
sk: Bola volaná funkcia %1$s, ale neboli zaregistrované žiadne typy objednávok: mohla byť volaná príliš skoro.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
sk: Funkcia %1$s bola volaná s neplatným typom udalosti „%2$s“.

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
sk: %1$s bol zavolaný s neplatnou hodnotou "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
sk: %1$s bol nainštalovaný ale nebol aktivovaný. <a href="%2$s">Kliknite sem pre manuálnu aktiváciu.</a>

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
sk: %1$s, %2$s, %3$s alebo %4$s

en: %1$s... (%2$s more)
sk: %1$s… (%2$s ďalších)

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
sk: %1$sJednoducho vyberajte platby%2$s od svojich zákazníkov kdekoľvek pomocou našej mobilnej aplikácie.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
sk: %1$sSpravujte objednávku%2$s pomocou aplikácie.

en: %1$sView and manage%2$s
sk: %1$sZobraziť a spravovať%2$s

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
sk[0]: %d API kľúč trvalo zrušený.
sk[1]: %d API kľúče trvalo zrušené.
sk[2]: %d API kľúčov trvalo zrušených.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
sk[0]: vykonaná %d várka.
sk[1]: vykonané %d várky.
sk[2]: vykonaných %d várok.

en: %d is not a valid order ID.
sk: %d nie je platné ID objednávky.

en: %d is not an order or has an invalid order type.
sk: %d nie je objednávka alebo má neplatný typ objednávky.

en: %d is not of a valid order type.
sk: %d nie je platného typu objednávky.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
sk[0]: %d položka z vašej poslednej objednávky je momentálne nedostupná a nebolo ju možné pridať do košíka.
sk[1]: %d položky z vašej poslednej objednávky sú momentálne nedostupné a nebolo ich možné pridať do košíka.
sk[2]: %d položiek z vašej poslednej objednávky je momentálne nedostupných a nebolo ich možné pridať do košíka.

en: %d left in stock
sk: %d zostávajúcich na sklade

en: %d orphaned variations deleted
sk: %d osirotených variantov zmazaných

en: %d permissions deleted
sk: %d oprávnenie zmazané

en: %d product | %d products
sk[0]: %d produkt
sk[1]: %d produkty
sk[2]: %d produktov

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
sk[0]: dokončená %d naplánovaná akcia
sk[1]: dokončené %d naplánované akcie
sk[2]: dokončených %d naplánovaných akcií

en: %d transients rows cleared
sk: Počet vyčistených riadkov transientov: %d

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
sk[0]: %d variant nemá cenu
sk[1]: %d varianty nemajú cenu
sk[2]: %d variantov nemá cenu

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
sk[0]: %d webhook natrvalo vymazaný.
sk[1]: %d webhook-y natrvalo vymazané.
sk[2]: %d webhook-ov natrvalo vymazaných.

en: %qty% variations
sk: %qty% varianty

en: %qty% variations added
sk: Pridané variácie v %qty%

en: %s (Copy)
sk: %s (Kópia)

en: %s (Deleted)
sk: %s (Vymazané)

en: %s (No longer exists)
sk: %s (Už neexistuje)

en: %s (default)
sk: %s (predvolené)

en: %s (optional)
sk: %s (voliteľné)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
sk: Pred %s

en: %s Review | %s Reviews
sk[0]: %s Hodnotenie
sk[1]: %s Hodnotenia
sk[2]: %s Hodnotení

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
sk: %s Podpora reťazcov dlhších ako tento bude odstránená v budúcej verzii.

en: %s actions
sk: %s: akcie

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
sk: %s aktivované. Teraz budete dostávať aktualizácie pre tento produkt.

en: %s ago
sk: Pred %s

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
sk[0]: %s a %d ďalší región
sk[1]: %s a %d ďalšie regióny
sk[2]: %s a %d ďalších regiónov

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
sk: %s sú vypredané a nie je možné ich zakúpiť. Prosím, odstráňte ich z košíka.

en: %s attribution
sk: %s pripisovanie

en: %s average gross daily sales
sk: %s priemerná hrubá denná tržba

en: %s average gross monthly sales
sk: %s priemerná hrubá mesačná tržba

en: %s average net daily sales
sk: %s priemerný denný predaj v čistom

en: %s average net monthly sales
sk: %s priemerný mesačný predaj

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
sk: %s nemožno použiť ako alias tabuľky v OrdersTableQuery

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
sk: %s sa nedá kúpiť. Prosím, odstráňte ho z košíka.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
sk: %s nie je možné zakúpiť. Prosím, odstráňte ich z košíka.

en: %s charged for shipping
sk: %s poplatok za prepravu

en: %s connected successfully
sk: %s úspešne pripojené

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
sk[0]: %s zľavový kód presunutý do koša.
sk[1]: %s zľavové kódy presunuté do koša.
sk[2]: %s zľavových kódov presunutých do koša.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
sk[0]: %s kód nebol zaktualizovaný, niekto ho upravuje.
sk[1]: %s kódy neboli zaktualizované, niekto ich upravuje.
sk[2]: %s kódov nebolo zaktualizovaných, niekto ich upravuje.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
sk[0]: Trvalo vymazaný %s kód.
sk[1]: Trvalo vymazané %s kódy.
sk[2]: Trvalo vymazaných %s kódov.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
sk[0]: %s zľavový kód obnovený z koša.
sk[1]: %s zľavové kódy obnovené z koša.
sk[2]: %s zľavových kódov obnovených z koša.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
sk[0]: Aktualizovaný %s zľavový kód.
sk[1]: Aktualizované %s zľavové kódy.
sk[2]: Aktualizovaných %s zľavových kódov.

en: %s coupons used in total
sk: Celkovo použitých %s zľavových kódov

en: %s customer review | %s customer reviews
sk[0]: %s recenzia zákazníka
sk[1]: %s recenzie zákazníkov
sk[2]: %s recenzií zákazníkov

en: %s data
sk: %s: detaily

en: %s day | %s days
sk[0]: %s deň
sk[1]: %s dni
sk[2]: %s dní

en: %s discount
sk: %s zľava

en: %s discounts in total
sk: %s celkom zľavy

en: %s does not exist.
sk: %s neexistuje.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
sk[0]: zostáva %s stiahnutie
sk[1]: zostávajú  %s stiahnutia
sk[2]: zostáva  %s stiahnutí

en: %s failed. Contact your hosting provider.
sk: %s zlyhalo. Kontaktujte poskytovateľa hostingu.

en: %s fee
sk: %s poplatok

en: %s field
sk: %s pole

en: %s gross sales in this period
sk: %s tržby v tomto období

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
sk[0]: Produkt %s bol pridaný do košíka.
sk[1]: Pridané do košíka: %s
sk[2]: Pridané do košíka: %s

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
sk: Produkt %s bol vymazaný z vášho košíka, pretože už nie je dostupný na predaj. Kontaktujte nás, ak potrebuje pomoc.

en: %s has taken over and is currently editing.
sk: %s prevzal kontrolu a momentálne upravuje.

en: %s hour | %s hours
sk[0]: %s hodina
sk[1]: %s hodiny
sk[2]: %s hodín

en: %s icon
sk: %s ikona

en: %s in cart
sk: %s v košíku

en: %s in stock
sk: %s na sklade

en: %s is a required field | %s are required fields
sk[0]: %s je povinné pole
sk[1]: %s sú povinné polia
sk[2]: %s sú povinné polia

en: %s is a required field.
sk: %s je povinné pole.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
sk: %s je variabilný nadradený produkt a nedá sa pridať.

en: %s is available
sk: %s je dostupný

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
sk: %s práve upravuje túto objednávku. Chcete prevziať úpravy?

en: %s is not a valid URL.
sk: %s nie je platná URL adresa.

en: %s is not a valid email address.
sk: %s nie je platná e-mailová adresa.

en: %s is not a valid numeric value.
sk: %s nie je platná číselná hodnota.

en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
sk: %s nie je platná číselná hodnota: mal by byť jeden desatinný oddeľovač a musí byť za oddeľovačom tisícok.

en: %s is not a valid order type.
sk: %s nie je platný typ objednávky.

en: %s is not a valid phone number.
sk: %s nie je platné telefónne číslo.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
sk: %s nie je platné PSČ.

en: %s is not a valid template for this order.
sk: %s nie je platná šablóna pre túto objednávku.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
sk: %s nie je k dispozícii pre túto objednávku – vyberte si iný spôsob platby

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
sk: %s nie je na sklade a nie je možné ho zakúpiť. Prosím, odstráňte ho z košíka.

en: %s is out of stock.
sk: %s už nie je na sklade.

en: %s is required
sk: %s je povinné pole

en: %s item | %s items
sk[0]: %s položka
sk[1]: %s položky
sk[2]: %s položiek

en: %s items
sk: Položky %s

en: %s items purchased
sk: %s zakúpených položiek

en: %s minute | %s minutes
sk[0]: %s minúta
sk[1]: %s minúty
sk[2]: %s minút

en: %s month | %s months
sk[0]: %s mesiac
sk[1]: %s mesiace
sk[2]: %s mesiacov

en: %s must be called after the current_screen action.
sk: %s musí byť volaná po akcii current_screen.

en: %s must contain 2 numbers.
sk: %s musí obsahovať 2 čísla.

en: %s must contain 2 valid dates.
sk: %s musí obsahovať 2 platné dátumy.

en: %s net sales in this period
sk: %s čistý predaj v tomto období

en: %s net sales this month
sk: %s tržby v čistom tento mesiac

en: %s notes
sk: %s: poznámky

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
sk[0]: %s objednávka bola presunutá do koša.
sk[1]: %s objednávky boli presunuté do koša.
sk[2]: %s objednávok bolo presunutých do koša.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
sk[0]: %s objednávka nebola aktualizovaná, niekto iný ju práve upravuje.
sk[1]: %s objednávky neboli aktualizované, niekto iný ich práve upravuje.
sk[2]: %s objednávok nebolo aktualizovaných, niekto iný ich práve upravuje.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
sk[0]: %s objednávka bola natrvalo odstránená.
sk[1]: %s objednávky boli natrvalo odstránené.
sk[2]: %s objednávok bolo natrvalo odstránených.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
sk[0]: %s objednávka bola obnovená z koša.
sk[1]: %s objednávky boli obnovené z koša.
sk[2]: %s objednávok bolo obnovených z koša.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
sk[0]: %s stav objednávky sa zmenil.
sk[1]: %s stavy objednávky sa zmenili.
sk[2]: %s stavov objednávok sa zmenilo.

en: %s order updated. | %s orders updated.
sk[0]: %s objednávka bola aktualizovaná.
sk[1]: %s objednávky boli aktualizované.
sk[2]: %s objednávok bolo aktualizovaných.

en: %s orders placed
sk: %s zaradených objednávok

en: %s out of 5
sk: %s z 5

en: %s page
sk: %s strana

en: %s pending review | %s pending reviews
sk[0]: %s čakajúce hodnotenie
sk[1]: %s čakajúce hodnotenia
sk[2]: %s čakajúcich hodnotení

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
sk[0]: %s spojená predchádzajúca objednávka
sk[1]: %s spojené predchádzajúce objednávky
sk[2]: %s spojených predchádzajúcich objednávok

en: %s product | %s products
sk[0]: %s produkt
sk[1]: %s produkty
sk[2]: %s produktov

en: %s product imported | %s products imported
sk[0]: %s produkt bol importovaný
sk[1]: %s produkty boli importované
sk[2]: %s produktov bolo importovaných

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
sk[0]: %s produkt bol presunutý do koša.
sk[1]: %s produkty boli presunuté do koša.
sk[2]: %s produktov bolo presunutých do koša.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
sk[0]: %s produkt nebol aktualizovaný, niekto iný ho práve upravuje.
sk[1]: %s produkty neboli aktualizované, niekto iný ich práve upravuje.
sk[2]: %s produktov nebolo aktualizovaných, niekto iný ich práve upravuje.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
sk[0]: %s produkt bol trvalo odstránený.
sk[1]: %s produkt boli trvalo odstránené.
sk[2]: %s produkt bolo trvalo odstránených.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
sk[0]: %s produkt bol obnovený z koša.
sk[1]: %s produkty boli obnovené z koša.
sk[2]: %s produktov bolo obnovených z koša.

en: %s product updated | %s products updated
sk[0]: %s produkt bol aktualizovaný
sk[1]: %s produkty boli aktualizované
sk[2]: %s produktov bolo aktualizovaných

en: %s product updated. | %s products updated.
sk[0]: %s produkt bol aktualizovaný.
sk[1]: %s produkty boli aktualizované.
sk[2]: %s produktov bolo aktualizovaných.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
sk[0]: %s produkt bol preskočený
sk[1]: %s produkty boli preskočené
sk[2]: %s produktov bolo preskočených

en: %s purchases for the selected items
sk: nákupy u vybraných položiek %s

en: %s quantity
sk: množstvo %s

en: %s rates
sk: Sadzba: %s

en: %s removed.
sk: Odstránené z košíka: %s

en: %s review | %s reviews
sk[0]: %s hodnotenie
sk[1]: %s hodnotenia
sk[2]: %s hodnotení

en: %s sales for the selected items
sk: tržby za vybrané položky %s

en: %s second | %s seconds
sk[0]: %s sekunda
sk[1]: %s sekundy
sk[2]: %s sekúnd

en: %s signups in this period
sk: Počet prihlásení za obdobie

en: %s subscription expired
sk: Platnosť predplatného %s vypršala

en: %s subscription expiring soon
sk: Platnosť predplatného %s čoskoro vyprší

en: %s terms
sk: %s výrazy

en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
sk: %s premení váš domov s našou vybranou kolekciou bytových dekorácií a prinesie inšpiráciu a štýl do každého kúta.

en: %s week | %s weeks
sk[0]: %s týždeň
sk[1]: %s týždne
sk[2]: %s týždňov

en: %s worth of coupons used
sk: Použité zľavové kódy v hodnote %s

en: %s would like to connect to your store
sk: %s by sa rád pripojil k vášmu obchodu

en: %s year | %s years
sk[0]: %s rok
sk[1]: %s roky
sk[2]: %s rokov

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
sk: Funkcia %s() bola použitá skôr ako bolo inicializované úložisko dát pre Action Scheduler

en: %s-star rating
sk: %s-hviezdičkové hodnotenie

en: &larr; Back to "%s" attributes
sk: &larr; Späť na vlastnosti "%s"

en: &larr; Go to Brands
sk: ← Prejsť na Značky

en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
sk: „%s“ bol pridaný do vášho košíka

en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
sk: &ldquo;%s&rdquo; bol odstránený z vášho košíka

en: &nbsp;&ndash; Page %s
sk: &nbsp;&ndash; Stránka %s

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
sk: Položka &quot;%s&quot nie je dostupná pre nákup.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
sk: Produkt "%s" je vypredaný a preto nemôže byť zakúpený.

en: &uarr; Top
sk: &uarr; Hore

en: '%s' is not a valid country code.
sk: „%s“ nie je platný kód krajiny.

en: '%s' is not a valid datastore.
sk: „%s“ nie je platný dátový úložný priestor.

en: (Deleted)
sk: (Vymazané)

en: (Public)
sk: (Verejné)

en: (can be backordered)
sk: (dostupné na objednávku)

en: (estimated for %s)
sk: (odhadované pre %s)

en: (ex. VAT)
sk: (bez DPH)

en: (ex. tax)
sk: (bez DPH)

en: (incl. VAT)
sk: (s DPH)

en: (incl. tax)
sk: (vr. dane)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
sk: (zahŕňa %1$s odhadovaných pre %2$s)

en: (includes %s)
sk: (vrátane %s)

en: (no ID)
sk: (žiadne ID)

en: + Add account
sk: + Pridať účet

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: 1 minute per product
sk: 1 minúta na produkt

en: 1 of 5 stars
sk: 1 z 5 hviezdičiek

en: 1 term
sk: 1 výraz

en: 1 variation
sk: %d variant

en: 1 variation added
sk: variant pridaný

en: 2 character continent code.
sk: 2-znakový kód kontinentu.

en: 2 minutes
sk: 2 minúty

en: 2 of 5 stars
sk: 2 z 5 hviezdičiek

en: 3 of 5 stars
sk: 3 z 5 hviezdičiek

en: 30-day free trial
sk: 30-dňová bezplatná skúšobná verzia

en: 4 minutes
sk: 4 minúty

en: 4 of 5 stars
sk: 4 z 5 hviezdičiek

en: 5 of 5 stars
sk: 5 z 5 hviezdičiek

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
sk: <a href='%1$s'>Zobraziť všetky pluginy</a> - <a href='%2$s'>Spravovať funkcie WooCommerce</a>

en: <a href='%s'>More information</a>
sk: <a href='%s'>Viac informácií</a>

en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
sk: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Prepojte svoj obchod</a> s WooCommerce.com a získajte aktualizácie a zjednodušenú podporu pre svoje predplatné.

en: <b>Bcc</b>: %s
sk: <b>Skrytá kópia</b>: %s

en: <b>Cc</b>: %s
sk: <b>Kópia</b>: %s

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
sk: <b>Externý alebo pridružený produkt –</b> taký, ktorý uvádzate a popisujete na svojej webovej stránke, ale predáva sa inde.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
sk: <b>Zoskupené –</b> kolekcia súvisiacich produktov, ktoré je možné zakúpiť jednotlivo a pozostávajú iba z jednoduchých produktov. Napríklad sada šiestich pohárov na pitie.

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
sk: <b>Jednoduché –</b> zahŕňa prevažnú väčšinu produktov, ktoré môžete predávať. Jednoduché produkty sa dodávajú a nemajú žiadne možnosti. Napríklad kniha.

en: <b>To</b>: %s
sk: <b>Komu</b>: %s

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
sk: <b>Variabilný –</b> produkt s variáciami, z ktorých každá môže mať iný kód SKU, cenu, skladovú možnosť atď. Napríklad tričko dostupné v rôznych farbách a/alebo veľkostiach.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
sk[0]: <strong>%s objednávka</strong> sa spracováva
sk[1]: <strong>%s objednávky</strong> čakajú na spracovanie
sk[2]: <strong>%s objednávok</strong> čakajú na spracovanie

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
sk[0]: <strong>%s objednávka</strong> čaká na zaplatenie
sk[1]: <strong>%s objednávky</strong> čakajú na zaplatenie
sk[2]: <strong>%s objednávok</strong> čaká na zaplatenie

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
sk[0]: <strong>%s produkt</strong> s nízkym stavom na sklade
sk[1]: <strong>%s produkty</strong> s nízkym stavom na sklade
sk[2]: <strong>%s produktov</strong> s nízkym stavom na sklade

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
sk[0]: <strong>%s produkt</strong> nie je na sklade
sk[1]: <strong>%s produkty</strong> nie sú na sklade
sk[2]: <strong>%s produktov</strong> nie je na sklade

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
sk: <strong>Prosím pozor!</strong> Verzie nasledujúcich pluginov, ktoré používate neboli testované s WooCommerce %s. Aktualizujte ich alebo potvrdťe ich kompatibilitu pred aktualizáciou WooCommerce, inak môžu nastať problémy:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
sk: <strong>Vitajte vo WooCommerce</strong> &#8211; Ste takmer pripravený začať predávať :)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
sk: <strong>Vaša téma (%s) obsahuje zastarané kópie niektorých súborov šablón WooCommerce.</strong> Tieto súbory môžu potrebovať aktualizáciu, aby boli kompatibilné s aktuálnou verziou WooCommerce. Návrhy na opravu tohto:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
sk: <strong>Upravujete podrobnosti špecifické pre túto variáciu.</strong> Niektoré informácie, ako napríklad popis a obrázky, budú zdedené z hlavného produktu,<noticeLink><parentProductName/></noticeLink> .

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
sk: Kód krajiny v dĺžke 2 znakov, napr. SK. Nechajte prázdne pre všetky krajiny.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
sk: Kód štátu/kraja v dĺžke 2 znakov, napr. NY. Nechajte prázdne pre všetky.

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
sk: Európske platobné riešenie, ktoré vám umožňuje prijímať platby vo viac ako 25 krajinách a viacerých menách.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
sk: URL adresa, kam má byť zákazník presmerovaný z pokladne. Napríklad, odkaz na webstránku spracovania platby.

en: A cloud of your most used product tags.
sk: Oblak vašich najpoužívanejších tagov produktov.

en: A collection of email content layouts.
sk: Kolekcia rozložení obsahu e-mailov.

en: A description of the purpose of the email template.
sk: Popis účelu e-mailovej šablóny.

en: A friendly name for the webhook.
sk: Meno pre webhook.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
sk: Súhrn odpovede vrátane HTTP kódu, správy a tela.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
sk: Kompletný proces platby integrovaný na vašej stránke, ktorý zahŕňa všetky populárne spôsoby platby (Platba teraz, Platba neskôr, Financovanie, Splátky).

en: A general template for emails.
sk: Všeobecná šablóna pre e-maily.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
sk: Zrozumiteľný popis nastavenia používaný v rozhraní.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
sk: Zrozumiteľné označenie nastavenia používané v rozhraní.

en: A human-readable description of the resource.
sk: Opis zdroja určený pre ľudí.

en: A link to a product category.
sk: Odkaz na kategóriu produktu.

en: A link to a product form.
sk: Odkaz na formulár produktu.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
sk: Odkaz na produkt predávaný na inej webovej stránke, napr. spolupráca so značkou.

en: A link to a product tag.
sk: Odkaz na značku produktu.

en: A link to a product.
sk: Odkaz na produkt.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
sk: Odkaz na nastavenie nového hesla bude odoslaný na váš email.

en: A list of plugins to install
sk: Zoznam pluginov na inštaláciu

en: A list of stats to query must be provided.
sk: Musí sa poskytnúť zoznam štatistík, ktoré sa majú dotazovať.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
sk: Zoznam výrazov taxonómie, ktoré sa môžu použiť vo vzťahu k stavom objednávky/produktu.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
sk: Zoznam výrazov taxonómie viditeľnosti produktu.

en: A list of your store's products.
sk: Zoznam produktov vášho obchodu.

en: A list of your store's top-rated products.
sk: Zoznam najlepšie hodnotených produktov vášho obchodu.

en: A list or dropdown of product categories.
sk: Zoznam alebo rozbaľovacia ponuka kategórií produktov.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
sk: Sadzba na živo je presná cena za odoslanie objednávky, uvedená priamo od prepravcu.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
sk: Mapa ID poskytovateľa na celočíselné hodnoty predstavujúce poradie zoradenia.

en: A message indicating that the action completed successfully.
sk: Správa oznamujúca, že akcia bola úspešne dokončená.

en: A minimum order amount
sk: Minimálna hodnota objednávky

en: A minimum order amount AND a coupon
sk: Minimálna hodnota objednávky a kupón

en: A minimum order amount AND coupon
sk: Minimálna suma objednávky A kupón

en: A minimum order amount OR a coupon
sk: Minimálna hodnota objednávky alebo kupón

en: A minimum order amount OR coupon
sk: Minimálna suma objednávky ALEBO kupón

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
sk: Začala sa spracovávať nová fronta. <a href="%s">Zobraziť prebiehajúce akcie &raquo;</a>

en: A note has been added to your order
sk: K vašej objednávke bola pridaná poznámka

en: A note has been added to your order from {site_title}
sk: K vašej objednávke bola pridaná poznámka od {site_title}

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
sk: Môže sa odovzdať čiastočná adresa IP a vrátia sa zodpovedajúce výsledky.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
sk: E-mail na znovunastavenie vášho hesla bol odoslaný na emailovú adresu priradenú vášmu kontu. Jeho doručenie môže trvať niekoľko minút. Prosím počkajte aspoň 10 minút pred ďalšou žiadosťou o znovunastavenie hesla.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
sk: Poskytovateľ platieb v kontexte hlavného zoznamu na stránke Nastavenia platieb.

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
sk: Aby kupón zostal platný, musí byť produkt spojený s touto značkou, inak budú v prípade „Zliav na produkty“ produkty s týmito značkami zľavnené.

en: A product with this ID already exists.
sk: Produkt s týmto ID už existuje.

en: A product with this SKU already exists.
sk: Produkt s týmto katalógovým číslom už existuje.

en: A search form for your store.
sk: Vyhľadaváci formulár pre váš obchod.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
sk: Sada produktov, ktoré sa k sebe hodia, napr. fotoaparát.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
sk: Zóna dopravy je geografická zóna, kde platia určité spôsoby doručenia a ich sadzby.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
sk: Jednoduchá offline brána, ktorá vám umožní prijímať platby prostredníctvom prevodu na účet.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
sk: Jednoduchá offline brána, ktorá umožňuje prijať šek ako spôsob platby.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
sk: Jednoduchá offline brána, ktorá umožňuje prijímať platby na dobierku.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
sk: Jeden fyzický alebo virtuálny produkt, napr. tričko alebo elektronická kniha.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
sk: Predmet pre zadaný typ e-mailu po použití filtrov a nahradení zástupných symbolov.

en: A suggestion category.
sk: Kategória návrhov.

en: A suggestion with full details.
sk: Návrh s úplnými podrobnosťami.

en: A test account is already set up.
sk: Testovací účet je už nastavený.

en: A unique ID string for the email template.
sk: Jedinečný identifikátor (ID) pre e-mailovú šablónu.

en: A unique identifier for the setting.
sk: Unikátny identifikátor nastavenia.

en: A unique identifier for the tool.
sk: Unikátny identifikátor nástroja.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
sk: Unikátny identifikátor, ktorý možno použiť na spojenie nastavení.

en: A valid email address is required
sk: Je požadovaná platná e-mailová adresa

en: A valid event name must be specified.
sk: Musí byť zadaný platný názov udalosti.

en: A valid free shipping coupon
sk: Platný kupón doprava zdarma

en: A valid prop name must be specified
sk: Musí byť zadaný platný názov prop

en: A zip file of the theme to be uploaded.
sk: Súbor zip témy, ktorá sa má nahrať.

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
sk: „Skvelý“ zážitok :-)

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
sk: API kľúč bol úspešne vytvorený. Určite si skopírujte vaše nové kľúče, nakoľko po opustení tejto stránky zostane tajný kľúč skrytý.

en: API Key updated successfully.
sk: API kľúč úspešne aktualizovaný.

en: API Version
sk: API Verzia

en: API credentials
sk: Prihlasovacie údaje API

en: API docs
sk: API dokumenty

en: API key
sk: API Kľúč

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
sk: Kľúče API otvárajú prístup k potenciálne citlivým informáciám. Zdieľajte ich iba s organizáciami, ktorým dôverujete.

en: API path.
sk: Cesta API.

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
sk: V odpovedi API chýbajú požadované prvky alebo sú v nesprávnom formáte.

en: ASC
sk: RAST

en: Abort
sk: Odvolať

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
sk: Zrušiť regeneráciu vyhľadávacej tabuľky atribútov produktu

en: About
sk: O nás

en: About Action Scheduler %s
sk: O Action Scheduler %s

en: About WooCommerce
sk: O E-shope

en: Accent
sk: Prízvuk

en: Accept COD if the order is virtual
sk: Povoliť dobierku pri virtuálnej objednávke

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
sk: Prijímajte platby kartami, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal a mnohými ďalšími spôsobmi platby vo vašom obchode.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
sk: Akceptujeme všetky populárne platobné metódy pre fínskych zákazníkov B2C a B2B

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
sk: Prijímajte kreditné a debetné karty vo svojom obchode WooCommerce s pokročilými funkciami, ako sú čiastočné vrátenie peňazí, úplné/čiastočné zachytenie a zabezpečenie 3D Secure.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
sk: Prijímajte kreditné karty a ďalšie populárne platobné metódy s %1$sWooPayments%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
sk: Prijímajte debetné a kreditné karty v 135+ menách, spôsoby platby ako Alipay, a Apple Pay.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sk: Akceptuje debetné a kreditné karty v 135+ menách, tiež spôsoby platby ako sú Alipay a Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Zistite viac</a>.

en: Accept for virtual orders
sk: Povoliť pre objednávky virtuálnych produktov

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
sk: Prijímajte platby offline pomocou viacerých rôznych metód. Tieto sa dajú použiť aj na testovacie nákupy.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
sk: Prijímajte platby cez PayPal pomocou zostatku na účte alebo kreditnej karty.

en: Accept payments with Woo
sk: Prijímajte platby cez Woo

en: Access competitive shipping prices
sk: Získajte prístup k konkurencieschopným cenám dopravy

en: Access denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
sk: Získajte zľavnené prepravné sadzby so spoločnosťami USPS, UPS a DHL.

en: Access expires
sk: Prístup vyprší

en: Access granted
sk: Prístup povolený

en: Access restriction
sk: Obmedzenie prístupu

en: Access to Purchased Downloads
sk: Prístup k zakúpeným súborom na prevzatie

en: Account Type
sk: Typ účtu

en: Account and Privacy
sk: Účet a ochrana osobných údajov

en: Account creation
sk: Vytvorenie účtu

en: Account creation options
sk: Možnosti vytvorenia účtu

en: Account details
sk: Detaily účtu

en: Account details changed successfully.
sk: Váš profil bol úspešne aktualizovaný.

en: Account details:
sk: Detaily účtu:

en: Account endpoints
sk: Koncové body účtu

en: Account erasure requests
sk: Žiadosti o vymazanie účtu

en: Account name
sk: Názov účtu

en: Account number
sk: Číslo účtu

en: Account pages
sk: Stránka účtu

en: Account username
sk: Použivateľské meno

en: Accounts &amp; Privacy
sk: Účty a súkromie

en: Action
sk: Akcia

en: Action Group
sk: Akčná skupina

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
sk: Action Scheduler zmigroval údaje do vlastných tabuliek; Osamotené položky denníka však existujú v tabuľke WordPress Comments. %1$s <a href="%2$s">Zistite viac &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
sk: Action Scheduler (Plánovač akcií) je škálovateľný sledovateľný zoznam úloh na spracovanie veľkých súborov akcií na pozadí. Plánovač akcií funguje tak, že v budúcnosti spustí akciu. Akcie môžu byť naplánované tak, aby sa spúšťali podľa opakujúceho sa plánu.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
sk: Plánovač akcií sa momentálne načítava z nasledujúceho umiestnenia. Toto môže byť užitočné pri ladení alebo na požiadanie tímu podpory.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
sk: Prebieha migrácia nástroja Action Scheduler. Zoznam plánovaných akcií môže byť neúplný.

en: Action Scheduler package
sk: Action Scheduler balík

en: Action Scheduler package running on your site.
sk: Action Scheduler balík beží na vašej stránke.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
sk: Plánovač akcií nemohol odstrániť akciu %1$d. Dôvod: %2$s

en: Action Status
sk: Status akcie

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
sk: Akcia [%1$s] má neplatný rozvrh: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
sk: Akcia [%1$s] má neplatné argumenty. Nemôže ísť o JSON dekódovaný do poľa. $args = %2$s

en: Action event
sk: Udalosť akcie

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
sk: Akcia sa nepodarila. Prosím obnovte stránku a skúste to znova.

en: Action needed
sk: Vyžaduje sa akcia

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
sk: Stavy akcií sú Spracováva sa, Vybavená, Zrušená, Neúspešná

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
sk: Akcia, ktorá by sa mala vykonať na pripojenie pluginu Jetpack.

en: Action to authorize the WPCOM connection.
sk: Akcia na autorizáciu pripojenia WPCOM.

en: Action to check the step status.
sk: Akcia na kontrolu stavu kroku.

en: Action to clean the step progress.
sk: Akcia na vyčistenie priebehu kroku.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
sk: Akcia na vytvorenie alebo obnovenie vloženej relácie KYC.

en: Action to finish an embedded KYC session.
sk: Akcia na dokončenie vloženej relácie KYC.

en: Action to initialize a test account.
sk: Akcia na inicializáciu testovacieho účtu.

en: Action to save step information in the database.
sk: Akcia na uloženie informácií o krokoch do databázy.

en: Action to signal the step completion.
sk: Akcia signalizujúca dokončenie kroku.

en: Action to signal the step start.
sk: Akcia signalizujúca začiatok kroku.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
sk: Akcia, ktorá sa má použiť ako záložná možnosť pri riešení chýb s integrovaným KYC.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
sk: ActionScheduler_Action::$args too long. Aby sa zabezpečilo, že stĺpec args sa dá indexovať, nemali by mať action args, keď sú kódované ako JSON, viac ako %d znakov.

en: Actionable order statuses
sk: Stavy objednávok s dostupnou akciou

en: Actions
sk: Akcia

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
sk: Aktivujte si BNPL okamžite na WooPayments

en: Activate usage tracking
sk: Aktivujte sledovanie používania

en: Active
sk: Aktívna

en: Active Product Filters
sk: Aktívne filtre produktov

en: Active filters
sk: Aktívne filtre

en: Active plugins
sk: Aktívne pluginy

en: Active plugins.
sk: Aktívne pluginy.

en: Activity log for the action.
sk: Log aktivity pre túto akciu.

en: Add
sk: Pridať

en: Add %s
sk: Pridať %s

en: Add Custom Field
sk: Pridať vlastné pole

en: Add File
sk: Pridať súbor

en: Add New
sk: Pridať nový

en: Add New Approved Directory
sk: Pridať nový schválený adresár

en: Add New Brand
sk: Pridať novú značku

en: Add New Custom Field:
sk: Pridať nové vlastné pole:

en: Add New Scheduled Action
sk: Naplánovať novú akciu

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
sk: Pridajte odkaz a vyberte štítok pre tlačidlo prepojené s produktom predávaným inde.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
sk: Pridajte zmysluplný popis vrátane poznámky o osobe, spoločnosti alebo aplikácii, s ktorou zdieľate kľúč.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
sk: Napíšte si internú poznámku alebo pridajte poznámku pre zákazníka (bude pridaná do emailovej notifikácie).

en: Add a review
sk: Pridať recenziu

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
sk: Dodajte počas sviatkov nádych šarmu a útulnosti so širokým výberom ručne vyberaných dekorácií – od minimalistických váz až po dizajnérsky nábytok.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
sk: Do správy pridajte ďalšie informácie o každej kategórii.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
sk: Pridajte k správe ďalšie informácie o každom kupóne.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
sk: Do správy pridajte ďalšie informácie o každom produkte.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
sk: Pridajte do správy ďalšie informácie o každej variácii.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
sk: Pridajte a spravujte atribúty používané pre možnosti produktu, ako napríklad veľkosť a farbu.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
sk: Pridajte všetky súbory, ktoré chcete sprístupniť zákazníkovi na stiahnutie po zakúpení, napríklad pokyny alebo informácie o záruke.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
sk: Pridajte všetky súbory, ktoré chcete sprístupniť zákazníkovi na stiahnutie po zakúpení, napríklad pokyny alebo informácie o záruke. Aktualizácie v celom obchode je možné spravovať v %1$snastaveniach produktu%2$s.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
sk: Pridajte toľko zón, koľko potrebujete &ndash; zákazníci uvidia iba spôsoby doručenia, ktoré sú dostupné pre ich adresu.

en: Add attribute
sk: Pridať vlastnosť

en: Add coupon
sk: Pridať kupón

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
sk: Pridajte popisné informácie, ktoré môžu zákazníci použiť na vyhľadanie tohto produktu vo vašom obchode, napríklad „Materiál“ alebo „Veľkosť“.

en: Add existing
sk: Pridať existujúcu

en: Add fee
sk: Pridať poplatok

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Add images to product gallery
sk: Pridať obrázky do galérie produktu

en: Add item(s)
sk: Pridať položku(y)

en: Add key
sk: Pridať kľúč

en: Add manually
sk: Pridať manuálne

en: Add new
sk: Pridať novú

en: Add new %s
sk: Pridať novú %s

en: Add new attribute
sk: Pridať novú vlastnosť

en: Add new category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Add new coupon
sk: Pridať nový kupón

en: Add new order
sk: Pridať novú objednávku

en: Add new product
sk: Pridať nový produkt

en: Add new product form
sk: Pridať nový formulár produktu

en: Add new shipping class
sk: Pridať novú triedu dopravy

en: Add new tag
sk: Pridať nový tag

en: Add note
sk: Pridať poznámku

en: Add or remove tags
sk: Pridať alebo odstrániť tagy

en: Add order
sk: Pridať objednávku

en: Add payment method
sk: Pridať možnosť platby

en: Add price
sk: Pridať cenu

en: Add price to all variations that don't have a price
sk: Pridajte cenu ku všetkým variáciám, ktoré nemajú cenu

en: Add prices
sk: Pridať ceny

en: Add product gallery images
sk: Pridať obrázky galérie produktu

en: Add product(s)
sk: Pridať produkt(y)

en: Add products
sk: Pridať produkty

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
sk: Pridajte odporúčané marketingové nástroje na oslovenie nových zákazníkov a rozvoj vášho podnikania

en: Add shipping
sk: Pridať poštovné

en: Add shipping class
sk: Pridať triedu dopravy

en: Add shipping class costs
sk: Pridať náklady na prepravnú triedu

en: Add shipping method
sk: Pridať spôsob doručenia

en: Add shipping methods &amp; zones
sk: Pridať spôsoby doručenia a zóny

en: Add shipping zone
sk: Pridať zónu dopravy

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
sk: Pridajte na karte <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Atribúty</a> nejaké atribúty na generovanie variácií. Nezabudnite začiarknuť políčko <b>Použité pre variácie</b> . <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Zistite viac</a>

en: Add store details
sk: Pridať detaily obchodu

en: Add tax
sk: Pridať daň

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
sk: Pripočítajte sumu, ktorú vás stojí kúpa alebo výroba tohto produktu.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
sk: Pridajte sumu, ktorú vás stojí kúpa alebo výroba tohto produktu. Ak chcete použiť predvolenú hodnotu z časti „Všeobecné“, nechajte toto pole prázdne.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
sk: Pridajte sumu, ktorú vás stojí kúpa alebo výroba tohto produktu. Táto hodnota sa použije ako predvolená pre variácie.

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
sk: Pridajte spôsoby dopravy, ktoré chcete sprístupniť zákazníkom v tejto zóne.

en: Add to Cart + Options
sk: Pridať do košíka s možnosťami

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Add to cart URL.
sk: URL pridania do košíka.

en: Add to cart behaviour
sk: Správanie Vložiť do košíka

en: Add to cart button parameters.
sk: Parametre tlačidla Pridať do košíka.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
sk: Pridať do košíka: „%s“

en: Add to gallery
sk: Pridať do galérie

en: Add to menu
sk: Pridať do menu

en: Add webhook
sk: Pridať webhook

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
sk: Pridajte svoje logo do každého z vašich e-mailov WooCommerce. Ak nenahráte žiadne logo, použije sa namiesto neho názov vašej stránky.

en: Add your products
sk: Pridajte svoje produkty

en: Add zone
sk: Pridať zónu

en: Add&nbsp;meta
sk: Pridať&nbsp;meta

en: Added line items: %s
sk: Pridané položky do riadku: %s

en: Adding new attribute failed.
sk: Pridanie nového atribútu zlyhalo.

en: Additional content
sk: Dodatočný obsah

en: Additional context
sk: Ďalší kontext

en: Additional data to pass to the extension
sk: Ďalšie údaje, ktoré sa majú odovzdať rozšíreniu

en: Additional fields related to the order.
sk: Doplňujúce polia súvisiace s objednávkou.

en: Additional fields to be persisted on the order.
sk: Ďalšie polia, ktoré sa majú uložiť v objednávke.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
sk: Pomocný text zobrazovaný používateľovi s bližšími informáciami o nastavení.

en: Additional information
sk: Ďalšie informácie

en: Additional rates
sk: Dodatočné sadzby

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
sk: Dodatočnú daňovú triedu „%1$s“ sa nepodarilo uložiť. %2$s.

en: Additional tax classes
sk: Doplnkové daňové triedy

en: Address | Addresses
sk[0]: Adresa

en: Address (optional)
sk: Adresa (voliteľné)

en: Address Line 2
sk: Riadok adresy 2

en: Address changed successfully.
sk: Adresa úspešne zmenená.

en: Address line 1
sk: 1. riadok adresy

en: Address line 1.
sk: 1. riadok adresy.

en: Address line 2
sk: 2. riadok adresy

en: Address line 2.
sk: 2. riadok adresy.

en: Address override
sk: Prepísanie adresy

en: Address:
sk: Adresa:

en: Addresses
sk: Adresy

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
sk: Na obrazovku objednávky pridá možnosť hromadného odstránenia osobných údajov. Upozorňujeme, že odstránenie osobných údajov nemožno vrátiť späť.

en: Adjusted stock: %s
sk: Upravený stav skladu: %s

en: Admin Order Note
sk: Poznámka k objednávke administrátora

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
sk: Kategórie produktov

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
sk: Zľavové kódy

[ctx: Admin menu name]
en: Home
sk: Domov

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
sk: Objednávky

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
sk: Formuláre produktov

[ctx: Admin menu name]
en: Products
sk: Produkty

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
sk: Naplánované akcie

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
sk: Triedy dopravy

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
sk: Tagy

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced automated workflows and customs
sk: Pokročilé automatizované pracovné postupy a colné postupy

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Affiliate product
sk: Partnerský produkt

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
sk: Programy Affirm na mieru „Kúp teraz, zaplať neskôr“ odstraňujú cenu ako bariéru, čím premieňajú návštevníkov na kupujúcich, zvyšujú priemernú hodnotu objednávky a rozširujú vašu zákaznícku základňu.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
sk: Programy Affirm na mieru „Kúp teraz, zaplať neskôr“ odstraňujú cenu ako bariéru, čím premieňajú návštevníkov na kupujúcich, zvyšujú priemernú hodnotu objednávky a rozširujú vašu zákaznícku základňu.

en: Africa
sk: Afrika

en: After checkout (recommended)
sk: Po pokladni (odporúčané)

en: After pre-tax discounts.
sk: Po zľave pred zdanením.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sk: Po publikovaní vašich zmien nemusia byť zobrazené nové veľkosti obrázkov, dokiaľ <a href="%s" target="_blank">nepregenerujete náhľady</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
sk: Po uložení zmien sa nemusia upravované rozmery prejaviť. Je potrebné pregenerovať obrázky. Môžete tak urobiť pomocou <a href="%1$s" target="_blank">všestranného WooCommerce nástroja</a>, alebo použitím pluginu <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
sk: Po zverejnení zmien sa automaticky vygenerujú nové veľkosti obrázkov.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
sk: Potom ich možno priradiť prihlásenému používateľovi tak, že prejdete na <a href="%1$s">stránku nastavení webhookov WooCommerce</a> a znova ich uložíte.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
sk: Afterpay umožňuje zákazníkom okamžite získať produkty a platiť za nákupy v štyroch splátkach, vždy bez úroku.

en: Airwallex Payments
sk: Platby Airwallex

en: Alaska
sk: Aljaška

en: Albania
sk: Albánsko

en: Alert
sk: Poplach

en: Algiers
sk: Alžír

en: Alias for customer_type (deprecated).
sk: Alias pre customer_type(zastarané).

en: All
sk: Všetky

en: All %s
sk: Všetky %s

en: All Brands
sk: Všetky značky

en: All Product Form
sk: Všetky formy produktu

en: All Products
sk: Všetky produkty

en: All Products ( new )
sk: Všetky produkty ( nové )

en: All allowed countries
sk: Všetky povolené krajiny

en: All categories
sk: Všetky kategórie

en: All coupons
sk: Všetky zľavové kódy

en: All dates
sk: Všetky dátumy

en: All done!
sk: Hotovo!

en: All levels
sk: Všetky úrovne

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
sk: Všetky chýbajúce WooCommerce stránky boli úspešne nainštalované

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
sk: Všetky čakajúce a prebiehajúce importné akcie boli zrušené.

en: All products
sk: Všetky produkty

en: All ratings
sk: Všetky hodnotenia

en: All sales channels
sk: Všetky predajné kanály

en: All shipping classes
sk: Všetky triedy dopravy

en: All sources
sk: Všetky zdroje

en: All tags
sk: Všetky tagy

en: All types
sk: Všetky typy

en: Allow
sk: Povoliť

en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
sk: Povoľte WooCommerce odosielať protokoly chýb a necitlivé diagnostické údaje na zlepšenie WooCommerce. Táto funkcia vyžaduje povolenie %1$sledovania používania%2$s.

en: Allow backorders?
sk: Povoliť nákup na objednávku? (Keď tovar nie je na sklade)

en: Allow customer reviews?
sk: Umožniť zákazníkom hodnotiť?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
sk: Umožnite zákazníkom vybrať si miestne miesto vyzdvihnutia počas platby.

en: Allow customers to create an account
sk: Umožniť zákazníkom vytvoriť si účet

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
sk: Umožniť zákazníkom osobný odber. V základnom nastavení bude využitá základná daň bez ohľadu na adresu zákazníka.

en: Allow free shipping
sk: Povoliť dopravu zdarma

en: Allow one item to be bought in a single order.
sk: Umožňuje jednu položku kúpiť v samostatnej objednávke.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
sk: Povoliť hromadné odstránenie osobných údajov z objednávok

en: Allow purchases
sk: Povoliť nákupy

en: Allow purchases, but notify customers
sk: Povoliť nákupy, ale upozorniť zákazníkov

en: Allow reviews.
sk: Povoliť recenzie.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
sk: Umožnite nakupujúcim zrýchliť proces platby pomocou expresných možností, ako sú Apple Pay a Google Pay.

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
sk: Povoliť sledovanie používania WooCommerce

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
sk: Povoliť použitie režimu presmerovania (nezabezpečeného) ako poslednú možnosť

en: Allow, but notify customer
sk: Povoliť, ale informovať zákazníka

en: Allowed ZIP/post codes
sk: Povolené PSČ

en: Allowed emails
sk: Povolené e-maily

en: Allows customers to checkout without an account.
sk: Umožňuje zákazníkom prejsť do pokladne bez vytvorenia účtu.

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
sk: Umožňuje zadanie informácií o nákladoch na predaný tovar pre produkty.

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
sk: Prípadne potvrďte e-mailovú adresu prepojenú s objednávkou nižšie.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
sk: Prípadne zadajte cestu k súboru CSV na vašom serveri:

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
sk: Vždy zobraziť množstvo na sklade, napr. "12 kusov na sklade"

en: Amount
sk: Suma

en: Amount Paid
sk: Zaplatená suma

en: Amount already refunded
sk: Doteraz refundované

en: Amount discounted
sk: Zľavnená suma

en: Amount discounted by coupons.
sk: Hodnota zľavy zo zľavových kódov.

en: Amount of coupons.
sk: Hodnota zľavových kódov.

en: Amount of customers.
sk: Počet zákazníkov.

en: Amount of items sold.
sk: Suma predaných položiek.

en: Amount of orders.
sk: Počet objednávok.

en: Amount of products.
sk: Počet produktov.

en: Amount of reviews that the product has.
sk: Počet recenzií, ktoré produkt má.

en: Amount of reviews that the product have.
sk: Množstvo recenzií, ktoré produkt má.

en: Amount of reviews.
sk: Počet recenzií.

en: Amount of sales.
sk: Výška tržieb.

en: Amount of tax codes.
sk: Počet daňových kódov.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
sk: Suma, ktorá bude vrátená za túto riadkovú položku (bez daní).

en: Amount that will be refunded for this tax.
sk: Suma, ktorá bude vrátená za túto daň.

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
sk: Účet je už zaregistrovaný u %s. Prihláste sa alebo použite inú e-mailovú adresu.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sk: Účet s týmto uživateľským menom už je zaregistrovaný. Zvoľte si, prosím, iné.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
sk: Zadaná e-mailová adresa sa už používa. <a href="#" class="showlogin">Prihlásiť sa.</a>

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
sk: Účet je už nastavený. Najprv resetujte registráciu.

en: An additional, optional address line for your business location.
sk: Dodatočný, voliteľný riadok adresy vášho obchodu.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
sk: Alfanumerický identifikátor zdroja unikátneho pre svoj typ.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
sk: Alfanumerický identifikátor zdroja.

en: An array of actions, if any, for the note.
sk: Pole akcií (ak existujú) pre poznámku.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
sk: Spätné údaje, ktoré sa vracajú z platobných brán.

en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
sk: E-commerce nástroj, ktorý vám pomôže čokoľvek predať. Krásne.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
sk: Koncový bod používaný na vyhľadávanie protokolov sťahovania pre konkrétnu adresu IP.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
sk: Pri aktivácii %s sa vyskytla chyba. Skúste neskôr prosím.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
sk: Pri deaktivácii rozšírenia %1$s došlo k chybe. Pokračujte na <a href="%2$s">stránku pluginov</a> a deaktivujte ho ručne.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
sk: Pri deaktivácii predplatného pre %s sa vyskytla chyba. Skúste neskôr prosím.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
sk: Počas požiadavky došlo k chybe a nebolo možné odoslať údaje o zákazníkovi

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
sk: Pri vytváraní refundácie pomocou API platobnej brány sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
sk: Pri dopĺňaní objednávky %1$d z %2$s do %3$s sa vyskytla chyba: %4$s

en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
sk: Pri čistení objednávky %1$d sa vyskytla chyba: %2$s

en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
sk: Pri výpočte rozdielu pre objednávku %1$d sa vyskytla chyba: %2$s

en: An error occurred while saving account details: %s
sk: Pri ukladaní údajov o účte sa vyskytla chyba: %s

en: An error occurred while saving address details: %s
sk: Pri ukladaní údajov o adrese sa vyskytla chyba: %s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
sk: Identifikátor pre skupinu, do ktorej patrí toto nastavenie.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
sk: Import už prebieha. Predtým, ako začnete nový, nechajte dokončiť predchádzajúci import.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
sk: Očakávalo sa celé číslo, ale bolo prijaté „%1$s“ (%2$s).

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
sk: Integrácia pre využitie MaxMind na vyhľadávanie geolokácií. Upozorňujeme, že táto integrácia vykoná len vyhľadávanie v jednotlivých krajinách.

en: An invalid order status slug was supplied.
sk: Bol zadaný neplatný stav objednávky.

en: An invalid setting value was passed.
sk: Bola odovzdaná neplatne nastavená hodnota.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
sk: Produkt, ktorý už nieje dostupný, bol odobraný z vášho košíka.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
sk: Voliteľná zóna, ktorú môžete použiť na nastavenie spôsobu (spôsobov) dopravy dostupného pre všetky regióny, ktoré neboli uvedené vyššie.

en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
sk: Bola pre vás vytvorená objednávka na %1$s. Údaje o vašej objednávke sú uvedené nižšie s odkazom na platbu, keď budete pripravení: %2$s

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
sk: Pri aplikovaní kupónu %s nastala neočakávaná chyba.

en: An unexpected error happened while creating the KYC session.
sk: Pri vytváraní relácie KYC sa vyskytla neočakávaná chyba.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
sk: Pri deaktivácii testovacieho účtu sa vyskytla neočakávaná chyba.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
sk: Pri dokončovaní relácie KYC sa vyskytla neočakávaná chyba.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
sk: Pri inicializácii testovacieho účtu sa vyskytla neočakávaná chyba.

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
sk: Pri resetovaní registrácie sa vyskytla neočakávaná chyba.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
sk: Pri generovaní vrátenia platby sa vyskytla neočakávaná chyba.

en: Analytics
sk: Analytika

en: Analytics cache cleared.
sk: Analytické cache vyčistené.

en: And
sk: A

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
sk: Už prebieha ďalšia registrácia. Počkajte na jej dokončenie.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
sk: Ďalší míľnik objednávky! Pozrite si svoj prehľad objednávok a skontrolujte svoje doterajšie objednávky.

en: Any %s
sk: %s - všetky

en: Any %s&hellip;
sk: Akékoľvek %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
sk: Akákoľvek &quot;%1$s&quot; metóda

en: Any Brand
sk: Akákoľvek značka

en: Any brand
sk: Akákoľvek značka

en: Any category
sk: Ľubovoľná kategória

en: Apartment, suite, etc.
sk: Dom, byt, atď.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
sk: Apartmán, suita, jednotka, atď. (voliteľné)

en: Apartment, suite, unit, etc.
sk: Apartmán, suita, byt atď.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
sk: Apartmán, suita, jednotka, atď. (voliteľné)

en: Append a unique string to filename for security
sk: Z dôvodu bezpečnosti pripojte k názvu súboru jedinečný reťazec

en: Application Name
sk: Názov aplikácie

en: Application authentication request
sk: Požiadavka na overenie aplikácie

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
sk: Vzťahuje sa iba na variácie. Ak je hodnota true, efektívna hodnota je základná hodnota z rodičovského produktu plus definovaná hodnota; ak je hodnota false, definovaná hodnota je konečná efektívna hodnota.

en: Apply
sk: Použiť

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
sk: Ak tento produkt spĺňa podmienky na zníženie dane alebo oslobodenie od dane, použite daňovú sadzbu. %1$sZistiť viac%2$s

en: Apply coupon
sk: Použiť kupón

en: Apply minimum order rule before coupon discount
sk: Aplikovať pravidlo minimálneho nákupu pred zľavou z kupónu

en: Apply to all qualifying items in cart
sk: Použiť na všetky kvalifikované položky v košíku

en: Approve
sk: Povoliť

en: Approve this review
sk: Schváliť toto hodnotenie

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
sk: Hľadať

en: Approved Download Directories
sk: Schválené adresáre na sťahovanie elektronických produktov

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
sk: Schválená synchronizácia adresárov na stiahnutie: dokončená dávka %1$d (%2$d%% dokončené).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
sk: Schválená synchronizácia adresárov na stiahnutie: naplánované nové skenovanie.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
sk: Schválená synchronizácia adresárov na stiahnutie: skenovanie bolo zrušené.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
sk: Schválená synchronizácia adresárov na stiahnutie: skenovanie je dokončené!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
sk: Schválené adresy URL adresárov nemôžu byť dlhšie ako 256 znakov.

en: Approved download directories
sk: Schválené adresáre na stiahnutie

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
sk: neplatná URL adresa

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
sk: URL adresa adresára

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
sk: Zakázať všetky

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
sk: Povoliť všetky

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
sk: Povolené

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
sk: Začať vynucovanie pravidiel

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
sk: Zastaviť vynucovanie pravidiel

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
sk: Poskytnuté ID bolo neplatné.

[ctx: Approved product download directories]
en: URL
sk: URL adresa

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Všetky <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Vypnuté <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Vypnuté <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Vypnuté <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Povolené <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Povolené <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Povolené <span class="count">(%s)</span>

en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
sk: Schválením sa prihlasovacie údaje zdieľajú s %s. Ak to vyzerá akokoľvek podozrivo, nepokračujte.

en: Archive template
sk: Šablóna pre archív

en: Are WordPress cron jobs enabled?
sk: Sú povolené WordPress cron úlohy?

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k staršiemu režimu? Týmto sa vymažú všetky zmeny, ktoré ste vykonali v nových šablónach e-mailov, a obnovia sa predchádzajúce návrhy e-mailov.

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť všetky logy z databázy?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť všetky varianty? Tento krok nie je možné vrátiť späť.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
sk: Ste si istí, že chcete zmazať túto vlastnosť?

en: Are you sure you want to delete this log?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tento log?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
sk: Naozaj chcete odstrániť tento spôsob dopravy?

en: Are you sure you want to delete this template file?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tento súbor zo šablóny?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
sk: Naozaj chcete zmazať túto zónu? Nie je možné vrátiť späť.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
sk: Naozaj chcete odpojiť svoj obchod od WooCommerce.com?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
sk: Ste si istý, že sa chcete odhlásiť? <a href="%s">Potvrdiť a odhlásiť</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
sk: Naozaj chcete odstrániť vybrané poplatky?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
sk: Ste si istý, že chcete odobrať vybrané položky?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
sk: Naozaj chcete odstrániť vybranú dopravu?

en: Are you sure you want to remove this variation?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť tento variant?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
sk: Ste si istý, že chcete odvolať prístup k tomuto súboru na stiahnutie?

en: Are you sure you want to run this tool?
sk: Ste si naozaj istý, že chcete spustiť tento nástroj?

en: Are you sure you wish to delete this item?
sk: Naozaj chcete túto položku odstrániť?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
sk: Ste si istí, že chcete zmazať túto poznámku? Táto akcia sa nedá vrátiť späť.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
sk: Naozaj chcete vymazať refundáciu k tejto objednávke? Proces sa nedá vrátiť.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
sk: Naozaj chcete vymazať tento stĺpec s daňami? Proces sa nedá vrátiť.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
sk: Naozaj chcete vrátiť peniaze za objednávku? (Vykonanie akcie refundácie je nevratné.)

en: Are you sure you're ready?
sk: Ste si istý, že ste pripravený?

en: Area to get templates for.
sk: Oblasť, pre ktorú sa majú získať šablóny.

en: Argeș
sk: Arges

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
sk: Pole možností (páry kľúč/hodnota) vstupných polí (napr. select, multiselect a radio buttons).

en: Array of options with associated values.
sk: Pole volieb s pridruženými hodnotami.

en: Array of plugin slugs.
sk: Pole pluginov (slugov).

en: Array of the response headers from the receiving server.
sk: Pole response hlavičiek z prijímacieho serveru.

en: Array of transaction processors and their images.
sk: Pole transakčných procesorov a ich obrazov.

en: Arts and crafts
sk: Umenie a remeslá

en: As a reminder, here are your order details:
sk: Ako pripomenutie, tu sú detaily vašej objednávky:

en: As a single total
sk: Ako jeden celok

en: Asia
sk: Ázia

en: Atlantique
sk: Atlantik

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
sk: Pokus o určenie URL adresy na úpravu objednávky %d, ale objednávka neexistuje.

en: Attempting to reduce used memory...
sk: Pokus o zníženie využitej pamäte…

en: Attempting to remigrate...
sk: Pokus o reemigráciu...

en: Attribute
sk: Vlastnosť

en: Attribute %d default
sk: Predvolená hodnota vlastnosti %d

en: Attribute %d global
sk: Globálna hodnota vlastnosti %d

en: Attribute %d name
sk: Meno vlastnosti %d

en: Attribute %d value(s)
sk: Hodnota(y) vlastnosti %d

en: Attribute %d visible
sk: Vlastnosť %d viditeľná

en: Attribute ID.
sk: ID vlastnosti.

en: Attribute does not exist.
sk: Vlastnosť neexistujte.

en: Attribute name
sk: Názov atribútu

en: Attribute name.
sk: Meno vlastnosti.

en: Attribute position.
sk: Pozícia vlastnosti.

en: Attribute slug.
sk: Slug vlastnosti.

en: Attribute taxonomy name.
sk: Názov taxonómie atribútu.

en: Attribute term.
sk: Atribútový termín.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
sk: Hodnoty vlastností môžu byť priradené produktom aj variantom<br/><br/><b>Poznámka</b>: Vymazanie hodnoty ju odstráni zo všetkých produktov a variantov, ku ktorým bola priradená. Opätovné vytvorenie hodnoty ju nepriradí automaticky naspäť k produktom.

en: Attribute terms.
sk: Atribútové výrazy.

en: Attribute type.
sk: Typ vlastnosti.

en: Attribute updated successfully
sk: Vlastnosť úspešne aktualizovaná

en: Attribute value(s)
sk: Hodnoty atribútu

en: Attribute visibility
sk: Viditeľnosť atribútu

en: Attributes
sk: Vlastnosti

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
sk: Vlastnosti (atribúty) umožňujú definovať extra údaje o produkte ako veľkosť alebo farba. Tieto vlastnosti môžete použiť v bočnom paneli vo widgete na triedenie produktov.

en: Attributes totals.
sk: Sumár atribútov.

en: Attribution
sk: Pripisovanie

en: Audio
sk: Zvuk

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Auth code:
sk: Autorizačný kód:

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
sk: Overenie a predplatné boli obnovené úspešne.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
sk: Overenie zlyhalo. Skúste to znova o niekoľko minút. Ak problém pretrváva, odpojte svoj obchod od WooCommerce.com a znova sa pripojte.

en: Author
sk: Autor

en: Author URL
sk: URL Autora

en: Author: %s
sk: Autor: %s

en: Authorize
sk: Autorizovať

en: Auto renews on:
sk: Automatické obnovenie:

en: Auto-sync with theme
sk: Automatická synchronizácia s témou

en: Autodetect
sk: Automatická detekcia

en: Automated Taxes
sk: automatizované dane

en: Automated, real-time order import
sk: Automatizovaný import objednávok v reálnom čase

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
sk: Automaticky vypočítajte, koľko dane z predaja by sa malo vybrať – podľa mesta, krajiny alebo štátu.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
sk: Automaticky importujte informácie o objednávke pre rýchlu tlač štítkov.

en: Automatically update email styles when theme styles change
sk: Automaticky aktualizovať štýly e-mailov pri zmene štýlov témy

en: Automations
sk: Automatizácie

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Available downloads
sk: Súbory dostupné na stiahnutie

en: Available layouts -- single, dual, or both
sk: Dostupné rozloženia – jednoduché, dvojité alebo obe

en: Available on backorder
sk: Dostupné na objednávku

en: Available placeholders: %s
sk: Dostupné zástupné znaky: %s

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
sk: Adresa URL avataru s veľkosťou obrázka %d pixlov.

en: Avatar URL.
sk: URL avataru.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
sk: URL adresa avatara pre recenzenta objektov.

en: Average
sk: Priemerné

en: Average AOV per customer.
sk: Priemerný AOV na zákazníka.

en: Average gross sales amount
sk: Priemerné hrubé tržby

en: Average items per order
sk: Priemer položiek na objednávku

en: Average net daily sales.
sk: Priemerné čisté denné tržby.

en: Average net sales amount
sk: Priemerný mesačný predaj v čistom

en: Average number of orders.
sk: Priemerný počet objednávok.

en: Average order value
sk: Priemerná hodnota objednávky

en: Average order value.
sk: Priemerná hodnota objednávky.

en: Average rating
sk: Priemerné hodnotenie

en: Average total spend per customer.
sk: Priemerné celkové výdavky na zákazníka.

en: Avg order value.
sk: Priemerna hodnota objednavky.

en: Awaiting product image
sk: Čaká sa na obrázok produktu

en: Back
sk: Späť

en: Back to Attributes
sk: Späť na Vlastnosti

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
sk: Proces konverzie meta kupónov na pozadí už začal, nič sa nedeje.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
sk: Proces na pozadí pre konverziu meta kupónov nebol spustený, nič sa nedeje.

en: Background process for coupon meta conversion started
sk: Spustený proces na pozadí pre konverziu meta údajov kupónu

en: Background process for coupon meta conversion stopped
sk: Proces konverzie metadát kupónu na pozadí bol zastavený

en: Background sync is enabled.
sk: Synchronizácia na pozadí je povolená.

en: Backordered
sk: Objednané

en: Backorders allowed?
sk: Povoliť objednávky, ak nie je na sklade?

en: Backorders?
sk: Povoliť nákup na objednávku? (Keď tovar nie je na sklade)

en: Bacău
sk: Bacau

en: Baker Island
sk: Bakerov ostrov

en: Bank
sk: Banka

en: Bank code
sk: Kód banky

en: Bank name
sk: Názov banky

en: Bank transfer (BACS) payments
sk: Platby bankovým prevodom (BACS)

en: Bank transit number
sk: Tranzitné číslo banky

en: Basic details
sk: Základné detaily

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
sk: Základná šablóna pre WooCommerce transakčné e-maily použitá v editore e-mailov

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
sk: Dávka %1$d (%2$d objednávok) dokončená za %3$d sekúnd

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
sk: Dávka %1$d (%2$d objednávok) bola dokončená za %3$d sekúnd.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
sk: Koncový bod várky pre získanie špecifických indikátorov výkonu zo 'stats' koncových bodov.

en: Bavaria
sk: Bavorsko

en: Bay Islands
sk: Ostrovy zálivu

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
sk: Pridajte prvú recenziu pre &ldquo;%s&rdquo;

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
sk: Pred požiadaním o pomoc vám odporúčame skontrolovať stránku “Stav systému”. Môžete tak identifkovať problémy konfigurácie servera.

en: Before discount
sk: Pred zľavou

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
sk: Predtým než nahráte váš súbor, potrebujete odstrániť nasledujúcu chybu:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
sk: Počiatočná dávka #%1$d (%2$d objednávok/dávka).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
sk: Začína sa overovanie dávky č. %1$d (počet objednávok/dávka: %2$d).

en: Belarusian ruble (old)
sk: Bieloruský rubeľ (staré)

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
sk: Nižšie je zoznam rozšírení dostupných vo vašom WooCommerce.com účte. Aby ste získali aktualizácie uistite sa, že je dané rozšírenie nainštalované a jeho predplatné aktívne a pripojené na váš WooCommerce.com účet. Rozšírenia možno aktivovať na obrazovke <a href="%s">Pluginy</a>.

en: Berlin
sk: Berlín

en: Best Sellers
sk: Najpredávanejšie

en: Bestsellers
sk: Najpredávanejšie

en: Better security
sk: Lepšia bezpečnosť

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
sk: Billie je popredným poskytovateľom platobných metód typu „Kúp teraz, zaplať neskôr“ pre obchody B2B.

en: Billing
sk: Fakturačná adresa

en: Billing &amp; Shipping
sk: Platba a doprava

en: Billing Address
sk: Fakturačná adresa

en: Billing Address 1
sk: Fakturačná adresa 1

en: Billing Address 2
sk: Fakturačná adresa 2

en: Billing City
sk: Mesto

en: Billing Company
sk: Názov spoločnosti

en: Billing Country / Region
sk: Fakturačná krajina / región

en: Billing First Name
sk: Meno

en: Billing Last Name
sk: Priezvisko

en: Billing Phone Number
sk: Fakturačné telefónne číslo

en: Billing Postal/Zip Code
sk: Poštové smerovacie číslo

en: Billing State
sk: Mesto

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Billing address.
sk: Fakturačná adresa.

en: Billing details
sk: Fakturačné údaje

en: Billing email
sk: Fakturačný e-mail

en: Billing email updated to %s.
sk: Fakturačný e-mail bol aktualizovaný na %s.

en: Bistrița-Năsăud
sk: Bistrita-Nasaud

en: Bjelovar-Bilogora County
sk: Bjelovarsko-bilogorská župa

en: Block Email Editor (alpha)
sk: Blokový editor e-mailov (alfa)

en: Block name is required.
sk: Názov bloku je povinný.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
sk: Obsah e-mailu

en: Block theme
sk: Bloková téma

en: Blog id of the record on the multisite.
sk: Blog id záznamu na multisite.

en: Blueprint (beta)
sk: Plán (beta)

en: Blueprint imports are disabled
sk: Import plánov je zakázaný

en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
sk: Veľkosť definície kroku plánu presahuje maximálny limit %s MB

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
sk: Bonusové dôvody, prečo budete milovať Jetpack

en: Bookings
sk: Rezervácie

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
sk: Zvýšte medzinárodný predaj a ušetrite na poplatkoch za devízy. Akceptujte viac ako 60 lokálnych platobných metód vrátane Apple Pay a Google Pay.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
sk: Zvýšte svoj organický predaj pridaním programu odporúčaní zákazníkov do vášho obchodu WooCommerce.

en: Both
sk: Obe

en: Botoșani
sk: Botosani

en: Branch code
sk: Kód pobočky

en: Branch sort
sk: Kód banky

en: Brand
sk: Značka

en: Brand ID
sk: ID Značky

en: Brand ID.
sk: Identifikačné číslo značky.

en: Brand URL.
sk: URL Značky.

en: Brand image.
sk: Obrázok Značky

en: Brand link
sk: Odkaz Značky

en: Brand name
sk: Názov Značky

en: Brand name.
sk: Názov značky.

en: Brand slug
sk: Slug Značky

en: Brand slug.
sk: Značkový slimák.

en: Branded tracking experience
sk: Sledovanie so značkou

en: Brands
sk: Značky

en: Brands Archives
sk: Archív značiek

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
sk: Značky je možné pridávať a spravovať z tejto obrazovky. Voliteľne môžete nahrať obrázok značky, ktorý sa zobrazí v widgetoch značky a v archívoch značiek.

en: Brands:
sk: Značky:

en: Brașov
sk: Brasov

en: Bremen
sk: Brémy

en: Brod-Posavina County
sk: Brodsko-posavská župa

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Browse Extensions
sk: Prehliadať rozšírenia

en: Browse categories
sk: Prehľadávať kategórie

en: Browse log files
sk: Prehliadanie súborov denníka

en: Browse products
sk: Prehľadávať produkty

en: Browse store
sk: Prechádzať obchodom

en: Browse the Marketplace
sk: Prejdite si Marketplace

en: Browser User Agent
sk: User Agent prehliadača

en: Brăila
sk: Braila

en: București
sk: Bukurešť

en: Built by WooCommerce
sk: Vytvorené spoločnosťou WooCommerce

en: Built-in Tax & Duties paperwork
sk: Vstavaná daňová a colná dokumentácia

en: Bundles
sk: Sety

en: Business choice.
sk: Voľba podnikania.

en: Button description.
sk: Popis tlačidla.

en: Button text
sk: Text tlačítka

en: Button text in the single product page.
sk: Text tlačidla na stránke jedného produktu.

en: Button text.
sk: Text tlačidla.

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
sk: Kúpiť &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy Now, Pay Later
sk: Kúp teraz, plať neskôr

en: Buy button
sk: Tlačidlo Kúpiť

en: Buy button text
sk: Text tlačidla Kúpiť

en: Buy now
sk: Kúpiť ihneď

en: Buy one of %1$s for %2$s
sk: Kúpte jeden z %1$s za %2$s

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
sk: Kúpte jeden z %1$s v akcii za %2$s, pôvodná cena bola %3$s

en: Buy postage when you need it
sk: Kúpte si poštovné, keď ho potrebujete

en: Buzău
sk: Buzau

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
sk: Kliknutím na tlačidlo „Začať“ súhlasíte s našimi %1$sZmluvnými podmienkami%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
sk: Pripojením vašej webovej stránky súhlasíte s našimi fasinujúcimi <a href="%1$s" target="_blank">Obchodnými podmienkami</a> a so <a href="%2$s" target="_blank">zdieľaním údajov</a> s WordPress.com,

en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
sk: Navrhovaním doplnkových produktov v košíku pomocou krížového predaja môžete výrazne zvýšiť priemernú hodnotu objednávky. %1$sZískajte viac informácií o prepojených produktoch%2$s

en: CBD and other hemp-derived products
sk: CBD a iné konopné produkty.

en: CSV Delimiter
sk: CSV oddeľovač

en: Cairo
sk: Káhira

en: Calculate coupon discounts sequentially
sk: Vypočítať zľavy z kupónov postupne

en: Calculate shipping
sk: Vypočítať poplatok za dopravu

en: Calculate tax based on
sk: Počítať daň na základe

en: Calculation type
sk: Spôsob kalkulácie

en: Calculations
sk: Kalkulácia

en: Campaign
sk: Kampaň

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
sk: Alias tabuľky „%s“ nie je možné znova použiť v OrdersTableQuery.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
sk: Nie je možné nastaviť rodiča zdroja, taxonómia nie je hierarchická.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel order %s
sk: Zrušiť objednávku %s

en: Cancel schedule
sk: Zrušiť plán

en: Cancel synchronization of approved directories
sk: Zrušiť synchronizáciu schválených adresárov

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
sk: Zrušiť akciu teraz a zabrániť jej spusteniu v budúcnosti

en: Cancel thumbnail regeneration
sk: Zrušte pregenerovanie obrázkov

en: Canceled
sk: Zrušené

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Zrušená <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Zrušené <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Zrušených <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
sk: Zrušená objednávka

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
sk: E-maily sú poslané vybraným príjemcom keď budú objednávky označené ako stornované (ak boli pred tým v stave spracováva sa alebo čaká na platbu).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
sk: Zrušené objednávky nie sú zaplatené a zákazníci ich nemusia dokončiť. Ak sa tak stane, po nastavenej dobe budú presunuté do koša.

en: Cancelled product image regeneration job.
sk: Pregenerovanie obrázku produktu bolo zrušené.

en: Cannot create an existing cart item.
sk: Nemožno vytvoriť existujúcu položku košíka.

en: Cannot create existing %s.
sk: Nemožno vytvoriť existujúce %s.

en: Cannot create existing product review.
sk: Nemožno vytvoriť hodnotenie existujúceho produktu.

en: Cannot create existing resource.
sk: Nemožno vytvoriť existujúci zdroj.

en: Cannot create order from empty cart.
sk: Nebolo možné vytvoriť objednávku z prázdneho košíka.

en: Cannot create order note, please try again.
sk: Nemožno vytvoriť poznámku k objednávky, prosím skúste to neskôr.

en: Cannot create order refund, please try again.
sk: Nemožno refundovať objednávku, skúste neskôr.

en: Cannot place an order, your cart is empty.
sk: Nedá sa odoslať objednávka, váš košík je prázdny.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
sk: Nie je možné nastaviť atribúty kvôli neplatnému nadradenému produktu.

en: Canton
sk: Okres

en: Capabilities
sk: Oprávnenia

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Caraș-Severin
sk: Caras-Severin

en: Card code
sk: CV2 / CVV2

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Cart
sk: Košík

en: Cart & Checkout Blocks
sk: Bloky košíka a pokladne

en: Cart Page
sk: Stránka košíku

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
sk: Košík nie je k dispozícii. Môže to znamenať, že funkcia sa volá pred woocommerce_init alebo v administrátorskom kontexte.

en: Cart item does not exist.
sk: Položka košíka neexistuje.

en: Cart item is invalid.
sk: Položka košíka je nesprávna.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
sk: Položka košíka už neexistuje alebo je nesprávna.

en: Cart page
sk: Stránka košíka

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sk: Celkové sumy košíka za použitia najmenšej jednotky meny.

en: Cart totals
sk: Sumár košíka

en: Cart updated.
sk: Košík aktualizovaný.

en: Cartago
sk: Kartágo

en: Cash on delivery
sk: Dobierka

en: Catalog
sk: Katalóg

en: Catalog &amp; search
sk: Katalóg a vyhľadávanie

en: Catalog visibility.
sk: Viditeľnosť katalógu.

en: Catalog visibility:
sk: Viditeľnosť v katalógu:

en: Categories
sk: Kategórie

en: Categories deleted.
sk: Kategórie vymazané.

en: Categories totals.
sk: Sumár kategórií.

en: Category | Categories
sk[0]: Kategória
sk[1]: Kategórie
sk[2]: Kategórií

en: Category ID
sk: ID kategórie

en: Category ID.
sk: ID kategórie.

en: Category URL.
sk: URL adresa kategórie.

en: Category added.
sk: Kategória pridaná.

en: Category archive display type.
sk: Typ zobrazenia archívu kategórie.

en: Category deleted.
sk: Kategória odstránená.

en: Category display
sk: Zobrazenie kategórie

en: Category image.
sk: Obrázok kategórie.

en: Category link
sk: Odkaz kategórie

en: Category name
sk: Názov kategórie

en: Category name.
sk: Meno kategórie.

en: Category not added.
sk: Kategória nebola pridaná.

en: Category not updated.
sk: Kategória nebola aktualizovaná.

en: Category order
sk: Zoradenie kategórií

en: Category slug
sk: Slug kategórie

en: Category slug.
sk: Slug kategórie.

en: Category updated.
sk: Kategória aktualizovaná.

en: Category: | Categories:
sk[0]: Kategória:
sk[1]: Kategórie:
sk[2]: Kategórií:

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
sk: Pri rušení akcie „%1$s“ sa vyskytla výnimka: %2$s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
sk: Zachytená výnimka pri zaraďovaní akcie „%1$s“ do frontu: %2$s

en: Center
sk: Centrovať

en: Centimeters
sk: Centimetre

en: Central
sk: Centrálny

en: Cesar
sk: Cézar

en: Change address
sk: Zmeniť adresu

en: Change due:
sk: Dátum zmeny:

en: Change order status to completed
sk: Zmeniť stav objednávky na "vybavená"

en: Change order status to on-hold
sk: Zmeniť stav objednávky na "čaká na platbu"

en: Change order status to processing
sk: Zmeniť stav objednávky na "spracováva sa"

en: Change status to cancelled
sk: Zmeniť stav na zrušená

en: Change status to completed
sk: Zmeniť stav na vybavená

en: Change status to on-hold
sk: Zmeniť stav na čaká na platbu

en: Change status to processing
sk: Zmeniť stav na spracováva sa

en: Change status:
sk: Zmeniť stav:

en: Change to:
sk: Zmeniť na:

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
sk: Zmena ecommerce systému sa môže zdať ako veľká prekážka, ale je to jednoduchšie než si myslíte presunúť vaše produkty, zákazníkov a aj objednávky do WooCommerce. Tento článok vám pomôže s týmto procesom prechodu.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
sk: Zmena platformy sa môže zdať ako veľká prekážka, ktorú treba prekonať, ale presunúť svoje produkty, zákazníkov a objednávky do WooCommerce je jednoduchšie, než si myslíte. Tento článok vám s týmto procesom pomôže.

en: Character encoding of the file
sk: Kódovanie znakov súboru

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
sk: Účtujte si paušálnu sadzbu za položku alebo zadajte vzorec na výpočet ceny na základe percenta alebo minimálneho poplatku. Získajte viac informácií o

en: Charge sales tax on
sk: Účtovať daň z predaja z

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
sk: Platby šekom

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
sk: Zaškrtnite toto pole, ak chcete, aby zľavový kód nebolo možné použiť s inými kupónmi.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
sk: Ak tento kupón predstavuje dopravu zdarma, označte toto políčko. Aby ste mohli použiť kupón na <a href="%s">dopravu zadarmo</a>, musíte povoliť bezplatnú dopravu v nastaveniach zón dopravy (pozrite si nastavenie &bdquo;Podmienky dopravy zadarmo&ldquo;).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
sk: Označte toto pole, ak nechcete povoliť použitie zľavového kódu na zľavnené položky. Kódy na vybrané položky budú fungovať iba na nezľavnené položky. Kódy na celý košík budú fungovať, ak sa v košíku nachádzajú iba nezľavnené produkty.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
sk: Zaškrtnite túto možnosť, ak chcete, aby si zákazníci mohli v jednej objednávke kúpiť iba 1 položku. Toto je obzvlášť užitočné pre položky s obmedzeným množstvom, napríklad umelecké diela alebo ručne vyrábané výrobky.

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Checkout Page
sk: Stránka objednávky

en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
sk: Pokladňu je možné prispôsobiť <a href="%s">v Editore</a> vašej aktívnej témy.

en: Checkout endpoints
sk: Koncové body pokladne

en: Checkout page
sk: Stránka pokladne

en: Checkout privacy policy
sk: Zásady ochrany osobných údajov v pokladni

en: Cherkashchyna
sk: Čerkasivská oblasť

en: Chernihivshchyna
sk: Černihivská oblasť

en: Child theme
sk: Odvodená téma

en: Choose a CSV file from your computer:
sk: Zvoľte CSV súbor z vášho počítača:

en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
sk: Vyberte farbu pozadia pre obsah vašich e-mailov. Predvolená je %s.

en: Choose a category to view stats
sk: Vyberte kategóriu pre zobrazenie štatistík

en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
sk: Vyberte farbu pre sekundárny text, napríklad pre obsah päty. Predvolená hodnota je %s.

en: Choose a country / region&hellip;
sk: Vyberte krajinu / región&hellip;

en: Choose a currency&hellip;
sk: Zvoľte menu&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
sk: Ak chcete, aby bola určitá variácia už vybratá, keď používateľ navštívi stránku produktu, vyberte predvolenú hodnotu formulára.

en: Choose a file from your computer:
sk: Vyberte súbor z vášho počítača:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
sk: Vyberte prioritu pre túto daň. Iba jedna sadzba na prioritu bude použitá. Pre určenie viacerých daňových sadzieb v jednom území potrebujete špecifikovať rozličnú prioritu.

en: Choose a product to view stats
sk: Vyberte si produkt pre zobrazenie štatistík

en: Choose a state&hellip;
sk: Zvoľte štát&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
sk: Zvoľte daňovú triedu pre tento produkt. Daňové triedy používajte, ak potrebujete nastaviť rôzne daňové sadzby určitým typom produktov.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
sk: Vyberte si tému, ktorá najlepšie zodpovedá vzhľadu a štýlu vašej značky, a potom si ju prispôsobte. Zmeňte farby, pridajte svoje logo a vytvorte stránky.

en: Choose an action...
sk: Vyberte akciu…

en: Choose an image
sk: Vyberte obrázok

en: Choose an option
sk: Vyberte možnosť

en: Choose countries / regions&hellip;
sk: Vyberte krajiny / regióny&amp;hellip;

en: Choose coupons&hellip;
sk: Vybrať zľavový kód&hellip;

en: Choose file
sk: Vybrať súbor

en: Choose from the most used tags
sk: Vyberte si z najpoužívanejších tagov

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
sk: Vyberte si, ako dlho uchovávať osobné údaje, keď už nie sú potrebné na spracovávanie. Nevypĺňajte túto možnosť, ak chcete uchovať tieto údaje na dobu neurčitú.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
sk: Vyberte si poskytovateľov platobných služieb a pri platbe povoľte spôsoby platby.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
sk: Vyberte platbu, zaplaťte teraz, plaťte neskôr alebo ju rozdelte. Žiadne čísla kreditných kariet, žiadne heslá, žiadne starosti.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sk: Vyberte platbu, ktorú chcete, zaplaťte teraz, neskôr alebo rozdeľte platbu. Žiadne čísla kreditných kariet, žiadne heslá, žiadne starosti. <a href="%s" target="_blank">Získajte viac info o Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
sk: Zvoľte spôsob doručenia, ktorý chcete pridať. Zobrazené sú len spôsoby podporujúce zóny.

en: Choose theme
sk: Zvoľte tému

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
sk: Vyberte, či sa má na stránke archívu zobrazovať popis značky. Ak chcete namiesto toho použiť widget s popisom, vypnite túto možnosť. Upozornenie: toto platí len pre témy, ktoré nezobrazujú popis.

en: Choose what to display on product category pages.
sk: Zvoľte si typ zobrazenia produktu na stránke kategórie.

en: Choose what to display on the main shop page.
sk: Zvoľte si, čo sa má zobraziť na hlavnej stránke obchodu.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
sk: Je toto zložená sadzba? Zložená sadzba sa aplikuje navrch všetkých ostatných sadzieb.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sk: Vyberte, či má byť táto daňová sadzba použitá aj na dopravu.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
sk: Vyberte, či chcete okamžite obdržať finančné prostriedky, alebo povoliť iba platbu.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
sk: Vyberte si, do ktorých krajín chcete doručovať alebo doručujte do všetkých krajín kde predávate.

en: Choose which format of email to send.
sk: Zvoľte typ emailu na odosielanie

en: Choose your theme
sk: Vyberte si tému

en: Chosen attributes (for variations).
sk: Vybrané vlastnosti (pre varianty).

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
sk: Mestá pre toto pravidlo. Bodkočiarka(;) oddeľuje viaceré hodnoty. Nechajte prázdne pre použitie vo všetkých mestách.

en: City
sk: Mesto

en: City (optional)
sk: Mesto (voliteľné)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
sk: Názov mesta, nepodporuje viacero hodnôt. Zastarané od verzie WooCommerce 5.3, namiesto toho by sa malo používať „mestá“.

en: City name.
sk: Názov mesta.

en: City of the address being shipped to.
sk: Mesto adresy, na ktoré bude poslaná.

en: City.
sk: Mesto.

en: City:
sk: Mesto:

en: Claim ID
sk: ID nároku

en: Classes
sk: Triedy

en: Classic theme
sk: Klasická téma

en: Clean up download permissions
sk: Vyčistiť povolenia na prevzatie

en: Clean up order data from legacy tables
sk: Vyčistenie údajov o objednávkach zo starších tabuliek

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
sk: Čistenie je možné vykonať iba vtedy, keď je HPOS aktívny a režim kompatibility je vypnutý.

en: Cleanup completed for order %d.
sk: Čistenie objednávky %d bolo dokončené.

en: Clear
sk: Vymazať

en: Clear analytics cache
sk: Vyčistiť analytickú cache

en: Clear customer sessions
sk: Vyčistiť relácie zákazníkov

en: Clear data
sk: Vymazať dáta

en: Clear options
sk: Vymazať možnosti

en: Clear system status theme info cache
sk: Vymazať vyrovnávaciu pamäť s informáciami o stave systému

en: Clear template cache
sk: Vyčistiť cache šablóny

en: Clear transients
sk: Vyčistiť transienty

en: Clearing data...
sk: Vymazávanie údajov...

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
sk: Clearpay umožňuje zákazníkom okamžite prijímať produkty a platiť za nákupy v štyroch splátkach, vždy bez úroku.

en: Click here to enter your code
sk: Kliknite sem pre zadanie kódu

en: Click here to login
sk: Kliknite sem pre prihlásenie

en: Click here to reset your password
sk: Kliknite sem pre obnovenie hesla.

en: Click here to set your new password.
sk: Kliknutím sem nastavíte nové heslo.

en: Click to toggle
sk: Kliknúť pre prepnutie

en: Cloning is forbidden.
sk: Klonovanie je zakázané.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close (Esc)
sk: Zatvoriť (Esc)

en: Close dialog
sk: Zavrieť okno

en: Close modal panel
sk: Zatvoriť modálny panel

en: Code
sk: Kód

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
sk: Zbierajte a prezentujte overené recenzie, ktorým spotrebitelia dôverujú.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
sk: Zbierať a potvrdzovať čísla EU VAT v pokladni

en: Collect payments from customers offline.
sk: Zbierajte platby od zákazníkov offline.

en: Collect sales tax
sk: Vyberať daň z predaja

en: Collection from <strong>%s</strong>:
sk: Zbierka od <strong>%s</strong> :

en: Color
sk: Farba

en: Color palette
sk: Farebná paleta

en: Column mapping
sk: Mapovanie stĺpcov

en: Column name
sk: Názov stĺpca

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Columns:
sk: Stĺpce:

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
sk: Buďte v obraze

en: Coming soon
sk: Už čoskoro

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
sk: o,na,je,sú,ako,od,com,pre,ako,v,to,k,čo,kde,kto,s,www

en: Committed to a greener lifestyle
sk: Zaviazaní k zelenšiemu životnému štýlu

en: Community forum
sk: Fórum komunity

en: Community support
sk: Komunitná podpora

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Company (optional)
sk: Spoločnosť (voliteľné)

en: Company name
sk: Názov spoločnosti

en: Company name.
sk: Názov spoločnosti.

en: Compatibility mode disabled.
sk: Režim kompatibility je vypnutý.

en: Compatibility mode enabled.
sk: Režim kompatibility je povolený.

en: Compatibility mode enabled?: %s
sk: Je povolený režim kompatibility?: %s

en: Compatibility mode is already disabled.
sk: Režim kompatibility je už vypnutý.

en: Compatibility mode is already enabled.
sk: Režim kompatibility je už povolený.

en: Complete
sk: Označiť ako vybavenú

en: Completed
sk: Vybavená

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Vybavená <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Vybavené <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Vybavených <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
sk: Vybavená objednávka

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
sk: Dokončená akcia spracovania %1$s s hook: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
sk: Pregenerovanie obrázkov produktov bolo dokončené.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
sk: Dodržiavame všetky zákonné povinnosti, ktoré máme. Napríklad výpočet daní.

en: Compound
sk: Zloženie

en: Configure terms
sk: Nastavenie hodnôt

en: Confirm email and view order
sk: Potvrdiť e-mail a zobraziť objednávku

en: Confirm navigation
sk: Potvrdiť navigáciu

en: Confirm new password
sk: Potvrďte nové heslo

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
sk: Gratulujeme k získaniu vašej prvej objednávky! Teraz je skvelý čas, aby ste sa naučili spravovať objednávky.

en: Congratulations on processing %s orders!
sk: Gratulujeme k spracovaniu %s objednávok!

en: Congratulations on the sale!
sk: Gratulujeme k predaju!

en: Congratulations on the sale.
sk: Gratulujeme k predaju.

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Connect your store to Jetpack
sk: Prepojte váš obchod s Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
sk: Prepojte váš obchod s Jetpack pre aktivovanie extra funkcionalít

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
sk: Prepojte váš obchod pre aktiváciu WooCommerce Services

en: Connected to WooCommerce.com
sk: Prepojené s WooCommerce.com

en: Connection password:
sk: Heslo prepojenia:

en: Constanța
sk: Constanta

en: Consumer key
sk: Kľúč zákazníka (key)

en: Consumer key ending in
sk: Kľúč zákazníka končí

en: Consumer key is invalid.
sk: Kľúč zákazníka je neplatný.

en: Consumer secret
sk: Tajomstvo zákazníka (secret)

en: Consumer secret is invalid.
sk: Tajný kľúč zákazníka je neplatný.

en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
sk: Obsahuje blok <strong>%1$s</strong>

en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
sk: Obsahuje skrátený kód <strong>%1$s</strong>

en: Content
sk: Obsah

en: Content background
sk: Pozadie obsahu

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
sk: Obsahové údaje pre poznámku. Reťazec JSON. K dispozícii na opätovnú lokalizáciu.

en: Content of the note.
sk: Obsah poznámky.

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Content…
sk: Obsah…

en: Context
sk: Kontext

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
sk: ID kontextu, v ktorom bola motivácia zamietnutá.

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Continue shopping
sk: Pokračovať v nakupovaní

en: Continue with Jetpack
sk: Pokračovať s Jetpackom

en: Continue with WooCommerce Services
sk: Pokračujte s WooCommerce Services

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
sk: Ovláda zobrazenie poľa bytu (adresa_2) pri platbe.

en: Controls the display of the company field in checkout.
sk: Ovláda zobrazenie poľa spoločnosti v pokladni.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
sk: Ovláda zobrazenie poľa telefónneho čísla pri platbe.

en: Controls the stock status of the product.
sk: Ovláda stav zásob produktu.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sk: Určuje, či je produkt na frontende uvedený ako „na sklade“ alebo „nie je na sklade“.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
sk: Určuje, či je variácia na frontende uvedená ako „na sklade“ alebo „nie je na sklade“.

en: Conversion
sk: Konverzia

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
sk: Premieňajte a udržte si zákazníkov pomocou automatizovaného marketingu, ktorý za vás urobí ťažkú prácu.

en: Convert order coupon data to the simplified format
sk: Prevod údajov z kupónov objednávky do zjednodušeného formátu

en: Copied!
sk: Skopírované!

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy billing address
sk: Skopírovať fakturačnú adresu

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sk: Kopírovať fakturačné údaje do dodacích údajov? Tým sa prepíšu aktuálne zapísané dodacie údaje.

en: Copy file to theme
sk: Kopírovať súbor do témy

en: Copy for GitHub
sk: Kópia pre GitHub

en: Copy for support
sk: Kopírovať pre podporu

en: Copy from billing address
sk: Skopírovať z fakturačnej adresy

en: Copy link
sk: Kopírovať odkaz

en: Copy to a new draft
sk: Duplikovať produkt

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
sk: Kopírovanie do schránky pamäte zlyhalo. Pre kopírovanie stlačte Ctrl/Cmd+C.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
sk: Kopírovanie do schránky zlyhalo. Malo by byť dostupné po kliknutí pravým tlačidlom myši.

en: Cost
sk: Cena

en: Cost (%s)
sk: Cena (%s)

en: Cost Total
sk: Celkové náklady

en: Cost of Goods Sold
sk: Náklady na predaný tovar

en: Cost of Goods Sold data.
sk: Údaje o nákladoch na predaný tovar.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
sk: Údaje o nákladoch na predaný tovar. Sú k dispozícii iba pre položky produktového radu.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
sk: Údaje o nákladoch na predaný tovar. Sú k dispozícii iba pre položky vrátenia tovaru.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
sk: Hodnoty nákladov na predaný tovar pre daný produkt.

en: Cost of goods
sk: Cena tovaru

en: Cost of the marketing campaign.
sk: Náklady na marketingovú kampaň.

en: Cost per unit: %s
sk: Cena za jednotku: %s

en: Cost value
sk: Hodnota nákladov

en: Could not access file.
sk: Nepodarilo sa získať prístup k súboru.

en: Could not access the log file directory.
sk: Nepodarilo sa získať prístup k adresáru súborov denníka.

en: Could not access the specified files.
sk: Nepodarilo sa získať prístup k zadaným súborom.

en: Could not create order in posts table.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť poradie v tabuľke príspevkov.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
sk: Na vašom WooCommerce.com účte sa nenašlo žiadne predplatné

en: Could not find classname for order ID %d
sk: Nepodarilo sa nájsť názov triedy pre ID objednávky %d

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
sk: Nemožno prideliť prístup - užívateľ už možno má prístup k súboru alebo nenastavil platobný email. Uistite sa, že zadal platobný email a objednávka bola uložená.

en: Could not persist order to database table "%s".
sk: Nepodarilo sa uchovať objednávku v databázovej tabuľke „%s“.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
sk: Nebolo možné sprocesovať zmenu akcie: "%1$s" (ID: %2$d). Chyba: %3$s

en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
sk: Vzor „%1$s“ sa nepodarilo zaregistrovať ako blokový vzor (neplatný slug „%2$s“)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
sk: Vzor „%s“ sa nepodarilo zaregistrovať ako blokový vzor (chýba pole „Slug“)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
sk: Vzor „%s“ sa nepodarilo zaregistrovať ako blokový vzor (chýba pole „Názov“)

en: Could not start the installation process. Reason:
sk: Nepodarilo sa spustiť proces inštalácie. Dôvod:

en: Could not update the attribute.
sk: Nie je možné editovať atribút.

en: Could not write to template file.
sk: Nemožno zapísať do súboru šablóny.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
sk: Nepodarilo sa zapisovať do dočasného adresára. Skúste radšej sťahovať súbory jeden po druhom.

en: Count
sk: Súčet

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
sk: Počítajte stiahnutia, aj keď je načítaná iba časť súboru.

en: Count partial downloads
sk: Počítať čiastočné stiahnutia

en: Country / Region
sk: Krajina / región

en: Country / Region.
sk: Krajina / región.

en: Country / State
sk: Krajina/Štát

en: Country / region
sk: Krajina / región

en: Country ISO 3166 code.
sk: ISO 3166 kód krajiny

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sk: Kód krajiny v ISO 3166-1 alpha-2 formáte.

en: Country code.
sk: Kód krajiny.

en: Country&nbsp;code
sk: Kód&nbsp;krajiny

en: Country/Region
sk: Krajina/Región

en: Country/Region (optional)
sk: Krajina/Región (voliteľné)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
sk: Kód krajiny/regiónu vo fomáte ISO 3166-1 alpha-2.

en: County
sk: Kraj

en: Coupon | Coupons
sk[0]: Zľavový kupón
sk[1]: Zľavové kupóny
sk[2]: Zľavových kupónov

en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
sk: Kupón "%s" nie je možné použiť, pretože neexistuje.

en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
sk: Kupón "%s" nie je možné použiť, pretože nie je platný.

en: Coupon "%s" has expired.
sk: Platnosť kupónu „%s“ vypršala.

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sk: Kupón %s bol použitý pri inej transakcii počas tohoto nákupu a je dosiahnutý limit použitia kupónu. Odstráňte kupón a skúste to znova.

en: Coupon ID.
sk: ID kupónu.

en: Coupon amount
sk: Hodnota kupónu

en: Coupon applied: "%s".
sk: Použitý kupón: „%s“.

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
sk: Kupón nemohol byť odstránený, pretože ešte nebol použitý v košíku.

en: Coupon code
sk: Kód kupónu

en: Coupon code "%s" has already been applied.
sk: Zľavový kód "%s" už bol použitý.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
sk: Kupón už existuje - zákazníci budú využívať poslednú verziu tohto kupónu.

en: Coupon code applied successfully.
sk: Kód kupónu bol úspešne použitý.

en: Coupon code is required.
sk: Kód kupónu je povinný.

en: Coupon code removed successfully.
sk: Kúpón bol úspešne odstránený.

en: Coupon code.
sk: Kód kupónu.

en: Coupon created
sk: Kupón vytvorený

en: Coupon creation date in GMT.
sk: Dátum vytvorenia kupónu v GMT.

en: Coupon creation date.
sk: Dátum vytvorenia kupónu.

en: Coupon data
sk: Údaje kupónu

en: Coupon deleted
sk: Kupón vymazaný

en: Coupon description.
sk: Popis kupónu.

en: Coupon discount type.
sk: Typ zľavy na kupón.

en: Coupon does not exist in the cart.
sk: Zľavový kód v košíku neexistuje.

en: Coupon draft updated.
sk: Koncept kupónu uložený.

en: Coupon expiration date in GMT.
sk: Dátum vypršania platnosti kupónu v GMT.

en: Coupon expiration date.
sk: Dátum vypršania platnosti kupónu.

en: Coupon expiry date
sk: Dátum expirácie kupónu

en: Coupon has been removed.
sk: Kupón bol vymazaný.

en: Coupon is not valid.
sk: Kupón nie je platný.

en: Coupon item ID is readonly.
sk: ID položky kupónu je len na čítanie.

en: Coupon removed: "%s".
sk: Kupón odstránený: "%s".

en: Coupon restored
sk: Kupón obnovený

en: Coupon saved.
sk: Kupón uložený.

en: Coupon scheduled for: %s.
sk: Kupón naplánovaný na: %s.

en: Coupon submitted.
sk: Kupón odoslaný.

en: Coupon type
sk: Typ kupónu

en: Coupon type name.
sk: Názov stavu kupónu.

en: Coupon updated
sk: Kupón aktualizovaný

en: Coupon updated.
sk: Kupón aktualizovaný.

en: Coupon(s)
sk: Kupón(y)

en: Coupon:
sk: Kupón:

en: Coupon: %s
sk: Kupón: %s

en: Coupons
sk: Zľavové kódy

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
sk: Zľavové kódy sú skvelý spôsob, ako ponúkať zľavy a odmeny pre vašich zákazníkov. Po vytvorení sa objavia tu.

en: Coupons are disabled.
sk: Zľavové kódy sú vypnuté.

en: Coupons by date
sk: Zľavové kódy podľa dátumu

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
sk: Zľavové kódy môžu byť zadané na stránkach košíka a pokladne.

en: Coupons detailed reports.
sk: Podrobné prehľady o zľavových kódov.

en: Coupons discounts
sk: Zľavy zo zľavových kódov

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
sk: Kupóny pre skupiny. Poskytuje možnosť mať kupóny, ktoré sú obmedzené na členov skupiny alebo roly. Funguje s bezplatným doplnkom Skupiny.

en: Coupons line data.
sk: Dáta riadku zľavových kódov.

en: Coupons list
sk: Zoznam zľavových kódov

en: Coupons lookup table
sk: Tabuľka vyhľadávania kupónov

en: Coupons lookup table does not exist.
sk: Tabuľka vyhľadávania kupónov neexistuje.

en: Coupons lookup table entries with zero discount amount repaired successfully. Processed %1$d entries with %2$d errors.
sk: Záznamy v tabuľke vyhľadávania kupónov s nulovou hodnotou zľavy boli úspešne opravené. Spracovaných: %1$d záznamov, s chybami: %2$d.

en: Coupons navigation
sk: Navigácia zľavových kódov

en: Coupons totals.
sk: Sumár zľavových kódov.

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
sk: Táto kanvica je vyrobená z odolného hrubého skla, čo zaručuje trvalú kvalitu a je ideálna na každodenné použitie s nádychom vintage šarmu.

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
sk: Vytvorte pre zákazníkov kupóny na „kredit v obchode“, ktoré je možné uplatniť pri platbe.

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
sk: Vytvorenie stĺpcov COGS vo vyhľadávacej tabuľke meta údajov produktu

en: Create Product
sk: Vytvoriť produkt

en: Create a new webhook
sk: Vytvorte nový webhook

en: Create a product
sk: Vytvoriť produkt

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
sk: Vytvorte jedinečnú adresu URL, ktorou sa uplatní zľava a voliteľne pridá jeden alebo viac produktov do košíka zákazníka.

en: Create account password
sk: Vytvoriť heslo účtu

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
sk: Vytvárajte reklamné kampane a oslovte miliardu globálnych používateľov s %1$sTikTokom pre WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
sk: Vytvárajte reklamné kampane s TikTokom

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
sk: Vytvárajte reklamné kampane a oslovte miliardu globálnych používateľov s TikTokom pre WooCommerce.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
sk: Vytvárajte reklamné kampane a oslovte miliardu používateľov na celom svete.

en: Create an API key
sk: Vytvorte kľúč rozhrania API

en: Create an account with %s
sk: Vytvorte si účet na %s

en: Create an account?
sk: Vytvoriť účet?

en: Create and save
sk: Vytvoriť a uložiť

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
sk: Vytvárajte a odosielajte e-maily, newslettere a propagačné kampane s informáciami o nákupe priamo z vášho ovládacieho panela.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
sk: Vytvárajte a používajte indexy fulltextového vyhľadávania pre objednávky. Táto funkcia funguje iba s vysokovýkonným úložiskom objednávok.

en: Create anything
sk: Vytvorte čokoľvek

en: Create columns
sk: Vytvoriť stĺpce

en: Create coupons
sk: Vytvoriť zľavové kódy

en: Create customers
sk: Vytvoriť zákazníkov

en: Create default WooCommerce pages
sk: Vytvoriť predvolené WooCommerce stránky

en: Create new brand
sk: Vytvoriť novú značku

en: Create new category
sk: Vytvoriť novú kategóriu

en: Create orders
sk: Vytvoriť objednávky

en: Create pages
sk: Vytvoriť stránky

en: Create products
sk: Vytvoriť produkty

en: Create shipping method
sk: Vytvoriť spôsob dopravy

en: Create some products
sk: Vytvorte nejaké produkty

en: Create value
sk: Vytvoriť hodnotu

en: Create webhooks
sk: Vytvoriť webhooks

en: Create your first coupon
sk: Vytvorte váš prvý kupón

en: Created
sk: Vytvorené

en: Created at
sk: Čas vytvorenia

en: Creating product review failed.
sk: Vytvorenie recenzie produktu zlyhalo.

en: Creative format
sk: Formát kreatívy

en: Credit card
sk: Platobná karta

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
sk: Kreditné/debetné karty, Apple Pay, Google Pay a ďalšie.

en: Crimea
sk: Krym

en: Critical
sk: Kritický

en: Cross-sells
sk: Doplnkový predaj

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
sk: Doplnkovým predajom sa označujú aktivity, ktorých účelom je navýšiť celkovú objednávku zákazníka odporúčaním súvisiaceho tovaru. Za cross-selling teda napríklad môže byť považované správanie záhradníka, ktorý vám k živým kvetom ponúkne i hnojivo.

en: Crypto Payments
sk: Platby v kryptomenách

en: Currency
sk: Mena

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
sk: Kód meny (vo formáte ISO) pre vrátené ceny.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
sk: Hlavná jednotka meny (počet číslic za desatinným oddeľovačom) pre vrátené ceny.

en: Currency options
sk: Nastavenia meny

en: Currency position
sk: Pozícia meny

en: Currency position.
sk: Pozícia meny.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
sk: Symbol meny pre menu, kotrá môže byť použitá pre formát vrátenej ceny.

en: Currency symbol position for this country.
sk: Pozícia symbolu meny pre túto krajinu.

en: Currency symbol.
sk: Symbol meny.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
sk: Mena, v ktorej bola vytvorená objednávka, v ISO formáte.

en: Currency.
sk: Mena.

en: Current
sk: Aktuálna

en: Current page
sk: Aktuálna strana

en: Current page of the collection.
sk: Aktuálna stránka kolekcie.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
sk: Aktuálne načítanie stránky by malo byť vyvolané po alebo za hookom `current_screen`.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
sk: Aktuálne heslo (ak ho nechcete zmeniť, nechajte prázdne)

en: Current plugin version.
sk: Aktuálna verzia pluginu.

en: Current price is: %s.
sk: Aktuálna cena je: %s.

en: Current product price.
sk: Aktuálna cena produktu.

en: Current set billing address for the customer.
sk: Aktuálna nastavená fakturačná adresa pre zákazníka.

en: Current set shipping address for the customer.
sk: Aktuálna nastavená dodacia adresa zákazníka.

en: Current variation price.
sk: Cena aktuálného variantu.

en: Currently syncing orders... %s pending
sk: Momentálne sa synchronizujú objednávky... %s čaká

en: Custom
sk: Vlastné

en: Custom Email Styles
sk: Vlastné štýly e-mailov

en: Custom Fields
sk: Vlastné polia

en: Custom Link
sk: Vlastný odkaz

en: Custom base
sk: Vlastný základ

en: Custom field deleted.
sk: Vlastné pole vymazané.

en: Custom field updated.
sk: Vlastné pole aktualizované.

en: Custom fields
sk: Vlastné polia

en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
sk: Vlastné polia sa dajú použiť rôznymi spôsobmi, napríklad na zdieľanie podrobnejších informácií o produkte, zobrazenie viacerých vstupných polí alebo na internú organizáciu zásob. %1$sPrečítajte si viac o vlastných poliach%2$s

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
sk: Vlastné polia je možné použiť na pridanie ďalších metadát k objednávke, ktoré môžete %1$spoužiť vo svojej téme%2$s.

en: Custom fonts
sk: Vlastné písma

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
sk: Používanie tabuľky vlastného poradia nie je povolené. Ak testujete, môžete ho povoliť podľa pokynov na testovanie v %s.

en: Custom order tables could not be created.
sk: Tabuľky vlastných objednávok sa nepodarilo vytvoriť.

en: Custom order tables does not exist, creating...
sk: Tabuľky vlastného poradia neexistujú, vytvára sa...

en: Custom order tables were created successfully.
sk: Tabuľky vlastných objednávok boli úspešne vytvorené.

en: Custom ordering
sk: Vlastné radenie

en: Custom ordering position.
sk: Pozícia vo vlastnom zoradení.

en: Custom orders tables have been deleted.
sk: Tabuľky vlastných objednávok boli odstránené.

en: Custom:
sk: Vlastné:

en: Customer
sk: Zákazník

en: Customer Country
sk: Krajina zákazníka

en: Customer Data
sk: Údaje zákazníka

en: Customer Email
sk: E-mail zákazníka

en: Customer First Name
sk: Meno zákazníka

en: Customer Full Name
sk: Celé meno zákazníka

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
sk: ID zákazníka ak je zaregistrovaný. Vráti 0 pre neregistrovaných.

en: Customer ID is invalid.
sk: ID zákazníka je neplatné.

en: Customer ID.
sk: ID zákazníka.

en: Customer IP: %s
sk: IP zákazníka: %s

en: Customer Last Name
sk: Priezvisko zákazníka

en: Customer Name
sk: Meno zákazníka

en: Customer Username
sk: Používateľské meno zákazníka

en: Customer billing address
sk: Fakturačná adresa zákazníka

en: Customer created
sk: Zákazník bol vytvorený

en: Customer deleted
sk: Zákazník bol odstránený

en: Customer details
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Customer download link
sk: Zákaznícky odkaz pre stiahnutie

en: Customer download log
sk: Log stiahnutí zákazníka

en: Customer download permissions have been retained.
sk: Zákazníkove práva na stiahnutie boli zachované.

en: Customer downloads
sk: Zákaznícke súbory na stiahnutie

en: Customer first name.
sk: Prvé meno zákazníka.

en: Customer history
sk: História zákazníka

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
sk: Informácie o zákazníkovi, ako je vaše meno, e-mailová adresa a informácie o fakturácii a dodaní.

en: Customer last name.
sk: Priezvisko zákazníka.

en: Customer list
sk: Zoznam zákazníkov

en: Customer login name.
sk: Prihlasovacie meno zákazníka.

en: Customer matched zone "%s"
sk: Zóna priradená zákazníkovi "%s"

en: Customer note
sk: Poznámky zákazníka

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
sk: Email s poznámkou sa pošle keď pridáte poznámku k objednávke.

en: Customer notes about the order
sk: Poznámka zákazníka k objednávke

en: Customer orders
sk: Celkový počet objednávok registrovaných zákazníkov

en: Customer password for new accounts, if applicable.
sk: Heslo zákazníka pre nové účty, ak je to relevantné.

en: Customer password.
sk: Heslo zákazníka.

en: Customer payment page &rarr;
sk: Platobná stránka zákazníka &rarr;

en: Customer provided note
sk: Poznámka od zákazníka

en: Customer provided note:
sk: Poznámka od zákazníka:

en: Customer role.
sk: Zákaznícka rola.

en: Customer sales
sk: Tržby zákazníkov

en: Customer shipping address
sk: Dodacia adresa zákazníka

en: Customer type
sk: Typ zákazníka

en: Customer type name.
sk: Názov stavu zákazníka.

en: Customer updated
sk: Zákazník bol aktualizovaný

en: Customer's IP address.
sk: IP adresa zákazníka.

en: Customer:
sk: Zákazník:

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
sk: Zákazníci si môžu vytvoriť účet po zadaní objednávky. Prispôsobte si správy %1$shere%2$s.

en: Customers can create an account before placing their order.
sk: Zákazníci si môžu vytvoriť účet pred odoslaním objednávky.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
sk: Zákazníci si môžu súbor stále uložiť do svojho zariadenia, ale štandardne sa súbor otvorí namiesto stiahnutia (nefunguje s presmerovaniami).

en: Customers detailed reports.
sk: Podrobné správy zákazníkov.

en: Customers do not support trashing.
sk: Zákazníkov nie je možné vložiť do koša.

en: Customers totals.
sk: Sumár zákazníkov.

en: Customers vs. guests
sk: Zákazníci vs. neregistrovaný

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
sk: Zákazníci budú musieť minúť túto sumu, aby získali dopravu zdarma.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
sk: Zákazníci si nebudú môcť zakúpiť fyzický tovar z vášho obchodu, pretože nie sú dostupné žiadné spôsoby doručenia.

en: Customizable products
sk: Prispôsobiteľné produkty

en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
sk: Prispôsobte si farbu tlačidiel a odkazov. Predvolená je %s.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
sk: Prispôsobte si svoju šablónu e-mailu WooCommerce a pozrite si jej ukážku nižšie.

en: Customize your emails
sk: Prispôsobte si e-maily

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
sk: Prispôsobte si svoj online obchod pomocou WooCommerce blokov

en: Customize your store
sk: Prispôsobte si svoj obchod

en: Czech Republic
sk: Česká republika

en: DESC
sk: KLES

en: Daily Cron
sk: Denný Cron

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
sk: Dáta v tabuľke príspevkov sa zdajú byť novšie ako v tabuľkách HPOS. Porovnajte dáta objednávky s `wp wc hpos diff %1$d` a na opravu použite `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos`.

en: Data resource ID.
sk: ID zdroja dát.

en: Data resource description.
sk: Popis zdroja dát.

en: Data store:
sk: Uloženie údajov:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
sk: Dáta, ktoré sa majú pri spracovaní platby preniesť na spôsob platby.

en: Data: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s
sk: Dáta: %1$.2fMB + Index: %2$.2fMB + Engine %3$s

en: Database
sk: Databáza

en: Database (not recommended on live sites)
sk: Databáza (neodporúča sa na živých stránkach)

en: Database Data Size
sk: Veľkosť údajov v databáze

en: Database File Path
sk: Cesta k súboru databázy

en: Database Index Size
sk: Veľkosť indexu databázy

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
sk: Pole dátumu databázy sa zohľadňuje v prehľadoch o výnosoch a objednávkach

en: Database error.
sk: Chyba databázy.

en: Database information:
sk: Informácie o databáze:

en: Database prefix
sk: Predpona databázy

en: Database prefix.
sk: Predpona databázy.

en: Database settings
sk: Nastavenia databázy

en: Database tables missing
sk: Chýbajú tabuľky databázy

en: Database tables.
sk: Tabuľky databázy.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
sk: Proces aktualizácie databázy bude spustený na pozadí.

en: Database verified successfully.
sk: Databáza bola úspešne overená.

en: Database.
sk: Databáza.

en: Datastore currently in use for orders.
sk: Úložisko údajov sa momentálne používa pre objednávky.

en: Date
sk: Dátum

en: Date Paid
sk: Dátum zaplatenia

en: Date Type
sk: Typ dátumu

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
sk: Dátum, po ktorom by mal byť užívateľ upozornený na prípadnú poznámku (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
sk: Dátum, po ktorom by mal byť užívateľ upozornený na poznámku, ak existuje.

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Date created:
sk: Dátum vytvorenia:

en: Date last active GMT.
sk: Dátum poslednej aktivity GMT.

en: Date last active.
sk: Dátum poslednej aktivity.

en: Date modified
sk: Dátum úpravy

en: Date registered GMT.
sk: Dátum registrácie GMT.

en: Date registered.
sk: Dátum registrácie.

en: Date sale price ends
sk: Dátum konca akciovej ceny

en: Date sale price starts
sk: Dátum začiatku zľavy

en: Date the note was created (GMT).
sk: Dátum vytvorenia poznámky (GMT).

en: Date the note was created.
sk: Dátum vytvorenia poznámky.

en: Date the order was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia objednávky ako GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia objednávky v časovom pásme stránky.

en: Date:
sk: Dátum:

en: Day(s)
sk: Deň(Dni)

en: Debug log
sk: Záznam o chybách

en: Debug mode
sk: Režim ladenia

en: Decimal precision of the returned prices.
sk: Desatinná presnosť vrátených cien.

en: Decimal separator
sk: Oddeľovač desatinných miest

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
sk: Oddelovač tisícok pre zobrazené ceny v tejto krajine.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
sk: Oddeľovač desatinných miest meny, ktorú je možné použiť na naformátovanie vrátených cien.

en: Decimal separator.
sk: Oddeľovač desatinných miest.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
sk: Znížiť aktuálnu cenu o (fixná suma alebo %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
sk: Znížiť existujúcu predajnú cenu (pevná čiastka alebo %):

en: Decrease existing stock by:
sk: Znížiť existujúce zásoby podľa:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
sk: Znížiť cenu (fixná čiastka alebo percento)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
sk: Znížiť zľavnenú cenu (fixná suma alebo percento)

en: Default
sk: Predvolené

en: Default Date Range
sk: Predvolený rozsah dátumov

en: Default Form Values
sk: Základné hodnoty formulára

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
sk: Predvolený ISO4127 alpha-3 kód meny pre krajinu.

en: Default attribute
sk: Predvolené atribúty

en: Default block content
sk: Predvolený obsah bloku

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
sk: Nezaradené

en: Default customer location
sk: Predvolená lokácia zákazníka

en: Default product category cannot be deleted.
sk: Predvolenú kategóriu produktu nemožno odstrániť.

en: Default product sorting
sk: Základné zoradenie produktov

en: Default sort order
sk: Základné radenie

en: Default sort order.
sk: Predvolené zoradenie.

en: Default sorting
sk: Prednastavené zoradenie

en: Default sorting (custom ordering + name)
sk: Základné radenie (vlastné radenie + názov)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
sk: Štandardné časové pásmo je %s - malo by byť UTC

en: Default timezone is UTC
sk: Predvolená časová zóna je UTC

en: Default timezone.
sk: Predvolená časová zóna.

en: Default to customer billing address
sk: Prednastavené na zákazníkovú fakturačnú adresu

en: Default to customer shipping address
sk: Prednastavené na zákazníkovú dodaciu adresu

en: Default value for the setting.
sk: Predvolená hodnota nastavenia.

en: Default values for generated variations.
sk: Predvolené hodnoty pre vygenerované variácie.

en: Defaults variation attributes.
sk: Predvolená vlastnosť variácie.

en: Define if the attribute can be used as variation.
sk: Nastavte, či vlastnosť môže byť použitá ako variácia.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
sk: Definuje, či je vlastnosť viditeľná na tabe "Dodatočné informácie" na stránke produktu.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
sk: Definuje, či bola objednávka zaplatená. Nastaví status na &bdquo;Spracováva sa&ldquo; a zníži skladové množstvo.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
sk: Definuje, či sú variácie zobrazené na stránke produktu.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
sk: Definuje text, ktorý sa zobrazí za cenami vašich produktov. Môže to byť napríklad text „vrátane DPH“, ktorý vysvetľuje spôsob vytvorenia ceny. Ceny môžete tiež nahradiť pomocou jedného z nasledujúcich zástupných symbolov: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
sk: Zadajte, či bude zdaniteľný celý produkt, alebo iba cena za dopravu.

en: Defined cost value.
sk: Definovaná hodnota nákladov.

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete "%s" permanently
sk: Zmazať "%s" navždy

en: Delete Permanently
sk: Zmazať navždy

en: Delete WooCommerce tax rates
sk: Odstrániť daňové sadzby WooCommerce

en: Delete all variations
sk: Vymazať všetky varianty

en: Delete an Inbox Notification
sk: Odstránenie upozornenia z doručenej pošty

en: Delete fee
sk: Vymazať poplatok

en: Delete image
sk: Vymazať obrázok

en: Delete item
sk: Zmazať položku

en: Delete log
sk: Vymazať log

en: Delete note
sk: Vymazať poznámku

en: Delete orphaned variations
sk: Zmazať osirotené varianty

en: Delete payment method
sk: Vymazať spôsob platby

en: Delete permanently
sk: Vymazať natrvalo

en: Delete shipping
sk: Vymazať dopravu

en: Delete tax rates
sk: Odstrániť sadzby daní

en: Delete template file
sk: Vymazať súbor šablóny

en: Delete the custom orders tables
sk: Odstrániť tabuľky vlastných objednávok

en: Delete this log file permanently?
sk: Chcete tento súbor denníka natrvalo odstrániť?

en: Delete this review permanently
sk: Natrvalo odstrániť toto hodnotenie

en: Deleted
sk: Vymazané

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
sk: Odstránené %1$s a upravené zásoby (%2$s)

en: Deleted %s
sk: Vymazané %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
sk: Boli odstránené všetky aktívne relácie a uložené košíky (%d).

en: Deletes unused variations.
sk: Odstráni nepoužívané variácie.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
sk: Odstránením kategórie nedôjde k zmazaniu produktov, ktoré obsahovala. Všetky produkty, ktoré obsahovala, budú preradené do kategórie %s.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
sk: Potešte zákazníkov a zvýšte organický predaj špeciálnym narodeninovým e-mailom (a kupónom!) od WooCommerce v ich výnimočný deň.

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Delivery URL
sk: URL pre doručovanie

en: Delivery fee
sk: Poplatok za doručenie

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
sk: Odhadovaný čas doručenia, napr. 3-5 pracovných dní.

en: Deny
sk: Zamietnuť

en: Department
sk: Oddelenie

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
sk: Opíšte tento produkt. Čo ho robí jedinečným? Aké sú jeho najdôležitejšie vlastnosti?

en: Description
sk: Popis

en: Description (optional)
sk: Popis kupónu

en: Description is missing.
sk: Chýba popis.

en: Description of the marketing campaign type.
sk: Popis typu marketingovej kampane.

en: Description of the marketing channel.
sk: Popis marketingového kanála.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
sk: Popis prepravného doručenia, napr. Odoslané prostredníctvom USPS.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
sk: Navrhnite váš obchod s hlbokou integráciou WooCommerce. Ak to povolíte, nainštalujeme <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, a vašu aktuálnu tému <em>%s</em> deaktivujeme.

en: Desktop
sk: Stolný počítač

en: Destination logger must be configured before running a migration
sk: Cieľový záznam musí byť nakonfigurovaný pred spustením migrácie

en: Destination store must be configured before running a migration
sk: Cieľový obchod musí byť nakonfigurovaný pred spustením migrácie

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
sk: Podrobné informácie o registrovaných zdrojoch momentálne nie sú k dispozícii.

en: Details
sk: Detaily

en: Details for order #%s,
sk: Detaily objednávky č. %s,

en: Details for order #{order_number}
sk: Podrobnosti o objednávke #{order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
sk: Podrobnosti o objednávke #{order_number} na {site_title}

en: Determines how this attribute's values are displayed.
sk: Určuje, ako budú hodnoty vlastností zobrazované.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
sk: Určuje, či sa zobrazujú skryté alebo viditeľné katalógové produkty.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
sk: Určuje poradie zoradenia pojmov na produktových stránkach rozhraní obchodu. Ak používate vlastné poradie, môžete pretiahnuť hodnoty tejto vlastnosti.

en: Determines the type of discount that will be applied.
sk: Určuje typ zľavy, ktorá bude aplikovaná.

en: Device type
sk: Typ zariadenia

en: Dhaulagiri
sk: Dhawalagiri

en: Did the tool run successfully?
sk: Bolo vykonanie nástroja úspešné?

en: Did you know you can print shipping labels at home?
sk: Vedeli ste, že dopravné štítky si môžete vytlačiť aj doma?

en: Differences found for order %d:
sk: Rozdiely nájdené pre objednávku %d:

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Dimensions (%s)
sk: Rozmery (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
sk: Rozmery (dĺžka &times; šírka &times; výška) (%s)

en: Dimensions unit
sk: Jednotka rozmerov

en: Direct
sk: Priamo

en: Direct access to leading carriers
sk: Priamy prístup k popredným dopravcom

en: Direct bank transfer
sk: Priamy prevod na účet

en: Direct payments to email address:
sk: Priama platba na e-mailovú adresu:

en: Direct updates
sk: Priame aktualizácie

en: Directory size: %s
sk: Veľkosť adresára: %s

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disable rule
sk: Zakázať pravidlo

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
sk: Zakázať prepravu &amp; kalkuláciu prepravy

en: Disabled
sk: Neaktívne

en: Disabled Features
sk: Nepovolené funkcie

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
sk: Zakázané v <a href="%s" aria-label="stock management store settings">nastaveniach obchodu</a> .

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Discount (%s)
sk: Zľava (%s)

en: Discount amount
sk: Výška zľavy

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
sk: Výška zľavy, ako je definovaná v kupóne (absolútna hodnota alebo percento, v závislosti od typu zľavy).

en: Discount total tax.
sk: Daň celkovej zľavy.

en: Discount total.
sk: Zľava celkom.

en: Discount type
sk: Typ zľavy

en: Discount type.
sk: Typ zľavy.

en: Discount:
sk: Zľava:

en: Discounted labels from top global carriers
sk: Zľavnené značky od popredných svetových dopravcov

en: Discounted orders
sk: Zľavnené objednávky

en: Discounted price:
sk: Cena po zľave:

en: Discounted rates
sk: Zvýhodnené sadzby

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
sk: Objavte spôsoby, ako rozšíriť svoj obchod, s prehliadkou Woo Marketplace

en: Dismiss
sk: Skryť

en: Dismiss the gateway
sk: Odmietnuť bránu

en: Dismiss this notice
sk: Skryť toto oznámenie

en: Dismiss this notice.
sk: Zrušiť oznámenie.

en: Dismiss this suggestion
sk: Odmietnuť toto odporúčanie

en: Display Type:
sk: Typ displeja:

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
sk: Zobrazí zákazníkovi zoznam nedávno zobrazených produktov.

en: Display a list of active product filters.
sk: Zobrazí zoznam aktívnych filtrov produktov.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
sk: Zobrazí zoznam vlastností na triedenie produktov vášho obchodu.

en: Display a list of recent reviews from your store.
sk: Zobrazí zoznam najnovších recenzií z vášho obchodu.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
sk: Zobrazí list hiezdičkových hodnotení na triedenie produktov.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
sk: Zobrazí slider pre triedenie produktov vášho obchodu podľa ceny.

en: Display name
sk: Zobraziť meno

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
sk: Z dôvodov ochrany súkromia nemôže byť zobrazované meno zmenené na e-mailovú adresu.

en: Display prices during cart and checkout
sk: Zobraziť ceny v nákupnom košíku a v pokladni

en: Display prices in the shop
sk: Zobraziť ceny v obchode

en: Display suggestions within WooCommerce
sk: Zobraziť odporúčania vo WooCommerce

en: Display tax totals
sk: Zobraziť celkovú sumu daní

en: Display the customer shopping cart.
sk: Zobrazí zákazníkovi nákupný košík.

en: Display type
sk: Spôsob zobrazenia

en: Displayed title for the leaderboard.
sk: Zobrazený názov výsledkovej tabuľky.

en: Displays a single product.
sk: Zobrazí jeden produkt.

en: Displays products filtered by a category.
sk: Zobrazí produkty filtrované podľa kategórie.

en: Displays products filtered by a tag.
sk: Zobrazí produkty filtrované podľa značky.

en: Displays products filtered by an attribute.
sk: Zobrazí produkty filtrované podľa vlastnosti.

en: Displays search results for your store.
sk: Zobrazí výsledky vyhľadávania pre váš obchod.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
sk: Zobrazuje, či je WP Cron Job povolený alebo nie.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
sk: Zobrazuje, či WordPress je v Debug režime.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
sk: Zobrazí, či WordPress používa externé objektové cache.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
sk: Zobrazuje, či aktuálne aktívna téma tvrdí, že podporuje WooCommerce.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
sk: Zobrazuje, či je aktuálna téma odvodenou témou.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
sk: Zobrazuje, či je aktuálna aktívna téma bloková alebo klasická téma.

en: Displays your products.
sk: Zobrazí vaše produkty.

en: District
sk: Okres

en: District of Columbia
sk: District Of Columbia

en: Dnipropetrovshchyna
sk: Dnitropetrovská oblasť

en: Do not allow
sk: Nepovoliť

en: Do not import
sk: Neimportovať

en: Do the important options return expected values?
sk: Vracajú dôležité možnosti očakávané hodnoty?

en: Do you need help with adding your first product?
sk: Potrebujete pomôcť s pridaním vášho prvého produktu?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
sk: Potrebujete viac informácií o WooCommerce Subscriptions?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
sk: Ste si istý, že chcete prepojiť všetky varianty? Tým vytvoríte nový variant pre každú možnú kombináciu vlastností variantov (maximálne %d naraz).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
sk: Chcete migrovať zo systému Shopify na WooCommerce?

en: Do you want to sell online courses?
sk: Chceš predávať online kurzy?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
sk: Želáte si najskôr uložiť zmeny? Ak zvolíte zrušiť, vaše úpravy budú zahodené.

en: Docs
sk: Dokumenty

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
sk: Má produkt pred pridaním do košíka ďalšie možnosti?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
sk: Deklaruje téma podporu pre WooCommerce?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
sk: Obsahuje téma súbor woocommerce.php?

en: Does this theme have outdated templates?
sk: Má táto téma zastarané šablóny?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
sk: Vyžaduje vaša stránka SSL certifikát pre transakcie?

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
sk: Má vaša stránka povolené rozhranie Legacy REST API?

en: Don't allow purchases
sk: Nepovoliť nákupy

en: Don't charge for shipping.
sk: Neúčtovať poštovné.

en: Don't charge tax
sk: Neúčtovať daň

en: Done!
sk: Hotovo!

en: Donechchyna
sk: Donecká oblasť

en: Download | Downloads
sk[0]: Stiahnuť

en: Download %d
sk: Stiahnuť %d

en: Download %d ID
sk: Stiahnuť %d ID

en: Download %d URL
sk: Stiahnuť %d URL

en: Download %d name
sk: Stiahnuť %d meno

en: Download ID
sk: ID sťahovania

en: Download ID (MD5).
sk: ID pre stiahnutie (MD5).

en: Download ID.
sk: ID stiahnutia.

en: Download URL
sk: Stiahnuť URL

en: Download count
sk: Počet stiahnutí

en: Download expiry
sk: Expirácia sťahovania

en: Download expiry days
sk: Doba platnosti na stiahnutie

en: Download file URL.
sk: URL adresa pre stiahnutie súboru.

en: Download for support
sk: Stiahnite si pre podporu

en: Download limit
sk: Limit sťahovania

en: Download name
sk: Stiahnuť meno

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
sk: Typ stiahnutia, týmto nastavíte schému na frontende.

en: Download your %1$s Report: %2$s
sk: Stiahnuť %1$s prehľad: %2$s

en: Download your %s Report
sk: Stiahnite si váš prehľad %s

en: Downloadable
sk: Na stiahnutie

en: Downloadable file name.
sk: Názov súboru pre stiahnutie.

en: Downloadable files
sk: Stiahnuteľné súbory

en: Downloadable product ID.
sk: ID produktu na stiahnutie.

en: Downloadable product permissions
sk: Povolenie pre stiahnutie súborov

en: Downloadable products
sk: Produkty na stiahnutie

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
sk: Prístup k stiahnuteľným produktom dostanete po zaplatení.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
sk[0]: Stiahnuté %s krát
sk[1]: Stiahnuté %s krát
sk[2]: Stiahnuté %s krát

en: Downloads
sk: Na stiahnutie

en: Downloads remaining
sk: Zostávajúci počet stiahnutí

en: Downloads require login
sk: Sťahovanie súborov vyžaduje prihlásenie

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
sk: Koncepty objednávok sa vytvárajú, keď zákazníci začnú proces platby, zatiaľ čo je aktívna bloková verzia platby.

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Koncept <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Koncepty <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Konceptov <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
sk: Na zmenu poradia vašich zón použite funkciu ťahaj a pusť. Zóny budú tomto poradí porovnávané oproti zákazníkovej adrese.

en: Drag and drop to set admin attribute order
sk: Potiahnutím myšou nastavíte poradie atribútov správcu

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
sk: Ťahaj a pusti alebo klikni pre nastavenie poradia variantov

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
sk: Presuňte obrázky, nahrajte nové alebo vyberte súbory z knižnice. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite súbory JPEG s rozmermi 1000 x 1000 pixelov alebo väčšími. %1$sAko pripraviť obrázky?%2$s

en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
sk: Zvýšte predaj s %1$sGoogle pre WooCommerce%2$s

en: Drive sales with Google for WooCommerce
sk: Zvýšte predaj pomocou služby Google pre WooCommerce

en: Dropdown
sk: rozbaľovaciu ponuku

en: Dropin Plugins
sk: Doplnkové pluginy

en: Dropins & MU plugins.
sk: Doplnky & MU pluginy.

en: Dubrovnik-Neretva County
sk: Dubrovnícko-neretvianska župa

en: Dummy Product
sk: Fiktívny produkt

en: Dummy Product Variation
sk: Variant fiktívneho produktu

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Durable glass
sk: Odolné sklo

en: During checkout
sk: Počas platby

en: Eclectic finds, ethical delights
sk: Eklektické nálezy, etické pôžitky

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit %s
sk: Upraviť %s

en: Edit %s page
sk: Upraviť %s stránku

en: Edit Approved Directory
sk: Upraviť schválený adresár

en: Edit Brand
sk: Upraviť značku

en: Edit Coupon
sk: Upraviť kupón

en: Edit Order
sk: Upraviť objednávku

en: Edit Product
sk: Upraviť produkt

en: Edit Scheduled Action
sk: Upraviť naplánovanú akciu

en: Edit account
sk: Upraviť účet

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
sk: Upravujte a vytvárajte nové produkty z mobilných zariadení pomocou aplikácie Woo

en: Edit attribute
sk: Upraviť vlastnosť

en: Edit category
sk: Upraviť kategóriu

en: Edit coupon
sk: Upraviť kupón

en: Edit failed. Please try again.
sk: Úprava zlyhala. Skúste prosím neskôr.

en: Edit fee
sk: Upraviť poplatok

en: Edit item
sk: Upraviť položku

en: Edit order
sk: Upraviť objednávku

en: Edit page
sk: Upraviť stránku

en: Edit product
sk: Upraviť produkt

en: Edit product form
sk: Upraviť formulár produktu

en: Edit products on the move
sk: Upravujte produkty na cestách

en: Edit shipping
sk: Upraviť dopravu

en: Edit shipping class
sk: Upraviť triedu dopravy

en: Edit tag
sk: Upraviť tag

en: Edit this order
sk: Upraviť objednávku

en: Edit this review
sk: Upraviť toto hodnotenie

en: Education and learning
sk: Vzdelávanie a učenie

en: Effective monetary cost value.
sk: Efektívna peňažná hodnota nákladov.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
sk: Bezproblémové platby od Mollie: Ponúkame globálne a lokálne platobné metódy, zaregistrujte sa v priebehu niekoľkých minút a získajte podporu vo vašom jazyku.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
sk: Bez námahy prijímajte platby kryptomenami vo svojom obchode.

en: Electronics and computers
sk: Elektronika a počítače

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
sk: Pozdvihnite svoj stôl s 330 ml retro sklenenou kanvicou, ktorá spája klasický dizajn a odolné tvrdené sklo.

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Email Settings
sk: Nastavenie emailu

en: Email Template
sk: Šablóna e-mailu

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Email address (optional)
sk: E-mailová adresa (voliteľné)

en: Email address is invalid.
sk: Emailová adresa je neplatná.

en: Email address to receive payments
sk: Emailová adresa na prijímanie platieb

en: Email address to send the email preview to.
sk: E-mailová adresa, na ktorú sa má odoslať ukážka e-mailu.

en: Email address to send the order details to.
sk: E-mailová adresa, na ktorú sa majú zaslať podrobnosti objednávky.

en: Email address.
sk: Emailová adresa.

en: Email background
sk: Pozadie e-mailu

en: Email heading
sk: Hlavička emailu

en: Email heading (paid)
sk: Hlavička emailu (zaplatená obj.)

en: Email improvements
sk: Vylepšenia e-mailov

en: Email improvements button
sk: Tlačidlo na vylepšenia e-mailu

en: Email notifications
sk: E-mailové notifikácie

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
sk: E-mailové notifikácie odosielané z WooCommerce sú uvedené nižšie. Kliknite na e-mail ak ho chcete nakonfigurovať. <br>%s

en: Email of the reviewer.
sk: E-mail autora recenzie.

en: Email options
sk: Nastavenia e-mailu

en: Email preview
sk: Náhľad e-mailu

en: Email sender options
sk: Nastavenie odosielateľa e-mailu

en: Email template
sk: Šablóna emailu

en: Email type
sk: Typ emailu

en: Email you used during checkout.
sk: E-mailová adresa, ktorú ste použili v objednávke.

en: Email:
sk: E-mail:

en: Emails
sk: E-maily

en: Emergency
sk: Núdzový

en: Empty Mini-Cart Message
sk: Prázdna správa o mini-košíku

en: Empty Spam
sk: Vyprázdniť spam priečinok

en: Empty Trash
sk: Vyprázdniť kôš

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
sk: Prázdne vzory prijaté z úložiska vzorov PTK

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
sk: Z rozhrania API Patterns Toolkit bola prijatá prázdna odpoveď.

en: Empty the approved download directories list
sk: Vyprázdniť zoznam schválených adresárov na stiahnutie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
sk: Povoliť AJAX efekty na po kliknutí na tlačidlo Kúpiť (Pridať do košíka)

en: Enable Archives?
sk: Povoliť archív?

en: Enable Autorenew
sk: Povoliť automatické obnovovanie

en: Enable IPN email notifications
sk: Povoliť IPN e-mailové notifikácie

en: Enable PayPal Standard
sk: Povoliť PayPal standard

en: Enable PayPal sandbox
sk: Povoliť PayPal sandbox (= testovací mód, simulácia platby)

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
sk: Povoľte exkluzívny doplnok PayU pre WooCommerce a začnite prijímať platby viac ako 100 platobnými metódami dostupnými v Indii vrátane kreditných kariet, debetných kariet, UPI a ďalších!

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
sk: Povoľte exkluzívny doplnok PayU pre WooCommerce a začnite prijímať platby viac ako 100 platobnými metódami dostupnými v Indii vrátane kreditných kariet, debetných kariet, UPI a ďalších!

en: Enable WooCommerce Analytics
sk: Povoliť WooCommerce Analytics

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
sk: Umožnite známy a rýchly proces platby pre stovky miliónov aktívnych zákazníkov Amazonu na celom svete.

en: Enable an account creation method to use this feature.
sk: Na používanie tejto funkcie povoľte metódu vytvorenia účtu.

en: Enable archives?
sk: Povoliť archív?

en: Enable auto-renew
sk: Povoliť automatické obnovenie

en: Enable auto-renewal
sk: Povoliť automatické obnovenie

en: Enable bank transfer
sk: Povoliť prevod na bankový účet

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
sk: Povoliť hromadný import a export nastavení v pláne

en: Enable cash on delivery
sk: Povoliť platbu pri doručení

en: Enable check payments
sk: Povoliť platbu šekom

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
sk: Povoliť režim kompatibility (synchronizácia objednávok medzi vysokovýkonným úložiskom objednávok a úložiskom príspevkov WordPress).

en: Enable coupons
sk: Povoliť zľavové kódy

en: Enable debug mode
sk: Povoliť režim ladenia

en: Enable for shipping methods
sk: Povoliť pre rôzne spôsoby dopravy

en: Enable guest checkout (recommended)
sk: Povoliť odhlásenie hosťa (odporúčané)

en: Enable guest checkout to use this feature.
sk: Ak chcete túto funkciu používať, povoľte hosťovskú platbu.

en: Enable guided mode
sk: Povoliť sprievodný režim

en: Enable log-in during checkout
sk: Povoliť prihlásenie počas platby

en: Enable logging
sk: Zapnúť záznam chýb

en: Enable low stock notifications
sk: Povoliť upozorňovanie na nízky stav skladových zásob

en: Enable modern email design for transactional emails
sk: Povoľte moderný dizajn e-mailov pre transakčné e-maily

en: Enable out of stock notifications
sk: Povoliť upozorňovanie na vyčerpanie skladových zásob

en: Enable product reviews
sk: Povoľte recenzie produktov

en: Enable reviews
sk: Povoliť recenzie

en: Enable rule
sk: Povoliť pravidlo

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
sk: Povoliť Režim ladenia dopravy pre zobrazenie príslušných zón dopravy a vypnutie medzipamäte pre doručovacie sadzby.

en: Enable star rating on reviews
sk: Povoliť hodnotenie hviezdičkami pri recenziách

en: Enable stock management
sk: Povoliť riadenie skladových zásob

en: Enable store notice
sk: Povoliť upozornenia obchodu

en: Enable table usage
sk: Povoliť používanie tabuľky

en: Enable tax rates and calculations
sk: Povoliť dane a ich výpočet

en: Enable taxes
sk: Povoliť dane

en: Enable the shipping calculator on the cart page
sk: Povoliť výpočet ceny dopravy na stránke košíka

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
sk: Povoľte odznak viditeľnosti stránky v administrátorskom paneli WordPressu

en: Enable the use of coupon codes
sk: Povoliť používanie zľavových kódov

en: Enable this email notification
sk: Povoliť tieto emailové oznámenia

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
sk: Povoľte túto funkciu na sledovanie a pripisovanie kreditov kanálom a kampaniam, ktoré prispievajú k objednávkam na vašej stránke.

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
sk: Toto zapnite, ak chcete, aby mala táto vlastnosť vo vašom obchode vlastný archív produktov.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
sk: Povoľte túto možnosť ak produkt nemôže byť dodaný alebo je jeho dodanie zdarma

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
sk: Povoľte túto možnosť ak chcete pridať súbor na stiahnutie dostupný po nákupe produktu

en: Enable this option to enable stock management at variation level
sk: Povoliť správu stavu skladu na úrovni variantov produktu

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
sk: Povolí stiahnuť súbor po zmene stavu objednávky na "spracováva sa". V opačnom prípade je súbor možné stiahnuť až v stave "vybavená".

en: Enable tracking
sk: Povoliť sledovanie

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
sk: Povoľte sledovanie používania a pomôžte vylepšiť WooCommerce

en: Enable/Disable
sk: Povoliť / zakázať

en: Enable/Disable attribute archives.
sk: Povoliť/Zakázať archívy vlastností.

en: Enabled
sk: Povolené

en: Enabled Features
sk: Povolené funkcie

en: Enabled features.
sk: Povolené funkcie.

en: Enabled features:
sk: Povolené funkcie:

en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
sk: Umožňuje obmedzenie rýchlosti pre objednávku cez Checkout a koncový bod API obchodu/checkout. Ak chcete toto ďalej ovládať, pozrite si <a href="%s" target="_blank">dokumentáciu k obmedzeniu rýchlosti</a> .

en: End date of sale price, as GMT.
sk: Dátum ukončenia akciovej ceny, v časovom pásme GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
sk: Dátum ukončenia platnosti akciovej ceny (časové pásmo stránky).

en: End date of sale price.
sk: Konečný dátum akciovej ceny.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
sk: Koncový bod pre Pokladňa &rarr; stránka Pridať spôsob platby.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
sk: Koncový bod stránok: Košík, Objednávka prijatá.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
sk: Koncový bod pre Pokladňa &rarr; Stránka platby.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
sk: Koncový bod pre stránku "Môj účet &rarr; Upraviť adresu".

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
sk: Koncový bod pre Môj účet &rarr; Na stiahnutie

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
sk: Koncový bod pre stránku Môj účet &rarr; Upraviť účet

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
sk: Koncový bod pre stránku Môj účet &rarr; Zabudnuté heslo

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
sk: Koncový bod pre Môj účet &rarr; Objednávky

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
sk: Koncový bod pre stránku &#8222;Môj účet &rarr; Spôsoby platby&#8220;

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
sk: Koncový bod pre stránku Môj účet &rarr; Zobraziť objednávku

en: Endpoint for the delete payment method page.
sk: Koncový bod pre podstránku vymazania spôsobu platby.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
sk: Koncový bod pre nastavenie stránky základného spôsobu platby.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
sk: Koncový bod pre odhlásenie. Toto môžete pridať do svojej ponuky prostredníctvom vlastného odkazu: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
sk: Koncové body sú pripojené na vaše stránky URL adries aby zvládli konkrétne kroky v priebehu procesu platby. Mali by byť jedinečné.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
sk: Koncové body sú pripojené do URL adresy vašej stránky, aby spracovali jednotlivé akcie na stránkach účtov. Mali by byť unikátne, môžete ich nechať prádzne, ak chcete zakázať koncový bod.

en: Enforce Approved Product Download Directories
sk: Vynucovanie schválených adresárov na stiahnutie produktov

en: Enforce approved download directories?
sk: Vynútiť schválené adresáre na stiahnutie?

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
sk: Zvýšte rýchlosť a bezpečnosť s %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
sk: Zlepšite svoje produkty

en: Enhance your store with extensions
sk: Vylepšite svoj obchod pomocou rozšírení

en: Enhance your store with these recommended free features.
sk: Vylepšite váš obchod s týmito odporúčanými bezplatnými funkciami.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
sk: Vychutnajte si všetky produkty Facebooku kombinované v jednom rozšírení: sledovanie pixlov, synchronizácia katalógu, chat Messenger, funkčnosť obchodu a nakupovanie na Instagrame (už čoskoro)!

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
sk: Uistite sa, že meta_data vylučuje konkrétne kľúče.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
sk: Zabezpečí, aby množina výsledkov neobsahovala recenzie priradené konkrétnym ID používateľov.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
sk: Zabezpečí, že výsledná množina neobsahuje zadané IDčka.

en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
sk: Zadajte príjemcov skrytej kópie (oddelené čiarkou) pre tento e-mail.

en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
sk: Zadajte príjemcov kópie (oddelených čiarkou) pre tento e-mail.

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
sk: Zadajte čiarový kód alebo akýkoľvek iný identifikátor jedinečný pre tento produkt. Môže vám to pomôcť s inzerciou tohto produktu na iných kanáloch alebo trhoviskách.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
sk: Zadajte cenu (bez dane) alebo sumu, napr. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
sk: Zadajte kód, ktorý sa má uplatniť. Zľavy sú aplikované na medzisúčty pred zdanením.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
sk: Zadajte vlastný základ slugu. Základ slugu musí byť nastavený, inak WordPress použije predvolený.

en: Enter a different address
sk: Zadajte inú adresu

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
sk: Zadajte pevnú hodnotu alebo percento a bude použité ako poplatok.

en: Enter a name for the new attribute term:
sk: Zadajte názov pre novú hodnotu vlastnosti:

en: Enter a name for this tax rate.
sk: Zadajte názov dane.

en: Enter a new password below.
sk: Zadajte nové heslo

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
sk: Zadajte číslo na nastavenie množstva zásob na úrovni variácie. Použite variantu 'Správa zásob?' začiarkavacie políčko na zapnutie / vypnutie správy zásob na úrovni variácie.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
sk: Zadajte sadzbu dane (v percentách) na 4 desatinné miesta

en: Enter a username or email address.
sk: Zadajte používateľské meno alebo e-mailovú adresu.

en: Enter a value
sk: Zadajte hodnotu

en: Enter a value (fixed or %)
sk: Zadajte hodnotu (pevnú alebo %)

en: Enter an optional description for this variation.
sk: Zadajte voliteľný popis k tejto variante.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
sk: K potvrdzujúcej správe objednávky odoslanej kupujúcemu pridajte voliteľnú poznámku.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
sk: Zadajte poznámku, ktorá sa pošle zákazníkovi po nákupe.

en: Enter attachment ID or URL to an image
sk: Do obrázka zadajte ID prílohy alebo adresu URL

en: Enter cost value (%s)
sk: Zadajte hodnotu nákladov (%s)

en: Enter new
sk: Pridať nové pole

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
sk: Zadajte možnosti, z ktorých si zákazníci môžu vybrať, napríklad „Modrá“ alebo „Veľká“. Na oddelenie rôznych možností použite „%s“.

en: Enter price (%s)
sk: Zadajte cenu (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
sk: Zadajte príjemcov (rôznych príjemcov oddeľte čiarkou) pre tento e-mail. Štandardne sa posiela na %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
sk: Zadajte príjemcov (oddelených čiarkami), ktorí dostanú toto oznámenie.

en: Enter sale price (%s)
sk: Zadajte cenu po zľave (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
sk: Zadajte popisný text. Na oddelenie rôznych hodnôt použite znak „%s“.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
sk: Pridajte text alebo nejaké vlastnosti oddelené zvislou čiarou (|).

en: Enter the action that will trigger this webhook.
sk: Zadajte akciu, ktorá spustí tento webhook.

en: Enter the external URL to the product
sk: Zadajte externú URL adresu produktu

en: Enter the external URL to the product.
sk: Zadajte externú URL adresu produktu.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
sk: Zadajte počet dní po ktorých sťahovanie vyprší, alebo nechajte prázdne.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
sk: Zadajte vaše API údaje služby PayPay pre refundáciu. Zistite ako funguje <a href="%s">PayPal API</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
sk: Zadajte vašu adresu a zobrazte možnosti dopravy.

en: Enter your coupon code
sk: Zadajte svoj kód kupónu

en: Environment.
sk: Prostredie.

en: Error 404
sk: Chyba 404 - Nenájdené

en: Error code
sk: Kód chyby

en: Error during status transition.
sk: Chyba pri zmene stavu.

en: Error getting remote image %s.
sk: Chyba pri získaní vzdialeného obrázka %s.

en: Error message
sk: Správa chyby

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
sk: Chybové hlásenia môžu obsahovať citlivé údaje o vašom obchode a mali by byť skryté pred návštevníkmi.

en: Error messages should not be shown to visitors.
sk: Chybové hlásenia by sa nemali zobrazovať návštevníkom.

en: Error processing action %1$s: %2$s
sk: Chyba spracovania akcie %1$s: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
sk: Nastala chyba pri refundácii objednávky. Skúste to ešte raz.

en: Error saving action: %s
sk: Chyba pri uložení akcie: %s

en: Error saving order ID %1$s.
sk: Chyba pri ukladaní ID objednávky %1$s.

en: Error saving transient. Please try again.
sk: Chyba pri ukladaní prechodného javu. Skúste to znova.

en: Error sending test email. Please try again.
sk: Chyba pri odosielaní testovacieho e-mailu. Skúste to znova.

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
sk: Chyba pri nastavovaní vlastnosti &#39;%1$s&#39; pre objednávku %2$d: %3$s

en: Error:
sk: Chyba:

en: Error: %s
sk: Chyba: %s

en: Error: %s.
sk: Chyba: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
sk: Chyba: Cieľová URL nie je k dispozícií: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
sk: Chyba: URL pre odpoveď vrátila kód: %s

en: Error: Please type your reply text.
sk: Chyba: Zadajte text odpovede.

en: Error: Please type your review text.
sk: Chyba: Zadajte text recenzie.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
sk: Chyba: Na recenziu konceptu produktu nemôžete odpovedať.

en: Error: non-existing attribute ID.
sk: Chyba: neexistujúce ID vlastnosti.

en: Errors list for the step.
sk: Zoznam chýb pre daný krok.

en: Europe
sk: Európa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
sk: Európska zóna = Ľubovoľná európska krajina = Paušálna sadzba

en: European Article Number
sk: Európske číslo článku

en: Every %d minutes
sk: Každých %d minút

en: Every %s
sk: Každý %s

en: Every 15 Days
sk: Každých 15 dní

en: Every minute
sk: Každú minútu

en: Everywhere
sk: Všade

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
sk: Výnimočné chute, udržateľné možnosti. Starostlivo vybraná kolekcia kávovarov a doplnkov premenila moju kuchyňu na oázu štýlu a vkusu.

en: Exclude brands
sk: Vylúčiť značky

en: Exclude categories
sk: Vyňať kategórie

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
sk: Vylúčte variácie produktov s akýmkoľvek stavom z výsledkovej sady.

en: Exclude products
sk: Vyňať produkty

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
sk: Vylúčte produkty s akýmkoľvek stavom z výsledkovej sady.

en: Exclude products with any of the types from result set.
sk: Vylúčte produkty s akýmkoľvek typom z výsledkovej sady.

en: Exclude sale items
sk: Vyňať položky v zľave

en: Exclude:
sk: Vylúčiť:

en: Excluded report order statuses
sk: Vylúčené stavy objednávok

en: Excluding selected countries
sk: s výminkou vybratých krajín

en: Excluding tax
sk: Bez DPH

en: Executed %d action. | Executed %d actions.
sk[0]: Vykonaná %d akcia.
sk[1]: Vykonané %d akcie.
sk[2]: Vykonaných %d akcií.

en: Executing %d action | Executing %d actions
sk[0]: Vykonávam akciu %d
sk[1]: Vykonávam akcie %d
sk[2]: Vykonávam akcie %d

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
sk: Existujúce produkty s vyhovujúcim ID alebo SKU budú aktualizované. Nenájdené produkty budú preskočené.

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
sk: Zažite svoju hudbu ako nikdy predtým s našou najnovšou generáciou Hi-Fi slúchadiel.

en: Experimental features
sk: Experimentálne funkcie

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
sk: Dátum expirácie vo formáte rrrr-mm-dd.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
sk: Dátum exspirácie potvrdenky vo formáte rrrr-mm-dd.

en: Expired
sk: Exspirované

en: Expired :(
sk: Platnosť vypršala :(

en: Expired transients
sk: Vypršané transienty

en: Expires
sk: Expiruje

en: Expires on:
sk: Vyprší:

en: Expiring Soon
sk: Čoskoro exspiruje

en: Expiring soon!
sk: Čoskoro vyprší!

en: Expiry (MM/YY)
sk: Expirácia (MM/RR)

en: Expiry date
sk: Dátum platnosti

en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
sk: Objavte nový vylepšený spôsob doručenia, ktorý vám umožňuje jednoducho ponúknuť jedno alebo viacero miest vyzdvihnutia vašim zákazníkom na <a href="%s">stránke nastavenia miestneho vyzdvihnutia</a>.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
sk: Preskúmajte našu exkluzívnu kolekciu slnečných okuliarov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vylepšili váš vzhľad a chránili vaše oči. Nájdite si svoj perfektný pár a pozrite sa na svet cez nový objektív.

en: Export %d selected
sk: Exportovať %d vybratých

en: Export ID.
sk: ID exportu.

en: Export Products
sk: Exportovať produkty

en: Export all categories
sk: Exportovať všetky kategórie

en: Export all columns
sk: Exportovať všetky stĺpce

en: Export all products
sk: Exportovať všetky produkty

en: Export custom meta?
sk: Exportovať vlastné hodnoty meta?

en: Export download URL.
sk: Exportovať URL na stiahnutie.

en: Export products to a CSV file
sk: Exportovať produkty ako CSV súbor

en: Export status message.
sk: Správa o stave exportu.

en: Export status.
sk: Status exportu.

en: Extended task List
sk: Rozšírený zoznam úloh

en: Extension data registered by %s
sk: Údaje rozšírenia zaregistrované %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
sk: Názov rozšírenia – tento názov sa použije na zabezpečenie správneho smerovania údajov v požiadavke.

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Extensions %s
sk: Rozšírenia %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
sk: Rozšírenia môžu na vaše stránky produktov pridať nové funkcie, vďaka ktorým bude váš obchod vynikať

en: External URL
sk: Externé URL

en: External object cache
sk: Externé objektové cache

en: External product
sk: Externý produkt

en: External products cannot be backordered.
sk: Pre externé produkty nie je možné použiť nákup na objednávku.

en: External products cannot be stock managed.
sk: Pre externé produkty nie je možné použiť správu skladu.

en: External/Affiliate product
sk: Externý/príbuzný produkt

en: Extra business extensions to install.
sk: Ďalšie obchodné rozšírenia na inštaláciu.

en: FTS index recreated.
sk: Index FTS bol znovu vytvorený.

en: Facebook for WooCommerce
sk: Facebook pre WooCommerce

en: Facebook icon
sk: Facebook ikona

en: Failed
sk: Zlyhal

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Neúspešná <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Neúspešné <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Neúspešné <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
sk: Neúspešná objednávka

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
sk: Email o neúspešnej objednávke je zaslaný na zoznam príjemcov, keď je objednávka označená ako neúspešná (ak bola predtým v stave "prijatá" alebo "čaká na platbu").

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sk: Chybné objednávky nie sú zaplatené a zákazníci ich nemusia dokončiť. Ak sa tak stane, po nastavenej dobe budú presunuté do koša.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
sk: Nepodarilo sa vyčistiť všetky objednávky v dávke. Prebieha prerušenie.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k rozhraniu API Patterns Toolkit: skúste to znova neskôr.

en: Failed to create FTS index on address table
sk: Nepodarilo sa vytvoriť index FTS v tabuľke adries

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť index FTS v tabuľke adresy objednávky. Prejdite do sekcie WooCommerce &gt; Stav &gt; Nástroje a spustite nástroj „Znovu vytvoriť index FTS adresy objednávky“.

en: Failed to create FTS index on order item table
sk: Nepodarilo sa vytvoriť index FTS v tabuľke položiek objednávky

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť index FTS v tabuľke objednávok. Táto funkcia je k dispozícii iba vtedy, keď je povolené vysokovýkonné úložisko objednávok.

en: Failed to disable the test account.
sk: Testovací účet sa nepodarilo deaktivovať.

en: Failed to download the MaxMind database.
sk: Stiahnutie MaxMind databázy zlyhalo.

en: Failed to fetch dummy products.
sk: Nepodarilo sa načítať fiktívne produkty.

en: Failed to finish the KYC session.
sk: Nepodarilo sa dokončiť reláciu KYC.

en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
sk: Nepodarilo sa získať vzory WooCommerce z PTK: „%s“

en: Failed to get onboarding fields data.
sk: Nepodarilo sa získať údaje o registračných poliach.

en: Failed to get the KYC session data.
sk: Nepodarilo sa získať údaje o relácii KYC.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
sk[0]: Zlyhal import %s produktu
sk[1]: Zlyhal import %s produktov
sk[2]: Zlyhal import %s produktov

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
sk: Pri pokuse o aktualizáciu databázy MaxMind Geolocation sa nepodarilo inicializovať rozhranie WC_Filesystem API.

en: Failed to initialize the test account.
sk: Nepodarilo sa inicializovať testovací účet.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
sk: Nepodarilo sa upraviť existujúci index FTS. Prejdite do sekcie WooCommerce &gt; Stav &gt; Nástroje a spustite nástroj „Znovu vytvoriť index FTS adresy objednávky“.

en: Failed to reset onboarding.
sk: Registráciu sa nepodarilo resetovať.

en: Failed to save settings: %s
sk: Nepodarilo sa uložiť nastavenia: %s

en: Fan Favorites
sk: Obľúbené zákazníkmi

en: Fashion, apparel, and accessories
sk: Móda, oblečenie a doplnky

en: Faster future purchases
sk: Rýchlejšie budúce nákupy

en: Featured
sk: Špeciálna ponuka

en: Featured Selling
sk: Odporúčaný predaj

en: Featured product.
sk: Vybraný produkt.

en: Featured products
sk: Odporúčané produkty

en: Features
sk: Funkcie

en: Features that are currently enabled.
sk: Funkcie, ktoré sú momentálne povolené.

en: Federal Dependencies
sk: Federálne závislosti

en: Fee
sk: Poplatok

en: Fee has already been added.
sk: Poplatok už bol pridaný.

en: Fee lines data.
sk: Riadkové dáta poplatkov.

en: Fee name
sk: Názov poplatku

en: Fee name is required.
sk: Názov poplatku je povinné.

en: Fee name.
sk: Názov poplatku.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sk: Celkové sumy poplatkov poskytnuté s použitím najmenšej jednotky meny.

en: Fee type
sk: Typ poplatku

en: Feel free to reconnect again using the button below.
sk: Hocikedy sa znovu pripojte použitím tlačidla nižšie.

en: Fees & dimensions
sk: Poplatky a rozmery

en: Fees:
sk: Poplatky:

en: File
sk: Súbor

en: File %d
sk: Súbor %d

en: File ID
sk: ID súboru

en: File ID.
sk: ID súboru.

en: File URL
sk: URL súboru

en: File URL.
sk: URL súboru.

en: File details.
sk: Detaily súboru.

en: File does not exist
sk: Súbor neexistuje

en: File download method
sk: Spôsob stiahnutia súboru

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
sk: Súbor je prázdny. Nahrajte niečo iné. Táto chýba môže byť spôsobená blokovaním nahrávania súborov v súbore php.ini alebo hodnotou post_max_size, ktorá je menšia ako hodnota upload_max_filesize.

en: File name
sk: Názov súboru

en: File name.
sk: Názov súboru.

en: File not found
sk: Súbor nenájdený

en: File path is not a valid upload path.
sk: Cesta k súboru nie je platnou cestou pre nahrávanie.

en: File path provided for import is invalid.
sk: Cesta k súboru zadaná pre import je neplatná.

en: File rotations:
sk: Rotácie súborov:

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: File system (default)
sk: Súborový systém (predvolený)

en: File system settings
sk: Nastavenia súborového systému

en: File uploaded: %s
sk: Súbor nahraný: %s

en: File was not found.
sk: Súbor nebol nájdený.

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
sk: V adresári nahraných súborov sa našli súbory, ktoré môžu obsahovať prehľady %1$sanalytiky obchodu%2$s – odporúčame vám všetky takéto súbory posúdiť a odstrániť.

en: Filling in progress (%d)
sk: Prebieha vypĺňanie (%d)

en: Filter Products by Attribute
sk: Triediť produkty podľa vlastnosti

en: Filter Products by Price
sk: Triediť produkty podľa ceny

en: Filter Products by Rating
sk: Triediť produkty podľa hodnotenia

en: Filter by
sk: Filtrovať podľa

en: Filter by IP address
sk: Filtrovať podľa IP adresy

en: Filter by brand
sk: Filtrovať podľa značky

en: Filter by category
sk: Filtrovať podľa kategórie

en: Filter by coupon
sk: Filtrovať podľa kupónu

en: Filter by file
sk: Filtrovať podľa súboru

en: Filter by level
sk: Filtrovať podľa úrovne

en: Filter by log source
sk: Filtrovať podľa zdroja protokolu

en: Filter by order
sk: Filtrovať podľa objednávky

en: Filter by price
sk: Filtrovať podľa ceny

en: Filter by product
sk: Filtrovať podľa produktu

en: Filter by product type
sk: Filtrovať podľa typu produktu

en: Filter by registered customer
sk: Filtrovať podľa registrovaných zákazníkov

en: Filter by review rating
sk: Filtrovať podľa hodnotenia recenzií

en: Filter by review type
sk: Filtrovanie podľa typu recenzie

en: Filter by source
sk: Filtrovať podľa zdroja

en: Filter by stock status
sk: Filtrovať podľa stavu skladu

en: Filter by user
sk: Filtrovať podľa používateľa

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
sk: Vykonáva sa stav filtra, ktorý môže ovplyvniť počty. Platné hodnoty zahŕňajú "a" a "alebo".

en: Filter coupons
sk: Filtrovať zľavové kódy

en: Filter orders
sk: Filtrovať objednávky

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
sk: Filtrovať výsledky, kde sú niektoré z odovzdaných polí prázdne

en: Filter product forms
sk: Filtrovať formuláre produktov

en: Filter products
sk: Filtrovať produkty

en: Filter products by maximum price
sk: Filtrovať produkty podľa maximálnej ceny

en: Filter products by minimum price
sk: Filtrovať produkty podľa minimálnej ceny

en: Find your shade
sk: Nájdite si svoj odtieň

en: Finish setting up your store
sk: Dokončiť nastavenie obchodu

en: Finish setup
sk: Dokončiť nastavenie

en: Finland
sk: Fínsko

en: First line of the address being shipped to.
sk: Prvý riadok adresy doručenia.

en: First name
sk: Krstné meno

en: First name (optional)
sk: Krstné meno (voliteľné)

en: First name.
sk: Meno.

en: First order received
sk: Prvá objednávka bola prijatá

en: First page
sk: Prvá stránka

en: Fixed amount
sk: Fixná suma

en: Fixed amount per product
sk: Fixná suma na produkt

en: Fixed cart discount
sk: Pevná zľava na celý košík

en: Fixed product discount
sk: Pevná zľava na produkt

en: Flat Rate
sk: Paušálna sadzba

en: Flat rate
sk: Paušálna sadzba

en: Flat rate (legacy)
sk: Paušálna sadzba (Zastaralé)

en: Fluid columns:
sk: Kolóny s tekutinami:

en: Flush all logs
sk: Vyčistiť všetky logy

en: Font family
sk: Rodina písma

[ctx: Font family name]
en: Permanent Marker
sk: Permanentný popisovač

[ctx: Font size name]
en: extra-large
sk: extra-veľké

[ctx: Font size name]
en: large
sk: veľké

[ctx: Font size name]
en: medium
sk: stredné

[ctx: Font size name]
en: small
sk: malé

en: Food and drink
sk: Jedlo a nápoje

en: Footer text
sk: Text v pätičke

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
sk: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov nahrajte súbory JPEG alebo PNG s rozmermi 1000 x 1000 pixelov alebo väčšími. Maximálna veľkosť nahrávaného súboru: %1$s.

en: For example:
sk: Napríklad:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
sk: Pre ďalšiu podporu s WooCommerce jadrom, použite <a href="%1$s">komunitné fórum</a>. Pre pomoc s prémiovými rozšíreniami predávanými na WooCommerce.com, <a href="%2$s">zadajte požiadavku pre podporu na WooCommerce.com</a>.

en: For more information:
sk: Viac informácií:

en: Force HTTP when leaving the checkout
sk: Použiť HTTP pri opúštaní košíka

en: Force SSL
sk: Použiť SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
sk: Vynútiť SSL (HTTPS) na stránke pokladne (<a href="%s" target="_blank">Vyžaduje sa SSL certifikát</a>).

en: Force downloads
sk: Vynútiť stiahnutie

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
sk: Vynútiť načítanie nových údajov namiesto z vyrovnávacej pamäte.

en: Force secure checkout
sk: Použiť bezpečnú pokladňu

en: Force shipping to the customer billing address
sk: Vynútiť odosielanie na fakturačnú adresu

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
sk: Vynuténé sťahovania skryjú URL adresu, no niektoré servery nemusia spoľahlivo poskytovať veľké súbory. Ak sú podporované, %1$s / %2$s môžu byť použité na sťahovania (server vyžaduje %3$s).

en: Format of the stat.
sk: Formát štatistiky.

en: Found %1$d updates (%2$s)
sk: Nájdených %1$d aktualizácií (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
sk[0]: Nájdená %d naplánovaná akcia
sk[1]: Nájdené %d naplánované akcie
sk[2]: Nájdených %d naplánovaných akcií

en: Found a bug?
sk: Našli ste chybu?

en: Found in your order confirmation email.
sk: Nájdete v e-maile s potvrdením objednávky.

en: France
sk: Francúzsko

en: Free
sk: Zadarmo

en: Free Plan Available
sk: K dispozícii je bezplatný plán

en: Free Shipping
sk: Doprava zdarma

en: Free shipping
sk: Poštovné zdarma

en: Free shipping (legacy)
sk: Doprava zadarmo (Zastaralé)

en: Free shipping coupon
sk: Kupón na dopravu zdarma

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
sk: Doprava zadarmo je špeciálny spôsob doručenia, ktorý môže byť aktivovaný zľavovým kódom alebo minimálnou útratou.

en: Free shipping platform
sk: Platforma pre bezplatnú dopravu

en: Free shipping requires
sk: Vyžaduje sa doprava zdarma

en: Free shipping requires...
sk: Doprava zadarmo vyžaduje…

en: Free!
sk: Zadarmo!

en: French Guiana
sk: Francúzska Guiana

en: Friendly name for identifying this key.
sk: Priateľské meno na identifikáciu tohto kľúča.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
sk: Priateľské meno na identifikáciu tohto webhooku. Predvolene smeruje na Webhook vytvorený %s.

en: From %1$s to %2$s
sk: Od %1$s do %2$s

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
sk: Od výrazných potlačí až po prepracované detaily, naše produkty sú dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti.

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
sk: Od čajov z udržateľných zdrojov až po elegantné vázy, tento obchod je skutočným pokladom. Teší ma, že moje nákupy prispievajú k zelenšej planéte.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sk: Na nástenke svojho účtu si môžete prezrieť svoje <a href="%1$s">nedávne objednávky</a>, upraviť <a href="%2$s">fakturačnú adresu</a> a <a href="%3$s">zmeniť svoje heslo a osobné informácie</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
sk: Na nástenke svojho účtu si môžete prezrieť svoje <a href="%1$s">nedávne objednávky</a>, upraviť <a href="%2$s">fakturačné a doručovacie adresy</a> a <a href="%3$s">zmeniť svoje heslo a osobné informácie</a>.

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
sk: Kompletný balíček s možnosťami zaplatiť teraz, zaplatiť neskôr a rozdeliť platbu. Žiadne čísla kreditných kariet, žiadne heslá, žiadne starosti. <a href="%s" target="_blank">Získajte viac info o Klarna</a>.

en: Full name of continent.
sk: Celý názov kontinentu.

en: Full name of country.
sk: Celý názov krajiny.

en: Full name of currency.
sk: Úplný názov meny.

en: Full name of state.
sk: Úplný názov štátu.

en: Full refund email heading
sk: Hlavička emailu pri plnej refundácii

en: Full refund subject
sk: Predmet správy pri plnej refundácii

en: Full size image URL.
sk: URL adresa obrázku plnej veľkosti.

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
sk: GTIN, UPC, EAN alebo ISBN.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
sk: Funkcia GZip (gzopen) sa používa na otvorenie databázy GEOIP od spoločnosti MaxMind.

en: Galați
sk: Galati

en: Galápagos
sk: Galapágy

en: Gateway disabled
sk: Platobná brána zakázaná

en: Gateway image.
sk: Obrázok brány.

en: Gateway title.
sk: Názov brány.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
sk: Zhromažďovanie údajov o používaní nám umožňuje vylepšiť WooCommerce. Váš obchod sa bude posudzovať, pri vyhodnocovaní nových funkcií, posudzovaní kvality aktualizácie, alebo určovaní, či má nejaké vylepšenie zmysel. Vždy môžete navštíviť %1$sNastavenia%3$s a zvoliť zastavenie zdieľania údajov. %2$sČítajte viac%3$s o tom, aké údaje zhromažďujeme.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
sk: Zhromažďovanie údajov o používaní nám umožňuje prispôsobiť váš zážitok z nastavenia obchodu, ponúkať relevantnejší obsah a pomáhať vylepšovať WooCommerce pre všetkých.

en: General
sk: Všeobecné

en: General Email
sk: Všeobecný e-mail

en: General options
sk: Všeobecné možnosti

en: Generate API key
sk: Generovanie API kľúča

en: Generate CSV
sk: Vygenerovať CSV

en: Generate coupon code
sk: Generovať kód kupónu

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
sk: Generujte pre svojich zákazníkov dynamické personalizované kupóny, ktoré zvyšujú mieru nákupov.

en: Generate variations
sk: Generovať variácie

en: Generated at
sk: Vygenerované na

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
sk: Štandardné metódy pridať/aktualizovať/získať by nemali byť použité pre získavanie interných meta dát, vrátane "%s". Použite metódy getter a setter.

en: Geolocate
sk: Geolokácia

en: Geolocate (with page caching support)
sk: Geolokácia (s podporou cachovania)

en: Geolocation enabled?
sk: Geolokácia povolená?

en: Geolocation has not been configured.
sk: Geolokácia ešte nebola konfigurovaná.

en: Germany
sk: Nemecko

en: Get Started
sk: Začíname

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
sk: Dostaňte upozornenie ak je váš obchod nedostupný čo i len niekoľko minút.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
sk: Získajte automatickú daň z predaja s %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
sk: Získajte automatizované daňové sadzby s WooCommerce Tax

en: Get backups
sk: Získajte zálohy

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
sk: Get cart by sa nemal volať pred akciou wp_loaded.

en: Get in front of shoppers and drive traffic so you can grow your business with Smart Shopping Campaigns and free listings.
sk: Oslovte zákazníkov a prilákajte návštevníkov, aby ste mohli rozvíjať svoje podnikanie pomocou inteligentných nákupných kampaní a bezplatných záznamov.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
sk: Získajte prehľad o tom, ako sa darí vášmu obchodu včetne celkových predajov, top produktov a iných informácií.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
sk: Získajte oznámenia o aktivite v obchode, vrátane nových objednávok a hodnotení produktov priamo vo vašom mobilnom zariadení s aplikáciou Woo.

en: Get ready to start selling
sk: Pripravte sa na zahájenie predaja

en: Get real-time order alerts anywhere
sk: Získajte živé oznámenia objednávok kdekoľvek.

en: Get started
sk: Začať

en: Get system report
sk: Stiahnuť súbor so správou o systéme

en: Get the basics
sk: Získajte základné informácie

en: Get the free WooCommerce mobile app
sk: Získajte bezplatnú mobilnú aplikáciu WooCommerce

en: Get the value of an individual field.
sk: Získať hodnotu konkrétneho poľa.

en: Get your API credentials from PayPal.
sk: Získajte vaše overovacie údaje API zo služby PayPal.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
sk: Získajte svoj obľúbený vinyl za rekordné ceny.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
sk: Ukážte svoje produkty používateľom Pinterestu, ktorí hľadajú nápady a veci na kúpu.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
sk: Zobrazte svoje produkty používateľom Pinterestu, ktorí hľadajú nápady a veci na kúpu. Začnite s Pinterestom a sprístupnite si celý svoj katalóg produktov.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
sk: Dostaňte svoje produkty pred vysoko angažované publikum.

en: Get your products shipped
sk: Nechajte si doručiť svoje produkty

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
sk: Zaraďte svoj obchod do prevádzky rýchlejšie s naším novým a vylepšeným nastavením

en: GitHub project
sk: Github projekt

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
sk: Darujte každému zákazníkovi s použitím zľavového kódu položku zadarmo.

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
sk: Dajte svojim zákazníkom možnosť platiť neskôr, bez úrokov a sledujte, ako vám rastú tržby.

en: Give your shipping class a name for easy identification
sk: Pomenujte svoju prepravnú triedu pre ľahkú identifikáciu

en: Give your shoppers additional ways to pay.
sk: Ponúknite svojim zákazníkom ďalšie spôsoby platby.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
sk: Pomenujte svoju zónu! Napr. Lokálna alebo Celosvetová.

en: Global Trade Item Number
sk: Globálne číslo obchodnej položky

en: Go
sk: Vykonať

en: Go back
sk: Vrátiť sa

en: Go shopping
sk: Ísť nakupovať

en: Go to Variations
sk: Prejsť na Variácie

en: Go to category
sk: Prejsť na kategóriu

en: Go to checkout
sk: Prejsť do pokladne

en: Go to shop
sk: Do obchodu

en: Go to the first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to the last page
sk: Prejsť na poslednú stránku

en: Go to the next page
sk: Prejsť na ďalšiu stránku

en: Go to the previous page
sk: Ísť na predchádzajúcu stránku

en: Good
sk: Dobré

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
sk: Dobrá správa! WooCommerce Tax vám dokáže automatizovať výpočty dane z predaja.

en: Good things are heading your way!
sk: Dobré veci smerujú k vám!

en: Google for WooCommerce
sk: Google pre WooCommerce

en: Grams
sk: Gramov

en: Grand total.
sk: Celkom spolu.

en: Grant access
sk: Udeliť prístup

en: Grant access to downloadable products after payment
sk: Udeliť prístup k produktom na stiahnutie po platbe.

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
sk: Skvelá správa! Vaša objednávka bola prijatá a potvrdenie bude odoslané na vašu e-mailovú adresu.

en: Great things are coming soon
sk: Čoskoro prídu skvelé veci

en: Great things are on the horizon
sk: Veľké veci sú na obzore

en: Greece
sk: Grécko

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Gross sales
sk: Hrubý predaj

en: Gross sales amount
sk: Predaj v hrubom

en: Gross sales in the period.
sk: Hrubé tržby za obdobie.

en: Gross sales.
sk: Hrubý predaj.

en: Group
sk: Skupina

en: Group type.
sk: Typ skupiny.

en: Grouped product
sk: Zoskupený produkt

en: Grouped products
sk: Zoskupené produkty

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
sk: Získajte viac a udržte si zákazníkov pomocou e-mailov, SMS správ, automatizácií a konsolidovaného prehľadu o interakciách so zákazníkmi.

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
sk: Získajte a udržte si zákazníkov pomocou inteligentnej a efektívnej automatizácie e-mailového a SMS marketingu a konsolidovaného prehľadu o interakciách so zákazníkmi.

en: Grow your business
sk: Rozvíjajte svoje podnikanie

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
sk: Rozvíjajte svoje podnikanie na Pintereste! Použite tento oficiálny doplnok, ktorý umožní nakupujúcim pripnúť si produkty počas prehliadania vášho obchodu, sledovať konverzie a inzerovať na Pintereste.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
sk: Rozvíjajte svoje podnikanie s Facebookom a Instagramom

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
sk: Zvýšte svoj online predaj propagáciou svojich produktov na TikToku viac ako jednej miliarde aktívnych používateľov mesačne po celom svete.

en: Grow your store
sk: Rozvíjajte váš obchod

en: Guest
sk: Neregistrovaný

en: Guest orders
sk: Celkový počet objednávok neregistrovaných

en: Guest sales
sk: Celkové tržby neregistrovaných

en: HPOS Data Caching
sk: Ukladanie údajov do vyrovnávacej pamäte HPOS

en: HPOS Full text search indexes
sk: Indexy HPOS Fulltextové vyhľadávanie

en: HPOS cleanup
sk: Čistenie HPOS

en: HPOS could not be disabled.
sk: HPOS sa nepodarilo deaktivovať.

en: HPOS could not be enabled.
sk: HPOS sa nepodarilo povoliť.

en: HPOS data sync enabled:
sk: Synchronizácia údajov HPOS povolená:

en: HPOS disabled.
sk: HPOS nepovolené.

en: HPOS enabled.
sk: HPOS povolené.

en: HPOS enabled:
sk: HPOS povolené:

en: HPOS enabled?: %s
sk: HPOS povolený?: %s

en: HPOS is already disabled.
sk: HPOS je už vypnutý.

en: HPOS is already enabled.
sk: HPOS je už povolený.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
sk: Predbežné kontroly HPOS zlyhali, pozrite si chyby uvedené vyššie.

en: HPOS tables do not exist.
sk: Tabuľky HPOS neexistujú.

en: HTML description of the resource.
sk: HTML opis zdroja.

en: HTML template
sk: HTML šablóna

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
sk: Emaily vo formáte HTML/Multipart používajú triedu DOMDocument na vygenerovanie inline CSS štýlov v šablónach.

en: Handmade gifts
sk: Ručne vyrobené darčeky

en: Hard crop?
sk: Hard Crop?

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
sk: Využite dáta z WooCommerce na rast svojho podnikania. Spravujte potenciálnych zákazníkov, zákazníkov a segmenty prostredníctvom automatizácie, cenových ponúk, fakturácie, fakturácie a e-mailového marketingu. Vylepšite svoj obchod pomocou CRM.

en: Have a coupon?
sk: Máte kupón?

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
sk: Máte u nás účet? %1$sPrihláste sa sem a zobrazte si podrobnosti o objednávke%2$s.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
sk: Máte u nás účet? %1$sPrihláste sa sem%2$s a pozrite si svoju objednávku.

en: Have an existing store?
sk: Máte existujúci obchod?

en: Header alignment
sk: Zarovnanie hlavičky

en: Headers already sent when generating download error message.
sk: Hlavičky už boli odoslané pri generovaní chybového hlásenia o sťahovaní.

en: Heading & text
sk: Nadpis a text

en: Health and beauty
sk: Zdravie a krása

en: Height
sk: Výška

en: Height (%s)
sk: Výška (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
sk: Dobrý deň %1$s (nie ste %1$s? <a href="%2$s">Odhlásiť</a>)

en: Help &amp; Support
sk: Pomoc &amp; podpora

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
sk: Pomôžte WooCommerce zlepšiť sa vďaka sledovaniu používania

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
sk: Pomôžte zákazníkom nájsť tento produkt priradením do kategórií, pridaním ďalších podrobností a správou jeho viditeľnosti vo vašom obchode a iných kanáloch.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
sk: Pomôžte vylepšiť WooCommerce sledovaním používania

en: Here are the details of your order placed on %s:
sk: Tu sú detaily vašej objednávky z dňa %s:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
sk: Pripomíname vám, čo ste si objednali:

en: Hi %s,
sk: Dobrý deň %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
sk: Vitajte! Nahrajte CSV súbor obsahujúci sadzby daní do vašeho obchodu. Vyberte .csv súbor pre nahranie a kliknite na "Nahrať súbor a importovať"

en: Hi there,
sk: Dobrý deň,

en: Hi,
sk: Dobrý deň,

en: Hidden
sk: Skrytý

en: Hide Price
sk: Skryť ceny

en: Hide advanced options
sk: Skryť rozšírené možnosti

en: Hide context
sk: Skryť kontext

en: Hide details
sk: Skryť podrobnosti

en: Hide empty brands:
sk: Skryť prázdne značky:

en: Hide empty categories
sk: Skryť prázdne kategórie

en: Hide errors from visitors
sk: Skryť chyby pre návštevníkmi

en: Hide errors from visitors?
sk: Skryť chyby pred návštevníkmi?

en: Hide free products
sk: Schovať produkty zdarma

en: Hide from search results
sk: Nezobrazovať vo výsledkoch vyhľadávania

en: Hide if cart is empty
sk: Skryť v prípade, ak je košík prázdny

en: Hide in product catalog
sk: Skryť v katalógu produktov

en: Hide out of stock items from the catalog
sk: Položky, ktoré nie sú na sklade ukryť v katalógu

en: Hide password
sk: Skryť heslo

en: Hide shipping costs until an address is entered
sk: Nezobrazovať ceny prepravy bez zadania adresy

en: Hide shipping rates when free shipping is available
sk: Skryť ceny dopravy, keď je k dispozícii doprava zdarma

en: Hide template
sk: Schovať šablónu

en: High-Performance order storage
sk: Vysokovýkonné skladovanie objednávok

en: High-performance order storage (recommended)
sk: Vysokovýkonné skladovanie objednávok (odporúčané)

en: Highlight required fields with an asterisk
sk: Zvýrazniť povinné polia hviezdičkou

en: Highly discounted shipping rates
sk: Vysoko zľavnené ceny dopravy

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
sk: Držať sklad (pre prijaté objednávky) x minút. Keď sa dosiahne limit, nezaplatená objednávka bude zrušená. Nechajte prázdne pre vypnutie funkcie.

en: Hold stock (minutes)
sk: Držať sklad (v minútach)

en: Holiday Sale
sk: Vianočný výpredaj

en: Home
sk: Domov

en: Home URL.
sk: URL domovskej stránky.

en: Home decor
sk: Bytový dekor

en: Home, furniture, and garden
sk: Dom, nábytok a záhrada

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Homepage URL
sk: URL adresa domovskej stránky

en: Homepage created
sk: Domovská stránka vytvorená

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
sk: Prečítajte si viac informácií o <a href="https://docs.woocommerce.com/document/managing-orders/">riešení problémov s neúspešnými platbami</a>.

en: House number and street name
sk: Názov ulice a číslo domu

en: How easy was it to add a product attribute?
sk: Aké ľahké bolo pridať vlastnosť produktu?

en: How easy was it to add a product tag?
sk: Aké ľahké bolo pridať značku produktu?

en: How easy was it to add product category?
sk: Aké ľahké bolo pridať kategóriu produktov?

en: How easy was it to edit your product?
sk: Aké jednoduché bolo upraviť váš produkt?

en: How easy was it to import products?
sk: Aké jednoduché bolo importovať produkt?

en: How easy was it to update an order?
sk: Aké ľahké bolo aktualizovať objednávku?

en: How easy was it to update your settings?
sk: Aké ľahké bolo aktualizovať vaše nastavenia?

en: How easy was it to use search?
sk: Aké ľahké bolo použiť vyhľadávanie?

en: How log entries are being stored.
sk: Ako sa ukladajú položky denníka.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
sk: Koľko dní sa budú záznamy v denníku uchovávať pred automatickým vymazaním.

en: How many notes in the database?
sk: Koľko poznámok je v databáze?

en: How many products should be shown per row?
sk: Koľko produktov chcete zobraziť v riadku?

en: How many rows of products should be shown per page?
sk: Koľko riadkov s produktami sa má zobraziť na stránke?

en: How many times the coupon can be used in total.
sk: Koľkokrát môže byť kupón použitý.

en: How many times the coupon can be used per customer.
sk: Koľkokrát môže byť kupón použitý jedným zákazníkom.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
sk: Koľko krát môže byť kupón použitý než vyprší jeho platnosť.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
sk: Koľkokrát môže byť kupón použitý inviduálnym používateľom. Použije sa fakturačný e-mail pre neregistrovaných, a ID používateľa pre prihlásených používateľov.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
sk: Ako by ste mali nastaviť základné zoradenie produktov v katalógu?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
sk: Ako sú štandardne triedené výrazy v tomto atribúte.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
sk: Ako by sa malo kontrolovať množstvo tejto položky, napríklad akékoľvek zavedené obmedzenia.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
sk: Ako migrovať z Magento na WooCommerce

en: How to calculate delivery charges
sk: ako vypočítať poplatky za doručenie

en: How to customize your product catalog
sk: Ako prispôsobiť váš produktový katalóg

en: How to update your database table prefix
sk: Ako aktualizovať predponu tabuľky databázy

en: Howdy %1$s,
    
    The payment gateway "%2$s" was just enabled on this site:
    %3$s
    
    If this was intentional you can safely ignore and delete this email.
    
    If you did not enable this payment gateway, please log in to your site and consider disabling it here:
    %4$s
    
    This email has been sent to %5$s
    
    Regards,
    All at %6$s
    %7$s
sk: Dobrý deň %1$s, platobná brána „%2$s“ bola práve povolená na tejto stránke: %3$s Ak to bolo úmyselné, môžete tento e-mail bezpečne ignorovať a vymazať. Ak ste túto platobnú bránu nepovolili, prihláste sa na svoju stránku a zvážte jej vypnutie tu: %4$s Tento e-mail bol odoslaný na %5$s S pozdravom, všetci na %6$s %7$s

en: Howland Island
sk: Howlandov ostrov

en: Human readable label for the stat.
sk: Ľudsky čitateľný štítok pre štatistiku.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
sk: Ľudsky čitateľný štítok segmentu, buď názov produktu alebo variácie.

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: I don't know how to get a date from a %s
sk: Neviem, ako získať dátum od %s

en: I have read and agree to the website %s
sk: Prečítal/a som si %s a súhlasím s nimi

en: I plan to sell both physical and digital products
sk: Plánujem predávať fyzické aj digitálne produkty

en: I plan to sell digital products
sk: Plánujem predávať digitálne produkty

en: I plan to sell physical products
sk: Plánujem predávať fyzické produkty

en: I will also be selling products or services in person.
sk: Produkty alebo služby budem predávať aj osobne.

en: ID is invalid.
sk: ID je neplatné.

en: ID of parent grouping.
sk: ID kód rodičovskej skupiny.

en: ID of the note record.
sk: ID záznamu poznámky.

en: ID of the parent product, if applicable.
sk: ID nadradeného produktu, ak je dostupné.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
sk: Identifikačné číslo spôsobu dopravy, ktorá poskytuje sadzbu.

en: ID of the shipping rate.
sk: Identifikačné číslo sadzby doručenia.

en: ID to reassign posts to.
sk: ID, na ktoré preradiď články

en: IDs for settings sub groups.
sk: ID kódy podskupín nastavení.

en: IP Address
sk: IP adresa

en: IP address
sk: IP adresa

en: IP address for the downloader.
sk: IP adresa sťahovateľa.

en: IP address.
sk: IP adresa.

en: IPN email notifications
sk: IPN e-mailové notifikácie

en: IPN payment completed
sk: IPN platba dokončená

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
sk: ISO kód adresy pre krajinu, na ktorú sa zásielka odosiela.

en: ISO code of the country.
sk: ISO kód krajiny.

en: ISO code or name of the state, province or district.
sk: ISO kód alebo názov štátu, provincie alebo okresu.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
sk: Kód ISO, alebo meno, pre štát, provinciu alebo okres adresy, na ktorú bude poslaná.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
sk: ISO3166 alpha-2 kód krajiny.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
sk: Kód krajiny ISO3166 alpha-2. Predvolená hodnota je základná krajina WooCommerce.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
sk: Kód krajiny ISO3166 alpha-2. Predvolene sa používa uložený kód krajiny sídla firmy poskytovateľa.

en: ISO4217 currency code.
sk: Kód meny ISO4217.

en: Ialomița
sk: Ialomita

en: Iceland
sk: Island

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
sk: Ak si želáte nastaviť COD dostupné len pri určitých spôsoboch, nastavte ho tu. Nechajte prázdne pre zapnuté pri všetkých spôsoboch.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
sk: Ak sú definované náklady, toto určuje, či sa na tieto náklady vzťahujú dane.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
sk: Po zaškrtnutí, bude dostupná doprava zadarmo na základe vopred zľavneného množstva v objednávke.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
sk: Ak je povolená, táto metóda sa zobrazí pri pokladni založenej na blokoch.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
sk: Pokiaľ je povolené, tento text bude zobrazený naprieč celým webom. Použiť to môžete na zobrazenie udalostí alebo akcií!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
sk: Ak spravujete sklad, týmto nastavíte, či je možné objednať produkt aj keď nie je na sklade.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
sk: Pri správe skladu, toto ovláda, či sú povolené vrátenia objednávok. Ak je toto nastavenie povolené, stav na sklade môže byť nižší ako 0.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
sk: Na požiadanie vypočítava počet atribútov pre produkty v kolekcii.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
sk: Ak je vybratá možnosť „Odstrániť všetok obsah“, dotknuté webhooky WooCommerce <b>nebudú</b> odstránené a budú priradené k používateľskému ID 0.<br/>

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
sk: Ak je vybratá metóda sťahovania „Vynútiť sťahovanie“ alebo „X-Accel-Redirect/X-Sendfile“, ale nefunguje, systém použije metódu „Presmerovanie“ ako poslednú možnosť. Viac informácií <a href="%1$s">nájdete v tejto príručke</a> .

en: If the payment was refunded via the API.
sk: Ak bola platba refundovaná cez API.

en: If the product is downloadable.
sk: Ak je produkt sťahovateľný.

en: If the product is virtual.
sk: Ak je produkt virtuálny.

en: If the quantity is editable or fixed.
sk: Ak je množstvo upraviteľné alebo fixné.

en: If the variation is downloadable.
sk: Ak je variácia sťahovateľná.

en: If the variation is virtual.
sk: Ak je variácia virtuálna.

en: If the variation is visible.
sk: Ak je variant viditeľný.

en: If this attribute has term archive pages.
sk: Ak tento atribút obsahuje termín archívne stránky.

en: If this is a default attribute
sk: Ak je toto predvolený atribút

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
sk: Ak je true a ak bezplatný spôsob doručenia vyžaduje kupón, tento kupón umožní bezplatné doručenie.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
sk: Ak povolené, počíta hodnotenie produktov v kolekcii.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
sk: Ak je hodnota true, vypočíta stav zásob pre produkty v kolekcii.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
sk: Pokiaľ povolené, vypočíta sa minimálna a maximálna cena produktu pre kolekciu.

en: If true, empty terms will not be returned.
sk: Ak je hodnota správna, prázdne termíny nebudú vrátené.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
sk: Ak je hodnota true, len jedna položka tohto produkty je povolená pre nákup z jednej objednávky.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
sk: Ak platí, zľavový kód je možné použiť iba samostatne. Ostatné zadané kódy budú z košíka odstránené.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
sk: Ak je hodnota true, efektívna hodnota je základná hodnota z rodičovského produktu plus definovaná hodnota; ak je hodnota false, definovaná hodnota je konečná efektívna hodnota.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
sk: Ak je hodnota true, sledovanie bude ignorovať odmietnutie z dôvodu stimulu.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
sk: Ak je true, poznámka sa zobrazí zákazníkom a dostanú notifikáciu. Ak je false, poznámka bude určená iba pre adminov.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
sk: Ak je true, tento kupón sa nebude vzťahovať na položky s akciovou cenou.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
sk: Ak je to pravda, táto poznámka bude priradená aktuálnemu používateľovi. Ak nepravda, poznámka bude pridelená systému.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
sk: Ak upravujete WooCommerce na rodičovskej téme, ktorú ste nevytvorili, odporúčame použiť odvodenú tému. Prečítajte si návod <a href="%s" target="_blank">Ako vytvoriť odvodenú tému</a>.

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
sk: Ak používate metódu sťahovania X-Accel-Redirect spolu so serverom NGINX, uistite sa, že ste použili nastavenia opísané v príručke <a href='%s'> Manipulácia s digitálnymi / stiahnuteľnými produktami </a>.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
sk: Ak ste skopírovali súbor šablóny, aby ste niečo zmenili, budete musieť skopírovať novú verziu šablóny a znova aplikovať zmeny.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
sk: Ak si vytvoríte účet, uložíme vaše meno, adresu, e-mail a telefónne číslo, ktoré budú použité na vyplnenie údajov v pokladni pri vašich objednávkach.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sk: Ak máte nastavenú stránku s "Obchodnými podmienkami", zákazník bude pri prechode k pokladni vyzvaný, aby s nimi súhlasil.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
sk: Ak ste túto požiadavku nevykonali, jednoducho ignorujte tento e-mail. Ak chcete pokračovať:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
sk: Ak ste túto žiadosť neodoslali vy, jednoducho tento e-mail ignorujte. Ak chcete pokračovať, obnovte si heslo pomocou odkazu nižšie:

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
sk: Ak nemáte heslo aplikácie (nie heslo vášho účtu), vygenerujte si heslo z %s

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
sk: Ak nájdete chybu vo WooCommerce jadre, môžete vytvoriť ticket cez <a href="%1$s">Github issues</a>. Uistite sa, že ste si prečítali <a href="%2$s">sprievodcu prispievania</a> pred odoslaním reportu. Aby ste nám pomohli vyriešiť váš problém, popíšte váš problém čo najpodrobnejšie a zahrňte aj vašu <a href="%3$s">správu o stave systému</a>.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
sk: Ak ste u nás už nakupovali, vyplňte vaše údaje nižšie. Ak ste nový zákazník, pokračujte na sekciu s fakturačnými údajmi.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
sk: Ak sa vám %1$s páči, nechajte nám %2$s hodnotenie. Vopred veľká vďaka!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
sk: Ak chcete, môžete upraviť štruktúru URL adries produktov. Napríklad, použitím <code>shop</code> zmeníte odkazy produktu na <code>%sshop/sample-product/</code>. Toto nastavenie ovplyvní iba URL adresy produktov a nič iné.

en: If you need any help with your order, please contact us at %s
sk: Ak potrebujete s objednávkou pomoc, kontaktujte nás na adrese %s

en: If you need any help with your order, please contact us at %s.
sk: Ak potrebujete s objednávkou pomoc, kontaktujte nás na adrese %s.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
sk: Ak potrebujete s objednávkou pomôcť, kontaktujte nás na adrese {store_email}.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
sk: Ak potrebujete znovu použiť sprievodcu nastavením, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
sk: Ak potrebujete sprievodcu nastavením znova povoliť alebo zakázať, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
sk: Ak potrebujete zoznam úloh povoliť alebo zakázať, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
sk: Ak tento atribút odstránite, zákazníci si už nebudú môcť zakúpiť niektoré variácie tohto produktu.

en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
sk: Ak chcete pokračovať v nákupe, vráťte sa prosím na stránku %s a skúste použiť iný spôsob platby.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
sk: Ak chcete ponúknuť od konkrétneho dopravcu <span class="help_tip" data-tip="%1$s">živé sadzby,</span> mnoho rozšírení pre WooCommerce nájdete <a href="%2$s" target="_blank">tu</a>.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
sk: Ak ste práve zadali objednávku, rýchlo si skontrolujte potvrdenie na svojom e-maile.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
sk: Ak sa váš PayPal email líši od zadaného PayPal emailu, sem zadajte hlavný email PayPal účtet. Tento účet je používaný na overovanie IPN žiadostí.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
sk: Ak je váš obchod na územi EU, odporúčame použiť rozšírenie pre VAT(DPH) číslo, pre pridanie aumatických sazieb. Pridá to pole do košíka, pre zber a overenie zákazníkovho VAT čísla, ak ho majú.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image ID.
sk: ID obrázka.

en: Image URL.
sk: URL obrázka.

en: Image alternative text.
sk: Alternatívny text obrázka.

en: Image data.
sk: Dáta obrázka.

en: Image name.
sk: Meno obrázka.

en: Image of the product that the review belongs to.
sk: Obrázok produktu, ktorému patrí recenzia.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
sk: Pozícia obrázku. 0 znamená, že obrázok je ilustračný.

en: Image size used for products in the catalog.
sk: Veľkosť obrázku použitá pre produkty v katalógu.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
sk: Veľkosť obrázka pre hlavný obrázok produktu na stránke samotného produktu. Tieto obrázky nebudú orezané.

en: Image url
sk: URL adresa obrázka

en: Images
sk: Obrázky

en: Images will be cropped into a square
sk: Obrázky budú orezané na štvorec

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
sk: Obrázky budú orezané na vlastný pomer strán

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
sk: Obrázky budú zobrazené v pomere strán, v ktorom boli aj nahrané

en: Immediately
sk: Okamžite

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
sk: Import <strong>produktov</strong> do Vášho obchodu z CSV súboru.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
sk: Importuje <strong>sadzby daní</strong> do vašeho obchodu pomocou súboru csv.

en: Import Products
sk: Importovať produkty

en: Import as meta data
sk: Importovať ako meta dáta

en: Import complete - imported %s tax rates.
sk: Import dokončený - naimportované sadzby daní: %s.

en: Import complete!
sk: Import je kompletný!

en: Import products
sk: Importovať produkty

en: Import products from a CSV file
sk: Importovať produkty zo súboru CSV

en: Import tax rates
sk: Importovať sadzby daní

en: Import your products
sk: Importovať vaše produkty

en: Importing
sk: Prebieha import

en: Improve our store offerings
sk: Pomôžte nám zlepšíť našu ponuku

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
sk: Aby mohlo <strong>cachovanie databázy</strong> pracovať s WooCommerce, musíte pridať %1$s do možnosti "Ignorované Query Stringy" v <a href="%2$s">W3 Total Cache nastaveniach</a>.

en: In reply to %s.
sk: Odpoveď na %s.

en: In stock
sk: Na sklade

en: In stock?
sk: Na sklade?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
sk: V tejto sekcií prosím uveďte subjekty s ktorými zdielate data a uveďte aj dôvod. Príklady: analytika, marketing, platobné brány, poštovné služby a iné tretie strany.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
sk: V tejto sekcií prosím uveďte tretie strany, ktoré spracovávajú platby na Vašej stránke z dôvodu toho, že prichádzajú do styku s údajmi zákazníkov. Pridali sme PayPal ako príklad, ale v prípade že PayPal nevyužívate, prosím odstráňte ho.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Prebieha <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Prebieha <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Prebieha <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
sk: Spracováva sa

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
sk: Neaktívne účty sú tie, do ktorých sa nikto neprihlásil, alebo nevytvoril objednávku počas stanovenej doby. Tieto účty budú zmazané a objednávky budú zmenené na objednávky neregistrovaného zákazníka.

en: Inactive plugins
sk: Neaktívne pluginy

en: Inactive plugins.
sk: Neaktívne pluginy.

en: Inbox notification has been deleted
sk: Upozornenie doručenej pošty bolo odstránené

en: Inbox notification not found
sk: Upozornenie doručenej pošty sa nenašlo

en: Inches
sk: Palcov

en: Include downloads
sk: Zahrnúť stiahnutia

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
sk: Zahŕňa všetky nastavenia v sekcii WooCommerce | Nastavenia | Účet a ochrana osobných údajov.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
sk: Zahŕňa všetky nastavenia v sekcii WooCommerce | Nastavenia | Rozšírené.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
sk: Zahŕňa všetky nastavenia vo WooCommerce | Nastavenia | E-maily.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
sk: Zahŕňa všetky nastavenia v sekcii WooCommerce | Nastavenia | Všeobecné.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
sk: Zahŕňa všetky nastavenia vo WooCommerce | Nastavenia | Integrácie.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
sk: Zahŕňa všetky nastavenia vo WooCommerce | Nastavenia | Platby.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
sk: Zahŕňa všetky nastavenia v sekcii WooCommerce | Nastavenia | Produkty.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
sk: Zahŕňa všetky nastavenia vo WooCommerce | Nastavenia | Doprava.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
sk: Zahŕňa všetky nastavenia vo WooCommerce | Nastavenia | Daň.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
sk: Zahŕňa všetky nastavenia vo WooCommerce | Nastavenia | Viditeľnosť.

en: Includes all the installed plugins.
sk: Zahŕňa všetky nainštalované pluginy.

en: Includes all the installed themes.
sk: Zahŕňa všetky nainštalované témy.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
sk: Zahŕňa všetky položky uvedené v sekcii WooCommerce | Nastavenia.

en: Includes onboarding configuration options
sk: Zahŕňa možnosti konfigurácie pri nástupe

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
sk: Zahŕňa konfigurácie úloh pre WooCommerce.

en: Including tax
sk: S DPH

en: Incompatible webhooks warning
sk: Upozornenie na nekompatibilné webhooky

en: Incompatible with '%s'
sk: Nekompatibilné s '%s'

en: Incompatible with WooCommerce features
sk: Nekompatibilné s funkciami WooCommerce

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
sk: Zvýšiť aktuálnu cenu o (fixnú sumu alebo %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
sk: Zvýšiť existujúcu predajnú cenu (pevná čiastka alebo %):

en: Increase existing stock by:
sk: Zvýšiť existujúce zásoby podľa:

en: Increase quantity of %s
sk: Zvýšiť množstvo %s

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
sk: Zvýšiť cenu (fixná čiastka alebo percento)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
sk: Zvýšiť akciové ceny (fixná čiastka alebo percento)

en: Increasing memory allocated to PHP
sk: Ako navýšiť pridelenú pamäť k PHP

en: Indicates the order that will appear in queries.
sk: Indikuje, že objednávka bude zahrnutá v dotazoch.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
sk: Naznačuje, či by pre výsledný súbor mali platiť všetky podmienky, alebo či len niektorá z nich postačuje. Zhoda ovplyvňuje nasledujúce parametre: produkty, objednávky, používateľské meno, ip_adresa.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
sk: Označuje, či by pre výsledný súbor mali platiť všetky podmienky, alebo či len niektorá z nich postačuje. Zhoda ovplyvňuje nasledujúce parametre: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Individual use only
sk: Individuálne použitie

en: Industry.
sk: Priemysel.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
sk: Zistená nekonečná slučka, prerušuje sa. Nenašli sa žiadne chyby.

en: Information about the operating system your server is running.
sk: Informácie o operačnom systéme, na ktorom je spustený váš server.

en: Information about the product's availability.
sk: Informácia o dostupnosti produktu.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
sk: Informácie o webovom serveri, na ktorom hostujete vašu stránku.

en: Insert file URL
sk: Vložiť URL adresu

en: Insert into product
sk: Vložiť do produktu

en: Insert into product form
sk: Vložiť do formulára produktu

en: Insert row
sk: Vložiť riadok

en: Install Woo mobile app
sk: Inštalovať Woo mobilnú aplikáciu

en: Install plugins
sk: Nainštalovať pluginy

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
sk: Nainštalujte si mobilnú aplikáciu WooCommerce na správu objednávok, prijímanie oznámení o predaji a na zobrazenie kľúčových metrík - nech ste kdekoľvek.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
sk: Dátum inštalácie mobilnej aplikácie WooCommerce.

en: Installed
sk: Nainštalované

en: Installed Extensions without a Subscription
sk: Inštalované rozšírenia bez (platného) predplatného

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
sk: Nainštalovaná verzia nebola testovaná s aktívnou verziou WooCommerce %s

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
sk: ID inštancia spôsobu metódy doručenia, ktorá poskytuje sadzbu.

en: Instance ID.
sk: ID inštancie

en: Instantly send tracking to your customers
sk: Okamžite odošlite sledovanie svojim zákazníkom

en: Instructions
sk: Pokyny

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
sk: Inštrukcie, ktoré budú pridané na ďakovnú stránku a do e-mailov.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
sk: Pokyny, ktoré budú pridané na stránku poďakovania.

en: Insufficient privileges to export products.
sk: Nemáte oprávnenie na export produktov.

en: Insufficient privileges to import products.
sk: Nemáte oprávnenie na import produktov.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
sk: Integrujte svoj obchod WooCommerce s viac ako 5 000 cloudovými aplikáciami a službami ešte dnes. Dôveruje nám viac ako 11 000 používateľov.

en: Integration
sk: Integrácia

en: Integration "%s" is not registered.
sk: Integrácia "%s" nie je registrovaná.

en: Integration registry requires an identifier.
sk: Integračný register vyžaduje identifikátor.

en: Integrations
sk: Integrácie

en: Internal server error
sk: Interná chyba servera

en: International
sk: Medzinárodné

en: International Standard Book Number
sk: Medzinárodné štandardné číslo knihy

en: International flat rate (legacy)
sk: Medzinárodná doprava

en: Interval subtotals.
sk: Intervalové medzisúčty.

en: Invalid %s provided.
sk: Zadané neplatné %s.

en: Invalid ID.
sk: Neplatné ID.

en: Invalid Rate ID.
sk: Neplatné ID sadzby.

en: Invalid URL %s.
sk: Neplatná URL %s.

en: Invalid action - must be a recurring action.
sk: Neplatná akcia - musí to byť opakujúca sa akcia.

en: Invalid action ID. No status found.
sk: Neplatné ID akcie. Nebol nájdeny žiaden stav.

en: Invalid admin note
sk: Nesprávna administrátorská poznámka

en: Invalid attribute ID.
sk: Neplatné ID vlastnosti.

en: Invalid billing email address
sk: Neplatný email fakturačnej adresy

en: Invalid billing email provided.
sk: Zadaný neplatný fakturačný e-mail.

en: Invalid brand ID.
sk: Neplatné ID značky.

en: Invalid brand slug.
sk: Neplatný identifikačný kód značky.

en: Invalid catalog visibility option.
sk: Neplatná voľba viditeľnosti katalógu.

en: Invalid category ID.
sk: Nesprávne ID kategórie.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
sk: Zadaný neplatný kód krajiny. Musí byť jeden z: %s

en: Invalid country code.
sk: Neplatný kód krajiny.

en: Invalid coupon
sk: Neplatný kupón

en: Invalid coupon code
sk: Nesprávny kód kupónu

en: Invalid coupon code.
sk: Neplatný zľavový kód.

en: Invalid coupon.
sk: Neplatný kupón.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
sk: Neplatné kupóny boli odstránené z košíka: "%s"

en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
sk: Z objednávky boli odstránené neplatné kupóny: „%s“

en: Invalid currency code
sk: Neplatný kód meny

en: Invalid customer query.
sk: Neplatný dopyt zákazníka.

en: Invalid customer.
sk: Neplatný zákazník.

en: Invalid data store.
sk: Neplatné dáta obchodu.

en: Invalid download link.
sk: Neplatný odkaz na stiahnutie.

en: Invalid download log: no ID.
sk: Chyba logu sťahovania: žiadne ID

en: Invalid download log: not found.
sk: Chyba logu sťahovania: nenájdené.

en: Invalid download.
sk: Neplatný súbor na stiahnutie.

en: Invalid email
sk: Neplatný e-mail

en: Invalid email address
sk: Neplatná emailová adresa

en: Invalid email address provided for sender settings
sk: V nastaveniach odosielateľa bola zadaná neplatná e-mailová adresa

en: Invalid email type.
sk: Nesprávny formát obrázku.

en: Invalid field
sk: Neplatné pole

en: Invalid field.
sk: Neplatné pole.

en: Invalid file type for a CSV import.
sk: Neplatný typ súboru pre import CSV.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
sk: Neplatný typ súboru. Importer podporuje CSV a TXT formáty súborov.

en: Invalid image: %s
sk: Neplatný obrázok: %s

en: Invalid items
sk: Nesprávne položky

en: Invalid layout template ID.
sk: Neplatné ID šablóny rozloženia.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
sk: Neplatný kľúč klauzuly meta_query: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
sk: Neplatné nonce &ndash; odoslané nonce už bolo použité.

en: Invalid nonce verification
sk: Neplatné nonce overenie

en: Invalid nonce.
sk: Chyba nonce.

en: Invalid onboarding step ID.
sk: Neplatné ID kroku nástupu.

en: Invalid onboarding step data.
sk: Neplatné údaje o kroku registrácie.

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
sk: Neplatný alebo duplicitný kód GTIN, UPC, EAN alebo ISBN.

en: Invalid or duplicated SKU.
sk: Neplatné alebo duplicitné katalógové číslo.

en: Invalid or missing payment token fields.
sk: Neplatné alebo chýbajúce polia platobných tokenov.

en: Invalid order
sk: Neplatná objednávka

en: Invalid order ID or key provided.
sk: Zadané neplatné ID objednávky alebo kľúč.

en: Invalid order ID.
sk: Neplatné ID objednávky.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
sk: Neplatné ID objednávok vo volaní read_multiple()

en: Invalid order item.
sk: Neplatná položka objednávky.

en: Invalid order refund ID.
sk: Neplatné ID refundácie objednávky.

en: Invalid order type: %s.
sk: Neplatný typ objednávky: %s.

en: Invalid order.
sk: Neplatná objednávka.

en: Invalid parameter(s): %s
sk: Neplatný parameter(y): %s

en: Invalid parameter.
sk: Neplatný parameter.

en: Invalid parent ID
sk: Neplatné ID rodiča

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
sk: Neplatné heslo. Vygenerujte nové z %s.

en: Invalid path provided.
sk: Zadaná cesta nie je platná.

en: Invalid payment gateway.
sk: Neplatná platobná brána.

en: Invalid payment method.
sk: Neplatný spôsob platby.

en: Invalid payment result received from payment method.
sk: Neplatný výsledok platby prijatý z platobnej metódy.

en: Invalid payment token.
sk: Neplatný token platby.

en: Invalid permission ID.
sk: Neznáme ID oprávnenia.

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
sk: V pravidle aktivácie pluginov bol uvedený neplatný plugin slug.

en: Invalid plugin.
sk: Neplatný plugin

en: Invalid post
sk: Neplatný príspevok

en: Invalid post ID.
sk: Neplatné ID článku.

en: Invalid product
sk: Neplatný produkt

en: Invalid product ID
sk: Neplatné ID produktu

en: Invalid product ID %d.
sk: Neplatné ID produktu %d.

en: Invalid product ID.
sk: Neplatné ID produktu.

en: Invalid product object.
sk: Neplatný objekt produktu.

en: Invalid product review ID.
sk: Neplatné ID recenzie produktu.

en: Invalid product slug.
sk: Neplatný popis produktu.

en: Invalid product tax status.
sk: Neplatný status dane produktu.

en: Invalid product type.
sk: Neplatný typ produktu.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
sk: Neplatný typ produktu: vložené ID nezodpovedá variácii produktu.

en: Invalid product.
sk: Neplatné ID produktu.

en: Invalid rate
sk: Neplatná sadzba

en: Invalid refund amount
sk: Chybná hodnota refundácie

en: Invalid refund amount.
sk: Neplatná suma refundácie.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
sk: Neplatná požiadavka. Zadajte prosím parameter zhody.

en: Invalid resource ID.
sk: Neplatné ID zdroja.

en: Invalid resource id for reassignment.
sk: Neplatné ID zdroja na opätovné priradenie.

en: Invalid resource id.
sk: Neplatné ID zdroja.

en: Invalid response from data store.
sk: Neplatná odpoveď z ukladania údajov.

en: Invalid review ID.
sk: Neplatné ID hodnotenia.

en: Invalid review content.
sk: Neplatný obsah recenzie.

en: Invalid role
sk: Neplatná rola

en: Invalid schedule. Cannot save action.
sk: Neplatný plán. Nie je možné uložiť akciu.

en: Invalid scope %s
sk: Neplatný rozsah %s

en: Invalid setting group.
sk: Neplatná skupina nastavení.

en: Invalid setting.
sk: Neplatné nastavenia.

en: Invalid shipping method!
sk: Neplatný spôsob doručenia!

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
sk: Neplatný podpis &ndash; nepodarilo sa zoradiť parametre.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
sk: Neplatný podpis &ndash; poskytnutý podpis sa nezhoduje.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
sk: Neplatný podpis &ndash; metóda podpisu je neplatná.

en: Invalid slug.
sk: Neplatný textový symbol.

en: Invalid suggestion ID.
sk: Neplatné ID návrhu.

en: Invalid table id: %s.
sk: Neplatné id tabuľky: %s.

en: Invalid tax class
sk: Neplatná daňová trieda

en: Invalid taxonomy: %s.
sk: Neplatná taxonómia: %s.

en: Invalid theme %s.
sk: Neplatná téma %s.

en: Invalid timestamp.
sk: Neplatná časová pečiatka.

en: Invalid tool ID.
sk: Neplatné ID nástroja.

en: Invalid username or email.
sk: Chybné používateľské meno alebo e-mail.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
sk: Neplatná hodnota pre parameter select alebo count. Nemožno dopytovať akcie.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
sk: Neplatná hodnota zverejnená pre %1$s. Povolené hodnoty: %2$s

en: Invalid value posted for %s
sk: Neplatná hodnota pre %s

en: Invalid variation ID
sk: Neplatné ID variantu

en: Invalid webhook ID.
sk: Neplatné webhook id.

en: Invalid webhook.
sk: Neplatný webhook.

en: Inventory
sk: Sklad

en: Invoice prefix
sk: Predčíslie faktúry

en: Is DomDocument class enabled?
sk: Je DomDocument trieda povolená?

en: Is GZip enabled?
sk: Je GZip povolený?

en: Is HPOS enabled?
sk: Je HPOS povolený?

en: Is HPOS sync enabled?
sk: Je synchronizácia HPOS povolená?

en: Is SUHOSIN installed?
sk: Je SUHOSIN nainštalovaný?

en: Is SoapClient class enabled?
sk: Je SoapClient trieda povolená?

en: Is WordPress debug mode active?
sk: Je aktivovaný debugovací mód WordPress?

en: Is WordPress multisite?
sk: Je WordPress multisite?

en: Is a global attribute?
sk: Je to globálny atribút?

en: Is data sync enabled for HPOS?
sk: Je pre HPOS povolená synchronizácia údajov?

en: Is featured?
sk: Je odporúčaný?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
sk: Je fsockopen/cURL povolený?

en: Is log directory writable?
sk: Je log priečinok zapisovateľný?

en: Is logging enabled?
sk: Je povolené logovanie?

en: Is mbstring enabled?
sk: Je mbstring povolený?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
sk: Je obchod prepojený s WooCommerce.com?

en: Is the connection to your store secure?
sk: Je pripojenie na váš obchod zabezpečené?

en: Is the customer a paying customer?
sk: Je zákazník platiacim zákazníkom?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
sk: Je denná cron úloha aktívna, kedy sa nabudúce spustí?

en: Is the product in stock?
sk: Je produkt na sklade?

en: Is the product on sale?
sk: Je tento produkt v zľave?

en: Is the product purchasable?
sk: Dá sa produkt kúpiť?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
sk: Je produkt na objednávku? Vráti hodnotu false ak sú upozornenia na objednávku vypnuté.

en: Is this theme a block theme?
sk: Je táto téma bloková téma?

en: Is this theme a child theme?
sk: Je táto téma odvodená téma?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
sk: Je vaša webová stránka prepojená s WooCommerce.com?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
sk: Vynucuje vaša stránka používanie schválených adresárov na stiahnutie produktov?

en: Istria County
sk: Istrijská župa

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
sk: Zdá sa, že chýba jedna alebo viac databázových tabuliek. Prebieha pokus o ich opätovné vytvorenie.

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
sk: Nebolo možné určiť platný čas uzávierky: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
sk: Po poslednej aktualizácii nebolo možné synchronizovať adresáre sťahovaných súborov.

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
sk: Je čas osláviť – ste pripravení spustiť svoj obchod! Paráda! Kliknite na tlačidlo pre zobrazenie ukážky vášho obchodu a jeho zverejnenie.

en: Italy
sk: Taliansko

en: Item
sk: Produkt

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
sk: Zásoby položky č. #%1$s vzrástli z %2$s na %3$s.

en: Item ID.
sk: ID položky.

en: Item moved down
sk: Posunúť položku nižšie

en: Item moved up
sk: Posunúť položku vyššie

[ctx: Item name in quotes]
en: &ldquo;%s&rdquo;
sk: &bdquo;%s&ldquo;

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sk: Celková suma položiek poskytnutá vďaka najmenšej jednotke meny.

en: Itemized
sk: Rozpísaná

en: Items
sk: Položky

en: Items Purchased
sk: Zakúpené položky

en: Items Subtotal:
sk: Medzisúčet položiek:

en: Items sold
sk: Predané položky

en: Items sold.
sk: Predané položky.

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
sk: Čiastočné porovnávanie JSON nie je vo vašom prostredí podporované. Skontrolujte verziu MySQL/MariaDB.

en: Japan
sk: Japonsko

en: Jarvis Island
sk: Jarvisov ostrov

en: Jetpack is not connected.
sk: Jetpack nie je prepojený.

en: Jetpack is not installed or active.
sk: Jetpack nie je nainštalovaný alebo aktívny.

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
sk: Pripojte sa k 16 miliónom zákazníkov, ktorí používajú službu MailChimp. Synchronizujte zoznam a uložte údaje na odosielanie automatizovaných e-mailov a cielených kampaní.

en: Join the community
sk: Pridajte sa ku komunite

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
sk: Informujeme Vás o obdržaní objednávky číslo %s. V tejto chvíli je v procese spracovania.

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
sk: Informujeme vás o obdržaní objednávky. V tejto chvíli je v procese spracovania.

en: Karlovac County
sk: Karlovacká župa

en: Keep dry with 50% off rain jackets
sk: Zostaňte v suchu s 50% zľavou na pršiplášte

en: Keep legacy template
sk: Ponechať starú šablónu

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
sk: Informujte svojich zákazníkov pomocou upozornení na sledovanie.

en: Key
sk: Kľúč

en: Key details
sk: Detaily klúča

en: Key for the data being registered must be a string
sk: Kľúč pre registrované údaje musí byť reťazec

en: Kharkivshchyna
sk: Charkovská oblasť

en: Khersonshchyna
sk: Chersonská oblasť

en: Khmelnychchyna
sk: Chmelnická oblasť

en: Kilograms
sk: Kilogramov

en: Kingman Reef
sk: Kingmanov útes

en: Kirovohradschyna
sk: Kirovohradská oblasť

en: Klarna Checkout
sk: Klarna pokladňa

en: Klarna Payments
sk: Spôsob platby Klarna

en: Koprivnica-Križevci County
sk: Koprivnicko-križevacká župa

en: Krapina-Zagorje County
sk: Krapinsko-zagorská župa

en: Kyiv
sk: Kyjev

en: Kyivshchyna
sk: Kyjevská oblasť

en: L/W/H
sk: D/Š/V

en: LOCAL LOVE
sk: LOKÁLNA LÁSKA

en: Language
sk: Jazyk

en: Last 7 days
sk: Posledných 7 dní

en: Last Active
sk: Naposledy aktívny

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Last month
sk: Posledný mesiac

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Last name (optional)
sk: Priezvisko (voliteľné)

en: Last name.
sk: Priezvisko.

en: Last order
sk: Posledná objednávka

en: Last order ID.
sk: ID poslednej objednávky.

en: Last order data.
sk: Dáta poslednej objednávky.

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Last warning, are you sure?
sk: Posledné varovanie! Ste si naozaj istý?

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Latest available plugin version.
sk: Najnovšia dostupná verzia pluginu.

en: Latest version of theme.
sk: Posledná verzia témy.

en: Launch your store
sk: Spustite svoj obchod

en: Leaderboard ID.
sk: ID výsledkovej tabuľky.

en: Learn More
sk: Zistiť viac

en: Learn about new products and discounts
sk: Zoznámte sa s novými produktami a zľavami.

en: Learn how to update
sk: Naučte sa ako aktualizovať

en: Learn how to upgrade
sk: Dozveďte sa, ako aktualizovať

en: Learn more
sk: Zistite viac

en: Learn more about coupons
sk: Zistiť viac o zľavových kódoch

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
sk: Viac informácií o fungovaní sledovania využitia a o tom, ako nám pomôžete, nájdete v našej <a href="%1$s" target="_blank">dokumentácii sledovania využitia</a>.

en: Learn more about orders
sk: Zistite viac o objednávkach

en: Learn more about shipping zones
sk: Zistite viac o zónach dopravy

en: Learn more about templates
sk: Zistite viac o šablónach

en: Learn more about updates
sk: Zistiť viac o aktualizáciách

en: Learn more here
sk: Zistite viac tu

en: Learn more link .
sk: Odkaz naučiť sa viac .

en: Leave a Reply to %s
sk: Zanechajte Odpoveď na %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
sk: Nechajte prázdne pre neobmedzené sťahovanie.

en: Left
sk: Vľavo

en: Left with space
sk: Vľavo (s medzerou)

en: Legacy
sk: Zastaralé

en: Legacy API
sk: Staršie API

en: Legacy API enabled
sk: Staršie rozhranie API je povolené

en: Legacy API v3 (deprecated)
sk: Staršia verzia API v3 (zastarané)

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
sk: Staršie API v3 (⚠️ NIE JE K DISPOZÍCII)

en: Legacy REST API enabled?
sk: Je povolené staršie REST API?

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
sk: Staršie verzie spôsobov doručenia (Paušálna sadzba, Osobný odber a Doprava zadarmo) sa už viac nepoužívajú, ale budú zatiaľ fungovať rovnako. <b><em>Tieto spôsoby budú odstránené v budúcich verziách WooCommerce</em></b> Odporúčame vám čím skôr ich odstrániť a nastaviť nové sadzby v zónach dopravy.

en: Length
sk: Dĺžka

en: Length (%s)
sk: Dĺžka (%s)

en: Length x width x height in decimal form
sk: Dĺžka x šírka x výška v desiatkovej sústave

en: Let customers know once their POS order is complete.
sk: Dajte zákazníkom vedieť, keď je ich objednávka cez POS dokončená.

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
sk: Dajte zákazníkom vedieť, kedy im bude za ich objednávku cez POS doručená úplná alebo čiastočná refundácia.

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
sk: Dajte svojim zákazníkom vedieť, že vaša stránka alebo jej časť je vo výstavbe.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
sk: Nechajte svojich zákazníkov zaplatiť pri doručení - v hotovosti alebo inými spôsobmi platby.

en: Let's go
sk: Poďme na to

en: Let's go!
sk: Poďme na to!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
sk: Umožní vám zmeniť fixnú sadzbu na dopravu.

en: Level
sk: Úroveň

en: Level threshold
sk: Prahová hodnota úrovne

en: Lifetime Subscription
sk: Doživotné predplatné

en: Lika-Senj County
sk: Licko-senjská župa

en: Limit meta_data to specific keys.
sk: Obmedziť metadáta na konkrétne kľúče.

en: Limit purchases to 1 item per order
sk: Obmedziť nákupy na 1 položku na objednávku

en: Limit response to objects excluding emails.
sk: Obmedzte odozvu na objekty mimo emailov.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
sk: Obmedzte odozvu na objekty mimo špecifických krajín.

en: Limit response to objects excluding specific names.
sk: Obmedzte odozvu na objekty mimo špecifických mien.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
sk: Obmedzte odozvu na objekty mimo špecifických užívateľských mien.

en: Limit response to objects including emails.
sk: Obmedzte odozvu na objekty zahrňujúce emaily.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím po (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím pred (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty, ktoré boli naposledy aktívne medzi dvomi danými dátovými časmi v súlade s normou ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím po (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím pred (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktoré nemajú zadanú ip adresu.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktoré nemajú zadané ID zákazníka.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktoré nemajú zadané ID používateľa.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktoré majú zadanú ip adresu.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktoré majú zadané ID zákazníka.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
sk: Obmedziť výsledok na objekty, ktoré majú zadané ID používateľa.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
sk: Obmedzte odpoveď na objekty so zákazníckym políčkom obsahujúcim hľadaný výraz. Prehľadáva políčko pomocou `searchby`.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s celkovou sumou objednávky medzi dvoma zadanými číslami.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
sk: Obmedzte odozvu na objekty, ktorých celková objednávka je vyššia alebo rovná danému počtu.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
sk: Obmedzte odozvu na objekty, ktorých celková objednávka je nižšia alebo sa rovná danému počtu.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s priemerným výdavkom na objednávku medzi dvoma danými číslami.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
sk: Obmedzte odozvu na objekty, ktorých priemerná objednávka je vyššia alebo rovná danému počtu.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
sk: Obmedzte výsledok na objekty, ktorých priemerná objednávka je nižšia ako alebo rovná danému počtu.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s počtom objednávok medzi dvoma zadanými celými číslami.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s počtom objednávok väčším alebo rovným danému celému číslu.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s počtom objednávok menším alebo rovným danému celému číslu.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím po (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
sk: Obmedzte odozvu na objekty s posledným poradím pred (alebo na) danom dátovom čase vyhovujúcom norme ISO8601.

en: Limit response to objects with specific countries.
sk: Obmedzte odozvu na objekty zo špecifických krajín.

en: Limit response to objects with specific names.
sk: Obmedzte odozvu na objekty obsahujúce špecifické mená.

en: Limit response to objects with specific usernames.
sk: Obmedzte odozvu na objekty obsahujúce špecifické užívateľské mená.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedzte odpovede na zdroje vytvorené po danom dátume kompatibilnom s normou ISO8601.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedzte odozvu na zdroje vytvorené pred daným dátumom vyhovujúcim norme ISO8601.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť odpoveď na zdroje upravené po danom dátume súladu s normou ISO8601.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť odpoveď na zdroje upravené pred daným dátumom súladu s normou ISO8601.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť odpoveď na zdroje, ktoré boli publikované až po nastavenom ISO8601 dátume.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedziť odpoveď na zdroje, ktoré boli publikované pred nastaveným ISO8601 dátume.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
sk: Obmedzte odpovede na recenzie uverejnené pred daným dátumom vyhovujúcim norme ISO8601.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
sk: Obmedziť odpoveď na konkrétne polia. Predvolená hodnota sú všetky polia.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
sk: Obmedzte odpoveď na konkrétne štatistiky prehľadov. Povolené hodnoty: %s.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
sk: Obmedziť výslednú množinu na všetky položky okrem konkrétnych nadradených IDčiek.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
sk: Obmedziť výsledok na všetky položky, ktorých zadaný výraz je priradený v kategóriach taxonómie.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
sk: Výsledok limitu je nastavený na všetky položky, ktorých zadaný výraz je uvedený v daňovej taxonómii.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
sk: Obmedziť výsledok na zľavové kódy, ktorým boli pridelené konkrétne ID kódu.

en: Limit result set to downloadable product variations.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na stiahnuteľné variácie produktov.

en: Limit result set to downloadable products.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na produkty na stiahnutie.

en: Limit result set to featured products.
sk: Obmedziť výsledky na odporúčané produkty.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktorým bol pridelený typ výkazu zásob.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
sk: Limitujte výsledok nastavený na položky, ktorým bola priradená jedna alebo viac daňových sadzieb.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré nemajú priradený určený kupón.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré nemajú zadané ID objednávky.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré nemajú určený stav objednávky.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
sk: Obmedziť množinu výsledkov na položky, ktoré nemajú zadaný nadradený produkt (produkty).

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré nemajú priradené zadané produkty.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
sk: Obmedzte výsledok na položky, ktoré nemajú priradenú určenú daňovú sadzbu.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na položky, ktoré nemajú priradenú zadanú variáciu (variácie).

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok nastavený na položky, ktoré majú priradený určený kupón.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré majú zadané ID objednávky.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré majú určený stav objednávky.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
sk: Obmedziť množinu výsledkov na položky, ktoré majú zadaný nadradený produkt (produkty).

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré majú priradené zadané produkty.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok nastavený na položky, ktoré majú priradené zadané ID.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
sk: Obmedziť výsledok na položky, ktoré majú priradenú určenú daňovú sadzbu.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na položky, ktorým je priradená zadaná variácia (variácie).

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na objednávky, ku ktorým je priradený špecifický zákazník.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na objednávky, ku ktorým je priradený špecifický produkt.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na objednávky, ku ktorým je priradený špecifický status.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
sk: Obmedziť sadu výsledkov na objednávky vytvorené prostredníctvom konkrétnych zdrojov (napr. pokladňa, administrácia).

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
sk: Limit výsledku nastavený na objednávky obsahujúce časti čísla objednávky.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na objednávky, ktoré neobsahujú produkty so zadanými atribútmi.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
sk: Nastaviť limit výsledku na objednávky, ktoré majú zadaný typ zákazníka

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na objednávky, ktoré obsahujú produkty so zadanými atribútmi.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
sk: Obmedziť výsledok nastavený na objednávky, ktoré majú špecifické stavy.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na variácie produktov s ktorýmkoľvek zo stavov.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty s priradenou sadou ID značiek alebo slugov, oddelených čiarkami.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
sk: Obmedziť výslednú sadu na produkty s priradenou sadou ID kategórií alebo slugov, oddelených čiarkami.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
sk: Obmedziť výslednú sadu na produkty s priradenou sadou ID značiek alebo slugov, oddelených čiarkami.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty s priradenou sadou ID taxonómií alebo slugov, oddelených čiarkami.

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na produkty s priradeným konkrétnym ID značky.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty so špecifickým ID kategórie.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty, ktoré sú priradené do špecifickej triedy dopravy.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty, ktoré majú priradené špecifický status.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty, ktoré majú priradenú špecifickú značku.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty, ktoré majú priradený špecifický typ.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
sk: Výsledok limitu nastavený pre produkty odvodený od maximálnej ceny, poskytnutej s použitím najmenšej jednotky meny.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
sk: Obmedziť výsledky na produkty s najvyššou cenou.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
sk: Výsledok limitu nastavený pre produkty odvodený od minimálnej ceny, poskytnutej s použitím najmenšej jednotky meny.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
sk: Obmedziť výsledky na produkty s najnižšou cenou.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
sk: Obmedziť výsledky na produkty, ktoré sú alebo nie sú na sklade.

en: Limit result set to products on sale.
sk: Obmedziť výsledky na produkty v akcii.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
sk: Obmedziť sadu výsledkov na produkty, ktoré sú málo skladom alebo nie sú na sklade. (Zastarané)

en: Limit result set to products with a certain average rating.
sk: Limitujte výsledok nastavený na produkty s určitým priemerným hodnotením.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty so špecifickým SKU.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty so špecifickou vlastnosťou produktu (vyžaduje priradenú vlastnosť).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na produkty so špecifickou vlastnosťou.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
sk: Limitovať výsledok na produkty s určitým atribútom. Použite názov taxonomie / atribút slug.

en: Limit result set to products with a specific slug.
sk: Obmedziť výslednú množinu na produkty so špecifickým slugom.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
sk: Obmedziť výsledky na produkty v určitej daňovej triede.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na produkty s ktorýmkoľvek zo stavov.

en: Limit result set to products with any of the types.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na produkty s akýmkoľvek typom.

en: Limit result set to products with or without price.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na produkty s cenou alebo bez nej.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
sk: Obmedziť výsledok na produkty s vybranými globálnymi atribútmi.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
sk: Zúžte výber produktov pomocou SKU. Na oddelenie SKU použite čiarku (,).

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
sk: Obmedzte sadu výsledkov na produkty s konkrétnym(i) slugom(mi). Na oddelenie použite čiarky.

en: Limit result set to products with specified attributes.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na produkty so zadanými atribútmi.

en: Limit result set to products with specified stock status.
sk: Obmedziť výsledky na produkty s určitým stavom skladu.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje priradené ku konkrétnemu nadradenému objektu. Vzťahuje sa iba na hierarchické taxonómie.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje, ku ktorým je priradený špecifický produkt.

en: Limit result set to resources with a specific code.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje so špecifickým kódom.

en: Limit result set to resources with a specific email.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje so špecifickým emailom.

en: Limit result set to resources with a specific role.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje so špecifickou rolou.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na zdroje so špecifickým slugom.

en: Limit result set to returning or new customers.
sk: Obmedzte výsledok na vracajúcich sa alebo nových zákazníkov.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
sk: Obmedziť výsledok na recenzie priradené konkrétnemu stavu.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
sk: Obmedziť výsledok na recenzie priradené konkrétnym ID produktu.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
sk: Obmedziť výsledok na recenzie priradené konkrétnym ID používateľov.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
sk: Obmedziť výsledok na recenzie priradené konkrétnym ID kategórií.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
sk: Obmedziť výsledky recenzií zo špecifických ID produktov.

en: Limit result set to specific IDs.
sk: Obmedziť sadu výsledkov len na špecifické ID.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na konkrétny počet navrhovaných produktov.

en: Limit result set to specific ids.
sk: Obmedziť sadu výsledkov len na špecifické ID.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na konkrétne ID kategórií produktov.

en: Limit result set to specific product tag ids.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na konkrétne ID značiek produktu.

en: Limit result set to specific types of refunds.
sk: Obmedzte výsledok na konkrétne typy refundov.

en: Limit result set to that from a specific author email.
sk: Obmedziť výsledok na výsledok z e-mailu konkrétneho autora.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
sk: Obmedziť výslednú množinu na konkrétne nadradené IDčka.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na variácie v zadaných kategóriách.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na variácie, ktoré nepatria do zadaných kategórií.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
sk: Obmedziť výslednú sadu na variácie, ktoré neobsahujú zadané atribúty.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na variácie, ktoré obsahujú zadané atribúty.

en: Limit result set to virtual product variations.
sk: Obmedziť sadu výsledkov na variácie virtuálnych produktov.

en: Limit result set to virtual products.
sk: Obmedziť výslednú sadu na virtuálne produkty.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
sk: Obmedziť množinu výsledkov na webhooky priradené k špecifickému statusu.

en: Limit result to customers or internal notes.
sk: Obmedzit výsledky na zákazníkov alebo interné poznámky.

en: Limit result to items from the specified categories.
sk: Obmedziť výsledok na položky zo zadaných kategórií.

en: Limit result to items with specified customer ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky so zadanými ID zákazníka.

en: Limit result to items with specified product ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky so zadanými ID produktu.

en: Limit result to items with specified user ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky so zadanými ID používateľov.

en: Limit result to items with specified variation ids.
sk: Obmedziť výsledok na položky so zadanými ID variácií.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
sk: Obmedziť výsledky na zľavové kódy s kódmi, ktoré sa zhodujú s reťazcom.

en: Limit results to those matching a string.
sk: Limitovať výsledky na tie ktoré sú zhodné s reťazcom.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
sk: Obmedziť výsledky na tie, ktorých SKU sa čiastočne zhoduje s reťazcom. Tento argument má prednosť pred argumentom „sku“.

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
sk: Obmedziť výsledky na tie, ktorých názov alebo SKU sa čiastočne zhoduje s reťazcom. Tento argument má prednosť pred argumentmi „search“, „sku“ a „search_sku“.

en: Limit stats fields to the specified items.
sk: Obmedzte polia štatistík na vybrané položky.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
sk: Obmedziť na špecifické ZIP/PSČ

en: Limit usage to X items
sk: Obmedziť použitie na X položiek

en: Line #
sk: Riadok #

en: Line %s
sk: Riadok %s

en: Line item meta data.
sk: Meta údaje položky.

en: Line items data.
sk: Dáta riadkových položiek.

en: Line subtotal (before discounts).
sk: Riadok medzisúčtu (pred zľavami).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
sk: Riadok medzisúčtu (cena produktu pred uplatnením zliav z kupónov).

en: Line subtotal tax (before discounts).
sk: Riadok medzisúčtu dane (pred zľavami).

en: Line subtotal tax.
sk: Daň z medzisúčtu.

en: Line taxes.
sk: Riadok daní.

en: Line total (after discounts).
sk: Riadok celkom (po zľavách).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
sk: Riadok isúčtu (cena produktu po uplatnení zliav z kupónov).

en: Line total tax (after discounts).
sk: Riadok celkových daní (po zľavách).

en: Line total tax.
sk: Celková suma dane.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
sk: Daňové riadky uplatňené pre zásielky a dopravu.

en: Link previous orders
sk: Odkaz predchádzajúcej objednávky

en: Link to the external product
sk: Odkaz na externý produkt

en: Link to the external product is an invalid URL.
sk: Odkaz na externý produkt je neplatná URL adresa.

en: Linked Products
sk: Súvisiace produkty

en: Linked products
sk: Prepojené produkty

en: Links for the provider.
sk: Odkazy na poskytovateľa.

en: List
sk: Zoznam

en: List 1 postcode per line
sk: Uveďte jedno PSČ na riadok

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
sk: Nižšie môžete uviesť zoznam ďalších požadovaných daňových tried (1 na riadok, napr. Znížené sadzby). Ide o dodatok k štandardnej sadzbe, ktorá je už vytvorená v predvolenom nastavení.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
sk: Zoznam povolených fakturačných emailov, ktoré sa majú skontrolovať pri zadaní objednávky. E-mailové adresy oddeľte čiarkami. Pre hromadné povolenie môžete použiť hviezdičku (*). Napríklad "*@gmail.com" povolí všetky gmail adresy.

en: List of applied cart coupons.
sk: Zoznam použitých zľavových kódov v košíku.

en: List of assigned attribute terms.
sk: zoznam priradených vlasntostí

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
sk: Zoznam atribútu slug(ov). Ak je zadaný výraz ID, bude ignorovaný.

en: List of attribute term IDs.
sk: Zoznam ID atribútov.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
sk: Zoznam atribútov (taxonomických výrazov) priradených k produktu. V prípade variabilných produktov sú tieto mapované na variácie (pozri pole „variácie“).

en: List of attributes.
sk: Zoznam vlastností.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
sk: Zoznam dostupných ID platobných metód, ktoré je možné použiť na spracovanie objednávky.

en: List of available shipping rates for the cart.
sk: Zoznam dostupných prepravných sadzieb v košíku.

en: List of available term names of the attribute.
sk: Zoznam dostupných názvov hodnôt vlastnosti.

en: List of billing address data.
sk: Zoznam fakturačných adries

en: List of brands, if applicable.
sk: Zoznam Značiek, ak je použiteľné.

en: List of brands.
sk: Zoznam značiek.

en: List of cart fees.
sk: Zoznam poplatkov v košíku.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
sk: Zoznam chýbných položiek v košíku. Napríklad tie položky, ktoré nie sú na sklade.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
sk: Zoznam položiek košíka, na ktoré sa vzťahujú prepravné sadzby.

en: List of cart items.
sk: Zoznam položiek košíka.

en: List of categories
sk: Zoznam kategórií

en: List of categories with their product counts
sk: Zoznam kategórií s počtom ich produktov.

en: List of categories, if applicable.
sk: Zoznam kategórií, pokiaľ je použiteľný.

en: List of categories.
sk: Zoznam kategórií.

en: List of category IDs the coupon applies to.
sk: Zoznam ID kategórií, na ktoré môže byť kupón použitý.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
sk: Zoznam ID kategórií, na ktoré sa nevzťahuje kupón.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
sk: Zoznam názvov miest. Zavedené vo WooCommerce 5.3.

en: List of countries on this continent.
sk: Zoznam krajín na tomto kontinente.

en: List of created resources.
sk: Zoznam vytvorených zdrojov.

en: List of cross-sell products IDs.
sk: Zoznam IDčiek produktov pre doplnkový predaj.

en: List of cross-sells items related to cart items.
sk: Zoznam cross-sell položiek súvisiacich s položkami košíka.

en: List of delete resources.
sk: Zoznam zmazaných zdrojov.

en: List of downloadable files.
sk: Zoznam sťahovateľných súborov.

en: List of email addresses that can use this coupon.
sk: Zoznam emailových adries, ktoré môžu použiť tento kupón.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
sk: Zoznam rozšírených zastaraných úloh z filtra na strane klienta.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
sk: Zoznam zoskupených ID produktov, ak je to relevantné.

en: List of grouped product ids.
sk: Zoznam zoskupených ID produktov.

en: List of grouped products ID.
sk: Zoznam ID zoskupených produktov.

en: List of images.
sk: Zoznam obrázkov.

en: List of order coupons.
sk: Zoznam objednávkových zľavových kódov.

en: List of order product IDs, names, quantities.
sk: Zoznam ID objednávok, názvov, množstiev.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
sk: Zoznam poštových smerovacích čísel. Zavedené vo WooCommerce 5.3.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
sk: Zoznam ID produktov, pri ktorých môže byť použitý kupón.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
sk: Zoznam ID produktov, pri ktorých nemôže byť použitý kupón.

en: List of refunds.
sk: Zoznam refundácií.

en: List of related products IDs.
sk: Zoznam IDčiek príbuzných produktov.

en: List of required payment gateway features to process the order.
sk: Zoznam požadovaných funkcií platobnej brány na spracovanie objednávky.

en: List of sales reports.
sk: Zoznam reportov predajov.

en: List of shipping address data.
sk: Zoznam dát adries na doručenie.

en: List of shipping rates.
sk: Zoznam prepravných sadzieb.

en: List of states in this country.
sk: Zoznam štátov v tejto krajine.

en: List of supported continents, countries, and states.
sk: Zoznam podporovaných kontinentov, krajín a štátov.

en: List of supported currencies.
sk: Zoznam podporovaných mien.

en: List of supported states in a given country.
sk: Zoznam podporovaných štátov v danej krajine.

en: List of tags, if applicable.
sk: zoznam tagov, ak sú aplikovateľné

en: List of tags.
sk: Zoznam tagov.

en: List of top sellers products.
sk: Zoznam najpredávanejších produktov.

en: List of up-sell products IDs.
sk: Zoznam IDčiek produktov pre navýšenie predaja.

en: List of updated resources.
sk: Zoznam aktualizovaných zdrojov.

en: List of upsell products IDs.
sk: Zoznam ID produktov na navýšenie predaja.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
sk: Zoznam ID používateľov (alebo e-mailových adries hostí), ktorí použili kupón.

en: List of variation IDs, if applicable.
sk: Zoznam ID variácií, pokiaľ je použiteľný.

en: List of variation attributes.
sk: Zoznam vlastností variácií.

en: List of variations IDs.
sk: Zoznam ID variantov.

en: List of variations.
sk: Zoznam variácií.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
sk: Zoznamujte produkty a vytvárajte reklamy na Facebooku a Instagrame pomocou <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebooku pre WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
sk: Zoznamujte produkty a vytvárajte reklamy na Facebooku a Instagrame.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
sk: Uveďte regióny, ktoré chcete zahrnúť do svojej prepravnej zóny. Zákazníci budú spárovaní s týmito regiónmi.

en: Live
sk: Naživo

en: Live API password
sk: Heslo Live API

en: Live API signature
sk: Podpis Live API

en: Live API username
sk: Používateľské meno Live API

en: Load billing address
sk: Nahrať fakturačnú adresu

en: Load shipping address
sk: Nahrať adresu doručenia

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
sk: Nahrať fakturačné údaje zákazníka? Tým sa prepíšu aktuálne zapísané faktúračné údaje.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
sk: Nahrať dodacie údaje zákazníka? Tým sa prepíšu aktuálne zapísané dodacie údaje.

en: Loading network orders
sk: Načítavajú sa objednávky siete

en: Loading status data...
sk: Načítavajú sa údaje o stave...

en: Loading&hellip;
sk: Načítava sa&hellip;

en: Local delivery
sk: Lokálne doručenie

en: Local delivery (legacy)
sk: Lokálna doprava

en: Local pickup
sk: Osobný odber

en: Local pickup (legacy)
sk: Osobný odber (Zastaralé)

en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
sk: Miestne vyzdvihnutie: Existujúce miesta vyzdvihnutia môžete spravovať na <a href="%s">stránke nastavení miestneho vyzdvihnutia</a> .

en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
sk: Miestne vyzdvihnutie: Nastavte miesta vyzdvihnutia na <a href="%s">stránke nastavení miestneho vyzdvihnutia</a> .

en: Locale used for the note title and content.
sk: Miestne nastavenie použité pre názov a obsah poznámky.

en: Location
sk: Poloha

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
sk: Poloha, IP adresa a typ prehliadača: toto použijeme na účely ako výpočet daní či poštovného

en: Locations not covered by your other zones
sk: Lokácie, ktoré nie sú pokryté vo vašich ostatných zónach

en: Locations outside all other zones
sk: Lokality mimo všetkých ostatných zón

en: Log
sk: Záznam

en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
sk: Zaznamenávajte udalosti služby PayPal, ako sú napríklad žiadosti o IPN, a kontrolujte ich na <a href="%s">obrazovke Denníky</a> . Poznámka: Toto môže zaznamenávať osobné údaje. Odporúčame používať túto funkciu iba na účely ladenia a po dokončení denníky vymazať.

en: Log directory size
sk: Veľkosť adresára protokolov

en: Log directory writable
sk: Logovací adresár je zapisovateľný

en: Log directory.
sk: Log priečinok.

en: Log entries are stored in this database table: %s
sk: Záznamy protokolu sú uložené v tejto databázovej tabuľke: %s

en: Log files are stored in this directory: %s
sk: Súbory denníka sú uložené v tomto adresári: %s

en: Log in
sk: Prihlásiť

en: Log in to Download Files
sk: Prihláste sa aby ste mohli Stiahnuť Súbory.

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Log storage
sk: Úložisko protokolov

en: Logged in as %s
sk: Prihlásený ako %s

en: Logging
sk: Logovanie

en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
sk: Zaznamenávanie v denníku je zakázané. Dá sa povoliť v <a href="%s">nastaveniach denníkov</a> .

en: Logging.
sk: Logovanie.

en: Login
sk: Prihlásenie

en: Logo width (px)
sk: Šírka loga (px)

en: Logout
sk: Odhlásiť

en: Logs
sk: Záznamy

en: Logs settings
sk: Nastavenia protokolov

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
sk: Vyhľadajte objednávky, informácie o zákazníkoch a spracujte vrátenie platby jedným kliknutím pomocou Woo aplikácie.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
sk: Hľadáte WooCommerce Pomocník?

en: Lookup tables are regenerating
sk: Vyhľadávacie tabuľky sa regenerujú

en: Lost password
sk: Zabudnuté heslo

en: Lost your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
sk: Zabudli ste heslo? Zadajte svoje používateľské meno alebo e-mailovú adresu. E-mailom vám zašleme odkaz na vytvorenie nového hesla.

en: Low Stock amount for the product.
sk: Nízke skladové zásoby daného produktu.

en: Low Stock amount for the variation.
sk: Nízka zásoba pre danú variáciu.

en: Low in stock
sk: Nízky stav skladu

en: Low stock amount
sk: Nízke skladové zásoby

en: Low stock threshold
sk: Prah nízkeho skladu

en: Lower Saxony
sk: Niedersachsen (Dolné Sasko)

en: Luhanshchyna
sk: Luhanská oblasť

en: Lvivshchyna
sk: Ľvovská oblasť

en: LxWxH in decimal form
sk: DxŠxV v desatinnom tvare

en: M j, Y @ G:i
sk: G:i, j. n. Y

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
sk: MD5 hash košíka na kontrolu, že objednávka nebola zmenená.

en: MM / YY
sk: MM / RR

en: MONEI
sk: PENIAZE

en: Mailchimp
sk: MailChimp

en: Mailchimp for WooCommerce
sk: MailChimp pre WooCommerce

en: Mailchimp icon
sk: Ikona MailChimp

en: Main image width
sk: Šírka hlavného obrázka

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
sk: Nastaviť &#8220;%s&#8221; ako predvolenú kategóriu

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
sk: Vytvorte kolekciu súvisiacich produktov, ktorá zákazníkom umožní kúpiť viacero položiek naraz.

en: Make a duplicate from this product
sk: Urobiť duplikát tohto produktu

en: Make default
sk: Nastaviť ako predvolený

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
sk: Nezabudnite uviesť značku --user patriacu účtu, ktorý má oprávnenie na tento úkon.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
sk: Uistite sa, že ste zadali názov a hodnoty pre každý atribút.

en: Make your house feel like home
sk: Nech sa váš dom cíti ako doma

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
sk: Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.

en: Manage
sk: Spravovať

en: Manage WooCommerce features
sk: Spravovať funkcie WooCommerce

en: Manage individual product combinations created from options.
sk: Spravujte jednotlivé kombinácie produktov vytvorené z možností.

en: Manage stock
sk: Spravovať sklad

en: Manage stock.
sk: Spravovať zásoby.

en: Manage stock?
sk: Správa skladu?

en: Manage suggestions
sk: Spravovať návrhy

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
sk: Spravujte transakcie bez toho, aby ste opustili svoj WordPress panel. Iba s WooPayments.

en: Manage your orders on the go
sk: Spravujte vaše objednávky na cestách

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
sk: Spravujte prehľady a sledujte kľúčové metriky vášho obchodu s novým a vylepšeným rozhraním a nástenkou.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
sk: Spravujte svoje odbery, získajte dôležité upozornenia na produkty a aktualizácie. To všetko z pohodlia vašej WooCommerce nástevky

en: Manawatu-Whanganui
sk: Manawatu-Wanganui

en: Manual
sk: Manuálne

en: Manually sent
sk: Manuálne odoslanie

en: Map CSV fields to products
sk: Namapovať CSV polia na produkty

en: Map to field
sk: Priradiť k poľu

en: Maramureș
sk: Maramures

en: Mark this review as spam
sk: Označiť túto recenziu ako spam

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
sk: Marketingový kanál nie je možné zaregistrovať, pretože s rovnakým slugom už existuje zaregistrovaný kanál!

en: Marketing tactic
sk: Marketingová taktika

en: Marketplace suggestions
sk: Návrhy na trhu

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
sk: Získať ďalšie možnosti

en: Marrakech-Medina
sk: Marrákeš-Medina

en: Marrakech-Menara
sk: Marrákeš-Menara

en: Match images
sk: Zhoda obrázkov

en: Matched Line
sk: Zhodná čiara

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
sk: Maximálny počet produktov v košíku, na ktoré môže byť uplatnený kupón.

en: Max price
sk: Maximálna cena

en: Max price found in collection of products.
sk: Maximálna cena nájdená v kolekcii produktov.

en: Max upload size
sk: Maximálna veľkosť nahrávaného súboru

en: Max upload size.
sk: Maximálna veľkosť nahratého súboru.

en: MaxMind GeoIP database.
sk: MaxMind GeoIP databáza.

en: MaxMind Geolocation
sk: Geolokácia MaxMind

en: MaxMind License Key
sk: Licenčný kľúč MaxMind

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Maximum number of items to be returned in result set.
sk: Maximálny počet položiek, ktoré majú byť vrátené v odpovedi.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
sk: Maximálny počet položiek, ktoré budú tvoriť sadu. Predvolené hodnoty bez obmedzenia, ak zostane pole prázdne.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
sk: Maximálna hodnota objednávky pri použití kupónu.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
sk[0]: Prebieha maximum možných simultánnych várok (%s). Žiadne ďalšie várky nebudú vykonané, pokiaľ tie súčasné nebudú dokončené.

en: Maximum size: %s
sk: Maximálna veľkosť: %s

en: Maximum spend
sk: Maximálna útrata

en: Measurements
sk: Rozmery

en: Medium
sk: Stredné

en: Meet us
sk: Spoznajte nás

en: Mehedinți
sk: Mehedinti

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
sk: Členovia nášho tímu majú prístup k informáciám, ktoré nám poskytnete. Napríklad administrátori aj správcovia obchodov majú prístup:

en: Memberships
sk: Členstvá

en: Menu order
sk: Poradie produktu

en: Menu order, used to custom sort products.
sk: Poradie produktu. Používa sa na vlastné zoradenie prodktov.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
sk: Poradie produktu. Používa sa na vlastné zoradenie produktov.

en: Message
sk: Správa

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
sk: Nenašli sa žiadne výsledky

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
sk: Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

en: Meta Ads & Pixel for WooCommerce
sk: Meta Ads a Pixel pre WooCommerce

en: Meta data attached to the shipping rate.
sk: Meta údaje spojené s prepravnou sadzbou.

en: Meta data.
sk: Metadáta.

en: Meta key for UI display.
sk: Meta kľúč pre UI zobrazenie.

en: Meta key.
sk: Meta kľúč.

en: Meta label.
sk: Meta menovka.

en: Meta value for UI display.
sk: Metahodnota pre zobrazenie v používateľskom rozhraní.

en: Meta value.
sk: Meta hodnota.

en: Metadata related to the item
sk: Metadáta súvisiace s položkou

en: Meters
sk: Metre

en: Method
sk: Spôsob

en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
sk: Metóda %1$s nie je implementovaná. Triedy, ktoré prepisujú has_cogs, musia prepísať aj túto metódu.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
sk: Chýba implementácia metódy '%s'. Je nutné ju prepísať v podtriede.

en: Method ID.
sk: ID spôsobu doručenia.

en: Method availability
sk: Dostupnosť metódy

en: Method not implemented
sk: Metóda nebola implementovaná

en: Method title
sk: Názov metódy

en: Međimurje County
sk: Međimurská župa

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
sk: Príkaz Migrate je zastaraný. Namiesto neho použite príkaz `sync`.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
sk: Migrovaná akcia s ID %1$d za %2$s pre ID %3$d za %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
sk[0]: Migrácia %d akcie
sk[1]: Migrácia %d akcií
sk[2]: Migrácia %d akcií

en: Millimeters
sk: Milimetre

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
sk: Minimálne a maximálne ceny nájdené v zbierke produktov, poskytované prostredníctvom najmenšej jednotky meny.

en: Min price
sk: Minimálna cena

en: Min price found in collection of products.
sk: Minimálna cena nájdená v kolekcii produktov.

en: Mini-Cart
sk: Mini košík

en: Minimum order amount
sk: Minimálna hodnota objednávky

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
sk: Minimálna výška objednávky potrebná v nákupnom košíku pred uplatnením kupónu.

en: Minimum severity level.
sk: Minimálna úroveň závažnosti.

en: Minimum spend
sk: Minimálna suma

en: Missing MaxMind Reader library!
sk: Chýba MaxMind Reader knižnica!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
sk[0]: Chýbajúci OAuth parameter %s
sk[1]: Chýbajúce OAuth parametre %s
sk[2]: Chýbajúcich OAuth parametrov %s

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
sk: Chýbajúce základné tabuľky: %s. Niektoré funkcie WooCommerce preto nemusia fungovať správne.

en: Missing parameter %s
sk: Chýbajúci parameter %s

en: Missing required data
sk: Chýbajúce požadované údaje

en: Missing table info for query arg.
sk: Chýbajúce informácie o tabuľke pre dopyt arg.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
sk: Chýba hlavička Nonce. Tento koncový bod vyžaduje platnú hlavičku nonce.

en: Missing the WooCommerce %s package
sk: Chýba WooCommerce %s balíček

en: Missing variation data for variable product.
sk: Chýbajú údaje o variáciách pre variabilný produkt.

en: Mobile
sk: Mobil

en: Mobile app
sk: Mobilná aplikácia

en: Money spent
sk: Súčet nákupov

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
sk: Sledujte svoje predaje a vysoko výkonné produkty pomocou aplikácie Woo.

en: Month(s)
sk: Mesiac(e)

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Most discount
sk: Maximálna zľava

en: Most popular
sk: Najpopulárnejšie

en: Most stocked
sk: Najväčšie zásoby

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
sk: Presunúť &#8220;%s&#8221;  do koša

en: Move this review to the Trash
sk: Presunúť toto hodnotenie do koša

en: Move to Trash
sk: Presunúť do koša

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
sk: Multibyte String (mbstring) je použitý na konvertovanie kódovania znakov, napr. pre emaily alebo pre konverziu znakov na malé písmená.

en: Multipart
sk: Viacdielne

en: Multiple files match this ID.
sk: Tomuto ID zodpovedá viacero súborov.

en: Municipality
sk: Obec

en: Municipality / District
sk: Obec / kraj

en: Mureș
sk: Mures

en: Must Use Plugins
sk: Potrebné pluginy

en: My Account
sk: Môj účet

en: My Account Page
sk: Stránka Môj účet

en: My Account URL
sk: URL adresa môjho účtu

en: My Subscriptions
sk: Moje predplatné

en: My Subscriptions %s
sk: Moje odbery %s

en: My account
sk: Môj účet

en: My account page
sk: Stránka Môj účet

en: MySQL version string.
sk: Reťazec MySQL verzie

en: MySQL version.
sk: Verzia MySQL.

en: Mykolayivschyna
sk: Mykolajivská oblasť

en: M’diq-Fnideq
sk: M&#39;diq-Fnideq

en: N. Revenue
sk: N. Tržby

en: N. Revenue (formatted)
sk: N. Príjmy (naformátované)

en: N/A
sk: -

en: Name
sk: Meno

en: Name (Last, First)
sk: Meno (priezvisko, krstné)

en: Name (numeric)
sk: Meno (číslo)

en: Name (required)
sk: Názov (povinný)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
sk: Názov vlastnosti (zobrazené na front-end).

en: Name for the resource.
sk: Názov pre zdroj.

[ctx: Name of credit card]
en: Cartes Bancaires
sk: Bankové karty

en: Name of the action hook that will be triggered.
sk: Názov action hooku, ktorý sa spustí.

en: Name of the customer for the order
sk: Meno zákazníka pre objednávku

en: Name of the item.
sk: Meno položky.

en: Name of the marketing campaign type.
sk: Názov typu marketingovej kampane.

en: Name of the marketing channel.
sk: Názov marketingového kanála.

en: Name of the metadata.
sk: Názov metadát.

en: Name of the note.
sk: Názov poznámky.

en: Name of the package.
sk: Meno zásielky.

en: Name of the plugin.
sk: Názov pluginu.

en: Name of the product that the review belongs to.
sk: Názov produktu, do ktorého patrí recenzia.

en: Name of the reviewer.
sk: Meno autora recenzie.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
sk: Meno sadzby doručenia, napr. Expressné doručenie.

en: Name.
sk: Meno.

en: Navassa Island
sk: Ostrov Navassa

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
sk: Pri navigácii v zložitej štruktúre života sa odvíjajú cesty k mimoriadnej, náročnej kreativite, zvedavosti a odvahe pre skutočne naplňujúcu cestu.

en: Neamț
sk: Neamt

en: Net Payment
sk: Čistá platba

en: Net Revenue
sk: Čisté tržby

en: Net Sales
sk: Čisté tržby

en: Net discount amount.
sk: Čistá výška zľavy.

en: Net profit
sk: Čistý zisk

en: Net sales
sk: Čisté predaje

en: Net sales amount
sk: Predaj v čistom

en: Net sales in the period.
sk: Čisté tržby za obdobie.

en: Net sales.
sk: Čisté predaje.

en: Net total revenue (formatted).
sk: Čistý celkový príjem (formátovaný).

en: Net total revenue.
sk: Čistý celkové tržby.

en: Network enabled
sk: Sieť povolená

en: Never
sk: Nikdy

en: Never show quantity remaining in stock
sk: Nezobrazovať zostávajúce množstvo na sklade

en: New %s
sk: Nový %s

en: New Brand Name
sk: Nový názov značky

en: New In
sk: Nové v

en: New Order: #{order_number}
sk: Nová objednávka: #{order_number}

en: New Products
sk: Nové produkty

en: New Scheduled Action
sk: Nová naplánovaná akcia

en: New account
sk: Nový účet

en: New attribute
sk: Nová vlastnosť

en: New category name
sk: Názov novej kategorie

en: New coupon
sk: Nový kupón

en: New custom field name
sk: Názov nového vlastného poľa

en: New in store
sk: Novinky v obchode

en: New order
sk: Nová objednávka

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
sk: Emaily o novej objednávke sú zaslané na zoznam príjemcov, keď je prijatá nová objednávka.

en: New order: #%s,
sk: Nová objednávka: #%s,

en: New order: #{order_number}
sk: Nová objednávka: #{order_number}

en: New password
sk: Nové heslo

en: New password (leave blank to leave unchanged)
sk: Nové heslo (ak ho nechcete zmeniť, nechajte prázdne)

en: New passwords do not match.
sk: Nové hesla sa nezhodujú.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
sk: Nové platobné metódy môžu byť pridané iba počas nákupu. Kontaktujte nás, ak potrebujete pomoc.

en: New product
sk: Nový produkt

en: New product editor
sk: Nový editor produktov

en: New product form
sk: Nový formulár produktu

en: New quantity of the item in the cart.
sk: Nové množstvo položky v košíku.

en: New sales record!
sk: Nový rekord v predajnosti!

en: New shipping class Name
sk: Názov triedy dopravy

en: New tag name
sk: Nový názov tagu

en: New user email address.
sk: Nová e-mailová adresa používateľa.

en: New user password.
sk: Nové heslo používateľa.

en: New user username.
sk: Nové používateľské meno.

en: New users receive an email to set up their password.
sk: Noví používatelia dostanú e-mail s pokynmi na nastavenie hesla.

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
sk: Nový, rýchlejší spôsob, ako nájsť rozšírenia a témy pre váš obchod WooCommerce

en: New:
sk: Nové:

en: New: Retro Glass Jug
sk: Nové: Retro sklenený džbán

en: Newer Reviews
sk: Novšie recenzie

en: Newest Scheduled Date
sk: Najnovší plánovaný dátum

en: Newfoundland and Labrador
sk: Newfoundland a Labrador

en: Next
sk: Ďalšia

en: Next (arrow right)
sk: Ďalší (šípka vpravo)

en: Next image
sk: Nasledujúci obrázok

en: Next page
sk: Daľšia stránka

en: Next step
sk: Ďalší krok

en: No
sk: Nie

en: No &quot;%s&quot; found
sk: &quot;%s&quot; nebol nájdený

en: No Brands Found
sk: Nenašli sa žiadne značky

en: No actions found
sk: Nebola nájdená žiadna akcia

en: No actions found in trash
sk: V koši nebola nájdená žiadna akcia

en: No approved directory URLs found.
sk: Neboli nájdené žiadne schválené adresy URL adresárov.

en: No approved reviews
sk: Žiadne schválené hodnotenia

en: No attributes currently exist.
sk: V súčasnej dobe neexistujú žiadne vlastnosti.

en: No billing address set.
sk: Nebola nastavená žiadna fakturačná adresa.

en: No brands
sk: Žiadne značky

en: No categories
sk: Žiadne kategórie

en: No categories found
sk: Žiadne kategórie neboli nájdené

en: No coupons found
sk: Nenašli sa žiadne kupóny.

en: No coupons found in range
sk: V rozsahu sa nenašli žiadne zľavové kódy

en: No coupons found in trash
sk: Nenájdené žiadne kupóny v koši

en: No customer downloads found.
sk: Nenašli sa žiadne stiahnutia zákazníka.

en: No customer selected
sk: Nie je vybratý žiadny zákazník

en: No customers found.
sk: Nenašli sa žiadny zákazníci.

en: No default %s&hellip;
sk: Žiadne predvolené %s&hellip;

en: No differences found.
sk: Neboli nájdené žiadne rozdiely.

en: No downloads available yet.
sk: Zatiaľ nič na stiahnutie.

en: No file defined
sk: Nedefinovaný súbor

en: No inbox notification selected
sk: Nie je vybraté žiadne upozornenie doručenej pošty

en: No keys found.
sk: Nenašli sa žiadne kľúče.

en: No location by default
sk: Žiadna predvolená lokalita

en: No log files found.
sk: Neboli nájdené žiadne súbory denníka.

en: No low in stock products found.
sk: Žiadny produkt nie je skoro vypredaný.

en: No matching product exists to update.
sk: Nenašiel sa žiaden produkt na aktualizáciu.

en: No matching tax rates found.
sk: Neboli nájdené žiadne zodpovedajúce sadzby dane.

en: No matching variation found.
sk: Nenašli sa žiadne zodpovedajúce variácie.

en: No maximum
sk: Bez obmedzenia

en: No minimum
sk: Bez minimálnej sumy

en: No need to wonder where that stampbook went.
sk: Netreba sa čudovať, kam sa podela tá knižka so známkami.

en: No order has been made yet.
sk: Zatiaľ nemáte žiadne objednávky.

en: No orders found
sk: Nenájdená žiadna objednávka

en: No orders found in trash
sk: Nenájdená žiadna objednávka v koši

en: No orders in need of cleanup
sk: Žiadne objednávky, ktoré by bolo potrebné vyčistiť

en: No orders to cleanup.
sk: Žiadne príkazy na upratovanie.

en: No orders were synced.
sk: Žiadne objednávky neboli synchronizované.

en: No out of stock products found.
sk: Všetky produkty sú na sklade.

en: No page set
sk: Nie je zvolená žiadna stránka

en: No payment method provided.
sk: Nie je dostupný žiadny spôsob platby.

en: No pending reviews
sk: Žiadne čakajúce hodnotenia

en: No product attribute with that slug was found.
sk: Nebol nájdený žiadny atribút produktu s daným slugom.

en: No product categories exist.
sk: Neexistujú kategórie produktov

en: No product forms found
sk: Nenašli sa žiadne formuláre produktov

en: No product forms found in trash
sk: V koši sa nenašli žiadne formuláre produktov

en: No product to duplicate has been supplied!
sk: Nijaký produkt nebol dodaný duplicitne.

en: No products found
sk: Nenájdené žiadne produkty

en: No products found in range
sk: Nenájdené žiadne produkty v rozsahu

en: No products found in trash
sk: Žiadne produkty v koši

en: No products found.
sk: Nenájdené žiadne produkty.

en: No products in the cart.
sk: Žiadne produkty v košíku.

en: No products were found matching your selection.
sk: Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

en: No requirement
sk: Žiadna požiadavka

en: No restrictions
sk: Žiadne obmedzenia

en: No reviews
sk: Žiadne hodnotenia

en: No reviews awaiting moderation.
sk: Žiadne recenzie čakajú na moderovanie.

en: No reviews found.
sk: Nenašli sa žiadne recenzie.

en: No row(s) selected
sk: Nevybrali ste žiadny riadok.

en: No saved methods found.
sk: Neboli nájdené žiadne uložené metódy.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
sk: Pre %s nebol nájdený názov schémy. Registrácia príkazu REST sa preskočí.

en: No search results.
sk: Žiadne výsledky vyhľadávania.

en: No setting groups have been registered.
sk: Nebola zaregistrovaná žiadna skupina nastavení.

en: No shipping address set.
sk: Nebola nastavená žiadna adresa doručenia.

en: No shipping class
sk: Bez triedy dopravy

en: No shipping class cost
sk: Nie je určená cena triedy dopravy

en: No shipping classes have been created.
sk: Žiadna trieda dopravy nebola vytvorená.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sk: Nebol vybraný žiadny spôsob doručenia. Prosím skontrolujte svoju adresu, alebo nás v prípade potreby kontaktujte.

en: No shipping methods offered to this zone.
sk: Žiadne spôsoby doručenia nie sú k dispozícii k tejto zóne.

en: No shipping options were found for %s.
sk: Pre %s neboli nájdete žiadne možnosti doručenia.

en: No tags found
sk: Tagy nenájdené

en: No taxes found in this period
sk: Nenašli sa žiadne dane za toto obdobie

en: No theme is defined for this template.
sk: Pre túto šablónu nie je definovaná žiadna téma.

en: No updates required. Database version is %s
sk: Žiadne aktualizácie nie sú nutné. Verzia databázy je %s

en: No used coupons found
sk: Nenašli sa žiadne použité zľavové kódy

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
sk: Zatiaľ žiadne variácie. Vygenerujte ich zo všetkých pridaných atribútov alebo pridajte novú variáciu manuálne.

en: No webhooks found.
sk: Nenašli sa žiadne webhooky.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
sk: Nie, budem zadávať ceny bez dane

en: Non-paying customer
sk: Neplatiaci zákazník

en: Non-repeating
sk: Neopakované

en: Nonce is invalid.
sk: Nonce je neplatný.

en: None
sk: Žiadne

en: North America
sk: Severná Amerika

en: North Macedonia
sk: Severné Macedónsko

en: North Sinai
sk: Severný Sinaj

en: Not able to attach "%s".
sk: Nebolo možné priložiť "%s".

en: Not all expected
sk: Nie všetky očakávané

en: Not declared
sk: Nie je zaručená

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
sk: Na dokončenie tejto objednávky nie je dostupné dostatočné množstvo kusov %s.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
sk: Nevyžaduje sa, ak je adresár na stiahnutie chránený. <a href='%s'>Viac informácií nájdete v tejto príručke</a>. Na už odovzdané súbory to nebude mať vplyv.

en: Not right now
sk: Teraz radšej nie

en: Not scheduled
sk: Nenaplánované

en: Not that bad
sk: Nie tak zlé

en: Note
sk: Poznámka

en: Note added to the order by the customer during checkout.
sk: Poznámka pridaná do objednávky zákazníkom počas procesu nákupu.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
sk: [{site_title}]: Poznámka k vašej objednávke z {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
sk: Poznámka zanechaná zákazníkov pri objednávke.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
sk: Upozorňujeme, že ak sa toto nastavenie zmení, všetky už zaznamenané položky denníka zostanú uložené na svojom aktuálnom mieste, ale nebudú migrované.

en: Note to customer
sk: Poznámka pre zákazníka

en: Note type
sk: Typ poznámky

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
sk: Poznámka: Povolenia pre položky objednávky budú automaticky udelené, keď sa stav objednávky zmení na spracováva sa/vybavená.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
sk: Poznámka: WP CRON bol pri vašej inštalácii deaktivovaný, čo môže zabrániť dokončeniu tejto aktualizácie.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
sk[0]: Poznámka: V súčasnosti máte <a href="%1$s">%2$d platené rozšírenie</a>, ktoré by malo byť aktualizované pred aktualizáciou WooCommerce.
sk[1]: Poznámka: V súčasnosti máte <a href="%1$s">%2$d platené rozšírenia</a>, ktoré by mali byť aktualizované pred aktualizáciou WooCommerce.
sk[2]: Poznámka: V súčasnosti máte <a href="%1$s">%2$d platených rozšírení</a>, ktoré by mali byť aktualizované pred aktualizáciou WooCommerce.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
sk: Poznámka: Dôvod refundácie bude viditeľný pre zákazníka.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
sk: Poznámka: Možno budete chcieť podrobnejšie opísať pravidlá súborov cookie a odtiaľto odkazovať na túto sekciu.

en: Notes
sk: Poznámky

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
sk: Poznámka k objednávke, napr. upresnenie pre doručenie.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
sk: Poznámky nie sú k dispozícii, pretože úložisko údajov „admin-note“ nie je možné načítať.

en: Notice
sk: Oznámenie

en: Notification recipient(s)
sk: Príjemca/príjemcovia oznámenia

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
sk: Bohužiaľ vás musíme informovať, že &mdash; objednávka #%1$s patriaca zákazníkovi %2$s bola zrušená:

en: Notifications
sk: Upozornenie

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
sk: Teraz keď ste si nás vybrali ako partnera, naším cieľom je sa uistiť, že vám zabezpečujeme správne nástroje ktoré potrebujete. Čakáme na vaše pripomienky týkajúce sa nastavenia obchodu, aby sme ich mohli v budúcnosti zlepšiť.

en: Now!
sk: Teraz!

en: Number of %s products.
sk: Počet produktov %s.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
sk: Počet problémov/chýb s kanálom (napr. chyby súvisiace s účtom, problémy so synchronizáciou produktov atď.).

en: Number of coupons used
sk: Počet použitých zľavových kódov

en: Number of coupons.
sk: Počet zľavových kódov.

en: Number of customers.
sk: Počet zákazníkov.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
sk: Počet dní, ktoré sa majú pripočítať k aktuálnemu dátumu, aby sa získal dátum expirácie.

en: Number of days to import.
sk: Počet dní na import.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
sk: Počet dní do exspirácie prístupu k stiahnuteľným súborom.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
sk: Počet desatinných čísiel zobrazených v cenách pre túto krajinu.

en: Number of decimal points to use in each resource.
sk: Počet oddeľovačov desatinných miest, ktoré chcete použiť v každom zdroji.

en: Number of decimals
sk: Počet desatinných čísel

en: Number of decimals.
sk: Počet desatinných miest.

en: Number of discounted orders.
sk: Počet zľavnených objednávok.

en: Number of distinct products sold.
sk: Počet rôznych predaných výrobkov.

en: Number of downloads remaining.
sk: Zostávajúci počet stiahnutí.

en: Number of downloads.
sk: Počet stiahnutí.

en: Number of items in the cart.
sk: Počet položiek v košíku.

en: Number of items sold
sk: Počet predaných položiek

en: Number of items sold.
sk: Počet predaných položiek.

en: Number of low stock products.
sk: Počet výrobkov s nízkou skladovou zásobou.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
sk: Počet objektov (príspevkov akéhokoľvek typu) priradených k termínu.

en: Number of orders
sk: Počet objednávok

en: Number of orders product appeared in.
sk: Počet objednávok v ktorom sa produkt objavil.

en: Number of orders.
sk: Počet objednávok.

en: Number of product items sold.
sk: Počet predaných kusov produktu.

en: Number of products to show
sk: Počet produktov na zobrazenie

en: Number of products.
sk: Počet produktov.

en: Number of published products for the resource.
sk: Množstvo publikovaných produktov pre zdroj.

en: Number of reviews for products in this category.
sk: Počet recenzií produktov v tejto kategórií.

en: Number of reviews for products of this brand.
sk: Počet hodnotení produktov, tejto Značky.

en: Number of reviews to show
sk: Počet recenzií na zobrazenie.

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
sk: Počet výrazov v taxonómii atribútov.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
sk: Koľkokrát môžu byť po nákupe stiahnuté stiahnuteľné súbory.

en: Number of times the coupon has been used already.
sk: Koľkokrát bol kupón už použitý.

en: Number of variation items sold.
sk: Počet predaných variantov položiek.

en: Number:
sk: Číslo:

en: OR enter path to file:
sk: alebo zadajte cestu k súboru:

en: Oceania
sk: Oceánia

en: Odeshchyna
sk: Odeská oblasť

en: Odisha
sk: Urísa

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
sk: Ponúknite svojim zákazníkom možnosti platby kryptomenami.

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
sk: Ponúknite svojim zákazníkom flexibilné možnosti platby.

en: Official extensions
sk: Oficiálne rožšírenia

en: Official themes
sk: Oficiálne témy

en: Offline Payments
sk: Platby v režime offline

en: Offset the result set by a specific number of items.
sk: Odsadiť výslednú množinu množstvom položiek.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
sk: Odsadiť výslednú množinu o určitý počet položiek. Vzťahuje sa iba na hierarchické taxonómie.

en: Older Reviews
sk: Staršie recenzie

en: Oldest Scheduled Date
sk: Najstarší plánovaný dátum

en: On "My account" page
sk: Na stránke "Moje konto"

en: On Sale
sk: V zľave

en: On backorder
sk: Na objednávku

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Čaká <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Čakajúce <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Čakajúce <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
sk: Čaká na platbu

en: On-sale products
sk: Akciové produkty

en: Onboarding
sk: Nastavovanie

en: Onboarding Configuration
sk: Konfigurácia nástupu

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
sk: Onboarding sa udržiava v administrácii WooCommerce.

en: Onboarding profile data has been updated.
sk: Údaje profilu boli aktualizované.

en: Onboarding step requirements are not met.
sk: Požiadavky na krok nástupu nie sú splnené.

en: Onboarding-related details for the provider.
sk: Podrobnosti o nástupe do služby pre poskytovateľa.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
sk: Po prepojení sa tu zobrazia vaše WooCommerce.com nákupy.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
sk: Po vypnutí táto zastaralá metóda už nebude k dispozícii.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sk: Jedno z vašich predplatných pre <strong>%1$s</strong> vyprší %2$s. <a href="%3$s">Povoľte automatické obnovenie</a> , aby ste naďalej dostávali aktualizácie a zjednodušenú podporu.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sk: Platnosť jedného z vašich predplatných pre <strong>%1$s</strong> vypršala. <a href="%3$s">%4$s,</a> aby ste naďalej dostávali aktualizácie a zjednodušenú podporu.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
sk: Chýba jedna alebo viac tabuliek vyžadovaných pre správne fungovanie WooCommerce, niektoré funkcie v tomto prípade nemusia fungovať správne. Chýbajúce tabuľky: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
sk: Chýba jedna alebo viac tabuliek vyžadovaných pre správne fungovanie WooCommerce, niektoré funkcie v tomto prípade nemusia fungovať správne. Chýbajúce tabuľky %1$s. <a href="%2$s">Skontrolovať znova.</a>

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
sk: Jedna na riadok: Názov sadzby | Dodatočné náklady [+- Percentá %] | Podľa typu nákladov (objednávka, trieda, položka) Príklad: <code>Prioritná pošta | 6.95 [+ 0.2%] | objednávka</code>.

en: One review
sk: Jedna recenzia

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
sk: Online kurzy sú skvelým riešením pre každú firmu, ktorá môže naučiť novú zručnosť. Keďže kurzy nevyžadujú fyzický vývoj produktu ani jeho prepravu, sú cenovo dostupné, rýchlo sa vytvárajú a môžu generovať pasívny príjem na dlhé roky. V tomto článku vám poskytneme viac informácií o predaji kurzov pomocou WooCommerce.

en: Only %s left in stock
sk: Na sklade už iba %s

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
sk: Dostupné iba vtedy, keď je HPOS autoritatívny a režim kompatibility je vypnutý.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sk: Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

en: Only shipping
sk: Len doprava

en: Only show children of the current category
sk: Zobraziť len odvodené z aktuálnej kategórie

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
sk: Zobraziť iba meta, ktoré sa majú zobraziť pre objednávku.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
sk: Zobraziť iba množstvo posledných kusov zostávajúcich na sklade, napr. "Posledné 2 kusy na sklade"

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
sk: Otvárajte súbory na stiahnutie v prehliadači namiesto ich ukladania do zariadenia.

en: Open in browser
sk: Otvoriť v prehliadači

en: Operator to compare product attribute terms.
sk: Operátor porovnáva výrazy atribútov produktu.

en: Operator to compare product brand terms.
sk: Operátor na porovnanie výrazov značiek produktov.

en: Operator to compare product category terms.
sk: Operátor pre porovnanie značiek produktu.

en: Operator to compare product tags.
sk: Operátor pre porovnanie značiek produktu.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
sk: Operátor na porovnanie výrazov taxonómie produktov.

en: Optimize for faster checkout
sk: Optimalizujte pre rýchlejšie platby

en: Optimize your full shipping process:
sk: Optimalizujte celý proces prepravy:

en: Optimized updates
sk: Optimalizované aktualizácie

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
sk: Názov voľby | Dodatočné náklady [+- Percentá%] | Podľa typu nákladov (objednávka, trieda, alebo položka)

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Optional action group.
sk: Nepovinná skupina akcie.

en: Optional cost for local pickup.
sk: Voliteľné náklady pre osobný odber.

en: Optional cost to charge for local pickup.
sk: Voliteľný poplatok za miestny odber.

en: Optional note to send the customer after purchase.
sk: Voliteľná poznámka, ktorú je možné poslať zákazníkovi po kúpe.

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
sk: Voliteľný parameter na získanie iba konkrétnych zoznamov úloh podľa ID.

en: Optional parameter to query specific task list.
sk: Voliteľný parameter na dopytovanie konkrétneho zoznamu úloh.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
sk: Voliteľne pridajte nejaký text o zásadách ochrany osobných údajov, ktorý sa zobrazí v pokladni.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
sk: Voliteľne pridajte nejaký text o zásadách ochrany osobných údajov, ktorý sa zobrazí vo formulároch na registráciu účtu.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
sk: Voliteľne pridajte text a podmienky, ktoré musia zákazníci prijať.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
sk: Umožňuje kontrolu nad tým, ktorú daňovú triedu použije na prepravu. Nechajte prázdne pre použitie daňovej sadzby prepravy podľa samotných položiek košíka.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
sk: Podľa potreby môžete povoliť možnosť „Prenos platobných údajov“ (Profil > Profil a Nastavenia > Moje nástroje predaja > Predvoľby webovej stránky) a potom sem skopírovať identifikačný token. Týmto spôsobom sa platby overia bez potreby PayPal IPN.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
sk: Voliteľne zadajte URL obrázka 150x50px, ktorý sa zobrazí ako vaše logo v ľavom hornom rohu na stránkach PayPal pokladne.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
sk: Voliteľné, ako sa má hodnota metadát zobraziť používateľovi.

en: Options
sk: Možnosti

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
sk: Alebo si môžete stiahnuť preddefinovanú verziu pluginu z <a href="%1$s">repozitáru WordPress.org</a>  alebo na stránke <a href="%2$s">na stránke vydania v repozitári GitHub</a>.

en: Or, enter tax rate ID:
sk: Alebo zadajte ID sadzby:

en: Order | Orders
sk[0]: Objednávka
sk[1]: Objednávky
sk[2]: Objednávov

en: Order #
sk: Objednávka #

en: Order #%1$s (%2$s)
sk: [Objednávka #%1$s (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
sk: Objednávka #%1$s bola označená ako vrátená - kód príčiny služby PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
sk: Objednávka #%1$s bola označená ako podržaná z dôvodu storna - kód príčiny služby PayPal: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
sk: V objednávke #%1$s sa zrušilo storno. Skontrolujte stav platby a podľa toho aktualizujte stav objednávky: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
sk: Objednávka č. %1$s bola vytvorená %2$s a je v stave %3$s.

en: Order #%s
sk: Objednávka č. %s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
sk: Objednávka #%s bola označená ako zaplatená pomocou PayPal IPN, avšak predtým bola zrušená. Vyžaduje sa zásah administrátora.

en: Order #:
sk: Objednávka #:

en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
sk: Objednávka %1$d bola doplnená z %2$s do %3$s.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
sk: Objednávku %1$d nie je možné obnoviť z koša: už bola obnovená do stavu "%2$s".

en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
sk: Staršie dáta objednávky %1$d sa nepodarilo vyčistiť počas dávkového spracovania. Chyba: %2$s

en: Order %s is locked.
sk: Objednávka %s je uzamknutá.

en: Order &ndash; %s
sk: Objednať &ndash; %s

en: Order Actions
sk: Akcie objednávky

en: Order Attribution
sk: Priradenie objednávky

en: Order Cancelled: #{order_number}
sk: Objednávka zrušená: #{order_number}

en: Order Date
sk: Dátum objednávky

en: Order Failed: #{order_number}
sk: Neúspešná objednávka: {order_number}

en: Order ID
sk: Číslo objednávky

en: Order ID.
sk: ID objednávky.

en: Order Items
sk: Položky objednávky

en: Order Number
sk: Číslo objednávky

en: Order Number.
sk: Číslo objednávky.

en: Order Refunded: {order_number}
sk: Refundovaná objednávka: {order_number}

en: Order Status
sk: Stav objednávky

en: Order Subtotal
sk: Medzisúčet objednávky

en: Order Tax
sk: Daň z objednávky

en: Order Total
sk: Objednávka celkom

en: Order again
sk: Objednať znova

en: Order already has a billing email.
sk: Objednávka už má fakturačný e-mail.

en: Order attribution field: %s
sk: Pole priradenia objednávky: %s

en: Order attribution information.
sk: Informácie o priradení objednávky.

en: Order by
sk: Zoradiť podľa

en: Order by:
sk: Zoradiť podľa:

en: Order cancelled
sk: Objednávka zrušená

en: Order cancelled by customer.
sk: Objednávka bola zrušená zákazníkom.

en: Order cancelled: #{order_number}
sk: Objednávka zrušená: #{order_number}

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
sk: E-maily o dokončení objednávky sa zákazníkom odosielajú, keď sú ich objednávky cez POS označené ako dokončené.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
sk: Emaily o dokončení objednávky sú zaslané zákazníkom, keď ich objednávky označíte ako dokončené, čo zvyčajne znamená, že ste tieto objednávky odoslali.

en: Order completed
sk: Objednávka dokončená

en: Order confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order count.
sk: Počet objednávok.

en: Order created
sk: Objednávka vytvorená

en: Order customer information.
sk: Informácie o zákazníkoch.

en: Order data storage
sk: Ukladanie údajov o objednávkach

en: Order datastore.
sk: Objednať úložisko údajov.

en: Order datastore:
sk: Úložisko údajov objednávky:

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
sk: Chýba dátum objednávky, hodina, minúta a/alebo sekunda.

en: Order deleted
sk: Objednávka vymazaná

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
sk: Zákazníkom sa môžu odosielať e-maily s podrobnými informáciami o objednávke a odkazmi na platbu.

en: Order details
sk: Podrobnosti objednávky

en: Order details manually sent to customer.
sk: Detaily objednávky manuálne poslané zákazníkovi.

en: Order does not have an email address.
sk: Objednávka nemá e-mailovú adresu.

en: Order draft updated.
sk: Koncept objednávky aktualizovaný.

en: Order failed
sk: Objednávka zlyhala

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
sk: E-maily o neúspešných objednávkach sa zákazníkom odosielajú, keď sú ich objednávky označené ako neúspešné.

en: Order failed: #%s,
sk: Objednávka zlyhala: #%s,

en: Order failed: #{order_number}
sk: Objednávka zlyhala: #{order_number}

en: Order fulfilled and complete.
sk: Objednávka splnená a kompletná.

en: Order fully refunded
sk: Objednávka bola plne refundovaná

en: Order fully refunded.
sk: Objednávka bola plne refundovaná.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
sk: Informácie o objednávke ako, čo bolo zakúpené, kedy, kde sa má odoslať, a

en: Order is invalid
sk: Objednávka je neplatná

en: Order is not an HPOS order.
sk: Objednávka nie je objednávkou HPOS.

en: Order item ID provided is not associated with order.
sk: ID objednanej položky nesúhlasí s objednávkou.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
sk: Kľúč objednávky použitý pre kontrolu platnosti alebo ochranu prístupu k určitým dátam objednávky.

en: Order key.
sk: Kľúč objednávky.

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
sk: Vyčistenie starých objednávok zlyhalo pre celú dávku objednávok. Vyčistenie sa ruší.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
sk: Vyčistenie starších údajov objednávky bolo zrušené.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
sk: Bol spustený proces čistenia starších údajov objednávky.

en: Order not editable
sk: Objednávka sa nedá upraviť

en: Order not found
sk: Objednávka sa nenašla

en: Order not found.
sk: Objednávka sa nenašla.

en: Order note author.
sk: Autor poznámky objednávky.

en: Order note content.
sk: Text poznámky k objednávke.

en: Order note.
sk: Poznámka k objednávke.

en: Order notes
sk: Poznámky k objednávke

en: Order notes.
sk: Poznámky k objednávke.

en: Order number used for display.
sk: Číslo objednávky použité na zobrazenie.

en: Order number.
sk: Číslo objednávky.

en: Order number:
sk: Číslo objednávky:

en: Order on-hold
sk: Objednávka čaká na platbu

en: Order payment URL.
sk: URL adresa platby objednávky.

en: Order received
sk: Objednávka prijatá

en: Order refunded
sk: Objednávka vrátená

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
sk: E-maily o vrátení platby za objednávky sa zákazníkom odosielajú po vrátení platby za ich objednávky cez POS.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
sk: E-maily o refundácii objednávky sú zákazníkom zaslané vtedy, keď ich objednávky označíte ako refundované.

en: Order refunded: %s
sk: Vrátená suma objednávky: %s

en: Order refunded: {order_number}
sk: Objednávka refundovaná: {order_number}

en: Order restored
sk: Objednávka obnovená

en: Order saved.
sk: Objednávka uložená.

en: Order scheduled for: %s.
sk: Objednávka naplánovaná na: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
sk: Vlastnosť zoraďovania vzostupne alebo zostupne.

en: Order sort items ascending or descending.
sk: Zoradenie položiek vzostupne alebo zostupne.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
sk: Zrušené

[ctx: Order status]
en: Completed
sk: Vybavená

[ctx: Order status]
en: Draft
sk: Koncept

[ctx: Order status]
en: Failed
sk: Neúspešná

[ctx: Order status]
en: On hold
sk: Čaká na platbu

[ctx: Order status]
en: Pending payment
sk: Prijatá

[ctx: Order status]
en: Processing
sk: Spracováva sa

[ctx: Order status]
en: Refunded
sk: Refundovaná

en: Order status changed by bulk edit.
sk: Stav objednávky bol zmenený hromadnou úpravou.

en: Order status changed by bulk edit:
sk: Stav objednávky zmenený hromadne, upraviť:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
sk: Stav objednávky zmenený z %1$s na %2$s.

en: Order status is missing.
sk: Chýba stav objednávky.

en: Order status name.
sk: Názov stavu objednávky.

en: Order status set to %s.
sk: Stav objednávky zmenený na %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
sk: Stav objednávky nastavený na refundovanú. Ak chcete zákazníkovi vrátiť prostriedky, musíte prostredníctvom svojej platobnej brány platbu refundovať.

en: Order status slug.
sk: Slug stavu objednávky

en: Order status.
sk: Stav objednávky.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
sk: Stav objednávky. Poskytovatelia platieb aktualizujú túto hodnotu po zaplatení.

en: Order statuses not found
sk: Stav objednávky nenájdený

en: Order submitted.
sk: Objednávka odoslaná.

en: Order summary
sk: Zhrnutie objednávky

en: Order tax
sk: Daň z objednávky

en: Order tax.
sk: Daň z objednávok.

en: Order total formatted for locale
sk: Celková cena objednávky formátovaná pre lokálny jazyk

en: Order totals.
sk: Medzisúčet objednávky.

en: Order type mismatch.
sk: Nesúlad typu objednávky.

en: Order updated
sk: Objednávka aktualizovaná

en: Order updated and sent.
sk: Objednávka aktualizovaná a odoslaná.

en: Order updated.
sk: Objednávka aktualizovaná.

en: Order updates
sk: Aktualizácie objednávky

en: Orders
sk: Objednávky

en: Orders (page %d)
sk: Objednávky (strana %d)

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
sk: Objednávky sa automaticky prepnú do stavu Vrátené, keď administrátor alebo vedúci predajne po zaplatení vráti celú hodnotu objednávky.

en: Orders list
sk: Zoznam objednávok

en: Orders navigation
sk: Navigácia objednávok

en: Orders subject to cleanup: %d
sk: Objednávky podliehajúce vyčisteniu: %d

en: Orders table created.
sk: Tabuľka objednávok bola vytvorená.

en: Orders table does not exist.
sk: Tabuľka objednávok neexistuje.

en: Orders table does not exist. Creating...
sk: Tabuľka objednávok neexistuje. Vytvára sa...

en: Orders totals.
sk: Sumár objednávok.

en: Organic: %s
sk: Organické: %s

en: Organization
sk: Organizácia

en: Origin
sk: Zdroj

en: Original price was: %s.
sk: Pôvodná cena bola: %s.

en: Orphaned variations
sk: Osirotené varianty

en: Osijek-Baranja County
sk: Osijecko-baranjská župa

en: Other
sk: Iné

en: Other locations
sk: Ďalšie lokality

en: Ounces
sk: Uncí

en: Our bank details
sk: Detaily účtu

en: Our latest and greatest
sk: Naše najnovšie a najlepšie

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
sk: Našou vášňou je vytvárať príjemné chvíle s lokálne získanými, organickými a udržateľnými produktmi. Sme viac než len obchod; sme vašou cestou k komunitnému, ekologickému životnému štýlu, ktorý si kladie za cieľ prvotriednu kvalitu.

en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
sk: Naša požiadavka na %1$s API dostala chybový kód %2$d.

en: Our request to the %s API got a malformed response.
sk: Naša požiadavka na %s API dostala chybnú odpoveď.

en: Our services
sk: Naše služby

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
sk: Členovia nášho tímu majú prístup k týmto informáciám, ktoré pomáhajú spracovávať objednávky, reklamácie a venovať sa vašim otázkam.

en: Out of stock
sk: Nie je na sklade

en: Out of stock threshold
sk: Prah prázdneho skladu

en: Out of stock visibility
sk: Zobrazovanie stavu skladu

en: Outdated templates
sk: Zastarané šablóny

en: Output just the id when the operation is successful.
sk: V prípade úspešnej operácie vypísať iba ID kódy.

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
sk: Prepíšte možnosť „woocommerce_date_type“, ktorá sa používa pre pole dátumu databázy, ktoré sa berie do úvahy pri prehľadoch o príjmoch.

en: Overrides
sk: Prepisuje

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
sk: Prepísanie existujúcich údajov už registrovaným kľúčom nie je povolené.

en: Overview
sk: Prehľad

en: Owner of these keys.
sk: Majiteľ kľúčov.

en: PDT payment completed
sk: Dokončenie platby PDT

en: PHP version
sk: PHP verzia

en: PHP version.
sk: Verzia PHP.

en: PIN Code
sk: PIN kód

en: POS completed order
sk: Objednávka dokončená cez POS

en: POS refunded order
sk: Vrátená platba za objednávku cez POS

en: Page
sk: Stránka

en: Page %d
sk: Stránka %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
sk: ID stránky je zadané, ale stránka neexistuje

en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
sk: Stránka obsahuje skrátený kód %1$s aj blok %2$s.

en: Page contents: [%s]
sk: Obsah stránky: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
sk: Stránka neobsahuje skrátený kód %1$s ani blok %2$s.

en: Page does not contain the %s shortcode.
sk: Stránka neobsahuje %s shortcode.

en: Page not set
sk: Stránka nenastavená

[ctx: Page setting]
en: Cart
sk: Košík

[ctx: Page setting]
en: Checkout
sk: Pokladňa

[ctx: Page setting]
en: My account
sk: Môj účet

[ctx: Page setting]
en: Shop base
sk: Slug pre obchod

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
sk: Všeobecné obchodné podmienky

en: Page setup
sk: Nastavenia stránky

[ctx: Page slug]
en: cart
sk: košík

[ctx: Page slug]
en: checkout
sk: kontrola-objednavky

[ctx: Page slug]
en: my-account
sk: moj-ucet

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
sk: reklamacie

[ctx: Page slug]
en: shop
sk: obchod

[ctx: Page title]
en: Cart
sk: Košík

[ctx: Page title]
en: Checkout
sk: Pokladňa

[ctx: Page title]
en: My account
sk: Môj účet

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
sk: Zásady vrátenia peňazí a reklamácií

[ctx: Page title]
en: Shop
sk: Obchod

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
sk: Viditeľnosť stránky by mala byť nastavená na <a href="%s" target="_blank">verejné</a>

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
sk: Stránka, na ktorej zákazníci dokončia svoj nákup

en: Page where shoppers review their shopping cart
sk: Stránka, kde si nakupujúci prezerajú svoj nákupný košík

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
sk: %1$s z %2$s

en: Paid
sk: Zaplatené

en: Paid on %1$s @ %2$s
sk: Zaplatené %1$s o %2$s

en: Palmyra Atoll
sk: Atol Palmyra

en: Parameters to pass on to the exported report.
sk: Parametre, ktoré sa majú preniesť do exportovanej správy.

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
sk: Prepáčte nám ten prach! Pracujeme na niečom úžasnom – pozrite sa neskôr!

en: Parent
sk: Nadradené

en: Parent %s
sk: Rodič %s

en: Parent %s:
sk: Rodič %s:

en: Parent Brand
sk: Materská značka

en: Parent Brand:
sk: Materská značka:

en: Parent SKU
sk: Nadradené SKU

en: Parent category
sk: Nadradená kategória

en: Parent category:
sk: Nadradená kategória:

en: Parent coupon
sk: Nadradený kupón

en: Parent order ID.
sk: ID objednávky.

en: Parent orders
sk: Nadradené objednávky

en: Parent product
sk: Nadradený produkt

en: Parent product form
sk: Formulár nadradeného produktu

en: Parent product name if the product is a variation.
sk: Názov hlavného produktu, ak ide o variant.

en: Parent product's threshold (%d)
sk: Prahová hodnota rodičovského produktu (%d)

en: Parent shipping class
sk: Nadradená trieda dopravy

en: Parent shipping class:
sk: Nadradená trieda dopravy:

en: Parent term ID, if applicable.
sk: ID rodičovského výrazu, ak existuje.

en: Parent theme author URL
sk: URL adresa nadradenej témy

en: Parent theme author URL.
sk: URL adresa nadradenej témy.

en: Parent theme name
sk: Názov nadradenej témy

en: Parent theme name.
sk: Názov nadradenej témy.

en: Parent theme version
sk: Verzia nadradenej témy

en: Parent theme version.
sk: Verzia parent témy

en: Parish
sk: Farnosť

en: Partial Refund: Order {order_number}
sk: Čiastočná refundácia: Objednávka {order_number}

en: Partial refund email heading
sk: Hlavička emailu pri čiastočnej refundácii

en: Partial refund subject
sk: Predmet správy pri čiastočnej refundácii

en: Partial refund: Order {order_number}
sk: Čiastočné vrátenie peňazí: Objednávka {order_number}

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
sk: Schválený typ objednávky nezodpovedá žiadnemu registrovanému typu objednávky. Zaregistrované sú nasledujúce typy objednávok: %s

en: Password
sk: Heslo

en: Password Reset Request
sk: Žiadosť o obnovu hesla

en: Password Reset Request for {site_title}
sk: [{site_title}]: Žiadosť o obnovu hesla

en: Password change
sk: Zmena hesla

en: Password must be at least 8 characters.
sk: Heslo musí mať aspoň 8 znakov.

en: Password reset email has been sent.
sk: E-mail na znovunastavenie hesla bol odoslaný.

en: Password reset is not allowed for this user
sk: Obnova hesla nie je povolená tomuto užívateľovi

en: Passwords do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: Path to the channel icon.
sk: Cesta k ikone kanála.

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Pay
sk: Zaplatiť

en: Pay for order
sk: Zaplatiť za objednávku

en: Pay for order %s
sk: Zaplatí za objednávku %s

en: Pay for this order
sk: Zaplatiť objednávku

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
sk: Platba prostredníctvom PayPal. Môžete zaplatiť vašou kreditnou kartou aj keď nemáte PayPal účet.

en: Pay with cash upon delivery.
sk: Platba v hotovosti pri prebratí zásielky.

en: PayPal Payments
sk: PayPal Platby

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
sk: Platby cez PayPal vám umožňujú ponúkať možnosti PayPal, Venmo (iba v USA), Pay Later a ďalšie.

en: PayPal Standard does not support your store currency.
sk: PayPal nepodporuje menu použitú vo vašom obchode.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
sk: PayPal Standard presmeruje zákazníkov na PayPal, aby zadali platobné informácie.

en: PayPal acceptance mark
sk: Značka prijatia v službe PayPal

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
sk: Služba PayPal nám umožňuje odoslať jednu adresu. Ak používate službu PayPal na odosielanie štítkov, môžete radšej odoslať dodaciu adresu ako fakturáciu. Vypnutie tejto možnosti môže zabrániť tomu, aby PayPal predával ochranu pred aplikáciou.

en: PayPal email
sk: PayPal e-mail

en: PayPal email address
sk: PayPal e-mailová adresa

en: PayPal email address:
sk: PayPal e-mailová adresa:

en: PayPal identity token
sk: Identifikačný PayPal token

en: PayPal sandbox
sk: PayPal Sandbox (testovanie)

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
sk: PayPal sandbox môžete využiť na otestovanie vašich platieb. Vytvorte si <a href="%s">vývojársky účet</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
sk: PayPal používa túto metódu na komunikáciu keď posiela späť informácie o transakcii.

en: PayU for WooCommerce
sk: PayU pre WooCommerce

en: Payer PayPal address
sk: PayPal adresa platcu

en: Payer first name
sk: Krstné meno platcu

en: Payer last name
sk: Priezvisko platcu

en: Paying customer
sk: Platiaci zákazník

en: Payment
sk: Platba

en: Payment %s via IPN.
sk: Platba %s pomocou IPN (oznámenie o platbe v reálnom čase).

en: Payment Method
sk: Platobná metóda

en: Payment Providers
sk: Poskytovatelia platieb

en: Payment Tokens
sk: Platobné kľúče

en: Payment URL
sk: URL adresa platby

en: Payment action
sk: Platobná akcia

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
sk: Platba bola autorizovaná. Zmeňte stav platby na spracováva sa alebo vybavená ak chcete obdržať finančné prostriedky.

en: Payment complete event failed.
sk: Nastala chyba pri dokončovaní platby.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
sk: Platba nebola obdržaná - ID autorizácie: %1$s, stav: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
sk: Platba nebola obdržaná: %s

en: Payment for cancelled order %s received
sk: Bola prijatá platba zrušenej objednávky %s

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
sk: Platba objednávky #%1$s od %2$s zlyhala. Tu je zhrnutie objednávky:

en: Payment for order %s refunded
sk: Platba za objednávku %s bola vrátená

en: Payment for order %s reversed
sk: Platba za objednávku č. %s bola stornovaná

en: Payment gateway
sk: Platobná brána

en: Payment gateway ID.
sk: ID platobnej brány.

en: Payment gateway description on checkout.
sk: Popis platobnej brány v pokladni.

en: Payment gateway enabled status.
sk: Stav povolenia platobnej brány.

en: Payment gateway method description.
sk: Popis spôsobu platobnej brány.

en: Payment gateway method title.
sk: Názov spôsobu platobnej brány.

en: Payment gateway settings.
sk: Nastavenie platobnej brány.

en: Payment gateway sort order.
sk: Spôsob triedenia platobných brán.

en: Payment gateway title on checkout.
sk: Nadpis platobnej brány v pokladni.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
sk: Platobné brány môžu používať cURL na komunikáciu so vzdialenými servermi pri autorizácii platieb. Iné pluginy ho tiež môžu používať pri komunikácii so vzdialenými službami.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
sk: Platba bola prijatá (uhradená) a zásoby boli znížené. Objednávka čaká na vybavenie.

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Payment method ID.
sk: ID platobnej metódy.

en: Payment method deleted.
sk: Platobná metóda vymazaná.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
sk: Popis možnosti platby ktorú zákazník uvidí pri kontrole objednávky.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sk: popis spôsoby platby, ktorý zákazník uvidí na webových stránkach

en: Payment method is missing.
sk: Chýba platobná metóda.

en: Payment method successfully added.
sk: Spôsob platby úspešne pridaný.

en: Payment method title.
sk: Názov platobnej metódy.

en: Payment method:
sk: Spôsob platby:

en: Payment methods
sk: Spôsoby platby

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
sk: Platba vo výške %1$s bola obdržaná - ID autorizácie: %2$s, ID transakcie: %3$s

en: Payment pending (%s).
sk: Prijatá obejednávka: (%s).

en: Payment pending (reason: %s).
sk: Platba čaká na spracovanie (dôvod: %s).

en: Payment status
sk: Stav platby

en: Payment to be made upon delivery.
sk: platba musí byť vykonaná pri dodaní

en: Payment via
sk: Platba cez

en: Payment via %s
sk: Spôsob platby: %s

en: Payment:
sk: Platba:

en: Payments
sk: Platby

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
sk: Platby sú jednoduché – vrátane WooPay, novej funkcie expresnej platby.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
sk: Jednoduché platby bez mesačných poplatkov – určené výhradne pre obchody WooCommerce. Prijímame kreditné karty, debetné karty a ďalšie populárne spôsoby platby.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
sk: Paymob je popredná platobná brána na Blízkom východe a v Afrike. Prijímajte platby online aj v obchodoch s Paymobom.

en: Payoneer Checkout
sk: Platba cez Payoneer

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
sk: Payoneer Checkout je ďalšia generácia platforiem na spracovanie platieb, ktorá poskytuje obchodníkom na celom svete riešenia a smerovanie, ktoré potrebujú na úspech na dnešnom hyperkonkurenčnom globálnom trhu.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
sk: Payoneer Checkout je ďalšia generácia platforiem na spracovanie platieb, ktorá poskytuje obchodníkom na celom svete riešenia a smerovanie, ktoré potrebujú na úspech na dnešnom hyperkonkurenčnom globálnom trhu.

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
sk: Paystack pomáha africkým obchodníkom prijímať jednorazové a opakované platby online prostredníctvom modernej, bezpečnej a zabezpečenej platobnej brány.

en: Paytrail
sk: Výplatná trasa

en: Pending
sk: Vybavuje sa

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
sk: Čakajúce objednávky nie sú zaplatené a zákazníci ich nemusia dokončiť. Ak sa tak stane, po nastavenej dobe budú presunuté do koša.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Prijatá <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Prijaté <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Prijaté <span class="count">(%s)</span>

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
sk: Pre každú triedu: Účtujte za dopravu individuálne pre každú triedu dopravy

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
sk: Za objednávku: Účtujte za dopravu podľa najdrahšej triedy dopravy

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
sk: Podľa nastavení vášho obchodu %1$s%2$s je správa zásob <strong>zakázaná</strong> .

en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
sk: Podľa nastavení vášho obchodu %1$s%2$s nie sú dane povolené.

en: Percentage complete.
sk: Percento dokončenia.

en: Percentage discount
sk: Percentuálna zľava

en: Percentage of cart total
sk: Percento z celého košíka

en: Perfect
sk: Výborné

en: Period
sk: Obdobie

en: Permalink of the product that the review belongs to.
sk: Trvalý odkaz na produkt, do ktorého patrí recenzia.

en: Permalink template for the product.
sk: Šablóna trvalého odkazu pre produkt.

en: Permission #%d not found.
sk: Oprávnenie #%d nebolo nájdene.

en: Permission ID
sk: ID oprávnenia

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permissions is missing.
sk: Oprávnenia sa nenašli.

en: Personal data removal
sk: Odstránenie osobných údajov

en: Personal data removed.
sk: Osobné údaje boli odstránené.

en: Personal data retention
sk: Zachovanie osobných údajov

en: Personal data within order %s has been retained.
sk: Osobné údaje v objednávke %s boli zachované.

en: Personalize homepage
sk: Personalizovať domovskú stránku

en: Personalize your store's homepage
sk: Personalizujte hlavnú stránku vášho obchodu.

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone (optional)
sk: Telefón (voliteľné)

en: Phone Number
sk: Telefónne číslo

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Phone number.
sk: Telefónne číslo.

en: Physical products
sk: Fyzické produkty

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
sk: Vyzdvihnite objednávku, potom ju už len zaplatíte, vytlačíte, zabalíte a odošlete.

en: Pickup
sk: Vyzdvihnutie

en: Pickup address
sk: Adresa vyzdvihnutia

en: Pickup cost: %s
sk: Cena vyzdvihnutia: %s

en: Pickup details
sk: Detaily vyzdvihnutia

en: Pickup location
sk: Miesto vyzdvihnutia

en: Pinterest for WooCommerce
sk: Pinterest pre WooCommerce

en: Place order
sk: Objednať s povinnosťou platby

en: Placeholder
sk: Zástupný

en: Placeholder image
sk: Zástupný obrázok

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
sk: Zástupný obrázok používaný na znázornenie produktu prezentovaného v hlavnej sekcii.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
sk: Zástupný obrázok použitý na znázornenie produktu prezentovaného v hlavnej sekcii. 1 z 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
sk: Zástupný obrázok použitý na znázornenie produktu prezentovaného v hlavnej sekcii. 2 z 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
sk: Zástupný obrázok slúžiaci na znázornenie prezentovaného produktu.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
sk: Zástupný obrázok používaný na znázornenie produktov prezentovaných v banneri.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
sk: Zástupný obrázok slúžiaci na znázornenie produktov prezentovaných v banneri s vybranými kategóriami. 1 z 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
sk: Zástupný obrázok použitý na znázornenie produktov prezentovaných v banneri s vybranými kategóriami. 2 z 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
sk: Zástupný obrázok použitý na znázornenie produktov prezentovaných v banneri s odporúčanými kategóriami. 3 z 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
sk: Zástupný obrázok použitý na znázornenie produktov prezentovaných pod ikonami sociálnych médií. 1 zo 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
sk: Zástupný obrázok použitý na znázornenie produktov prezentovaných pod ikonami sociálnych médií. 2 zo 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
sk: Zástupný obrázok použitý na znázornenie produktov prezentovaných pod ikonami sociálnych médií. 3 zo 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
sk: Zástupný obrázok použitý na znázornenie produktov prezentovaných pod ikonami sociálnych médií. 4 zo 4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
sk: Zástupný obrázok s avatarom používateľa, ktorý píše referenciu.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
sk: Text zobrazovaný vo vstupných textových poliach.

en: Plain text
sk: Čistý text

en: Plain text template
sk: Šablóna čistého textu

en: Platform to track.
sk: Platforma na sledovanie.

en: Platform version to track.
sk: Verzia platformy, ktorú chcete sledovať.

en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
sk: Ak chcete naďalej dostávať aktualizácie a zjednodušenú podporu, ktoré sú súčasťou vašich predplatných WooCommerce.com, <a href="%1$s">nainštalujte si Správcu aktualizácií WooCommerce.com</a> . Prípadne si ho môžete <a href="%2$s">stiahnuť</a> a nainštalovať manuálne.

en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
sk: <a href="%1$s">Aktivujte si Správcu aktualizácií WooCommerce.com,</a> aby ste mohli naďalej dostávať aktualizácie a zjednodušenú podporu, ktoré sú súčasťou vašich predplatných WooCommerce.com.

en: Please check your email for the order confirmation.
sk: Prosím, skontrolujte si e-mail, kde je potvrdenie objednávky.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
sk: Prosím zvoľte produkt ktorý chcete pridať do košíka&hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
sk: Vyber z ponuky produktov kliknutím na <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options&hellip;
sk: Prosím zvoľte možnosti produktu&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
sk: Prosím vyberte počet kusov položiek ktoré chcete pridať do košíka&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
sk: Prosím, skopírujte tieto informácie do správy, keď budete kontaktovať podporu:

en: Please create a password for your account.
sk: Vytvorte si heslo pre svoj účet.

en: Please enter a coupon code.
sk: Prosím zadajte kód kupónu.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
sk: Prosím zadajte predčíslie faktúry. Ak používate PayPal účet pre viac obchodov, uistite sa že predčíslie je unikátne, nakoľko PayPal neumožňuje objednávky s rovnakým číslom faktúry

en: Please enter a stronger password.
sk: Zadajte silnejšie heslo.

en: Please enter a valid Eircode.
sk: Vložte platný Eircode.

en: Please enter a valid email address
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu

en: Please enter a valid email address.
sk: Prosím zadajte platnú emailovú adresu.

en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
sk: Ak chcete použiť kód kupónu "%s", v pokladni zadajte platný e-mail.

en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
sk: Ak chcete použiť kód kupónu "%s", zadajte platný e-mail.

en: Please enter a valid number.
sk: Prosím, zadajte platné číslo

en: Please enter a valid order ID
sk: Prosím zadajte platné ID objednávky

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
sk: Prosím zadajte platné PSČ.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
sk: Zadajte hodnotu s jednou desatinnou čiarkou (%s) bez oddeľovačov tisícov.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
sk: Zadajte hodnotu s jednou peňažnou desatinnou čiarkou (%s) bez oddeľovačov tisícov a symbolov meny.

en: Please enter an address to continue.
sk: Pred pokračovaním prosím zadajte adresu.

en: Please enter in a value less than the regular price.
sk: Zadajte hodnotu nižšiu ako normálna cena.

en: Please enter in country code with two capital letters.
sk: Prosím zadajte kód krajiny dvoma veľkými písmenami.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
sk: Zadávajte len čísla a pomlčky (-).

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
sk: Prosím, zadajte svoju e-mailovú adresu spojenú s účtom PayPal, čo je podmienkou, aby platba prebehla.

en: Please enter your current password.
sk: Prosím zadajde Vaše aktuálne heslo.

en: Please enter your password.
sk: Prosím, zadajte svoje heslo.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sk: Vyplňte, prosím, svoje kontaktné údaje vyššie na zobrazenie dostupných spôsobov platby.

en: Please fill out all password fields.
sk: Prosím vyplňte všetky polia s heslom.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
sk: Pre pokračovanie do platobného formulára sa najprv prihláste do svojho účtu.

en: Please log in to your account to view this order.
sk: Pre zobrazenie tejto objednávky sa, prosím, prihláste do svojho účtu.

en: Please provide a valid %s
sk: Zadajte platný %s

en: Please provide a valid account username.
sk: Prosím zadajte platné prihlasovacie meno.

en: Please provide a valid email address.
sk: Prosím zadajte platnú emailovú adresu.

en: Please provide a valid order ID.
sk: Prosím, uveďte platné ID objednávky.

en: Please provide a valid promo note name.
sk: Zadajte platný názov propagačnej poznámky.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
sk: Prosím, zadajte pole ID pomocou parametra noteIds.

en: Please rate the product.
sk: Ohodnoťte produkt, prosím.

en: Please re-enter your password.
sk: Zadajte znova vaše heslo.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
sk: Pre dokončenie objednávky je potrebný váš súhlas s obchodnými podmienkami.

en: Please review the errors above.
sk: Skontrolujte, prosím, vyššie uvedené chyby.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
sk: Viac podrobností nájdete v <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">Pravidlách ochrany osobných údajov služby PayPal</a>.

en: Please select a rating
sk: Prosím ohodnoťte

en: Please select some items.
sk: Prosím označte niektoré produkty.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
sk: Pred pridaním produktu do košíka si prosím zvoľte variant.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
sk: Prosím pošlite váš šek na meno obchodu, ulicu, mesto, štát, PSČ.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
sk: Prosím, zadajte háčik a/alebo skupinu akcií, ktoré chcete zrušiť.

en: Please specify hook of action to cancel.
sk: Prosím, uveďte háčik akcie na zrušenie.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
sk: Použite, prosím, rôzne zdrojové (--from) a cieľové (--to) úložiská údajov.

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
sk: Prosím navštívte <a href="%s" target="_blank">stránku odberu</a> aby ste mohli znovu prijímať aktualizácie.

en: Please, provide an attribute name.
sk: Zadajte názov vlastnosti.

en: Plugin Activation Error
sk: Chyba aktivácie pluginu

en: Plugin URL.
sk: URL adresa doplnku.

en: Plugin activation has been scheduled.
sk: Aktivácia pluginu bola naplánovaná.

en: Plugin author URL.
sk: URL adresa autora pluginu.

en: Plugin author name.
sk: Meno autora pluginu.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
sk: Základný názov pluginu. Cesta k hlavnému súboru pluginu vzhľadom na adresár pluginov.

en: Plugin installation has been scheduled.
sk: Inštalácia pluginu bola naplánovaná.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
sk: Plugin nainštalovaný používateľom %1$s dňa %2$s.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
sk: Plugin nainštalovaný používateľom %1$s dňa %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Viac informácií</a>

en: Plugin name.
sk: Názov pluginu.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
sk: Plugin slug použitý v https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
sk: Slug pluginu.

en: Plugin status.
sk: Stav pluginu.

en: Plugins
sk: Pluginy

en: Plugins must be a non-empty array.
sk: Pluginy nemôžu byť prázdne pole.

en: Plugins were successfully activated.
sk: Pluginy boli úspešne aktivované.

en: Plugins were successfully installed.
sk: Pluginy boli úspešne nainštalované.

en: Point of Sale
sk: Predajné miesto

en: Poland
sk: Poľsko

en: Poltavshchyna
sk: Poltavská oblasť

en: Popular tags
sk: Populárne tagy

en: Popularity
sk: Popularita

en: Popularity (sales)
sk: Popularita (predaja)

en: Position
sk: Pozícia

en: Post Type Counts
sk: Počty typov článkov

en: Post password.
sk: Heslo článku.

en: Post-purchase note
sk: Poznámka po zakúpení

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Postal code
sk: PSČ

en: Postal code (optional)
sk: PSČ (voliteľné)

en: Postal code.
sk: PSČ.

en: Postcode
sk: PSČ

en: Postcode / ZIP
sk: PSČ

en: Postcode / ZIP.
sk: PSČ

en: Postcode / ZIP:
sk: PSČ:

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
sk: PSČ pre toto pravidlo. Bodkočiarkou (;) oddelíte viac hodnôt. Nechajte prázdne pre všetky regióny. Môžete tiež využiť zástupný znak (*) a rozsahy pre numerické PSČ (napr. 12345…123450).

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
sk: PSČ, nepodporuje viacero hodnôt. Zastarané od WooCommerce 5.3, namiesto toho by sa mali používať „postcodes“.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
sk: Poštové smerovacie čísla obsahujúce zástupné znaky (napr. CB23*) alebo úplné číselné rozsahy (napr. <code>90210…99000</code>). Viac informácií nájdete v <a href="%s" target="_blank">dokumentácii</a> k prepravným zónam.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
sk: Články so značkou &ldquo;%s&rdquo;

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
sk: V adresári s nahranými súbormi sa našli potenciálne nezabezpečené súbory

en: Pounds
sk: Libier

en: Powered by %1$s with %2$s
sk: Používa systém %1$s s %2$s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
sk: Výkonné a zároveň ľahko použiteľné riešenie:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
sk: Výkonné riešenie „všetko v jednom“ pre darčekové poukážky, kredity obchodov, zľavové kupóny a poukážky.

en: Požega-Slavonia County
sk: Požežsko-slavónska župa

en: Prefecture
sk: Prefektúra

en: Premium support
sk: Platená podpora

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
sk: Zobrazte si náhľad šablóny e-mailu. Môžete tiež testovať na rôznych zariadeniach a poslať si skúšobný e-mail.

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
sk: Zobrazenie ukážky nových návrhov šablón. Svoje e-maily si môžete prispôsobiť a otestovať a kedykoľvek budete pripravení prejsť na novú šablónu.

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Previous (arrow left)
sk: Predchádzajúci (šípka vľavo)

en: Previous page
sk: Predošlá stránka

en: Previous price:
sk: Pôvodná cena:

en: Price
sk: Cena

en: Price amount.
sk: Cena.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
sk: Údaje o cene pre produkt v aktúalnom riadku položky vrátane, alebo bez daní založených na nastavení "zobraziť ceny v košíku a pokladni". Poskytuje sa prostredníctvom najmenšej jednotky meny.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
sk: Údaje o cene sa poskytujú s použitím najmenšej jednotky meny.

en: Price display suffix
sk: Prípona za zobrazením ceny

en: Price formatted in HTML.
sk: Cena formátovaná v HTML.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sk: Cena tohto prepravného kurzu s použitím najmenšej jednotky meny.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
sk: Predpona ceny pre menu, ktorá môže byť použitá pri vrátených cenách.

en: Price range, if applicable.
sk: Cenové rozpätie, ak je k dispozícii.

en: Price string formatted as HTML.
sk: Reťazec ceny vo formáte HTML.

en: Price:
sk: Cena:

en: Price: %1$s - %2$s
sk: Cena: %1$s – %2$s

en: Price: From %s
sk: Cena: Od %s

en: Price: From {{min}}
sk: Cena: Od {{min}}

en: Price: Up to %s
sk: Cena: Do %s

en: Price: Up to {{max}}
sk: Cena: Do {{max}}

en: Price: high to low
sk: Cena: od najvyššej po najnižšiu

en: Price: low to high
sk: Cena: od najnižšej po najvyššiu

en: Price: {{min}} - {{max}}
sk: Cena: {{min}} - {{max}}

en: Prices entered with tax
sk: Ceny zadávané s daňou

en: Pricing
sk: Nacenenie

en: Primorje-Gorski Kotar County
sk: Prímorsko-gorskokotarská župa

en: Print at home
sk: Vytlačiť doma

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
sk: Tlačte zľavnené štítky USPS, UPS a DHL.

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
sk: Tlačte prepravné štítky pomocou %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Priority
sk: Priorita

en: Priority of recommendation.
sk: Priorita odporúčania.

en: Priority.
sk: Priorita.

en: Privacy policy
sk: Zásady ochrany osobných údajov

en: Private note
sk: Interná poznámka

en: Proceed to PayPal
sk: Pokračovať na PayPal

en: Proceed to checkout
sk: Skontrolovať a objednať

en: Process payments and prevent fraud
sk: Spracovanie platieb a ochrana pred podvodom

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
sk: Spracujte akciu teraz, akoby bola spustená ako súčasť fronty

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
sk: Spracujte svoje objednávky na cestách. %1$sStiahnite si aplikáciu%2$s.

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Spracováva sa <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Spracovávajú sa <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Spracováva sa <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
sk: Objednávka sa spracováva

en: Product | Products
sk[0]: Produkt
sk[1]: Produkty
sk[2]: Produktov

en: Product / Variation
sk: Produkt / variácia

en: Product / Variation title
sk: Názov produktu / variácie

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
sk: Produkt %s

en: Product Catalog
sk: Katalóg produktov

en: Product Categories
sk: Kategórie produktov

en: Product Category Link
sk: Odkaz na produktovú kategóriu

en: Product Details
sk: Detaily produktu

en: Product Export
sk: Export produktov

en: Product Form
sk: Formulár produktu

en: Product Forms
sk: Formuláre produktov

en: Product ID or SKU is required.
sk: ID produktu alebo SKU je povinné.

en: Product ID.
sk: ID produktu.

en: Product IDs
sk: Číslo ID produktu

en: Product Images
sk: Produktové obrázky

en: Product Import
sk: Import produktov

en: Product Link
sk: Odkaz na produkt

en: Product Pagination
sk: Stránkovanie produktu

en: Product Reviews
sk: Hodnotenia produktu

en: Product SKU.
sk: Katalógové číslo (SKU) produktu.

en: Product Search
sk: Vyhľadávanie produktov

en: Product Tag Cloud
sk: Oblak značiek produktov

en: Product Tag Link
sk: Odkaz na značku produktu

en: Product Title
sk: Názov produktu

en: Product Type
sk: Typ produktu

en: Product URL
sk: URL adresa produktu

en: Product URL.
sk: URL produktu.

en: Product Variation Template
sk: Šablóna variácie produktu

en: Product and shipping
sk: Produkt a doprava

en: Product attribute base
sk: Slug pre vlastnosť produktu

en: Product attributes are easy to use.
sk: Vlastnosti produktu sa ľahko používajú.

en: Product attributes lookup table
sk: Vyhľadávacia tabuľka atribútov produktu

en: Product attributes lookup table data is regenerating
sk: Údaje vyhľadávacej tabuľky atribútov produktu sa regenerujú

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
sk: Proces regenerácie vyhľadávacej tabuľky atribútov produktu bol prerušený.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
sk: Proces regenerácie vyhľadávacej tabuľky atribútov produktu bol obnovený.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
sk: Funkčnosť atribútov produktu spĺňa moje potreby.

en: Product attributes.
sk: Atribúty produktu.

en: Product backorder
sk: Produkt na objednávku

en: Product brand base
sk: Značková základňa produktov

en: Product brands
sk: Značky produktov

en: Product catalog
sk: Katalóg produktov

en: Product categories
sk: Kategórie produktov

en: Product categories detailed reports.
sk: Podrobné správy o kategóriách produktov.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
sk: Kategórie produktov sa spravujú tu. Pre zmenu poradia na stránke použite funkciu ťahaj a pusť. Pre zobrazenie viacerých kategórií zvoľte odkaz "nastavenia obrazovky" na vrchu stránky.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sk: Kategórie produktov, na ktoré bude použitý kupón alebo tie, ktoré musia byť v košíku aby mohľa byť použitá "Pevna zľava na košík".

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sk: Kategórie produktov, na ktoré nebude použitý kupón alebo ktoré nesmú byť v košíku, aby bola použitá &#8222;Pevná zľava na celý košík&#8220;.

en: Product category IDs.
sk: ID kategórie produktu.

en: Product category base
sk: Slug pre kategóriu produktu

en: Product count
sk: Počet produktov

en: Product created
sk: Produkt bol vytvorený

en: Product creation failed, could not find original product: %s
sk: Vytvorenie produktu zlyhalo, pôvodný produkt nenájdený:

en: Product data
sk: Údaje o produkte

en: Product deleted
sk: Produkt bol odstránený

en: Product description
sk: Popis produktu

en: Product description.
sk: Popis produktu.

en: Product dimensions.
sk: Rozmery produktu.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
sk: Až do ukončenia nemusia byť zobrazenie, triedenie a prehľady produktov presné. Bude to trvať niekoľko minút a toto oznámenie po dokončení zmizne.

en: Product download files detailed reports.
sk: Podrobné správy o súboroch na stiahnutie produktu.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
sk: Migrácia sťahovania produktov: %1$s (pre produkt %1$d) sa nepodarilo pridať do zoznamu schválených adresárov na sťahovanie.

en: Product downloads detailed reports.
sk: Podrobné správy o sťahovaní produktov.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
sk: Zmazať navždy

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
sk: Upraviť

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sk: Koncept produktu uložený. <a target="_blank" href="%s">Náhľad produktu</a>

en: Product external URL. Only for external products.
sk: Externá URL adresa produktu. Len pre externé produkty.

en: Product external button text. Only for external products.
sk: Text tlačidla pre externý produktu. Len pre externé produkty.

en: Product form Link
sk: Odkaz na formulár produktu

en: Product form image
sk: Obrázok formulára produktu

en: Product forms list
sk: Zoznam formulárov produktov

en: Product forms navigation
sk: Navigácia vo formulároch produktov

en: Product full description in HTML format.
sk: Celý popis produktu vo formáte HTML.

en: Product gallery
sk: Galéria produktu

en: Product height (%s).
sk: Výška produktu (%s).

en: Product image
sk: Obrázok produktu

en: Product image matching by SKU
sk: Zhoda obrázkov produktu podľa SKU

en: Product image.
sk: Obrázok produktu.

en: Product inventory quantity.
sk: Množstvo produktu na sklade.

en: Product inventory status.
sk: Stav skladu produktu.

en: Product inventory threshold for low stock.
sk: Prahová hodnota skladu produktu pre nízke zásoby.

en: Product is virtual.
sk: Produkt je virtuálny.

en: Product length (%s).
sk: Dĺžka produktu (%s).

en: Product link.
sk: Odkaz na produkt.

en: Product lookup tables
sk: Vyhľadávacie tabuľky produktov

en: Product low in stock
sk: Produkt má nízke skladové zásoby

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
sk: Produkt nesmie byť spojený s týmito značkami, aby kupón zostal platný, inak v prípade „Zliav na produkty“ nebudú produkty spojené s týmito značkami zľavnené.

en: Product name
sk: Názov produktu

en: Product name.
sk: Názov produktu.

en: Product on sale
sk: Zľavnený produkt

en: Product out of stock
sk: Produkt už nie je na sklade

en: Product parent ID.
sk: ID nadradeného produktu.

en: Product parent name.
sk: Rodičovský názov produktu.

en: Product permalinks
sk: Trvalý odkaz produktu

en: Product price.
sk: Cena produktu.

en: Product promotion
sk: Propagácia produktu

en: Product properties should not be accessed directly.
sk: K vlastnostiam produktu by ste nemali pristupovať priamo.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
sk: Produkt zverejnený. %1$sZobraziť produkt%2$s

en: Product quantity
sk: Množstvo produktu

en: Product ratings
sk: Hodnotenia produktu

en: Product regular price.
sk: Bežná cena produktu.

en: Product restored
sk: Produkt bol obnovený

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
sk: Pole kontroly produktov prekračuje maximálnu povolenú dĺžku.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
sk: Recenzie produktov je teraz možné spravovať v sekcii Produkty &gt; Recenzie.

en: Product reviews have moved!
sk: Recenzie produktov sa presunuli!

en: Product sale price.
sk: Akciová cena produktu.

en: Product saved.
sk: Produkt uložený.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
sk: Produkt naplánovaný na: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Náhľad produktu</a>

en: Product search
sk: Vyhľadávač produktov

en: Product shipping classes
sk: Doručovacie triedy produktov

en: Product short description
sk: Krátky popis produktu

en: Product short description in HTML format.
sk: Krátky popis produktu vo formáte HTML.

en: Product short description.
sk: Krátky popis produktu.

en: Product slug.
sk: Slug produktu.

en: Product status (post status).
sk: Stav produktu.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sk: Produkt odoslaný. <a target="_blank" href="%s">Náhľad produktu</a>

en: Product tag base
sk: Slug pre značku produktu

en: Product tags
sk: Tagy produktu

en: Product template name.
sk: Názov šablóny produktu.

en: Product title
sk: Titulok produktu

en: Product transients cleared
sk: Vyčistené transienty produktu

en: Product type name.
sk: Názov stavu produktu.

en: Product type.
sk: Typ produktu.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
sk: Typy produktov definujú dostupné podrobnosti a atribúty produktu, ako sú súbory na stiahnutie a variácie. Používajú sa aj na analytiku a správu zásob.

en: Product updated
sk: Produkt bol aktualizovaný

en: Product updated.
sk: Produkt aktualizovaný.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
sk: Produkt aktualizovaný. %1$sZobraziť produkt%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
sk: Vlastnosti variantu produktu, pokiaľ existujú.

en: Product variations
sk: Varianty produktu

en: Product variations IDs.
sk: ID variácií produktov.

en: Product weight (%s).
sk: Hmotnosť produktu (%s).

en: Product width (%s).
sk: Šírka produktu (%s).

en: Product(s)
sk: Produkt(y)

en: Products
sk: Produkty

en: Products by Rating list
sk: Produkty podľa hodnotenia

en: Products detailed reports.
sk: Podrobné správy o produktoch.

en: Products in cart
sk: Produkty v košíku

en: Products in this group
sk: Produkty v tejto skupine

en: Products list
sk: Zoznam produktov

en: Products navigation
sk: Navigácia produktov

en: Products per row
sk: Produktov v riadku

en: Products sold
sk: Predané produkty

en: Products sold.
sk: Predané výrobky.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
sk: Produkty so značkou &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sk: Produkty, na ktoré bude použitý kupón alebo ktoré musia byť v košíku, aby mohla byť použitá &#8222;Pevná zľava na celý košík&#8220;.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
sk: Produkty, na ktoré nebude platiť kupón alebo ktoré nemôžu byť v košíku, aby bola použitá &#8222;Pevná zľava na celý košík&#8220;.

en: Products totals.
sk: Sumár produktov.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
sk: Produkty ktoré ste si prezerali: tento údaj je používaný napr. na zobrazenie naposledy videných produktov

en: Profile &rarr;
sk: Profil &rarr;

en: Profile Setup Wizard
sk: Sprievodca nastavením profilu

en: Properties of the main product image.
sk: Vlastnosti hlavného obrázka produktu.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
sk: Chráňte svoj obchod WooCommerce pomocou Jetpack Backup.

en: Protect your store from unauthorized access.
sk: Zabezpečte váš obchod pred neautorizovaným prístupom.

en: Province
sk: Provincia

en: Prykarpattia
sk: Prikarpatsko

en: Public url of the receipt.
sk: Verejná URL adresa potvrdenky.

en: Published
sk: Publikované

en: Purchase
sk: Nákup

en: Purchase note
sk: Poznámka k objednávke

en: Purchased Downloads
sk: Zakúpené súbory na prevzatie

en: QRCode
sk: QR kód

en: Qty
sk: Počet ks

en: Quality Materials
sk: Kvalitné materiály

en: Quantity
sk: Počet

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
sk: Sklad

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
sk: Počet zostávajúcich položiek na sklade ak je počet nízky alebo nulový, pokiaľ nie je použiteľný.

en: Quantity of %s in your cart.
sk: Počet %s vo vašom košíku.

en: Quantity of orders made by the customer.
sk: Počet objednávok vytvorených zákazníkom.

en: Quantity of the item in the current package.
sk: Počet položiek v aktuálnom balíku.

en: Quantity of this item to add to the cart.
sk: Množstvo tejto položky, ktoré chcete pridať do košíka.

en: Quantity of this item.
sk: Množstvo tejto položky.

en: Quantity ordered.
sk: Objednané množstvo.

en: Query type
sk: Typ dotazu

en: Quick Edit
sk: Rýchla úprava

en: Quick edit this review inline
sk: Rýchla úprava tejto recenzie priamo v texte

en: Quickly bulk print labels
sk: Rýchla hromadná tlač štítkov

en: REST API version used in the webhook deliveries.
sk: Verzia REST API použitá pri doručeniach webhooku.

en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
sk: REST požiadavka GET %1$s zlyhala s: (%2$s) %3$s

en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
sk: REST požiadavka POST %1$s zlyhala s: (%2$s) %3$s

en: Random
sk: Náhodne

en: Rate
sk: Sadzba

en: Rate %
sk: Sadzba %

en: Rate code
sk: Kód sadzby

en: Rate limit Checkout
sk: Limit sadzby Pokladňa

en: Rate name
sk: Názov sadzby

en: Rate&hellip;
sk: Ohodnotiť&hellip;

en: Rate&nbsp;%
sk: Sadzba v&nbsp;%

en: Rated %1$d out of 5
sk: Hodnotené %1$d z 5

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
sk[0]: Hodnotenie %1$s z 5 na základe %2$s zákazníckej recenzie
sk[1]: Hodnotenie %1$s z 5 na základe %2$s zákazníckych recenzií
sk[2]: Hodnotenie %1$s z 5 na základe %2$s zákazníckych recenzií

en: Rated %s out of 5
sk: Hodnotenie %s z 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
sk: Sadzby budú konfigurovateľné a dane budú vypočítané v pokladni.

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Rating: Rated %d out of 5
sk: Hodnotenie: Hodnotené %d z 5

en: Rating: {{label}}
sk: Hodnotenie: {{label}}

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
sk: Hrubé nezaokrúhlené ceny produktov použité pri výpočtoch. Poskytuje sa s vyššou jednotkou precíznosti ako s použitím meny.

en: Re-create Order Address FTS index
sk: Znovu vytvoriť index FTS adresy objednávky

en: Re-enter new password
sk: Znovu zadajte nové heslo

en: Re-schedule
sk: Preplánovať

en: Re-schedule expired transient files cleanup
sk: Znovu naplánovať čistenie prechodných súborov s uplynutou platnosťou

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
sk: Oslovte milióny aktívnych nakupujúcich na Googli pomocou bezplatných záznamov o produktoch a reklám.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
sk: Oslovte viac zákazníkov a zvýšte predaj vo svojom obchode. Integrujte sa so spoločnosťou Google a bezplatne zobrazujte svoje produkty a spúšťajte platené reklamné kampane.

en: Reach out to customers
sk: Oslovte zákazníkov

en: Reach your customers with MailPoet
sk: Oslovte svojich zákazníkov s MailPoetom

en: Read
sk: Čítať

en: Read more
sk: Viac info

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
sk: Zistite viac o &ldquo;%s&rdquo;

en: Read/Write
sk: Čítať/Zapísať

en: Ready to launch your store?
sk: Ste pripravený spustiť váš obchod?

en: Ready to start selling something awesome?
sk: Pripravený začať predávať niečo úžasné?

en: Ready!
sk: Hotovo!

en: Reason for failure
sk: Dôvod zlyhania

en: Reason for refund (optional):
sk: Dôvod refundácie (voliteľné):

en: Reason for refund.
sk: Dôvod refundácie.

en: Reasons you'll love Jetpack
sk: Dôvody, prečo budete mať radi Jetpack

en: Recalculate
sk: Prepočítať

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
sk: Prepočítať súčty? Táto funkcia spočíta dane v závislosti na zákazníkovej krajine (prípadne na základe východzej krajiny obchodu) a aktualizuje celkové súčty.

en: Receipt
sk: Účet

en: Receipt from %s
sk: Potvrdenie od %s

en: Receipt not found
sk: Potvrdenie sa nenašlo

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
sk: Prijaté upozornenie PDT pre iný účet: %1$s. ID objednávky: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
sk: Na koncovom bode objednávky %2$d bolo prijaté oznámenie PDT pre objednávku %1$d.

en: Received an unexpected response from the platform.
sk: Dostal som neočakávanú odpoveď z platformy.

en: Receiver email
sk: E-mail príjemcu

en: Recent Product Reviews
sk: Najnovšie recenzie produktu

en: Recent orders
sk: Nedávne objednávky

en: Recent reviews
sk: Nedávne recenzie

en: Recently Viewed Products
sk: Nedávno zobrazené produkty

en: Recently Viewed Products list
sk: Zoznam naposledy zobrazených produktov

en: Recipient(s)
sk: Príjemca/príjemcovia

en: Recommended
sk: Odporúčané

en: Recommended for All WooCommerce Stores
sk: Odporúčané pre všetky WooCommerce obchody

en: Recount terms
sk: Prepočítať hodnoty

en: Recreate index
sk: Znovu vytvoriť index

en: Recurrence
sk: Opakovanie

en: Red
sk: Červená

en: Red Sea
sk: Červené more

en: Redirect only
sk: Iba presmerovanie

en: Redirect only (Insecure)
sk: Iba presmerovanie (nezabezpečené)

en: Redirect to the cart page after successful addition
sk: Presmerovanie na stránku košíka po úspešnom pridaní položky

en: Reduce quantity of %s
sk: Znížte množstvo %s

en: Reduced rate
sk: Znížená sadzba

en: Referral: %s
sk: Odkaz: %s

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Refresh Remote Inbox Notifications
sk: Obnoviť upozornenia vzdialenej doručenej pošty

en: Refresh stats
sk: Obnoviť štatistiky

en: Refreshed stats for %s
sk: Obnovené štatistiky pre %s

en: Refund
sk: Refundácia

en: Refund #%1$s - %2$s
sk: Vrátenie č.%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
sk: Vrátenie č.%1$s - %2$s od %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
sk: Vrátiť %1$s cez %2$s

en: Refund %s manually
sk: Vrátiť %s manuálne

en: Refund &ndash; %s
sk: Refundácia; %s

en: Refund ID.
sk: ID refundácie.

en: Refund amount
sk: Suma na refundáciu

en: Refund amount must be greater than zero.
sk: Refundovaná čiastka musí byť väčšia ako nula.

en: Refund amount.
sk: Čiastka pre refundáciu.

en: Refund failed.
sk: Zlyhala refundácia.

en: Refund reason.
sk: Dôvod refundácie.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
sk: Vráťte položky v riadku vyššie. Zobrazí sa celková suma, ktorá sa má vrátiť

en: Refund total.
sk: Spolu refundované.

en: Refunded
sk: Refundované

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
sk: Refundované %1$s - ID refundácie : %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Refundovaná <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Refundované <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Refundované <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
sk: Refundovaná objednávka

en: Refunds
sk: Refundácie

en: Regenerate
sk: Pregenerovať

en: Regenerate data message.
sk: Obnovte dátovú správu.

en: Regenerate download permissions
sk: Pregenerovať povolenia na stiahnutie

en: Regenerate shop thumbnails
sk: Pregenerovanie obrázkov

en: Regenerate the product attributes lookup table
sk: Obnoviť vyhľadávaciu tabuľku atribútov produktu

en: Regenerating images for attachment ID: %s
sk: Generujú sa náhľady obrázkov pre prílohy s ID: %s

en: Regeneration status.
sk: Stav regenerácie.

en: Region
sk: Kraj

en: Region(s)
sk: Kraj(e)

en: Region.
sk: Región.

en: Register
sk: Registrovať sa

en: Registered schema for %s
sk: Registrovaná schéma pre %s

en: Registers whether the note is deleted or not
sk: Registruje, či je poznámka vymazaná alebo nie

en: Registers whether the note is read or not
sk: Zaregistruje, či je poznámka prečítaná alebo nie

en: Registration privacy policy
sk: Zásady ochrany osobných udajov pr registrácii

en: Regular price
sk: Normálna cena

en: Regular price (%s)
sk: Normálna cena (%s)

en: Regular product price.
sk: Bežná cena produktu.

en: Related products
sk: Súvisiace produkty

en: Relevance
sk: Vhodnosť

en: Remember me
sk: Zapamätať si ma

en: Remote GET response.
sk: Odpoveď remote GET.

en: Remote GET successful?
sk: Bol remote GET úspešný?

en: Remote Logging
sk: Vzdialené protokolovanie

en: Remote POST response.
sk: Odpoveď remote POST.

en: Remote POST successful?
sk: Bol remote POST úspešný?

en: Remote get
sk: Vzdialená metóda Get

en: Remote inbox notifications have been refreshed
sk: Upozornenia na vzdialenú doručenú poštu boli obnovené

en: Remote post
sk: Vzdialená metóda Post

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove %s coupon
sk: Odstrániť kupón %s

en: Remove %s from cart
sk: Odobrať %s z košíka

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
sk: Odstránenie stĺpcov COGS z vyhľadávacej tabuľky meta údajov produktu

en: Remove access to downloads on request
sk: Vymazať prístup k položkám na stiahnutie na vyžiadanie

en: Remove columns
sk: Odstrániť stĺpce

en: Remove custom costs
sk: Odstrániť vlastné náklady

en: Remove filter
sk: Zrušiť filter

en: Remove filter: %s
sk: Odstrániť filter: %s

en: Remove filter: {{label}}
sk: Odstrániť filter: {{label}}

en: Remove image
sk: Odstrániť obrázok

en: Remove item
sk: Odobrať položku

en: Remove personal data
sk: Odstrániť osobné informácie

en: Remove personal data from orders on request
sk: Odstrániť osobné údaje z objednávok na požiadanie

en: Remove product form image
sk: Odstrániť obrázok formulára produktu

en: Remove product image
sk: Odstrániť obrázok produktu

en: Remove selected account(s)
sk: Odstrániť vybraný účet(účty)

en: Remove selected row(s)
sk: Odstrániť vybraný riadok(riadky)

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
sk: Odstráňte aktuálne naplánovanú akciu na odstránenie prechodných súborov s uplynutou platnosťou a potom ju znova naplánujte na okamžité spustenie. Následné akcie sa budú spúšťať raz za 24 hodín.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
sk: Odstráňte aktuálne naplánovanú akciu na odstránenie prechodných súborov s uplynutou platnosťou. Súbory s uplynutou platnosťou sa automaticky neodstránia, kým sa znova nespustí nástroj „Naplánovať čistenie prechodných súborov s uplynutou platnosťou“.

en: Remove this image
sk: Odstrániť tento obrázok

en: Remove this item meta?
sk: Odstrániť meta tejto položky?

en: Removed access to downloadable files.
sk: Prístup k stiahnutiu súborov bol odstránený.

en: Removed customer "%s"
sk: Zákazník "%s" bol vymazaný.

en: Removed payment token "%d"
sk: Platobný kľúč "%d" bol odstránený.

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
sk[0]: Odstrániť osobné údaje z %s objednávky.
sk[1]: Odstrániť osobné údaje z %s objednávok.
sk[2]: Odstrániť osobné údaje z %s objednávok.

en: Removed personal data from order %s.
sk: Z objednávky %s boli odstránené osobné údaje.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
sk: Odstráni všetky existujúce položky zo zoznamu schválených adresárov na stiahnutie produktov.

en: Render response in a particular format.
sk: Vytvoriť odpoveď v konkrétnom formáte.

en: Renew
sk: Obnoviť

en: Renew Subscription
sk: Obnoviť predplatné

en: Renew for %1$s
sk: Obnoviť za %1$s

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
sk: Opakované načítania vykonané v primeranom časovom rámci (štandardne 30 minút) sa nebudú počítať dvakrát. Toto je vo všeobecnosti rozumný spôsob, ako vynútiť limity sťahovania v súvislosti s požiadavkami na určité vzdialenosti. %1$sZistite viac.%2$s

en: Replies
sk: Odpovede

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Reply to this review
sk: Odpovedať na toto hodnotenie

en: Report a bug
sk: Nahlásiť chybu

en: Report period.
sk: Obdobie reportu.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
sk: Plánovače synchronizácie správ by mali byť odvodené z Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.

en: Report table data is being deleted.
sk: Údaje tabuľky prehľadov sa odstraňujú.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
sk: Údaje tabuľky prehľadov sa obnovujú. Počkajte, kým sa údaje úplne nenaplnia.

en: Reports
sk: Prehľady

en: Reports data grouped by intervals.
sk: Dáta údajov zoskupené podľa intervalov.

en: Reports data grouped by segment condition.
sk: Zostavy údajov zoskupené podľa stavu segmentu.

en: Request body.
sk: Vyžiadať telo.

en: Request headers.
sk: Vyžiadať hlavičky.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
sk: Žiadosť o zrušenie plánovaných akcií bola dokončená.

en: Require a password
sk: Vyžadovať heslo

en: Required
sk: Povinné

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
sk: Musí byť true, pretože zdroj nepodporuje presunutie do koša.

en: Resend new order notification
sk: Poslať adminovi info o novej objednávke

en: Reset
sk: Obnoviť

en: Reset capabilities
sk: Obnoviť oprávnenia

en: Reset password
sk: Obnova hesla

en: Reset your password
sk: Obnovte svoje heslo

en: Reset your password for {site_title}
sk: Obnovte svoje heslo pre {site_title}

en: Resource cannot be created.
sk: Zdroj nebolo možné vytvoriť.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
sk: Zdroj nebolo možné vytvoriť. Skontrolujte, či obsahujú "poradie" a "názov".

en: Resource does not exist.
sk: Zdroj neexistuje.

en: Resource does not support trashing.
sk: Zdroj nepodporuje umiestnenie do koša.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
sk: Odpovedanie na vaše požiadavky, vrátane refundácií a sťažností

en: Rest of the world
sk: Zvyšok sveta

en: Restock refunded items
sk: Pridať na sklad refudované položky

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Restore this review from the Trash
sk: Obnoviť toto hodnotenie z koša

en: Restore this review from the spam
sk: Obnoviť túto recenziu zo spamu

en: Restrictions
sk: Obmedzenia

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
sk: Výsledok spracovania platby. Alebo hodnota false, ak ešte nebola spracovaná.

en: Resume
sk: Pokračovať

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
sk: Obnoviť regeneráciu vyhľadávacej tabuľky atribútov produktu

en: Retain cancelled orders
sk: Zachovať zrušené objednávky

en: Retain completed orders
sk: Zachovať dokončené objednávky

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sk: Zachovať dokončené objednávky do doby, než v nich budú osobné údaje anonymizované.

en: Retain failed orders
sk: Zachovať neúspešné objednávky

en: Retain inactive accounts
sk: Zachovať neaktívne účty

en: Retain pending orders
sk: Zachovať nevybavené objednávky

en: Retain refunded orders
sk: Ponechať si vrátené objednávky

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
sk: Vrátené objednávky uchovávajte po stanovenú dobu pred anonymizáciou osobných údajov v nich.

en: Retention period
sk: Doba uchovávania

en: Retro photography
sk: Retro fotografia

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
sk: Opakovaný nákup so špecifickým konečným dátumom. Dátum musí byť vo formáte %s.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
sk: Opakovaný nákup so špecifickým dátumom začiatku. Dátum musí byť vo formáte %s.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
sk: Vrátiť predvolené návrhy platieb, keď sú možnosti woocommerce_show_marketplace_suggestions a woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden nastavené na hodnotu nie

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
sk: Vrátiť predvolené návrhy prepravných partnerov, keď je možnosť woocommerce_show_marketplace_suggestions nastavená na hodnotu nie

en: Return to cart
sk: Vrátiť sa do košíka

en: Return to emails
sk: Späť k emailom

en: Return to payments
sk: Návrat k platbám

en: Return to shipping
sk: Späť k preprave

en: Return to shop
sk: Vrátiť sa do obchodu

en: Return to the Plugins page
sk: Späť na stránku Pluginy

en: Return to the file list.
sk: Návrat do zoznamu súborov.

en: Returning customer?
sk: Už ste u nás nakupovali?

en: Returning or new customer.
sk: Vracajúci sa alebo nový zákazník.

en: Returns
sk: Refundacie

en: Returns number of products with each average rating.
sk: Vráti počet produktov s každým priemerným hodnotením.

en: Returns number of products with each stock status.
sk: Vráti počet produktov s každým stavom skladu.

en: Returns number of products within attribute terms.
sk: Vráti počet produktov v rámci podmienky atribútu.

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
sk: Opakovane použiteľná časť šablóny na zobrazenie sociálnych odkazov na stránke s dostupnosťou „čoskoro“.

en: Revenue
sk: Tržby

en: Reversal cancelled for order #%s
sk: Storno sa zrušilo pre objednávku č. %s

en: Revert to legacy template
sk: Vrátiť sa k starej šablóne

en: Review
sk: Recenzia

en: Review Settings
sk: Skontrolovať nastavenia

en: Review content.
sk: Text recenzie.

en: Review for %s
sk: Recenzia pre %s

en: Review rating (0 to 5).
sk: Hodnotenie recenzie (0 až 5).

en: Review shipping options
sk: Prehľad možností dopravy

en: Review type name.
sk: Názov stavu hodnotenia.

en: Review your orders
sk: Skontrolujte svoje objednávky

en: Reviewer email.
sk: E-mail autora recenzie.

en: Reviewer name.
sk: Meno autora recenzie.

en: Reviews
sk: Recenzie

en: Reviews (%d)
sk: Recenzie (%d)

en: Reviews average rating.
sk: Priemerné hodnotenie v recenziách.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
sk: Recenzie môžu zanechať len "overení vlastníci"

en: Reviews for %s
sk: Recenzie pre %s

en: Reviews totals.
sk: Sumár hodnotení.

en: Revision restored.
sk: Revízia bola obnovená.

en: Revoke
sk: Odvolať

en: Revoke API key
sk: Odvolanie API kľúča

en: Revoke access
sk: Odvolať prístup

en: Revoke key
sk: Zrušiť kľúč

en: Right
sk: Vpravo

en: Right with space
sk: Vpravo (s medzerou)

en: Rivnenshchyna
sk: Rivnenská oblať

en: Roles successfully reset
sk: Role úspešne obnovené

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
sk: Daň zaokrúhlovať pri medzisúčte (nebude sa zaokrúhľovať po riadkoch)

en: Rounding
sk: Zaokrúhľovanie

en: Routing number
sk: Smerový kód banky

en: Rows per page
sk: Riadkov na stránku

en: Run
sk: Spusti

en: Run the Setup Wizard
sk: Spustiť sprievodcu nastavením

en: Run the importer
sk: Spustiť importer

en: Running %d action | Running %d actions
sk[0]: Prebieha %d akcia
sk[1]: Prebiehajú %d akcie
sk[2]: Prebieha %d akcií

en: Running pre-disable checks...
sk: Spúšťajú sa kontroly pred deaktiváciou...

en: Running pre-enable checks...
sk: Spúšťajú sa kontroly pred povolením...

en: Russia
sk: Rusko

en: SKU
sk: Katalógové číslo

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
sk: Kód odkazuje na skladovú jednotku, jedinečný identifikátor pre každý jednotlivý produkt a služby, ktoré je možné zakúpiť.

en: SKU:
sk: Katalógové číslo:

en: SKU:
sk: Katalógové číslo:

en: SSL forced?
sk: Vynútiť SSL?

en: STEP 1 OF 2
sk: KROK 1 Z 2

en: STEP 2 OF 2
sk: KROK 2 Z 2

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
sk: Bezpečné a spoľahlivé platby pomocou kreditných kariet alebo účtu PayPal vášho zákazníka.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
sk: Bezpečné a spoľahlivé platby kreditnou kartou alebo prostredníctvom PayPal účtu vašich zákazníkov. <a href="%s" target="_blank">Viac informácií</a>.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
sk: Bezpečné a spoľahlivé platby pomocou účtu PayPal vášho zákazníka.

en: Saint Anne Sandy Point
sk: Sandy Point svätej Anny

en: Saint George Basseterre
sk: Svätý Juraj v Basseterre

en: Saint George Gingerland
sk: Svätý Juraj Gingerland

en: Saint James Windward
sk: Svätý Jakub Náveterný

en: Saint John Capisterre
sk: Svätý Ján Kapisterre

en: Saint John Figtree
sk: Svätý Ján Figtree

en: Saint Mary Cayon
sk: Kajón svätej Márie

en: Saint Paul Capisterre
sk: Svätý Pavol Capisterre

en: Saint Paul Charlestown
sk: Svätý Pavol, Charlestown

en: Saint Peter Basseterre
sk: Svätý Peter z Basseterru

en: Saint Thomas Lowland
sk: Nížina svätého Tomáša

en: Saint Thomas Middle Island
sk: St. Thomas Middle Island

en: Sale
sk: Zľava

en: Sale end date
sk: Dátum konca akcie

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sk: Dátum konca výpredaja (formát RRRR-MM-DD, alebo nechajte prázdne pole)

en: Sale price
sk: Cena po zľave

en: Sale price (%s)
sk: Cena po zľave (%s)

en: Sale price dates
sk: Platnosť akciovej ceny

en: Sale product price, if applicable.
sk: Predajná cena produktu, ak je k dispozícii.

en: Sale start date
sk: Dátum začiatku akcie

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
sk: Začiatok akcie (vo formáte YYYY-MM-DD alebo nechať prázdne)

en: Sale!
sk: Zľava!

en: Sales
sk: Predaj

en: Sales amount
sk: Predajná hodnota

en: Sales by category
sk: Predaj podľa kategórie

en: Sales by date
sk: Predaj podľa dátumu

en: Sales by product
sk: Predaj podľa produktu

en: Sales channels
sk: Predajné kanály

en: Sales of the marketing campaign.
sk: Predaj marketingovej kampane.

en: Sales reports
sk: Prehľad predaja

en: Same as main product
sk: Rovnaké ako hlavný produkt

en: Same as parent
sk: Rovnaká ako nadradená

en: Sample
sk: Jednoduchý

en: Sample:
sk: Vzor:

en: Sandbox API password
sk: Heslo Sandbox API

en: Sandbox API signature
sk: Podpis Sandbox API

en: Sandbox API username
sk: Používateľské meno Sandbox API

en: Save
sk: Uložiť

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
sk: Akcia uloženia nie je podporovaná pre ID kroku registrácie.

en: Save address
sk: Uložiť

en: Save attributes
sk: Uložiť vlastnosti

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save changes before changing page?
sk: Chcete uložiť zmeny, než zmeníte stránku?

en: Save money
sk: Šetrite peniaze

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
sk: Ušetrite na doprave s WooCommerce Shipping

en: Save time
sk: Šetrite čas

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
sk: Ušetrite čas a chyby pomocou automatického výpočtu dane v pokladni. Dostupné pomocou WooCommerce Services a Jetpack.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
sk: Ušetrite čas a peniaze tlačou prepravných štítkov priamo z počítača pomocou služby WooCommerce Shipping. Vyskúšajte si WooCommerce Shipping zadarmo.

en: Save to account
sk: Uložit do účtu

en: Save webhook
sk: Uložiť webhook

en: Saxony
sk: Sasko

en: Schedule
sk: Plán

en: Schedule expired transient files cleanup
sk: Naplánovať čistenie prechodných súborov s uplynutou platnosťou

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
sk: Naplánujte okamžité spustenie akcie na odstránenie prechodných súborov s uplynutou platnosťou. Následné akcie sa budú spúšťať raz za 24 hodín.

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Scheduled Action
sk: Naplánovaná akcie

en: Scheduled Action Columns
sk: Naplánované stĺpce akcií

en: Scheduled Actions
sk: Plánované akcie

en: Scheduled Date
sk: Plánovaný dátum

en: Scheduled action cancelled.
sk: Plánovaná akcia zrušená.

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
sk: Plánovaná akcia pre %1$s sa nevykoná, pretože nie sú zaregistrované žiadne spätné volania.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
sk: Naplánované akcie sú hooky spustené v určitý dátum a čas.

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
sk: Rozsah, pod ktorým je vykonaný dopyt. Určuje polia, ktoré sú vrátené v odpovedi.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
sk: Skript s handle %s mal závislosť na sebe samom, ktorá bola odstránená. Toto je indikátor, že váš JS kód má cyklickú závislosť, ktorá môže spôsobovať chyby.

en: Seamless order sync and label printing
sk: Bezproblémová synchronizácia objednávok a tlač štítkov

en: Search
sk: Hľadanie

en: Search %s
sk: Hľadať %s

en: Search Brands
sk: Vyhľadávanie značiek

en: Search Reviews
sk: Hľadať hodnotenia

en: Search Scheduled Actions
sk: Vyhľadať naplánované akcie

en: Search by similar attribute name.
sk: Hľadanie podľa podobného názvu atribútu.

en: Search by similar product name or sku.
sk: Vyhľadajte podľa podobného názvu produktu alebo sku.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
sk: Vyhľadávajte podľa podobného názvu produktu, SKU alebo hodnoty atribútu.

en: Search by similar tax code.
sk: Vyhľadajte podľa podobného daňového kódu.

en: Search categories
sk: Hľadať kategórie

en: Search coupons
sk: Prehľadávať zľavové kódy

en: Search customers
sk: Hľadať zákazníkov

en: Search for a customer&hellip;
sk: Hľadať zákazníka

en: Search for a downloadable product&hellip;
sk: Hľadať produkt na stiahnutie&hellip;

en: Search for a page&hellip;
sk: Hľadať stránku&hellip;

en: Search for a product&hellip;
sk: Hľadať produkt&hellip;

en: Search for a user&hellip;
sk: Hľadať používateľa&hellip;

en: Search for an inbox notification&hellip;
sk: Vyhľadať upozornenie doručenej pošty…

en: Search for:
sk: Hľadať:

en: Search hook, args and claim ID
sk: Vyhľadajte hooky, argumenty a ID nárokov.

en: Search key
sk: Vyhľadávací kľúč

en: Search logs
sk: Prehľadávať logy

en: Search or create categories…
sk: Hľadajte alebo vytvorte kategóriu…

en: Search orders
sk: Hľadať objednávky

en: Search product forms
sk: Vyhľadávanie formulárov produktov

en: Search products
sk: Hľadať produkty

en: Search products&hellip;
sk: Hľadať produkty&hellip;

en: Search products…
sk: Hľadať produkty…

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search results for "%s"
sk: Výsledky vyhľadávania pre "%s"

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
sk: Výsledky vyhľadávania pre &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: %s
sk: Výsledky vyhľadávania pre: %s

en: Search results only
sk: Len výsledky vyhľadávania

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
sk: Výsledky hľadania: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
sk: Hľadať v triedach dopravy

en: Search tags
sk: Hľadať tagy

en: Search webhooks
sk: Hľadať webhook

en: Search within these files
sk: Hľadať v týchto súboroch

en: Search&hellip;
sk: Hľadať&hellip;

en: Second line of the address being shipped to.
sk: Druhý riadok adresy doručenia.

en: Secondary text
sk: Sekundárny text

en: Secret
sk: Tajný kľúč

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
sk: Tajný kľúč je používaný na generovanie hash hodnoty doručeného webhooku a je umiestnený v hlavičkách dopytu. Pokiaľ neurčíte tajný kľúč, bude to MD5 hash hodnota zložená z ID a používateľského mena používateľa.

en: Secure checkout
sk: Bezpečná pokladňa

en: Secure connection (HTTPS)
sk: Zabezpečené pripojenie (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
sk: Bezpečne prijímajte kreditné a debetné karty na svojej stránke. Spravujte transakcie bez opustenia WordPress nástenky. Iba s <strong>Platbami WooCommerce</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
sk: Bezpečne prijímajte kreditné a debetné karty s nízkou sadzbou, bez akýchkoľvek prekvapivých poplatkov (k dispozícii sú vlastné sadzby). Predávajte v obchode a sledujte predaj a inventár na jednom mieste.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
sk: Bezpečne prijímajte kreditné a debetné karty s nízkou sadzbou, bez akýchkoľvek prekvapivých poplatkov (k dispozícii sú vlastné sadzby). Predávajte online a v obchode a sledujte predaj a inventár na jednom mieste.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
sk: Bezpečný príjem kreditných a debetných kariet s jednotnou nízkou sadzbou, bez nečakaných poplatkov (možnosť vlastných sadzieb). Predávajte online aj fyzicky v  obchode a merajte predaje a zásoby na jednom mieste. <a href="%s" target="_blank">Získajte viac info o Square</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
sk: Bezpečne prijímajte platby a spravujte platobnú aktivitu priamo z ovládacieho panela vášho obchodu

en: Securely save payment info
sk: Bezpečne uložte platobné informácie

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Security.
sk: Bezpečnosť.

en: Segment identificator.
sk: Identifikátor segmentu.

en: Segment the response by additional constraint.
sk: Segmentujte odpoveď podľa ďalších obmedzení.

en: Select
sk: Vybrať

en: Select %s
sk: Vybrať %s

en: Select Page
sk: Zvoľte stranu

en: Select a category
sk: Vyberte kategóriu

en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
sk: Vyberte farbu pozadia vašich e-mailov. Predvolená je %s.

en: Select a country / region&hellip;
sk: Vyberte krajinu / región&hellip;

en: Select a page&hellip;
sk: Vyberte stránku&hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
sk: Vyberte produkt, pre ktorý chcete regenerovať údaje, alebo nechajte pole prázdne pre regeneráciu celej tabuľky:

en: Select all
sk: Vybrať všetky

en: Select an inbox notification to delete:
sk: Vyberte upozornenie z doručenej pošty, ktoré chcete odstrániť:

en: Select an option&hellip;
sk: Vyberte jednu z možností&hellip;

en: Select categories&hellip;
sk: Vyberte kategóriu&hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
sk: Zadajte polia z vášho CSV súboru pre mapovanie polí produktov, alebo na ignorovanie počas importu.

en: Select none
sk: Nevybrať žiadny

en: Select options
sk: Výber možností

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
sk: Výber nastavení pre &ldquo;%s&rdquo;

en: Select review
sk: Vybrať hodnotenie

en: Select shipping methods
sk: Vyberte si spôsob doručenia

en: Select some countries
sk: Vyberte nejaké krajiny

en: Select the %1$s log file for %2$s
sk: Vyberte súbor denníka %1$s pre %2$s

en: Select the access type of these keys.
sk: Vyberte typ prístupu kľúčov.

en: Select values
sk: Vybrať hodnoty

en: Select when the webhook will fire.
sk: Vyberte, kedy sa webhook spustí.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
sk: Vyberte, kto má byť upozornený, ak objednávka, ktorá sa predtým spracovávala alebo bola pozastavená, zlyhala.

en: Select your shipping options
sk: Vyberte svoje možnosti dopravy

en: Selected attribute term name.
sk: Zadajte hodnotu názvu vlastnosti.

en: Selected countries
sk: Vybrané krajiny

en: Selected payment method for the order.
sk: Zvolený spôsob platby pre objednávku.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
sk: Výberom žiadnej krajiny / regiónu, do ktorej budete predávať, zabráni dokončeniu platby. Napriek tomu pokračovať?

en: Sell to all countries
sk: Predávať do všetkých krajín

en: Sell to all countries, except for&hellip;
sk: Predávať do všetkých krajín, okrem &hellip;

en: Sell to specific countries
sk: Predávať do špecifických krajín

en: Selling location(s)
sk: Lokality predaja

en: Selling online answer.
sk: Predaj online odpovedí.

en: Selling platforms.
sk: Predajné platformy.

en: Send
sk: Odoslať

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
sk: Zaslať notifikáciu, keď IPN dostane informáciu z PayPal o vrátení, vyúčtovaní, alebo zrušení platby.

en: Send order details to customer
sk: Odoslať detaily objednávky e-mailom zákazníkovi

en: Send password setup link (recommended)
sk: Odoslať odkaz na nastavenie hesla (odporúčané)

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
sk: Posielajte e-maily s informáciami o nákupe, newslettere a propagačné kampane.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
sk: Poslať PayPal-u adresu doručenia namiesto fakturačnej adresy.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
sk: Posielajte cielené kampane, obnovujte opustené košíky a mnoho ďalšieho pomocou Mailchimpu.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
sk: Odosielajte cielené kampane, obnovte opustené košíky a mnoho iného s Mailchimp.

en: Send you information about your account and order
sk: Zasielanie informácií o vašom účte a objednávke.

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
sk: Pošleme vám marketingové oznámenia, ak sa rozhodnete pre ich odber

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
sk: Kódy oddeľte čiarkou. Akceptujú sa zástupné znaky, napr. <code>P*</code> nájde zhodu s PSČ ako je PE30. Akceptuje sa tiež vzor, ako napríklad <code>NG1___</code>, ktorý nájde zhodu s NG1 1AA, ale nie s NG10 1AA

en: Separate tags with commas
sk: Oddeľte tagy čiarkou

en: Server architecture
sk: Architektúra servera

en: Server architecture.
sk: Architektúra servera.

en: Server environment
sk: Serverové prostredie

en: Services
sk: Služby

en: Session page views
sk: Zobrazenia stránky relácie

en: Set Status - In stock
sk: Nastaviť stav - Na sklade

en: Set Status - On backorder
sk: Nastaviť stav - Na objednávku

en: Set Status - Out of stock
sk: Nastaviť stav - Vypredané

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
sk: Nastavte fixnú sumu na pokrytie prepravných nákladov.

en: Set default payment method
sk: Nastaviť predvolený spôsob platby

en: Set password
sk: Nastaviť heslo

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
sk: Nastaviť obrázok produktu, keď sa názov nahraného obrázkového súboru zhoduje s kódom produktu.

en: Set product form image
sk: Nastaviť obrázok formulára produktu

en: Set product image
sk: Nastaviť obrázok produktu

en: Set regular prices
sk: Nastaviť cenu

en: Set sale prices
sk: Nastaviť cenu so zľavou

en: Set scheduled sale dates
sk: Nastaviť dátumy plánovanej akcie

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
sk: Nastavte akciu ako manuálnu, aby sa poznámka k objednávke zaregistrovala ako „pridaná používateľom“.

en: Set the color of your headings and text. Default %s.
sk: Nastavte farbu nadpisov a textu. Predvolená hodnota je %s.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
sk: Nastavte meno a e-mailovú adresu, ktoré chcete používať v odchádzajúcich e-mailoch.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
sk: Nastaviť bežnú cenu zníženú o (pevná čiastka alebo %):

en: Set up %s
sk: Nastaviť %s

en: Set up PayPal for me using this email:
sk: Nastavte službu PayPal pre mňa pomocou tohto e-mailu:

en: Set up Stripe for me using this email:
sk: Nastaviť Stripe použitím tohto e-mailu:

en: Set up additional payment options
sk: Nastaviť ďalšie možnosti platby

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
sk: Nastavte a spravujte zásoby pre tento produkt vrátane stavu a dostupného množstva. %1$sSpravujte nastavenia zásob v obchode%2$s

en: Set up payments
sk: Nastaviť platby

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
sk: Nastavte náklady na dopravu a zadajte rozmery použité na presný výpočet sadzieb. %1$sAko začať?%2$s

en: Set up your account for our store
sk: Nastavte svoj účet pre náš obchod

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
sk: Nastavte si platobné metódy a akceptujte kreditné a debetné karty, hotovosť, bankové prevody a peniaze z vášho účtu Mercado Pago. Ponúknite bezpečné platby s popredným spracovateľom v Latinskej Amerike.

en: Set variation image
sk: Nastaviť obrázok variantu

en: Set your new password.
sk: Nastavte si nové heslo.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
sk: Nastavte umiestnenie svojej predajne a nakonfigurujte nastavenia daňovej sadzby.

en: Set your store location and where you'll ship to.
sk: Nastavte si umiestnenie svojej predajne a kam budete zásielku doručovať.

en: Setting value.
sk: Hodnota nastavení.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
sk: Nižšie uvedené nastavenia platia pre všetky varianty bez povolenej manuálnej správy zásob.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
sk: Nastavenia pre WooCommerce hlásenia správcov.

en: Settings group ID.
sk: ID skupiny nastavení.

en: Settings section.
sk: Sekcia nastavení.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
sk: Platby

en: Settings tab.
sk: Karta Nastavenia.

en: Settings.
sk: Nastavenia.

en: Setup Wizard
sk: Sprievodca inštaláciou

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
sk: Nastavte si stránku s pravidlami vrátenia tovaru a vrátenia tovaru, aby ste zvýšili dôveryhodnosť svojho obchodu.

en: Setup shipping zones
sk: Nastavte zóny dopravy

en: Setup wizard
sk: Sprievodca nastavením

en: Sevastopol
sk: Sevastopoľ

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
sk: Niektoré WooCommerce rozšírenia môžu zapisovať logy (záznamy), čo uľahčuje ladenie problémov. Adresár však musí byť zapisovateľný.

en: Share
sk: Zdielať

en: Share feedback
sk: Zdieľať spätnú väzbu

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
sk: Zdieľajte nové položky na sociálnych sieťach v momente ich publikovania vo vašom obchode.

en: Shared by %s
sk: Zdieľané s %s

en: Ship to
sk: Doprava

en: Ship to a different address?
sk: Odoslať na inú adresu?

en: Ship to all countries
sk: Doručiť do všetkých krajín

en: Ship to all countries you sell to
sk: Doručiť do všetkých krajín kde predávate

en: Ship to specific countries
sk: Prepravovať do špecifických krajín

en: Ship to specific countries only
sk: Doručiť len do určitých krajín

en: ShipStation icon
sk: ShipStation ikona

en: Shipment Tracking
sk: Sledovanie zásielok

en: Shipping
sk: Doprava

en: Shipping Address
sk: Dodacia adresa

en: Shipping Address 1
sk: Adresa doručenia 1

en: Shipping Address 2
sk: Adresa pre doručenie 2

en: Shipping City
sk: Mesto

en: Shipping Company
sk: Firma

en: Shipping Country / Region
sk: Krajina dopravy / región

en: Shipping First Name
sk: Meno

en: Shipping Label
sk: Dopravný štítok

en: Shipping Last Name
sk: Priezvisko

en: Shipping Method
sk: Spôsob doručenia

en: Shipping Phone Number
sk: Telefónne číslo pre doručovanie

en: Shipping Postal/Zip Code
sk: Poštové smerové číslo

en: Shipping State
sk: Krajina doručenia

en: Shipping Zone
sk: Zóna dopravy

en: Shipping address
sk: Dodacia adresa

en: Shipping address.
sk: Adresa doručenia.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
sk: Adresa doručenia: tento údaj je používaný napr. na kalkuláciu poštovného pred zadaním a odoslaním objednávky!

en: Shipping amount
sk: Čiastka za dopravu

en: Shipping class
sk: Trieda dopravy

en: Shipping class ID.
sk: ID triedy dopravy.

en: Shipping class costs
sk: Náklady podľa triedy dopravy

en: Shipping class name.
sk: Názov triedy dopravy.

en: Shipping class slug.
sk: Slug triedy dopravy.

en: Shipping classes
sk: Triedy dopravy

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
sk: Triedy dopravy sa používajú pri spôsoboch doručenia a spájajú podobné produkty.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
sk: Náklady na dopravu sa vypočítajú v pokladni.

en: Shipping costs updated.
sk: Náklady na doručenie aktualizované.

en: Shipping destination
sk: Doručovacia adresa

en: Shipping destination address.
sk: Adresa doručenia.

en: Shipping details
sk: Dodacia adresa

en: Shipping instance ID.
sk: ID dopravy.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
sk: Doprava je povolená, ale nepridali ste žiadne spôsoby doručenia do vašich zón dopravy.

en: Shipping is disabled.
sk: Doprava je deaktivovaná.

en: Shipping lines data.
sk: Riadkové dáta dopravy.

en: Shipping location(s)
sk: Lokality pre dopravu

en: Shipping method
sk: Spôsob doručenia

en: Shipping method ID is required.
sk: ID spôsobu doručenia je povinné.

en: Shipping method ID.
sk: ID spôsobu doručenia.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
sk: Spôsob doručenia nemôže byť pridaný. Skúste znovu.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
sk: Spôsob dopravy sa nepodarilo odstrániť. Skúste to znova.

en: Shipping method customer facing title.
sk: Názov spôsobu doručenia zobrazovaný zákazníkom.

en: Shipping method description.
sk: Popis spôsobu doručenia.

en: Shipping method enabled status.
sk: Stav povolenia spôsobu doručenia.

en: Shipping method instance ID.
sk: ID inštancie spôsobu doručenia.

en: Shipping method name.
sk: Názov spôsobu doručenia.

en: Shipping method settings.
sk: Nastavenie spôsobu dopravy.

en: Shipping method sort order.
sk: Spôsob triedenia spôsobov doručenia.

en: Shipping method title.
sk: Názov spôsobu doručenia.

en: Shipping method(s)
sk: Spôsob(y) doručenia

en: Shipping methods
sk: Spôsoby doručenia

en: Shipping methods do not support trashing.
sk: Spôsoby doručenia nepodporujú zahodenie do koša.

en: Shipping name
sk: Názov dopravy

en: Shipping only
sk: Len doprava

en: Shipping options will be updated during checkout.
sk: Možnosti dopravy budú aktualizované v pokladni.

en: Shipping settings
sk: Nastavenia dopravy

en: Shipping tax
sk: Daň z dopravy

en: Shipping tax amount
sk: Hodnota dane za dopravu

en: Shipping tax class
sk: Trieda dane prepravy

en: Shipping tax class based on cart items
sk: Daňová sadzba prepravy podľa položiek košíka

en: Shipping tax total.
sk: Celková daň za dopravu.

en: Shipping tax.
sk: Daň z dopravy.

en: Shipping to %s.
sk: Doručenie do %s.

en: Shipping via %s
sk: Doprava cez %s

en: Shipping zone location code.
sk: Kód lokality v zóne dopravy.

en: Shipping zone location type.
sk: Typ lokality v zóne dopravy.

en: Shipping zone name.
sk: Názov zóny dopravy.

en: Shipping zone order.
sk: Zoradenie zóny dopravy.

en: Shipping zones
sk: Zóny dopravy

en: Shipping zones do not support trashing.
sk: Zóny doručenia nepodporujú zahodenie do koša.

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
sk: Cena poštovného, dane a zľavy sú počítané pri platbe.

en: Shipping:
sk: Doručenie:

en: Shop
sk: Obchod

en: Shop All
sk: Nakupujte všetko

en: Shop Now
sk: Nakupujte teraz

en: Shop Page
sk: Stránka obchodu

en: Shop and search results
sk: Obchod a výsledky vyhľadávania

en: Shop base
sk: Obchod

en: Shop base address
sk: Základná adresa obchodu

en: Shop base with category
sk: Slug pre obchod a kategóriu

en: Shop by Category
sk: Nakupovať podľa kategórie

en: Shop chairs
sk: Stoličky do obchodu

en: Shop country/region
sk: Krajina/región obchodu

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
sk: Nakupujte za najlepšie ceny dopravy a získajte prístup k vopred dohodnutým zľavneným sadzbám.

en: Shop home decor
sk: Nakupujte bytové dekorácie

en: Shop new arrivals
sk: Nakupujte nové produkty

en: Shop now
sk: Kúpiť

en: Shop only
sk: Len obchod

en: Shop order
sk: Zoradenie obchodu

en: Shop page
sk: Stránka obchodu

en: Shop page display
sk: Zobraziť na stránke obchodu

en: Shop pages
sk: Stránky obchodu

en: Shop the sale
sk: Nakupujte vo výpredaji

en: Shop vinyl records
sk: Nakupujte vinylové platne

en: Short description
sk: Krátky popis

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
sk: Ak potrebujete pomôcť s pochopením, používaním alebo rozšírením WooCommerce, <a href="%s">prečítajte si našu dokumentáciu</a>. Nájdete tam viaceré zdroje vrátane častí kódov, tutoriály a oveľa viac.

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show "verified owner" label on customer reviews
sk: Zobraziť označenie "overený majiteľ" pri recenziách zákazníka

en: Show Price
sk: Zobraziť cenu

en: Show Suggestions
sk: Zobraziť odporúčania

en: Show a grid of brand thumbnails.
sk: Zobraziť mriežku miniatúr značiek.

en: Show advanced options
sk: Zobraziť rozšírené možnosti

en: Show all types
sk: Zobraziť všetky typy

en: Show as dropdown
sk: Zobraziť ako rozbaľovaciu ponuku

en: Show categories
sk: Zobraziť kategórie

en: Show categories &amp; products
sk: Zobraziť kategórie &amp; produkty

en: Show context
sk: Zobraziť kontext

en: Show custom fields
sk: Zobraziť vlastné polia

en: Show description
sk: Zobraziť popis

en: Show details
sk: Zobraziť detaily

en: Show hidden products
sk: Zobraziť skryté produkty

en: Show hierarchy
sk: Zobraziť hierarchiu

en: Show if is a compound tax rate.
sk: Zobraz, ak je zložená sadzba dane.

en: Show more details
sk: Zobraziť ďalšie podrobnosti

en: Show more…
sk: Zobraziť viac…

en: Show password
sk: Zobraziť heslo

en: Show product counts
sk: Zobraziť počet produktov

en: Show products
sk: Zobraziť produkty

en: Show subcategories
sk: Zobraziť podkategórie

en: Show subcategories &amp; products
sk: Zobraziť podkategórie &amp; produkty

en: Showcase your products with Pinterest
sk: Prezentujte svoje produkty pomocou Pinterestu

en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
sk[0]: Zobrazuje sa %1$d výsledok
sk[1]: Zobrazujú sa %1$d výsledky
sk[2]: Zobrazuje sa %1$d výsledkov

en: Showing reports for:
sk: Zobrazenie správ pre:

en: Showing the single result
sk: Zobrazený jediný výsledok

en: Shown to customers on the product page.
sk: Zobrazuje sa zákazníkom na stránke produktu.

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
sk: Zobrazuje značky vo widgete, ktorý vám umožňuje zúžiť zoznam produktov pri prezeraní produktov.

en: Shows if backorders are allowed.
sk: Zobrazuje len ak je umožnený nákup na objednávku.

en: Shows if the product can be bought.
sk: Zobraz ak môže byť tento produkt zakúpený.

en: Shows if the product is on backordered.
sk: Zobrazí, či je produkt povolený k nákupu na objednávku.

en: Shows if the product is on sale.
sk: Zobraz ak je tento produkt v akcií.

en: Shows if the product need to be shipped.
sk: Zobrazuje, ak je potrebné dopraviť produkt.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
sk: Zobrazuje, či je potrebné produkt pred zakúpením nakonfigurovať.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
sk: Zobrazí, či autor recenzie kúpil alebo nekúpil produkt.

en: Shows if the variation can be bought.
sk: Zobraz ak je možné zakúpiť variáciu.

en: Shows if the variation is on backordered.
sk: Zobrazí, či je variant povolený k nákupu na objednávku.

en: Shows if the variation is on sale.
sk: Zobraz ak je variácia v zľave.

en: Shows where the order was created.
sk: Zobrazí, kde bola objednávka vytvorená.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
sk: Zobrazuje, či sa na sadzbu na dopravu vzťahuje daň.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
sk: Zobrazuje/definuje, či je poznámka iba pre referenciu alebo aj pre zákazníka (používateľ bude notifikovaný).

en: Sign Up
sk: Zaregistrovať sa

en: Signups
sk: Počet prihlásení

en: Simple Product Template
sk: Jednoduchá šablóna produktu

en: Simple product
sk: Jednoduchý produkt

en: Simplified shipping with:
sk: Zjednodušená doprava s:

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sk: Keďže váš prehliadač nepodporuje JavaScript, alebo ho máte zakázaný, prosíme uistite sa, že kliknete na tlačidlo %1$sAktualizovať košík%2$s pred zadaním objednávky. Ak to nespravíte, môže vám byť nesprávne zaúčtovaná vyššia cena.

en: Sip, Shop, Savor
sk: Popíjajte, nakupujte, vychutnávajte si

en: Sisak-Moslavina County
sk: Sisaksko-moslavinska župa

en: Sit back and relax
sk: Sadnite si a relaxujte

en: Site
sk: Stránka

en: Site Title
sk: Názov stránky

en: Site URL.
sk: URL webovej stránky.

en: Site Visibility
sk: Viditeľnosť stránky

en: Site address (URL)
sk: Adresa stránky (URL)

en: Site visibility
sk: Viditeľnosť stránky

en: Site visibility badge
sk: Ikona viditeľnosti stránky

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skip importing existing order data.
sk: Preskočiť importovanie existujúcich údajov objednávok.

en: Skip setup
sk: Preskočiť nastavenie

en: Skip this step
sk: Preskočiť tento krok

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
sk: Slug "%s" sa už používa. Prosím, zmeňte ho.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
sk: Slug "%s" nie je povolený, pretože ide o rezervovaný výraz.  Prosím, zmeňte ho.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
sk: Slug "%s" je príliš dlhý (môže mať max 28 znakov). Prosím, skráťte ho.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
sk: Slug (jedinečný identifikátor) môžete nechať prázdny a vygenerovať ho automaticky, alebo ho môžete zadať sami.

en: Slug automatically generated from the product name.
sk: Slug automaticky vygenerovaný z názvu produktu.

en: Slug identifier for the resource.
sk: Identifikátor slugu pre zdroj.

en: Slug of the resource.
sk: Slug zdroja.

en: Small
sk: Malý

en: Social Media
sk: Sociálne médiá

en: Sofia District
sk: Sofijský okres

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
sk[0]: Predané položky (%1$d) za ostatné dni (%2$d)
sk[1]: Predané %1$d položky za posledných %2$d dní
sk[2]: Predaných %1$d položiek za posledných %2$d dní

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
sk: Predané v hodnote %1$s počas posledných %2$d dní

en: Sold individually
sk: Predávané individuálne

en: Sold individually?
sk: Predávané individuálne?

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
sk: Niektoré webové služby, ako napríklad preprava, používajú protokol SOAP na získanie informácií zo vzdialených serverov. Napríklad cenové ponuky v reálnom čase od spoločnosti FedEx vyžadujú, aby bol protokol SOAP nainštalovaný.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
sk: Niekto požiadal o nové heslo pre nasledujúci účet na %s:

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
sk: Niečo veľké sa chystá! Náš obchod je vo vývoji a čoskoro bude spustený!

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
sk: Niečo veľké sa chystá! Náš obchod je vo vývoji – čoskoro ho spustíme!

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
sk: Pri pokuse o obnovenie objednávky %d z koša sa vyskytla chyba. Obnoviť sa nepodarilo.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
sk: Mrzí nás to, došlo k problém so zrušením tohto kupónu.

en: Sorry to see you go.
sk: Mrzí nás, že odchádzate.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
sk: Prepáčte, práve teraz nevieme kontaktovať Jetpack. Uistite sa, že je vaša webová stránka viditeľná na internete a akceptuje prichádzajúce a odchádzajú dotazy cez curl. Taktiež sa môžete skúsiť pripojiť na Jetpack znovu a pokiaľ narazíte na ďalšie problémy, kontaktujte našu podporu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
sk: Pokúsili sme sa, no na Jetpack sa nevieme teraz pripojiť 😭. Pre pripojenie pokračujte do sekcie Pluginy a dokončite nastavenie vášho obchodu.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
sk: Pokúsili sme sa, no Jetpack vám nevieme nainštalovať 😭. Pre inštaláciu pokračujte do sekcie Pluginy a dokončite nastavenie vášho obchodu.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
sk: "%s" už nie je na sklade, objednávka nemôže byť odoslaná. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
sk: "%s" už nie je na sklade, prepáčte. Aktualizujte váš košík a skúste to znovu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
sk: Prepáčte, ale %1$s nie je možné aktualizovať cez tento koncový bod pre používateľa s rolou %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
sk: Prepáčte, kupón „%1$s“ sa nedá použiť na kategórie: %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
sk: Prepáčte, kupón „%1$s“ sa nedá použiť na produkty: %2$s.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
sk: Prepáčte, zľavový kód "%s" už bol použitý a nemôže byť použitý v kombinácií s inými kódmi.

en: Sorry, creating the product with template failed.
sk: Ľutujeme, vytvorenie produktu so šablónou zlyhalo.

en: Sorry, experiment_name is required.
sk: Prepáčte, názov experimentu je povinný.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
sk: Ľutujeme, načítanie údajov o stiahnutiach zlyhalo.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
sk: Ľutujeme, načítavanie indikátorov výkonnosti zlyhalo.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
sk: Ľutujeme, načítanie údajov o príjmoch zlyhalo.

en: Sorry, fetching tax data failed.
sk: Ľutujeme, načítanie daňových údajov zlyhalo.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícii žiadne spôsoby platby pre Váš región. Prosím, kontaktujte nás, ak budete potrebovať pomoc, alebo dohodnúťsa na náhradnom riešení.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícii žiadne spôsoby platby. Kontaktujte nás, ak potrebujete pomoc alebo sa chcete dohodnúť na inom riešení.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
sk: Prepáčte, vyzerá to, že kupón "%s" je neplatný - bol práve odobraný z vášho košíka.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
sk: Prepáčte, ale s týmto ID sa nenašla žiadna úloha, ktorú by bolo možné zrušiť.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sk: Ľutujeme, žiadne produkty sa nezhodujú s vašim výberom. Prosím zvoľte inú kombináciu.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
sk: Prepáčte, s týmto ID sa nenašla žiadna odložená úloha.

en: Sorry, no task with that ID was found.
sk: Prepáčte, s týmto ID sa nenašla žiadna úloha.

en: Sorry, that task list was not found
sk: Prepáčte, zoznam úloh sa nenašiel

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
sk: Objednávka nebola nájdená. Kontaktujte nás, ak potrebujete pomôcť so zobrazením detailu vašej objednávky.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
sk: Ľutujeme, vzorový dátový súbor produktov sa nenašiel.

en: Sorry, there has been an error.
sk: Ľutujeme, nastala chyba.

en: Sorry, there is no export with that ID.
sk: Ľutujeme, s týmto ID neexistuje export.

en: Sorry, there is no note with that ID.
sk: Poznámka s týmto ID neexistuje.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
sk: Ľutujeme, s týmto ID nie je žiadna položka.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
sk: Prepáčte, tento kupón sa nevzťahuje na značky vybraných produktov.

en: Sorry, this download has expired
sk: Prepáčte, povolenie na stiahnutie súboru už expirovalo

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
sk: Ospravedlňujeme sa ale táto objednávka je neplatná a preto nemôže byť zaplatená.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
sk: Prepáčte, táto objednávka vyžaduje možnosť dopravy.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
sk: Ľutujeme, tento produkt sa nedá kúpiť.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sk: Ospravedlňujeme sa, tento produkt nie je dostupný. Prosím vyberte inú kombináciu.

en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
sk: Prepáčte, používateľov s rolou %1$s nie je možné vymazať prostredníctvom tohto koncového bodu. Povolené roly: %2$s

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
sk: Váš obchod nie je možné pripojiť na Jetpack

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
sk: Ospravedlňujeme sa ale objednávky zo zadanej krajiny (%s) nie sú povolené.

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
sk: Ospravedlňujeme sa, nemáme dostatok &bdquo;%1$s&ldquo; na sklade aby sme mohli naplniť vašu objednávku (k dispozícii je: %2$s). Ospravedlňujeme sa za spôsobené problémy.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
sk: Ľutujeme, ale nedoručujeme objednávky do uvedenej krajiny (%s)

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemáte oprávnenie manipulovať s týmto zdrojom.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
sk: Nie ste oprávnený meniť typ komentára.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
sk: Ľutujeme, nemáte povolenie vytvárať nové stránky.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemáte oprávnenie pre vytvorenie zdroja.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
sk: Prepáčte, nemáte povolenie zmazať %s.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemáte oprávnenie na zmazanie tohto zdroja.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemáte oprávnenie pre úpravu zdroja.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
sk: Prepáčte, nemáte povolené skryť zoznamy úloh.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
sk: Ľutujeme, nemáte povolenie inštalovať témy na tento web.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
sk: Prepáčte, nemáte povolenie na načítanie úloh z úvodného náboru.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
sk: Prepáčte, nemáte povolenie na načítanie údajov z formulára produktu.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
sk: Prepáčte, nemáte povolené odložiť úlohy prihlásenia.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
sk: Prepáčte, nemôžete vytvárať fiktívne produkty.

en: Sorry, you cannot create new resource.
sk: Nemôžete vytvoriť nový zdroj.

en: Sorry, you cannot create resources.
sk: Prepáčte, nemôžete vytvárať zdroje.

en: Sorry, you cannot delete resources.
sk: Prepáčte, zdroje nemôžete odstrániť.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
sk: Nemáte oprávnenie na zmazanie tohto zdroja.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
sk: Prepáčte, nemôžete editovať tento zdroj.

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
sk: Prepáčte, ale nemôžete exportovať plány WooCommerce.

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
sk: Prepáčte, nemôžete importovať plány WooCommerce.

en: Sorry, you cannot list resources.
sk: Je nám ľúto, ale nemôžete prechádzať zoznam zdrojov.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
sk: Nemôžete spravovať pluginy.

en: Sorry, you cannot manage themes.
sk: Ľutujeme, témy nemôžete spravovať.

en: Sorry, you cannot manage these options.
sk: Ľutujeme, tieto možnosti nemôžete spravovať.

en: Sorry, you cannot update resource.
sk: Nemôžete aktualizovať zdroj.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
sk: Prepáčte, nemôžete si zobraziť marketingové kanály.

en: Sorry, you cannot view resources.
sk: Prepáčte, nemôžete si zobraziť zdroje.

en: Sorry, you cannot view these options.
sk: Ľutujeme, tieto možnosti nemôžete zobraziť.

en: Sorry, you cannot view this resource.
sk: Ospravedlňujeme sa, ale nemôžete zobraziť zdroj.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
sk: Je nám ľúto, dosiahli ste limit sťahovania pre tento súbor

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
sk: Prepáčte, ale na odpoveď na recenziu sa musíte prihlásiť.

en: Sorry, you post telemetry data.
sk: Prepáč, zverejňuješ telemetrické údaje.

en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
sk: Je nám ľúto, vaša objednávka na %1$s bola neúspešná. Údaje o vašej objednávke sú uvedené nižšie, spolu s odkazom na opätovný pokus o platbu: %2$s

en: Sorry, your order was unsuccessful
sk: Je nám ľúto, vaša objednávka nebola úspešná

en: Sorry, your session has expired.
sk: Ľutujeme, vaša relácia vypršala.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
sk: Ospravedlňujeme sa, ale vaše pripojenie vypršalo. <a href="%s" class="wc-backward">Naspäť do obchodu</a>

en: Sort ascending or descending.
sk: Zoradiť vzostupne alebo zostupne.

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Sort by average rating
sk: Zoradiť podľa priemerného hodnotenia

en: Sort by latest
sk: Zoradiť od najnovších

en: Sort by most recent
sk: Zoradiť - najnovšie navrchu

en: Sort by popularity
sk: Zoradiť podľa populárnosti

en: Sort by price (asc)
sk: Zoradiť - podľa ceny (od najnižšej)

en: Sort by price (desc)
sk: Zoradiť - podľa ceny (od najvyššej)

en: Sort by price: high to low
sk: Zoradiť od najdrahších

en: Sort by price: low to high
sk: Zoradiť od najlacnejších

en: Sort by tax class.
sk: Zoradiť podľa daňovej triedy.

en: Sort by term property.
sk: Triediť podľa vlastníctva termínu.

en: Sort by:
sk: Zoradiť podľa:

en: Sort code
sk: Kód banky

en: Sort collection by object attribute.
sk: Zoradiť kolekciu podľa vlastnosti objektu.

en: Sort collection by resource attribute.
sk: Zoradiť kolekciu podľa vlastnosti zdroja.

en: Sorted by average rating
sk: Zoradené podľa priemerného hodnotenia

en: Sorted by latest
sk: Zoradené podľa najnovších

en: Sorted by popularity
sk: Zoradené podľa popularity

en: Sorted by price: high to low
sk: Zoradené podľa ceny: od najvyššej po najnižšiu

en: Sorted by price: low to high
sk: Zoradené podľa ceny: od najnižšej po najvyššiu

en: Sorting
sk: Zoradenie

[ctx: Sorting order]
en: Order
sk: Objednávka

en: Sound like no other
sk: Znie to ako žiadny iný

en: Source
sk: Zdroj

en: Source logger must be configured before running a migration
sk: Zdrojový záznam musí byť nakonfigurovaný pred spustením migrácie

en: Source of note.
sk: Zdroj poznámky.

en: Source of the note.
sk: Zdroj poznámky.

en: Source platform
sk: Zdrojová platforma

en: Source store must be configured before running a migration
sk: Zdrojový obchod musí byť nakonfigurovaný pred spustením migrácie

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Source: %s
sk: Zdroj: %s

en: South America
sk: Južná Amerika

en: South Sinai
sk: Južný Sinaj

en: Specific Countries
sk: Špecifické krajiny

en: Specific countries
sk: Vybrané krajiny

en: Specified file failed upload test.
sk: Skúška nahrania súboru zlyhala.

en: Split-Dalmatia County
sk: Splitsko-dalmatínska župa

en: Sports and recreation
sk: Šport a rekreácia

en: Staff picks
sk: Výbery zamestnancov

en: Standard
sk: Štandardné

en: Standard fonts
sk: Štandardné písma

en: Standard product
sk: Štandardný produkt

en: Standard rate
sk: Štandardná sadzba

en: Standard rates
sk: Štandardná sadzba

en: Star ratings should be required, not optional
sk: Hodnotenia hviezdičkami by sa mali vyžadovať, nie ako voliteľné

en: Start Import
sk: Začať importovať

en: Start accepting payments on your store!
sk: Začnite vo vašom obchode prijímať online platby!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
sk: Začnite pridaním prvého produktu do vášho obchodu. Produkty môžete pridať manuálne, prostredníctvom súboru CSV alebo ich importovať z inej služby.

en: Start converting
sk: Začať konvertovať

en: Start converting order coupon data to the simplified format
sk: Začnite konvertovať údaje z kupónov objednávok do zjednodušeného formátu

en: Start date of sale price, as GMT.
sk: Dátum začiatku platnosti akciovej ceny (časové pásmo stránky).

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
sk: Začiatok platnosti akciovej ceny (časové pásmo stránky).

en: Start date of sale price.
sk: Počiatočný dátum akciovej ceny.

en: Start selling
sk: Začnite predávať

en: Start shopping
sk: Začať nakupovať

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
sk: Začnite používať nové funkcie, ktoré sa priebežne zavádzajú, aby sa zlepšil zážitok zo správovania obchodu.

en: Start your online clothing store
sk: Začnite s vaším online obchodom s oblečením

en: Started processing action %s
sk: Začalo sa vykonávanie akcie %s

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
sk: Spustenie webovej stránky s módou je vzrušujúce, ale môže to byť ešte ohromujúcejšie. V tomto článku vás prevedieme procesom spustenia, naučímae vás vytvárať úspešné zoznamy produktov, a ešte vám ukážeme, ako predávať vášmu ideálnemu publiku.

en: State
sk: Štát

en: State / County
sk: Štát / kraj

en: State / County or state code
sk: Štát / kraj alebo kód štátu

en: State / Zone
sk: Štát / Zóna

en: State code
sk: Kód štátu

en: State code.
sk: Kód štátu.

en: State.
sk: Štát.

en: State/County
sk: Štát / kraj

en: State/County (optional)
sk: Štát/Krajina (voliteľné)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
sk: Kód štátu/krajiny alebo názov štátu, kraja, provincie alebo okresu.

en: Stats about coupons.
sk: Štatistiky o zľavových kódov.

en: Stats about orders.
sk: Štatistika objednávok.

en: Stats about product categories.
sk: Štatistika o kategóriách produktov.

en: Stats about product downloads.
sk: Štatistiky o sťahovaní produktov.

en: Stats about products.
sk: Štatistika o produktoch.

en: Stats about revenue.
sk: Štatistika o tržbe.

en: Stats about taxes.
sk: Štatistika o daniach.

en: Stats about variations.
sk: Štatistiky o variantoch.

en: Status
sk: Stav

en: Status of note.
sk: Stav poznámky.

en: Status of the marketing channel's product listings.
sk: Stav zoznamov produktov marketingového kanála.

en: Status of the order.
sk: Stav objednávky.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
sk: Stav platby vrátený platobnou bránou. Jedna z fráz "úspešná, spracuje sa, zlyhala, chyba".

en: Status of the review.
sk: Stav hodnotenia.

en: Status report information
sk: Informácie o stave správy

en: Status:
sk: Stav:

en: Status: %s
sk: Stav: %s

en: Status: {{label}}
sk: Stav: {{label}}

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
sk: Stavy, ktoré si vyžadujú osobitnú akciu v mene správcu obchodu.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
sk: Stavy, ktoré by sa nemali zahrnúť do výpočtu súčtov výkazov.

en: Stay in the loop
sk: Zostaňte v obraze

en: Step
sk: Krok

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
sk: Držte sa jedného kľúča na klienta: vďaka tomu je v budúcnosti jednoduchšie zrušiť prístup pre jedného klienta bez toho, aby to spôsobilo narušenie práce ostatných.

en: Stock
sk: Sklad

en: Stock Keeping Unit
sk: Jednotka držania skladu

en: Stock Keeping Unit.
sk: Jednotka skladovania.

en: Stock availability class.
sk: Trieda dostupnosti zásob.

en: Stock availability text.
sk: Text o dostupnosti zásob.

en: Stock display format
sk: Formát zobrazenia skladu

en: Stock keeping unit, if applicable.
sk: Ak je to vhodné, jednotka skladovania.

en: Stock levels increased:
sk: Stav zásob vzrástol:

en: Stock levels reduced:
sk: Znížená úroveň zásob:

en: Stock management
sk: Správa skladu

en: Stock management at product level.
sk: Manažment skladu na úrovni produktu.

en: Stock management at variation level.
sk: Manažment skladu na úrovni variácie.

en: Stock management disabled in store settings
sk: Správa zásob je v nastaveniach obchodu vypnutá

en: Stock qty
sk: Na sklade

en: Stock quantity
sk: Množstvo na sklade

en: Stock quantity.
sk: Množstvo na sklade.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
sk: Množstvo na sklade. Ak ide o variabilný produkt, táto hodnota sa použije na riadenie skladu pre všetky variácie, pokiaľ nedefinujete sklad na úrovni variácií.

en: Stock status
sk: Stav skladu

en: Stock status.
sk: Stav zásob.

en: Stock: %d
sk: Sklad: %d

en: Stop converting
sk: Zastaviť konverziu

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
sk: Zastaviť konverziu údajov o kupónoch objednávky do zjednodušeného formátu

en: Stop sync
sk: Zastaviť synchronizáciu

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
sk[0]: Dajte si prestávku na %d sekundu
sk[1]: Dajte si prestávku na %d sekundy
sk[2]: Dajte si prestávku na %d sekúnd

en: Store
sk: Obchod

en: Store Address
sk: Adresa obchodu

en: Store Email
sk: E-mail obchodu

en: Store Name
sk: Názov obchodu

en: Store Notice
sk: Oznam obchodu

en: Store URL
sk: URL adresa obchodu

en: Store coming soon
sk: Obchod už čoskoro

en: Store connected successfully.
sk: Obchod bol úspešne pripojený.

en: Store details
sk: Detaily obchodu

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
sk: Prestoje v obchode znamenajú stratu predaja. Obnovenie jedným kliknutím vás rýchlo vráti späť do prevádzky, ak sa niečo pokazí.

en: Store email address.
sk: E-mailová adresa obchodu.

en: Store emails have had an upgrade!
sk: E-maily obchodu boli aktualizované!

en: Store monitoring
sk: Monitorovanie obchodu

en: Store notice
sk: Oznam

en: Store setup
sk: Nastavenie obchodu

en: Store stats
sk: Štatistiky obchodu

en: Store-wide threshold (%d)
sk: Prahová hodnota pre celý obchod (%d)

en: Storefront Theme
sk: Téma Storefront

en: Storefront icon
sk: Ikona Storefront

en: Street address
sk: Ulica

en: String based identifier for the term.
sk: Z reťazcov zložený identifikátor pre výraz.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
sk: Reťazcové procesory musia byť pole platných spätných volaní.

en: Stripe email address
sk: Stripe emailová adresa

en: Stripe email address:
sk: Stripe emailová adresa:

en: Subcategories
sk: Podkategórie

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject (paid)
sk: Predmet (zaplatená obj.)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subscribe
sk: Odoberať

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
sk: Predplatné %1$s bolo deaktivované. Pre tento produkt neobdržíte žiadne ďalšie aktualizácie. <a href="%2$s">Kliknite sem</a>, ak chcete deaktivať aj plugin.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
sk: Predplatné pre %s bolo úspešne deaktivované. Už nebudete dostávať aktualizácie pre tento produkt.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
sk: Predplatné čoskoro <strong>vyprší</strong>.

en: Subscription not found
sk: Predplatné sa nenašlo

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
sk: Predplatné: Nie je dostupné - aktuálne sa používa %1$d z %2$d

en: Subscription: Unlimited
sk: Predplatné: Neobmedzene

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
sk: Predplatné: Využitých %1$d z dostupných %2$d webových stránok

en: Subscriptions
sk: Predplatné

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Subtotal of the order.
sk: Medzisúčet objednávky.

en: Subtotal:
sk: Medzisúčet:

en: Suburb
sk: Predmestie

en: Success
sk: Úspech

en: Successfully canceled action: %s
sk: Úspešne zrušená akcia: %s

en: Successfully connected to <b>%s</b>.
sk: Úspešne pripojené k <b>%s</b> .

en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
sk: Úspešne odpojené od <b>%1$s</b> .

en: Successfully executed action: %s
sk: Úspešne vykonaná akcia: %s

en: Successfully processed change for action: %s
sk: Úspešne sprocesované zmeny akcie: %s

en: Suggest a slug for the term.
sk: Navrhnite pre tento výraz slimák.

en: Suggestion ID.
sk: ID návrhu.

en: Suggestion description.
sk: Popis návrhu.

en: Suggestion visibility.
sk: Viditeľnosť návrhu.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
sk: Suhosin je pokročilý systém ochrany pre PHP inštalácie. Bol navrhnutý tak, aby na jednej strane chránil vaše servery proti celej škále známych problémov s PHP aplikáciami a na druhej strane proti možným neznámym chybám, ktoré sa nachádzajú v týchto aplikáciách, prípadne v samotnom jadre PHP. Ak Suhosin na svojom serveri povolíte, zrejme ho bude nutné nakonfigurovať a zvýšiť jeho limity odosielania dát.

en: Sum of all taxes.
sk: Sumár dane.

en: Sum of line item taxes only.
sk: Iba súčet riadkových položiek dane.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
sk: Zhrňte tento produkt v 1-2 krátkych vetách. Zobrazíme ho v hornej časti stránky.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
sk: Zhrňte tento produkt v 1-2 krátkych vetách. Zobrazíme ho v hornej časti stránky.

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Summary: Order #%d
sk: Súhrn: Objednávka č. %d

en: Sumshchyna
sk: Sumská oblasť

en: Supported features for this payment gateway.
sk: Podporované funkcie tejto platobnej brány.

en: Supported features for this provider.
sk: Podporované funkcie pre tohto poskytovateľa.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
sk: Podporuje nasledujúce zástupné symboly: <code>[qty]</code> = počet položiek, <code>[cost]</code> = cena položiek, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Poplatok v percentách.

en: Switch to new template
sk: Prepnúť na novú šablónu

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
sk: Prepínanie úložiska údajov počas nedokončenej synchronizácie je nebezpečné a môže viesť k poškodeniu alebo strate údajov objednávky!

en: Sync all your selling channels in one place
sk: Synchronizujte všetky svoje predajné kanály na jednom mieste

en: Sync completed.
sk: Synchronizácia dokončená.

en: Sync orders now
sk: Synchronizovať objednávky teraz

en: Sync with theme
sk: Synchronizácia s témou

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
sk: Synchronizujte katalóg svojho obchodu, nastavte sledovanie pixelov a spúšťajte cielené reklamné kampane.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
sk: Synchronizujte údaje svojej webovej stránky, ako sú kontakty, produkty a objednávky, cez Salesforce CRM pomocou Salesforce Integration for WooCommerce.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
sk: Synchronizácia schválených adresárov na stiahnutie produktov už prebieha.

en: Synchronize approved download directories
sk: Synchronizácia schválených adresárov na stiahnutie

en: System status
sk: Stav systému

en: System status theme info cache cleared.
sk: Vyrovnávacia pamäť s informáciami o stave systému bola vymazaná.

en: Sălaj
sk: Salaj

en: Table cell display.
sk: Zobrazenie buniek tabuľky.

en: Table cell format.
sk: Formát bunky tabuľky.

en: Table cell value.
sk: Hodnota bunky tabuľky.

en: Table column header.
sk: Hlavička stĺpca tabuľky.

en: Table does not exist
sk: Tabuľka neexistuje

en: Table headers.
sk: Hlavičky tabuľky.

en: Table rows.
sk: Riadky tabuľky.

en: Tag ID
sk: ID značky

en: Tag ID.
sk: ID tagu.

en: Tag added.
sk: Značka pridaná.

en: Tag associated with the provider.
sk: Značka spojená s poskytovateľom.

en: Tag deleted.
sk: Značka odstránená.

en: Tag link.
sk: Odkaz na značku

en: Tag name
sk: Názov značky

en: Tag name.
sk: Názov tagu.

en: Tag not added.
sk: Značka nebola pridaná.

en: Tag not updated.
sk: Značka nebola aktualizovaná.

en: Tag slug
sk: Slug značky

en: Tag slug.
sk: Slug tagu.

en: Tag updated.
sk: Značka aktualizovaná.

en: Tag: | Tags:
sk[0]: Značka:
sk[1]: Značky:
sk[2]: Značky:

en: Tags
sk: Tagy

en: Tags (comma separated)
sk: Tagy (oddelené čiarkou)

en: Tags (space separated)
sk: Tagy (oddelené medzerou)

en: Tags deleted.
sk: Značky vymazané.

en: Tags totals.
sk: Sumár tagov.

en: Take offline payments
sk: Prijímajte offline platby

en: Take over
sk: Prevziať

en: Take payments in cash upon delivery.
sk: Prijímať platby na dobierku.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
sk: Umožňuje prijímať platby prostredníctvom prevodu na účet.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
sk: Umožňuje platbu šekom. Túto offline platobnú bránu môžete použiť na testovacie účely.

en: Take payments via bank transfer.
sk: Prijímať platby bankovým prevodom.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
sk: Prijímajte platby cez poskytovateľa, ktorý vám vyhovuje - vyberte si z viac ako 100 platobných brán pre WooCommerce.

en: Tangier-Assilah
sk: Tanger-Assilah

en: Tarfaya (EH-partial)
sk: Tarfaya (čiastočné EH)

en: Task Configurations
sk: Konfigurácie úloh

en: Task List
sk: Zoznam úloh

en: Task is not a subclass of `Task`
sk: Úloha nie je podtriedou triedy `Úloha`

en: Task list ID already exists
sk: ID zoznamu úloh už existuje

en: Task list ID does not exist
sk: ID zoznamu úloh neexistuje

en: Tax
sk: Daň

en: Tax amount
sk: Výška dane

en: Tax class
sk: Sadzba dane

en: Tax class already exists
sk: Daňová trieda už existuje

en: Tax class name.
sk: Názov daňovej triedy.

en: Tax class of fee.
sk: Daňová trieda poplatku.

en: Tax class of product.
sk: Daňová trieda produktu.

en: Tax class requires a valid name
sk: Daňová trieda vyžaduje platný názov

en: Tax class slug already exists
sk: Slug daňovej triedy už existuje

en: Tax class slug is invalid
sk: Daňová trieda je neplatná

en: Tax class.
sk: Daňová trieda.

en: Tax code
sk: Daňový kód

en: Tax lines data.
sk: Údaj daňovej položky.

en: Tax name
sk: Názov dane

en: Tax options
sk: Nastavenie daní

en: Tax priority.
sk: Priorita dane.

en: Tax rate ID.
sk: ID daňovej sadzby.

en: Tax rate ID: %s
sk: Daňová sadzba ID: %s

en: Tax rate code.
sk: Kód daňovej sadzby.

en: Tax rate label.
sk: Názov daňovej sadzby.

en: Tax rate name.
sk: Názov daňovej sadzby.

en: Tax rate.
sk: Daňová sadzba.

en: Tax rates successfully deleted
sk: Daňové sadzby úspešne zmazané

en: Tax status
sk: Zdaniteľnosť

[ctx: Tax status]
en: None
sk: Nezdaňuje sa

en: Tax status of fee.
sk: Zdaniteľnosť poplatku.

en: Tax status.
sk: Zdaniteňosť.

en: Tax subtotal.
sk: Medzisúčet dane.

en: Tax total (not including shipping taxes).
sk: Celková daň (nezahŕňa cenu za dopravu).

en: Tax total.
sk: Daň celkom.

en: Taxable
sk: Zdaniteľný

en: Taxes
sk: Dane

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
sk: Dane vzťahujúce sa na túto sadzbu prepravy boli použité s najmenšou jednotkou meny.

en: Taxes by code
sk: Dane podľa kódu

en: Taxes by date
sk: Dane podľa dátumu

en: Taxes detailed reports.
sk: Podrobné správy o daniach.

en: Taxes do not support trashing.
sk: Dane nepodporujú zahodenie do koša.

en: Taxonomies: Product types
sk: Taxonómie: Typy produktov

en: Taxonomies: Product visibility
sk: Taxonómie: Viditeľnosť produktu

en: Taxonomy does not exist.
sk: Taxonómia neexistuje.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
sk: Typ produktu

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
sk: Viditeľnosť produktu

en: Taxonomy name.
sk: Názov taxonómie.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
sk: Výrazy taxonómie stavov produktu/objednávky.

en: Template cache cleared.
sk: Cache šablóny vyčistená.

en: Template file copied to theme.
sk: Súbor šablóny skopírovaný do témy.

en: Template file deleted from theme.
sk: Súbor šablóny zmazaný z témy.

en: Template for the product variation form
sk: Šablóna formulára na variáciu produktu

en: Template for the simple product form
sk: Šablóna pre jednoduchý formulár produktu

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
sk: Hlavička pokladne

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
sk: Už čoskoro sociálne odkazy

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
sk: Externý produkt Pridať do košíka s možnosťami

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
sk: Pridať zoskupený produkt do košíka s možnosťami

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
sk: Mini košík

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
sk: Stránka: Košík

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
sk: Strana: Pokladňa

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
sk: Stránka: Už čoskoro

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
sk: Katalóg produktov

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania produktov

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
sk: Produkty podľa vlastností

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
sk: Produkty podľa značky

[ctx: Template name]
en: Products by Category
sk: Produkty podľa kategórie

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
sk: Produkty podľa značky

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
sk: Jednoduché pridanie produktu do košíka s možnosťami

[ctx: Template name]
en: Single Product
sk: Jeden produkt

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
sk: Variabilný produkt Pridať do košíka s možnosťami

en: Template overrides.
sk: Ignorovať šablónu.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
sk: Šablóna používaná na zobrazenie formulára Pridať do košíka s možnosťami pre externé produkty.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
sk: Šablóna používaná na zobrazenie formulára Pridať do košíka s možnosťami pre zoskupené produkty.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
sk: Šablóna používaná na zobrazenie formulára Pridať do košíka s možnosťami pre jednoduché produkty.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
sk: Šablóna používaná na zobrazenie formulára Pridať do košíka s možnosťami pre variabilné produkty.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
sk: Šablóna použitá na zobrazenie zásuvky Mini-Cart.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
sk: Šablóna použitá na zobrazenie zjednodušenej hlavičky pokladne.

en: Templates
sk: Šablóny

en: Term ID
sk: ID vlastnosti

en: Term counts
sk: Počty hodnôt

en: Term description.
sk: Popis výrazu.

en: Term name.
sk: Názov hodnoty.

en: Terms
sk: Hodnoty

en: Terms and Conditions Page
sk: Stránka obchodných podmienok

en: Terms and conditions
sk: Obchodné podmienky

en: Terms in the product visibility taxonomy.
sk: Výrazy v taxonómii viditeľnosti produktu.

en: Terms successfully recounted
sk: Hodnoty úspešne prepočítané

en: Ternopilshchyna
sk: Ternopilská oblasť

en: Test account
sk: Testovací účet

en: Test email sent to %s.
sk: Testovací e-mail odoslaný na %s.

en: Tested up to WooCommerce version
sk: Testované po WooCommerce verziu

en: Text to appear below the main email content.
sk: Text, ktorý sa má zobraziť pod hlavným obsahom e-mailu.

en: Thank you for selling with WooCommerce.
sk: Ďakujeme Vám, že predávate s WooCommerce.

en: Thank you for your feedback!
sk: Ďakujeme vám za vašu reakciu!

en: Thank you for your order
sk: Ďakujeme za Vašu objednávku

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
sk: Ďakujeme za Vašu platbu. Vaša transakcia bola dokončená a e-mailom vám bolo zaslané potvrdenie o nákupe. Ak chcete zobraziť podrobnosti o transakcii, prihláste sa na svoj účet PayPal.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
sk: Ďakujeme. Vaša objednávka bola vybavená.

en: Thank you. Your order has been received.
sk: Ďakujeme. Vaša objednávka bola prijatá.

en: Thanks :)
sk: Ďakujeme :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s,
sk: Ešte raz ďakujeme! Ak potrebujete s objednávkou pomôcť, kontaktujte nás na %s,

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
sk: Ešte raz ďakujeme! Ak potrebujete s objednávkou pomôcť, kontaktujte nás na %s.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
sk: Ešte raz ďakujeme! Ak potrebujete pomoc s objednávkou, kontaktujte nás na adrese {store_email}.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
sk: Ďakujeme za vytvorenie účtu v eshope %1$s. Vaše používateľské meno je %2$s. V časti Môj účet si môžete zobraziť Vaše objednávky, zmeniť heslo, či kontaktné údaje. %3$s

en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
sk: Ďakujeme za vytvorenie účtu na %s. Tu je kópia vašich používateľských údajov.

en: Thanks for reading.
sk: Vďaka za prečítanie.

en: Thanks for shopping with us
sk: Vďaka, že nakupujete u nás

en: Thanks for shopping with us.
sk: Ďakujeme, že u nás nakupujete.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
sk: Ďakujeme za používanie Jetpack! Váš obchod je takmer pripravený: ak chcete aktivovať služby ako %s, jednoducho pripojte svoj obchod.

en: Thanks for using {site_url}!
sk: Ďakujeme Vám za nákup na našom eshope {site_url}!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
sk: Ďakujeme za Vašu objednávku. Je v stave Čaká na platbu kým potvrdíme príjem platby.

en: Thanks!
sk: Vďaka!

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
sk: Zľavový kód "%1$s" bol odstránený z vášho košíka: %2$s

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
sk: Plugin „WooCommerce Admin“ sa nainštaluje a aktivuje.

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
sk: Zóna &#8222;Lokácie, ktoré nie sú pokryté vo vašich ostatných zónach&#8220; nemôže byť aktualizovaná.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
sk: Plugin %1$s bol deaktivovaný, pretože najnovšie vylepšenia sú teraz súčasťou pluginu %2$s.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
sk: Zoznam %1$sschválených adresárov na stiahnutie produktov%2$s bol aktualizovaný. Pre ochranu vašej stránky si prosím skontrolujte zoznam a vykonajte všetky potrebné zmeny. Viac informácií nájdete v %3$stomto sprievodcovi%2$s.

en: The %s cannot be deleted.
sk: %s nemôže byť vymazané.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
sk: Triedu %s je možné spustiť iba v rámci WP CLI.

en: The %s does not support trashing.
sk: %s nepodporuje presunutie do koša.

en: The %s extension is not active.
sk: Rozšírenie %s nie je aktívne.

en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
sk: Rozšírenie %s nie je aktuálne. Aktualizujte ho na najnovšiu verziu a skúste to znova.

en: The %s has already been deleted.
sk: %s bolo už vymazané.

en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
sk: Hook %s má nastavený filter, takže niektoré súbory denníka môžu mať odlišné nastavenia uchovávania.

en: The %s is not a valid URL
sk: Toto %s nie je platná URL adresa

en: The %s payment gateway is not available.
sk: Platobná brána %s nie je dostupná.

en: The API key provided does not have read permissions.
sk: API kľúč, ktorý ste poskytli, nemá práva na čítanie.

en: The API key provided does not have write permissions.
sk: API kľúč, ktorý ste poskytli, nemá práva na zápis.

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
sk: Šablóny Pridať do košíka s možnosťami umožňujú definovať odlišné rozloženie pre každý typ produktu.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
sk: Zoznam schválených adresárov na stiahnutie produktov sa momentálne synchronizuje s katalógom produktov (hotovo je %d%%). V prípade potreby to môžete zrušiť.

en: The CSV is invalid.
sk: CSV súbor je chybný

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
sk: Šablóna košíka zobrazuje položky vybrané používateľom na nákup vrátane množstva, cien a zliav. Umožňuje používateľom skontrolovať si svoj výber pred dokončením objednávky.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
sk: Šablóna pokladne prevedie používateľov poslednými krokmi procesu nákupu. Umožňuje používateľom zadať dodacie a fakturačné informácie, vybrať spôsob platby a skontrolovať podrobnosti objednávky.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
sk: Krok Core Profiler, ktorý sa má označiť ako dokončený.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sk: Rozšírenie Eway pre WooCommerce vám umožňuje prijímať platby kreditnou kartou priamo vo vašom obchode bez toho, aby ste museli presmerovať zákazníkov na stránku tretej strany, kde by mohli uskutočniť platbu.

en: The HTTP response code from the receiving server.
sk: HTTP kód z prijímacieho serveru.

en: The HTTP response message from the receiving server.
sk: HTTP správa z prijímacieho serveru.

en: The ID for the parent of the resource.
sk: ID rodiča zdroja.

en: The ID for the resource.
sk: ID zdroja.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
sk: ID odosielaného balíka. Ak chcete použiť na všetky balíky, ponechajte pole prázdne.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
sk: ID balíka, ku ktorému patrí prepravné.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
sk: ID použitej metódy platby počas zaplatenia.

en: The ID of the template to use for sending the email.
sk: ID šablóny, ktorá sa má použiť na odoslanie e-mailu.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
sk: Dvojpísmový kód krajiny podľa normy ISO3166, ktorý sa má uložiť pre aktuálneho používateľa.

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
sk: Doplnok Legacy REST API nie je na tejto stránke nainštalovaný.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
sk: Licenčný kľúč MaxMind je neplatný. Ak ste ho vytvorili iba nedávno, možno budete musieť chvíľu počkať, kým sa aktivuje.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
sk: Šablóna mini košíka umožňuje nakupujúcim zobraziť položky v košíku a poskytuje prístup k stránkam Košík a Pokladňa.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
sk: Šablóna potvrdenia objednávky slúži ako doklad a potvrdenie o úspešnom nákupe. Obsahuje súhrn objednaných položiek, dopravy, fakturácie a celkovej sumy.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
sk: Rozšírenie PayFast pre spoločnosť WooCommerce umožňuje prijímať platby kreditnou kartou a EFT prostredníctvom jednej z najpopulárnejších platobných brán v Južnej Afrike. Žiadne nastavovacie poplatky ani mesačné náklady na predplatné.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
sk: Rozšírenie Payfast pre WooCommerce vám umožňuje prijímať platby kreditnou kartou a EFT prostredníctvom jednej z najpopulárnejších platobných brán v Južnej Afrike. Žiadne poplatky za nastavenie ani mesačné poplatky za predplatné. Výberom tohto rozšírenia nakonfigurujete svoj obchod tak, aby ako vybranú menu používal juhoafrické randy.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
sk: Rozšírenie Payfast pre WooCommerce vám umožňuje prijímať platby kreditnou kartou a EFT prostredníctvom jednej z najpopulárnejších platobných brán v Južnej Afrike. Žiadne poplatky za nastavenie ani mesačné poplatky za predplatné. Výberom tohto rozšírenia nakonfigurujete svoj obchod tak, aby ako vybranú menu používal juhoafrické randy.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
sk: Klasická silueta retro skleneného džbánu bez námahy doplní akékoľvek prostredie, vďaka čomu je ideálnou voľbou na štýlové a vkusné servírovanie nápojov.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
sk: URL ikony (štvorcový formát).

en: The URL of the image.
sk: URL obrázka.

en: The URL of the link.
sk: URL adresa odkazu.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
sk: URL adresa ikony spôsobu platby alebo obrázok SVG s kódovaním base64.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
sk: URL adresa ikony poskytovateľa (štvorcový pomer strán – 72px x 72px).

en: The URL of the provider image.
sk: URL adresa obrázka poskytovateľa.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
sk: URL vašej %s webovej stránky (zároveň s ID stránky).

en: The URL to attach the suggestion.
sk: URL adresa na pripojenie návrhu.

en: The URL to dismiss the incentive.
sk: URL adresa na zrušenie stimulu.

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
sk: URL adresa na vykonanie predbežného načítania pre platobnú bránu.

en: The URL to hide the suggestion.
sk: URL adresa na skrytie návrhu.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
sk: URL adresa na spustenie/pokračovanie registrácie pre platobnú bránu.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
sk: URL adresa stránky nastavení platobnej brány.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
sk: URL adresa zmluvných podmienok pre stimul.

en: The URL to use for the action.
sk: URL adresa, ktorá sa má použiť pre akciu.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
sk: URL, na ktorú je zaslaný webhook payload.

en: The URL where the webhook was delivered.
sk: URL adresa, kde bol webhook doručený.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
sk: Plugin WooCommerce Helper už nepotrebujete. Namiesto neho <a href="%s">spravujte predplatné</a> z možností rozšírení.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
sk: Doplnok WooCommerce Legacy REST API spustený na tejto stránke.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
sk: WooCoomerce REST API umožňuje externým aplikáciam zobraziť a spravovať údaje obchodu. Prístup je povolený iba na základe platného API kľúča.

en: The action type to determine how to use the URL.
sk: Typ akcie na určenie spôsobu použitia URL adresy.

en: The action's schedule frequency.
sk: Frekvencia plánovania akcie.

en: The active incentive for the provider.
sk: Aktívna motivácia pre poskytovateľa.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
sk: Aktívna verzia WooCommerce nepodporuje čistenie cache šablóny.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
sk: Štítok akcie poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
sk: Názov akcie poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note content prop cannot be empty.
sk: Obsah poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note date prop cannot be empty.
sk: Dátum poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
sk: Šablóna poznámky administrátora má nesprávnu prop hodnotu.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
sk: Jazyk poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note name prop cannot be empty.
sk: Názov poznámky pre správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note source prop cannot be empty.
sk: Zdroj poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
sk: Stav poznámky správcu (%s) nie je jedným z podporovaných stavov.

en: The admin note status prop cannot be empty.
sk: Stav poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note title prop cannot be empty.
sk: Názov poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
sk: Typ poznámky administrátora (%s) nie je jedným z podporovaných typov.

en: The admin note type prop cannot be empty.
sk: Typ poznámky správcu nemôže byť prázdny.

en: The admin note type prop is deprecated.
sk: Prop typu administrátorskej poznámky je zastaraný.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
sk: Dotknuté webhooky WooCommerce <b>nebudú</b> odstránené a budú priradené k používateľskému ID 0.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
sk: Výška zľavy. Vždy nastavujte ako číslo, aj keď ide o percentá.

en: The amount of tax charged.
sk: Výška zaúčtovanej dane.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
sk: Čas (v sekundách), ktorý vaša webová stránka vynaloží na jednu operáciu skôr, ako vyprší časový limit servera.

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
sk: Hodnota, o ktorú sa množstvo zvyšuje. Množstvo musí byť násobkom tejto hodnoty.

en: The assigned attribute.
sk: Pridelený atribút.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
sk: ID atribútu alebo 0, ak atribút nie je založený na taxonómii.

en: The attribute name.
sk: Názov vlastnosti.

en: The attribute taxonomy name.
sk: Názov taxonómie atribútu.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
sk: Taxonómia atribútov alebo hodnota null, ak atribút nie je založený na taxonómii.

en: The available actions for the step.
sk: Dostupné akcie pre daný krok.

en: The backup datastore does not support updating orders.
sk: Záložné úložisko údajov nepodporuje aktualizáciu objednávok.

en: The badge label for the incentive.
sk: Štítok odznaku pre motivačný bonus.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
sk: Základná stránka môže byť tiež použitá v <a href="%s">permalink produktu</a>.

en: The call to action label for the incentive.
sk: Výzva na akciu pre danú stimuláciu.

en: The callback_url needs to be over SSL
sk: callback_url musí byť zabezpečená cez SSL

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
sk: Košík bol naplnený položkami z vášho predchádzajúceho  nákupu.

en: The cart item product or variation ID.
sk: Produkt alebo položka variácie položky košíka.

en: The category of the suggestion.
sk: Kategória návrhu.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sk: Uskutočnené zmeny sa stratia, ak odídete z tejto stránky.

en: The chosen rate ID for the package.
sk: Zvolené ID sadzby balíka.

en: The city in which your business is located.
sk: Mesto, kde sa nachádza váš obchod.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
sk: Nárok sa stratil. Odvolávam súčasnú várku.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
sk: Trieda %1$s filtrovaná %2$s musí implemenovať %3$s.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
sk: Trieda pripojená k "woocommerce_queue_class" nepoužíva WC_Queue_Interface rozhranie.Namiesto nej bude použitá predvolená trieda %s.

en: The comment has already been trashed.
sk: Komentár sa už nachádza v koši.

en: The content of the review.
sk: Obsah recenzie.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
sk: ID kontextu, pre ktorý sa má stimul zamietnuť. Ak nie je poskytnutý, stimul sa zamietne pre všetky kontexty.

en: The corresponding plugin details of the provider.
sk: Podrobnosti o zodpovedajúcom plugine poskytovateľa.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
sk: Krajina alebo štát, ak existuje, kde sa nachádza váš obchod.

en: The coupon code already exists
sk: Kód kupónu už existuje

en: The coupon code cannot be empty.
sk: Kód kupónu nemôže byť prázdny.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
sk: Kupón exspiruje o 00:00:00 tohto dňa.

en: The coupon's unique code.
sk: Jedinečný kód kupónu.

en: The coupons unique code.
sk: Unikátne kódy kupónov.

en: The current language used by WordPress. Default = English
sk: Aktuálny jazyk, ktorý používa WordPress. Predvolené = Anglicky

en: The current status of the step.
sk: Aktuálny stav kroku.

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
sk: Hodnoty vlastných nákladov na predaný tovar sa pre všetky variácie vrátia na predvolené hodnoty. Chcete pokračovať?

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
sk: Platba zákazníka zlyhala alebo bola zamietnutá a žiadna platba nebola úspešne vykonaná.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
sk: Proces aktualizácie databázy beží na pozadí a môže to chvíľu trvať, buďte trpezlivý. Pokročilí používatelia môžu alternatívne aktualizovať cez %1$sWP CLI%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
sk: Verzia databázy pre WooCommerce. Mala by byť rovnaká ako vaša verzia WooCommerce.

en: The date of the customer last order, as GMT.
sk: Dátum poslednej objednávky zákazníka (GMT).

en: The date of the download, as GMT.
sk: Dátum stiahnutia, ako GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
sk: Dátum sťahovania v časovom pásme stránky.

en: The date the coupon expires, as GMT.
sk: Dátum vypršania platnosti kupónu (GMT).

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
sk: Dátum vypršania platnosti kupónu (časové pásmo stránky).

en: The date the coupon was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia kupónu (GMT).

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia kupónu, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej úpravy kupónu (GMT).

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy kupónu, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the customer was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia zákazníka (GMT).

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia zákazníka, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej aktualizácie údajov zákazníka (GMT).

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy zákazníka, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the image was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia obrázku (GMT).

en: The date the image was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia obrázku, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the image was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej úpravy obrázku (GMT).

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy obrázku, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej objednávky tohto produktu v časovom pásme stránky.

en: The date the order note was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia poznámky k objednávke (GMT).

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia poznámky k objednávke, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order refund was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia refundácie objednávky (GMT).

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia refundácie objednávky, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order was completed, as GMT.
sk: Dátum dokončenia objednávky (GMT).

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
sk: Dátum skompletizovania objednávky, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia objednávky (GMT).

en: The date the order was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia objednávky, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej úpravy objednávky (GMT).

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy objednávky, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the order was paid, as GMT.
sk: Dátum zaplatenia objednávky (GMT).

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
sk: Dátum zaplatenia objednávky, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the product was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia produktu (GMT).

en: The date the product was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia produktu, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the product was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej aktualizácie produktu (GMT).

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy produktu, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the report end, as GMT.
sk: Dátum ukončenia správy, ako GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
sk: Dátum ukončenia reportu v časovom pásme lokality.

en: The date the report start, as GMT.
sk: Dátum začiatku reportu, ako GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
sk: Dátum začiatku reportu v časovom pásme stránky.

en: The date the review was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia recenzie (GMT).

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
sk: Dátum vytvorenia recenzie v časovom pásme stránky v čitateľnom formáte.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia recenzie, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia variácie, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy variácie, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
sk: Dátum zalogovania doručenia webhooku (GMT).

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
sk: Dátum zalogovania webhook doručenia, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the webhook was created, as GMT.
sk: Dátum vytvorenia webhooku (GMT).

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
sk: Dátum vytvorenia webhooku, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
sk: Dátum poslednej úpravy webhooku (GMT).

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
sk: Dátum poslednej úpravy webhooku, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date when download access expires, as GMT.
sk: Dátum vypršania platnosti prístupu k sťahovanému súboru (GMT).

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
sk: Dátum kedy exspiruje prístup k stiahnutiu, v časovej zóne webovej stránky.

en: The date you provided is invalid.
sk: Zadaný dátum je neplatný.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
sk: Dátum/čas, kedy sa má/malo naplánovať spustenie akcie.

en: The decimal separator of displayed prices.
sk: Oddeľovač desatinných miest u zobrazovaných cien

en: The default timezone for your server.
sk: Predvolené časové pásmo pre váš server.

en: The delivery duration, in seconds.
sk: Doba trvania dodávky v sekundách.

en: The description of the category.
sk: Popis kategórie.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
sk: Popis spôsobu platby. Môže obsahovať základný HTML kód.

en: The description of the provider.
sk: Popis poskytovateľa.

en: The description of the suggestion.
sk: Popis návrhu.

en: The details for a recommended payment method.
sk: Podrobnosti o odporúčanom spôsobe platby.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
sk: Typ zľavy na kupón (napr. Percento alebo pevná suma)

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
sk: Zoznam zamietnutí pre stimul. Každý záznam o zamietnutí obsahuje kontext a časovú pečiatku. Záznam „všetky“ znamená, že stimul bol zamietnutý pre všetky kontexty.

en: The display name of the email template.
sk: Zobrazovaný názov e-mailovej šablóny.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
sk: Stiahnuteľný súbor %1$s nemôže byť použitý, pretože nie je povoleného typu. Povolené typy súborov sú: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
sk: Stiahnuteľný súbor %s nie je možné použiť, pretože neexistuje na serveri alebo sa nenachádza v schválenom adresári. Pre pomoc kontaktujte administrátora stránky. %2$sZistite viac.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
sk: Stiahnuteľný súbor %s nie je možné použiť, pretože bol zakázaný.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
sk: Rozšírenie eWAY pre WooCommerce umožňuje prijímať platby kreditnou kartou priamo vo vašom obchode bez toho, aby ste presmerovali svojich zákazníkov na stránky tretích strán, aby mohli uskutočniť platby.

en: The email address for the customer.
sk: Emailová adresa pre zákazníka.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
sk: Zadaná e-mailová adresa sa nezhoduje s e-mailovou adresou v tejto objednávke.

en: The email type to get subject for.
sk: Typ e-mailu, pre ktorý sa má zobraziť predmet.

en: The email type to preview.
sk: Typ e-mailu, ktorý sa má zobraziť.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
sk: Rozšírenie %s bolo úspešne deaktivované.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
sk: Pole %1$s je neplatné pre umiestnenie %2$s.

en: The field %s is invalid.
sk: Pole %s je neplatné.

en: The field %s is required.
sk: Pole %s je povinné.

en: The file does not exist, please try again.
sk: Súbor neexistuje, prosím skúste znova.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
sk: Súbor je prázdny alebo používa iné formátovanie ako UTF-8. Skúste nahrať iný súbor.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
sk: Nasledujúce pluginy ešte nepotvrdili kompatibilitu s WooCommerce %s a mali by byť aktualizované a dostatočne preskúmané než budete pokračovať:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
sk: Nasledujúce adresy budú použité pri zúčtovaní v predvolenom nastavení.

en: The following note has been added to your order:
sk: Do objednávky bola pridaná nasledujúca poznámka:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
sk: Nasledujúce nastavenia určujú ako sú zobrazované ceny na stránke.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
sk: Nasledujúce pluginy budú pre vás nainštalované a aktivované:

en: The following problems were found:
sk: Zistili sa tieto problémy:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
sk: Nasledujúci sprievodca vám pomôže rýchlo nastaviť váš obchod a začať.

en: The general state of the onboarding process.
sk: Všeobecný stav procesu nástupu.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
sk: Všeobecný stav poskytovateľa, pokiaľ ide o spracovanie platieb.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
sk[0]: Skupina "%s" neexistuje.

en: The homepage URL of your site.
sk: Domovská URL vašich webových stránok.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
sk: Úvodná stránka je jedným z najdôležitejších vstupných bodov vášho obchodu. Pri správnom prevedení môže viesť k vyšším konverziám a záujmu. Nezabudnite prispôsobiť domovskú stránku, ktorú sme pre vás vytvorili počas onboardingu.

en: The id for the resource.
sk: ID tohto zdroja.

en: The image of the note, if any.
sk: Obrázok poznámky, ak existuje.

en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
sk: Nahrávanie obrázka zlyhalo: „%s“, vytvára sa produkt bez obrázka

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
sk: Popis stimulu. Môže obsahovať štylistický HTML kód.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
sk: ID propagačnej akcie. Toto ID je potrebné zadať do procesu registrácie.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
sk: Názov stimulu. Môže obsahovať štylistický HTML kód.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
sk: Jedinečné ID stimulu. Toto ID je potrebné použiť na prepustenie zo stimulov.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
sk: Uvedené sťahovania boli zakázané (neplatné umiestnenie alebo typ súboru – %1$sliezť viac %2$s).

en: The installed version of the current active theme.
sk: Nainštalovaná verzia aktuálnej aktívnej témy.

en: The installed version of the parent theme.
sk: Nainštalovaná verzia nadradenej témy.

en: The item product or variation ID.
sk: ID produktu alebo variácie položky.

en: The item type.
sk: Typ položky.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
sk: Kľúč, ktorý sa použije pri využívaní služieb geolokácie MaxMind. Ako si ho môžete vygenerovať, si môžete prečítať v dokumentácii <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration</a>.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
sk: Najväčšia veľkosť súboru, ktorá sa môže zahrnúť v jednom príspevku.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
sk: Maximálna veľkosť súboru, ktorý je možný nahrať do WordPress.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
sk: Šablóna poznámky (napr. banner, miniatúra, čistý text).

en: The legacy REST API is NOT enabled
sk: Staršie rozhranie REST API NIE JE povolené

en: The legacy REST API is enabled
sk: Staršie rozhranie REST API je povolené

en: The link to dismiss the incentive.
sk: Odkaz na zrušenie stimulu.

en: The link to hide the suggestion.
sk: Odkaz na skrytie návrhu.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
sk: Odkaz na označenie návrhu ako priloženého. Toto by sa malo volať pri inštalácii rozšírenia.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
sk: Odkaz na stránku nastavení platobnej brány.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
sk: Zoznam odporúčaných spôsobov platby pre platobnú bránu.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
sk: Zoznam návrhov, okrem tých, ktoré sú súčasťou zoznamu poskytovateľov.

en: The location argument must be a string.
sk: Argument umiestnenia musí byť reťazec.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
sk: Argument location musí byť platný kód krajiny podľa normy ISO3166 alpha-2.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
sk: Miesto, do ktorého by mala byť uložená databáza MaxMind. V predvolenom nastavení integrácia automaticky uloží databázu tu.

en: The logging handler class.
sk: Trieda obslužného programu protokolovania.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
sk: Logický vzťah medzi atribútmi pri filtrovaní viacerých naraz.

en: The management details of the provider.
sk: Podrobnosti o správe poskytovateľa.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
sk: Marketingový kanál, do ktorého patrí tento typ kampane.

en: The maximum allowed setting is %d
sk: Maximálna povolená hodnota je %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
sk: Maximálne množstvo pamäte (RAM), ktoré vaša stránka môže naraz použiť.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
sk: Maximálny počet jednotlivých položiek na ktoré možno použiť kupón, keď používate zľavy výrobkov. Ponechajte prázdne, a použije sa na všetky kvalifikované položky v košíku.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
sk: Maximálny počet premenných, ktoré môže váš server použiť na jednu funkciu, aby sa zabránilo preťaženiu.

en: The maximum quantity allowed for this line item.
sk: Maximálne povolené množstvo pre túto riadkovú položku.

en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
sk: Maximálne povolené množstvo položky „%1$s“ v košíku je %2$s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
sk: Maximálne množstvo, ktoré je možné pridať do košíka.

en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
sk: Maximálna suma útraty pre kupón „%1$s“ je %2$s.

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
sk: Metadáta metaboxhidden_product z metadát používateľa.

en: The minimum allowed setting is %d
sk: Minimálna povolená hodnota je %d

en: The minimum quantity allowed for this line item.
sk: Minimálne povolené množstvo pre túto riadkovú položku.

en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
sk: Minimálne povolené množstvo položky „%1$s“ v košíku je %2$s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
sk: Minimálne množstvo, ktoré je možné pridať do košíka.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
sk: Minimálna úroveň závažnosti protokolov, ktoré sa budú ukladať.

en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
sk: Minimálna suma útraty pre kupón „%1$s“ je %2$s.

en: The name of the current active theme.
sk: Názov aktuálne aktívnej témy.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
sk: Názov marketingového kanála, do ktorého patrí tento typ kampane.

en: The name of the parent theme.
sk: Názov nadradenej témy.

en: The name of the tax.
sk: Názov dane.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
sk: Ďalšia fronta sa začne spracovávať približne za %d sekúnd.

en: The number of days log entries are retained.
sk: Počet dní, počas ktorých sa uchovávajú záznamy v protokole.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
sk: Počet zobrazených desatinných miest u zobrazovaných cien

en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
sk: Počet výsledkov vyhľadávania dosiahol limit %s. Skúste spresniť vyhľadávanie.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
sk: Počet jedinečných stránok, ktoré si zákazník prezeral pred touto objednávkou.

en: The object cannot be deleted.
sk: Tento objekt nemôže  byť zmazaný.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
sk: Objekt nepodporuje vymazanie. Nastavte '%s' na vymazanie.

en: The object has already been trashed.
sk: Objekt bol už hodený do koša.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
sk: Oficiálne rozšírenie Razorpay pre WooCommerce vám umožňuje prijímať platby kreditnými kartami, debetnými kartami, netbankingom, peňaženkami a UPI.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
sk: Odkaz na predbežné načítanie pre platobnú bránu.

en: The onboarding step ID is invalid: %s
sk: ID kroku registrácie je neplatné: %s

en: The onboarding step is missing required entries: %s
sk: V kroku registrácie chýbajú povinné položky: %s

en: The onboarding steps.
sk: Kroky nástupu.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
sk: Možnosti sú &quot;Aktívne&quot; (doručí údajovú časť), &quot;Pozastavené&quot; (nedoručí) alebo &quot;Zrušené&quot; (nedoručí z dôvodu zlyhaní pri doručení).

en: The order ID to process during checkout.
sk: ID objednávky, ktoré sa spracuje v pokladni.

en: The order ID.
sk: ID objednávky.

en: The order details screen is easy to use.
sk: Obrazovka s podrobnosťami objednávky sa ľahko používa.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
sk: Funkcionalita obrazovky s podrobnosťami objednávky spĺňa moje potreby.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
sk: Objednávka bola prijatá, ale platba nebola vykonaná. Čakajúce platobné príkazy sú vo všeobecnosti čakajúce na akciu zákazníka.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
sk: Objednávka čaká na potvrdenie platby. Skladové zásoby sú vypredané, ale je potrebné potvrdiť platbu.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
sk: Celková cena objednávky bola aktualizovaná. Prosím potvrďte vašu objednávku tlačídlom "Objednať" v spodnej časti stránky.

en: The order value must be an integer.
sk: Hodnota objednávky musí byť celé číslo.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
sk: Objednávku zrušil administrátor alebo zákazník.

en: The ordered offline payment methods providers list.
sk: Zoznam poskytovateľov objednaných offline platobných metód.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
sk: Zoznam poskytovateľov v poradí. Zahŕňa registrované platobné brány, návrhy a záznamy skupín offline platobných metód. Jednotlivé offline platobné metódy sú samostatné.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
sk: Argument poradia musí byť objekt s ID poskytovateľov ako kľúčmi a číselnými hodnotami ako hodnotami.

en: The ordering argument must be an object.
sk: Argument poradia musí byť objekt.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
sk: Organické kávové zrná sú zjavením. Každý dúšok je ako cesta. Krásne vyrobené doplnky dodávajú môjmu domovu nádych elegancie.

en: The parent theme developers URL.
sk: URL adresa vývojára nadradenej témy.

en: The payment gateway for this order does not exist.
sk: Platobná brána použitá v tejto objednávke neexistuje.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
sk: Platobná brána použitá v tejto objednávke nepodporuje automatické refundácie.

en: The plugin could not be activated.
sk: Plugin nemôže byť aktivovaný.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
sk: Plugin pre vaše predplatné sa nepodarilo aktivovať.

en: The plugin for your subscription has been activated.
sk: Plugin pre vaše predplatné bol aktivovaný.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
sk: Hlavný súbor pluginu. Toto je relatívna cesta k adresáru pluginov.

en: The position of the currency symbol.
sk: Pozícia symbolu meny

en: The postal code, if any, in which your business is located.
sk: PSČ miesta, ak existuje, kde sa nachádza vaš obchod.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
sk: Predchádzajúci stav objednávky %1$d („%2$s“) je neplatný. Nepodarilo sa ho obnoviť.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
sk: Predchádzajúci stav objednávky %1$d („%2$s“) je neplatný. Namiesto toho bol obnovený do stavu „čaká na spracovanie“.

en: The priority of the category.
sk: Priorita kategórie.

en: The priority of the suggestion.
sk: Priorita návrhu.

en: The product category details screen is easy to use.
sk: Obrazovka s podrobnosťami o kategórii produktov sa ľahko používa.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
sk: Funkcionalita obrazovky s podrobnosťami o kategórii produktov spĺňa moje potreby.

en: The product creation screen is easy to use.
sk: Obrazovka na vytvorenie produktu sa ľahko používa.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
sk: Funkcionalita obrazovky na vytvorenie produktu spĺňa moje potreby.

en: The product import process is easy to complete.
sk: Proces importu produktov je jednoduchý.

en: The product import process meets my needs.
sk: Proces dovozu produktov spĺňa moje potreby.

en: The product review cannot be deleted.
sk: Recenzia produktu nemôže byť zmazaná.

en: The product review does not support trashing.
sk: Recenzia produktu nepodporuje možnosť zahodenia do koša.

en: The product tag details screen is easy to use.
sk: Obrazovka s podrobnosťami o štítkoch produktov sa ľahko používa.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
sk: Funkcia obrazovky s podrobnosťami o štítku produktu spĺňa moje potreby.

en: The product update process is easy to complete.
sk: Proces aktualizácie produktu je jednoduchý.

en: The product update process meets my needs.
sk: Proces aktualizácie produktu spĺňa moje potreby.

en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
sk: Produkt s kódom SKU (%1$s), ktorý sa pokúšate vložiť, sa už nachádza vo vyhľadávacej tabuľke.

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
sk: Uvedená e-mailová adresa (%s) nie je platná—prosím uveďte platnú emailovú adresu

en: The provided email address is not valid
sk: Zadaná e-mailová adresa nie je platná

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
sk: Použitý smerovač %1$s neobsahuje rozhranie %2$s.

en: The provided phone number is not valid
sk: Zadané telefónne číslo nie je platné

en: The provided postcode / ZIP is not valid
sk: Zadané PSČ nie je platné

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
sk: Zadaný štát (%1$s) neexistuje. Musí to byť jeden z: %2$s

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
sk: ID poskytovateľa musí byť reťazec iba s písmenami ASCII, číslicami, podčiarkovníkmi a pomlčkami.

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
sk: Množstvo položky „%1$s“ nie je možné zmeniť

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
sk: Množstvo „%1$s“ musí byť násobkom %2$s

en: The rate at which tax is applied.
sk: Sadzba, ktorou sa daň uplatňuje.

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
sk: Relatívna cesta kroku, ktorá sa má použiť pre navigáciu v rozhraní frontendu.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
sk: Vyžadované pluginy `%s` sa nepodarilo aktivovať.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
sk: Požadovaný plugin `%s` sa nepodarilo nainštalovať.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
sk: Požadovaný plugin `%s` sa nepodarilo nainštalovať. Volanie rozhrania API pluginu zlyhalo.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
sk: Vyžadovaný plugin `%s` nemohol byť nainštalovaný. Inštalácia aktualizátora zlyhala.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
sk: Vyžadovaný plugin `%s`. ešte nie je nainštalovaný.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
sk: Požadovanú tému `%s` nebolo možné nainštalovať.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
sk: Požadovanú tému `%s` nebolo možné nainštalovať. Volanie rozhrania API témy zlyhalo.

en: The requested theme could not be activated.
sk: Požadovanú tému nebolo možné aktivovať.

en: The resource cannot be deleted.
sk: Zdroj nemôže byť zmazaný.

en: The response body from the receiving server.
sk: Telo odpovede z prijímacieho serveru.

en: The root URL of your site.
sk: Koreňová URL adresa vašej webovej stránky.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
sk: Výpredaj začne o 00:00:00 dňa "Od" a skončí o 23:59:59 dňa "Do".

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
sk: Funkcia vyhľadávania vo WooCommerce sa ľahko používa.

en: The search's functionality meets my needs.
sk: Funkcionalita vyhľadávania spĺňa moje potreby.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
sk: Tajný kľúč je určený na generovanie hodnoty hash doručeného webhooku a je umiestnený v hlavičke dopytu.

en: The selected product is invalid.
sk: Vybraný produkt je neplatný.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
sk: Vybraný produkt nie je variáciou produktu %2$s, vyberte si možnosti produktu na stránke <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a> .

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
sk: Nastavenia veľkosti obrázku boli vypnuté, nakoľko hodnoty boli prepísané filtrom.

en: The settings screen is easy to use.
sk: Obrazovka nastavení sa ľahko používa.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
sk: Nastavenia obrazovky vyhovujú mojim potrebám.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
sk: Stručný popis stimulu. Môže obsahovať štylistický HTML kód.

en: The size of the log directory.
sk: Veľkosť adresára protokolov.

en: The slug for the resource.
sk: Slug pre zdroj.

en: The slug of the containing entity.
sk: Slug entity, ktorá ho obsahuje.

en: The slug of the plugin.
sk: Popis pluginu.

en: The sort order of the payment method.
sk: Poradie zoradenia spôsobu platby.

en: The sort order of the provider.
sk: Poradie zoradenia poskytovateľa.

en: The specific chart this stat referrers to.
sk: Konkrétny graf, na ktorý sa táto štatistika odvoláva.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
sk: Zadaná kategória pre odporúčania je neplatná. Povolené hodnoty: „kanály“, „rozšírenia“.

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
sk: Odkaz na spustenie/pokračovanie registrácie pre platobnú bránu.

en: The state of the onboarding process.
sk: Stav procesu nástupu.

en: The status of the containing entity.
sk: Stav obsahujúcej entity.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
sk: Stav kupónu. Mal by byť vždy koncept, publikovaný alebo čaká na kontrolu.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
sk: Stav poznámky (napr. neakciovaná, akciovaná).

en: The status of the plugin.
sk: Stav pluginu.

en: The step definition to import
sk: Definícia kroku na import

en: The steps that are required to be completed before this step.
sk: Kroky, ktoré je potrebné dokončiť pred týmto krokom.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
sk: Počet kusov na sklade nebol aktualizovaný pretože sa medzičasom zmenila jeho hodnota. Produkt %1$d má %2$d kusov na sklade.

en: The street address for your business location.
sk: Adresa vášho obchodu.

en: The suggestion ID matching this provider.
sk: ID návrhu zodpovedajúceho tomuto poskytovateľovi.

en: The suggestion categories.
sk: Kategórie návrhov.

en: The tags associated with the provider.
sk: Značky spojené s poskytovateľom.

en: The tags associated with the suggestion.
sk: Značky súvisiace s návrhom.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
sk: výraz ID alebo 0 ak vlastnosť nie je všeobecná vlastnosť

en: The term name.
sk: Meno výrazu.

en: The term slug.
sk: Výraz slug.

en: The theme developers URL.
sk: URL adresa vývojára témy.

en: The thousand separator of displayed prices.
sk: Oddeľovač tisícov u zobrazovaných cien

en: The title of the category.
sk: Názov kategórie.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
sk: Názov spôsobu platby. Neobsahuje značky HTML.

en: The title of the provider.
sk: Názov poskytovateľa.

en: The title of the suggestion.
sk: Názov návrhu.

en: The total size of the files in the log directory.
sk: Celková veľkosť súborov v adresári protokolov.

en: The type of onboarding process the provider supports.
sk: Typ procesu onboardingu, ktorý poskytovateľ podporuje.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
sk: Typ poskytovateľa platieb. Použite ho na rozlíšenie medzi rôznymi položkami v zozname a určenie ich zamýšľaného použitia.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
sk: Typ entity, ktorá ho obsahuje. Vo všeobecnosti ide o bežný doplnok, ale môže to byť aj neštandardná entita, ako napríklad téma alebo doplnok, ktorý musí používateľ používať.

en: The type of the link.
sk: Typ odkazu.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
sk: Typ poznámky (napr. chyba, upozornenie atď.).

en: The type of the plugin.
sk: Typ pluginu.

en: The type of the suggestion.
sk: Typ návrhu.

en: The unique identifier for the category.
sk: Jedinečný identifikátor pre kategóriu.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
sk: Jedinečný identifikátor pre typ marketingovej kampane.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
sk: Jedinečný identifikátor marketingovej kampane.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
sk: Jedinečný identifikátor marketingového kanála, do ktorého táto kampaň patrí.

en: The unique identifier for the payment method.
sk: Jedinečný identifikátor spôsobu platby.

en: The unique identifier for the provider.
sk: Jedinečný identifikátor poskytovateľa.

en: The unique identifier for the step.
sk: Jedinečný identifikátor kroku.

en: The unique identifier for the suggestion.
sk: Jedinečný identifikátor návrhu.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
sk: Jedinečný identifikátor marketingového kanála, do ktorého patrí tento typ kampane.

en: The unit lengths are defined in for this country.
sk: Jednotky dĺžky definované pre túto krajinu.

en: The unit weights are defined in for this country.
sk: Jednotky definované v tejto krajine.

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
sk: Najvyšší vstupný bod, odkiaľ obchodník vstúpil do procesu registrácie.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
sk: Typ hodnoty pre čiastočné porovnávanie JSON nie je podporovaný. Musí byť celé číslo, boolovská hodnota, hodnota typu double alebo reťazec. Zadaný je typ %s.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
sk: Verzia MySQL nainštalovaná na serveri.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
sk: Verzia PHP nainštalovaná na vašom hostingu.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
sk: Verzia WooCommerce nainštalovaná na vašej webovej stránke.

en: The version of WordPress installed on your site.
sk: Verzia WordPress nainštalovaná na vašej stránke.

en: The version of cURL installed on your server.
sk: Verzia cURL inštalovaná na vašom servery.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
sk: Najobľúbenejšie možnosti na svete „kúpiť teraz“, „platiť neskôr“ a mnoho ďalších máte s WooPayments priamo na dosah ruky – všetko z jedného ovládacieho panela, bez potreby viacerých rozšírení a prihlásení.

en: Theme
sk: Téma

en: Theme author URL.
sk: URL autora témy.

en: Theme installation message.
sk: Správa o inštalácii témy.

en: Theme installation status.
sk: Stav inštalácie témy.

en: Theme name.
sk: Názov témy.

en: Theme slug.
sk: Slug témy.

en: Theme status.
sk: Stav témy.

en: Theme type
sk: Typ témy

en: Theme version.
sk: Verzia témy.

en: Theme.
sk: Téma.

en: Themes
sk: Témy

en: There are currently no logs to view.
sk: Žiadne záznamy pre zobrazenie.

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
sk: Vyskytli sa problémy s prostredím alebo nastavením obchodu, ktoré blokujú postup. Ak chcete pokračovať, vyriešte ich.

en: There are no currencies matching these parameters.
sk: Neexistujú žiadne meny vyhovujúce týmto parametrom.

en: There are no locations matching these parameters.
sk: Neexistujú žiadne lokality vyhovujúce týmto parametrom.

en: There are no notes yet.
sk: Zatiaľ nemáte žiadne poznámky.

en: There are no orders to sync, aborting.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne príkazy na synchronizáciu, ruší sa.

en: There are no orders to verify, aborting.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne rozkazy na overenie, ruším.

en: There are no product reviews yet.
sk: Zatiaľ žiadne recenzie na tento produkt.

en: There are no reviews yet.
sk: Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
sk: Nie sú dostupné žiadne spôsoby doručenia. Skontrolujte vašu adresu alebo nás v  prípade potreby kontaktujte.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
sk: Na sklade nie je dostatok %s. Znížte množstvo v košíku.

en: There are orders pending sync.
sk: Čakajú na synchronizáciu objednávky.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
sk: Vyskytli sa problémy s položkami vo vašom košíku. Pred pokračovaním do pokladne sa vráťte späť do košíka a skúste to vyriešiť.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
sk: V košíku je príliš veľa %s. Je možné zakúpiť iba 1. Znížte množstvo v košíku.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
sk: V košíku je príliš veľa %s. Dá sa kúpiť iba 1 kus z každého. Znížte počet kusov v košíku.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
sk: Existuje príliš veľa konkurenčných várok, ale ich chod je vynútený a bude pokračovať.

en: There are too many concurrent batches.
sk: Existuje príliš veľa konkurenčných várok.

en: There is no data to export for the given request.
sk: Pre danú požiadavku nie sú k dispozícii žiadne údaje na export.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
sk: Na sklade nie je dostatok %s. Znížte množstvo v košíku.

en: There was a failure fetching this action
sk: Pri načítaní tejto akcie sa vyskytla chyba

en: There was a failure fetching this action: %s
sk: Pri načítaní tejto akcie sa vyskytla chyba: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
sk: Pri plánovaní ďalšej inštancie tejto akcie sa vyskytla chyba: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
sk: Nastal problém s aktiváciou niektorých vyžadovaných pluginov.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
sk: Nastal problém s inštaláciou niektorých vyžadovaných pluginov.

en: There was a problem with the provided %s:
sk: Vyskytol sa problém s poskytnutým %s:

en: There was a problem with the provided billing address: %s
sk: Vyskytol sa problém so zadanou fakturačnou adresou: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
sk: Vyskytol sa problém so zadanou dodacou adresou: %s

en: There was an error activating this plugin.
sk: Pri aktivácii tohto pluginu sa vyskytla chyba.

en: There was an error activating this theme.
sk: Pri aktivácii tejto témy sa vyskytla chyba.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
sk: Došlo k chybe pri volaní %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
sk: Nastala chyba s názvom %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
sk: Pri volaní tohto nástroja sa vyskytla chyba. Neexistuje žiadny callback.

en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
sk: Pri rušení %1$s sa vyskytla chyba: %2$s

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
sk: Nastala chyba pri komunikácii s doplnkom WooCommerce Payments.

en: There was an error connecting to Square.
sk: Pri pripájaní Square nastala chyba.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
sk:  Pri pripájaní sa na WooCommerce.com nastala chyba. Skúste to znovu.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
sk: Pri pripájaní vášho predplatného sa vyskytla chyba. Skúste to znova.

en: There was an error creating the scheduled action: %s
sk: Pri vytváraní plánovanej akcie sa vyskytla chyba: %s

en: There was an error deleting an action: %s
sk: Pri odstraňovaní akcie sa vyskytla chyba: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
sk: Pri odpojení vášho predplatného sa vyskytla chyba. Skúste to znova.

en: There was an error generating your API Key.
sk: Pri generovaní vášho API kľúča sa vyskytla chyba.

en: There was an error getting the install URL for this product.
sk: Pri načítaní inštalačnej adresy URL pre tento produkt sa vyskytla chyba.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
sk: Vyskytol sa problém pri načítaní WooCommerce.com Helper API.

en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
sk: Pri spracovaní vašej objednávky sa vyskytla chyba. Pred opätovným zadaním objednávky skontrolujte, či nie sú v spôsobe platby účtované nejaké poplatky, a skontrolujte <a href="%s">históriu objednávok</a> .

en: There was an error rendering an email preview.
sk: Pri vykresľovaní ukážky e-mailu sa vyskytla chyba.

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
sk: Pri vykresľovaní obsahu zástupného symbolu editora e-mailov sa vyskytla chyba.

en: There was an error rendering the email preview.
sk: Pri vykresľovaní ukážky e-mailu sa vyskytla chyba.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
sk: Pri vykresľovaní ukážky e-mailu sa vyskytla chyba. Toto neovplyvňuje skutočné doručenie e-mailu. Pre pomoc kontaktujte autora rozšírenia.

en: There was an error running the action scheduler: %s
sk: Pri behu Action Scheduler sa vyskytla chyba: %s

en: There was an error with an item in your cart.
sk: S položkou vo vašom košíku sa vyskytla chyba.

en: There was an issue loading the report endpoints
sk: Pri načítaní koncových bodov prehľadu sa vyskytol problém

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
sk: Tieto údaje o účte sa zobrazia na stránke s poďakovaním za objednávku a v potvrdzujúcom e-maile.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
sk: Tieto ceny je možné podľa potreby pridať na základe <a href="%s">triedy dopravy produktu</a>.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
sk: Tieto náklady je možné voliteľne pripočítať na základe <a target="_blank" href="%s">triedy dopravy produktu</a> . Získajte viac informácií o <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">nastavení nákladov na triedu dopravy</a> .

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
sk: Tieto funkcie sú buď experimentálne, alebo neúplné, ich aktivácia je na vlastné riziko!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
sk: Tieto nastavenia vám umožnia zmeniť vzhľad WooCommerce pokladne.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
sk: Je potrebné nastaviť tieto stránky tak, aby WooCommerce vedel kam má poslať užívateľa k pokladni.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
sk: Tieto sadzby sú ďalšími možnosťami doručenia tovaru s dodatočnými poplatkami (na základe paušálnej sadzby).

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
sk: Tieto nastavenia nie sú k dispozícii počas regenerácie vyhľadávacej tabuľky.

en: Things to do next
sk: Čo robiť ďalej

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
sk: Zdá sa, že táto akcia neustále zlyháva. Nová inštancia nebude naplánovaná.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
sk: Táto akcia sa nedá zvrátiť. Naozaj chcete vymazať osobné údaje z vybratých objednávok?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
sk: Toto nastavenie určuje spôsob zobrazovania skladových zásob na klientskom rozhraní.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
sk: Popis, ktorý uživatel uvidí pri platení v pokladni.

en: This controls the position of the currency symbol.
sk: Zadajte pozíciu symbolu meny.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
sk: Nadpis, ktorý vidí užívateľ počas platenia.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sk: Ovplyvňuje v akej mene sú zobrazované ceny v katalógu a ktorú menu budú používať platobné brány.

en: This controls what unit you will define lengths in.
sk: Tu zadajte jednotky dĺžkových rozmerov.

en: This controls what unit you will define weights in.
sk: Tu zadajte jednotky hmotnosti.

en: This controls which shipping address is used by default.
sk: Tu nastavíte ktorá dodacia adresa bude predvolená.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
sk: Tento kupón je chránený heslom. WooCommerce nepodporuje ochranu kupónov heslom. Kupón môžete dočasne skryť tak, že ho nastavíte ako súkromný. Prípadne je možné nižšie nakonfigurovať limity a obmedzenia používania.

en: This data will be deleted in %s.
sk: Tieto údaje sa odstránia o %s.

en: This determines where log entries are saved.
sk: Toto určuje, kam sa ukladajú položky protokolu.

en: This email address is already registered.
sk: Táto emailová adresa už je zaregistrovaná.

en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
sk: Táto funkcia je dostupná iba s blokmi Košík a Pokladňa. %1$sViac informácií%2$s.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
sk: Toto pole vám dovoľuje nastaviť maximálnu hodnotu nákupu pre použitie kupónu.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
sk: Toto pole vám dovoľuje nastaviť minimálnu hodnotu nákupu pre použitie kupónu.

en: This file does not exist.
sk: Tento súbor neexistuje.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
sk: Táto funkcia by nemala byť volaná pred plugins_loaded.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
sk: Táto funkcia nesmie byť volaná pred woocommerce_init.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
sk: Tieto informácie sa zobrazia na stránke produktu, stránkach kategórií, sociálnych sieťach a vo výsledkoch vyhľadávania.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
sk: Toto je ukážkový obchod na testovacie účely. Objednávky nebudú vybavené.

en: This is a featured product
sk: Toto je odporúčaný produkt

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
sk: Toto je oznámenie o objednávke odoslané zákazníkom s podrobnosťami o objednávke po tom, čo je objednávka pozastavená zo stavu Čaká na spracovanie, Zrušená alebo Neúspešná.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
sk: Toto je oznámenie o objednávke odoslané zákazníkom, ktoré obsahuje podrobnosti objednávky po vykonaní platby.

en: This is not your download link.
sk: Toto nie je váš odkaz na stiahnutie.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
sk: Toto je celoživotná hodnota zákazníka alebo celková suma, ktorú ste zarobili z objednávok tohto zákazníka.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
sk: Toto je URL alebo absolútna cesta k súboru, ku ktorému zákazníci získajú prístup. URL adresy zadané na tomto mieste by už mali byť zašifrované.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
sk: Toto je stránka obchodu WooCommerce. Stránka obchodu je špeciálny archív, v ktorom sa zobrazujú vaše produkty. <a href="%s">Viac informácií nájdete tu</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
sk: Toto je ID prílohy alebo adresa URL obrázka, ktoré sa používajú pre obrázky s náhradnými znakmi v katalógu produktov. Výrobky bez obrázka to budú používať.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
sk: Toto je základná kategória a nemôže byť odstránená. Bude sa automaticky priraďovať produktom bez kategórie.

en: This is the name of the download shown to the customer.
sk: Názov súboru na stiahnutie zobrazujúci za zákazníkovi.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
sk: Jedná sa o súčet "daňových riadkov" z prepravných daní v rámci vašich objednávok.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
sk: Toto je súčet daní vo vašich objednávkach.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
sk: Toto je sumár všetkých polí "Objednávka celkom" vo vašich objednávkach.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
sk: Toto je sumár všetkých polí "Doprava celkom" vo vašich objednávkach.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
sk: Toto je suma súčtov objednávky po započítaní všetkých refundácií a bez nákladov na dopravu a bez daní.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
sk: Toto je celková cena objednávky po započítaní akýchkoľvek vratiek, vrátane dopravy a daní.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
sk: Toto je celková daň za sadzby (tovar + doprava).

en: This is where store orders are stored.
sk: Toto je miesto, kde sú uložené obchodné objednávky.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
sk: Sem môžete pridávať nové zľavové kódy, ktoré môžu zákazníci využiť vo vašom obchode.

en: This is where you can browse products in this store.
sk: Tu si môžete prezerať produkty v tomto obchode.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
sk: Tu si môžete nastaviť formuláre produktov pre rôzne typy produktov na vašom ovládacom paneli.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
sk: Kde sa nachádza váš obchod. Sadzby daní a poštovné použijú túto adresu.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
sk: Kľúč je neplatný alebo už bol použitý. Ak potrebujete, obnovte si heslo.

en: This lets you choose which products are part of this group.
sk: Toto vám umožní vybrať, ktoré produkty sú súčasťou skupiny.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
sk: To znamená, že tabuľka je pravdepodobne v nekonzistentnom stave. Pred povolením používania tabuľky sa odporúča spustiť nový proces regenerácie alebo obnoviť prerušený proces (Stav - Nástroje - Obnoviť vyhľadávaciu tabuľku atribútov produktu/Obnoviť regeneráciu vyhľadávacej tabuľky atribútov produktu).

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
sk: Táto metóda je zastaraná a čoskoro bude odstránená. Namiesto nej použite Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
sk: Táto metóda sa od verzie 2.6.0 nepoužíva a v budúcich verziách bude odstránená. Odporúčame zakázať ju a radšej nastaviť novú sadzbu v <a href="%s">Zónach dopravy</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
sk: Táto metóda by nemala byť volaná pred akciou plugins_loaded.

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
sk: Toto nastavenie určuje základnú lokalitu zákazníka. Ak používate geolokáciu, databáza MaxMind GeoLite bude pravidelne sťahovaná do priečinka wp-content.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
sk: Toto nastavenie určuje ktorá adresa bude použitá na výpočet dane.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
sk: Táto možnosť vám umožňuje obmedziť v ktorých krajinách ste ochotní predávať.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
sk: Táto možnosť odstráni VŠETKY sadzby dane, používajte s rozvahou. Táto akcia sa nedá zvrátiť.

en: This order belongs to a different customer.
sk: Táto objednávka patrí inému zákazníkovi.

en: This order cannot be paid for.
sk: Túto objednávku nie je možné zaplatiť.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sk: Táto objednávka nemôže byť zaplatená. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte nás.

en: This order is already linked to a user account.
sk: Táto objednávka je už prepojená s používateľským účtom.

en: This order is no longer editable.
sk: Táto objednávka už nie je editovateľná.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
sk: Stav objednávky je &ldquo;%s&rdquo;&mdash; Nemôže byť zaplatená. Kontaktujte nás, prosím.

en: This page's content is overridden by custom template content
sk: Obsah tejto stránky je prepísaný obsahom vlastnej šablóny

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
sk: Kľúč pre reset hesla je určený pre iný používateľský účet. Prosím odhláste sa a skúste to znovu.

en: This payment method was successfully set as your default.
sk: Táto platobná metóda bola úspešne nastavená ako predvolená.

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
sk: Tento plugin už nie je možné aktivovať, pretože jeho funkcionalita je teraz zahrnutá vo <strong>WooCommerce</strong> . Odporúča sa ho <strong>odstrániť</strong> .

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
sk: Tento plugin nie je možné aktivovať, pretože jeho funkcionalita je teraz zahrnutá v jadre WooCommerce.

en: This product cannot be added to the cart.
sk: Tento produkt nie je možné pridať do košíka.

en: This product has been activated.
sk: Tento produkt bol aktivovaný.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
sk: Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
sk: Tento produkt ponúka možnosti, ako napríklad veľkosť alebo farbu. Obrázky, súbory na stiahnutie a ďalšie podrobnosti každej variácie môžete spravovať samostatne.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
sk: Tento produkt ponúka možnosti, ako napríklad veľkosť alebo farbu. Teraz môžete spravovať skladové zásoby a ďalšie podrobnosti každej variácie samostatne.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
sk: Tento produkt má možnosti, ako napríklad veľkosť alebo farbu. Teraz môžete spravovať nastavenia dopravy a ďalšie podrobnosti pre každú variáciu samostatne.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
sk: Tento produkt už bol predaný a môže byť spojený s existujúcou objednávkou. Skutočne ho chcete zmazať?

en: This product is already active.
sk: Tento produkt je už aktívny.

en: This product is already installed.
sk: Tento produkt je už nainštalovaný.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sk: Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

en: This product is not installed.
sk: Tento produkt nie je nainštalovaný.

en: This product is protected and cannot be purchased.
sk: Tento produkt je chránený a nemôže byť kúpený.

en: This product requires shipping or pickup
sk: Tento produkt vyžaduje prepravu alebo osobný odber

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
sk: Tento produkt nespustí kalkulačku dopravy vášho zákazníka v košíku ani pri platbe. Tento produkt tiež nebude vyžadovať, aby vaši zákazníci pri platbe zadali svoje dodacie údaje. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Prečítajte si viac o virtuálnych produktoch</a> .

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
sk: Odkaz na report exspiroval. %1$sKliknite pre zobrazenie filtrovaného reportu%2$s.

en: This resource cannot be created.
sk: Tento zdroj nemôže byť vytvorený.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
sk: Tento vzor obsahuje základné informácie o tom, aké osobné údaje môže váš obchod zhromažďovať, ukladať a zdieľať, ako aj o tom, kto môže mať prístup k týmto údajom. V závislosti od toho, aké nastavenia sú povolené a aké ďalšie doplnky sú použité, špecifické informácie zdieľané v obchode sa budú líšiť. Odporúčame konzultovať s právnikom pri rozhodovaní o tom, aké informácie sa majú zverejniť vo vašich pravidlách ochrany osobných údajov.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
sk: Táto sekcia riadi zobrazenie zásad ochrany osobných údajov týchto webových stránok. Informácie k ochranu osobných údajov uvedené nižšie sa nebudú zobrazovať, pokiaľ nie je nastavená %s.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
sk: Táto sekcia zobrazuje všetky súbory, ktoré prepisujú základné WooCommerce šablóny.

en: This section shows details of Action Scheduler.
sk: Táto časť zobrazuje podrobnosti o Plánovači akcií.

en: This section shows details of WC Admin.
sk: Táto sekcia zobrazuje podrobnosti o správe WC.

en: This section shows information about this status report.
sk: Táto sekcia zobrazuje informácie o tejto správe o stave.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
sk: Toto nastavuje, koľko dní sa budú záznamy v protokole uchovávať pred automatickým vymazaním.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
sk: Toto nastavuje základnú stránku obchodu - tu bude archív produktov.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
sk: Nastavenie oddeľovača desatinných miest zobrazených cien.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
sk: Toto nastavuje minimálnu úroveň závažnosti protokolov, ktoré sa budú ukladať. Nižšie úrovne závažnosti budú ignorované. „Žiadne“ znamená, že sa budú ukladať všetky protokoly.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
sk: Tým sa nastaví počet desatinných miest zobrazených v uvedených cenách.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
sk: Nastavenie oddeľovača tisícov zobrazených cien.

en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
sk: Toto nastavenie tu nie je možné zmeniť, pretože ho nastavuje filter na hooku %s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
sk: Toto nastavenie tu nie je možné zmeniť, pretože je definované v konštante %1$s, pravdepodobne vo vašom súbore %2$s.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
sk: Toto nastavenie tu nie je možné zmeniť, pretože je definované v konštante %s.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
sk: Toto nastavenie rozhoduje o tom, na ktorých stránkach budú zobrazené produkty.

en: This setting does not apply to guest purchases.
sk: Toto nastavenie sa nevzťahuje na nákupy neregistrovaných zákazníkov.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
sk: Toto nastavenie funguje iba vtedy, keď sú údaje o produkte uložené v tabuľke príspevkov.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
sk: Tento spôsob doručenia nemá žiadne nastavenia pre konfiguráciu.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
sk: Platnosť tohto predplatného vypršala. Obráťte sa na vlastníka pre <strong>obnovenie</strong> predplatného pre získanie aktualizácií a podpory.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
sk: Platnosť tohto predplatného vypršala. Ak chcete dostávať aktualizácie a podporu, <strong>obnovte</strong> vaše predplatné.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
sk: Toto predplatné čoskoro vyprší. Ak chcete naďalej získavať aktualizácie a podporu, <strong>obnovte</strong> si predplatné.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
sk: Táto šablóna bola nahradená vašou témou a nachádza sa v:<code>%s</code>.

en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
sk: Tento text sa zobrazí v päte všetkých vašich e-mailov WooCommerce.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
sk: Text sa zobrazí na tlačidle odkazujúcom na externý produkt.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
sk: Tento nástroj vám umožní vytvoriť a stiahnuť CSV súbor obsahujúci zoznam všetkých produktov.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
sk: Tento nástroj vám umožňuje vygenerovať a stiahnuť súbor CSV obsahujúci vybrané produkty.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
sk: Tento nástroj vám do vášho obchodu umožní importovať (alebo spojiť) údaje produktov  z CSV alebo TXT súboru.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
sk: Tento nástroj preruší regeneráciu vyhľadávacej tabuľky atribútov produktu. Po dokončení je možné proces buď spustiť odznova, alebo pokračovať tam, kde bol prerušený.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
sk: Tento nástroj vymaže všetky expirované transienty z WordPressu.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
sk: Tento nástroj vymaže údaje zo starších tabuliek objednávok vo WooCommerce.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
sk: Tento nástroj vymaže transienty medzipamäte produktu/obchodu.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
sk: Tento nástroj odstráni všetky zákaznícke relácie z databázy, vrátane aktuálnych košíkov a uložených košíkov v databáze.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
sk: Tento nástroj vymaže všetky varianty, ktoré nie sú priradené produktu.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
sk: Tento nástroj odstráni povolenia a povolenia s uplynutými verziami s 0 zostávajúcimi súbormi na prevzatie.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
sk: Tento nástroj vyprázdni vyrovnávaciu pamäť s informáciami o stave systému.

en: This tool will empty the template cache.
sk: Tento nástroj vyprázdni vyrovnávaciu pamäť témy.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
sk: Tento nástroj vygeneruje potrebné stĺpce súvisiace s nákladmi na predaný tovar (COGS) v meta vyhľadávacej tabuľke produktu a naplní ich z existujúcich údajov o produkte.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
sk: Tento nástroj nainštaluje všetky chýbajúce WooCommerce stránky. Stránky už definované a nastavené nebudú nahradené.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
sk: Tento nástroj prepočíta hodnoty vlastností produktov. Je užitočný pri zmene nastavení, ktoré schovávajú produkty z katalógu.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
sk: Tento nástroj znovu vytvorí index fulltextového vyhľadávania pre adresy objednávok. Ak index neexistuje, pokúsi sa ho vytvoriť.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
sk: Tento nástroj regeneruje údaje vyhľadávacej tabuľky produktu. Tento proces môže chvíľu trvať.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
sk: Tento nástroj vygeneruje údaje vyhľadávacej tabuľky atribútov produktu z existujúcich údajov o produktoch. Tento proces môže chvíľu trvať.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
sk: Tento nástroj odstráni stĺpce súvisiace s nákladmi na predaný tovar (COGS) z vyhľadávacej tabuľky meta údajov produktu. COGS bude naďalej fungovať (ak je táto funkcia povolená), ale niektoré funkcie nebudú k dispozícii.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
sk: Tento nástroj obnoví role administrátorov, zákazníkov a shop_manager na základné. Použite toto nastavenie ak nemáte prístup ku všetkých administrátorským stránkam WooCommerce.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
sk: Tento nástroj vynuluje hodnoty uložené vo vyrovnávacej pamäti používané v službe WooCommerce Analytics. Ak čísla stále vyzerajú nesprávne, skúste %1$sOpätovný import historických údajov%2$s.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
sk: Tento nástroj obnoví regeneráciu vyhľadávacej tabuľky atribútov produktov v bode, v ktorom bola prerušená (produkty (%1$s) už boli spracované)).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
sk: Tento nástroj aktualizuje vašu databázu WooCommerce na najnovšiu verziu. Pred pokračovaním skontrolujte, či máte dáta dostatočne zálohované.

en: This variation requires shipping or pickup
sk: Táto variácia vyžaduje dopravu alebo osobný odber

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
sk: Táto variácia nespustí kalkulačku dopravy vášho zákazníka v košíku ani pri platbe. Tento produkt tiež nebude vyžadovať, aby vaši zákazníci pri platbe zadávali svoje dodacie údaje. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Prečítajte si viac o virtuálnych produktoch</a> .

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
sk: Tento video návod vám pomôže prejsť procesom pridávania prvého produktu vo WooCommerce.

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
sk: Tento webhook je nakonfigurovaný na doručovanie pomocou rozhrania Legacy REST API, ale doplnok Legacy REST API nie je na tejto stránke nainštalovaný.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
sk: Takto sa bude vaše meno zobrazovať v sekcii účtu a v recenziách

en: This will change the stock status of all variations.
sk: Toto zmení stav skladu pre všetky varianty.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
sk: Toto skonvertuje meta položky objednávky <code>coupon_data</code> na zjednodušené položky <code>coupon_info</code> . Konverzia sa uskutoční postupne na pozadí (prostredníctvom Plánovača akcií). Momentálne je možné konvertovať %d položiek.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
sk: Toto skonvertuje meta položky objednávky <code>coupon_data</code> na zjednodušené položky <code>coupon_info</code> . Konverzia prebehne postupne na pozadí (prostredníctvom Plánovača akcií). Momentálne nie sú k dispozícii žiadne položky na konverziu.

en: This will delete an inbox notification by slug
sk: Týmto sa odstráni upozornenie z doručenej pošty od slugu

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
sk: Týmto sa odstránia tabuľky vlastných objednávok. Tabuľky je možné odstrániť iba v prípade, že „Vysokovýkonné úložisko objednávok“ nie je autoritatívne a synchronizácia je vypnutá (cez Nastavenia &gt; Rozšírené &gt; Funkcie).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
sk: Týmto sa odstránia tabuľky vlastných objednávok. Ak ich chcete znova vytvoriť, povoľte funkciu „Vysokovýkonné ukladanie objednávok“ (cez Nastavenia &gt; Rozšírené &gt; Funkcie).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
sk: "%1$s" tým získa %2$s prístup, ktorý mu umožní:

en: This will refresh the remote inbox notifications
sk: Týmto sa obnovia upozornenia vzdialenej doručenej pošty

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
sk: Pregenerovanie všetkých obrázkov v e-shope, vrátane veľkostí určených šablónou, alebo nastavením WooCommerce.

en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
sk: Týmto sa zastaví proces na pozadí, ktorý konvertuje meta položky objednávky <code>coupon_data</code> na zjednodušené položky <code>coupon_info</code> . Momentálne je možné konvertovať %d položiek.

en: Thousand separator
sk: Oddeľovač tisícov

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
sk: Oddeľovač tisíc pre menu, ktorá bude použitá na formát vrátených cien.

en: Thousand separator.
sk: Oddeľovač tisícok.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
sk: Oddelavač tisícok pre zobrazené ceny v tejto krajine.

en: Thumbnail
sk: Náhľad

en: Thumbnail URL.
sk: URL miniatúry.

en: Thumbnail cropping
sk: Orezanie náhľadu

en: Thumbnail image
sk: Obrázok miniatúry

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
sk: Pregenerovanie náhľadov, bude bežať na pozadí.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
sk: Pregenerovanie obrázkov beží na pozadí. Ak máte viac produktov, môže to chvíľu trvať.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
sk: Veľkosti miniatúr pre responzívne obrázky.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
sk: Miniatúra srcset pre responzívne obrázky.

en: Thumbnail width
sk: Šírka náhľadu

en: TikTok for WooCommerce
sk: TikTok pre WooCommerce

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
sk: Časový interval pre použitie s bucketmi vo vrátených dátach.

en: Time of payment:
sk: Čas platby:

en: Time period to snooze the task.
sk: Časové obdobie na odloženie úlohy.

en: Timeless elegance
sk: Nadčasová elegancia

en: Timestamp
sk: Dátum a čas

en: Timiș
sk: Timis

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
sk: Tip: Navrhovaním doplnkových produktov v košíku pomocou krížového predaja môžete výrazne zvýšiť priemernú hodnotu objednávky.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
sk: Tip: Dodatočné predaje sú produkty, ktoré sú mimoriadne ziskové, kvalitnejšie alebo drahšie. Experimentujte s kombináciami, aby ste zvýšili predaj.

en: Title
sk: Názov

en: Title of the marketing campaign.
sk: Názov marketingovej kampane.

en: Title of the note.
sk: Názov poznámky.

en: Title:
sk: Nadpis:

en: To allow logging, make %s writable.
sk: Ak chcete povoliť protokolovanie, nastavte %s ako zapisovateľný.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
sk: Pripojenie k %1$s vyžaduje prihlásenie sa. Prihláste sa do vášho obchodu nižšie, alebo <a href="%2$s">to zrušte a vráťte sa do %1$s</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
sk: Ak chcete upraviť túto objednávku, zmeňte jej stav späť na "Čaká na platbu".

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
sk: Ak chcete túto aktualizáciu povoliť, musíte <strong>aktivovať</strong> toto predplatné.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sk: Ak chcete túto aktualizáciu povoliť, musíte <strong>zakúpiť</strong> nové predplatné.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
sk: Ak chcete zabezpečiť, aby oznámenia z vášho obchodu prišli do vašich schránok a schránok vašich zákazníkov, odporúčame pripojiť e-mailovú adresu k vašej doméne a nastaviť vyhradený server SMTP. Ak sa zdá, že sa niečo neodosiela správne, nainštalujte si doplnok <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> alebo si pozrite <a href="%2$s">stránku Častých otázok o emailoch</a>.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
sk: Aby ste nikdy nemali ten pocit „na čo som zabudol“, zostavili sme základný kontrolný zoznam pred spustením.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
sk: Na prácu s variantmi produktov by ste mali používať koncový bod /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt;.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
sk: Ak sa chcete odhlásiť, nechajte toto políčko nezaškrtnuté. Váš obchod zostáva bez sledovania a nebudú sa zhromažďovať žiadne údaje. Prečítajte si o tom, aké údaje o použití sa sledujú: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
sk: Pre upravenie tejto e-mailovej šablóny skopírujte %1$s do priečinka vašej témy: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
sk: Pre získanie aktualizácií a podpory pre toto rozšírenie si musíte <strong>zakúpiť</strong> nové predplatné alebo spojiť vaše rozšírenia do jednoho prepojeného účtu pomocou <strong><a href="%1$s" title="Dokumentácia zdieľania">zdieľania</a> alebo <a href="%2$s" title="Dokumentácia presunu">presunutia</a></strong> rozšírenia do tohto prepojeného účtu.

en: To set your password, visit the following address:
sk: Pre nastavenie hesla navštívte nasledujúcu adresu:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
sk: Pre sledovanie vašej objednávky zadajte jej číslo do poľa nižšie a kliknite na tlačidlo „Sledovať“. Číslo objednávky nájdete v e-maile, ktorý vám bol doručený po objednaní.

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
sk: Ak chcete zobraziť túto stránku, musíte sa %1$sprihlásiť%2$s alebo overiť e-mailovú adresu spojenú s objednávkou.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
sk: Prepnúť &quot;Stiahnuteľné&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
sk: Prepnúť &quot;Povolené&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
sk: Zapnúť správu skladu

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
sk: Prepnúť &quot;Virtuálne&quot;

en: Toggle featured
sk: Prepnúť odporúčania

en: Toggle fullscreen
sk: Na celú obrazovku

en: Token
sk: Kľúč

en: Tool description.
sk: Popis nástroja.

en: Tool does not exist.
sk: Nástroj neexistuje.

en: Tool name.
sk: Názov nástroja.

en: Tool ran.
sk: Nástroj bol vykonaný.

en: Tool return message.
sk: Odpoveď o výsledku vykonania nástroja.

en: Tools
sk: Nástroje

en: Top Coupons - Number of Orders
sk: Najlepšie zľavové kódy - počet objednávok

en: Top Customers - Total Spend
sk: Top zákazníci - celkové výdavky

en: Top categories - Items sold
sk: Najlepšie kategórie - predané položky

en: Top earners
sk: Najviac zarábajúce

en: Top freebies
sk: Top produkty zadarmo

en: Top products - Items sold
sk: Najlepšie produkty - predané položky

en: Top rated products
sk: Najlepšie hodnotené produkty

en: Top sellers
sk: Najpredávanejšie

en: Topic
sk: Téma

en: Total
sk: Cena spolu

en: Total Database Size
sk: Celková veľkosť databázy

en: Total Net sales of all items sold.
sk: Celkový čistý predaj všetkých predaných položiek.

en: Total Spend
sk: Celková útrata

en: Total amount for this fee.
sk: Celková výška tohto poplatku.

en: Total amount spent.
sk: Celková suma.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
sk: Celkové suma poskytnutá pomocou najmenšej jednotky meny.

en: Total available to refund
sk: Dostupná suma na refundáciu

en: Total charged for shipping.
sk: Celkový poplatok za prepravu.

en: Total charged for taxes.
sk: Celkový poplatok za dane.

en: Total discount amount for the order.
sk: Celková výška zľavy pre objednávku.

en: Total discount applied by this coupon.
sk: Celková zľava použitá týmto kupónom.

en: Total discount from applied coupons.
sk: Sumár zliav získaných cez zľavový kód.

en: Total discount tax amount for the order.
sk: Celková výška dane zliav pre objednávku.

en: Total distinct customers.
sk: Celkový počet odlišných zákazníkov.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
sk: Celková peňažná hodnota nákladov na predaný tovar za produkt (súčet všetkých efektívnych hodnôt).

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
sk: Celkový počet nezrušených a neúspešných objednávok pre tohto zákazníka vrátane aktuálnej.

en: Total number of purchases.
sk: Celkové množstvo zakúpení.

en: Total of coupons used.
sk: Sumár použitých zľavových kódov.

en: Total of items purchased.
sk: Celkový počet zakúpených položiek.

en: Total of orders placed.
sk: Celkový počet objednávok.

en: Total of refunded orders.
sk: Celkový počet refundovaných objednávok.

en: Total of returns.
sk: Celkový výnos.

en: Total of shipping.
sk: Spolu za dopravu.

en: Total of taxes.
sk: Dane spolu.

en: Total orders
sk: Celkový počet objednávok

en: Total post count.
sk: Celkový počet príspevkov.

en: Total price of any applied fees.
sk: Celková suma všetkých použitých poplatkov.

en: Total price of items in the cart.
sk: Celková suma položiek v košíku.

en: Total price of items in the order.
sk: Celková cena položiek v objednávke.

en: Total price of shipping.
sk: Celková cena za dopravu.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sk: Celková cena za prepravu. Ak preprava nebola vypočítaná, odošle sa nulová odpoveď.

en: Total price the customer will pay.
sk: Celková cena, ktorú zákazník zaplatí.

en: Total refund applied to the order.
sk: Celková refundácia uplatnená na objednávku.

en: Total revenue
sk: Celkové príjmy

en: Total sales
sk: Tržby spolu

en: Total sales minus shipping and tax.
sk: Celkové predaje mínus preprava a dane.

en: Total sales.
sk: Celkové predaje.

en: Total shipping
sk: Doprava celkom

en: Total shipping amount for the order.
sk: Celková výška dopravy pre objednávku.

en: Total shipping tax amount for the order.
sk: Celková výška dane za dopravu pre objednávku.

en: Total spend.
sk: Suma objednávok.

en: Total tax
sk: Daň celkom

en: Total tax amount for this fee.
sk: Celková výška dane z tohto poplatku.

en: Total tax applied to items and shipping.
sk: Celková daň za tovar a dopravu.

en: Total tax applied to the order.
sk: Celková daň uplatnená na objednávku.

en: Total tax on fees.
sk: Celková daň z poplatkov.

en: Total tax on items in the cart.
sk: Celková daň z položiek v košíku.

en: Total tax on items in the order.
sk: Celková daň z položiek v objednávke.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
sk: Celková daň za prepravu. Ak preprava nebola vypočítaná, odošle sa nulová odpoveď.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
sk: Celková daň odstránená použitím zľavy tohto kupóna.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
sk: Sumár dane bol odstránený kvôli zľave zo zľavového kódu.

en: Total tax.
sk: Dane celkom.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
sk: Celková hodnota nákladov na predaný tovar pre objednávku.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
sk: Celková hodnota nákladov na predaný tovar pre vrátenie dane.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
sk: Celková hmotnosť (v gramoch) všetkých výrobkov v košíku.

en: Total:
sk: Cena spolu:

en: Totals
sk: Spolu

en: Totals data.
sk: Celkové údaje.

en: Totals.
sk: Celkovo.

en: Town / City
sk: Mesto

en: Town / City / Post Office
sk: Mesto / Pošta

en: Town / District
sk: Mesto

en: Town / Village
sk: Mesto / Obec

en: Track
sk: Sledovať

en: Track inventory
sk: Sledovanie zásob

en: Track orders &amp; view shopping history
sk: Sledovanie objednávok a zobrazenie histórie nákupov

en: Track stock quantity for this product
sk: Sledovať skladové zásoby tohto produktu

en: Track your store performance on mobile
sk: Sledujte výkonnosť svojho obchodu na mobile

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
sk: Preneste existujúce produkty do vášho nového obchodu - stači importovať CSV súbor.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
sk: Zmenili mi každodennú rutinu jedinečnými a ekologickými pokladmi. Výnimočná kvalita a služby. Som hrdý na to, že podporujem obchod, ktorý je v súlade s mojimi hodnotami.

en: Transient saved for key %s.
sk: Prechodný jav uložený pre kľúč %s.

en: Translatable Label
sk: Preložiteľný štítok

en: Transnistrian ruble
sk: Podnesterský rubeľ

en: Trash
sk: Kôš

en: Trashed
sk: Premiestnené do koša

en: True if backorders are allowed past stock availability.
sk: Povoliť, ak dodávatelia majú dostupnosť k skladovým zásobám.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
sk: Pravda, ak košík spĺňa kritériá na zobrazenie nákladov na dopravu a ceny boli vypočítané a zahrnuté do súčtov.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
sk: Hodnota true, ak košík vyžaduje platbu. Hodnota false pre košíky s produktami zadarmo a bezplatnou dopravou.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
sk: Povolené, ak košík vyžaduje prepravu. Zakázané pre košíky s iba digitálnym tovarom alebo pre obchody bez nastavenia spôsobu dopravy.

en: True if the product is on backorder.
sk: Pravdivé, ak je produkt na objednávku

en: True if this attribute is used by product variations.
sk: True ak táto vlastnosť používa možnosti produktu.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
sk: Hodnota true, ak je aktuálne vybraná sadzba zákazníkom pre košík.

en: True the prices included tax during checkout.
sk: Zobrazuje, či ceny na pokladni obsahovali daň.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
sk: Hodnota True vynúti vytvorenie nového dokladu, aj keď už nejaký existuje a jeho platnosť ešte nevypršala.

en: Try again
sk: Skúste znovu

en: Try new templates
sk: Vyskúšajte nové šablóny

en: Try our new email templates!
sk: Vyskúšajte naše nové šablóny e-mailov!

en: Try the new product editor (Beta)
sk: Vyskúšajte nový editor produktov (Beta)

en: Try the new templates
sk: Vyskúšajte nové šablóny

en: Try the new way to get paid
sk: Vyskúšajte nový spôsob prijímania platieb

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
sk: Premeňte obrázky svojich produktov na úžasné videá, ktoré zaujmú a konvertujú publikum – nie sú potrebné žiadne skúsenosti s videom.

en: Type
sk: Typ

en: Type of attribute.
sk: Typ vlastnosti.

en: Type of interval.
sk: Druh intervalu.

en: Type of note.
sk: Druh poznámky.

en: Type of setting.
sk: Typ nastavení.

en: URL could not be added (probable database error).
sk: URL sa nepodarilo pridať (pravdepodobná chyba databázy).

en: URL could not be updated (probable database error).
sk: URL sa nepodarilo aktualizovať (pravdepodobná chyba databázy).

en: URL query to persist across links.
sk: Dotaz na adresu URL pretrváva vo všetkých odkazoch.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
sk: URL adresa obrázka/ikony pre daný typ kampane.

en: URL to edit the order
sk: URL na úpravu objednávky

en: URL to the campaign management page.
sk: URL adresa stránky správy kampane.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
sk: URL adresa stránky na vytvorenie kampane pre tento typ kampane.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
sk: URL adresa stránky nastavení alebo odkaz na dokončenie nastavenia/registrácie, ak kanál ešte nebol nastavený.

en: URL was successfully added.
sk: URL adresa bola úspešne pridaná.

en: URL was successfully updated.
sk: URL adresa bola úspešne aktualizovaná.

en: URL where the webhook payload is delivered.
sk: URL na ktoré je presmerovaná záťaž webhooks.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
sk: Slovenská domáca zóna = Celé slovensko = Paušálna sadzba

en: UTC DateTime when the coupon expires.
sk: Dátum v UTC kedy kupón exspiruje.

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
sk: Hups… Počas inštalácie pluginov Jetpack a WooCommerce Shipping & Tax došlo k chybe. Prosím, skúste to znova.

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: Un-schedule
sk: Zrušiť plán

en: Un-schedule expired transient files cleanup
sk: Zrušenie plánovaného čistenia prechodných súborov po uplynutí platnosti

en: Unable to accept more than %s items for this request.
sk: Nie je možné prijať viac ako %s položiek pre túto požiadavku.

en: Unable to add payment method to your account.
sk: Nebolo možné pridať platobnú možnosť k vášmu účtu.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
sk: Nepodarilo sa zrušiť naplánovanú akciu: skontrolujte protokoly.

en: Unable to claim actions. Database error.
sk: Nepodarilo sa nárokovať akcie. Chyba databázy.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
sk: Nepodarilo sa uplatniť si akcie. Chyba databázy: %s.

en: Unable to create a scheduled action.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť naplánovanú akciu.

en: Unable to create account. Please try again.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť účet. Skúste to znova.

en: Unable to create backup post for order %d.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť záložný príspevok pre objednávku %d.

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
sk: Počas exportu súboru CSV nie je možné vytvoriť alebo zapisovať do súboru %s. Skontrolujte povolenia súboru.

en: Unable to create order
sk: Objednávku sa nepodarilo vytvoriť

en: Unable to create order.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť objednávku.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
sk: Balíček Action Scheduler sa nepodarilo zistiť.

en: Unable to insert download log entry in database.
sk: Nebolo možné uložiť záznam do databázy logu sťahovania.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
sk: Počas úpravy oprávnení na sťahovanie pre produkt %2$d sa nepodarilo načítať podprodukt %1$d.

en: Unable to load the post record for order %1$d
sk: Nepodarilo sa načítať záznam o odoslaní pre objednávku %1$d

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
sk: Nepodarilo sa označiť chybu akcie %s. Chybá databázy.

en: Unable to reduce stock for item %s.
sk: Nepodarilo sa znížiť skladové zásoby pre produkt %s.

en: Unable to release actions from claim id %d.
sk: Nepodarilo sa uvoľniť akcie z nároku s ID %d.

en: Unable to remove source migrated action %s
sk: Nie je možné odstrániť akciu migrácie zdroja %s

en: Unable to restore stock for item %s.
sk: Nepodarilo sa obnoviť zásoby pre položku %s.

en: Unable to retrieve action %d.
sk: Nepodarilo sa načítať akciu %d.

en: Unable to retrieve cart.
sk: Košík sa nepodarilo obnoviť.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
sk: Nie je možné načítať informácie o databáze. Zvyčajne to nie je problém a znamená to, že vaša inštalácia používa triedu, ktorá nahrádza databázovú triedu WordPress (napr. HyperDB) a WooCommerce nedokáže získať informácie o databáze.

en: Unable to save action.
sk: Nepodarilo sa uložiť akciu.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
sk: Nepodarilo sa spustiť synchronizáciu. Platnosť odkazu, ktorý ste klikli, pravdepodobne vypršala.

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
sk: Synchronizáciu sa nepodarilo zastaviť. Platnosť odkazu, ktorý ste klikli, pravdepodobne vypršala.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
sk: Nepodarilo sa odomknúť nárok na %s. Chyba databázy.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
sk: Nepodarilo sa odomknúť nárok na akciu %s. Chybá databázy.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
sk: Nepodarilo sa aktualizovať stav akcie %1$d na %2$s.

en: Unable to use image "%s".
sk: Nebolo možné použiť obrázok "%s".

en: Unapprove
sk: Neschváliť

en: Unapprove this review
sk: Neschváliť toto hodnotenie

en: Uncropped
sk: Neorezané

en: Understanding the status report
sk: Pochopenie stavu systému

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Undo?
sk: Vrátiť?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
sk: Ľutujeme, ale <strong>nezasielame do %s</strong>. Zadajte prosím inú doručovaciu adresu.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sk: Vaša objednávka nemôže byť spracovaná, nakoľko poskytovateľ platobnej brány (banka) odmietol vašu transakciu. Skúste platbu zopakovať.

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
sk: Platba za objednávku #%1$s od %2$s sa bohužiaľ nepodarila. Objednávka bola nasledovná:

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
sk: Žiaľ, vašu objednávku sme nemohli dokončiť kvôli problému s vaším spôsobom platby.

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
sk: Neidentifikovaná akcia %s: túto akciu sa nám nepodarilo zrušiť. Možno ju odstránil iný proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
sk: Neidentifikovaná akcia %s: túto akciu sa nám nepodarilo odstrániť. Možno ju odstránil iný proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
sk: Neidentifikovaná akcia %s: nepodarilo sa nám určiť dátum tejto akcie. Je možné, že bola odstránená iným procesom.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
sk: Neidentifikovaná akcia %s: túto akciu sa nám nepodarilo označiť ako dokončenú. Možno ju odstránil iný proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
sk: Neidentifikovaná akcia %s: túto akciu sa nám nepodarilo označiť ako neúspešnú. Možno ju odstránil iný proces.

en: Unique ID for the Note Action.
sk: Jedinečné ID pre akciu poznámky.

en: Unique ID for the Note.
sk: Jedinečné ID poznámky.

en: Unique ID for the instance.
sk: Unikátne ID pre inštanciu.

en: Unique ID for the resource.
sk: Unikátne ID pre zdroj.

en: Unique ID for the zone.
sk: Unikátne ID pre zónu.

en: Unique coupons count.
sk: Počet jedinečných zľavových kódov.

en: Unique design
sk: Unikátny dizajn

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
sk: Unikátny identifikátor (kľúč) pre položku v košíku, ktorý sa má aktualizovať.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
sk: Unikátny identifikátor (kľúč) pre položku v košíku.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
sk: Unikátny identifikátor vlastnosti.

en: Unique identifier for the attribute.
sk: Unikátny identifikátor pre vlastnosť.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
sk: Unikátny identifikátor zľavového kódu v rámci košika.

en: Unique identifier for the fee within the cart
sk: Jedinečný identifikátor poplatku v košíku

en: Unique identifier for the fee within the cart.
sk: Jedinečný identifikátor pre položku v tomto košíku.

en: Unique identifier for the item within the cart.
sk: Jedinečný identifikátor pre položku v košíku.

en: Unique identifier for the item.
sk: Jedinečný identifikátor položky.

en: Unique identifier for the object.
sk: Unikátny identifikátor pre objekt.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
sk: Jedinečný identifikátor produktu, ku ktorému recenzia patrí.

en: Unique identifier for the product.
sk: Jedinečný identifikátor produktu.

en: Unique identifier for the resource.
sk: Unikátny identifikátor pre zdroj.

en: Unique identifier for the variable product.
sk: Unikátny identifikátor pre variabilný produkt.

en: Unique identifier for the variation.
sk: Unikátny identifikátor pre variant.

en: Unique identifier for the webhook.
sk: Unikátny identifikátor webhooku.

en: Unique identifier of the order.
sk: Jedinečný identifikátor objednávky.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
sk: Jedinečný identifikačný reťazec pre rozšírenie marketingového kanála, tiež známy ako plugin slug.

en: Unique identifier.
sk: Jedinečný identifikátor.

en: Unique slug for the resource.
sk: Unikátny slug zdroja.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
sk: Unikátny slug (referencia vlastnosti) musí byť kratší ako 28 znakov.

en: Unique transaction ID.
sk: Unikátne ID transakcie.

en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom (UK)
sk: Spojené kráľovstvo (UK)

en: United States (US)
sk: Spojené štáty (US)

en: United States (US) dollar
sk: Americký dolár

en: Units in stock
sk: Na sklade

en: Universal Product Code
sk: Univerzálny kód produktu

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
sk: Časová pečiatka Unixu predstavujúca, kedy bola motivácia zamietnutá.

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown partial args matching value.
sk: Neznáma čiastočná zhoda argumentov.

en: Unknown request method.
sk: Neznáma metóda žiadosti.

en: Unknown status found for action.
sk: Neznámy stav pre túto akciu.

en: Unlimited
sk: Neobmedzene

en: Unlimited usage
sk: Neobmedzené použitie

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
sk: Nezaplatená objednávka zrušená - vypršal časový limit.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
sk: Neserializované inštancie týchto tried sú zakázané.

en: Unsupported argument type provided as value.
sk: Ako hodnota bol zadaný nepodporovaný typ argumentu.

en: Unsynced orders: %d
sk: Nesynchronizované objednávky: %d

en: Up to 60% off
sk: Do 60% zľava

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update %s
sk: Aktualizovať %s

en: Update Available
sk: Aktualizácie sú dostupné

en: Update Brand
sk: Aktualizovať značku

en: Update WooCommerce Database
sk: Aktualizovať WooCommerce databázu

en: Update cart
sk: Aktualizovať košík

en: Update category
sk: Aktualizovať kategóriu

en: Update country / region
sk: Aktualizujte krajinu / región

en: Update database
sk: Aktualizovať databázu

en: Update existing products
sk: Aktualizovať existujúce produkty

en: Update now
sk: Aktualizovať teraz

en: Update shipping class
sk: Aktualizovať triedu dopravy

en: Update status event failed.
sk: Obnova statusu zlyhala.

en: Update tag
sk: Aktualizovať tag

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
sk: Aktualizujte tabuľku priamo pri zmenách produktu, namiesto plánovania odloženej aktualizácie.

en: Update totals
sk: Prepočítať

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
sk: Aktualizujte vašu tému na najnovšiu verziu. Ak nie je k dispozícii žiadna aktualizácia, požiadajte autora témy. aby zabezpečil kompatibilitu s aktuálnou verziou WooCommerce.

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Updated at
sk: Čas aktualizácie

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
sk: Aktualizuje zoznam schválených adresárov na stiahnutie produktov. Upozorňujeme, že spustenie tohto nástroja nemá vplyv na to, či je zoznam schválených adresárov na stiahnutie povolený alebo nie.

en: Updating database
sk: Aktualizujem databázu

en: Updating product review failed.
sk: Aktualizácia recenzie produktu zlyhala.

en: Updating review failed.
sk: Aktualizácia recenzie zlyhala.

en: Updating review status failed.
sk: Aktualizácia stavu recenzie zlyhala.

en: Upgrade
sk: Aktualizovať

en: Upload CSV file
sk: Nahrať súbor CSV

en: Upload a new file
sk: Nahrať nový súbor

en: Upload an image
sk: Nahrať obrázok

en: Upload file and import
sk: Nahrať súbor a importovať

en: Upload/Add image
sk: Nahrať / Pridať obrázok

en: Uploaded theme.
sk: Nahraná téma.

en: Uploaded to this product
sk: Nahral k tomuto produktu

en: Uploaded to this product form
sk: Nahrané do tohto produktového formulára

en: Upsells
sk: Navýšenie predaja

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
sk: Navýšenie predaja predstavuje produkty, ktoré odporúčate namiesto aktuálneho produktu. Napríklad produkty, ktoré sú viac ziskové, vyššej kvality alebo drahšie.

en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
sk: Dodatočné predaje sú zvyčajne produkty, ktoré sú mimoriadne ziskové, kvalitnejšie alebo drahšie. Experimentujte s kombináciami, aby ste zvýšili predaj. %1$sZískajte viac informácií o prepojených produktoch%2$s

en: Usage / Limit
sk: Využitie / Limit

en: Usage Tracking
sk: Sledovanie použitia

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
sk: Limit použitia kupónu „%s“ bol dosiahnutý.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
sk: Limit použitia kupónu „%s“ bol dosiahnutý. Skúste to znova neskôr alebo nás kontaktujte so žiadosťou o pomoc.

en: Usage limit per coupon
sk: Limit použitia kupónu

en: Usage limit per user
sk: Limit použitia pre používateľa

en: Usage limits
sk: Limit využitia

en: Usage restriction
sk: Obmedzenie použitia

en: Usage tracking activated
sk: Sledovanie používania aktivované

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
sk: Použite <code>[qty]</code> pre počet položiek, <br/><code>[cost]</code> pre celkovú cenu položiek a <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> pre poplatky na báze percent.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
sk: Použite WP Query argumenty na modifikovanie odpovede. Privátne premenné dotazu vyžadujú autorizáciu.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
sk: Využite WooCommerce Shipping (beží na WooCommerce Services & Jetpack) a ušetrite čas strávený na pošte tlačením adresných štíkov doma.

en: Use a new payment method
sk: Použiť novú platobnú metódu

en: Use as product form image
sk: Použiť ako obrázok formulára produktu

en: Use as product image
sk: Použiť ako obrázok produktu

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
sk: Použite globálne atribúty, aby ste umožnili nakupujúcim filtrovať a vyhľadávať tento produkt. Použite vlastné atribúty na poskytnutie podrobných informácií o produkte.

en: Use image
sk: Použiť obrázok

en: Use previous column mapping preferences?
sk: Použiť predchádzajúce predvoľby mapovania stĺpcov?

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
sk: Pomocou tried prepravy si môžete prispôsobiť sadzby prepravy pre rôzne skupiny produktov, ako sú napríklad ťažké položky, ktoré vyžadujú vyššie poštovné.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
sk: Na filtrovanie katalógu použite vyhľadávaciu tabuľku atribútov produktu.

en: Used for variations
sk: Používa sa pri variantoch

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
sk: Môžeš to skúsiť

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
sk: vymazanie akýchkoľvek filtrov

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
sk: alebo choďte k nám

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
sk: domov obchodu

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
sk: Kde sa cyklistické sny plnia.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
sk: otvárame čoskoro

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
sk: Venujeme sa poskytovaniu vysokokvalitných bicyklov, príslušenstva a odborného poradenstva pre jazdcov všetkých úrovní skúseností. Zostaňte naladení.

en: Used-up download permissions
sk: Použité povolenia na prevzatie

en: User
sk: Používateľ

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
sk: Používateľ #%d bol vymazaný spoločnosťou WooCommerce v súlade s nastaveniami uchovávania osobných údajov na stránke. Všetok obsah patriaci tomuto používateľovi bol zachovaný, ale nebol priradený.

en: User ID for the downloader.
sk: ID používateľa pre sťahovateľa.

en: User ID of user who created the refund.
sk: ID používateľa, ktorý vytvoril refundáciu.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
sk: ID používateľa ktorý vlastní objednávku. 0 pre hosťa.

en: User ID.
sk: ID používateľa.

en: User Name
sk: Používateľské meno

en: User agent of the customer.
sk: Prehliadač zákazníka.

en: User email
sk: E-mail používateľa

en: User is missing.
sk: Používateľ sa nenašiel.

en: User name of the downloader.
sk: Používateľské meno sťahovateľa.

[ctx: User role]
en: Customer
sk: Zákazník

[ctx: User role]
en: Shop manager
sk: Správca obchodu

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
sk: Používateľove prístupy ku produktom na stiahnutie zakúpeným cez WooCommerce.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
sk: Zákaznícke WooCommerce údaje používateľa.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
sk: WooCommerce data používateľa o jeho objednávkach.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
sk: Používateľove WooCommerce spôsoby platby

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
sk: WooCommerce data používateľa o zakúpených súboroch na stiahnutie.

en: Username
sk: Meno užívateľa

en: Username is required.
sk: Meno užívateľa je povinné.

en: Username isn't editable.
sk: Používateľské meno nie je editovateľné.

en: Username or email
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Username or email address
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Username.
sk: Používateľské meno.

en: Username: %s
sk: Používateľské meno: %s

en: Username: %s.
sk: Používateľské meno: %s.

en: Username: <b>%s</b>
sk: Používateľské meno: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
sk: Zákazníci budú musieť minúť minimálne takúto sumu aby získali dopravu zadarmo.

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
sk: Používa oveľa výkonnejšie dotazy na aktualizáciu vyhľadávacej tabuľky, ale nemusí byť kompatibilný s niektorými rozšíreniami.

en: VAT
sk: DPH

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
sk: Chyba overenia: PayPal IPN odpovedalo pomocou odlišnej emailovej adresy (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
sk: Chyba overenia: PayPal sumy sa nezhodujú (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
sk: Chyba overenia: Nesedia sumy z PayPal (celkom %s)

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
sk: Chyba overenia: PayPal meny sa nezhodujú (kód %s).

en: Validation failed.
sk: Overenie zlyhalo.

en: Valle
sk: Hodnota

en: Value
sk: Hodnota

en: Value (required)
sk: Hodnota (povinná)

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
sk: Hodnota nákladov na predaný tovar pre objednanú položku.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
sk: Hodnota nákladov na predaný tovar za vrátenú položku.

en: Value of the coupon.
sk: Hodnota kupónu.

en: Value of the metadata.
sk: Hodnota metadát.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
sk: Hodnota štatistiky. Ak štatistika neexistuje alebo sa nedá načítať, vráti hodnotu null.

en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
sk: Hodnota typu %s bola odoslaná do spätného volania priradenia objednávky.

en: Value(s)
sk: Hodnota(y)

en: Varaždin County
sk: Varaždínska župa

en: Variable product
sk: Variabilný produkt

en: Variation #%1$s of %2$s
sk: Variant  #%1$s pre %2$s

en: Variation ID, if applicable.
sk: ID variácie, ak existuje.

en: Variation ID.
sk: ID variácie.

en: Variation ID:
sk: Číslo ID variantu:

en: Variation URL.
sk: URL variantu.

en: Variation attribute name.
sk: Názov vlastnosti variantu.

en: Variation attribute value.
sk: Hodnota vlastnosti variantu.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
sk: Nebolo možné importovať variant: Chýba rodičovské ID alebo rodič ešte nebol vytvorený.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
sk: Variáciu nemožno importovať: Rodičovský produkt nemôže byť variantou produktu

en: Variation description.
sk: Popis variantu

en: Variation details
sk: Podrobnosti o variácii

en: Variation dimensions.
sk: Rozmery variácie.

en: Variation height (%s).
sk: Výška variácie (%s).

en: Variation image data.
sk: Dáta obrázku variácie.

en: Variation length (%s).
sk: Dĺžka variácie (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
sk: Poradie variantu profuktu (určuje pozíciu v zozname variantov)

en: Variation options
sk: Nastavenia navigácie

en: Variation price (required)
sk: Cena variantu(vyžadovaná)

en: Variation regular price.
sk: Bežná cena variácie.

en: Variation sale price.
sk: Akciová cena variácie.

en: Variation status.
sk: Stav variácie.

en: Variation weight (%s).
sk: Hmotnosť variácie (%s).

en: Variation width (%s).
sk: Šírka variácie (%s).

en: Variations
sk: Varianty

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
sk: Varianty (a ich vlastnosti) bez zadanej ceny sa v obchode nezobrazia.

en: Variations Sold
sk: Predané varianty

en: Variations detailed reports.
sk: Podrobné správy o variáciách.

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
sk: Rôzne kontextové údaje, ktoré sa majú použiť v procese nástupu.

en: Various contextual data for the step to use.
sk: Rôzne kontextové údaje, ktoré sa majú v danom kroku použiť.

en: Venezuelan bol&iacute;var (2008–2018)
sk: Venezuelský bolívar (2008 – 2018)

en: Verification completed.
sk: Overenie dokončené.

en: Verify
sk: Overiť

en: Verify base database tables
sk: Overiť tabuľky základnej databázy

en: Verify database
sk: Overiť databázu

en: Verify if all base database tables are present.
sk: Skontrolovať, či sú k aktuálne všetky základné databázové tabuľky.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
sk: Overujem databázu… Jedna alebo viac tabuliek stále chýba:

en: Versatile charm
sk: Všestranný šarm

en: Version
sk: Verzia

en: Version %s
sk: Verzia %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
sk: Verzia %s je <strong>k dispozícii</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
sk: Verzia %s je <strong>dostupná</strong>. Pre povolenie tejto aktualizácie je potrebné <strong>zakúpiť</strong> nové predplatné.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
sk: Verzia WooCommerce, ktorá naposledy aktualizovala objednávku.

en: Version:
sk: Verzia:

en: Very poor
sk: Veľmi slabé

en: View
sk: Zobraziť

en: View &amp; Customize
sk: Zobraziť a prispôsobiť

en: View Action
sk: Zobraziť akciu

en: View WooCommerce API docs
sk: Zobraziť API dokumenty WooCommerce

en: View WooCommerce documentation
sk: Zobraziť dokumentáciu WooCommerce

en: View WooCommerce settings
sk: Zobraziť nastavenia WooCommerce

en: View affected templates
sk: Zobraziť dotknuté šablóny

en: View and manage coupons
sk: Zobraziť a spravovať zľavové kódy

en: View and manage customers
sk: Zobraziť a spravovať zákazníkov

en: View and manage orders and sales reports
sk: Zobraziť a spravovať objednávky a správy o predaji

en: View and manage products
sk: Zobraziť a spravovať produkty

en: View cart
sk: Zobraziť košík

en: View coupon
sk: Zobraziť kupón

en: View coupons
sk: Zobraziť zľavové kódy

en: View customers
sk: Zobraziť zákazníkov

en: View full-screen image gallery
sk: Zobraziť galériu obrázkov na celej obrazovke

en: View import log
sk: Vytvoriť kľúč rozhrania API

en: View my cart
sk: Zobraziť košík

en: View order
sk: Zobraziť objednávku

en: View order %s
sk: Zobraziť objednávku %s

en: View order number %s
sk: Zobraziť objednávku číslo %s

en: View order: %s
sk: Zobraziť objednávku: %s

en: View orders
sk: Zobraziť objednávky

en: View orders and sales reports
sk: Zobraziť objednávky a správy o predaji

en: View other orders &rarr;
sk: Zobraziť ďalšie objednávky &rarr;

en: View product
sk: Zobraziť produkt

en: View product form
sk: Zobraziť formulár produktu

en: View product forms
sk: Zobraziť formuláre produktov

en: View products
sk: Zobraziť produkty

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
sk: Zobraziť produkty v &ldquo;%s&rdquo; skupine

en: View progress &rarr;
sk: Zobraziť postup &rarr;

en: View progress →
sk: Zobraziť postup →

en: View report
sk: Zobraziť report

en: View tax rates
sk: Zobraziť sadzby daní

en: View template
sk: Zobraziť šablónu

en: View/Edit
sk: Zobraziť/Upraviť

en: Viewing log file %s
sk: Zobrazuje sa súbor denníka %s

en: Views
sk: Pozretí

en: Vinnychchyna
sk: Vinnická oblasť

en: Virgin Islands (British)
sk: Panenské ostrovy (britské)

en: Virgin Islands (US)
sk: Panenské ostrovy (USA)

en: Virovitica-Podravina County
sk: Viroviticko-podravská župa

en: Virtual
sk: Virtuálne

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
sk: Virtuálne produkty sú nehmotné a nie sú posielané.

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Visibility in catalog
sk: Viditeľnosť v katalógu

en: Visible on the product page
sk: Viditeľné na stránke produktu

en: Visit %s admin area:
sk: Navštívte administráciu %s:

en: Visit Dashboard
sk: Navštíviť nástenku

en: Visit Store
sk: Navštíviť obchod

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
sk: Navštívte WooCommerce.com pre viac informácií <a href="%1$s" target="_blank">ako začať</a>.

en: Visit community forums
sk: Navštíviť komunitné fóra

en: Visit new location
sk: Navštívte novú lokalitu

en: Visit plugin homepage
sk: Navštíviť stránku pluginu

en: Visit premium customer support
sk: Navštívte prémiovú zákaznícku podporu

en: Visit product category %1$s
sk: Navštíviť kategóriu produktov %1$s

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Viva.com Smart Checkout
sk: Inteligentná pokladňa Viva.com

en: Volyn
sk: Volyň

en: Vukovar-Srijem County
sk: Vukovarsko-srijemská župa

en: Vâlcea
sk: Valcea

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
sk: UPOZORNENIE: Proces regenerácie vyhľadávacej tabuľky atribútov produktu bol prerušený.

en: WC database version.
sk: Verzia databázy WooCommerce.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
sk: WC_Session nie je k dispozícii, údaje o zákazníkovi nie je možné uložiť do relácie.

en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
sk: Príkazy WP CLI sú k dispozícii: spustite %1$s pre zoznam dostupných príkazov.

en: WP REST API Integration v%d
sk: WP REST API integrácia v%d

en: Wake Island
sk: Ostrov Wake

en: Wallets & Express checkouts
sk: Peňaženky a expresné pokladne

en: Warning
sk: Varovanie

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
sk: Upozornenie: Akciové ceny budú odstránené, ak nebudú nižšie ako bežné ceny.

en: Was onboarding completed or skipped?
sk: Bol onboarding dokončený alebo preskočený?

en: Watch tutorial
sk: Prezrieť si tutoriál

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
sk: Prijímame platby prostredníctvom služby PayPal. Pri spracovávaní platieb sa niektoré vaše údaje odošlú do služby PayPal vrátane informácií, ktoré sú potrebné na spracovanie alebo podporu platby, ako je celková suma nákupu a fakturačné údaje.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
sk: Počas nákupu v našom obchode o vás zhromažďujeme informácie.

en: We couldn't find a preview for this product.
sk: Nenašli sme ukážku tohto produktu.

en: We couldn't find a subscription for this product.
sk: Nepodarilo sa nám nájsť predplatné pre tento produkt.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
sk: Vyskytla sa chyba SSL. Uistite sa, že vaša stránka podporuje TLS verziu 1.2 alebo novšiu.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
sk: Všeobecne uchovávame informácie o vás tak dlho, kým potrebujeme tieto informácie na účely, na ktoré ich zhromažďujeme a používame alebo máme zákonnú povinnosť, aby sme ich aj naďalej uchovávali. Napríklad, informácie o objednávke budeme uchovávať po dobu XXX rokov na daňové a účtovné účely. Toto zahŕňa vaše meno, e-mailovú adresu a fakturačné a dodacie adresy.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
sk: Vytvorili sme pre vás vzorový návrh stránky s pravidlami pre vrátenie tovaru a vrátenie tovaru. Pozrite si ho a aktualizujte ho tak, aby vyhovoval vášmu obchodu.

en: We have finished processing your order.
sk: Spracovali sme Vašu objednávku.

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
sk: Dúfame, že sa čoskoro vrátia! Prečítajte si viac o <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">riešení problémov s neúspešnými platbami</a> .

en: We hope to see you again soon.
sk: Dúfame, že vás znova čoskoro uvidíme.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
sk: Tešíme sa na skoré vybavenie vašej objednávky.

en: We look forward to seeing you soon.
sk: Tešíme sa, že Vás čoskoro uvidíme.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
sk: Všimli sme si, že počas inštalácie pluginov Jetpack a WooCommerce Shipping & Tax došlo k chybe. Prosím, skúste to znova a vychutnajte si všetky výhody, ktoré tieto pluginy vášmu obchodu pridajú! Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť. Pluginy "Jetpack" a "WooCommerce Shipping & Tax" budú nainštalované a aktivované zdarma.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
sk: Odporúčame používať službu ShipStation, ktorá vám ušetrí čas strávený na pošte tým, že si môžete vytlačiť svoje prepravné štítky doma. Vyskúšajte ShipStation na 30 dní zadarmo.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
sk: Tieto informácie budú zdielané s tretími stranami, ktoré nám pomáhajú pri vykonávaní našich služieb vo vzťahu k Vám, napr--

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
sk: Zobrazujeme kontextové návrhy na oficiálne rozšírenia, ktoré môžu byť užitočné pre váš obchod.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
sk: Pred aktualizáciou vám dôrazne odporúčame vašu web stránku zálohovať.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
sk: V našich produktoch používame iba tie najkvalitnejšie materiály, vďaka čomu vyzerajú skvele a vydržia dlhé roky.

en: We were unable to process your order, please try again.
sk: Nepodarilo sa spracovať vašu objednávku, skúste neskôr prosím.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
sk: Vami zadanú e-mailovú adresu sa nám nepodarilo overiť. Skúste to prosím znova.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
sk: Uložíme taktiež komentáre alebo hodnotenia, ak ich sa rozhodnete zanechať.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
sk: Použijeme %1$s ako váhu produktu a %2$s ako rozmery produktu.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
sk: Sme tu pre vás - získajte tipy, produktové novinky a inšpiráciu priamo do vašej mailovej schránky.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
sk: Vytvorili sme dve zóny dopravy - pre %s a pre zvyšok sveta. Nižšie môžete pre tieto zóny nastaviť paušálnu sadzbu poštovného alebo ponúknúť bezplatnú dopravu.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
sk: Zjednodušili sme mnoho vecí. Odteraz môžete spravovať všetky vaše WooCommerce nákupy priamo z menu Rozšírenia vo vnútri samotného WooCommerce pluginu. <a href="%s">Zobrazte a spravujte</a> vaše rozšírenia.

en: Webhook actions
sk: Webhook akcie

en: Webhook created on %s
sk: Webhook bol vytvorený dňa %s

en: Webhook created successfully.
sk: Webhook úspešne vytvorený.

en: Webhook data
sk: Webhook údaje

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
sk: URL adresa pre webhook musí byť platná URL adresa, ktorá sa začína http:// alebo https://.

en: Webhook delivery URL.
sk: Cieľová URL webhooku.

en: Webhook event.
sk: Udalosť webhooku.

en: Webhook resource.
sk: Zdroj webhooku.

en: Webhook status must be valid.
sk: Status webhooku musí byť platný.

en: Webhook status.
sk: Stav webhooku.

en: Webhook topic is required and must be valid.
sk: Téma webhooku je požadovaná a musí byť platná.

en: Webhook topic must be valid.
sk: Téma webooku musí byť platná.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
sk: Neznáma webhook téma. Vyberte platnú tému.

en: Webhook topic.
sk: Predmet webooku.

en: Webhook updated successfully.
sk: Webhook úspešne aktualizovaný.

en: Webhooks
sk: Webhook

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
sk: Webhooky sú notifikácie udalostí odoslané na požadovanú URL adresu. Môžu byť použité na integráciu služieb tretích strán - ak ich podporujú.

en: Webhooks do not support trashing.
sk: Webhooky nepodporujú presúvanie do koša.

en: Week(s)
sk: Týždeň(Týždne)

en: Weight
sk: Hmotnosť

en: Weight (%s)
sk: Hmotnosť (%s)

en: Weight in decimal form
sk: Váha v desatinnom tvare

en: Weight unit
sk: Jednotka hmotnosti

en: Welcome to
sk: Vitajte v

en: Welcome to %s
sk: Vitajte na %s

en: Welcome to the store
sk: Vitajte v obchode

en: Welcome to {site_title}
sk: [{site_title}]: Vitajte

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
sk: Cookies budeme používať aj na sledovanie obsahu košíka, zatiaľ čo budete prechádať našu webovú stránku

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
sk: Kontaktujeme vás, aby sme vám oznámili, že objednávka #%1$s od %2$s bola zrušená.

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
sk: V našich šablónach e-mailov sme vykonali niekoľko zaujímavých vylepšení vrátane moderných dizajnov vhodných pre nakupujúcich a nových možností prispôsobenia. A ak používate blokovú tému, môžete automaticky synchronizovať štýly témy! Prejdite do nastavení e-mailu a preskúmajte nové funkcie.

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
sk: Vykonali sme niekoľko zaujímavých vylepšení vašich e-mailových šablón vrátane moderných, pre nakupujúcich priateľských dizajnov a nových možností prispôsobenia. A ak používate blokovú tému, môžete automaticky synchronizovať štýly témy! Prejdite do nastavení e-mailu a preskúmajte nové zmeny.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
sk: Vašu objednávku sme dostali a momentálne je pozastavená, kým nepotvrdíme spracovanie vašej platby.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
sk: Pre ktoré PSČ chcete povoliť lokálne doručenie?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
sk: Pre ktoré PSČ chcete povoliť osobný odber?

en: What currency do you accept payments in?
sk: V akej mene prijímate platby?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
sk: V akej mene sú ceny uvedené v katalógu a v akej mene berie platobná brána platby.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
sk: Aký poplatok požadujete za miestne doručenie, nevšímajte si ak je zdarma. Nechajte prázdne pre vypnutie.

en: What is PayPal?
sk: Čo je PayPal?

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
sk: Čo robí tento produkt jedinečným? Aké sú jeho najdôležitejšie vlastnosti? Obohatte stránku produktu pridaním bohatého obsahu pomocou blokov.

en: What our customers say
sk: Čo hovoria naši zákazníci

en: What running the tool will do.
sk: Čo pustenie nástroja spraví.

en: What type of products do you plan to sell?
sk: Aký typ produktov plánujete predávať?

en: What we collect and store
sk: Čo zhromažďujeme a uchovávame

en: What we share with others
sk: Čo zdielame s ostatnými

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
sk: Koľko chcete účtovať za paušálne poštovné?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
sk: Pri použití viacerých zľavových kódov, použite prvý kód na plnú cenu, druhý kód na zľavnenú cenu a tak ďalej.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
sk: Po zaškrtnutí tejto možnosti si zákazníci budú môcť v jednej objednávke zakúpiť iba 1 položku. Toto je obzvlášť užitočné pre položky s obmedzeným množstvom, ako sú umelecké diela alebo ručne vyrobené výrobky.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
sk: Pri spracovaní %s, má byť prístup k súborom na stiahnutie zrušený a logy stiahnutí vyčistené?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
sk: Pri spracovaní %s, majú byť osobné údaje z objednávok zachované alebo odstránené?

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
sk: Pri obmedzovaní odozvy pomocou po/pred, proti ktorému stĺpcu s dátumom porovnať.

en: When out of stock
sk: Keď nie je na sklade

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
sk: Po dosiahnutí tohto počtu produktov na sklade sa stav produktu zmení na "Nie je na sklade" a dostanete upozornenie e-mailom. Toto nastavenia neovplyvní existujúce produkty "na sklade".

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
sk: Keď zásoby produktu dosiahnu túto hodnotu, budete o tom informovaní e-mailom. Pre každú variáciu je možné definovať rôzne hodnoty samostatne. Predvolenú hodnotu pre obchod je možné nastaviť v Nastavenia &gt; Produkty &gt; Sklad.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
sk: Po dosiahnutí tohto počtu produktov na sklade dostanete upozornenie e-mailom.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
sk: Ak je povolené, pošle e-mailom odkaz na stiahnutie exportu žiadajúcemu používateľovi.

en: When true, refunded items are restocked.
sk: Ak je hodnota true, vrátené položky sa znova naskladnia.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
sk: Ak je true, na vygenerovanie refundácie sa použije API platobnej brány.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
sk: Keď zásoby variácie dosiahnu túto hodnotu, budete upozornení e-mailom. Predvolenú hodnotu pre všetky variácie je možné nastaviť na karte Sklad produktu. Predvolenú hodnotu pre obchod je možné nastaviť v časti Nastavenia &gt; Produkty &gt; Sklad.

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
sk: Pri prezeraní archívu značiek zobraziť popis aktuálnej značky.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
sk: Keď u nás nakúpite, požiadame vás o poskytnutie informácií vrátane vášho mena, fakturačnej adresy, dodacej adresy, e-mailovej adresy, telefónneho čísla, údajov o kreditnej karte/platbe a voliteľných informácií o účte ako používateľského mena a hesla. Tieto informácie použijeme na účely, ako napríklad:

en: When you receive a new order, it will appear here.
sk: Keď obdržíte novú objednávku, objaví sa tu.

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
sk: Kde v procese onboardingu bola táto požiadavka spustená.

en: Where is your store based?
sk: Kde Váš obchod sídli?

en: Whether WooPayments is in dev mode.
sk: Či je WooPayments v režime vývojára.

en: Whether an order can be edited.
sk: Či je možné objednávku upraviť.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
sk: Či je potrebné zaplatiť objednávku, na základe stavu a celkovej sumy objednávky.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
sk: Či je potrebné objednávku spracovať pred jej dokončením.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
sk: Či je import plánov momentálne povolený

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
sk: Či môže užívateľ požiadať o pripomienku k poznámke.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
sk: Či bol krok pluginov v jadre profileru preskočený alebo nie.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
sk: Či je marketingový kanál nastavený alebo nie.

en: Whether or not the profile was completed.
sk: Či bol profil dokončený alebo nie.

en: Whether or not the profile was skipped.
sk: Či bol profil preskočený alebo nie.

en: Whether or not this is a compound rate.
sk: Je alebo nie je toto zložená sadzba.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
sk: Či tento obchod súhlasil s prijímaním marketingového obsahu od WooCommerce.com.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
sk: Či je táto krajina obchodu nastavená prostredníctvom onboardingového profilera.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
sk: Určuje, či táto daňová sadzba bude použitá aj na dopravu.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
sk: Či už máte alebo nemáte WordPress Multisite zapnutý.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
sk: Či kupón poskytuje dopravu zdarma alebo nie.

en: Whether the onboarding process is completed.
sk: Či je proces nástupu dokončený.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
sk: Či je proces nástupu v testovacom režime.

en: Whether the onboarding process is started.
sk: Či je proces nástupu spustený.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
sk: Či sa má platobná metóda odporúčať ako povolená alebo nie.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
sk: Či má byť spôsob platby povinný (a vynútene povolený) alebo nie.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
sk: Či je možné plugin aktivovať iba v celej sieti.

en: Whether the product is visible in the catalog
sk: Či je produkt viditeľný v katalógu

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
sk: Či má poskytovateľ pripojený účet na spracovanie platieb.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
sk: Či je poskytovateľ povolený na použitie pri platbe.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
sk: Či je poskytovateľ v režime vývojára. Ak je táto hodnota nastavená na „true“, zvyčajne to vedie k vynúteniu testovacích platieb.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
sk: Či je poskytovateľ v testovacom režime pre spracovanie platieb.

en: Whether the provider needs setup.
sk: Či poskytovateľ potrebuje nastavenie.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
sk: Nepresunúť do koša a zmazať navždy.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
sk: Či sa majú brať do úvahy dátumy príspevkov GMT pri obmedzovaní odpovede dátumom zverejnenia alebo úpravy.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
sk: Či sa má vytvoriť nový používateľský účet v rámci spracovania objednávky.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
sk: Či majú byť schované zdroje, ktoré nie sú priradené k žiadnemu produktu.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
sk: Má sa aktualizovať fakturačný e-mail objednávky, aj keď už nejaký má.

en: Which columns should be exported?
sk: Ktoré stĺpce majú byť exportované?

en: Which features are disabled?
sk: Ktoré funkcie sú zakázané?

en: Which features are enabled?
sk: Ktoré funkcie sú povolené?

en: Which product category should be exported?
sk: Ktorá kategória produktov by mala byť exportovaná?

en: Which product types should be exported?
sk: Ktoré typy produktov majú byť exportované?

en: While you visit our site, we’ll track:
sk: Počas vašej návštevy na našich webových stránkach budeme zaznamenávať:

en: Who on our team has access
sk: Kto v našom tíme má prístup

en: Width
sk: Šírka

en: Width (%s)
sk: Šírka (%s)

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
sk: S WooPayments môžete bezpečne prijímať hlavné karty, Apple Pay a platby vo viac ako 100 menách – bez nákladov na nastavenie alebo mesačných poplatkov – a teraz môžete prijímať aj osobné platby pomocou mobilnej aplikácie Woo.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
sk: S WooPayments môžete bezpečne prijímať hlavné karty, Apple Pay a platby vo viac ako 100 menách. Sledujte peňažné toky a spravujte opakujúce sa príjmy priamo z ovládacieho panela vášho obchodu – bez akýchkoľvek nákladov na nastavenie alebo mesačných poplatkov.

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
sk: So širokou ponukou dizajnérskych stoličiek, ktoré pozdvihnú váš obytný priestor.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
sk: S našimi blokmi si môžete vybrať a zobraziť produkty, kategórie, filtre a ďalšie prakticky kdekoľvek na vašej stránke – nie je potrebné používať krátke kódy ani upravovať riadky kódu. Získajte viac informácií o tom, ako ich používať.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
sk: S vydaním WooCommerce 4.0 sa tieto prehľady nahrádzajú. Pre používateľov s WordPressom 5.3+ je k dispozícii nová a lepšia sekcia Analytics. Prejdite do sekcie <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> alebo sa o novom rozhraní dozviete viac v <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">dokumentácii k WooCommerce Analytics</a> .

en: Woo Email Content Pattern
sk: Vzor obsahu e-mailu Woo

en: Woo Email Template
sk: Woo e-mail šablóna

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
sk: Vytvorenie tabuľky WooCommerce %1$s zlyhalo. Má používateľ %2$s práva VYTVÁRAŤ tabuľky v databáze %3$s?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
sk: WooCommerce &rsaquo; sprievodca nastavením

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
sk: API rozhranie WooCommerce. Kľúč zákazníka použite v poli pre meno používateľa a tajné číslo zákazníka použite v poli pre heslo.

en: WooCommerce Admin has been disabled
sk: Administrácia WooCommerce bola deaktivovaná

en: WooCommerce Admin icon
sk: WooCommerce Admin ikona

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
sk: Vývojový režim WooCommerce Blocks vyžaduje zostavenie súborov. Z koreňového adresára spustite %1$s, aby ste sa uistili, že verzia vášho uzla je zarovnaná, spustite %2$s na inštaláciu závislostí, %3$s na zostavenie súborov alebo %4$s na zostavenie súborov a sledovanie zmien.

en: WooCommerce Brand Description
sk: Popis značky WooCommerce

en: WooCommerce Brand Layered Nav
sk: Vrstvená navigácia značky WooCommerce

en: WooCommerce Brand Thumbnails
sk: Miniatúry značiek WooCommerce

en: WooCommerce Customer Data
sk: WooCommerce údaje zákazníka

en: WooCommerce Customer Downloads
sk: WooCommerce zákaznícke stiahnutia

en: WooCommerce Customer Orders
sk: Zákaznícke objednávky WooCommerce

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
sk: Platobné tokeny zákazníkov WooCommerce

en: WooCommerce Endpoints
sk: Koncové body WooCommerce

en: WooCommerce Extensions
sk: WooCommerce rozšírenia

en: WooCommerce Helper
sk: WooCommerce Pomocník

en: WooCommerce Legacy REST API package
sk: Balík WooCommerce Legacy REST API

en: WooCommerce Network Orders
sk: Objednávky siete WooCommerce

en: WooCommerce PayFast Gateway
sk: WooCommerce PayFast platobná brána

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
sk: WooCommerce PayPal platobná brána

en: WooCommerce Recent Reviews
sk: Nedávne recenzie WooCommerce

en: WooCommerce Services
sk: WooCommerce služby

en: WooCommerce Services icon
sk: Ikona WooCommerce Services

en: WooCommerce Settings
sk: Nastavenia WooCommerce

en: WooCommerce Setup
sk: Nastavenie WooCommerce

en: WooCommerce Shipping
sk: WooCommerce doprava

en: WooCommerce Status
sk: WooCommerce Stav

en: WooCommerce Store Identifier.
sk: Identifikátor obchodu WooCommerce.

en: WooCommerce Stripe Gateway
sk: Platobná brána WooCommerce Stripe

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
sk: WooCommerce Subscriptions vám dovolí predstaviť mnoho variácií predplatného pre fyzické, alebo virtuálne produkty a služby. Vytvorte klub produktu mesiaca, predplatné služby na týždeň alebo ešte ročné balíčky predplateného softvéru. Pridajte registračné poplatky, ponúknite bezplatné skúšky, alebo nastavte dobu vypršania platnosti.

en: WooCommerce Tax
sk: WooCommerce Daň

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
sk: WooCommerce názvy akcií priradené k webhooku.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
sk: WooCommerce akceptuje online aj offline platby. <a href="%s" target="_blank">Ďalšie možnosti platby</a> môžu byť nainštalované neskôr.

en: WooCommerce database update
sk: Aktualizácia WooCommerce databázy

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
sk: WooCommerce aktualizácia databázy dokončená. Ďakujeme vám za aktualizáciu na najnovšiu verziu!

en: WooCommerce database update done
sk: Aktualizácia WooCommerce databázy dokončená

en: WooCommerce database update in progress
sk: Prebieha aktualizácia WooCommerce databázy

en: WooCommerce database update required
sk: Nutná aktualizácia pre WooCommerce databázu

en: WooCommerce database version
sk: Verzia databázy WooCommerce

en: WooCommerce eWAY Gateway
sk: WooCommerce eWAY platobná brána

en: WooCommerce endpoints
sk: Koncové body WooCommerce

en: WooCommerce extensions
sk: WooCommerce rozšírenia

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
sk: WooCommerce bol aktualizovaný! Aby sme zachovali bezproblémový chod, musíme aktualizovať databázu na najnovšiu verziu.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
sk: WooCommerce zistil, že niektoré z vašich aktívnych pluginov nie sú kompatibilné s aktuálne povolenými funkciami WooCommerce. <a>Skontrolujte si podrobnosti</a> .

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
sk: WooCommerce nainštaloval doplnok Legacy REST API, ale nepodarilo sa ho aktivovať, ďalšie podrobnosti nájdete v kontexte.

en: WooCommerce is updating product data in the background
sk: WooCommerce aktualizuje produktové údaje na pozadí

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
sk: WooCommerce aktualizuje databázu na pozadí. Proces aktualizácie databázy môže chvíľu trvať, takže buďte trpezliví.

en: WooCommerce pages
sk: Stránky WooCommerce

en: WooCommerce pages.
sk: WooCommerce stránky.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
sk: Doplnky WooCommerce môžu používať tento spôsob komunikácie v prípade, keď kontrolujú aktualizácie pluginu.

en: WooCommerce products (CSV)
sk: WooCommerce produkty (CSV)

en: WooCommerce settings
sk: Nastavenia WooCommerce

en: WooCommerce status
sk: Stav WooCommerce

en: WooCommerce support
sk: Podpora WooCommerce

en: WooCommerce tax rates (CSV)
sk: Sadzby daní WooCommerce (CSV)

en: WooCommerce version
sk: Verzia WooCommerce

en: WooCommerce version.
sk: WooCommerce verzia.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
sk: Webhooky WooCommerce, ktoré používajú staršie rozhranie REST API, nie sú podporované.

en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
sk: Rozhranie API WooCommerce.com vrátilo stavový kód HTTP %d.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
sk: Rozhranie API WooCommerce.com vrátilo neplatnú odpoveď.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
sk: WooCommerce.com dokumentácia sledovania používania

en: WooCommerce.com support
sk: Podpora WooCommerce.com

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
sk: Woohoo, %1$s tento deň prekonal rekord v predajnosti! Čistý predaj bol %2$s a prekonal predchádzajúci rekord %3$s  z %4$s.

en: WordPress address (URL)
sk: Adresa WordPress (URL)

en: WordPress debug mode
sk: WordPress režim ladenia

en: WordPress environment
sk: WordPress prostredie

en: WordPress language.
sk: Jazyk WordPress.

en: WordPress posts storage (legacy)
sk: Úložisko príspevkov WordPressu (staršie verzie)

en: WordPress requirements
sk: WordPress požiadavky

en: WordPress version
sk: WordPress verzia

en: WordPress version.
sk: WordPress verzia.

en: WordPress.org project
sk: WordPress.org projekt

en: Wow your shoppers
sk: Ohúrte vašich zákazníkov

en: Write
sk: Zapísať

en: Write a short welcome message here
sk: Sem napíšte krátku uvítaciu správu

en: Write title…
sk: Napíšte názov…

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
sk: Kľúče iba na zápis nebránia klientom v zobrazení informácií o entitách, ktoré aktualizujú.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
sk: Z rozhrania API Patterns Toolkit bola prijatá nesprávna odpoveď: skúste to znova neskôr.

en: Y/m/d
sk: d. m. y

en: Yards
sk: Yardy

en: Year
sk: Rok

en: Year(s)
sk: Rok(y)

en: Yes
sk: Áno

en: Yes please
sk: Áno prosím

en: Yes please!
sk: Áno prosím!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
sk: Áno, budem zadávať ceny vrátane dane

en: Yes, export all custom meta
sk: Áno, exportovať vlastné hodnoty meta

en: You added store details
sk: Pridali ste podrobnosti o obchode

en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
sk[0]: Chystáte sa exportovať %1$d produkt. Ak si želáte exportovať všetky produkty, <a href="%2$s">zrušte výber</a>.
sk[1]: Chystáte sa exportovať %1$d produkty. Ak si želáte exportovať všetky produkty, <a href="%2$s">zrušte výber</a>.
sk[2]: Chystáte sa exportovať %1$d produktov. Ak si želáte exportovať všetky produkty, <a href="%2$s">zrušte výber</a>.

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
sk: Chýbajú vám povinné argumenty poľa WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
sk: Chýbajú vám požadované argumenty sekcie WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
sk: Chýbajú vám požadované argumenty karty WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are not allowed to make this request.
sk: Túto žiadosť nemáte povolenú.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
sk: Platíte za objednávku hosťa. Pokračujte v platbe, iba ak túto objednávku poznáte.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
sk: Zobrazujú sa aktívne pluginy, ktoré nie sú kompatibilné s aktuálne povolenými funkciami WooCommerce.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
sk: Zobrazujú sa aktívne pluginy, ktoré nie sú kompatibilné s funkciou „%s“.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
sk: Pokúsili ste sa upraviť objednávku, ktorá neexistuje. Možno bola odstránená?

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
sk: Prístup do oblasti svojho účtu na zobrazenie objednávok, zmenu hesla a ďalšie informácie získate prostredníctvom nižšie uvedeného odkazu:

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
sk: Môžete pridať viac spôsobov doručenia v tejto zóne. Uvidia ich iba zákazníci v danej zóne.

en: You can also:
sk: Môžete tiež:

en: You can manually run queued updates here.
sk: Tu môžete manuálne spustiť aktualizácie čakajúce vo fronte.

en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
sk: Teraz si môžete %1$szobraziť svoje posledné objednávky%4$s, spravovať svoje %2$sdodacie a fakturačné adresy%4$s a upravovať svoje %3$sheslo a údaje o účte%4$s.

en: You can only have 1 %s in your cart.
sk: Možete mať len 1 %s vo Vašom košíku.

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
sk: Pre všetky variácie môžete zadať <a href="#" class="switch-to-general-tab">predvolenú hodnotu</a>

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
sk: Úložisko údajov objednávok môžete prepnúť <strong>iba vtedy, keď sú tabuľky príspevkov a objednávok synchronizované</strong> . Niektoré objednávky momentálne nie sú synchronizované.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
sk: &quot;%s&quot; nemôžete pridať do košíka. Produkt nie je na sklade.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
sk[0]: Nový spôsob platby nemôžete pridať tak skoro po predchádzajúcom. Počkajte prosím %d sekundu.
sk[1]: Nový spôsob platby nemôžete pridať tak skoro po predchádzajúcom. Počkajte prosím %d sekundy.
sk[2]: Nový spôsob platby nemôžete pridať tak skoro po predchádzajúcom. Počkajte prosím %d sekúnd.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
sk: Nemôžete pridať ďalší "%s" do vášho košíka.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
sk: Také množstvo kusov &quot;%1$s&quot; nie je možné pridať do košíka. Na sklade ostáva %2$s.

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
sk: Nemôžete pridať také množstvo do košíka &mdash; máme %1$s na sklade a vy už máte %2$s vo vašom košíku.

en: You cannot add the same tax rate twice!
sk: Nemôžete pridať rovnakú daň viackrát.

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
sk: Túto položku nemôžete upraviť, pretože sa nachádza v koši. Obnovte ho a skúste to znova.

en: You created %s
sk: Vytvorili ste %s

en: You do not have permission to access this page
sk: Nemáte povolenie na prístup k tejto stránke

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
sk: Nemáte oprávnenie priradiť API kľúče danému používateľovi.

en: You do not have permission to edit API Keys
sk: Nemáte povolenie upravovať kľúče API

en: You do not have permission to edit Webhooks
sk: Nemáte povolenie na upravenie webhook-ov

en: You do not have permission to edit this API Key
sk: Nemáte oprávnenie upraviť tento API kľúč

en: You do not have permission to install plugins.
sk: Nemáte oprávnenie inštalovať plugin alebo tému

en: You do not have permission to manage log entries.
sk: Nemáte povolenie na správu položiek denníka.

en: You do not have permission to manage log files.
sk: Nemáte povolenie na správu súborov denníka.

en: You do not have permission to manage logging settings.
sk: Nemáte povolenie na správu nastavení protokolovania.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
sk: Nemáte povolenie na úpravu zoznamu schválených adresárov na sťahovanie produktov.

en: You do not have permission to revoke API Keys
sk: Nemáte oprávnenie odvolať API kľúče

en: You do not have permission to revoke this API Key
sk: Nemáte oprávnenie odvolať tento API kľúč

en: You do not have permission to update Webhooks
sk: Nemáte povolenie aktualizovať webhook-y

en: You don&#8217;t have permission to do this.
sk: Na toto nemáte povolenie.

en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
sk: Nemáte predplatné pre <strong>%1$s</strong> . Prihláste sa na odber a dostávajte aktualizácie a zjednodušenú podporu.

en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
sk: Nemáte predplatné pre <strong>%1$s rozšírení Woo</strong> . Prihláste sa na odber a dostávajte aktualizácie a zjednodušenú podporu.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sk: Platnosť vašich <strong>predplatných rozšírení Woo (%1$s)</strong> čoskoro vyprší. <a href="%2$s">Povoľte automatické obnovenie</a> , aby ste mohli naďalej dostávať aktualizácie a zjednodušenú podporu.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sk: Máte <strong>%1$s predplatných rozšírení Woo,</strong> ktoré vypršali. <a href="%2$s">Obnovte si ich</a> , aby ste naďalej dostávali aktualizácie a zjednodušenú podporu.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
sk: Pokúsili ste sa zaregistrovať duplicitný formulár %1$s vo formulári WooCommerce: %2$s

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
sk: Prekročili ste limit žiadostí. Skúste to znova o niekoľko minút.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
sk: Nainštalovali ste vývojovú verziu WooCommerce, ktorá vyžaduje zostavenie a minifikáciu súborov. Z adresára pluginov spustite <code>pnpm install</code> a potom <code>pnpm --filter=&#39;@woocommerce/plugin-woocommerce&#39; build</code> , čím zostavíte a minifikujete prvky.

en: You have not set up this type of address yet.
sk: Ešte ste nenastavili tento typ adresy

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
sk[0]: Dostali ste nasledovnú WooCommerce log správu:
sk[1]: Dostali ste nasledovné WooCommerce log správy:
sk[2]: Dostali ste nasledovné WooCommerce log správy:

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
sk: Úspešne ste pripojili svoj obchod k WooCommerce.com

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
sk: Úspešne ste odpojili svoj obchod od WooCommerce.com

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
sk: Počas tohto nákupu ste použili tento kupón %s v inej transakcii a je dosiahnutý limit použitia kupónu. Odstráňte kupón a skúste to znova.

en: You may also like&hellip;
sk: Možno by sa Vám páčilo&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
sk: Mohlo by sa vám páčiť&hellip;

en: You may be interested in…
sk: Mohlo by vás zaujímať…

en: You may need to manually restore the item's stock.
sk: Možno budete musieť manuálne obnoviť skladové zásoby položky.

en: You may want to switch to the database for log storage.
sk: Možno budete chcieť prepnúť na databázu pre ukladanie protokolov.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
sk: Musíte byť %1$sprihlásený%2$s pre pridanie hodnotenia.

en: You must be logged in to checkout.
sk: Aby ste mohli zaplatiť, musíte byť prihlásený.

en: You must be logged in to download files.
sk: Aby ste mohli sťahovať, musíte byť prihlásený.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
sk: Ak chcete používať geolokačnú službu, musíte na <a href="%1$s">stránke nastavení integrácie MaxMind</a> zadať platný licenčný kľúč. Ak nepotrebujete geografickú polohu z dôvodu dopravy alebo daní, mali by ste zmeniť predvolené umiestnenie zákazníka na <a href="%2$s">stránke všeobecných nastavení</a>.

en: You must supply an array of options and values.
sk: Musíte zadať celý rad možností a hodnôt.

en: You must supply an array of options.
sk: Musíte zadať celý rad možností.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
sk: Pre spustenie tohto nástroja potrebujete WooCommerce 4.2 alebo novší.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
sk: Chcete, aby váš katalóg produktov a obrázky vyzerali skvele a ladili s vašou značkou. Táto príručka vám poskytne všetky tipy, ktoré potrebujete, aby vaše produkty vo vašom obchode vyzerali skvele.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
sk: Po použití tejto brány budete musieť manuálne vystaviť refundáciu cez svoju platobnú bránu.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
sk: Už ste skoro hotoví! Po dokončení nastavenia obchodu môžete začať prijímať objednávky.

en: You're invited to share your experience
sk: Ste pozvaní podeliť sa o svoje skúsenosti

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
sk: Ste už len krok od prijatia platby. Overte si údaje o svojej firme a začnite spravovať transakcie pomocou WooPayments.

en: You're ready to add products to your store.
sk: Ste pripravený pridať produkty do vášho obchodu.

en: You're ready to start selling!
sk: Ste pripravený začať predávať!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
sk: Dosiahli ste medzník 10 objednávok! Pozrite sa na to. Prezrite si niektoré príbehy o úspechu WooCommerce pre inšpiráciu.

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
sk: CSV musí obsahovať stĺpce v konkrétnom poradí. %1$sKliknutím sem stiahnete vzor%2$s.

en: Your Report Download
sk: Stiahnutie prehľadu

en: Your account has been successfully created
sk: Váš účet bol úspešne vytvorený

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
sk: Váš účet bol úspešne vytvorený a na vašu e-mailovú adresu bolo odoslané heslo.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
sk: Váš účet bol úspešne vytvorený. Vaše prihlasovacie údaje boli odoslané na vašu e-mailovú adresu.

en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
sk: Váš účet u %s používa dočasné heslo. Poslali sme vám e-mailom odkaz na zmenu hesla.

en: Your cart
sk: Váš košík

en: Your cart is currently empty!
sk: Váš košík je momentálne prázdny!

en: Your cart is currently empty.
sk: Váš košík je prázdny.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
sk: Ak opustíte túto stránku bez uloženia, vami zmenené údaje budú stratené.

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Your changes were not saved. Please retry.
sk: Vaše zmeny neboli uložené. Skúste znovu.

en: Your current password is incorrect.
sk: Vaše aktuálne heslo je nesprávne.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
sk: Názov tohto spôsobu dopravy sa vašim zákazníkom zobrazí počas platby.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
sk: Vaše inštalácia WooCommerce je neúplná. Ak ste nainštalovali WooCommerce z GitHubu, %1$sprosím prejdite tento dokument%2$s a nastavte vaše vývojové prostredie.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment
sk: Vaše inštalácia WooCommerce je nekompletná. Pokiaľ inštalujete WooCommerce z GitHubu, prejdite si tento dokument pre nastavenie vašeho vývojového prostredia: https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/How-to-set-up-WooCommerce-development-environment

en: Your order
sk: Vaša objednávka

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
sk: Vaša objednávka na {site_title} bola neúspešná

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
sk: Vaša objednávka sa už nedá zrušiť. Prosím kontaktujte nás ak potrebujete pomoc.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sk: Vašu objednávku nie je možné spracovať, pretože pôvodná banka/obchodník vašu transakciu odmietol. Skúste nákup zopakovať.

en: Your order details are as follows:
sk: Údaje o vašej objednávke sú nasledovné:

en: Your order from %s has been partially refunded.
sk: Vaša objednávka z %s, bola čiastočne refundovaná.

en: Your order from %s has been refunded.
sk: Vaša objednávka z %s, bola refundovaná.

en: Your order from {site_title} is on its way!
sk: Vaša objednávka z {site_title} je na ceste!

en: Your order has been cancelled.
sk: Vaša objednávka bola zrušená.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
sk: Vaša objednávka na stránke %s bola čiastočne refundovaná. Nižšie nájdete viac informácií:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
sk: Vaša objednávka na stránke %s bola refundovaná. Nižšie nájdete viac informácií:

en: Your order was cancelled.
sk: Vaša objednávka bola zrušená.

en: Your order was refunded %s.
sk: Vaša objednávka bola vrátená vo výške %s.

en: Your password has been reset successfully.
sk: Vaše heslo bolo úspešne obnovené.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
sk: Vaše osobné údaje budú použité na spracovanie vašej objednávky, zjednodušenie používania tejto webovej stránky a na iné účely opísané v dokumente %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
sk: Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránky, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente %s.

en: Your products are now being imported...
sk: Vaše produkty sa práve importujú…

en: Your rating
sk: Vaše hodnotenie

en: Your report file is being generated.
sk: Váš súbor prehľadu sa generuje.

en: Your review
sk: Vaša recenzia

en: Your review is awaiting approval
sk: Vaše hodnotenie čaká na schválenie.

en: Your review is awaiting moderation.
sk: Vaša recenzia čaká na schválenie.

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
sk: Vaša recenzia čaká na schválenie. Toto je ukážka; vaša recenzia bude viditeľná po jej schválení.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
sk: Váš výber bol resetovaný. Pred pridaním tohto produktu do košíka si prosím vyberte nejaké možnosti produktu.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
sk: Váš server nemá povolené fsockopen alebo cURL. PayPal IPN a ostatné skripty ktoré komunikujú s ostatnými servermi nebudú pracovať. Kontaktuje poskytovateľa hostingu prosím.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
sk: Na vašom serveri nie je aktivovaná trieda %s. Bez nej nebudú fungovať emailové správy typu HTML/Multipart a ani niektoré rozšírenia.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
sk: Server nemá povolenú triedu %s. Niektoré pluginy, ktoré používajú SOAP nemusia fungovať správne.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
sk: Váš server nepodporuje funkciu %s - toto je potrebné pre použitie GeoIP databázy od MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
sk: Váš server nepodporuje funkcie %s. Tieto sú nevyhnutné pre lepšie kódovanie znakov. Budú použité niektoré záložné riešenia.

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
sk: Vaša stránka je momentálne pripojená k WooCommerce.com pomocou <b>%1$s</b> , ale skutočná URL adresa vašej stránky je <b>%2$s</b> . Ak chcete tento problém vyriešiť, znova pripojte svoju stránku k <b>WooCommerce.com</b> , aby všetko fungovalo správne.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
sk: Vaša stránka je možno na súkromnej sieti. Jetpack sa vie pripojiť iba na verejné siete. Skontrolujte, či je vaša webová stránka dostupná z internetu a potom to skúste znovu.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
sk: Adresa vašej predajne je potrebná na nastavenie krajiny pôvodu pre doručenie, meny a možnosti platby.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
sk: Váš obchod nepoužíva zabezpečené pripojenie. Dôrazne odporúčame prevádzkovať celú vašu webovú stránku cez HTTPS pripojenie a udržiavať údaje zákazníkov v bezpečí. <a href="%s">Zistite viac.</a>

en: Your store emails have had an upgrade!
sk: E-maily vášho obchodu boli aktualizované!

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
sk: Váš obchod je takmer pripravený! Pripojte sa na Jetpack a aktivujte služby ako %s.

en: Your store is already connected.
sk: Váš obchod je už pripojený.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
sk: Váš obchod je nakonfigurovaný na poskytovanie digitálnych produktov pomocou metódy „Iba presmerovať“. Táto metóda je zastaraná, <a href="%s"> namiesto toho prepnite na inú metódu. </a> <br> <em> Ak používate vzdialený server na stiahnutie súborov (napríklad Disk Google, Dropbox, Amazon S3), bude automaticky použitá správna metóda, takže vyberte akúkoľvek z ďalších možností, aby sa toto oznámenie stratilo. </em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
sk: Váš obchod nie je pripojený k WooCommerce.com. Spustite príkaz `wp wc com connect`.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
sk: Váš obchod nepoužíva HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Zistite viac o HTTPS a SSL certifikátoch</a>.

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
sk: Váš obchod používa skrátený kód na pokladňu. Na aktiváciu tejto možnosti použite bloky Pokladňa.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
sk: Váš obchod môže byť ohrozený, pretože používate staré verzie doplnkov WooCommerce.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
sk: Adresár pre nahrávanie súborov Vášho obchodu <a href="%1$s">je viditeľný priamo na webe</a>. Dôrazne odporúčame <a href="%2$s">nakonfigurovať Váš server tak, aby ste zamedzili indexácii</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
sk: Platnosť predplatného vypršala dňa %s. Získajte nové predplatné na pokračovanie v prijímaní aktualizácií a prístupu k podpore.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
sk: Platnosť predplatného vyprší o %d dní. Povoľte automatickú obnovu, aby ste zabránili strate aktualizácií a prístupu k podpore.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sk: Vaše predplatné pre <strong>%1$s</strong> vypršalo. <a href="%3$s">%4$s</a> budete môcť naďalej dostávať aktualizácie a zjednodušenú podporu.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
sk: Vaše predplatné pre <strong>%1$s</strong> vyprší dňa %2$s. <a href="%3$s">Povoľte automatické obnovenie</a> , aby ste naďalej dostávali aktualizácie a zjednodušenú podporu.

en: Your subscription has been connected.
sk: Vaše predplatné bolo pripojené.

en: Your subscription has been disconnected.
sk: Vaše predplatné bolo odpojené.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
sk: Vaša téma má woocommerce.php súbor, takže nie je možné prepísať woocommerce/archive-product.php, keďže woocommerce.php je prioritizovaná. WooCommerce týmto predchádza zobrazovacím problém.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
sk: Váš dôveryhodný platobný partner v Ázii a na celom svete.

en: Your {site_title} account has been created!
sk: [{site_title}]: Váš účet bol vytvorený!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
sk: [{site_title}]: Vaša objednávka #{order_number} bola čiastočne refundovaná

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
sk: [{site_title}]: Vaša objednávka #{order_number} bola refundovaná

en: Your {site_title} order has been received!
sk: [{site_title}]: Vaša objednávka bola prijatá!

en: Your {site_title} order is now complete
sk: [{site_title}]: Vaša objednávka je vybavená

en: You’ve received a new order from %s
sk: Paráda! Dostali ste novú objednávku od %s

en: You’ve received the following order from %s:
sk: Dostali ste objednávku od %s:

en: ZIP Code
sk: PSČ

en: Zadar County
sk: Zadarská župa

en: Zagreb City
sk: Mesto Záhreb

en: Zagreb County
sk: Záhrebská župa

en: Zakarpattia
sk: Zakarpatská oblasť

en: Zaporizhzhya
sk: Záporožie

en: Zero rate
sk: Nulová sadzba

en: Zhytomyrshchyna
sk: Žytomyrská oblasť

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
sk: PSČ - Kúp teraz, plať neskôr

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
sk: PSČ adresy kde bude zásielka doručená.

en: Zone
sk: Zóna

en: Zone ID.
sk: ID zóny.

en: Zone does not exist!
sk: Zóna neexistuje!

en: Zone name
sk: Názov zóny

en: Zone regions
sk: Regióny zóny

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
sk[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log správa
sk[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log správy
sk[2]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log správy

en: [%1$s] Payment gateway "%2$s" enabled
sk: [%1$s] Platobná brána „%2$s“ je povolená

en: [Failed] Orders table could not be created.
sk: [Zlyhalo] Tabuľku objednávok sa nepodarilo vytvoriť.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
sk: [Zlyhalo] Niektoré nainštalované pluginy nie sú kompatibilné. Skontrolujte si pluginy v časti WooCommerce &gt; Nastavenia &gt; Rozšírené &gt; Funkcie a pozrite si časť „Ukladanie údajov objednávky“.

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
sk: [Zlyhalo] Tabuľka objednávok neexistuje a toto nie je nový obchod. Vytvorte tabuľku v časti WooCommerce &gt; Nastavenia &gt; Rozšírené &gt; Funkcie a povolte synchronizáciu.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
sk: [Neúspešné] Existujú objednávky čakajúce na synchronizáciu. Spustite príkaz `%s` na synchronizáciu čakajúcich objednávok.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
sk: [Neúspešné] Toto nie je nový obchod, ale bol schválený príznak --for-new-shop.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
sk: [Objednávka #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
sk: [Objednávka #%s]

en: [Remove]
sk: [Odstrániť]

en: [deleted]
sk: [odstránené]

en: [product description rendering halted]
sk: [vykresľovanie popisu produktu zastavené]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
sk: [{site_title}]: Nová objednávka #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
sk: [{site_title}]: Objednávka #{order_number} bola zrušená

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
sk: [{site_title}]: Objednávka číslo {order_number} je neúspešná

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
sk: [{site_title}]: Máte novú objednávku: #{order_number}

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
sk: [{site_title}]: Stiahnutie prehľadu {report_name}  je pripravené

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
sk: skupina regiónov, ktorým môžu byť priradené rozličné spôsoby doručenia a poplatky.

en: account erasure request
sk: žiadosť o vymazanie účtu

en: action canceled
sk: akcia zrušená

en: action complete
sk: akcia vykonaná

en: action complete via %s
sk: akcia dokončená pomocou %s

en: action created
sk: akcia vytvorená

en: action failed via %1$s: %2$s
sk: akcia zlyhala cez %1$s: %2$s

en: action failed: %s
sk: akcia zlyhala: %s

en: action ignored
sk: akcia ignorovaná

en: action ignored via %s
sk: akcia ignorovaná pomocou %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
sk: akcia bola označená ako neúspešná po %s sekundách. Vyskytla sa neznáma chyba. Skontrolujte protokoly chýb servera, PHP a databázy, aby ste diagnostikovali príčinu.

en: action reset
sk: reset akcie

en: action started
sk: akcia začala

en: action started via %s
sk: akcia sa začala prostredníctvom %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
sk: action_args by nemali byť prepisované pri volaní wc_get_template.

en: added on %1$s at %2$s
sk: pridané %1$s o %2$s

en: advanced costs
sk: preddavky

en: and
sk: a

en: automated taxes
sk: automatizované dane

en: automated taxes and discounted shipping labels
sk: štítky automatizovaných daní a zlacnenej dopravy

en: automated taxes icon
sk: Ikona automatických daní

en: billing address
sk: fakturačná adresa

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
sk: Blok, ktorý umožňuje vašim zákazníkom prihlásiť sa a odhlásiť sa zo svojich účtov vo vašom obchode.

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
sk: Blok, ktorý zobrazuje pole taxonómie a umožňuje vyhľadávanie, výber a vytváranie nových položiek

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
sk: Zaškrtávacie políčko a vstup na zadanie hesla na zobrazenie produktu.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
sk: Zaškrtávacie políčko na správu viditeľnosti produktu v katalógu.

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
sk: Pole na výber značiek produktu.

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
sk: Skupina hlavičiek a priradených rozbaľovacích obsahov.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
sk: Šablóna položky zoznamu, ktorá predstavuje podradený produkt v rámci bloku Výber zoskupeného produktu.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
sk: Pole oznámenia na použitie v editore produktov.

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
sk: Blok ceny produktu so zobrazením meny.

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
sk: Znovupoužiteľné zaškrtávacie políčko pre editor produktov.

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
sk: Znovupoužiteľné číselné pole pre editor produktov.

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
sk: Výberové pole na použitie v editore produktov.

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
sk: Jedna položka rozbaľovacieho panelu, ktorá zobrazuje hlavičku a rozbaľovací obsah.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
sk: Posuvník pomáha nakupujúcemu vybrať si cenové rozpätie.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
sk: Textové pole na použitie v editore produktov.

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
sk: Textové pole na použitie v editore produktov.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
sk: Rozbaľovací panel

[ctx: block description]
en: Accordion header.
sk: Hlavička rozbaľovacieho panelu

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
sk: Umožnite zákazníkom pokračovať k pokladni.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
sk: Umožnite zákazníkom pridať k objednávke poznámku.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
sk: Umožnite zákazníkom rýchle vybavovanie s možnosťami rýchlej platby.

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
sk: Umožnite zákazníkom vytvoriť si účet po nákupe.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
sk: Umožnite zákazníkom zadať objednávku.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
sk: Umožňuje nakupujúcim vymazať aktívne filtre.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
sk: Blok obsahujúci aktuálne položky v košíku.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
sk: Blok, ktorý zobrazuje časť „Váš košík“ v záhlaví minikošíka.

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
sk: Blok, ktorý zobrazuje tlačidlo košíka, keď mini-košík obsahuje produkty.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
sk: Blok, ktorý zobrazuje tlačidlo platby, keď mini-košík obsahuje produkty.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
sk: Blok, ktorý zobrazuje pätu bloku Mini-Cart.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
sk: Blok, ktorý zobrazuje počítadlo položiek v záhlaví mini košíka.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
sk: Blok, ktorý zobrazuje tabuľku produktov bloku Mini-Cart.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
sk: Blok, ktorý zobrazuje tlačidlo nákupu, keď je minikošík prázdny.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
sk: Blok, ktorý zobrazuje názov bloku Mini-Cart.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
sk: Bloky, ktoré sa zobrazia, keď je mini-košík prázdny.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
sk: Zhromaždite fakturačnú adresu vášho zákazníka.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
sk: Zhromaždite kontaktné informácie svojho zákazníka.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
sk: Zhromaždite dodaciu adresu vášho zákazníka.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
sk: Stĺpec obsahujúci položky v košíku.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
sk: Stĺpec obsahujúci polia s adresou pokladne.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
sk: Stĺpec obsahujúci celkové sumy v košíku.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
sk: Stĺpec obsahujúci celkové sumy platieb.

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
sk: Kontajner na podmienené vykresľovanie iba vnútorných blokov.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
sk: Kontajner so skladacími vnútornými blokmi.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
sk: Obsahuje bloky, ktoré sa zobrazia, keď košík obsahuje produkty.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
sk: Obsahuje bloky, ktoré sa zobrazia, keď je košík prázdny.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
sk: Obsahuje bloky, ktoré zobrazujú obsah Mini-košíka.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display product reviews, like the title, author, date, rating and more.
sk: Obsahuje blokové prvky používané na zobrazenie recenzií produktov, ako je názov, autor, dátum, hodnotenie a ďalšie.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
sk: Obsahuje blokové prvky používané na vykreslenie produktu.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
sk: Obsahuje tabuľku produktov a ďalšie vlastné bloky naplneného mini košíka.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
sk: Zobraziť správu s poďakovaním alebo vetu týkajúcu sa aktuálneho stavu objednávky.

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
sk: Zobraziť tlačidlo, ktoré kupujúcim umožní rýchlo zobraziť ich košík.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
sk: Zobraziť tlačidlo s výzvou k akcii, ktoré buď pridá produkt do košíka alebo presmeruje na stránku produktu.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
sk: Zobrazte pokladničný formulár, aby vaši zákazníci mohli odoslať objednávky.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
sk: Vystavte kolekciu produktov z vášho obchodu.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
sk: Zobraziť mriežku produktov aktuálne v akcii.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
sk: Zobraziť mriežku produktov z vybratých kategórií.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
sk: Zobraziť mriežku produktov s vybranými atribútmi.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
sk: Zobraziť mriežku produktov s vybranými tagmi.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
sk: Zobraziť mriežku svojich najpredávanejších produktov.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
sk: Zobrazte mriežku svojich najnovších produktov.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
sk: Zobrazte mriežku s vašimi najlepšie hodnotenými produktmi.

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
sk: Zobrazenie skupiny produktov, ktoré možno pridať do košíka.

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
sk: Zobraziť odkaz na košík.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
sk: Zobraziť zoznam možností filtrovania.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
sk: Zobrazenie popisu, atribútov a recenzií produktu

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
sk: Zobrazte obrázky produktu.

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
sk: Zobraziť recenzie produktu

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
sk: Zobraziť formulár na recenziu produktu.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
sk: Zobrazte SKU produktu, kategórie, štítky a ďalšie informácie.

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
sk: Zobraziť výber ručne vybraných produktov v mriežke.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
sk: Zobrazí krátky popis o produkte.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
sk: Zobraziť akceptované spôsoby platby.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
sk: Zobraziť ďalšie polia pokladne z miest „kontakt“ a „objednávka“.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
sk: Zobraziť vstupné pole s krokovým ovládačom na výber počtu produktov, ktoré chcete pridať do košíka.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
sk: Zobraziť možnosti filtrovania ako žetóny.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
sk: Zobraziť odkazy na zakúpené súbory na stiahnutie.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
sk: Zobraziť tlačidlá Ďalej a Predchádzajúce.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
sk: Zobraz váhu, rozmery, a vlastnosti produktu.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
sk: Zobraziť produkty z vášho obchodu v mriežke.

[ctx: block description]
en: Display related products.
sk: Zobraziť súvisiace produkty.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
sk: Zobraziť odnímateľné aktívne filtre ako čipy.

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
sk: Zobraz recenzie na svoje produkty.

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
sk: Zobrazte možnosti dopravy a ceny pre váš obchod.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
sk: Zobrazujte upozornenia pre nakupujúcich generované službou WooCommerce alebo rozšíreniami.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
sk: Zobraziť miniatúry produktu.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
sk: Zobraziť priemerné hodnotenie produktu

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
sk: Zobraziť priemerné hodnotenie produktu pomocou hviezdičiek

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
sk: Zobraziť priemerné hodnotenie produktu.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
sk: Zobraziť aktuálne aktívne filtre.

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
sk: Zobraziť sekciu produktov na stiahnutie.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
sk: Zobraziť zakúpené položky a celkovú sumu objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
sk: Zobraziť zoznam ďalších hodnôt polí z aktuálnej objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
sk: Zobrazte hlavný obrázok produktu.

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
sk: Zobraziť počet produktov na archívnej stránke alebo stránke s výsledkami vyhľadávania.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
sk: Zobraziť fakturačnú adresu pre potvrdenie objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
sk: Zobraziť sekciu fakturácie potvrdenia objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
sk: Zobraziť dodaciu adresu potvrdenia objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
sk: Zobraziť sekciu potvrdenia objednávky s požiadavkou o doručenie.

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
sk: Zobraziť sekciu s podrobnosťami objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
sk: Zobraziť súhrn objednávky na stránke potvrdenia objednávky.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
sk: Zobraziť cenu produktu.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
sk: Zobraziť počet recenzií produktu

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
sk: Zobraziť názov produktu.

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
sk: Zobrazuje obsah stránky WooCommerce.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
sk: Zobrazuje zoznam čísel strán pre stránkovanie recenzií produktov.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
sk: Zobrazuje stránkovanú navigáciu k ďalšej/predchádzajúcej sade recenzií produktov, ak je to relevantné.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
sk: Zobrazuje nadpis spolu s počtom hodnotení.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
sk: Zobrazuje ďalšie informácie poskytnuté rozšíreniami tretích strán pre aktuálnu objednávku.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
sk: Zobrazuje odznak zľavy, ak je produkt v zľave.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
sk: Zobrazí SKU produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
sk: Zobrazuje obsah recenzie produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
sk: Zobrazuje dátum, kedy bola recenzia uverejnená.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
sk: Zobrazuje popis produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
sk: Zobrazí popis vybranej variácie.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
sk: Zobrazuje meno autora recenzie.

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
sk: Zobrazí odkaz na stránku s ďalšou recenziou produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
sk: Zobrazuje odkaz na stránku predchádzajúcej recenzie produktu.

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
sk: Zobrazuje hodnotenie recenzie produktu.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
sk: Umožnite zákazníkom zmeniť poradie zoradenia produktov.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
sk: Umožnite zákazníkom filtrovať kolekciu produktov podľa hodnotenia.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
sk: Umožnite zákazníkom filtrovať produktovú mriežku výberom cenového rozpätia.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
sk: Umožnite zákazníkom filtrovať mriežku produktov podľa hodnotenia.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
sk: Umožnite zákazníkom filtrovať mriežku produktov výberom jedného alebo viacerých atribútov, ako je napríklad farba.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
sk: Umožnite zákazníkom filtrovať mriežku produktov podľa stavu zásob.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
sk: Umožnite zákazníkom sledovať svoju polohu v obchode a prejsť späť na nadradené stránky.

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
sk: Uistite sa, že zákazníci súhlasia s vašimi zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
sk: Zvýraznite produkt alebo jeho variáciu.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
sk: Umožnite nakupujúcim filtrovať produkty výberom cenového rozpätia.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
sk: Umožnite nakupujúcim filtrovať produkty podľa stavu skladových zásob.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
sk: Umožnite nakupujúcim filtrovať produkty zobrazené na stránke.

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
sk: Dajte zákazníkom vedieť, keď sú produkty vypredané alebo sú na objednávku. Tento blok je skrytý, keď sú produkty na sklade.

[ctx: block description]
en: Notice description
sk: Popis oznámenia

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
sk: Platobné možnosti vášho obchodu.

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
sk: Zobrazte ďalšie polia v umiestnení „Ďalšie informácie“.

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
sk: Vykresľuje klasické shortcody WooCommerce.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
sk: Vyberte si medzi dopravou alebo miestnym vyzdvihnutím.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
sk: Zobraziť zoznam všetkých recenzií produktov.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
sk: Zobrazí všetky produktové kategórie ako zoznam alebo rozbaľovací zoznam.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
sk: Zobraziť zákazníkom súhrn ich objednávky.

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
sk: Zobraziť recenzie produktov z konkrétnych kategórií.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
sk: Prezentujte svoje produkty pomocou relevantných obrázkov a médií.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
sk: Zobrazuje obsah košíka.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
sk: Zobrazí lokality odberných miest.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
sk: Zobrazuje blok krížových predajov.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
sk: Zobrazuje produkty krížového predaja.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
sk: Zobrazuje formulár na uplatnenie kupónu.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
sk: Zobrazenie riadku so zľavou v košíku.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
sk: Zobrazuje riadok s poplatkom za nákup v košíku.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
sk: Zobrazuje riadok s doručením košíka.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
sk: Zobrazuje riadok medzisúčtu košíka.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
sk: Zobrazuje riadok s daňami z košíka.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
sk: Zobrazí riadok nadpisu.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
sk: Zobrazuje medzisúčet, poplatky, zľavy, dopravné náklady a dane.

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
sk: Minimálne množstvo pre správu zásob.

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
sk: Obsah tohto bloku sa zobrazí, ak sa nenájdu žiadne produkty.

[ctx: block description]
en: The linked product list.
sk: Zoznam prepojených produktov.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
sk: Vlastnosti produktu.

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
sk: Dostupné množstvo produktu.

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
sk: Vlastné polia produktu sa prepínajú.

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
sk: Vlastné polia produktu.

[ctx: block description]
en: The product description.
sk: Popis produktu.

[ctx: block description]
en: The product details section description.
sk: Popis sekcie s podrobnosťami o produkte.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
sk: Produkt sa stiahne.

[ctx: block description]
en: The product images.
sk: Obrázky produktov.

[ctx: block description]
en: The product list.
sk: Zoznam produktov.

[ctx: block description]
en: The product name.
sk: Názov produktu.

[ctx: block description]
en: The product radio.
sk: Produktové rádio.

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
sk: Polia plánu predaja produktov.

[ctx: block description]
en: The product section description.
sk: Popis sekcie produktu.

[ctx: block description]
en: The product section.
sk: Sekcia produktu.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
sk: Pole triedy prepravy produktu.

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
sk: Polia s rozmermi dodania produktu.

[ctx: block description]
en: The product sku.
sk: Katalógové číslo produktu.

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
sk: Popis podsekcie produktu.

[ctx: block description]
en: The product subsection.
sk: Podsekcia produktu.

[ctx: block description]
en: The product summary.
sk: Zhrnutie produktu.

[ctx: block description]
en: The product tab.
sk: Záložka produktu.

[ctx: block description]
en: The product toggle.
sk: Prepínač produktu.

[ctx: block description]
en: The product variations items.
sk: Položky variácií produktu.

[ctx: block description]
en: The product variations options.
sk: Možnosti variácií produktu.

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
sk: Vizuálne zvýraznite kategóriu produktu a povzbudite k rýchlej akcii.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
sk: Manuálne vybrané produkty

[ctx: block keyword]
en: My Account
sk: Môj účet

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
sk: Kolekcia produktov

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
sk: Produkty (Beta)

[ctx: block keyword]
en: additional information
sk: dodatočné informácie

[ctx: block keyword]
en: all products
sk: všetky produkty

[ctx: block keyword]
en: attributes
sk: vlastnosti

[ctx: block keyword]
en: by attribute
sk: podľa atribútov

[ctx: block keyword]
en: by category
sk: podľa kategórie

[ctx: block keyword]
en: by tag
sk: podľa značky

[ctx: block keyword]
en: catalog
sk: katalóg

[ctx: block keyword]
en: checkbox
sk: zaškrtávacie políčko

[ctx: block keyword]
en: class
sk: trieda

[ctx: block keyword]
en: clear filters
sk: vymazať filtre

[ctx: block keyword]
en: custom
sk: vlastné

[ctx: block keyword]
en: description
sk: popis

[ctx: block keyword]
en: dimensions
sk: rozmery

[ctx: block keyword]
en: downloads
sk: stiahnutia

[ctx: block keyword]
en: email
sk: e-mail

[ctx: block keyword]
en: excerpt
sk: úryvok

[ctx: block keyword]
en: fields
sk: polia

[ctx: block keyword]
en: gallery
sk: galéria

[ctx: block keyword]
en: group
sk: zoskupiť

[ctx: block keyword]
en: image
sk: obrázok

[ctx: block keyword]
en: images
sk: obrázky

[ctx: block keyword]
en: input
sk: vstup

[ctx: block keyword]
en: inventory
sk: sklad

[ctx: block keyword]
en: linked
sk: pripojený

[ctx: block keyword]
en: list
sk: zoznam

[ctx: block keyword]
en: name
sk: meno

[ctx: block keyword]
en: notice
sk: upozornenie

[ctx: block keyword]
en: number
sk: číslo

[ctx: block keyword]
en: password
sk: heslo

[ctx: block keyword]
en: price
sk: cena

[ctx: block keyword]
en: products
sk: produkty

[ctx: block keyword]
en: quantity
sk: množstvo

[ctx: block keyword]
en: radio
sk: prepínač

[ctx: block keyword]
en: sale
sk: výpredaj

[ctx: block keyword]
en: schedule
sk: naplánovať

[ctx: block keyword]
en: section
sk: sekcia

[ctx: block keyword]
en: select
sk: zvoliť

[ctx: block keyword]
en: shipping
sk: doprava

[ctx: block keyword]
en: single product
sk: jeden produkt

[ctx: block keyword]
en: sku
sk: katalógové číslo

[ctx: block keyword]
en: subsection
sk: podsekcia

[ctx: block keyword]
en: summary
sk: zhrnutie

[ctx: block keyword]
en: tab
sk: záložka

[ctx: block keyword]
en: tag
sk: značka

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
sk: taxonómia

[ctx: block keyword]
en: textarea
sk: textové pole

[ctx: block keyword]
en: title
sk: nadpis

[ctx: block keyword]
en: variations
sk: varianty

[ctx: block keyword]
en: weight
sk: váha

[ctx: block style label]
en: Fill
sk: Vyplniť

[ctx: block style label]
en: Outline
sk: Orámovanie

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
sk: Akceptované spôsoby platby

[ctx: block title]
en: Accordion
sk: Rozbaľovací

[ctx: block title]
en: Accordion Group
sk: Skupina rozbaľovacieho panelu

[ctx: block title]
en: Accordion Header
sk: Hlavička rozbaľovacieho panelu

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
sk: Rozbaľovací panel

[ctx: block title]
en: Account Creation
sk: Vytvorenie účtu

[ctx: block title]
en: Actions
sk: Akcie

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
sk: Ovládanie aktívnych filtrov

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
sk: Tlačidlo Pridať do košíka

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
sk: Pridať do košíka s možnosťami

[ctx: block title]
en: Additional Field List
sk: Zoznam ďalších polí

[ctx: block title]
en: Additional Fields
sk: Ďalšie polia

[ctx: block title]
en: Additional Information
sk: Ďalšie informácie

[ctx: block title]
en: Additional information
sk: Doplňujúce informácie

[ctx: block title]
en: All Products
sk: Všetky produkty

[ctx: block title]
en: All Reviews
sk: Všetky recenzie

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
sk: Najpredávanejšie produkty

[ctx: block title]
en: Billing Address
sk: Fakturačná adresa

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
sk: Sekcia fakturačnej adresy

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
sk: Cross-Sells v košíku

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
sk: Produkty krížového predaja v košíku

[ctx: block title]
en: Cart Items
sk: Položky košíka

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
sk: Položky košíka

[ctx: block title]
en: Cart Link
sk: Odkaz na košík

[ctx: block title]
en: Cart Totals
sk: Spolu v košíku

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
sk: Triedenie katalógu

[ctx: block title]
en: Checkout
sk: Pokladňa

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
sk: Polia v pokladni

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
sk: Celkové sumy pri platbe

[ctx: block title]
en: Chips
sk: Čipsy

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
sk: Klasický krátky kód

[ctx: block title]
en: Clear filters
sk: Vymazať filtre

[ctx: block title]
en: Collapsible
sk: Skladateľný

[ctx: block title]
en: Coming Soon
sk: Už čoskoro

[ctx: block title]
en: Conditional
sk: Podmienený

[ctx: block title]
en: Contact Information
sk: Kontaktné informácie

[ctx: block title]
en: Coupon Form
sk: Formulár kupónov

[ctx: block title]
en: Customer account
sk: Zákaznícky účet

[ctx: block title]
en: Delivery
sk: Dodanie

[ctx: block title]
en: Discount
sk: Zľava

[ctx: block title]
en: Downloads Section
sk: Sekcia na stiahnutie

[ctx: block title]
en: Empty Cart
sk: Prázdny košík

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
sk: Zobrazenie prázdneho mini košíka

[ctx: block title]
en: Express Checkout
sk: Expresná platba

[ctx: block title]
en: Featured Category
sk: Odporúčaná kategória

[ctx: block title]
en: Featured Product
sk: Odporúčaný produkt

[ctx: block title]
en: Fees
sk: Poplatky

[ctx: block title]
en: Filled Cart
sk: Naplnený košík

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
sk: Zobrazenie naplneného mini košíka

[ctx: block title]
en: Filter Block
sk: Filter Blok

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
sk: Filtrovať podľa ovládacích prvkov atribútov

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
sk: Filtrovať podľa ceny

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
sk: Filtrovať podľa ovládacích prvkov hodnotenia

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
sk: Filtrovať podľa kontrol zásob

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
sk: Ručne vyberané produkty

[ctx: block title]
en: Heading
sk: Nadpis

[ctx: block title]
en: Linked product list
sk: Zoznam prepojených produktov

[ctx: block title]
en: List
sk: Zoznam

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
sk: Mini košík

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
sk: Pätička mini košíka

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
sk: Položky mini košíka

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
sk: Tlačidlo Mini-košík Prejsť na pokladňu

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
sk: Tabuľka produktov Mini-Cart

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
sk: Nákupné tlačidlo mini košíka

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
sk: Nadpis mini košíka

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
sk: Počítadlo položiek názvu mini košíka

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
sk: Štítok s názvom mini košíka

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
sk: Tlačidlo zobrazenia košíka v mini-košíku

[ctx: block title]
en: Newest Products
sk: Najnovšie produkty

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
sk: Tlačidlá Ďalej/Predchádzajúce

[ctx: block title]
en: No results
sk: Žiadne výsledky

[ctx: block title]
en: Notice
sk: Upozornenie

[ctx: block title]
en: On Sale Products
sk: Produkty v akcii

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
sk: Odznak v zľave

[ctx: block title]
en: Order Downloads
sk: Objednať súbory na stiahnutie

[ctx: block title]
en: Order Note
sk: Poznámka k objednávke

[ctx: block title]
en: Order Status
sk: Stav objednávky

[ctx: block title]
en: Order Summary
sk: Zhrnutie objednávky

[ctx: block title]
en: Order Totals
sk: Medzisúčet objednávky

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
sk: Sekcia Celkové sumy objednávok

[ctx: block title]
en: Payment Options
sk: Možnosti platieb

[ctx: block title]
en: Pickup Method
sk: Spôsob vyzdvihnutia

[ctx: block title]
en: Price Slider
sk: Cenový slider

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
sk: Prejsť do pokladne

[ctx: block title]
en: Product
sk: Produkt

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
sk: Priemerné hodnotenie produktu (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
sk: Zoznam kategórií produktov

[ctx: block title]
en: Product Collection
sk: Kolekcia produktov

[ctx: block title]
en: Product Description
sk: Popis produktu

[ctx: block title]
en: Product Details
sk: Detaily produktu

[ctx: block title]
en: Product Filters
sk: Filtre produktov

[ctx: block title]
en: Product Image
sk: Obrázok produktu

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
sk: Galéria obrázkov produktov

[ctx: block title]
en: Product Meta
sk: Metadáta produktu

[ctx: block title]
en: Product Price
sk: Cena produktu

[ctx: block title]
en: Product Rating
sk: Hodnotenie produktu

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
sk: Počítadlo hodnotení produktov

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
sk: Hviezdičky hodnotenia produktu

[ctx: block title]
en: Product Results Count
sk: Počet výsledkov produktu

[ctx: block title]
en: Product Reviews
sk: Hodnotenia produktu

[ctx: block title]
en: Product SKU
sk: SKU produktu

[ctx: block title]
en: Product Specifications
sk: Špecifikácia produktu

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
sk: Indikátor zásob produktu

[ctx: block title]
en: Product Summary
sk: Zhrnutie produktu

[ctx: block title]
en: Product Tag
sk: Značka produktu

[ctx: block title]
en: Product Template
sk: Šablóna produktu

[ctx: block title]
en: Product Title
sk: Názov produktu

[ctx: block title]
en: Product attributes
sk: Vlastnosti produktu

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
sk: Viditeľnosť katalógu produktov

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
sk: Ovládací prvok zaškrtávacieho políčka produktu

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
sk: Ovládací prvok vlastných polí produktu

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
sk: Ovládací prvok prepínania vlastných polí produktu

[ctx: block title]
en: Product description
sk: Popis produktu

[ctx: block title]
en: Product details section description
sk: Popis sekcie s podrobnosťami o produkte

[ctx: block title]
en: Product downloads
sk: Stiahnutia produktov

[ctx: block title]
en: Product images
sk: Produktové obrázky

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
sk: Dostupné množstvo produktu na sklade

[ctx: block title]
en: Product list
sk: Zoznam produktov

[ctx: block title]
en: Product name
sk: Názov produktu

[ctx: block title]
en: Product notice field
sk: Pole s oznámením o produkte

[ctx: block title]
en: Product number control
sk: Kontrola čísla produktu

[ctx: block title]
en: Product password
sk: Heslo produktu

[ctx: block title]
en: Product pricing
sk: Cenotvorba produktu

[ctx: block title]
en: Product radio control
sk: Rádiové ovládanie produktu

[ctx: block title]
en: Product regular price
sk: Bežná cena produktu

[ctx: block title]
en: Product sale price
sk: Akciová cena produktu

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
sk: Polia predaja harmonogramu produktov

[ctx: block title]
en: Product section
sk: Sekcia produktu

[ctx: block title]
en: Product section description
sk: Popis sekcie produktu

[ctx: block title]
en: Product select field
sk: Pole pre výber produktu

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
sk: Pole triedy prepravy produktu

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
sk: Polia rozmerov produktu v doprave

[ctx: block title]
en: Product subsection
sk: Podsekcia produktu

[ctx: block title]
en: Product subsection description
sk: Popis podsekcie produktu

[ctx: block title]
en: Product summary
sk: Súhrn produktu

[ctx: block title]
en: Product tab
sk: Produktová záložka

[ctx: block title]
en: Product text control
sk: Ovládací prvok textu produktu

[ctx: block title]
en: Product text field
sk: Textové pole produktu

[ctx: block title]
en: Product textarea block
sk: Blok textového poľa produktu

[ctx: block title]
en: Product toggle control
sk: Ovládací prvok prepínača produktu

[ctx: block title]
en: Product variations items
sk: Položky variácií produktu

[ctx: block title]
en: Product variations options
sk: Možnosti variácií produktu

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
sk: Produkty podľa Vlastnosti

[ctx: block title]
en: Products by Category
sk: Produkty podľa kategórie

[ctx: block title]
en: Products by Tag
sk: Produkty podľa značky

[ctx: block title]
en: Related Products
sk: Súvisiace produkty

[ctx: block title]
en: Review Author Name
sk: Meno autora recenzie

[ctx: block title]
en: Review Content
sk: Obsah recenzie

[ctx: block title]
en: Review Date
sk: Dátum kontroly

[ctx: block title]
en: Review Rating
sk: Hodnotenie recenzie

[ctx: block title]
en: Reviews Form
sk: Formulár recenzií

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
sk: Recenzie na ďalšej strane

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
sk: Čísla strán recenzií

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
sk: Stránkovanie recenzií

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
sk: Recenzie Predchádzajúca strana

[ctx: block title]
en: Reviews Template
sk: Šablóna recenzií

[ctx: block title]
en: Reviews Title
sk: Názov recenzie

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
sk: Hodnotenia podľa kategórie

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
sk: Hodnotenia podľa produktu

[ctx: block title]
en: Shipping
sk: Doprava

[ctx: block title]
en: Shipping Address
sk: Dodacia adresa

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
sk: Sekcia dodacej adresy

[ctx: block title]
en: Shipping Options
sk: Možnosti dopravy

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
sk: Prahová hodnota úrovne zásob

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
sk: Strúhanka v obchode

[ctx: block title]
en: Store Notices
sk: Oznámenia obchodu

[ctx: block title]
en: Subtotal
sk: Medzisúčet

[ctx: block title]
en: Taxes
sk: Dane

[ctx: block title]
en: Taxonomy
sk: Taxonómia

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
sk: Obchodné podmienky

[ctx: block title]
en: Thumbnails
sk: Miniatúry

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
sk: Najlepšie hodnotené produkty

[ctx: block title]
en: Totals
sk: Súčty

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
sk: Názov atribútu selektora variácie (experimentálny)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
sk: Možnosti atribútov výberu variácie (experimentálne)

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
sk: Stránka WooCommerce

en: brand
sk: značka

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sk: Domov

[ctx: button label of product search block]
en: Search
sk: Hľadať

en: by %s
sk: %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
sk: cURL je nainštalovaný, ale nedá sa načítať jeho verzia.

en: cURL version
sk: cURL verzia

en: cURL version.
sk: Verzia cURL.

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
sk: Fakturačné pole %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
sk: Doprava %s

[ctx: column name]
en: Review
sk: Hodnotenie

[ctx: column name]
en: Submitted on
sk: Odoslané

en: customer orders
sk: celkový počet objednávok registrovaných zákazníkov

[ctx: database error]
en: unknown
sk: neznáme

en: days
sk: dní

[ctx: default-slug]
en: product
sk: produkt

[ctx: default-slug]
en: shop
sk: obchod

en: discounted shipping labels
sk: štítky zlacnenej dopravy

[ctx: district]
en: Belgrade
sk: Belehrad

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
sk: napr. pre ťažké zásielky vyžadujúce vyššie poštovné

en: e.g. Free shipping
sk: napr. Poštovné zadarmo

en: e.g. Heavy
sk: napr. Ťažké

en: e.g. Local pickup
sk: napr. Miestny odber

en: e.g. Standard national
sk: napr. štandardný národný

en: e.g. heavy-packages
sk: napr. ťažké balíky

en: e.g. length or weight
sk: napr. dĺžka alebo hmotnosť

en: eCheck
sk: eŠek

en: eCheck ending in %1$s
sk: eCheck končí na %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
sk: fakturačná adresa

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
sk: doprava

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
sk: Načítavanie zlyhalo

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
sk: Načítavanie viacerých výsledkov&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sk: Neboli nájdené žiadne zhody

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
sk: Prosím zmažte %qty% znakov

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
sk: Prosím zmažte jeden znak

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
sk: Prosím zadajte %qty% alebo viac znakov

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
sk: Prosím zadajte 1 alebo viac znakov

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
sk: Vyhľadávam&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
sk: Môžete vybrať len %qty% položiek

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
sk: Môžete vybrať len 1 položku

en: five star
sk: päť hviezdičiek

en: for %s
sk: pre %s

en: guest orders
sk: celkový počet objednávok neregistrovaných

[ctx: held stock note]
en: - %1$s &times; %2$d
sk: - %1$s × %2$d

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
sk: Pozdržanie zásob v minútach %1$s bolo použité na: %2$s

[ctx: min_price]
en: From:
sk: Od:

en: new users
sk: nový užívatelia

[ctx: number of pages]
en: of
sk: z

en: of
sk: z

en: optional
sk: voliteľné

en: orders | orders
sk[0]: objednávka
sk[1]: objednávky
sk[2]: objednávok

en: payment setup
sk: nastavenie platby

en: payment setup and automated taxes
sk: nastavenie platby a automatizovaných daní

en: payment setup and discounted shipping labels
sk: štítky platobných možností a zlacnenej dopravy

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
sk: nastavenie platieb, automatizované sazdby daní a zľavnené adresné štítky

[ctx: placeholder]
en: Buy product
sk: Kúpiť produkt

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
sk: Od&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
sk: Do&hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
sk: Hľadať produkty…

[ctx: post]
en: Failed
sk: Neúspešné

[ctx: post]
en: In-Progress
sk: Prebieha

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Práve <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Všetkých <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
sk: stránka zásad ochrany osobných údajov

en: privacy policy
sk: pravidlá ochrany súkromia

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
sk: product_includes parameter musí špecifikovať presne jeden produkt pri segmentácii podľa variácie.

en: required
sk: požadovaný

[ctx: review]
en: Mark as spam
sk: Označiť ako spam

[ctx: review]
en: Not Spam
sk: Nie je spam

[ctx: review]
en: Not spam
sk: Nie je spam

[ctx: review type]
en: Type
sk: Typ

en: reviewed by %s
sk: hodnotenie od %s

en: scheduled action
sk: naplánovaná akcia

en: scheduled actions
sk: naplánované akcie

en: shipping address
sk: dodacia adresa

[ctx: shipping country prefix]
en: to
sk: do

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
sk: do

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
sk: Zásielka %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
sk: Objednávka

[ctx: slug]
en: brand
sk: znacka

[ctx: slug]
en: product
sk: produkt

[ctx: slug]
en: product-category
sk: kategoria-produktu

[ctx: slug]
en: product-tag
sk: znacka-produktu

[ctx: slug]
en: uncategorized
sk: nezaradené

[ctx: status labels]
en: All
sk: Všetky

[ctx: status labels]
en: Past-due
sk: Po termíne

[ctx: submit button]
en: Search
sk: Vyhľadávanie

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
sk: %s pridaný

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
sk: %s vymazaný

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
sk: %s nebol pridaný

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
sk: %s nebol aktualizovaný

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
sk: %s aktualizované

en: terms and conditions
sk: všeobecné obchodné podmienky

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
sk: neočakávané ukončenie: PHP Fatal error %1$s v %2$s na riadku %3$s

en: unknown
sk: neznáme

[ctx: verb]
en: Trash
sk: Kôš

en: verified owner
sk: overený zákazník

en: via %s
sk: cez %s

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
sk[0]: Zobrazený %1$d&ndash;%2$d z %3$d výsledkov
sk[1]: Zobrazené %1$d&ndash;%2$d z %3$d výsledkov
sk[2]: Zobrazených %1$d&ndash;%2$d z %3$d výsledkov

en: Šibenik-Knin County
sk: Šibenicko-kninská župa

en: — No Change —
sk: — Bez zmeny —

en: — No change —
sk: — Bez zmeny —

en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
sk: ℹ️ WooCommerce nainštaloval a aktivoval <a href="%1$s">doplnok Legacy REST API,</a> pretože táto stránka má <a href="%2$s">povolené Legacy REST API</a> alebo má <a href="%3$s">definované staršie webhooky</a> . <a href="%4$s">Viac informácií</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
sk: ℹ️️ Rozšírenie WooCommerce Legacy REST API je nainštalované a aktívne.

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
sk: ⚠ Zistený 1 nekompatibilný plugin (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
sk: ⚠ Zistené 2 nekompatibilné pluginy (%1$s a %2$s).

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
sk: ⚠ <b>Na tejto stránke je nainštalovaný a aktívny <a target="_blank" href="%s">doplnok Legacy REST API</a> .</b> Upozorňujeme, že rozhranie WooCommerce Legacy REST API <b>nie</b> je kompatibilné s HPOS.

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
sk: ⚠ <b>Na tejto stránke je aktívne <a target="_blank" href="%s">rozhranie Legacy REST API</a> .</b> Upozorňujeme, že rozhranie WooCommerce Legacy REST API <b>nie</b> je kompatibilné s HPOS.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
sk: ⚠ Tento plugin nie je kompatibilný s povolenou funkciou WooCommerce „%s“, nemal by byť aktivovaný.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
sk: ⚠ Tento plugin nie je kompatibilný s povolenými funkciami WooCommerce „%1$s“ a „%2$s“, nemal by byť aktivovaný.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
sk: ⚠ Tento plugin nie je kompatibilný s povolenými funkciami WooCommerce „%1$s“, „%2$s“ a ďalšími %3$d, nemal by byť aktivovaný.

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
sk: ⚠ Na používanie vzdialeného protokolovania musí byť povolené sledovanie používania.

en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
sk: ⚠️ Naraz je možné vyhľadávať iba %s súborov. Pred vyhľadávaním skúste filtrovať zoznam súborov.

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
sk: ⚠️ Rozhranie WooCommerce Legacy REST API bolo presunuté do <a target=”_blank” href="%1$s">vyhradeného rozšírenia</a> . <b><a target=”_blank” href="%2$s">Získajte viac informácií o tejto zmene.</a></b>

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
sk: ⚠️ Rozhranie WooCommerce Legacy REST API bolo z WooCommerce odstránené. Z tohto dôvodu prestanú fungovať <a href="%1$s">webhooky na tejto stránke, ktoré sú nakonfigurované na používanie rozhrania Legacy REST API</a> . <a target="_blank" href="%2$s">K dispozícii je samostatné rozšírenie WooCommerce,</a> ktoré týmto webhookom umožňuje naďalej používať rozhranie Legacy REST API bez prerušenia. Tieto webhooky môžete tiež upraviť tak, aby na generovanie užitočného zaťaženia používali aktuálnu verziu rozhrania REST API. <b><a target="_blank" href="%3$s">Získajte viac informácií o tejto zmene.</a></b>

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
sk: ⚠️ Pripojenie k súborovému systému sa nepodarilo inicializovať.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
sk: ⚠️ Súborový systém nie je nakonfigurovaný na priame zápisy. To by mohlo spôsobiť problémy pre logger.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
sk: ⚠️ Zdá sa, že do tohto adresára nie je možné zapisovať.

en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
sk: ⚠️ WooCommerce sa pokúsil nainštalovať <a href="%1$s">doplnok Legacy REST API,</a> pretože táto stránka má <a href="%2$s">povolené rozhranie Legacy REST API</a> alebo <a href="%3$s">definované staršie webhooky</a> , ale inštalácia zlyhala (podrobnosti o chybe nájdete v <a href="%4$s">protokoloch WooCommerce</a> ). Nainštalujte a aktivujte doplnok manuálne. <a href="%5$s">Viac informácií</a>

en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
sk: ⚠️ WooCommerce nainštaloval <a href="%1$s">doplnok Legacy REST API,</a> pretože táto stránka má <a href="%2$s">povolené Legacy REST API</a> alebo <a href="%3$s">definované staršie webhooky</a> , ale nepodarilo sa ho aktivovať (podrobnosti o chybe nájdete v <a href="%4$s">protokoloch WooCommerce</a> ). Prejdite na <a href="%5$s">stránku s doplnkami</a> a aktivujte ho manuálne. <a href="%6$s">Viac informácií</a>

en: ✅ Ready
sk: ✅ Pripravené

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
sk: 🎉 Gratulujeme k pridaniu vášho prvého produktu!
